Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-08-06, 21:09   #101 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
laci4494 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tisztelt Urak!

Kezdő vagyok még a tőzsdézésben, az Admiral Markettel kapcsolatban szeretném kérdezni hogy szabad e ott skalpolni?A másik kérdésem az lenne hogy küldenek e kimutatást a tranzakcióimról adózáshoz.
laci4494 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-07, 07:11   #102 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
laci4494 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tisztelt Urak!

Kezdő vagyok még a tőzsdézésben, az Admiral Markettel kapcsolatban szeretném kérdezni hogy szabad e ott skalpolni?A másik kérdésem az lenne hogy küldenek e kimutatást a tranzakcióimról adózáshoz.
Miért nem a brókert kérdezed?
Adózáson pedig ráérsz akkor gondolkozni ha egyáltalán lesz miből.
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-08-07, 14:08   #103 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
laci4494 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tisztelt Urak!

Skalpolni mindenhol szabad, egészen addig, amig nem viszel el túl sok lóvét. Az email cimedre minden nap kapsz elszámolást a tranzakcióidról.
Régi 2011-08-08, 23:52   #104 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
laci4494 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Köszönöm a válaszokat!
laci4494 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-09, 05:57   #105 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 582
Hírnév szint: 7
Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szép napot!

Admiral Markets brókernél, éles standard számlán jellemzőek a képen is látható esetek, hogy a SL nem ott teljesül, ahova rakjuk? A kérdéssel kapcsolatos válaszokat, észrevételeket előre is köszönöm.
Swyr
Csatolt kicsinyítések
admiral-market-broker-ceg-09-08-11-aud-nzd-h4.jpg  
Sawyer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-09, 06:05   #106 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 334
nagyd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

spread széthúzás
nagyd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-09, 06:16   #107 (permalink)
Szenior tag

Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
spread széthúzás
Olyasmi, a spread a ludas. Egyszerűen tudatlanságból nem számoltam a spreaddel. Azt hiszem beállítom az eladási szintet is a charton, hogy ne tréfáljon meg mégegyszer
Bocs AM a feltételezésért
Régi 2011-08-09, 06:48   #108 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
spread széthúzás
Szó sincs tágításról. Így működik a rendszer.
Eladni mindig az aktuális áron, venni pedig mindig a spreaddel növelt áron tudsz.
Tehát longnál már a nyitáskor megfizeted a spreadet, shortnál viszont csak a záráskor fogod ezt megtenni.
Régi 2011-08-10, 10:12   #109 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
zoli0321 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok
Tudna valaki segiteni abban hogy a Global X Funds altal letrehozott Global X Lithium ETF-be szeretnek hosszutavra befektetni, de nem tudom hogy melyik brokercegnel tudnek venni, gondolom a magyaroknak nincs a palettajukon
Elore is koszonom
zoli0321 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-17, 04:23   #110 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Összes hozzászólás: 136
Lackok a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ezt a levelet tegnap kaptam a brókertől. Nekem ez elég korrekt hozzáállás.

"Tisztelt ...................!
A valós kiszolgálón nagyjából 2 hete szabálytalan időközönként leállás következik be, mely néhány percig tart. Munkatársaink már az első alkalommal elkezdték a hiba okának felderítését, a szoftver fejlesztőivel karöltve. Sajnos eddig még nem sikerült megtalálni a hiba forrását, mely rendszertelenül jelentkezik és az árfolyamban tüskékkel, valamint a kiszolgáló leállásával jár.

Amennyiben a problémás időszakban Önnek nyitott pozíciói voltak, melyeket a kiszolgáló leállása miatt nem tudott lezárni, kérjük válaszában küldje el azok egyedi azonosító számát. A megbízásokat megvizsgáljuk és szükség esetén kártalanítani fogjuk.

Az okozott kellemetlenségért szíves elnézését kérjük!

Üdvözlettel,
Admiral Markets AS
support@admiralmarkets.hu

tel: +36-1-700-1000
fax: +36-1-700-1001

www.admiralmarkets.hu"
Lackok nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-19, 09:39   #111 (permalink)
Új tag

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 13
Szilard a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Szilard részére
Alapbeállítás Szerződés kötés

Véleményt-tapasztalatot kérek!
Aláírt szerződés forex brókerrel nagy elvárás?

Keresek egy ideje egy mt4-et és 0,01 lot-ot szolgáltató normális brókert.

Admiral Marketsnél nyitnék, sok keresgélés után több okból.
De ma, már az utalás előtt kiderült, nem hajlandóak aláírt szerződést küldeni. Azt mondják az ő elektronikus visszaigazolásuk a szerződés.
Eddigi brókereim (KBC Eqiutas, Hungária Értékpapír, Dukascopy) mind küldenek alírt szerződést. Végül is pár ezer EUR-t jobb úgy fellőni, hogy legalább papírod van róla. A nem kedvező esetre...

most zavart vagyok, hogy mi a sztenderd?
Én nyúltam bele eddig normálisan papírozókba, és az a normális, hogy aláírt szerződés nélkül kereskedtek? Vagy az Admiral különcködik?

Tudtok olyant mondani akinél még van szerződés?
Szilard nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-19, 10:49   #112 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A Dukascopynál van számlád és váltani akarsz????
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-19, 11:38   #113 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás Admiral

Diverzifikálni.
Legalább két brókernél legyek. (Ami a meglevővel valójában három, mert a Hungária Értékpapírnál is van számlám, de ott nincs MT4-EA lehetőség.)
Egyébként a Dukascopynál is csak épül a számla, de velük már a szerződésnél tartok, és épp a Te régebbi fórumbeli ajánlásodra kerestem meg őket, így igen örülök a hozzászólásodnak. Respekt.

Admiralt saját kútfőből ástam elő, de épp a délelőttöt azzal töltöm, hogy másik MT4-0,01 lot normális brókert keressek, ahol nem furcsaság az írott szerződés.
Vagy máshol sem gyakorlat, csak pont annál a háromnál, akivel eddig találkoztam?
Régi 2011-08-19, 12:28   #114 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Forex.com-ról lepattanok úgy tűnik. Nincs szerződés ott sem.
Régi 2011-08-19, 13:13   #115 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 37
Tomaso a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Szilard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Forex.com-ról lepattanok úgy tűnik. Nincs szerződés ott sem.
Jómagam kb. 15 éve kezdtem tőzsdével foglalkozni (igaz,akkor még offline), de a bróker választás mindig nehéz kérdés volt,és az is marad.Én azt az elvet követem,hogy mindenre legyen "B"terv,azaz számítógép,internet,bróker,stb.
Optimális (és JÓ ) bróker nem létezik,van ahol devizákkal,van ahol CFD-vel és van,ahol egyéb instrumokkal érdelmes kereskedni.
Érdemes figyelni,hogy milyen felügyelet alatt működik a bróker,és azt is,hogy milyen banki háttérrel rendelkezik.
Hidd el,ha el jön egyszer az a helyzet,hogy a brókercég "kihúzza a dugót a konnektorból",semmivel sincs nagyobb esélyed a pénzed visszaszerzésére akkor sem,ha van aláírt szerződésed!
Tomaso nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-19, 13:27   #116 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tomaso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jómagam kb. 15 éve kezdtem tőzsdével foglalkozni (igaz,akkor még offline), de a bróker választás mindig nehéz kérdés volt,és az is marad.Én azt az elvet követem,hogy mindenre legyen "B"terv,azaz számítógép,internet,bróker,stb.
Optimális (és JÓ ) bróker nem létezik,van ahol devizákkal,van ahol CFD-vel és van,ahol egyéb instrumokkal érdelmes kereskedni.
Érdemes figyelni,hogy milyen felügyelet alatt működik a bróker,és azt is,hogy milyen banki háttérrel rendelkezik.
Hidd el,ha el jön egyszer az a helyzet,hogy a brókercég "kihúzza a dugót a konnektorból",semmivel sincs nagyobb esélyed a pénzed visszaszerzésére akkor sem,ha van aláírt szerződésed!
Bizony a magyar brókercsődöknél, még jó páran most is szaladnak a pénzük után, pedig az se ma volt. Hiába a szabályozás, meg a felügyelet.........
Régi 2011-08-19, 14:21   #117 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás bróker

Egyébként a Hungáriánál (itt cfd-zek) személyesen kellett megjelenni, a Dukascopy sokat kérdezett, és postán szerződik, az Admiral meg egy másfél oldalas nyilatkozatot íratott alá, és már utalhatok is (de szerződés nuku).
A brókercsőd dolog nyilvánvalóan olyan ahogy írtátok. Tehát az egyetértés már megvan. Csak a bróker nincs.
mondjuk Dukascopy részéről olyan profizmust érzek, hogy lehet, kevésbé kockázatos minden forexező pénzem oda tenni, mint felét az Admiralhoz.
Régi 2011-08-20, 12:50   #118 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Összes hozzászólás: 136
Lackok a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mivel tőkeáttétes a dolog nem ésszerű amúgy sem az összes kereskedésre szánt tőkét rátenni a számlára.
Lackok nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-23, 22:01   #119 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás Szerződés

Sziasztok,

Lezárom a témát: A FinFX lett a választott. Szerződnek, pozitívak.

Szilárd
Régi 2011-09-14, 23:57   #120 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 159
Hírnév szint: 8
Sysko a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv mindenkinek!

Nincs véletlenül valakinek egy letölttött admiral marketes kereskedő progi androidos mobilra? Mert az istennek sem tudok regisztrálni az android marketre. A regisztráció végén mindig visszadob a lap tetejére , az email cimet megtartja, de a jelszó meg a többi kitöltött dolog eltünik. Megőrülök, már vagy 20x próbáltam. Kérem ha valaki tud segiteni , jelezze. Köszi!
Sysko nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-15, 00:17   #121 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A brókercsődökről van egy igaz történetem. Kb. 11-12 évvel ezelött volt nálunk a városban egy London bróker nevü cég. Szerződésem volt , számlám volt, Minden vételről, eladásról számlát nyomtattak , aláirtam stb. Aztán egyik nap a srác aki a megbizásokat teljesitette (nevezzük brókernek) , mivel hogy ismertük egymást, megsugta hogy valami nincs rendben és lehet hogy jobb lenne ha eltranszferlnám töllük a pénzem+részvényem. Én persze nem vettem komolyan , mert hát ugyan mi történhetne és persze nem csináltam semmit. Aztán pár nap mulva csődbe mentek. Megbizásokat nem teljesitettek, transzfereket nem teljesitettek. Végül kb. egy év mulva a BEVA kártalanitott és mivel 1 millió ft alatt volt a pénzem , igy teljesen kártalanitottak. Akinek 1 milliótol töbje volt az lehet hogy még most is fut a pénze után. Pedig volt szerződés, számla, magyarországi telephely stb. mégis megtörtént. Ha jól tudom az Admiralnál 20000 EUR -ig vagyunk biztonságban. Max ennyit fizet valami eus pénzügyi garancia alap. Tehát akinek ettől több van az inkább vegye ki a fölösleget:-)))
Régi 2011-09-15, 04:08   #122 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na végre sikerült a regisztráció. Ne kérdezzétek meg hogy hogyan , de végül sikerült. Igaz hogy még gmailos cimet is kellet csináljak, de elöször még azzal sem volt hajlandó müködni. Aztán egyszer csak valami csoda folytán bejött az android market a mobilon. Sikerült letölteni és telepiteni. Eddig minden jól müködik. Hogy miért kell mindent ennyire túlbonyolitani....????
Régi 2011-09-15, 14:16   #123 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Sysko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A brókercsődökről van egy igaz történetem. Kb. 11-12 évvel ezelött volt nálunk a városban egy London bróker nevü cég. Szerződésem volt , számlám volt, Minden vételről, eladásról számlát nyomtattak , aláirtam stb. Aztán egyik nap a srác aki a megbizásokat teljesitette (nevezzük brókernek) , mivel hogy ismertük egymást, megsugta hogy valami nincs rendben és lehet hogy jobb lenne ha eltranszferlnám töllük a pénzem+részvényem. Én persze nem vettem komolyan , mert hát ugyan mi történhetne és persze nem csináltam semmit. Aztán pár nap mulva csődbe mentek. Megbizásokat nem teljesitettek, transzfereket nem teljesitettek. Végül kb. egy év mulva a BEVA kártalanitott és mivel 1 millió ft alatt volt a pénzem , igy teljesen kártalanitottak. Akinek 1 milliótol töbje volt az lehet hogy még most is fut a pénze után. Pedig volt szerződés, számla, magyarországi telephely stb. mégis megtörtént. Ha jól tudom az Admiralnál 20000 EUR -ig vagyunk biztonságban. Max ennyit fizet valami eus pénzügyi garancia alap. Tehát akinek ettől több van az inkább vegye ki a fölösleget:-)))
Vagy több számlát kell csinálni, esetleg több cégeset.
Régi 2011-09-22, 09:02   #124 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Zsuzska275 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Segítség

Idézet:
Hunter008 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hédi ajánlom neked még ezt az indikátort!
Nincs benne a meta trader platformban de nagyon hasznos indikátor!
innen tudod letölteni: http://codebase.mql4.com/7107
itt van hogyan kell használni: http://www.forexbazis.hu/forex-oktat...mok-hasznalata
és:
http://www.forexhunter.hu/index.php/halado/indikatorok

Meg kell tanulni használni én szinte csak ezt használom + rsi és naponta kb duplázom a számlámon a tőkét. + nem árt ha híreket is olvasgatsz és tudod hogy hogyan hat az adott devizapárra:

Híreket itt: http://www.globalfx.hu/phpnew/links/...lang=hu&type=1

Nagyon röviden ennyi.
Sziasztok!

Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy hogy tudom ezt bevarázsolni a metatrader-be?
Zsuzska275 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-22, 09:24   #125 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Zsuzska275 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy hogy tudom ezt bevarázsolni a metatrader-be?
A letöltött mq4 filet másold az MT4\experts\indicators könyvtárba. Indítsd újra az MT4-et, és utána megtalálod a Beszúrás/Indikátorok/Egyéni indikátorok között.
Régi 2011-09-22, 09:26   #126 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A letöltött mq4 filet másold az MT4\experts\indicators könyvtárba. Indítsd újra az MT4-et, és utána megtalálod a Beszúrás/Indikátorok/Egyéni indikátorok között.
Nagyon szépen köszönöm
Régi 2011-09-22, 13:19   #127 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hunter008 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
itt van hogyan kell használni: http://www.forexbazis.hu/forex-oktat...mok-hasznalata
és:

Meg kell tanulni használni én szinte csak ezt használom + rsi és naponta kb duplázom a számlámon a tőkét. + nem árt ha híreket is olvasgatsz és tudod hogy hogyan hat az adott devizapárra:

Nagyon röviden ennyi.
Sziasztok! Tudja valaki, hogy ezt a stratégiát, hogy lehet a legjobban használni?
Régi 2011-09-30, 01:53   #128 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 164
Zsolt27x a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy az Admiralmarkets az MM vagy STP bróker?

Üdv: Zsolt
Zsolt27x nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-30, 05:50   #129 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Zsolt27x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy az Admiralmarkets az MM vagy STP bróker?

Admiral Markets - MT4 broker - (GMT) - min deposit $1, leverage 500:1, spreads fixed, Forex broker type - ECN/STP & Market maker

http://www.100forexbrokers.com/mt4forexbrokers
Régi 2011-09-30, 19:38   #130 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 164
Zsolt27x a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Admiral Markets - MT4 broker - (GMT) - min deposit $1, leverage 500:1, spreads fixed, Forex broker type - ECN/STP & Market maker

http://www.100forexbrokers.com/mt4forexbrokers
Köszi!

Tehát akkor a pro számlacsomaghoz ECN/STP működés tartozik, míg a standard-hoz Market maker. Tehát ez utóbbi nem megy ki a piacra csak összepárosítja az ügyfelei között, míg a maradékot talán lefedezi a bankközi piacon. Érdekes, hogy ennek ellenére mégsincsenek olyan tüskék az árfolyamban mint más STP brókereknél.

Zsolt27x nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-06, 12:58   #131 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 30
baistvan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello!
Van valakinek ECN számlája Admirálnál, skalpoláshoz keresek olcsó brókercéget
Mennyi az eur/usd spread?
Kössz!
baistvan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-14, 21:22   #132 (permalink)
Új tag

szili2121 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok, lenne néhány kérdésem az A M-nél zajló kereskedelemmel kapcsolatban, mielött éles számlát nyitok. Először is, ha standard számlát nyitok, ott ugye lehet részvényekkel is kereskedni, demoban csak deviza van. Pénzkivételkor van valami minimum meghatározva h menniyt lehet kivenni, vagy akár rögtön kivehetem az 5-10 ezer forint nyereséget? Szálanyitáskor küldenek valami papírt (szerződést), vagy egyáltalán nincs is papír alapú szerződés? Végül még az érdekelne, hogy a nyereségből ami jó esetben összejön, az adózás hogy zajlik, számlakivonatot küldenek tőlük, vagy ezt hogy kell intézni? Válaszotokat köszönöm
szili2121 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-14, 21:26   #133 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

ja és még arra valaki tudna válaszolni, hogy ha számlát nyitok és ott beállítom a tőkeáttétet, az mindenre vonatkozik onnantólkezdve, vagy azt hol lehet meglesni?
Régi 2011-11-15, 16:01   #134 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
szili2121 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok, lenne néhány kérdésem az A M-nél zajló kereskedelemmel kapcsolatban, mielött éles számlát nyitok. Először is, ha standard számlát nyitok, ott ugye lehet részvényekkel is kereskedni, demoban csak deviza van. Pénzkivételkor van valami minimum meghatározva h menniyt lehet kivenni, vagy akár rögtön kivehetem az 5-10 ezer forint nyereséget? Szálanyitáskor küldenek valami papírt (szerződést), vagy egyáltalán nincs is papír alapú szerződés? Végül még az érdekelne, hogy a nyereségből ami jó esetben összejön, az adózás hogy zajlik, számlakivonatot küldenek tőlük, vagy ezt hogy kell intézni? Válaszotokat köszönöm
Szia szili,

Próbáld meg az Admiral magyar ügyfélszolgálaton is feltenni ezeket a kérdéseket, így letesztelheted, hogy milyen gyorsan reagálnak , ha netalán később gondod adódna. Fel is hívhatod őket telefonon,írták többen, akik náluk nyitottak számlát, hogy nagyon kedvesek, aranyosak az ügyfelekkel.

http://www.admiralmarkets.hu/message

Nekem volt demoban is arany,ezüst,részvény és index cfd az Admiralnal, a piacfigyelőben jobb klikk és a Minden megjelenítése lehetőség kiválasztása után se jelennek meg, akkor lehet, hogy nincs csak éles számlán.
Régi 2011-11-15, 16:36   #135 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszi a választ
Régi 2011-11-16, 04:46   #136 (permalink)
Szenior tag

Profi(t) logója

Összes hozzászólás: 150
Profi(t) a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:Hunter008 eredeti hozzászólása
és:

Nagyon röviden ennyi.

Azért érdekes, hogy erre a "naponta kb. duplázom a számlámon a tőkét" kijelentésre nem ugrott rá senki megrovólag, Hogy ejnye-bejnye fiacskám, ez azért talán egy kissé túlzás.....meg, hogy mutassál már egy (éles) számla történetet....stb.....

Persze kérdés hogy mennyi az a tőke? 100 $ vagy 20 000 $?
Mert hogy ugye nem mindegy.
Régi 2011-11-20, 16:06   #137 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 17
Bullish a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Profi(t) eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Idézet:Hunter008 eredeti hozzászólása
és:

Nagyon röviden ennyi.

Azért érdekes, hogy erre a "naponta kb. duplázom a számlámon a tőkét" kijelentésre nem ugrott rá senki megrovólag, Hogy ejnye-bejnye fiacskám, ez azért talán egy kissé túlzás.....meg, hogy mutassál már egy (éles) számla történetet....stb.....

Persze kérdés hogy mennyi az a tőke? 100 $ vagy 20 000 $?
Mert hogy ugye nem mindegy.
XD Hát igen, vannak ilyen nagyképű pancserek, hogy 1 hét-meg 1 nap alatt dupláznak, ők valszeg mostanra már multi milllllárdosok és valahol a tengerparton napoznak. Ezeken jót röhögök.
Na persze meglehet duplázni 1 nap alatt, de ahhoz baromi nagy szerencse kell, és ez csak nagyon ritkán fordul elő.
Ők szerintem még kezdők, akik azt hiszik, hogy "ha lent van az ár akkor vesznek, ha fent akkor eladják. Ilyen egyszerű."
AHA, PERSZE. XDXDXDDDD
Bullish nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-21, 09:20   #138 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 67
xexees a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Egyszeri duplázásban nincs semmi gáz, akárki megcsinálja, ha tud egyet kattintani. 50% esély , bejön és kész.
xexees nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-21, 09:52   #139 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 127
HJozsó a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ja, olyan ez, mint a lottó ötös!
50 % az esély, hogy nyersz, hiszen vagy nyersz, vagy nem!
HJozsó nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-23, 12:23   #140 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Igen, igazatok van, csak most arról van szó, hogy ezt mindennap meglehet-e csinálni. Nah ehhez kéne az a folyamatos szerencse, ami nem létezik.
De mind 1, ne OFF-oljunk, maradjunk a témánál. Én is AM-es vagyok már fél éve, tetszik, hogy lehet forintszámlát csináltatni a dollár mellé és ezek közt átvezetni a pénzt,( ezzel sokat lehet spórolni ). Viszont nem tetszik, hogy állandóan hiányoznak 1 perces gyertyák a csártról és pont este 9 és éjfél között a leggyakrabban, pont a Droid kötés idejében. Régen értesítettek is ezzel kapcsolatban, csak azóta kitöröltem azt az üzenetet. Valami olyasmit írtak, hogy ők sem tudják, h mitől van ez, de már keresik a hiba okát.
Az ügyfélszolgálat is jó, e-mailban pár perccel később már válaszolnak is.
Kifizetéssel sincs gond.
Szóval jó az egész, csak azok a gyertyák ne hiányoznának.
Régi 2011-11-29, 12:18   #141 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Szajbee a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
szili2121 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Én is gondolkodok az Admiralon, mert van magyar kirendeltség, jónak tűnnek a kondíciók, fix (legalább is előre meghatározott sávon belüli) spread, 0,01-es kötésméret standard számlán, Metatrader felület benne cfd-kel. Robotot futtatnék, meg van a tuti, csak bróker kéne hozzá. Egy valamin nem tudok tovább lépni. Voltam tőzsdei oktatáson, és ott a fülembe ültették azt, hogy van sok olyan "bróker" cég, aki nem viszi ki a megbízásodat a piacra közvetlenül, így az adózás is nem 16%, hanem valami szerencsejátéknak minősül, PSZÁF beleköt, és 40% lesz az adóm. Ezek a Dealing-desk cégek, ha jól olvasom ezt
http://ecoportal.hu/2011/01/04/forex...-dealing-desk/

Szóval, olvastam itt is, hogy az Admiral Standard számlája No Dealing Desk megfontolásokon alapul, így kimegy a megbízás, nem lehet gondom az adózással sem. Jól gondolom? 16%, és kész. Valakinek kötöttek már bele adózásába?

Amúgy az Admiral háttere megbízható?

Köszi srácok!
Szajbee nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-01, 20:10   #142 (permalink)
Új tag

Wink

Idézet:
Szajbee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Én is gondolkodok az Admiralon, mert van magyar kirendeltség, jónak tűnnek a kondíciók, fix (legalább is előre meghatározott sávon belüli) spread, 0,01-es kötésméret standard számlán, Metatrader felület benne cfd-kel. Robotot futtatnék, meg van a tuti, csak bróker kéne hozzá. Egy valamin nem tudok tovább lépni. Voltam tőzsdei oktatáson, és ott a fülembe ültették azt, hogy van sok olyan "bróker" cég, aki nem viszi ki a megbízásodat a piacra közvetlenül, így az adózás is nem 16%, hanem valami szerencsejátéknak minősül, PSZÁF beleköt, és 40% lesz az adóm. Ezek a Dealing-desk cégek, ha jól olvasom ezt
http://ecoportal.hu/2011/01/04/forex...-dealing-desk/

Szóval, olvastam itt is, hogy az Admiral Standard számlája No Dealing Desk megfontolásokon alapul, így kimegy a megbízás, nem lehet gondom az adózással sem. Jól gondolom? 16%, és kész. Valakinek kötöttek már bele adózásába?

Amúgy az Admiral háttere megbízható?

Köszi srácok!
Helló Szajbee.

Szerintem itt még senki sem keresett annyi pénzt, hogy adóznia kellett volna. Legalábbis havi 50-60$ után felesleges Vagy nem vesszük ki azt a pénzt, hanem tovább forgatjuk, vagy ha ki is utalja magának valaki, az nem fog az adózással vesződni. Arról nem is beszélve, hogy csak ha a befizetett összegnél többet akarsz kivenni, csak az után kell adóznod, tehát ha befizetsz 1000$, és ha havi 10% profittal számolunk és ezt minden hónapban kifizeted magadnak, akkor csak a 10. hónaptól termelt pénzed után kell adóznod, mert onnantól leszel nyereségben, addig csak a befizetett pénzedet utaltad vissza magadnak részletekben.
Úgy tudom, hogy a Standard és Micro számlákat nem viszik ki közvetlenül a Piacra, ez csak az ECN számlákra vonatkozik, de ezek veszélyesebbek is a Spread miatt, mivel nem adják meg ennek a felső határát és elég gyorsan változik, ezért előfordul, hogy egy pillanatra akár 4-5 pip is lehet, ezért fordulnak elő váratlan Stop kiütések, amiért sokan a brókert szidják, pedig erre figyelmeztetnek is a cégek, amikor megnyitsz egy ilyen számlát. A profit és stop szinteket is ezért nem lehet a pozi nyitásnál megadni, hanem csak utólag módosítani. Szerintem maradj csak a Standard számlánál, még úgy sem kell az adózással foglalkoznod.
Az Admiral az egyik legmegbízhatóbb cég, nyugodtan választhatod őket. ( Szerintem )

Remélem adtam egy kis infót. További sok pipet mindenkinek.
Régi 2011-12-01, 21:04   #143 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Szajbee a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Bullish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Helló Szajbee.

Szerintem itt még senki sem keresett annyi pénzt, hogy adóznia kellett volna. Legalábbis havi 50-60$ után felesleges Vagy nem vesszük ki azt a pénzt, hanem tovább forgatjuk, vagy ha ki is utalja magának valaki, az nem fog az adózással vesződni. Arról nem is beszélve, hogy csak ha a befizetett összegnél többet akarsz kivenni, csak az után kell adóznod, tehát ha befizetsz 1000$, és ha havi 10% profittal számolunk és ezt minden hónapban kifizeted magadnak, akkor csak a 10. hónaptól termelt pénzed után kell adóznod, mert onnantól leszel nyereségben, addig csak a befizetett pénzedet utaltad vissza magadnak részletekben.
Úgy tudom, hogy a Standard és Micro számlákat nem viszik ki közvetlenül a Piacra, ez csak az ECN számlákra vonatkozik, de ezek veszélyesebbek is a Spread miatt, mivel nem adják meg ennek a felső határát és elég gyorsan változik, ezért előfordul, hogy egy pillanatra akár 4-5 pip is lehet, ezért fordulnak elő váratlan Stop kiütések, amiért sokan a brókert szidják, pedig erre figyelmeztetnek is a cégek, amikor megnyitsz egy ilyen számlát. A profit és stop szinteket is ezért nem lehet a pozi nyitásnál megadni, hanem csak utólag módosítani. Szerintem maradj csak a Standard számlánál, még úgy sem kell az adózással foglalkoznod.
Az Admiral az egyik legmegbízhatóbb cég, nyugodtan választhatod őket. ( Szerintem )

Köszönöm a választ, azt nem tudtam eddig, hogy azután kell adózni, ha túllépi a kifizetés a betétet.

Amúgy nekem sajnos előre kéne foglalkoznom az adózással, mert elég erős robotom van, aminek hála éveken belül muszáj leszek foglalkozni ezzel, és nem vagyok tisztában vele, hogy 16% vagy "szerencsejáték" utáni adókulccsal kell majd adóznom. Ha az utóbbi, akkor inkább megyek külföldre, pedig szívesen maradnék félig itthoni cégnél Olvasom a Best execution-t éppen, meg írtam nekik levelet, kíváncsi vagyok a válaszra. Próbálom értelmezni a szabályzatokat, de olyan szövege van néha, hogy húúú

Egyszer úgyis kiderítem, mert addig fogok rájuk járni, hogy meg fogják unni
Amúgy a bevallás önbevallás jellegű ha jól tudom, de én szeretnék szabályosan eljárni
Szajbee nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-01, 21:12   #144 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszönöm a választ, azt nem tudtam eddig, hogy azután kell adózni, ha túllépi a kifizetés a betétet.

Egyszer úgyis kiderítem, mert addig fogok rájuk járni, hogy meg fogják unni
Amúgy a bevallás önbevallás jellegű ha jól tudom, de én szeretnék szabályosan eljárni
Nem is baj, hogy nem tudtad, és ezt felejtsd is el, a nyereség után adózol, aminek semmi köze ahhoz mennyit, és hova utalsz, olvass utána a feltételeknek itt, és az indexes topicban is, valahova ide az adózósba beírtam hol van indexen
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-02, 15:43   #145 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem is baj, hogy nem tudtad, és ezt felejtsd is el, a nyereség után adózol, aminek semmi köze ahhoz mennyit, és hova utalsz, olvass utána a feltételeknek itt, és az indexes topicban is, valahova ide az adózósba beírtam hol van indexen
Igy van. A nyereséget szembeállitod a veszteséggel. Ha plusszod van fizetsz, ha minuszod akkor nyelsz egy nagyot.
Régi 2011-12-03, 12:42   #146 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 49
anszilag a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Voltam tőzsdei oktatáson, és ott a fülembe ültették azt, hogy van sok olyan "bróker" cég, aki nem viszi ki a megbízásodat a piacra közvetlenül, így az adózás is nem 16%, hanem valami szerencsejátéknak minősül, PSZÁF beleköt, és 40% lesz az adóm

Köszi srácok!
Elképesztő, milyen ostobaságokat képesek egyesek összehordani.
anszilag nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-03, 12:48   #147 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bullish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Helló Szajbee.

Az adózás témájának nézzél alaposabban utána, van erre külön fórum is, ahol vannak hozzáértők, akik már milliószor leírták, hogy kell adózni.
Lényeg, hogy nem azon múlik, hogy kell-e adózni, hogy visszautalod-e a pénzt.
Régi 2011-12-03, 12:55   #148 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:

Amúgy nekem sajnos előre kéne foglalkoznom az adózással, mert elég erős robotom van, aminek hála éveken belül muszáj leszek foglalkozni ezzel, és nem vagyok tisztában vele, hogy 16% vagy "szerencsejáték" utáni adókulccsal kell majd adóznom. Ha az utóbbi, akkor inkább megyek külföldre, pedig szívesen maradnék félig itthoni cégnél
Mindegy, hogy itthoni vagy külföldi cégnél vagy, Magyarországon kell adóznod a nyereséged után, ha magyarországi magánszemélyként kerskedsz, akárhol legyen is a brókercég. Temészetesen más a helyzet, ha elköltözöl Magyarországról.
Régi 2012-01-05, 17:19   #149 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 68
Sityu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Nekem az a problémám, hogy nyitottam egy demo pro számlát, de nem tudok pozíciót kötni, egyszerűen inaktív az ,új megbízás, gomb! Már írtam az ügyfélszolgálatnak, várom a válaszlevelüket!

Aki botlott hasonló problémába, kérem írja le a tapasztalatát!

Előre is köszi!

Üdv!
Sityu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-01-09, 11:25   #150 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 68
Sityu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Leleveleztem az ügyfélszolgálattal, és végül valahogy megcsinálták, tehát f9-el tudok pozit kötni! Viszont egy EA nem fut rajta, annak ellenére, hogy más brokinál akadálymentesen pörgött, és még a beállításokat sem állítottam át! Ez hogy lehet?
Sityu nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
Admiral Market, brókercég

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 22:01 , a GMT +1 időzóna szerint.