Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-07-09, 14:31   #1 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Random Capital

A Random Capital brókercég elsősorban a BÉT papírjaival kereskedni kívánókat célozza, méghozzá kedvező tranzakciós díjakkal és ingyenes számlavezetéssel. A brókercég nagyban támaszkodik az Equitas-t anno alapító szakembergárdára. Weboldaluk: http://www.randomcapital.hu/

A téma első néhány hozzászólása kicsit kusza lehet, mert úgy lettek átmozgatva más helyről.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-07-09, 14:31   #2 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
molyolo500 a hírnévhez vezető út elején jár.

Idézet:
Gregor73 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Az online kereskedés érdekel... kinek milyen tapasztalata van a különböző netes brókercégekkel? hol nyissak számlát, mire figyeljek oda? hol lehet tanulni, infókat, ötleteket szerezni (neten)??? Előre is köszönöm a segítséget!
nem tudom, meddig jutottál, de érdemes lehet megnézned a random capital honlapját (http://www.randomcapital.hu). én is most ismerkedem vele. engem első sorban a díjaik fogtak meg; gondoltam, kipróbálom. a demójukat próbálgatom, majd mondom a tapasztalatokat.
molyolo500 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-07-09, 14:48   #3 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
mikki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszönöm a tanácsokat!
Melyik netes cégnél érdemes kezdeni?
A KBC-ről hallottam jó dolgokat,ami a tőzsdézést illeti!
Vagy mindenképpen Forexxel kezdjek?
A tőzsde az könnyebbnek tűnik,így elsőre.
Szia, csak azért merek "okoskodni" neked, mert hozzád hasonló cipőben járok. futurestrader egyik tanácsát fogadtam meg én is. (Innen is köszi ) Mégpedig abban, hogy a költségeket számolgattam végig, merthogy alacsonyabb összegű tőkével indulnék el. Ezért én a Randomot választottam (pontosabban őket fogom választani, mert még nem nyitottam meg a számlám), bár még csak a demójukat tesztelem...
Régi 2010-07-09, 15:38   #4 (permalink)
Új tag

Deckster a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sziasztok, pár topikban már kértem a segítségeteket, és kaptam is tanácsokat. Pl. StLui ide, ebbe a topikba irányított. Végig is olvastam a bejegyzéseiteket. (whew) Megnézegettem az általatok feldobott cégeket (meg másokat is).
Találtam egy céget (Random Capital), amiről itt nem találtam véleményt, de érdekelne. Megtennétek, hogy szóltok pár szót?

http://www.randomcapital.hu

köszönömköszönömköszönöm
Deckster nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-07-09, 15:43   #5 (permalink)
Új tag

Deckster a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Olvasgattad pl ezt itt házon belül:

Melyik brókercéget érdemes választani?
Szia,

Köszi a válaszodat. Elolvastam a fórumot. Végig!!! Megnéztem az ott feldobott cégeket, van néhány versenyző, amelyik felkerült a listámra. Viszont találtam egy céget (Random Capital), amit belistáznék, de a topikban nem találtam véleményt róla. Te ismered? Tudsz róluk vmit?
Deckster nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-07-09, 16:47   #6 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fxpro-nál is. Ott csak demo.
Fxpro, Interactivebrokers, Oanda, WhSelfinvest.
Ezeket használom. Úgy tudom, mindegyiknél van Iphone platform.
Részvényekkel csak napon túl kereskedem, devizáknál H1,H4-en is, ezért Iphonra elég lenne az Oanda és az Fxpro. Oandán nincs H4 chart, ezért az Fxpro grafikonmegjelenítése a fontos.
Nézd meg ezt a linket: http://www.randomcapital.hu/mobil_broker.html

Magyaron tudsz kereskedni vele, és nem csak iphone-on működik a platform. Igaz, azon a legszebb.
Régi 2010-07-09, 16:52   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Deckster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
sziasztok, pár topikban már kértem a segítségeteket, és kaptam is tanácsokat. Pl. StLui ide, ebbe a topikba irányított. Végig is olvastam a bejegyzéseiteket. (whew) Megnézegettem az általatok feldobott cégeket (meg másokat is).
Találtam egy céget (Random Capital), amiről itt nem találtam véleményt, de érdekelne. Megtennétek, hogy szóltok pár szót?

http://www.randomcapital.hu

köszönömköszönömköszönöm
Az Equitast akik csinálták azok alapítottak új céget nemrég, biztos jó lesz most talán még olcsóbb is mint az eddigi legolcsóbb és legjobb magyar, Bét-es online cég az Equitas, ez az első igazi konkurencia. (remélem jól tudom, hogy Ők azok, voltak a RadioCafe műsorában is)
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-07-10, 08:22   #8 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Mint láthatjátok kicsit rendet vágtam a Random Capitallal kapcsolatos hozzászólások közt.
Egyrészt kellett egy ilyen téma, ami kifejezetten ezzel a céggel foglalkozik, másrészt szeretném elkerülni a reklám jellegű hozzászólások özönét.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-19, 08:31   #9 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Benedek a hírnévhez vezető út elején jár.

Sziasztok,

Én kipróbáltam a random capitál szolgáltatásit, kifejezetten a mobilos megoldása miatt. Egyelőre pozitív a tapasztalatom, gyorsan fut az alkalmazás, de azért ha pörgős DT nap van és nem állítasz be stopokat, jobb egy asztali számítógép még... a díjai verhetetlenek, ügyfélkezelése is elég jó.

Üdv,
Benedek nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-19, 08:33   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
Hírnév szint: 8
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Benedek,a legfőbb Meta Traderes brókerek mind nyújtják a mobilos szolgáltatást is.A Meta trader mobilos verziójánál meg stabilabb nincs a világon!
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-19, 08:49   #11 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Benedek,a legfőbb Meta Traderes brókerek mind nyújtják a mobilos szolgáltatást is.A Meta trader mobilos verziójánál meg stabilabb nincs a világon!
A Random Capital a BÉT-en kereskedik. Erre nem hinném, hogy van mt4 felület
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-19, 09:13   #12 (permalink)
Szenior tag

kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Akkor bocsi!
Régi 2010-08-19, 09:22   #13 (permalink)
Új tag

Benedek a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
A Random Capital a BÉT-en kereskedik. Erre nem hinném, hogy van mt4 felület
Neked mi a véleményed, van jobb jelenleg ennél?
Benedek nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-19, 09:31   #14 (permalink)
Szenior tag

fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Benedek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Neked mi a véleményed, van jobb jelenleg ennél?
Nem próbáltam a rendszerüket, így nincs véleményem.
Egyébként sem vagyok aktív a BÉT-en.
Így látatlanban azt javasolnám, hogy magyar részvényekkel (és általában részvényekkel) ne daytradelj. Erre sokkal megfelelőbbek a főbb piacok indexei és a devizák. Kiváló magyar nyelvű platformok és magyar ügyfélszolgálatok állnak rendelkezésre a külföldi brókereknél is (ha ezért vonz a magyar piac). A költség pedig töredéke a BÉT díjainak.
Ja, és szerintem az is nonszensz, hogy ha szeretnék real-time adatokat, akkor ez US piacokról ingyen elérhető, amíg a magyarért fizetni kell!!!
Régi 2010-08-19, 10:16   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem próbáltam a rendszerüket, így nincs véleményem.
Egyébként sem vagyok aktív a BÉT-en.
Így látatlanban azt javasolnám, hogy magyar részvényekkel (és általában részvényekkel) ne daytradelj. Erre sokkal megfelelőbbek a főbb piacok indexei és a devizák. Kiváló magyar nyelvű platformok és magyar ügyfélszolgálatok állnak rendelkezésre a külföldi brókereknél is (ha ezért vonz a magyar piac). A költség pedig töredéke a BÉT díjainak.
Ja, és szerintem az is nonszensz, hogy ha szeretnék real-time adatokat, akkor ez US piacokról ingyen elérhető, amíg a magyarért fizetni kell!!!
Én mindíg elfelejtem,hogy van még aki itthol kereskedik.Nemigazán értem hogy miért valójában.
Régi 2010-08-19, 11:40   #16 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 79
Hírnév szint: 9
Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.
Alapbeállítás

Mondjuk, mert nem spekuláns, hanem befektető.

Én pont fordítva vagyok egyébként a dologgal. Értem, hogy miért forexezik valaki, vagy próbálkozik robotokkal, daytradel külföldi piacokon..., de úgy vagyok vele, hogy magára vessen aki így tesz. Olyan cégekkel, devizákkal kereskedtek, amiről amúgy semmit nem tudtok. Mondanom sem kell, hogy ez mennyire kockázatos, főleg a sokszoros tőkeáttétek miatt. Sokan eleve forexel kezdenek, háttérismeretek nélkül.

Sokkal reálisabb, ha valaki szép lassan tapasztalja ki a dolgokat, szerzi meg a tudást. Hosszú távra BÉT-en forgó részvényeket venni, valamelyik kedvező feltételeket kínáló brókercégénél (Random Capital, Equitas, Erste...) nem olyan nagy ugrás kezdetnek.
Aztán innen már lehet továbblépni annak aki akar.

Ha hiszed, ha nem a BÉT-en tényleg sok háziasszony kereskedik, méghozzá sokuk nem is rosszul. Ismerősöm nagymamáján még én is meglepődtem. 2000-en bevásárolt OTP-ből a nagyi. Hát mikor fog ő daytradelni, vagy külföldi piacokon vásárolni?

Nem mondom, hogy nem volt felelőtlen lépés besétálnia az OTP-be és ott OTP részvényt kérni, de még mindig sokkal jobban állnak az ilyen módon tőzsdére lépő háziasszonyok, mint a sokszoros tőkeáttéttel, "ide nekem a világot" szemlélettel a forexnek nekieső suhancok. Utóbbiak nagy része egy fillér nélkül száll ki általában pár hónap, egy-két év után.

Összefoglalva a Random Capital nagyon jó, hogy megjelent a piacon. Végre egy jó alternatíva az Equitas mellett azoknak akik nem dédelgetnek olyan álmokat, hogy kereskedésből fognak megélni. Ők csak fialtatják a pénzüket. Sokszor elég jól, sokszor kevésbé jól és bizony néha veszteségesen. Nullázni viszont igen ritkán, gyakorlatilag soha nem szoktak.

Én megértem őket. Én is közéjük tartozom.
Régi 2010-08-19, 11:42   #17 (permalink)
Szenior tag

butcher logója

Hely: Győrtől 20 km-re
Összes hozzászólás: 167
butcher már nem kispályás.butcher már nem kispályás.butcher már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én mindíg elfelejtem,hogy van még aki itthol kereskedik.Nemigazán értem hogy miért valójában.
Mert magyarul lehet az ügyeket intézni. És van olyan, hogy befektetésvédelmi alap, amely kárpótol egy esetleges brókercsőd esetén.
butcher nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-19, 11:58   #18 (permalink)
Tag

Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ez meddig is érvényes mondjuk BÉT papírok esetén?
Régi 2010-08-19, 12:07   #19 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Attis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mondjuk, mert nem spekuláns, hanem befektető.

Én pont fordítva vagyok egyébként a dologgal. Értem, hogy miért forexezik valaki, vagy próbálkozik robotokkal, daytradel külföldi piacokon..., de úgy vagyok vele, hogy magára vessen aki így tesz. Olyan cégekkel, devizákkal kereskedtek, amiről amúgy semmit nem tudtok. Mondanom sem kell, hogy ez mennyire kockázatos, főleg a sokszoros tőkeáttétek miatt. Sokan eleve forexel kezdenek, háttérismeretek nélkül.

Sokkal reálisabb, ha valaki szép lassan tapasztalja ki a dolgokat, szerzi meg a tudást. Hosszú távra BÉT-en forgó részvényeket venni, valamelyik kedvező feltételeket kínáló brókercégénél (Random Capital, Equitas, Erste...) nem olyan nagy ugrás kezdetnek.
Aztán innen már lehet továbblépni annak aki akar.

Ha hiszed, ha nem a BÉT-en tényleg sok háziasszony kereskedik, méghozzá sokuk nem is rosszul. Ismerősöm nagymamáján még én is meglepődtem. 2000-en bevásárolt OTP-ből a nagyi. Hát mikor fog ő daytradelni, vagy külföldi piacokon vásárolni?

Nem mondom, hogy nem volt felelőtlen lépés besétálnia az OTP-be és ott OTP részvényt kérni, de még mindig sokkal jobban állnak az ilyen módon tőzsdére lépő háziasszonyok, mint a sokszoros tőkeáttéttel, "ide nekem a világot" szemlélettel a forexnek nekieső suhancok. Utóbbiak nagy része egy fillér nélkül száll ki általában pár hónap, egy-két év után.

Összefoglalva a Random Capital nagyon jó, hogy megjelent a piacon. Végre egy jó alternatíva az Equitas mellett azoknak akik nem dédelgetnek olyan álmokat, hogy kereskedésből fognak megélni. Ők csak fialtatják a pénzüket. Sokszor elég jól, sokszor kevésbé jól és bizony néha veszteségesen. Nullázni viszont igen ritkán, gyakorlatilag soha nem szoktak.

Én megértem őket. Én is közéjük tartozom.

1. Miért gondolod, hogy az daytrader, aki valakit próbál lebeszélni a magyar részvényekkel való daytrade-ről? Javaslatom arról szólt, hogy ha ő daytradelni szeretne, akkor más termékkel tegye.
2.Miből gondolod, hogy arról amivel kereskedünk "semmit sem tudunk"?
3.Miből gondolod, hogy az elmúlt 14 évben semmi tudást nem sikerült összeszednem (nemcsak traderként, hanem brókerként is) és miért feltételezed azt, hogy ide kizárólag 2 hónapja forexező kezdők írnak?
4. Amikor valamit feltételezel talán magadból indulsz ki és a saját határaidból ezek másnál máshol húzódnak. Ha Te úgy gondolod, hogy a forex és a daytrade nem alkalmas a konzisztens pénzkeresésre akkor ez a TE véleményed. Ne tekintsd abszolút igazságnak és ne erőltesd másra.

Végül:
-van magyar részvényem
-van számlám magyar brókercégnél
-nem ismerem a Random Capitalt, ott nincs azámlám, ezért egy szóval sem mondtam, hogy nem jó.
-nem vagyok aktív a BÉT-en. Értsd: A magyar részvényeimhez átlagosan 2-3 havonta nyúlok és teljesen más stílusban kereskedem velük, mint az "egyéb" ügyleteimmel.
-nem vagyok daytrader, habár olyan előfordul, hogy napon belül kiüt a kezdeti stoppom.

Nem megbántani akartalak csak megpróbáltam olyan stílusban válaszolni, ahogy Te tetted.
Régi 2010-08-19, 12:44   #20 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Bocsánat. Én sem magbántani akartalak.

Úgy általánosságban beszéltem a mostani állapotokról, tőzsdére lépőkről. Rájuk (általánosságban) továbbra is tartom mindezt.

Én nem szakmaként, sőt nem is megélhetési forrásként foglalkozom a tőzsdével. Érdekel, nyomon követem, elmondom a véleményem, de csak a saját pénzemet kockáztatom.
Ismeretségi körömbe valamiért kialakult, hogy mindenki engem keres fel pénzügyi tanácsokért. Megkérdeznek hitelfelvétel előtt, befektetési ötletekért, tőzsdei kérdésekben. Nem pénzért segítek és nem idegeneknek.

Legtöbbüknek tudok is segíteni, mert megfogadják a tanácsom és pl. maguk gyűjtik be a hitel ajánlatokat, melyeket maximum segítek értelmezni.
Befektetésekkel kapcsolatban legtöbbüket arról kell meggyőzni, hogy kevéske pénzüket hagyják csak lekötve a bankban, mert nincs értelme variálni, főleg nem kockáztatni.
Van mikor az állampapírok, befektetési alapokról tartok kiselőadást. Soha nem mondom, hogy pontosan mibe fektessenek, de aki nem tudja mi az a diszkon árfolyam az már egy kis beszélgetéstől is sokkal tisztábban látja az állampapír piacot.

Tőzsdével kapcsolatban 2 tábort látok. Az egyikkel nagyon jól megértem magam. Oda-vissza.
Többnyire BÉT-es értékpapír számlájuk van, de mind hosszútávra terveznek. Van aki a válságot is megélte nem túl fényes eredménnyel, de alapvetően mindent egybevetve még ő is pluszban van.
A másik táborra inkább vitázni szoktam. Velük kapcsolatban jön elő minden, amit korábbi hozzászólásomban írtam. Forex, daytrade, spekulálások, gyors nyereségek és veszteségek. Ki és be ugrálnak a pozíciókba. Általában elvégeztek egy pár napos, néhányan több hónapos tőzsdetanfolyamot. Van olyan is köztük aki többet is.
Ettől aztán már úgy gondolják, hogy az évi 20-30% hozam az már semmi, azon meg végképp kiakadnak ha azt mondom nekik, hogy hosszú távon én beérem 10%-al is, mert lesz még ez másképp is.
Viszont nem mondhatnám róluk, hogy sikeresek. Ez nem jelenti, hogy snki nem lehet sikeres ezzel a módszerrel, de az biztos, hogy gyors és könnyű siker nincs! Ha kicsit kritikusabban néznéd itt a hozzászólókat (a kezdőket) te is láthatnád, hogy lelekesedésük gyors veszteségekbe sodorja őket.

Én még mindig nem látom értelmét mondjuk annak, hogy valaki utcáról elvégezve egy tőzsdetanfolyamot, pár hónap olvasgatás és demózás után nekiüljön forexezni.

No de ez már itt nagyon OFF, bocsánat, hogy ilyen irányba vittem a témát.
Régi 2010-08-19, 12:57   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Attis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bocsánat. Én sem magbántani akartalak.

Úgy általánosságban beszéltem a mostani állapotokról, tőzsdére lépőkről. Rájuk (általánosságban) továbbra is tartom mindezt.

Én nem szakmaként, sőt nem is megélhetési forrásként foglalkozom a tőzsdével. Érdekel, nyomon követem, elmondom a véleményem, de csak a saját pénzemet kockáztatom.
Ismeretségi körömbe valamiért kialakult, hogy mindenki engem keres fel pénzügyi tanácsokért. Megkérdeznek hitelfelvétel előtt, befektetési ötletekért, tőzsdei kérdésekben. Nem pénzért segítek és nem idegeneknek.

Legtöbbüknek tudok is segíteni, mert megfogadják a tanácsom és pl. maguk gyűjtik be a hitel ajánlatokat, melyeket maximum segítek értelmezni.
Befektetésekkel kapcsolatban legtöbbüket arról kell meggyőzni, hogy kevéske pénzüket hagyják csak lekötve a bankban, mert nincs értelme variálni, főleg nem kockáztatni.
Van mikor az állampapírok, befektetési alapokról tartok kiselőadást. Soha nem mondom, hogy pontosan mibe fektessenek, de aki nem tudja mi az a diszkon árfolyam az már egy kis beszélgetéstől is sokkal tisztábban látja az állampapír piacot.

Tőzsdével kapcsolatban 2 tábort látok. Az egyikkel nagyon jól megértem magam. Oda-vissza.
Többnyire BÉT-es értékpapír számlájuk van, de mind hosszútávra terveznek. Van aki a válságot is megélte nem túl fényes eredménnyel, de alapvetően mindent egybevetve még ő is pluszban van.
A másik táborra inkább vitázni szoktam. Velük kapcsolatban jön elő minden, amit korábbi hozzászólásomban írtam. Forex, daytrade, spekulálások, gyors nyereségek és veszteségek. Ki és be ugrálnak a pozíciókba. Általában elvégeztek egy pár napos, néhányan több hónapos tőzsdetanfolyamot. Van olyan is köztük aki többet is.
Ettől aztán már úgy gondolják, hogy az évi 20-30% hozam az már semmi, azon meg végképp kiakadnak ha azt mondom nekik, hogy hosszú távon én beérem 10%-al is, mert lesz még ez másképp is.
Viszont nem mondhatnám róluk, hogy sikeresek. Ez nem jelenti, hogy snki nem lehet sikeres ezzel a módszerrel, de az biztos, hogy gyors és könnyű siker nincs! Ha kicsit kritikusabban néznéd itt a hozzászólókat (a kezdőket) te is láthatnád, hogy lelekesedésük gyors veszteségekbe sodorja őket.

Én még mindig nem látom értelmét mondjuk annak, hogy valaki utcáról elvégezve egy tőzsdetanfolyamot, pár hónap olvasgatás és demózás után nekiüljön forexezni.

No de ez már itt nagyon OFF, bocsánat, hogy ilyen irányba vittem a témát.
Értettem én, hogy mire céloztál, csak az általánosítást vettem egy kicsit a lelkemre

Egyébként én sem értek egyet a hosszú távon fenntartható több száz- vagy ezer százalékos hozamokkal. Rövid ideig megy (mehet) de van az a pénzösszeg, amivel ezt nem lehet megcsinálni. Mielőtt bárki ebbe belekötne, olvassa el a Market Wizards c. könyvet, ahol valóban sikeres top tradereket interjúvolnak.
Azzal messze nem értek egyet, hogy itt csak a 10% sikeres és 90% elbukik. Sokkal rosszabb az arány. Akinek van bróker ismerőse, kérdezze meg nyugodtan, hogy 100 emberből hány sikeres mondjuk 5 éven keresztül .
Régi 2011-02-23, 11:36   #22 (permalink)
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
Hírnév szint: 7
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Üdvözlök mindenkit!

Egyik jó barátom miatt körbenéztem, hogy melyik brókernél érhetné meg számlát nyitni magyar piacra(BÉT).
Eddigi körbenézés után úgy fest a legolcsóbb költségekkel a Random Capital rendelkezik. (Persze találtam egy két junior, vagy másképpen diákszámlát ami szintén megérheti, de most konkrétan mindenki számára elérhető számlákat néztem.)

Itt egy kicsit részletesebben a dijakról:
http://www.randomcapital.hu/dijak_szamlavezetes.html

Minden jót
üdv
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-21, 15:17   #23 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 285
Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Most nyitottam értékpapír számlát a Random Capitalnál. Kedvező díjak motiváltak egyértelműen, de úgy látom semmivel nem tud kevesebbet, mint az Equitas.

A fő számlámra utaltam pénzt, ami ugyan még nem ért át, de már egy csomó kérdés merült fel bennem. Nem találom sehol a lehetőségét, hogy a TBSZ számlámra mozgassak át pénzt a normál számlámról. Ezt meg tudja valaki mondani, hogy hogyan kell?
Kisbefektető nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-26, 09:50   #24 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 38
Becker a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kisbefektető és a többiek, akik a Random Capitalnál vannak: Elégedettek vagytok a brókercéggel?
Becker nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 20:51   #25 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ezt nézzétek:
http://www.randomcapital.hu/kozzetetelek.html
2013-as éves eredménye a cégnek -8609 Ft ????
De a többi adat is vicc kategória...
Saját tőke: 289 498 Ft
Vagy valamit félreértek?
Remélem...
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 20:52   #26 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 153
Hírnév szint: 6
demo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Egy jó könyvelő csodákra képes.
demo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 20:55   #27 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezt nézzétek:
http://www.randomcapital.hu/kozzetetelek.html
2013-as éves eredménye a cégnek -8609 Ft ????
De a többi adat is vicc kategória...
Saját tőke: 289 498 Ft
Vagy valamit félreértek?
Remélem...
adatok ezer forintban
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 20:57   #28 (permalink)
Szenior tag

Porter logója

Hely: Luzern
Összes hozzászólás: 135
Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Felre erted, olvasd el alaposabban. (adatok ezer forintban)
Porter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 21:07   #29 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Akkor egyre rosszabb (-8609x1000 )
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 21:19   #30 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 165
Hírnév szint: 5
x5z4 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ezer forintban értendő, azonban egy olyan cégről beszélünk, amely megalapította az RND Solution Zrt-t, amely komoly informatikai hátteret biztosít, nézz utána a ceginfoban. Elég legyen annyit tudnod, hogy Bloomberg termináljuk is van, elég jól ismerem őket, megbízható cég a Random Broker. www.randomeyes.hu
x5z4 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-01, 09:53   #31 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 165
Hírnév szint: 5
x5z4 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A Xetra bevezetése sokba került minden brókercégnek.
x5z4 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-11, 13:23   #32 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
luckypunk a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Valakinek van informacioja arrol, hogy transferwise-zal lehet-e ki be utalni random capitalos szamlara? Valahol olvastam, hogy ki talan csak sajat nevu szamlara engedelyezett, ami megkerdojelezne a dolgot.
luckypunk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-17, 12:06   #33 (permalink)
Új tag

apetri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Komoly károm keletkezett a Random Capital miatt - kerüljétek

Sziasztok! - Komoly bizalomvesztés a Random Capitallal szemben, vigyázzatok velük!!

Szomorú hírről kell beszámolnom nektek, méghozzá egy itthon működő brókerrel kapcsolatban, akiről eddig mi is azt gondoltuk, hogy becsületes és megbízható. A postot frissíteni fogom, amint többet tudok meg.

Több családi számlát is vezettünk a Random Capital Zrt-nél hosszú éveken keresztül 1-2 forex számlánk és 2 tőzsdeszámlánk volt náluk.

Mint biztosan tudjátok az FXCM-mel voltak kapcsolatban. 1-2 hónapja Amerikában megjelent a hír, hogy kicsit játszottak az ügyfelek ellen, megbüntették őket, azonban ez semennyiben nem befolyásolta az európai működésüket, de ez elég volt a Randomnak arra, hogy keresztbe tegyen nekünk, mert ők bepánikoltak kapkodtak a semmire. A CÉG (FXCM) A MAI NAPIG él és virul, tökéletesen működik, ellene Európában semmiféle eljárás nincs folyamatban. Jelenleg is szolgáltat Magyarországon az Alfa Traderen keresztül, mindenféle probléma nélkül.

A lényeg: Számos nyitott pozíciónk volt a számlánkon, komoly lebegő veszteséggel, amikor derült égből villámcsapásként jött a hír, hogy 2 napunk van lezárni minden pozíciót, ha nem, akkor automatikusan lezárják. Hiába jeleztük, hogy így nagy veszteséget szenvedünk el, csak az ügyvéd volt hajlandó válaszolni. Demagóg módon, szerződéses pontokra hivatkozva, amelyek megítélése minimum kérdéses, söpörték el a panaszunkat.

Virág Ferenc aki papíron az ügyfelekért és a magyar tőzsdéért van és a pénzügyi kultúra fejlesztésében hisz, gond nélkül elvágta a számlánkat, kérdés nélkül lezáratta a pozícióinkat és totálisan leszarta a panaszunkat, komoly veszteségbe hajtott bele minket.
Teljes mértékben figyelmen kívül hagyták azt a nyilvánvaló tényt, hogy az FXCM a mai napig hibátlanul, panasz eljárás nélkül működik (jelenleg is elérhető Magyarországon), ellene az MNB semmiféle vizsgálatot nem végez, az általuk korábban reklámozott befektetésvédelmi alapot, amely 50 000 fontig biztosította az ügyfelek pénzét még csak figyelembe sem vették döntésükkel. Összességében semmi nem indokolta egyoldalú, gyakorlatilag azonnali hatályú döntésüket.

Mi minden lehetséges fórumon be fogjuk panaszolni őket, talán lesz egy szervezet/hatóság amelyik eljár az ügyfelek védelmében.
apetri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-17, 12:18   #34 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 392
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

"A lényeg: Számos nyitott pozíciónk volt a számlánkon, komoly lebegő veszteséggel, amikor derült égből villámcsapásként jött a hír, hogy 2 napunk van lezárni minden pozíciót, ha nem, akkor automatikusan lezárják. Hiába jeleztük, hogy így nagy veszteséget szenvedünk el, csak az ügyvéd volt hajlandó válaszolni. Demagóg módon, szerződéses pontokra hivatkozva, amelyek megítélése minimum kérdéses, söpörték el a panaszunkat."

Ezt most nem teljesen értem. Mi ezzel a gond? Ha túl nagy lebegő veszteséged van, akkor egy bizonyos szint után a bróker lezárhatja a pozijaidat. Ezzel védi magát, hogy ne menjen mínuszba. Ez mindenhol így működik. Magyar céget választani meg butaság volt.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-17, 13:12   #35 (permalink)
Új tag

Hely: Pannónia filmstúdió
Összes hozzászólás: 24
Hírnév szint: 3
A kockásfülű nyúl a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ember! A veszteséged nem akkor keletkezik amikor lezárod a pozit. Nem azért buktál a pozin mert le kellett zárni hanem mert rossz lóra tettél. Ha mindenképp ragaszkodsz a pozidhoz, miért nem nyitod újra egy másik brókernél?
Szerintem az korrekt dolog ,hogy a cég menekülőre fogta a dolgot,hisz a te pénzedet óvja meg.
A kockásfülű nyúl nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-17, 14:14   #36 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
[COLOR="Blue"]...Magyar céget választani meg butaság volt.
Miért?

A kommented többi részével, meg A kockásfülű nyúl hozzászólásával teljesen egyetértek.

Idézet:
apetri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
... azt gondoltuk, hogy becsületes és megbízható....
Idézet:
... ez elég volt a Randomnak arra, hogy keresztbe tegyen nekünk, mert ők bepánikoltak kapkodtak a semmire. ...
Az, hogy "bepánikoltak", nem csökkenti a becsületességüket, megbízhatóságukat. Inkább örülj neki, hogy vigyáznak a pénzedre.

Idézet:
A CÉG (FXCM) A MAI NAPIG él és virul, tökéletesen működik,
Pont, ahogy az IronFX is. Oda is tudsz pénzt befizetni, meg kereskedni is lehet még talán. Random, lehet, hogy túlreagálta a dolgot, de lehet, hogy megmentette a tőkédet.

Abból pedig nem keletkezett veszteséged, hogy lezárták a pozícióidat. Megtehetted volna, hogy lezárod, és ugyanabban a pillanatban, ugyanazon az áron újranyitod egy másik brókernél. Legfeljebb adózásilag van némi különbség, meg 1-2 USD veszteséged lett volna spread miatt.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-17, 15:27   #37 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 606
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Több családi számlát is vezettünk a Random Capital Zrt-nél hosszú éveken keresztül 1-2 forex számlánk és 2 tőzsdeszámlánk volt náluk.
Akkor el lehet mondani hogy kockázatilag igen magas szinten voltatok, ami ugye egy saját döntés, aminek nem csak az előnyeit, de a hátrányait is néha élvezni kell.

Idézet:
Mi minden lehetséges fórumon be fogjuk panaszolni őket, talán lesz egy szervezet/hatóság amelyik eljár az ügyfelek védelmében.
Mielőtt azért magadat járatod le, valamint újabb felesleges pénzt dobsz ki ügyvédre, érdemes elolvasni azokat a szerződésbeli fontosabb tételeket, ami alapján leszerződtetek ezzel a céggel.
És én még mellé egy alapszintű részvény/forex önképzést is javasolnék.
Minden esetre van itt 2 link, amit a Random oldaláról vettem le.
Elsőként ezeket érdemes elolvasni és meg is érteni.
(Bár ezt ugye számlanyitás előtt kellett volna)
Ilyen fogalmak után érdemes kutakodni hogy: margin call, stopout, fedezet, tőkeáttét, napon belül/napon túl...stb.

Egyszóval ha valaki részt vesz egy játékban, főleg ha az pénzről szól, akkor azért a játékszabályokról érdemes tudni, megismerni azokat, mert ugye itt is érvényes a "pénztártól való távozás után...."

http://static.randomcapital.hu/pdf/tShort_kisokos.pdf

http://static.randomcapital.hu/pdf/tLong_kisokos.pdf

random-capital-rdcap.jpg
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-17, 19:53   #38 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 157
Hírnév szint: 1
Gyuri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

De tényleg én is úgy tudom hogy minden brókercég közbeavatkozik ha nagyon minuszosak vagyunk,ha olyan helyre mész ahol negatív számlavédelem van ez bevett szokás.Először ha tudja a legnagyobb veszteségben szenvedő pozikat zárja,ha az sem segít már és nagyon hülyeséget csinálunk akkor meg bedarálja a számládat is.De nem értem,ha 2 nap alatt sem megy arra az árfolyam mint amerre hittük akkor felesleges várni a csodát szerintem mert inkább nagyobb veszteséget szenvedünk.
Gyuri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-17, 20:05   #39 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.059
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok! - Komoly bizalomvesztés a Random Capitallal szemben, vigyázzatok velük!!

Szomorú hírről kell beszámolnom nektek, méghozzá egy itthon működő brókerrel kapcsolatban, akiről eddig mi is azt gondoltuk, hogy becsületes és megbízható. A postot frissíteni fogom, amint többet tudok meg.

Mint biztosan tudjátok az FXCM-mel voltak kapcsolatban. 1-2 hónapja Amerikában megjelent a hír, hogy kicsit játszottak az ügyfelek ellen, megbüntették őket, azonban ez semennyiben nem befolyásolta az európai működésüket, de ez elég volt a Randomnak arra, hogy keresztbe tegyen nekünk, mert ők bepánikoltak kapkodtak a semmire. A CÉG (FXCM) A MAI NAPIG él és virul, tökéletesen működik, ellene Európában semmiféle eljárás nincs folyamatban. Jelenleg is szolgáltat Magyarországon az Alfa Traderen keresztül, mindenféle probléma nélkül.

A lényeg: Számos nyitott pozíciónk volt a számlánkon, komoly lebegő veszteséggel, amikor derült égből villámcsapásként jött a hír, hogy 2 napunk van lezárni minden pozíciót, ha nem, akkor automatikusan lezárják. Hiába jeleztük, hogy így nagy veszteséget szenvedünk el, csak az ügyvéd volt hajlandó válaszolni. Demagóg módon, szerződéses pontokra hivatkozva, amelyek megítélése minimum kérdéses, söpörték el a panaszunkat.

Virág Ferenc aki papíron az ügyfelekért és a magyar tőzsdéért van és a pénzügyi kultúra fejlesztésében hisz, gond nélkül elvágta a számlánkat, kérdés nélkül lezáratta a pozícióinkat és totálisan leszarta a panaszunkat, komoly veszteségbe hajtott bele minket.
Teljes mértékben figyelmen kívül hagyták azt a nyilvánvaló tényt, hogy az FXCM a mai napig hibátlanul, panasz eljárás nélkül működik (jelenleg is elérhető Magyarországon), ellene az MNB semmiféle vizsgálatot nem végez, az általuk korábban reklámozott befektetésvédelmi alapot, amely 50 000 fontig biztosította az ügyfelek pénzét még csak figyelembe sem vették döntésükkel. Összességében semmi nem indokolta egyoldalú, gyakorlatilag azonnali hatályú döntésüket.

Eltudnád ezt számokkal is magyarázni: mennyi az az annyi meg a lebegő, margin, tőke ... mert látom itt mindenki arra gondol, hogy nem volt már fedezet a nyitott poziciókra. Mondjuk nekem az nem világos... ha nem lett volna fdezet, akkor minek szólit fel, hogy van rá 2 napod??? Ha nincs fedezet, akkor automatikusan lezárják és slussssszpaszz
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-18, 00:37   #40 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.877
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Margin call-ként tekintve a felszólítást a 2 nap alatt ki lehet egészíteni a fedezetet.
Pestiesen szólva: "tolj be lét a számládra".
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-18, 03:07   #41 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.384
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nem, Gyuri, itt most arról volt szó, hogy a Random Capital forexes szolgáltatót váltott. Emiatt kellett minden számlán minden pozit bezárniuk.

Viszont, ugyanazt a pozíciót újra lehet nyitni, ugyan két spread-nyi költség bánja, de nincs különösebb oka. Ezt jól írta Kockásfülű Laci.

Én se vagyok Random-párti, mégis itt most kivételesen nem patkánykodni akart. Az Fxcm meg igenis megy a levesbe, új nevük is lesz, ez egy ekkora múltú cégnél tudjuk, mit jelent.

Sajnos, ahogy írtátok többen, túl nagy volt a kocka...
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-18, 06:28   #42 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Margin call-ként tekintve a felszólítást a 2 nap alatt ki lehet egészíteni a fedezetet.
Pestiesen szólva: "tolj be lét a számládra".
Én nem látok ''LÉ Betolási felszólítást'' a leírtakban. ... ha ezt elfeledte ideírni apetri és létezett, akkor nincs miről beszélni.
Régi 2017-03-18, 08:27   #43 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 157
Hírnév szint: 1
Gyuri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem, Gyuri, itt most arról volt szó, hogy a Random Capital forexes szolgáltatót váltott. Emiatt kellett minden számlán minden pozit bezárniuk.

Viszont, ugyanazt a pozíciót újra lehet nyitni, ugyan két spread-nyi költség bánja, de nincs különösebb oka. Ezt jól írta Kockásfülű Laci.

Én se vagyok Random-párti, mégis itt most kivételesen nem patkánykodni akart. Az Fxcm meg igenis megy a levesbe, új nevük is lesz, ez egy ekkora múltú cégnél tudjuk, mit jelent.

Igen igazad van,de szerintem ha 2 nap alatt sem tud valaki kijönni a negatív poziból ott teljesen mindegy már,sőt lehet zárta is volna alapból fxcm váltása nélkül is a random.De az FXCM hogy megy a levesbe? Tudtommal az árfolyamgátnál szivtak csak de azóta helyre jöttek nem? Elég nagy cég volt.
Gyuri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-18, 08:36   #44 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ez az új nevük lesz nekem is új. Mit tudsz?
Azt láttam egy riportban, hogy nem elsők már trading vol-ban, de erről nem tudtam...
Régi 2017-03-18, 11:12   #45 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Eltudnád ezt számokkal is magyarázni: mennyi az az annyi meg a lebegő, margin, tőke ... mert látom itt mindenki arra gondol, hogy nem volt már fedezet a nyitott poziciókra. Mondjuk nekem az nem világos... ha nem lett volna fdezet, akkor minek szólit fel, hogy van rá 2 napod??? Ha nincs fedezet, akkor automatikusan lezárják és slussssszpaszz
A "lebegő" annyit jelent, hogy az illetőnek garanciája volt arra, hogy hol fordul a piac a számára kedvező irányba. No ezt érdemes akár perig is vinni

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2017-03-18, 11:36   #46 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez az új nevük lesz nekem is új. Mit tudsz?
Azt láttam egy riportban, hogy nem elsők már trading vol-ban, de erről nem tudtam...
Csak ennyit egyelőre én is. Mindenesetre jelzésértékű, már a részvénykereső is így adja ki.

http://www.financemagnates.com/forex...g-us-upheaval/
Régi 2017-03-18, 11:51   #47 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
Hírnév szint: 2
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
2016 ban
Csatolt kicsinyítések
random-capital-forex-brokers-volume-chart1.gif  
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-18, 12:42   #48 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A "lebegő" annyit jelent, hogy az illetőnek garanciája volt arra, hogy hol fordul a piac a számára kedvező irányba. No ezt érdemes akár perig is vinni

A "lebegő" semmiféle garanciát nem jelent semmire.
Régi 2017-03-18, 13:35   #49 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
2016 ban
XM a második? Felvitte az Isten a dolgát.
Régi 2017-03-19, 00:46   #50 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A "lebegő" semmiféle garanciát nem jelent semmire.
Kedves C@maro, ironizáltam vazze

Válaszol

Címkék
brókercég, Random Capital

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 16:16 , a GMT +1 időzóna szerint.