Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-11-07, 11:43   #1 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás Admiral Market As. Bróker cég

Itt szívesen várom mindenki véleményét az Admiral Market As. Bróker cégről!
Tapasztalatok észrevételek!
  Válaszol idézettel
Régi 2010-11-08, 10:19   #2 (permalink)
Szenior tag

Hely: Mo
Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 8
Tibit a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én náluk vagyok és megvagyok elégedve velük.Bár kifizetésem még nem volt,de korrekt cégnek nézem.Demóban és élő számlán nem vettem észre lényegi lülönbséget.Spreadek változók,de jók.Külön tetszett mikor őket választottam hogy forint alapú számlát is lehet nyitni náluk.A kötések ott teljesülnek ahol kell.Kezdőknek is tökéletes választás.
Tibit nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-11-08, 15:55   #3 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Én most nyitottam náluk standard számlacsomagot 600 usd kezdőtőkével 200 * tőkeáttétellel! Demóban minden oké volt eddig ügyfélszolgálatuk rendben van mind telefon mind online csevegés esetén is! Kifizetésem még nekem sem volt! de az teccik hogy alacsonyak a spread-ek! Plussz nincs náluk minimum kivét annyit vesz ki az ember amennyit akar! 600 usd vel kezdtem és én napi 10-15 pip nyereséget realizálok 15*12.3 usd! Megvagyok velük elégedve eddig! De ez akor teljesedik be ha az első kifizetésem is minden gond nélkül fog menni!
  Válaszol idézettel
Régi 2010-11-16, 19:23   #4 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Dawid a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A forex spread: 1 százalékponttól kezdődően. Az 1 pip-et akar jelenteni?
Dawid nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-17, 14:50   #5 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Dawid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A forex spread: 1 százalékponttól kezdődően. Az 1 pip-et akar jelenteni?
Helo!

Igen az azt jelenti! 1 a minimum de maximum 2 pip!
  Válaszol idézettel
Régi 2010-12-17, 18:34   #6 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
DoXXoD a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Egyetértek az elöttem szóló pozitív véleményekkel, de azért én sokallom a befizetés jóváírásának átfutási idejét. Ha az OTP-s számlájukra befizetsz egy összeget akkor azt 24 órán belül ( pontosabban 15-30 óra ) teszik csak elérhetővé számodra.
DoXXoD nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-17, 21:02   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
DoXXoD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyetértek az elöttem szóló pozitív véleményekkel, de azért én sokallom a befizetés jóváírásának átfutási idejét. Ha az OTP-s számlájukra befizetsz egy összeget akkor azt 24 órán belül ( pontosabban 15-30 óra ) teszik csak elérhetővé számodra.
Az Equitas a K&H bank cége, hiába van K&H számlám, napokba tellik mire oda vagy vissza jóváírják.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-20, 07:50   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Hédi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szisztok!

Ma reggel ledöbbentem! Az Admiralnál van demo számlám, és ma reggel EURUSD-n a 7:28 as M1 es gyertya amelyik 1,3441 en zárt és a high 1,3442 volt leverte a 1,3443 on levö stoppomat!!!!!!!!!!!!!!

Sok helyen olvastam már, hogy a market makerek manipulálják az árakat, de nem hittem el, ezt viszont a saját szememmel láttam!
Én biztos, hogy ezek után nem nyitok éles számlát náluk!
Hédi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-20, 07:57   #9 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Hát ezt nem hiszem el!
Mire megirtam az elözö üzenetemet, addigra a 7:47 -es M1 es gyertya, amelyik 1,3443-on zárt és a high 1,3449 volt, leverte a 1,3450-re állitott stoppomat!!!!!

Ez már azért nem véletlen!!!!!!!
Eddig is gyanús volt néhány mozgás, de most már biztos, hogy valami nem stimmel az Admiralnál!
Régi 2011-01-20, 08:04   #10 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 51
Szilaj a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én is az Admirálnál vagyok,de a hiba az ön készülékében van!
Az Eurusd ilyenkor reggelente a spread 2,tehát ha 1,3451 lett volna a stopod,akkor is kivett volna!
Szerintem nézz utána mi is az a spread,és a stopodhoz mindig add hozzá a spread-et!!
Hozzá téve,nekem élő számlám van az emlitett brókercégnél!
Szilaj nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-20, 08:08   #11 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szilaj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én is az Admirálnál vagyok,de a hiba az ön készülékében van!
Az Eurusd ilyenkor reggelente a spread 2,tehát ha 1,3451 lett volna a stopod,akkor is kivett volna!
Szerintem nézz utána mi is az a spread,és a stopodhoz mindig add hozzá a spread-et!!
Hozzá téve,nekem élő számlám van az emlitett brókercégnél!
Így igaz! Több esetben olvastam már, hogy úgy kerül lehúzásra egy bróker, hogy a trader nincs tisztában az alapokkal.
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-21, 10:11   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
Hírnév szint: 7
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Csak tudjátok mi a gondunk, nekünk kezdőknek...?!
Olvasgatom a "tankönyveket" és ilyenekkel nem találkoztam egyikben sem!
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-21, 10:25   #13 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Valahol a neten olvastam olyat, hogy "spread indikátor".
Erről tudtok vmit.?
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-21, 10:43   #14 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 51
Szilaj a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Google a barátod!
Kb 1 percembe került mire megtaláltam: http://codebase.mql4.com/6437
De van több is,ha veszed a fáradtságot,hogy keresgélj!
Szilaj nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-21, 10:47   #15 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kiírja a spread aktuális értékét valahová.
Csatolt kicsinyítések
admiral-market-broker-ceg-11012101.png  
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-21, 11:11   #16 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Hédi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hát ezt nem hiszem el!
Mire megirtam az elözö üzenetemet, addigra a 7:47 -es M1 es gyertya, amelyik 1,3443-on zárt és a high 1,3449 volt, leverte a 1,3450-re állitott stoppomat!!!!!

Ez már azért nem véletlen!!!!!!!
Eddig is gyanús volt néhány mozgás, de most már biztos, hogy valami nem stimmel az Admiralnál!
Üdv!

Nekem is van élő számlám admiralnál és semmi problémám sincs velük nap mint nap daytradelek 4 devizapárral egyszerre, de eddig semmilyen hibát nem vettem észre. Nézd meg hogy mennyi az adott devizapár után a spread, mert van olyan amelyiknél 20 is megvan, egy bizonyos napszakban. olyanokkal kereskedj olyannal amelyiknek kicsi a spreadje, pl neked ajánlom az usd/jpy lassan mozgó devizapár 6-22 ig 1 a spread, vagy eur/usd ott is egy a spread de ez gyorsabban mozog nem ajánlom kezdőknek. Nem kell spread indikátor az hülyeség, mikor belépsz előtte kiírja hogy mennyi értelem szerűen pl usd/jpy 82.71/82.72 kettő közti különbsége azaz 1.

Am admiral a kifizetéseket napon belül intézi befizetés több ideig tart mint ahogy ők kifizetnek. Korrekt megbízható cég.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-01-21, 11:27   #17 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Hédi ajánlom neked még ezt az indikátort!
Nincs benne a meta trader platformban de nagyon hasznos indikátor!
innen tudod letölteni: http://codebase.mql4.com/7107
itt van hogyan kell használni: http://www.forexbazis.hu/forex-oktat...mok-hasznalata
és:
http://www.forexhunter.hu/index.php/halado/indikatorok

Meg kell tanulni használni én szinte csak ezt használom + rsi és naponta kb duplázom a számlámon a tőkét. + nem árt ha híreket is olvasgatsz és tudod hogy hogyan hat az adott devizapárra:

Híreket itt: http://www.globalfx.hu/phpnew/links/...lang=hu&type=1

Nagyon röviden ennyi.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-01-23, 20:54   #18 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszönöm a felvilágositást!
Az Mt4 preciz müködésével még nem vagyok tisztában, ezúton megkövetem az Admiral Markets-t és mindenkit, akit sziven ütött az elhamarkodott hozzászólásom!

Kedves Hunter008, megnézem, amit ajánlottál és majd megirom, hogy mik a tapasztalataim, köszi szépen!!!
Régi 2011-02-18, 18:29   #19 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Most csörgött rám az egyik ismerősöm és szólt, hogy az Admiralnal is nyitható ECN számla Pro néven. Én még nem néztem utána, hogy mik a kondik, de ő náluk van néhány éve és esküszik rájuk. Csak ha valakit érdekeli.....
Régi 2011-02-18, 19:53   #20 (permalink)
Szenior tag

StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Admiral Pro
Régi 2011-02-18, 19:55   #21 (permalink)
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Most csörgött rám az egyik ismerősöm és szólt, hogy az Admiralnal is nyitható ECN számla Pro néven. Én még nem néztem utána, hogy mik a kondik, de ő náluk van néhány éve és esküszik rájuk. Csak ha valakit érdekeli.....
Érdekelni engem már érdekel, csak még nem jött el az ideje
Utána is néztem, mi a különbség, mert ezzel nem voltam tisztában.

Ezt találtam a kondíciókról kis keresés után:
http://www.admiralmarkets.hu/trader/pro-cspecs/
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-19, 06:52   #22 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Aha. Át is futottam, és egésszen barátságos kondíciók. A termékek száma lehetne több is, ez tény. Viszont cserébe ha nem is 1000 dollárral (mert az igen kevés 0,1 lothoz), de mondjuk 5000 dollárral már nem is rossz. Főleg, hogy a lépésköz 0,01. Igaz, hogy az 5000 usd is sok lehet (szerintem a forexen nem az), de ha meggondoljuk, hogy egy ECN számla máshol legalább tízezrektől indul, mindjárt más a leányzó fekvése. Valamint a spreadek is elég versenyképesnek tűnnek. Ha nem játszanak a chartal (az ismerősöm szerint nem jellemző rájuk, tehát nem saját tapasztalat) és gyorsak a megbízás teljesítések akkor még daytradereknek és scalpereknek meggondolandó. Mindenesetre látszik, hogy igyekeznek.

A saját tapasztalatom egyenlőre csak a demora korlátozódik ennél a cégnél. Az rendben és stabilan fut, vagyis odafigyelnek erre is.
Régi 2011-02-19, 12:17   #23 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Én náluk kereskedek már elég rég óta, semmi baj sincs velük, amint megnyitották ezt az új számlacsomagot, rögtön küldték nekem e-mail ben hogy van ez az újítás.
Gyorsan átnyálaztam és szerintem tisztességes.
Csak ajánlani tudom őket.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-02-20, 09:21   #24 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 17
Bullish a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szevasztok

Nekem az lenne a kérdésem, hogy lehet-e ugyanarra a regisztrációra több, éles, különböző számlát nyitni. Ez azért lenne fontos, mert szeretnék "robottal" is kereskedni, és manuálisan is. Csak ha a robot záró szignált ad, akkor az összes nyitott pozíciót bezárja.
Ezért kellene külön számla.
Mert ugye ugyan az a személy csak 1-szer regisztrálhat. Vagy nem?? :S
Bullish nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-20, 10:43   #25 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Bullish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szevasztok

Nekem az lenne a kérdésem, hogy lehet-e ugyanarra a regisztrációra több, éles, különböző számlát nyitni. Ez azért lenne fontos, mert szeretnék "robottal" is kereskedni, és manuálisan is. Csak ha a robot záró szignált ad, akkor az összes nyitott pozíciót bezárja.
Ezért kellene külön számla.
Mert ugye ugyan az a személy csak 1-szer regisztrálhat. Vagy nem?? :S
Van magyar ügyfélszolgálatuk. Szerintem ott kapsz pontos infót!
Régi 2011-02-20, 12:09   #26 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Tudom, már megkérdeztem de nincs válasz. A legutóbbi hozzász. tavaly júliusban volt, úgyhogy ott nem is fogok választ kapni. Amúgy az előző kérdésemet csak kimásoltam onnan 8-)
http://forum.fxservice.com/showthread.php?t=4691
Régi 2011-02-20, 14:53   #27 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Tudom, már megkérdeztem de nincs válasz. A legutóbbi hozzász. tavaly júliusban volt, úgyhogy ott nem is fogok választ kapni. Amúgy az előző kérdésemet csak kimásoltam onnan 8-)

Hát nem is a fórumon kell kérdezgetni, hanem felhívni őket vagy e-mailt írni.

tel.: +36 1 700 1000
fax: +36 1 700 1001
e-mail: info@admiralmarkets.hu

Egy ügyfélszolgálat soha nem a cég fórumán fog elsősorban válaszolni.
Régi 2011-02-20, 15:22   #28 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

=D pedig az jó lenne. Azért kösz.
Régi 2011-02-20, 15:24   #29 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

De a többi kérdésre is a fórumban válaszolt az admin.
Régi 2011-02-20, 15:38   #30 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
De a többi kérdésre is a fórumban válaszolt az admin.
Én soha nem kérdezek ilyesmit fórumon. Telefon (rögzítem a beszélgetést) és e-mail amit mentek.
Régi 2011-02-20, 15:51   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
bal felső sarok én is ezt használtam, telefon és skype is
Régi 2011-02-20, 16:47   #32 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

OK!! Megpróbálom e-mailben.
Régi 2011-02-20, 20:48   #33 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Meglehet tőlük kérdezni chaten is, van külön 'általános kérdések chat' meg 'technikai segítség chat' ONLINE CSEVEGÉS GOMB bal oldalt, és ott minden munkanap elérhetőek 8-10 től 4-6 ig. És rögtön válaszolnak neked, olyan mint az msn.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-02-21, 08:05   #34 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 185
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Üdvözletem Mindenkinek!Hunter a Hédinek ajánlott fibo indikátort rövidebb idősíkokon használod?
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-21, 08:36   #35 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nah, megkérdeztem. Válasz:

"Ügyfeleink az első számla megnyitását követően, saját maguk által gyakorlatilag korlátlan számú valós számlát nyithatnak a Kereskedőtérben. Az így megnyitott számlák teljes mértékben önállóak, az azokon lévő betétek és pozíciók egy másik, ugyanazon ügyfél nevén lévő számlán lévőkre semmilyen hatással nincsenek."

De királyság. 8-D
Régi 2011-02-21, 11:40   #36 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
boros a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Megnéztem az élő számla infókat. Sztem az apeh kérdései kismiskák ezekhez képest. Nem értem, hogy mi közük van hozzá, hogy mennyi a jövedelmem, mennyi a megtakarításom, milyen a vagyoni helyzetem, vagyonom eredete, stb. Holott sztem bőven elég lenne az aláírással igazolni, hogy a vagyonom legális forrásból, nem pedig pénzmosásból származik.
Jó hogy azt nem kérdezik meg, hogy milyen gyakran élek házaséletet, mennyi időközönként lépek félre, stb.
Még az is érdekes,hogy a kereskedés folytán a számlámon elhelyezett betét összegénél is érhet nagyobb veszteség, melyet aláírásommal szintén elfogadok.
Hát bevallom ilyen adatkéréssel a saxonál és a fxcm-nél nem talákoztam.
boros nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-21, 12:12   #37 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Sidius!

A bankközi piac legkisebb köthető mérete nem fél kontraktus? Lehet, hogy ez időközben lement 1 minilotra?
Régi 2011-02-21, 15:25   #38 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
boros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sidius!

A bankközi piac legkisebb köthető mérete nem fél kontraktus? Lehet, hogy ez időközben lement 1 minilotra?
A bankközin tudtommal 1 lot a legkisebb mennyiség 1 lot. Viszont semmi sem tiltja, hogy a bróker összegyűjtse az ajánlatokat és úgy jöjjön ki az 1 lot. Végül is az adott árszinten csak 10 minilotból összejön az 1 lot. Lényeg a gyors rendszer és a gyors teljesülés. Hogy ezt hogyan teszi meg az mellékes.

Az előző hozzá szólásodhoz meg annyit, hogy a számlanyitáshoz szükséges kérdéseket bróker szerintem maga határozza meg, de gyanítom, hogy a felügyeleti szervnek is igen komoly befolyása van rá. Ki tudja, hogy az Észt Pszáf miket ír elő nekik.
Régi 2011-02-21, 21:12   #39 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

köszi Sidius a választ.
Tesztelgettem ma a pro demóját és elég barátságosak a spreadek, még a költségekkel együtt is 1-2 pip közöttire jönnek ki a költségek a legtöbb párnál.
Régi 2011-02-22, 07:01   #40 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
köszi Sidius a választ.
Tesztelgettem ma a pro demóját és elég barátságosak a spreadek, még a költségekkel együtt is 1-2 pip közöttire jönnek ki a költségek a legtöbb párnál.
Szerintem a Pro-nak nincs külön demója. Amit te valószínűleg tesztelsz, az Admiral MetaTrader demója. Egyébként a Pro számlánál, ahogy látható a kondíciókból nincs 1-2 pip a költség hanem jóval kevesebb. Például Standard számlán az Eurusd 1-2 pip között, a Pro számlán meg 0,15 a legkevesebb. Tehát egy tizede csak a spread a Pro-n.
Régi 2011-02-22, 09:48   #41 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 37
Tomaso a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Szerintem a Pro-nak nincs külön demója. Amit te valószínűleg tesztelsz, az Admiral MetaTrader demója. Egyébként a Pro számlánál, ahogy látható a kondíciókból nincs 1-2 pip a költség hanem jóval kevesebb. Például Standard számlán az Eurusd 1-2 pip között, a Pro számlán meg 0,15 a legkevesebb. Tehát egy tizede csak a spread a Pro-n.
A spread napközben a Pro számlánál kb.0,5,ehhez hozzájön a jutalék,ami 1 Lot EURUSD nyitás zárás esetén kb.5,5 USD,azaz a költségek hasonlók a standard számlához.( 1 pip)Az igazi előnyök másban rejlenek: ECN,sebesség, S/L és függő megbízások elhelyezés,stb.
Devizára én is az Admiralnál vagyok,rossz tapasztalatom még nem volt.
Tomaso nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-22, 10:26   #42 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ahogy Tomasso is írja, hogy a spreadekhez hozzájön ég plusz költségként a kötésméretre vetített 0,004%. Ez annyit jelent, hogy a legkedvezőbb eurusd párosnál 0,52 pip az átlag spread. 1lot esetén 5,2 usd + 4 usd költség = 9,4 usd. A standard számlánál 1-1,2 között mozog (10-12 usd) a spread. Tehát ebből a szempontból minimális az eltérés.
Lehet pro demot is tradelni. Számlanyitás/számlatípus és ott kell kiválasztani a standard, mini, pro közül amelyiket akarod és milyen devizanemben.
Hátránya lehet ennek a számlának, hogy "csak" 27 devizapár tradelhető, nincs index, részvény, határidő, fémek, mint a standardnál.
Amúgy utána néztem , és továbbra is 1/2 kontraktus (5_lot) a bankközin a minimum kötésméret. Tehát ebből adódóan nem lehet igaz, hogy azonnal a bankközire menne az ennél kisebb megbízás. Ergo nem a bankközin kereskedsz, sztem inkább csak egy marketing ize van az egésznek. Persze ettől függetlenül még lehet gyorsabb a pro servere, mint a standardé.
Persze nem is igazán ez a lényeg, hanem:
Jól kell kezelni a tradek kockázatát, valamint az ebből származó profitot vissza tudjad utaltatni )

Más:
Sikerült már valakinek visszautaltatnia a saját számlájára? Egyáltalán mi a visszautalás menete. Esetleg otp-ben személyesen is fel lehet venni, vagy csak bankszámlára utaltatni. Azért kérdezem , mert 2 helyen két féle infóra emlékszem.
Régi 2011-02-22, 10:40   #43 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
1lot esetén 5,2 usd + 4 usd költség = 9,4 usd. A standard számlánál 1-1,2 között mozog (10-12 usd) a spread. Tehát ebből a szempontból minimális az eltérés.
Egy kicsit pontosítom, mert az a 0,004% az eurusd párnál 4 euró, tehát szorozva az eurusd árfolyammal 1,36 = 5,44 usd
Tetát mint írtam sok különbség nincs a spreadek tekintetében 0,52+0,544= 1,064
A gbpjpy és a hasonlóaknál természetesen jelentősbben alacsonyabb a pro költsége, főként, ha skalping tradelést csinál vki. A S/L és T/P is teljesen szűkre, majdnem az aktuális árfolyamra rakható.
Régi 2011-02-22, 10:53   #44 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ahogy Tomasso is írja, hogy a spreadekhez hozzájön ég plusz költségként a kötésméretre vetített 0,004%. Ez annyit jelent, hogy a legkedvezőbb eurusd párosnál 0,52 pip az átlag spread. 1lot esetén 5,2 usd + 4 usd költség = 9,4 usd. A standard számlánál 1-1,2 között mozog (10-12 usd) a spread. Tehát ebből a szempontból minimális az eltérés.
Lehet pro demot is tradelni. Számlanyitás/számlatípus és ott kell kiválasztani a standard, mini, pro közül amelyiket akarod és milyen devizanemben.
Hátránya lehet ennek a számlának, hogy "csak" 27 devizapár tradelhető, nincs index, részvény, határidő, fémek, mint a standardnál.
Amúgy utána néztem , és továbbra is 1/2 kontraktus (5_lot) a bankközin a minimum kötésméret. Tehát ebből adódóan nem lehet igaz, hogy azonnal a bankközire menne az ennél kisebb megbízás. Ergo nem a bankközin kereskedsz, sztem inkább csak egy marketing ize van az egésznek. Persze ettől függetlenül még lehet gyorsabb a pro servere, mint a standardé.
Persze nem is igazán ez a lényeg, hanem:
Jól kell kezelni a tradek kockázatát, valamint az ebből származó profitot vissza tudjad utaltatni )

Más:
Sikerült már valakinek visszautaltatnia a saját számlájára? Egyáltalán mi a visszautalás menete. Esetleg otp-ben személyesen is fel lehet venni, vagy csak bankszámlára utaltatni. Azért kérdezem , mert 2 helyen két féle infóra emlékszem.
Hol írják, hogy a banközin 0,5 lot a legkisebb mennyiség amivel kereskedni lehet? Én még ott tartok, hogy 1 standard lot a kereskedhető mennyiség.
Azt sem nagyon találom, hogy külön demója lenne a Pronak. Én csak Metatrader4 demót látok. Miben különbözik a Pro metatraderje? 5 tizedes van, vagy mi másban?
Egyébként a költségek tekintetében igazatok van, valóban van még jutalék a spreaden kívül. Kicsit felületesen néztem át.
Egyébként nem olyan kevés a 27 devizapár, meg azt is vedd figyelembe, hogy most történik a számla bevezetése, tehát gondolom, majd folyamatosan bővítik az instrumentumokat.
A No Dealing Desk itt konkrétan nem azt jelenti, hogy egyből kimegy az ajánlat a bankközire, de valószínűleg nem nyúlnak bele az ajánlatokba azért, hogy házon belül kössék be. Nyilván úgy működik, hogy egybegyűjtik az ajánlatokat, de csak abból a célból, hogy meglegyen a megfelelő kötésméret. Ezután már kimehet a banközi piacra.
Régi 2011-02-22, 11:09   #45 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 37
Tomaso a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sidius,
Az Admiral honlapján a jobb felső sarokban találod a Kereskedőtérbe a belépést,regisztráció után tudod kiválasztani a Pro Demo számlát.

Boros,
Miért nem jó a bankszámla,a kp.felvételnél ugyancsak azonosítás után jutsz a pénzhez,nem érdemes bonyolítani szerintem.A bankszámlás visszautalás rendben.
Tomaso nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-22, 11:38   #46 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Hello!

Van demója a pro számlának is mint az előttem hozzászóló is írta kereskedőtérben lehet külön nyitni, aztán metatraderben belehet lépni vele.
És tényleg egészen barátságosak a spread ek.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-02-22, 11:39   #47 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdvözletem Mindenkinek!Hunter a Hédinek ajánlott fibo indikátort rövidebb idősíkokon használod?
Én minden idősíkon azt használom legyen m1 h1 h4 . nekem mindegyiken bevált már.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-02-22, 11:42   #48 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Tomaso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sidius,
Az Admiral honlapján a jobb felső sarokban találod a Kereskedőtérbe a belépést,regisztráció után tudod kiválasztani a Pro Demo számlát.
Köszi. Az oké, be vagyok regisztrálva náluk, meg tesztelem is Metatraderüket. Csak az érdekelne, hogy miben különbözik a Pro alatt futó Metatrader? Érdemes e letöltenem, tesztelés céljából. Ha valaki használja már és van összehasonlítási alapja a sima Meta és a Pro Meta között akkor ezek a tapasztalatok érdekelnének!
Régi 2011-02-22, 11:43   #49 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

BOROS:

"Más:
Sikerült már valakinek visszautaltatnia a saját számlájára? Egyáltalán mi a visszautalás menete. Esetleg otp-ben személyesen is fel lehet venni, vagy csak bankszámlára utaltatni. Azért kérdezem , mert 2 helyen két féle infóra emlékszem. "

Igen vissza is lehet utalni, kereskedőtérben akármien számlaszámra, vagy fel is veheted náluk pestenaz irodában ha akarod. Nekem Otp-nél van számlám, és felvételi igényem után kb 30 perccel már a számlámon volt a pénz fillérre pontosan.
Szóval nincs semmi gond a kifizetéssel.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-02-22, 11:48   #50 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hunter008 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
BOROS:

Igen vissza is lehet utalni, kereskedőtérben akármien számlaszámra, vagy fel is veheted náluk pestenaz irodában ha akarod. Nekem Otp-nél van számlám, és felvételi igényem után kb 30 perccel már a számlámon volt a pénz fillérre pontosan.
Szóval nincs semmi gond a kifizetéssel.
Köszönöm a válaszod
Összeségében pozitív kép alakult ki bennem az AM-ról. valszínű hamarosan nyitok egy liv pro számlát náluk.
Válaszol

Címkék
Admiral Market, brókercég

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 08:07 , a GMT +1 időzóna szerint.