Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-01-18, 15:52   #301 (permalink)
Szenior tag

ambrika logója

Hely: Jelenleg a Balcsi alsó végénél.
Összes hozzászólás: 224
Hírnév szint: 7
ambrika már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.ambrika már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

....Aztán a kockázatok részletezése többek között ezt is tartalmazza:

3. Technikai kockázatok
3.1 Rendszerkockázat
....."...esetleges technikai
meghibásodás lehetősége esetén az ügyfél által adott megbízások időben
kitolódhatnak, illetve a megbízás lezárását követő számla-elszámolással
kapcsolatban is problémák merülhetnek fel; amelyek magukban hordozzák az ügyfél
számára a veszteség lehetőségét is. ...."

hmmmm: számla elszámolással kapcsolatos problémák.... és ezt is aláírtam a szerződéskötéskor.

A francba, tudtam, hogy kockás ez az egész dolog, de eddig nyugodtan aludtam. Most ez a lilamilkatehén berobbantott.

Valószínű, hogy Bill a svejci sapi perelhetőségekor nem a magyar kis spekikre gondolt, hanem valami nemzetközi finánc összefogásra. A legendás svejci banktitkok is gyengülnek már a német és eu-s (magyar is) piszkálódások eredményeképp.
Sztem ennek az 1.2 gátrobbantásnak még lesz folytatása....

Visszatérve az eredeti gondolatokhoz, tehát én úgy értelmezem (talán nem teljesen helytelenül), hogy egy szélsőséges esetben nincs korlátja a veszteségnek, hiába van szakszerűen elhelyezett SL!
Ha az AM számlámon a balance 1 M HUF, az elmehet akár -10 M HUF-ig is?
Ha ez valóban így van, akkor az felettébb nyugtalanító dolog.
Mindenesetre ezek a kérdések elmentek az AM-hez is. Kíváncsi vok a válaszukra.
ambrika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-18, 16:18   #302 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
segíts nekem, kérlek: a svájci jegybank monetáris stratégiájának az 1,2 vagy a 3.pontja vonatkozik a magyar spekulánsok kártalanítására?
http://www.snb.ch/en/iabout/monpol
Szívesen segítek: ki nem szarik a svájci jegybank monetáris stratégiájára?
Felróható módon kárt okoztak tömegeknek. Kiváló peralap.
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-01-18, 17:03   #303 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 196
Hírnév szint: 5
Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.
Alapbeállítás

Azt gondolom,hogy ezek után csak és kizárólag nincstelen emberek tőzsdézhetnek. Gyakorlatilag,ha elmész minuszba, mert a bróker nem tud zárni ( és erre 2 percen belül mindenféle indokot lehet találni. Ugyse tudod bizonyítani, hogy nem úgy történt),akkor visznek mindent a fejed felöl.
Mondjuk nekem a múlt hét egy igen komoly bizalomvesztéssel járt az egész hobelebanc iránt...hétfő óta nem voltam kötésben,így a CHF mizéria nem érintett, de biztos befordulnék,ha a bróker oldalán olyan szöveget találnék, hogy "Sorry! Átmenetileg szünetelünk!"
Berci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-18, 19:13   #304 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 53
Hírnév szint: 6
Kaszis a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Berci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt gondolom,hogy ezek után csak és kizárólag nincstelen emberek tőzsdézhetnek. Gyakorlatilag,ha elmész minuszba, mert a bróker nem tud zárni ( és erre 2 percen belül mindenféle indokot lehet találni. Ugyse tudod bizonyítani, hogy nem úgy történt),akkor visznek mindent a fejed felöl.
Mondjuk nekem a múlt hét egy igen komoly bizalomvesztéssel járt az egész hobelebanc iránt...hétfő óta nem voltam kötésben,így a CHF mizéria nem érintett, de biztos befordulnék,ha a bróker oldalán olyan szöveget találnék, hogy "Sorry! Átmenetileg szünetelünk!"
Az Admiral Markets is csak egy magáncég. Bármikor megtagadhatják a kifizetést mindenféle apróbetűs szerződésszövegre hivatkozva vagy csak úgy egyáltalán, ha úgy tartja kedvük. Ha a számlád negatívba megy, akkor pedig minden eszközt megmozgatnak, hogy behajtsák rajtad. Kisemberként nehezen fogod érvényesíteni az igazságod egy dörzsölt nemzetközi brókerrel szemben.
Kaszis nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-18, 19:33   #305 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 373
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szívesen segítek: ki nem szarik a svájci jegybank monetáris stratégiájára?
Felróható módon kárt okoztak tömegeknek. Kiváló peralap.
a svájci jegybank feladata az árstabilitás biztosítása.
a svájci jegybank svájci intézmény, nem nemzetközi. őket kb. nem érdekli, hogy ilyen-olyan nemzetiségű spekulánsok buknak, v nyernek az árfolyammozgáson.nem azért, mert szívtelenek, hanem, mert nem ez a dolguk. jelenleg kb.600MrdEUR a mérlegük, ami az 1,2-es árfolyamgát tartása miatt folyamatosan duzzadt.ez a svájci gdp kb.60%-a. magyarul: az árfolyamvédelem miatt hegyekben vették az eurót, adták a frankot.most viszont az ecb úgy döntött, hogy ő is szeretne játékpénzt csinálni az euróból (lásd usa qe sorozat, japánok stb..) ott ül a svájci jegybank egy halom eurón, ami lassan de biztosan veszti az értékét, sőt a kupac még nő is az 1,2 miatt.
ha nem akarják megvárni, amíg papírrepülőt hajtogathatnak az eurójukból, akkor lépni kellett. sokat nem várhattak, jövő héten ugyanis jön az ecb lazítás.
kb. ennyi. nem nagyon volt idejük leengedni a tározót, ezért robbantottak.
választhattak: végignézik, amíg az ecb elértékteleníti az eurót, vagy elegedik a gátat.csak gondolj bele, az euró minden 1%-os gyengülésével 6milliárd eurót buknak a náluk lévő pénzmennyiség miatt.ezt a veszteséget a svájci adófizetőknek kell betolni a jegybankba. a jegybank meg döntött: a svájci emberek érdekeit nézi szemben pl. a magyar spekulánséval.
ettől függetlenül a kivitelezés tényleg egyes alá.
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-18, 19:55   #306 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Én is a kivitelezésről beszélek. Attól, hogy van egy policy-jük, még nem hagyhatják figyelmen kívül a döntésük többi aspektusát sem. Nyilván nem az elvárható körültekintéssel léptek, és ez felróható. Az nem hivatkozási alap, hogy ők a svájci emberek érdekeit nézik (mivel nyilvánvaló, hogy az egész világra ki fog hatni a lépésük).
Azt, hogy szakmailag mennyire volt helyes vagy helytelen ez a húzás, azt mi piszkosul nem látjuk át - talán nem haragszol a többes számért.
De látva a következményeket (abba már bele sem merek gondolni, pl. hány öngyilkosság lesz mostanában ezzel a dologgal kapcsolatban), nyilvánvaló, hogy bakot lőttek.
Látni kell, hogy nem egy előre nem kiszámítható, váratlan és elháríthatatlan természeti katasztrófa történt, hanem súlyos emberi hiba, aminek van felelőse. Így számon is kérhető.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-01-18, 20:33   #307 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én is a kivitelezésről beszélek.
Megkockáztatom, hogy veszélybe sodorták az egész pénzügyi közvetítő rendszert. Már a hedge foundok is kezdenek recsegni, náluk kicsit lassabban fognak kibukni a problémák. Így most mennyit vesztettek a nagy halom eurón, amin épp ülnek?
Régi 2015-01-19, 07:22   #308 (permalink)
Szenior tag

ambrika logója

ambrika már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.ambrika már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

"....jövő héten ugyanis jön az ecb lazítás....."

Csak így? "....jön az ecb lazítás..." !?

//Sztem, általában véve a tőzsdén a jövőt illetően határozott kijelentéseket tenni mód felett felelőtlen dolog.//

Én inkább azt mondanám, hogy nagy valószínűséggel az ECB tovább gyengíti majd az eurot.
Habár eddig sem sokat tett, s lehet, hogy ezután sem fog értékelhető lépéseket tenni. Lehet, úgy ítélik, hogy már elég gyenge az euro. Egyébként is, ismerjük már Draghit. Szeret nem konkrétan fogalmazni.
Régi 2015-01-19, 09:35   #309 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Áldom az eget hogy usd be van a számlám.

Majd lesz euróm is csak először dollárt akartam aztán eurót majd chf et is.
(bankban is)
  Válaszol idézettel
Régi 2015-01-19, 13:27   #310 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

@stingy: Úgy látszik, nemcsak én gondolom így: Link
  Válaszol idézettel
Régi 2015-01-19, 18:41   #311 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 43
Szerencse Kegyeltje a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
ambrika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mindenesetre ezek a kérdések elmentek az AM-hez is. Kíváncsi vok a válaszukra.
Megkérdezted őket? Mi volt a válasz?
Szerencse Kegyeltje nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-16, 10:56   #312 (permalink)
Szenior tag

ambrika logója

Alapbeállítás

Idézet:
Szerencse Kegyeltje eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megkérdezted őket? Mi volt a válasz?

Írásban nem válaszoltak.
Telefonban azt mondták, hogy: "... nem szokták (!!!) követelni a negatív szla egyenleget...." Ezt a választ annyira amatőrnek és nevetségesnek tartom, hogy itt az ideje váltani.
Régi 2015-12-21, 17:08   #313 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Brókerválasztás

Szeretném, ha azok, akik az Admiral Markets UK.-nál vannak, megírnák a saját és nem az "úgy hallottam" tapasztalataikat.

Én természetesen állandóan figyelem a brókereket és a róluk megjelent híreket, bejegyzéseket, mert a stratégia csak egy dolog, kell egy bróker is, aki nem annyira ver át (állítólag ez van), mint a többi.

Azt tudom, hogy a magyar képviselet gázos volt, nekem is személyesen több alkalommal meggyűlt a bajom velük, mert nem voltak képben alapvető dolgokkal a saját rendszerükről.

Bizonyára nem véletlen, hogy korábban az év során átirányítottak mindenkit a UK- fiókjukhoz. Az sem volt egyszerű, mert magyaroknak és csak nekik csak HUF-ban engedtek nyitni (?) ami miatt sokan meg is szüntették a számlánkat náluk. Ráadásul ez csak akkor derült ki, amikor már átirányítottad a pénzed a az új számlára, amit úgy kellett az ígérgetések ellenére megnyitni, mint ha akkor nyitottál volna egy újat. Viszont az eredeti kereskedő szobai adataid és felületed maradt a régi a régi kódokkal.

Most már lehet minden devizában nyitni megint tudtommal. Nekem éles számlám nincs náluk (nem lehet), mert rám más törvények vonatkoznak USA lakosként, de sokan keresnek meg velük kapcsolatban, ezért érdeklődöm.

Előrebocsájtom, hogy semminemű kapcsolatban nem állok velük, tehát amit írok, nekem semmi előnyt nem jelent, kivéve, hogy többet tudunk meg róluk több ember tapasztalatából. A bróker téma örökzöld, ennyivel legalább segítsük már egymást.

Én az elmúlt 10 évben legalább 15 brókernél voltam saját magam éles számlákkal is 2 évvel ezelőttig. Demón meg már a számát sem tudom. De az óta is van azért rálátásom, mert a klubtagok azon kívül, hogy Admiralnál is nyitnak általában számlát, hiszen azon megy most is az oktatás nálunk, számos más brókernél is kereskednek általában addig, ameddig nem lesznek a csapatunk tagjai.

Nekik is az a véleményük, hogy nem rosszabb a többinél, aki egyáltalán számításba jöhet és ezzel együtt az európaiak közül őket láttam folyamatosan növekedni és nem olvastam róluk több negatívumot, mint bármelyik más brókerről. A tavaszi nagy balhét is simán átvészelték.

A Prime ECN-nek titulált (mert ki tudja már mi itt az igazság ezekről, számlát használjuk), ami eddig már 200 USD-vel is nyitható volt. A spreadjeiket csak a centes offshore brókerek verik, hát oda meg menjen aki akar. Sajnos most már megint 1.000 USD a minimum erre a számlára, de megjegyzem, ez annak aki élelmes, áthidalható, csak kérdezni kell. Ugyanez a helyzet a tőkeáttétellel is, ami náluk csak max. 1:200. De talán ez a 2 feltétel az, ami alatt szerintem nem is komoly a bróker, csak idő kérdése, mikor dől be és mennyivel?

A teljesülésekről annyit, hogy az LMAX-hoz képest, aki ezen a téren világbajnoknak hirdeti magát egyfolytában, nekünk logolva is stabilabb statisztikák jöttek ki korábban, talán már több, mint egy éve volt, amikor tesztelgettük. Most nem tudom mi ahelyzet az LMAX-nál, ezért is érdeklődőm. Akkoriban nagyon sokba került a világ talán legdrágább VPS szolgáltatása (kb. 23 ezer HUF/hó), ami nekünk nem tűnt jobbnak, mint a nevesebb angol vagy amerikai VPS-ek, harmad annyiért. Viszont ők nagyon rugalmasak voltak, ha gondunk volt, ez biztos. Olyan egyéni nyűgünket megoldottak a jeladó rendszerünket illetően, amit a "nagymenők" nem tudtak, illetve nem is akartak még felárért sem.

Az Admiralnál sem érdemes a hírek közelébe se menni: szemmel láthatóan és statisztikázhatóan "szigorúan büntetnek" érte a spreadekkel és az instabil hír-közeli teljesülésekkel. De ez gyorsan kitapasztalható és kezelhető. Éjfél körül ugyanez a helyzet, gondolom a napos nyitások és zárások miatt. Fél órával előtte és utána nem igazán ajánlatos bármit is csinálni a számlájukon, ez saját tapasztalat. A demójuk sajnos lejár havonta, ez nem túl jó és nem is értem, miért jó nekik, sokan emiatt nem is náluk nyitnak demót, de pár pillanat újat nyitni egyébként, engem pl. nem zavar.

A te saját tapasztalatod milyen velük kapcsolatban? Azt tudjuk, hogy "minden bróker csaló, meg rohadék, meg..." de nem ezt kérdeztem, ezt már olvastam ezerszer. Arra lennék én és szerintem sokan kíváncsiak, hogy a sok rossz közül azért mégis melyik a nem annyira rossz? Ennek a keresésében jó lenne egy kicsit lépni előrébb. Olvasom egyfolytában a nemzetközi fórumokat is, de mint általában, ott is olyan Fradi-Újpest rangadó van a brókerekről, azaz fekete és fehér vélemények ütköznek nap mint nap. Ott, ahogyan látom, a bérbeírók teszik a dolgukat rendesen, hiszen a retail piac hatalmas nyereségekkel kecsegtetnek a brókereknek és sokan a fórumokon informálódnak (informálódnának).

Nézzük, itt tudunk-e egy kicsit hitelesebben értekezni róluk.

A DAX-ra meg hasonló a helyzet, ott meg a német Varen Gold érdekelne, szinte hasonlók miatt, mint amit fentebb leírtam. Azt tudom, hogy egyre többen náluk kereskedik a DAX-ot.

Ui: Tudom, hogy van másik brókeres topic is, akkor itt ha lehet, csak ezekről beszéljünk, elsődlegesen az Admiral UK.-ről.
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-21, 22:51   #314 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Lmaxon ne mt4 et nézz, hanem saját platformot tesztkor, az gyorsabb állítólag.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-22, 04:18   #315 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lmaxon ne mt4 et nézz, hanem saját platformot tesztkor, az gyorsabb állítólag.
Igen, ezt ajánlották már, köszi az infót. De sajnos egyelőre ezt nem tudom alapul venni, mert minden a rendszerünkben MT4-re van írva, beállítva.
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-22, 07:42   #316 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ha Ultrafx en keresztül vagy lmaxnál, az ő mt4 e úgy emlékszem jól működik, azt tesztelhetnétek.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-26, 13:36   #317 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
gabbee30 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! Kb. 2012-ben nyitottam számlát Admiralnál,akkor még requoteoltak rendesen,de miután megjelent az Admiral.markets számlatípusuk,egy pillanat alatt beadták a megbízásokat,és 0-ra csökkentették a stoptávolságokat.Szerettem,hogy napon belül megkaptam a számlámra a kiutalt pénzt.
Aztán egyszercsak eltüntették az egzotikus devizapárok kereskedési lehetőségét,és én levelet írtam nekik,hogy miért van ez,azóta is válaszolnak...
Bementem a trading roomba és töröltem a számlámat,és erre felajánlották,hogy nyitnak nekem egy "comeback" számlát 100EUR-val,természetesen haraptam a lehetőségre,egy nap alatt elégettem.Később még utalgattam rá "fagyipénzeket",utána pedig töröltem azt a számlát is.Mivel egyetlen nyitott számlám se maradt,így újra fel kellett töltenem a dokumentumaimat,hogy nyithassak.Az új szerződésben kitöltötték nekem előre,hogy 1000$-t akarok befektetni,ezért el is ment a kedvem tőlük.Most Peppernél vagyok,olcsó a Dax,devizapárok széles tárháza, 1:500 tőkeáttétel,gyors teljesülés,a visszautalás nem lesz napon belüli,de valamit valamiért...
gabbee30 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-27, 08:25   #318 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
gabbee30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok! .Most Peppernél vagyok,olcsó a Dax,devizapárok széles tárháza, 1:500 tőkeáttétel,gyors teljesülés,a visszautalás nem lesz napon belüli,de valamit valamiért...
Szia. Majd tájékoztass bennünket a továbbiakban is légyszi, hogy mi a helyzet a peppernél.
Régi 2015-12-27, 13:58   #319 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Még egy kis érdekesség a Pepperről:
2014 augusztus végén nyitottam náluk számlát,és most 2 hónapja töltöttem fel először,a "holtidő" alatt nem bombáztak üzenetekkel,hogy mindjárt megszüntetjük a számládat,ha nem töltöd fel.A legelső feltöltésem Magnet bankos kártyámról történt,hiába írták az oldalukon a 200$ minimum depositot,megpróbáltam komoly 4$-t(!),amelyből a levont költségek után 3.88$ került a számlára-szó nélkül megengedték.Utána még elégettem náluk 250$-t a fegyelmezetlen kereskedéseimmel.Aztán egy következő depositnál,ami szintén kártyás volt,rossz kártyás ikont nyomtam meg,és nem akarta elfogadni a depositomat,hiába volt elég fedezetem.Nyitottam egy új számlát,ezúttal AUD-ban.Később rájöttem a deposit hibámra,de akkor már ott volt az új számla,ezért rátettem 80Aud-t,ez emlékeim szerint 81.49Aud összköltséggel járt.Majd ha egyszer eljutok a saját pénzemen felüli kiutalásig,akkor jobban járok az Aud számlával,mert a költség "20 units of the base currency".Egy utolsó észrevétel a végére,hogy az USD-s számlán 13-14$ volt 1 lotnyi FRA40,meg most az AUD számlán is 13-14AUD között,mondjuk a spread az stimmel-tényleg magasabb AUD-ban.
Régi 2015-12-27, 21:11   #320 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Na most véglegesen utánanéztem a költségeknek Peppernél,mielőtt még nyitok egy Nzd-s számlát is,hogy az majd mégolcsóbb lesz...
Nzd-nél már 25 a kiutalás,tehát még veszteséges is!
Csak az Aud és az Usd értékét tartja egyezőnek a Pepper,mindkettőnél 20 a kiutalás.
Tehát maradok a jó kis Aud számlán,és élvezem,hogy minden instrumentum marginigénye
30%-kal alacsonyabb egy Usd-s számlánál.
Válaszol

Címkék
Admiral Market, brókercég

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 16:00 , a GMT +1 időzóna szerint.