Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-01-31, 13:51   #501 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 231
Hírnév szint: 1
independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Reménykedő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kb. 2 éve standard demó számlán elemeztem a DAX-ot és EURUSD-t, pár hete egy pro demó számlát is nyitottam. Szomorúan vettem észre, hogy az EURUSD M5-ön csak 2017 februárig tekerhető vissza. A support nem tud ebben segíteni. Ha van itt olyan xtb-s, akinek pro számlája van és 2017 februárinál régebbi M5-ös és M1-es adatai is vannak, bezipelve feltehetné nekem valahová a historyban lévő EURUSD..5.hst és EURUSD..1.hst fájlt, de akár a DAX hasonlóit is.

Szia,
ha MT4-es felületed van, akkor van még egy opció, de ez a brókertől és a terméktől is függ. Devizáknál inkább megy, indexeknél kevésbé.

Tehát:
1. Eszközök/Múltbéli adatok. Itt kiválasztod a terméket és az idősíkot, majd letöltés.
2. Eszközök/Beállítás/Chartok. Itt a gyertya-/oszlop számot maximumra.

Lehet, hogy újra kell indítani az MT4-t.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-01, 20:25   #502 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 3
Reménykedő a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia,
ha MT4-es felületed van, akkor van még egy opció, de ez a brókertől és a terméktől is függ. Devizáknál inkább megy, indexeknél kevésbé.

Tehát:
1. Eszközök/Múltbéli adatok. Itt kiválasztod a terméket és az idősíkot, majd letöltés.
2. Eszközök/Beállítás/Chartok. Itt a gyertya-/oszlop számot maximumra.

Lehet, hogy újra kell indítani az MT4-t.
Ez nem igazán jó, nekem éppen az xtb adatai kellenek,a múltbéli adatok letöltése a Metaquotes-tól jön, amik különbözhetnek (és különböznek is).
A gyertya/oszlop szám már rég a maximumon van, egyébként a 2,147,483,647
db M1 épp 4,780 évnek felel meg, nekem 3 is elég lenne

Kifejezetten csakis az lehet megoldás, amit írtam: egy olyan xtb-nél nyitott pro számla, amit régebben nyitottak meg, mint az enyémet.
Régi 2018-02-02, 21:41   #503 (permalink)
Tag

Hely: kom-egom
Összes hozzászólás: 84
Hírnév szint: 9
viskia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

adj gmail cimet!
viskia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-03, 01:00   #504 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
viskia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
adj gmail cimet!
kissarkany@gmail.com
Régi 2018-02-03, 13:38   #505 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

megosztottam a drive-on. csak M1, és M5 gyertyáim vannak, meg pár hónap H1, D1. Ha tudod töltsd le, és akkor megszüntetem a megosztást. légyszives amíg nem mentetted le, addig bele ne nyúlj, ne ments rá, ne szúrj be új sort, vagy új oszlopot. Csak miután lementetted.
köszi
Régi 2018-02-03, 23:00   #506 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
megosztottam a drive-on. csak M1, és M5 gyertyáim vannak, meg pár hónap H1, D1. Ha tudod töltsd le, és akkor megszüntetem a megosztást. légyszives amíg nem mentetted le, addig bele ne nyúlj, ne ments rá, ne szúrj be új sort, vagy új oszlopot. Csak miután lementetted.
köszi
Belenéztem, de csupa DAX és S&P mappákat láttam, még nem töltöttem le.
Nekem EURUSD..1 és EURUSD..5 hst fájlok kellenének,és csakis xtb PRO számláról.
Régi 2018-02-04, 10:28   #507 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

igen, csak dax gyertyáim vannak, meg valamennyi s&p. Ha erre nincs szükséged, akkor megszüntetem a hozzáférésedet.
A számla típusa egyébként tökmindegy. Pro, vagy nem pro, az adatok úgysem pontosak, mert a forexen vagy pro számlán is, meg nem pro számlán is!
rossz hír, hogy az xtb-nél kb. 3 éve van pro számla, korábban csak a FIX spread-ű, és a floating spread-ű számlák voltak! Tehát olyan 3, de maximum 4 éve vezettek be egy STP számlát is, úgyhogy több évre visszamenőleg nem is léteznek olyan adatok, amilyeneket keresel!
azt javaslom, hogyha félévente mentsd ki a múltbéli gyertyákat .xlxs fájba. Minden idősíkot külön kell kimenteni, mert nincs olyan, hogy az M5 gyertyákból majd összerakja neked az Mt4 a H1, meg a D1 gyertyákat. Logikusnak tűnne, de ez nem így működik! Figyelj arra is, hogyha kimentetted őket, akkor azonnal próbáld meg visszaimportálni is! Hogyha a visszaimportálás nem megy, akkor rosszul mentetted ki!
A tőzsdei tanulás minimumt 5 évet úgyis megkövetel, addigra pedig rengeteg gyertyád lesz!
Régi 2018-02-04, 19:14   #508 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 419
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Reménykedő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Belenéztem, de csupa DAX és S&P mappákat láttam, még nem töltöttem le.
Nekem EURUSD..1 és EURUSD..5 hst fájlok kellenének,és csakis xtb PRO számláról.
Szia!

Éles XTB Pro számlán az EURUSD M5 nálam tavaly októbertől, Dax idén január elejétől tölthető le a metából. Rákérdeztem a kapcsolattartómnál, de régebbi adatokat ők sem tudnak adni. Sajnálom.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-04, 23:37   #509 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
igen, csak dax gyertyáim vannak, meg valamennyi s&p. Ha erre nincs szükséged, akkor megszüntetem a hozzáférésedet.
A számla típusa egyébként tökmindegy. Pro, vagy nem pro, az adatok úgysem pontosak, mert a forexen vagy pro számlán is, meg nem pro számlán is!
rossz hír, hogy az xtb-nél kb. 3 éve van pro számla, korábban csak a FIX spread-ű, és a floating spread-ű számlák voltak! Tehát olyan 3, de maximum 4 éve vezettek be egy STP számlát is, úgyhogy több évre visszamenőleg nem is léteznek olyan adatok, amilyeneket keresel!
azt javaslom, hogyha félévente mentsd ki a múltbéli gyertyákat .xlxs fájba. Minden idősíkot külön kell kimenteni, mert nincs olyan, hogy az M5 gyertyákból majd összerakja neked az Mt4 a H1, meg a D1 gyertyákat. Logikusnak tűnne, de ez nem így működik! Figyelj arra is, hogyha kimentetted őket, akkor azonnal próbáld meg visszaimportálni is! Hogyha a visszaimportálás nem megy, akkor rosszul mentetted ki!
A tőzsdei tanulás minimumt 5 évet úgyis megkövetel, addigra pedig rengeteg gyertyád lesz!
Nem egyformák a gyertyák a std és a pro számlán, pontosan 0,3 pippel vannak eltolva. Nekem bőven elég lenne a 3 év, sőt 2 év is, ennyi idő alatt minden helyzet előfordul. De amikor én kéek/szeretbék valamit, az komoly, mert valószínűleg nincs. Így vagyok most a 10 perces mtf rsi indikátorral, senki se tud egy működőt szerezni.
Régi 2018-02-04, 23:38   #510 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Éles XTB Pro számlán az EURUSD M5 nálam tavaly októbertől, Dax idén január elejétől tölthető le a metából. Rákérdeztem a kapcsolattartómnál, de régebbi adatokat ők sem tudnak adni. Sajnálom.
Kösz a próbálkozást, nekem is azt mondták, hogy a g Metaquotes miatt ez nem lehetséges.

Címkék
brókercég, FOREX, Xtb

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 19:19 , a GMT +1 időzóna szerint.