Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-02-22, 12:42   #51 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
boros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszönöm a válaszod
Összeségében pozitív kép alakult ki bennem az AM-ról. valszínű hamarosan nyitok egy liv pro számlát náluk.
Szívesen!

Ha van még valami kérdésed szívesen válaszolok.
Majd én is nyitok valamikor náluk egy live pro-t de én micro-n keresem a napi betevőt. Bár már pro ra is elég a tőkém de még várok vele sztem 1 hónapot hogy kiforrjon a dolog.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-02-22, 13:34   #52 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 7
boros a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Hunter008 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szívesen!

Ha van még valami kérdésed szívesen válaszolok.
Majd én is nyitok valamikor náluk egy live pro-t de én micro-n keresem a napi betevőt. Bár már pro ra is elég a tőkém de még várok vele sztem 1 hónapot hogy kiforrjon a dolog.
Köszi, már élek is a felkínált lehetőséggel
Először is minél előbb jöjjön össze a minin, hogy egy jó kövér pro számlát nyithassál
Regisztrálatm a demóra és kaptam is egy visszaigazolást, melyben közlik az alábbiakat.
Meta trader belépő: xxxxxxxxxxxx
Kereskedési jelszó: xxxxxxxxxx
Befektetői jelszó: xxxxxxxxxx
kiszolgáló: Admiral-Demo (server2.fxservice.com:443,server6.fxservice.com:4 43)
Kérdésem ezzel kapcsolatban, ha be akarok lépni, akkor a file/login ablakot megnyitom és kiválasztom a szervernél a demo AM-et
A loginhoz beírom a MT belépőmet. A jelszóhoz melyiket kell beírni a kereskedési jelszót, vagy a befektetői jelszót. Egyáltalán mi a kettő jelszó közötti különbség? Mire lehet/kell használni az egyiket és a másikat?
Továbbiakban feltételezem, hogy a fejlécen található eszközök/beállítások/szerver ablakban meg kell adni a szerver: ide ezt kell beírni?
Admiral-Demo (server2.fxservice.com:443,server6.fxservice.com:4 43)
vagy ami alapból is bent van, azt kell benn hagyni: AM-Demo - Admiral Markets AS
A login értelemszerű, de itt ismét melyik jelszó a kettő közül. Az opciók/ kiadó fül ablakba kell beírni a fenti szerver címet.
Az a baj, hogy ezekről a beállításokról nem találtam semmilyen útba igazítást a honlapjukon.

Továbbá, ha elküldöm a beszkennelt okirataimat, adatlapomat, akkor küldenek egy másik logint és jelszót, vagy a demóra és az élesre is ugyanazt kell használni.
Bocsi a sok és kicsit naivnak tűnő kérdezgetésem miatt, de el kell vhol kezdeni.
Persze kérdezhettem volna mindezeket az AM-től is, de talán más hasonló zöldfülünek is segítségül szolgálhat majd a válaszod.
Előre is köszi a segítő szándékodat.
boros nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-02-22, 14:12   #53 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 185
Hírnév szint: 8
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Hunter008 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én minden idősíkon azt használom legyen m1 h1 h4 . nekem mindegyiken bevált már.
Köszi a válasz közben már beüzemeltem,egész jó.
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-22, 19:51   #54 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Köszi, már élek is a felkínált lehetőséggel
Először is minél előbb jöjjön össze a minin, hogy egy jó kövér pro számlát nyithassál
Regisztrálatm a demóra és kaptam is egy visszaigazolást, melyben közlik az alábbiakat.
Meta trader belépő: xxxxxxxxxxxx
Kereskedési jelszó: xxxxxxxxxx
Befektetői jelszó: xxxxxxxxxx
kiszolgáló: Admiral-Demo (server2.fxservice.com:443,server6.fxservice.com:4 43)
Kérdésem ezzel kapcsolatban, ha be akarok lépni, akkor a file/login ablakot megnyitom és kiválasztom a szervernél a demo AM-et
A loginhoz beírom a MT belépőmet. A jelszóhoz melyiket kell beírni a kereskedési jelszót, vagy a befektetői jelszót. Egyáltalán mi a kettő jelszó közötti különbség? Mire lehet/kell használni az egyiket és a másikat?
Továbbiakban feltételezem, hogy a fejlécen található eszközök/beállítások/szerver ablakban meg kell adni a szerver: ide ezt kell beírni?
Admiral-Demo (server2.fxservice.com:443,server6.fxservice.com:4 43)
vagy ami alapból is bent van, azt kell benn hagyni: AM-Demo - Admiral Markets AS
A login értelemszerű, de itt ismét melyik jelszó a kettő közül. Az opciók/ kiadó fül ablakba kell beírni a fenti szerver címet.
Az a baj, hogy ezekről a beállításokról nem találtam semmilyen útba igazítást a honlapjukon.

Továbbá, ha elküldöm a beszkennelt okirataimat, adatlapomat, akkor küldenek egy másik logint és jelszót, vagy a demóra és az élesre is ugyanazt kell használni.
Bocsi a sok és kicsit naivnak tűnő kérdezgetésem miatt, de el kell vhol kezdeni.
Persze kérdezhettem volna mindezeket az AM-től is, de talán más hasonló zöldfülünek is segítségül szolgálhat majd a válaszod.
Előre is köszi a segítő szándékodat.
Hello!

A kereskedési jelszóra lesz szükséged, metartrader en belül azt kell beírni mikor loginolsz a számládra. a másik demón lényegtelen.

Szervert nem kell megadni, csak mikor loginolsz am-demo-t választod ki (ami alpból bentvan igen), a többit magának beállítja.

Ha elküldöd a beszkennelt iratokat, akkor kapsz majd tőlük, egy külön számlaszámot ami valós, és ahhoz külön jelszókat kapsz.

Pl ha nyitsz 3 különböző demót, mind a 3 hoz más más jelszó lessz, ha nyitsz 3 különböző élest, azokhoz is különböző jelszókat kapsz.

Nm kérdezz nyugodtan

Üdv: Hunter
  Válaszol idézettel
Régi 2011-02-23, 05:36   #55 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A jelszóhoz melyiket kell beírni a kereskedési jelszót, vagy a befektetői jelszót. Egyáltalán mi a kettő jelszó közötti különbség? Mire lehet/kell használni az egyiket és a másikat?
A kereskedési jelszót. A befektetési jelszóval csak "olvasni" lehet a számlát, megnézni a kötéslistát, de kereskedni nem. Mindkét jelszó megváltoztatható a Eszközök/ Beállítások/ Szerver / Változtat gomb segítségével.
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-24, 08:54   #56 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
MiracleMan a hírnévhez vezető út elején jár.
Question ?

Üdvözlök mindenkit a fórumon. Én még új vagyok itt és szükségem lenne néhány információra az Admirallal kapcsolatban. Már elkezdtem demózni néhány napja és szeretnék nyitni egy micro számlát. Ezzel nincs semmi gondom. Az a gondom, hogy a megadott banki kondíciók között nem igazán tudok eligazodni: - Milyen számlát kell nyitnom v. nyitnak? vállalkozói v. lakossági? Mennyi ennek a számlavezetési díjja ? stb.
Kérem, segitsen valaki! Előre is köszönöm!
MiracleMan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-24, 09:07   #57 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
MiracleMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdvözlök mindenkit a fórumon. Én még új vagyok itt és szükségem lenne néhány információra az Admirallal kapcsolatban. Már elkezdtem demózni néhány napja és szeretnék nyitni egy micro számlát. Ezzel nincs semmi gondom. Az a gondom, hogy a megadott banki kondíciók között nem igazán tudok eligazodni: - Milyen számlát kell nyitnom v. nyitnak? vállalkozói v. lakossági? Mennyi ennek a számlavezetési díjja ? stb.
Kérem, segitsen valaki! Előre is köszönöm!
Ha nincs nyiss egy bankszámlát, amiről és amire majd utalod a pénzedet. Ennek a díjja a banki kondíciók szerinti, ennek nézz utána. Ugyanis a díjak a bankhoz köthetőek, legyen az átutalás vagy visszautalás tökmindegy.
Nyiss egy éles microszámlát (ez lesz a kereskedőszámlád) az Admiralnál (ezt a kereskedőtérben teheted meg), ahol majd meg kell adnod a fenti bankszámládnak adatait (mindent amit kérnek), és egyéb személyes adataidat. Ennek nincs sem nyitási, sem pedig fenntartási díjja és az AM nem számol fel semmit a pénzbetétért és az kiutalásért.
Ha ezek megvannak és elfogadta a kereskedőszámla nyitási kérelmedet akkor tudsz a bankszámládról pénzt utalni a kereskedőszámládra. Ez úgy megy, hogy megkapod az Admiralnak a számlaszámát (ha jól láttam OTP-s) arra utalsz és a magjegyzés rovatba fel kell tüntetned a metatrader számládnak a számát (ez a kereskedőszámlád), hogy be tudjanak azonosítani. Ha elfelejted beírni akkor nem tudják, hova tenni a pénzt.

Utoljára módosítva: sidius által : 2011-02-24 09:09 Oka: jav.
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-24, 14:15   #58 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszönöm a gyors választ és a jó tanácsokat.
Régi 2011-03-03, 19:55   #59 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
ghoster a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Én most nyitottam nemrég éles számlát admiral marketsnél, és akinek van éles számlája az tudja, hogy ugye a MT4 számla az első betét elhelyezés után lesz aktiválva. Én HUF devizanemű számlát nyitottam, és most szeretnék befizteni banki átutalással forintban a bankban, és nem az interneten, nekem is az otpnél van egy számlán amirol utalni szeretnék, és van az a formátum-BankDetailsAS.pdf, ami tartalmazza az adatokat, melyek szükségesek! És akkor a kérdésem az lenne, hogy pontosan melyik adatokat kell megadni, és hogyan működik, hogy sikeres legyen a betét utalása?Elég kezdő vagyok és azért írok itt mert általában az emberek a forumon sokkal jobban el tudják magyarázni h mit kell csinálni mint a szakemberek! ! Jah és nem veszem magamra ha valami nagyon nagyon dedós magyarázatot kapok,sőttSegitségeteket előre is nagyon köszönöm!
ghoster nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-08, 11:23   #60 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Snoopy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Még az is érdekes,hogy a kereskedés folytán a számlámon elhelyezett betét összegénél is érhet nagyobb veszteség, melyet aláírásommal szintén elfogadok.
Hmmm.. ez meg hogy lehet??
Snoopy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-08, 12:04   #61 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
ghoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Én most nyitottam nemrég éles számlát admiral marketsnél, és akinek van éles számlája az tudja, hogy ugye a MT4 számla az első betét elhelyezés után lesz aktiválva. Én HUF devizanemű számlát nyitottam, és most szeretnék befizteni banki átutalással forintban a bankban, és nem az interneten, nekem is az otpnél van egy számlán amirol utalni szeretnék, és van az a formátum-BankDetailsAS.pdf, ami tartalmazza az adatokat, melyek szükségesek! És akkor a kérdésem az lenne, hogy pontosan melyik adatokat kell megadni, és hogyan működik, hogy sikeres legyen a betét utalása?Elég kezdő vagyok és azért írok itt mert általában az emberek a forumon sokkal jobban el tudják magyarázni h mit kell csinálni mint a szakemberek! ! Jah és nem veszem magamra ha valami nagyon nagyon dedós magyarázatot kapok,sőttSegitségeteket előre is nagyon köszönöm!
Itt minden adat szerepel amire szükséged van:

https://tc.admiralfx.eu/stuff/docs/BankDetailsAS_99.pdf

Ezt nyomtasd ki és sétálj el az OTP-be. Minden rajta van ami kell, még sokkal több is, mert igazából amire szükséged lesz az az Admiral HUF számlaszáma, a kedvezményezett neve, az összeg amit utalni akarsz, meg a közlemény rovatba a Metatrader számlaszámod. Ez utóbbira nagyon figyelj, hogy rákerüljön az átutalásra, mert ezzel fog az Admiral beazonosítani, vagyis, hogy kitől jött az átutalás. Ennyi elég is.
Régi 2011-03-08, 12:24   #62 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
ghoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Ezekre van szükséged, és amikor készen vagy egy nyomtatott igazolást fognak a kezedbe nyomni a bankban ami erre a csatolmányra fog hasonlítani (annyiban, hogy ezek az adatok lesznek rajta), bár ez egy elektronikus számla.
Csatolt kicsinyítések
admiral-market-broker-ceg-admiral-atutalas-adatok.jpg  
Régi 2011-03-09, 22:32   #63 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Snoopy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hmmm.. ez meg hogy lehet??
Egy szélsőséges, de egy tőkeáttétes piacon nem ritka eset, amikor a trader nem tudja megfelelően kezelni a poziját, illetve a kockázatát (nagy tőkeáttét+ nagy poziméret + nulla stratégia + nulla kockázatkezelés + nulla stoploss, stb.) Pl. pénteken ellene megy a piac, nem zárja le időben a poziját, nincs a stop sem ehelyezve és a piac időközben rendesen elfogyasztotta a marginját. Hétfőn a piac rátesz mégegy lapáttal és egy szép nagy gap-el benyit ellene, melyre a margincall egy zárással válaszol, de ez a gap miatt már csak minuszban jön ez össze,
Hát így tudom valahogy elképzelni a mínuszos számlát, melyet igyekszik behajtani valahogy a br.cég.
Régi 2011-03-10, 19:34   #64 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Snoopy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Egy szélsőséges, de egy tőkeáttétes piacon nem ritka eset, amikor a trader nem tudja megfelelően kezelni a poziját, illetve a kockázatát (nagy tőkeáttét+ nagy poziméret + nulla stratégia + nulla kockázatkezelés + nulla stoploss, stb.) Pl. pénteken ellene megy a piac, nem zárja le időben a poziját, nincs a stop sem ehelyezve és a piac időközben rendesen elfogyasztotta a marginját. Hétfőn a piac rátesz mégegy lapáttal és egy szép nagy gap-el benyit ellene, melyre a margincall egy zárással válaszol, de ez a gap miatt már csak minuszban jön ez össze,
Hát így tudom valahogy elképzelni a mínuszos számlát, melyet igyekszik behajtani valahogy a br.cég.
Aha.. értemmm.
Sehogy nem tudtam ellképzelni, de így Tényleg meg lehet csinálni, de végül is jogos.. csak tudják behajtani..)
Snoopy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-18, 08:49   #65 (permalink)
Új tag

Hely: Békéscsaba
Összes hozzászólás: 10
p_zoli a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok van valakinél gond van az admirallal?
én nem birok pozit nyitni akármit csinálok neki az oldalukon meg nem lehet senkit se elérni
p_zoli nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-18, 09:16   #66 (permalink)
Új tag

Hely: Békéscsaba
Összes hozzászólás: 10
p_zoli a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kitörlődött a pozi méret az volt a baja rájöttem és telefonon elértem a pesti irodát. Emailban is gyorsan reagálnak.
p_zoli nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-18, 15:56   #67 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szaisztok!

Arra lennék kiváncsi, hogy ha hétvégére benn marad egy pozi, akkor mi történik? Sajna beleragadtam és sajnálom bezárni. Köszi
Régi 2011-03-18, 16:08   #68 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
MiracleMan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szaisztok!

Arra lennék kiváncsi, hogy ha hétvégére benn marad egy pozi, akkor mi történik? Sajna beleragadtam és sajnálom bezárni. Köszi
Hagyhatod, de elképzelhető, hogy vasárnap este sokkal arrébb nyit a piac mint ahol zárt péntek este, ez lehet Neked jó és rossz is.Ha Neked rossz, akkor ilyenkor fordulhat elő, hogy negatívba megy a számlád, ha túl nagy a pozia tőkéhez képest. Én pl olyan kis pozikkal dolgozom hogy 1000pip rossz irányt is elviselnék.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-18, 16:35   #69 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

KÖSZI. Rányitottam még két ellenkező irányú pozit csúszóstoppal. Ez némileg kompenzálja. Remélem hamarosan eléri az ellenállást és megfordul a trend.
Régi 2011-04-06, 23:41   #70 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 17
Bullish a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szevasztok

Én nem rég nyitottam egy MICRO HUF számlát 20.000-el. Semmi gond nem volt, letöltöttem a szerződést, kinyomtatni, aláírni, vissza szkennelni+ személyi-lakcím kártyát is, feltölteni ezeket, másnap ki lesz írva hogy "jóváhagyva"http://forum.tozsde.hu/attachment.php?attachmentid=1577&stc=1&d=130212835 2

Utána befizeted a pénzt, én utaltam, mert forint számlára be-és kifizetni is csak így lehet. Ha ez is megvan 2 nap múlva aktiválják a számlád ( OK ) és már kereskedhetsz is. Nyithatsz több számlát is, nekem is kettő van.
http://forum.tozsde.hu/attachment.ph...1&d=1302129319
Át is lehet vezetni ezek közt a pénzt díjmentesen, ja és a befizetés díjtalan tehát MT4-ben is kerek 20.000 HUF volt, viszont a kifizetés 106 HUF.
http://forum.tozsde.hu/attachment.ph...1&d=1302129587
Csatolt kicsinyítések
admiral-market-broker-ceg-feltoeltes.jpg   admiral-market-broker-ceg-szamlak.jpg   admiral-market-broker-ceg-felvet.jpg  

Bullish nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-08, 12:51   #71 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
hal_kan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Bullish, bankszámla kivonatot nem kérnek?
hal_kan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-08, 22:41   #72 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Áááá, az nem kell. Csak amiket leírtam.
Régi 2011-04-10, 06:38   #73 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Összes hozzászólás: 136
Hírnév szint: 9
Lackok a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Jól látom, hogy hiába nyitok Micro számlát, ugyanúgy 1 lot-al tudok kereskedni az indexekkel (Dax, SP500)?? Csak a devizáknál lesz kisebb a kötési egység?
Lackok nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-10, 09:57   #74 (permalink)
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Lackok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jól látom, hogy hiába nyitok Micro számlát, ugyanúgy 1 lot-al tudok kereskedni az indexekkel (Dax, SP500)?? Csak a devizáknál lesz kisebb a kötési egység?
Szia
Jól látod a helyzetet.
Ezen a linken lehet utána nézni a legkisebb kötési méreteknek:
http://www.admiralmarkets.hu/trader/..._trading_terms

De az egyszerűség kedvéért kiírom a lényeget:
Minimális kötésméret:
Forex, Arany Futures 0,01 Lot
Ezüst 0,1 Lot
Indexek 1,0 index CFD
Részvény CFD 500 CFD

Viszont ahogy én látom az index 1 lot nem egyenértékű a deviza 1 lotjával. Inkább a microlottal cimborázik.
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-10, 11:34   #75 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

Dax Index 1 Lot-nál egy 100 pontos Stop 26000-29000 forint a kalkulátor szerint:
http://www.admiralmarkets.hu/trader/calc/

Nekem az nagy falat ha betartom a tőkémre vetített kockázatot... Azt hittem Micro számlán ez lejjebb tolódik. A Forex4you Cent alapú számláján legalábbis minden veszteség-nyereség század része a $ alapúnak. Akkor lehet, hogy maradok ott. Ami miatt váltáson törtem a fejem, hogy itt van Android kliens, és a DAX grafikon visszanézhető hosszab időtávban. Az Fx4-nél sjna csak az aktuális Futures távja nézhető vissza...ez megnehezíti a támasz-ellenállás szintek visszanézését.
Régi 2011-04-10, 12:28   #76 (permalink)
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Lackok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Dax Index 1 Lot-nál egy 100 pontos Stop 26000-29000 forint a kalkulátor szerint:
http://www.admiralmarkets.hu/trader/calc/

Nekem az nagy falat ha betartom a tőkémre vetített kockázatot... Azt hittem Micro számlán ez lejjebb tolódik. A Forex4you Cent alapú számláján legalábbis minden veszteség-nyereség század része a $ alapúnak. Akkor lehet, hogy maradok ott. Ami miatt váltáson törtem a fejem, hogy itt van Android kliens, és a DAX grafikon visszanézhető hosszab időtávban. Az Fx4-nél sjna csak az aktuális Futures távja nézhető vissza...ez megnehezíti a támasz-ellenállás szintek visszanézését.
Szia Lackok!
értem a "problémát" az 1 lot-al. Talán még az segíthet ha kevesebb pip elmozdulást engedsz meg magadnak, de gondolom ez meg sem fordult a fejedben

Esetleg 1 javaslat ha szabad a visszanézhetőségre:
A DAX-ot szóba hoztad.. A hosszabb távú visszanézés végett pl használhatnád az admiral demoját, és akkor a forex4you-n kereskeded le.
Lehet macerásnak tűnik de talán mégsem olyan vészes.
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-10, 18:48   #77 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

A kevesebb pip elmozdulás sajna nem tőlem függ hanem a stratégiámtól... Mindig oda teszem a Stop-ot ahol megfelelő támaszt látok és mivel nem daytrade-ben mozgom ezért ez nagyobb távokat jelent. Hogy ez a veszteség mekkora lehet azt pont a Lotmérettel állítom be nem a Stop áthelyezésével.
Egy alternatíva még, hogy az SP500-al kereskedem le a "globális" index mozgást.
Régi 2011-04-11, 09:37   #78 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
totya a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv mindenkinek!

Most találtam erre az oldalra illetve az Admiral Markets AS-re..
Örülök neki HA:Tényléglegesen működik ECN korrekt számlaként pl. az 1e-es$ pro-számla?
És használható az MT4 plaform az éles számlán, és az MT4 platformon használható expert assistant éles számla esetén is?

3 éve "Forex-ezem" de nem nagyon találtam olyan céget ami fogalakozott 1 e-5e $ tőkével rendelkezőkkel ECN számlán...csak most a dukascopy..1 e $ de ott nem működik a MT4 ill az éles számlán nem működtetik. Ha jó tapasztalataitok vannak erről a Admiral Markets AS.-ről tényleg írjátok ide.Ha tényleg korrekt és tényleg ECN-ként működik és valóban mehet az MT4 rajta stb.. akkor tényleg itt IS kell éles számlát nyitnom.(?)
totya nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-13, 07:36   #79 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nem találom, hogy hol lehet infót találni arról, hogy mi az Admiral club.
Régi 2011-04-14, 11:40   #80 (permalink)
Tag

QuantumResearch logója

Összes hozzászólás: 49
QuantumResearch a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Kereskedési verseny PRO számlákon! Fődíj 3 millió forint!

Sziasztok!

Ajánlani szeretnénk partnerünk hamarosan kezdődő FXRace kereskedési versenyét.

Összdíjazás közel 8 millió forint, fődíj 3 millió forint Arany számlán, 2.-3. díj 4 napos NEW YORK-i utazás, FED aranykészlet megtekintése, további nyolc díjazott részvételi lehetőség az idei Kékszalagon kettő hajóval.

A versenyzés PRO számlákon történik egymillió forint kezdő tőkével.

Rajt: április 18. 12.00
Cél: május 13. 22.00

Sikeres versenyzést kívánunk mindenkinek!

QR Csapata
QuantumResearch nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-14, 11:50   #81 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kérlek ezzel a FXRace versennyel kapcsolatban a hozzászólásokat majd ide koncentráljátok: FXrace - Forex kereskedési verseny
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-14, 15:02   #82 (permalink)
Új tag

zsolesz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Admiral számlám van MT4 platformmal, raktam fel rá több ingyenes robotot, de egyik sem működik. A mosolygós smile ott van, de nem kereskedik egyik sem. Esetleg előfordulhat, hogy csak az Admiralnál nem indulnak el? Másnál nem próbáltam. Szeretnék valami olcsó robotot, ami működik 100dolláros tőke mellett is. Esetleg ha tudna valaki ebben segíteni megköszönném.
zsolesz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-14, 15:49   #83 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
zsolesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Admiral számlám van MT4 platformmal, raktam fel rá több ingyenes robotot, de egyik sem működik. A mosolygós smile ott van, de nem kereskedik egyik sem. Esetleg előfordulhat, hogy csak az Admiralnál nem indulnak el? Másnál nem próbáltam. Szeretnék valami olcsó robotot, ami működik 100dolláros tőke mellett is. Esetleg ha tudna valaki ebben segíteni megköszönném.
Starégiai teszterben köt? Mennyi ideig futtattad? Ha napokon keresztül nem történt semmi, az már gyanús. Elolvastad a leírását, jól van az MT4-ben beállítva az expertek engedélyezése? Rengeteg oka lehet.

Egyébként nem kell csodát várni tőlük. Összesen 2 olyat ismerek, amire valódi pénzt mernék bízni. Olvasgasd Miskolci blogját.
Régi 2011-04-14, 16:07   #84 (permalink)
Új tag

zsolesz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Stratégiai teszterben nem próbáltam de azon nem múlik nem? Az EA-ban minden engedélyezve van. Igazából nem tudok róluk semmit csak ki akartam próbálni demo számlán.
zsolesz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-15, 08:27   #85 (permalink)
Új tag

totya a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
zsolesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Üdv!

Az Admiral-on (amióta rátaláltam és használom kb 1 hete..) Én futtatok forex expert assistant és működik..elég jól..Ha élesben is így lesz akkor minden ok..
totya nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-16, 16:29   #86 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ennek semmi köze nincs az Admiralhoz. Ha ennél a brókernél nem megy a robot, akkor a többi cégnél sem fog kötni. Valszeg a robottal van baj, de ez egy másik topic témája. Próbáld meg ott.
Régi 2011-04-21, 19:25   #87 (permalink)
Új tag

cickom logója

Hely: Magyarország
Összes hozzászólás: 9
cickom a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Yahoo-n keresztül cickom részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül cickom részére
Alapbeállítás

Egyetértek! Én kezdő vagyok, de látom, hogy nagyon sok traeder-ben nincs meg a forex iránti kellő alázat.
cickom nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-24, 20:53   #88 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 67
xexees a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Most csörgött rám az egyik ismerősöm és szólt, hogy az Admiralnal is nyitható ECN számla Pro néven. Én még nem néztem utána, hogy mik a kondik, de ő náluk van néhány éve és esküszik rájuk. Csak ha valakit érdekeli.....
Na ez a Pro számla maga az intézményesített csalás. Először is azt sugallják, hogy a profik használják, akik szeretik,hogy a feltételes megbízások ott teljesüljenek, ahová beteszik.

Na de ez egyáltalán nincs így. Nem csak egy -egy kötés esetében, hanem kötések sorozatában nem ott vesz ki a stop, ahová el volt helyezve.
Emellé, jó profihoz illően elteszik még a jutalékot is, így pl EU esetében a kvázi 0,5 pip (5 pont) körüli spread helyett a piaci megbízás teljesül kb 1.5 pipen, aztán a stopon is ellopnak 0.5- 1,5 (!!!) pipet. Pluszban a jutalékot is lenyelik, és akkor nézzél magad elé. Ez a meghirdetett PRO számlájuk a valóságban.

Érdemes áttérni a határidőkre ,ott nem ilyen zugbrókerek vannak, a tick az tick, és nincs variálás.
xexees nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-25, 16:43   #89 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

en is megprobaltam, de nalam volt 12pont is, a hozzad hasonlo szamolassal, 8 napig birtam elviselni utana töröltem
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-31, 18:17   #90 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 416
StuG már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.StuG már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás euro/pip

Sziasztok!

A következő észrevételem lenne (Admiral Marketsnél Euros demo számlán vagyok egyelőre): Amikor nyitok pl 0,2 lot EUR/USD pozit, akkor egy pont elmozdulás 1,39 Euro-t eredményez. Nos ha 1 lot 100 000 euro, és egy pont elmozdulás ez esetben 100 000*0,0001 = 10 euro pontonként, vagyis 0,2 lot esetén egy pont elmozdulásnak 2 euronak kellene lennie. Miért van ez az Admiralnál? Úgy tudom nincs jutalék a spreaden kívül. Más brokernél (Tadawul) az egy pont 0,2 lot esetén 2 euro. ( kérdést nekik is elküldtem, de nem tudom válaszolnak e, és hogy mikor).
StuG nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-31, 19:03   #91 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

A következő észrevételem lenne (Admiral Marketsnél Euros demo számlán vagyok egyelőre): Amikor nyitok pl 0,2 lot EUR/USD pozit, akkor egy pont elmozdulás 1,39 Euro-t eredményez. Nos ha 1 lot 100 000 euro, és egy pont elmozdulás ez esetben 100 000*0,0001 = 10 euro pontonként, vagyis 0,2 lot esetén egy pont elmozdulásnak 2 euronak kellene lennie. Miért van ez az Admiralnál? Úgy tudom nincs jutalék a spreaden kívül. Más brokernél (Tadawul) az egy pont 0,2 lot esetén 2 euro. ( kérdést nekik is elküldtem, de nem tudom válaszolnak e, és hogy mikor).
Nyereség/veszteség a devizapár második tagjában képződik. Tehát EURUSD-ben 0,1 lot 1 pip elmozdulása 1$, és nem 1 EUR.
Régi 2011-05-31, 20:19   #92 (permalink)
Szenior tag

StuG már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.StuG már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nyereség/veszteség a devizapár második tagjában képződik. Tehát EURUSD-ben 0,1 lot 1 pip elmozdulása 1$, és nem 1 EUR.
Szia!

Igen, észrevettem, hogy a Tadawul Demojában véletlenül USD szla-t nyitottam, ezért volt ott egész számjegy. Köszönöm a választ!
Régi 2011-07-15, 11:17   #93 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha valakit érdekel 1000EUR/1000USD/300000HUF-tól lehet nyitni Pro szla-t az Admiralnál! Én nyitottam, aztán visszaraktam a depot a Standardra, mert még gügyögök kicsit a témában, de legalább már nem kell összegyűjtenem, 3 500eur-t (TDW), vagy 20 000USD-t(Alpari) egy ecn szla-hoz
Régi 2011-07-15, 13:40   #94 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Barátomnak Pro számlája van, és tudni kell erről a számláról, hogy nem feltétlenül az előre betett stopszintnél fog teljesülni a pozició zárása, volt egyszer már 10pipes eltérés is, de az 1-2pip az viszonylag gyakori
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-18, 04:51   #95 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az Admiralnál, vagy általában a Pro-nál?
Régi 2011-07-18, 04:52   #96 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Egyébként több helyen is feltettem ezt a kérdést, hátha itt kapok választ:

Sziasztok! Olvastam egy skalp stratégiát, ahol szükség van tick chartra illesztett indikátorokra. MT4-en én nem találtam sehol ilyen lehetőséget, külön tick chart indikátorokat sem találtam sehol. Tud valaki ebben segíteni? Előre is köszönöm szépen!
Régi 2011-07-23, 17:17   #97 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

A micro számla már nem elérhető? mert én sehol nem találtam..
Robotot szeretnék kipróbálni, és ahhoz 0,01 minimum lotos bróker kellene, hogy minél kisebb befektetéssel és bukással tesztelhessem és tapasztaljam ki a robotozást..
Sokan irják hogy demo-n eltérő eredmények vannak, ezért kell mindenképp élő..
Ha itt nincs már micro, akkor marad az alpari? vagy van egyéb ajánlat?
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-23, 17:25   #98 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A micro számla már nem elérhető? mert én sehol nem találtam..
Robotot szeretnék kipróbálni, és ahhoz 0,01 minimum lotos bróker kellene, hogy minél kisebb befektetéssel és bukással tesztelhessem és tapasztaljam ki a robotozást..
Sokan irják hogy demo-n eltérő eredmények vannak, ezért kell mindenképp élő..
Ha itt nincs már micro, akkor marad az alpari? vagy van egyéb ajánlat?
Már nem a micron, hanem a standardon elérhető a 0,01 lot.

Régi 2011-07-23, 19:33   #99 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már nem a micron, hanem a standardon elérhető a 0,01 lot.

köszi szépen, fogalmam sincs hogy siklottam át felette.. + most olvasom h a tőkeáttétet is levehetem és teszteléshez úgy már tényleg nem lesz gáz..
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-30, 13:12   #100 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 185
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Pár hónap tapasztalat után:úgynevezett ECN pro.nem javaslom.Nyilván gyűjtik a megbízásokat,de nem is ez a probléma hanem a stopok átugrása, rosszabb helyen teljesülése.Jól hangzik,hogy kis pénzért ECN.számlát lehet nyitni,+OTP fotintos számla ,igazodnak a kisbefektetői igényekhez.Sztendert jobb,07-17-igfix 1 a spread,ha nem akarsz scalpolni jó.Habár múlt héten M5-ön 4.próbálkozásra sikerült részzárnom pár pippel posszabb pozícióban.123-nál line charton M5-nél R:R1:1 nél nem mindegy.Érik a szolgáltató váltás.
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
Admiral Market, brókercég

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 23:25 , a GMT +1 időzóna szerint.