Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-05-03, 10:09   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
jevelley a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás (Alpari) MetaTrader beállítások

Sziasztok!
tudna valaki esetleg segiteni az (alpari) MetaTrader használatánál abban,
1. hogyan tudnám beállítani, hogy a nyitott poz. ha elkezd profitot termelni, és eléri "Makeprofit" szintet, utána ne zárja le, engedje tovább "növekedni" addig amíg egy meghatározott szintet nem esik vissza? szeretném maximálisan kifuttatni a pozíciót.
2. hogyan tudom törölni a "stop" vonalat ha már egyszer felvettem (most úgy oldom meg, hogy nagyon kitolom)
Köszönöm.
jevelley nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-17, 19:01   #2 (permalink)
up1
Tag

up1 logója

Összes hozzászólás: 75
Hírnév szint: 8
up1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.up1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.up1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia jevelley,

a második kérdésedre tudok válaszolni. A stop-ot úgy tudod törölni, hogy rákattintasz a "Megbízás Módosítása vagy Törlése" -re. Ott bal egér gombal a szokásos módon kijelölöd a "Veszteség-Stop" értéket. Ekkor elszíneződik és nyomsz egy Del-t. Lenullázódik és klikk a Módosítás -ra. Ez kiveszi a stop-ot.
up1 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-05-17, 20:03   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
Hírnév szint: 8
hal_kan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
jevelley eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
1. hogyan tudnám beállítani, hogy a nyitott poz. ha elkezd profitot termelni, és eléri "Makeprofit" szintet, utána ne zárja le, engedje tovább "növekedni" addig amíg egy meghatározott szintet nem esik vissza? szeretném maximálisan kifuttatni a pozíciót.
2. hogyan tudom törölni a "stop" vonalat ha már egyszer felvettem (most úgy oldom meg, hogy nagyon kitolom)
Köszönöm.
Amelyik sorban látod profitot, ott jobb egér klikk, bal egér: megbízás módosítása vagy csúszó stop!
hal_kan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 06:25   #4 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
jevelley eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Köszönöm.
Ha nem take profiton akarsz zárni, akkor egyszerűen ne tegyél be take profit árat. Rakj a pozira egy stoppot és húzd utána kézzel, vagy automata csúszó stoppal. Take profitnak csak akkor van értelme, ha addig és nem tovább szeretnél pozícióban maradni, vagy részleges zárás akarsz elkövetni. Ha futtatni akarod, akkor nem kell használni!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
Alpari, MetaTrader

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 11:38 , a GMT +1 időzóna szerint.