Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-02-06, 11:47   #101 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
Szami a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szervusztok,
Kezdőnek mondanám magam, 1 éve foglalkozom a forexel. Az utóbbi 4 hónapban elkezdtem éles számlával mt4-en.

Mivel sok minden után kutakodtam a tanulási folymatom közben, én is rábukkantam több bináris opciós brókerre. Kissé szkeptikusan állok hozzá, főleg a marketingje miatt, ezért demon próbálkozgatok, de amiért ide írok, mert az XTB-nél is nyitottam demo opciós számlát, annyi pénzzel amennyit valójában is kockáztatnék. Készítettem exel táblát az RR-ről, csináltam vele több tucat kereskedést, és átlagaban nyereségesnek mondható kb 20 kereskedés átlaga 10% profit az equityre nézve. MT4-et használva, indikátorok segítségével próbálom meghatározni az irányt akárcsak a normál forexen, majd az opción kereskedek. Nyilván kitalálható a kérdésem... Mi az oka, hogy nem buktak rá tömegével a brókerek, erre.
Szami nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-06, 12:00   #102 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ami lemaradt: Másnak van e tapasztalata, és ha van akkor mi? Kétlem, hogy én lennék az első aki kipróbálta
Hirdetések
Régi 2013-02-06, 12:30   #103 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 183
Hírnév szint: 5
KJudit a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

XTB-t se ajánlom szintén egetverően magasak a kötési költségek, akárcsak az Ironfxnél. Nem is tudom melyik a rosszabb...
KJudit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-06, 12:46   #104 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nem teljesen értem, szóval azon túl amit kockáztatok, azon túl még a nyereségből ill veszteségből le is vonnak, vagyis amit a demonál kimutatást látok, az nem az az összeg amit elvileg hazautalhatok? Vagy csupán magasak a költségek és van jobb nála, alacsonyabb költségekkel?
Régi 2013-02-06, 13:10   #105 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.314
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
Szami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem teljesen értem, szóval azon túl amit kockáztatok, azon túl még a nyereségből ill veszteségből le is vonnak, vagyis amit a demonál kimutatást látok, az nem az az összeg amit elvileg hazautalhatok? Vagy csupán magasak a költségek és van jobb nála, alacsonyabb költségekkel?

Kedves Szami,

KJudit fizetett ember..csak nem vallja be
Nem nyíltan csinálja mint itt egyesek.
Ennyi...
Régi 2013-02-06, 14:34   #106 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 103
Hírnév szint: 6
james1977 a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül james1977 részére
Alapbeállítás

A Judit lehet tényleg fizetett vagy valahol érdekelt.Bár akkor el-el ejtené az általa favorizált brókerház nevét.De eddig egyszer mondott be egy FXCM-et.Oszt csókolom.
Szerintem még sem fizetett. :P
james1977 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-06, 14:39   #107 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A Judit lehet tényleg fizetett vagy valahol érdekelt.Bár akkor el-el ejtené az általa favorizált brókerház nevét.De eddig egyszer mondott be egy FXCM-et.Oszt csókolom.
Szerintem még sem fizetett. :P
neeee
most én nem de ő fogja mondani...van másik kettő amit egyfolytában mondogat..csak lehet nem olvastad azokat a hsz.at..
Régi 2013-02-06, 15:32   #108 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Még nem kaptam választ az alapvető kérdésemre, bár KJudit legalább válaszolt rá viszont ez offtopic szerintem, hogy ki kinek a fizetett vagy nem fizetett embere.
Régi 2013-02-06, 15:38   #109 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szami:

Ha sikerült találnod egy olyan stratégiát amivel bin opción tudsz keresni, akkor próbáld ki. Én is kíváncsi lennék, hogy milyen opciókat nyomsz majd, 1p-20p, melyik páron milyen stratégia alapján.
Az opciókkal az a bajuk az embereknek, hogy nincs tőkeáttétel és 1:1-ben kell a legtöbb helyen kereskedni (lehet van kivétel, nem tudok erről).

Miután felteszel egy pár napos eredményt, szerintem sokan fognak rákérdezni, hogy hogyan is sikerült...
Régi 2013-02-06, 16:27   #110 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Mivel az XTB platformján próbálkozok, így csak arról tudom elmondani, hogy méretezhető a pozíció. Ha van mondjuk 1000€,de én csak 10€ kockázatot vállalok, akkor ugye az 1% kockázat a tőkémre vetítve, igaz a nyereség csak 8€, szemben a forexxel, ahol az RR a többszöröse is lehet, mint 1:1.7, 1:1.8, Az XTB-nél csak 15 perctől (ami csökken folyamatosan 7-8 percig) 60 percig terjed a bináris opció. Ezért kicsit talán jobban elhiszem, hogy működhet. Mást nem nagyon próbálgattam, bár beregisztrálgattam több helyre, de a regisztrációk végén valahogy mindig az derül ki, hogy az ingyenes demo számlát csak élő számla mellé lehet kapni, ami elég érdekes marketing.
Régi 2013-02-06, 16:47   #111 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A bináris piac nem olyan nagy, hogy demo szervert futtassanak a cégek. Ha meglesz a stratégiád és felemerül kérdés benned hetek/hónapok múlva akkor majd érdemes lesz tovább kérdezni ha nem leszel megelégedve ezzel...
De olyan embertől elfogadni tanácsot aki még demozni sem demozot bináris opciókkal az a te döntésed lesz....
Én szeretem az opciókat de még érzem, hogy tanulnom kell nem kicsit ahhoz, hogy a spot tradeket fedezzem velük...bináris opció ha 1 percesről is beszélünk az kicsit piros/fekete számomra...
Régi 2013-02-06, 17:18   #112 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Olyantól kérek tanácsot nyilván aki, már próbálta, van tapasztalata jó vagy rossz, esetleg használja. 1 perces nincsen ebben a platformban, ami kicsit hihetőbbé teszi számomra, hogy nem csak átverés, de ettől még lehet az. Szerintem ez azon múlik, hogy az éles számla és a demo között milyen különbségek vannak teljesülést illetően.
Régi 2013-02-06, 17:22   #113 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Pedig 1 perces nagyon izgi tud lenni...és nagy adiktív...
Régi 2013-02-09, 11:14   #114 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
David a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás xtb élő és demó számla

Nekem van már élő számlám és másképp működik mint a demonál, így pl demón el is kell érnie az árfolyamnak a stopvonalat, még élőben elég ha csak megközeliti akár 20-30 pip es távolságban és kiejtenek ilyen-olyan okból. Aud/usd-nál most szerdán ejtettek ki úgy, h a kanóc vagy 20 pip távolságra volt a stop szintemtől.
Erre a magyarázat az volt, h az ausztrál bróker azt mondta h abban az időpontban 1 nagyobb hír volt így ő ott, abban a percben még 3-szor nagyobb spread távolságot vett! kb 10 szer annyit kereshettem volna azzal traddel mint később kiderült, ha ott nem ejtenek ki. Elötte nem tudtam h ilyen van, egyrészt a grafikonon a gyertya kanóca nem érte el azt a szintet, a másik meg az, h én azthittem a spread költség az elején van kifizetve, de ezek szerint valahogy közben is használják annyira emelve amennyire akarják. Nekem a Ft-alapú számla miatt tetszett a bróker cég, egyébként drága, nézzétek meg az eur/usd-n kívűl mindegyik instrumentumnak nagy a spread költsége!
David nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-09, 17:59   #115 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 103
james1977 a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül james1977 részére
Alapbeállítás

Tanulság,hogy ennél az Xtb-nél véletlenül sem szabad számlát nyitni.Lehúzás az egész.Tapasztaltál már olyat ,hogy pozitív élmény ért?Például nem teljesült a take profitod csak 20 pippel arrébb és így többet nyertél?Gondolom nem.Undorító tényleg.
james1977 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-10, 17:22   #116 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 226
joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
David eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem van már élő számlám és másképp működik mint a demonál, így pl demón el is kell érnie az árfolyamnak a stopvonalat, még élőben elég ha csak megközeliti akár 20-30 pip es távolságban és kiejtenek ilyen-olyan okból. Aud/usd-nál most szerdán ejtettek ki úgy, h a kanóc vagy 20 pip távolságra volt a stop szintemtől.
Erre a magyarázat az volt, h az ausztrál bróker azt mondta h abban az időpontban 1 nagyobb hír volt így ő ott, abban a percben még 3-szor nagyobb spread távolságot vett! kb 10 szer annyit kereshettem volna azzal traddel mint később kiderült, ha ott nem ejtenek ki. Elötte nem tudtam h ilyen van, egyrészt a grafikonon a gyertya kanóca nem érte el azt a szintet, a másik meg az, h én azthittem a spread költség az elején van kifizetve, de ezek szerint valahogy közben is használják annyira emelve amennyire akarják. Nekem a Ft-alapú számla miatt tetszett a bróker cég, egyébként drága, nézzétek meg az eur/usd-n kívűl mindegyik instrumentumnak nagy a spread költsége!
Ez kemény.
joe134 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-20, 10:32   #117 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 13
FxMan a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül FxMan részére
Alapbeállítás

Kedves James1977

"Erre a magyarázat az volt, h az ausztrál bróker azt mondta h abban az időpontban 1 nagyobb hír volt így ő ott, abban a percben még 3-szor nagyobb spread távolságot vett!"

Ez nem az XTB, mivel XTB nincs kinnt Ausztráliában. A stoploss és takeprofit valamint függő megbízás szintek garanciája ami az XTB Market Maker ajánlatában van pont azt jelentik, hogy amennyiben nem ott teljesül ahova be volt állítva, úgy természetesen kárpótoljuk az ügyfelet. Ám ezt mi nem látjuk, az ügyfél jelzi ha probléma van. Én három évem alatt egyszer találkoztam ilyen esettel, az ügyfél jelezte a problémát, mi jeleztük külföldre, és az ügyfelet kárpótolták az eredeti pozíció szerint. Jelzem, több mint 1000 ügyfél kötéseiből a három év alatt egy kötésnél volt olyan eset ahol jogos volt. Minden brókercégnél találkozol hasonlóval, általában gyakrabban.

Ha KJudit az FXCM céget ajánlja, akkor javaslom mielőtt számlát nyitsz lapozz ennek a fórumnak az első oldalára, és olvasd el az értekezéseket a cégről. Nemzetközi szinten több bírságot is kapott asszimetrikus információ áramlásért az ECN platformon (magyarul: valahogy mindig úgy történt a slippage, hogy az nem az ügyfélnek kedvezett).

Itt emlékeztetnék mindenkit az ECN egy jó megoldás, daytradereknek mindenképpen ezt ajánlom, ám a slippage itt automatikus, nincs újrajegyzés ahol jóvá kell hagynod az új árszintet. XTB-nél mindkét megoldás elérhető. http://www.xtb.hu/ajanlat

Ezen felül a pénzügyi instrumentumok specifikációs táblázatában fel van tűntetve minden olyan időpont, amikor tágulhat a spread. Választható fix és változó spread számla is, ez is az ügyfél döntése. Fix esetén csak a feltüntetett időpontokban tágul, és az is fel van tüntetve mekkorára. Szóval nem írhatod hogy lehúzás, hiszen minden információ fent van a weboldalon. Továbbá ezt minden ügyfélnek kiküldjük e-mailben is, illetve személyesen is informáljuk őket amikor számlát nyitnak, hogy hol találják ezeket az információkat.

Ha bármelyik ügyfelünk ilyet tapasztal, hogy gond van a végrehajtással, azt megoldjuk. Olyan, hogy megközelíti a kanóc a szintedet de nem éri el és kiüti a stopodat nem fordulhat elő, de ha igen akkor természetesen a cég kárpótol.
FxMan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-20, 10:48   #118 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szami,
amit a demon látsz nyereség az már az összeg amit utalhatsz, ebből nem kerül összeg levonásra. Az opció kereskedés nem elterjedt, mivel bonyolultabb mint a "normális" forex kereskedés, külföldön sokkal elterjedtebb, nálunk még nem tart ezen a szinten a pénzügyi kultúra.
Kérdésedre válaszolva az opció kereskedés amint az Zalán is írta kisebb kockázatú, viszont a várható hozamszinted is kisebb.
Régi 2013-03-20, 11:24   #119 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idén Budapest, Szeged, Pécs, Debrecen és Győr városaiban találkozhattok előadóinkkal, akik egy bevezető képzés után Trade Workshoppal várnak minden érdeklődőt. A részvétel ingyenes, a Trade Workshop csak ügyfeleknek hozzáférhető.

Mi a bevezető képzés?

Egy áttekintése a kereskedés alapjainak. Alapfogalmak gyakorlati megközelítése a MetaTrader felület segítségével. Az előadás végére egy átfogó képet kapsz a CFD piacok kereskedéséről és működéséről. Ezt követően az elemzési technikák kerülnek középpontba, technikai elemzés alapjai, gazdasági naptár használata, fundamentális elemzés és hírek fontossága. Ez nagyon sok időt fog megtakarítani később kereskedéseid során, hisz tudni fogod hol keresd az információt. A mai információs tengerben elengedhetetlen a sikeres tőzsdei kereskedéshez könnyen és gyorsan megtalálni a helyes információt, amely segítségével sikeresen tudsz reagálni a gyors piaci változásokra.

Mit kapsz a Trade Workshop alatt?

Megtapasztalhatod a mi kereskedőink hogyan reagálják le a híreket; továbbá az aktuális piaci helyzet hatékony kereskedésének bemutatását.

A 15:30-as idősáv, amely alatt oktatóink élőben kereskednek a Trade Workshop során, a legmozgalmasabb időszak bejelentések, illetve híreket illetően, így bőven lesz piaci volatilitás a kereskedés során.

Hogyan profitálhatsz a Trade Workshop tapasztalataiból?

A workshopot követően (15:30 és 17:00 között) a Kereskedési Stratégia Megalkotás lesz a fő téma, ahol többek között részletesen kielemzik az élő kereskedés közbeni stratégiákat, majd a reális célokat vázoljuk a tőke függvényében, elvárható hozamszintekkel illetve tervezett veszteségekkel (profit-kockázat arányok).
Oktatóink a csődkockázat minimalizálásáról, illetve a pozíció tervezésről és money managementről is beszélni fognak.

Kinek érdemes eljönnie?

A bevezető szeminárium mindenkinek nyitott, elsősorban kezdő kereskedőknek, befektetés iránt érdeklődőknek, illetve elkötelezett kezdőknek ajánljuk.

A Trading Workshop limitált, csak ügyfeleknek elérhető. Vagyonkezelőknek, valós tapasztalattal rendelkező tradereknek/demo számlásoknak ajánljuk a részvételt.

Hogyan lehet résztvenni?

A bevezető szemináriumra ingyenes a regisztráció, mindenkinek nyitott, ám a férőhelyek limitáltak, ezért tanácsoljuk minél előbb regisztráljon, hogy biztosítsa helyét. A Trade Workshop csak ügyfelknek érhető el, ám a számlanyitás szintén ingyenes és kötelezettségmentes. A Trade Workshopon való megjelenéshez nem kell letétet elhelyeznie a számláján. Sőt, amennyiben online számlanyitási formulánkat kitölti online, a helyszínen van lehetősége aláírni a dokumentumokat és máris részt vehet a workshopon.

IDE KATTINTVA REGISZTRÁLHATSZ AZ ELŐADÁSRA
Régi 2013-03-20, 12:52   #120 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

"Itt emlékeztetnék mindenkit az ECN egy jó megoldás, daytradereknek mindenképpen ezt ajánlom, ám a slippage itt automatikus, nincs újrajegyzés ahol jóvá kell hagynod az új árszintet. "

Nagyon korrekt vagy. Ezt általában elhallgatják, és azt mondogatják sok helyen, hogy ott nincs csúszás.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-03-28, 07:18   #121 (permalink)
Tag

Hely: kom-egom
Összes hozzászólás: 74
Hírnév szint: 9
viskia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

nektek nem akadozik az utóbbi napokban a demó számla az xtb-nél? Az éles jó!
Mert már szerintem engem néznek hülyének, ha betelefonálok. 1-2 percre áll meg naponta tucatszor, aztán újraindul. Remélem nem csak nálam van így.

Válóok!
viskia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-01, 18:31   #122 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 142
humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nekem is ilyen és több cégnél is a demóm és az élesem is egy másiknál.
Sőt a netem is.
humor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-03, 12:48   #123 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok,

a legújabb xStation platformunk demója akadozhatott egészen múlt hétig szerver probléma illetve átállás miatt, ám a valós egy védett szerveren fut (és futott korábban). Ha még mindig akadozik a demó kérlek jelezzétek. köszi!
Régi 2013-04-09, 12:07   #124 (permalink)
Új tag

Raider117 logója

Összes hozzászólás: 9
Raider117 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

https://www.xtb.hu/Kepzes/forex-eloadas

Az XTB tőzsdeoktatást fog tartani Április 19-én Pécsen a Hotel Corsoban reggel 10 órától 17 óráig az alábbi pontokban:
 10:00-11:30: Bevezetés a Kereskedésbe
 11:45-13:15: Elemzési technikák fontossága
 14:00-15:30: Trading Workshop – élő kereskedéssel
 15:45-17:00: Kereskedési Stratégia Megalkotása
Várunk Benneteket sok szeretettel, hogy minél többet megtudjatok a kereskedésről.
Az előadás látogatása DÍJMENTES.
Raider117 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-05-29, 11:17   #125 (permalink)
Új tag

Raider117 logója

Alapbeállítás

Sziasztok!

Ha már fórumos kereskedés és megbízható stratégia követésről beszélünk, engedjétek meg hogy bemutassam az XTB xSocial szolgáltatását, ahol tökéletesen tudtok követni sikeres kereskedőket akár teljesen automatizálva. Csak kiválasztjátok a megfelelő tradert és megkezdhetitek a kereskedést. A rendszer kipróbálható az alábbi linkre kattintva,

https://www.xtb.hu/Kereskedesi-szoftverek/xStation

majd regisztráció után, a webfelületre lépve lehet használatba venni.
Ha bárminemű kérdésetek van, kérlek keressetek meg az alábbi elérhetőségeken.
Tel.: +36 1 265 5148
E-mail: krisztian.pavlics@xtb.hu

Sikeres kereskedést kívánok mindenkinek!

Üdvözlettel:
Pávlics Krisztián
Régi 2013-05-30, 10:47   #126 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 29
kriszhor2 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tisztelt xtb munkatársak!

Látom, hogy itt a fórumon aktívan írnak marketing anyagokat.
Bárcsak az e-mailek válaszolásában is aktívak lennének.

36 órája nem kaptam választ, (reakciót sem! pl. köszönjük levelét, mihamarabb válaszolunk, vagy valami sablon szöveg) a kérdésemre.
Ha valami probléma lenne, akkor egy hetet kellene várnom a válaszra, és még egy hetet a probléma megoldására?
(félreértések elkerülése végett nem akadt fel spam szűrön, nem ingyenes mail fiókról küldtem)
Azért ide írok, mert talán ezt gyakrabban nézik Önök, mint a saját levelezőrendszerüket.

Ugyan arra a kérdésemre más brókercég 8 órán belül korrekt választ adott

Felmerül a kérdés, hogy mit csinálnak az irodába? Nem tán faceboook-oznak? Azt otthon is lehet

Úgy gondoltam egy komoly cégről van szó, de tévedhet az ember.

A piacgazdaság már csak ilyen. Ha az ember nem elégedett egy céggel, megy máshova, van elég kínálat.

További jó facebook és fórumozgatást!
(munkát nem írok, mert azt ugye azt nem csinálják)

Ez csak egy vélemény volt, lehet hogy nem lusták, vagy ez a gané eső miatt volt a fáradékonyságuk, de az én ügyemben nem voltak a toppon!
kriszhor2 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-05-30, 11:16   #127 (permalink)
Új tag

Raider117 logója

Alapbeállítás

Tisztelt Kriszhor2!

Sajnálom, hogy nem kapott még választ, de engedje meg, hogy ebben az esetben átvegyem az ügy kezelését, és kérem küldje el levelét az én fiókomra mely a krisztian.pavlics@xtb.hu e-mail címen érhető el.
Természetesen minden levelet kezelünk, amint lehet, de mivel szóban forgó eset már ennyi ideje történt, kifejezetten nagy prioritással fogjuk kezelni.

Várom levelét, a fennakadásért pedig szíves megértését kérem!

Tisztelettel és köszönettel:

Pávlics Krisztián
Régi 2013-05-30, 12:17   #128 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Tisztelt Pávlics Krisztián!

Köszönöm a gyors válaszát a privát e-mail címemre is.
Ott hibáztam, hogy nem Önnel vettem fel először a kapcsolatot
Régi 2013-05-30, 14:44   #129 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Csaba,

Utánajártam a levelezésüknek.
Elnézést, amiért kollegáim az este 21:38-kor küldött e-mailre nem válaszoltak azonnal. Kérem ismertesse melyik brókercég volt az, aki 8 órán belül (tehát reggel 4:38 percig bezárólag) válaszolt az Ön megkeresésére. Köszönöm!

Ön white label együttműködéssel kapcsolatban írt a sales osztályunknak, hogy értse: ezt bankoknak és pénzintézeteknek kínáljuk. Ez nem egy olyan hétvégi kérdés, mint mennyi a spread, hogy működik ez-az a platformon belül, amit azonnal meg tudnak válaszolni az értékesítő kollegáim. A kérelmét továbbították, és erről 2, azaz kettő e-mailt küldtek Önnek.

A felmerült kérdésére válaszolva: igen, facebookolunk. És twitterelünk, google+, linkedin, youtube csatorna.... minden forráson keresztül folyamatosan kommunikáljuk napi elemzéseinket, friss videóinkat. Minden jelenleg rendelkezésünkre álló közösségi portálon támogatjuk nem csak ügyfeleinket, hanem minden érdeklődőt híreinkkel, elemzéseinkkel, amit időt és fáradságot nem spórolva minden nap frissítenek kollegáim. Teljesen ingyen. Sajnálom, hogy az Ön ezt egy negatív "lébecolásként" értelmezi, ám jelezném, a másik 10.000 ember pozitívan értékeli eme tevékenységünket.

Kérem mielőtt indokolatlanul és egyszerű stílusban elkezdi savazni kollegáimat, előbb informálódjon. A komment írásakor Ön már két válasz e-mailt is kapott megkeresésére.

Ajánlanám figyelmébe a partner oldalunkat, amit külön erre a célra készítettünk, érdeklődőket informálva: http://partners.xtb.hu/ - itt megtalál minden keresett információt.

Bármilyen xtb partnerségre vonatkozó kérdés esetén bizalommal fordulhat hozzám, ám kérem megfelelő stílusban tegye. Köszönöm!
Üdvözlettel:
Varsányi Zoltán
zoltan.varsanyi@xtb.hu
Régi 2013-05-30, 16:58   #130 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Zoltán!

Természetesen nem vártam el, hogy azonnal pl. 1 órán belül válaszoljanak.
AZONBAN! Mivel nem BÉT-ről van szó, hanem forexről, ami 24 "azaz" huszonnégy ÓRÁS!!! piac,
így elvárhatom, hogy a brókercég, ahol van számlám akkor vegyem fel velük a kapcsolatot, amikor a piac nyitva van!
Értelemszerű, hogy magyarországi időzónában szombaton 11:04-kor nem fogom felhívni a brókercéget, de pl kedden 03:45-kor feltudjam hívni,
vagy e-mailben tudjak velük kommunikálni, mert előfordulhatnak váratlan helyzetek.

A cég: Egy cTrader platformot biztosító nem európai cég. Természetesen most lehet azt mondani, hogy azért válaszoltak akkor, mert más kontinensen vannak és az időzóna befolyásol, de velük már sokszor váltottam e-mailt és tokiói, európai és amerikai kereskedési időszakokban is jött tőlük válasz, tehát nekik
24 órás ügyfélszolgálatuk van. Mivel én tokiói időszakban kereskedek, így ez számomra létfontosságú, hogy abban az időszakban vagy,
24 órán át el lehessen érni a brókercéget.

Nem kérdeztem bonyolult és túl szakmai kérdéseket, azt később akartam feltenni, amik már informatikai kérdések lettek volna.
Az hogy kft-ben vagy csak rt-ben lehet, ez nem egy bonyolult kérdés. Nem azt kérdeztem hogy Belize-ben bejegyzett céggel lehetek-e partner?
Bár az is egyszerű, hogy off-shore kizáró ok e.
A másik pedig, hogy a saját spread-ükre építem-e akkor rá a sajátomat? Ebbe mi a nehézkes megválaszolni? Arra a kérdésre akartam választ
kapni, hogy jól értelmeztem-e vagyis az ALAPJÁT, LÉNYEGÉT az egész partnerségnek.
Ezek olyan alapvető kérdések, mint matekba a 2X2=4.
Ha már az értékesítő kollégákat említette, akkor egy értékesítőnek igen is tudnia kell, hogy mit árul!
Természetesen a sales-től nem vártam volna el, hogy az informatikai háttér szükségességét mondják el, ahhoz én is egy gazdasági informatikus
ismerősömmel mentem volna, akivel kigondoltuk volna az egészet.

Ez a két kérdésem tényleg alapvető volt. Önök erre nem tudtak válaszolni.
Most akkor ha személyesen mentem volna el az üzlettársammal, és komoly informatikai dolgokról akartunk volna beszélni,
hogy milyen feltételeknek kell teljesülni kell e összehangolni külön valamit, akkor néztük volna egymást
és vártuk volna a választ míg telefonálnak a válaszért, majd újabb kérdés és újabb telefon?
Ha személyes találkozót beszéltünk volna meg, előtte az összes kérdést el kellett volna küldeni e-mailben ami személyesen elhangozna?
És ha a tárgyaláson egy új kérdés felmerül, akkor menjünk vissza később, mire utánanéznek a válasznak?
Mert ha az alapvető kérdésemre nem kaptam választ, mit várjak a többitől?

A közösségi oldalak használatát csak abban az esetben nem tartom feleslegesnek, ha mellette végzik rendesen a munkát.
Vagyis: Ha valaki valamit kérdez e-mailben, vagyis már a marketing célba ért, akkor válaszolunk a kérdésre és utána folytatjuk a marketinget.

Egyszerű stílusban savazom a kollégáimat?
Ha Ön(ök) így vették ezt le, akkor de még mennyire hogy "savazom"
Vegyük a tényeket. Kedd este írtam. Jó rendben nincs 24 órás ügyfélszolgálat, így szerdán kellett volna válaszolniuk. Gondolom 8-16-ig dolgoznak.
Ezalatt semmi reakció. Ma csütörtök van! Ráadásul majdnem 11 óra volt, amikor írtam, nem is kora reggel.
Vagyis 11 óra alatt semmi reakció! Ha még utána is kell nézniük az egyszerű kérdésemnek a válaszára, egy üzenetet ez idő alatt írhattak volna,
hogy "dolgozunk rajta, hamarosan jelentkezünk"
Milyen érdekes, hogy igazam volt, a fórum oldalát többször nézik, mert jött is a válasz, és utána egyből tudták, hogy mit is írtam.
Tehát egy kis "noszogatás" után egyből tudnak válaszolni. Úgy látszik, Önöknek ez kell, hogy végezzék a munkát. NOSZOGATÁS!

De nyugodjon meg, nem lesz több "noszogatás", mert az xtb magyar csapata nálam elégtelenre vizsgázott.
Ezáltal nem is kell "kikeresni a nagy xtb kódexből" a válaszokat a kérdésemre, mivel már nem akarok Önöktől semmilyen kapcsolatot.
Ebből következik, hogy felesleges válaszolniuk akár privátban, akár a fórumra, mert nem fogom elolvasni, mert nem érdekel a magyarázkodás.

A másik brókercéggel viszont nagyon pozitívak a tapasztalatok!

További szép napot!
Régi 2013-05-30, 18:36   #131 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 7
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kedves kriszhor2!
Teljesen egyetertek veled, mert nekem se valaszoltak 3 napig, majd a felhaborodasomra szinten ilyen undorito stilusban reagaltak mint Zoltan.
A jelenlegi brokernel ( ActivTrades ) napon belül kaptam meg valaszt, söt meg egyszer a magyar ügyfel hivott, hogy telefonon jobban elmagyarazza. Az Alparinal meg nem volt kerdesem. Nyugodj bele vagy valts brokert! Aki ilyen gyenge kifogassal ervel, az ilyen is marad
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-05-30, 19:38   #132 (permalink)
Új tag

columbia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nekem már egy ideje ott van valós számlám, mindig gyorsan válaszoltak és teljeskörűen tájékoztattak mindenről. 24 órás ügyfélszolgálat is van az élő számlás ügyfeleknek, illetve az én kapcsolattartóm még este 10 kor is felvette nekem a telefont amikor bajban volt a számlám és segítségre szorultam. Sajnálom hogy nektek ilyen rossz a tapasztalatotok, de ha újból kéne választani brókert én biztos, hogy ugyanígy döntenék.
columbia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-05-30, 19:43   #133 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
columbia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nekem a telefont amikor bajban volt a számlám és segítségre szorultam.
És töltöttek rá margint?

(Bocs )
  Válaszol idézettel
Régi 2013-05-30, 19:49   #134 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nem, zárták a pozimat, mivel betojt a mobilom és nem voltam gépközelben
Régi 2013-05-30, 20:23   #135 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

vagyis kérésre zártak nekem
Régi 2013-05-31, 11:00   #136 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Csaba,

Az ügyfélszolgálatunk 0-24 elérhető telefonon, akár az említett piacok, amennyiben bármilyen kérdése van kereskedéssel kapcsolatban, azonnal válaszolunk. Ha sürgősnek érzi kérdését, kérem legközelebb a telefonos elérhetőséget válassza, itt azonnal választ kap.

Az alapvető félreértés abból adódik, hogy az XTB fióktelepein csak retail üzletág értékesítés megy. Természetesen a retail üzletágunk termékeivel, kereskedésével kapcsolatban bármikor tudnak válaszolni kollegáim a kérdéseire. White label, intézéményi partnerséggel viszont a központunk foglalkozik. Ezt bankok, pénzintézetek használják mint tevékenységi kör bővítést, nem egy olyan témakör amivel egy retail értékesítő információval rendelkezik.

Egy olyan brókercég, ami nem rendelkezik fióktelepekkel természetes, hogy gyorsabban tud reagálni erre a kérdésre, hisz egy darab központból szolgálják ki az összes piacukat.
Ennek is megvan az előnye, a legnagyobb, hogy az ilyen egyedi megkeresésekre azonnal tudnak válaszolni.
Mi egy multi szervezet vagyunk, az intézményi partnerségnek külön céget hozott létre az XTB, akik felveszik Önnel a kapcsolatot.

Idézet:
36 órája nem kaptam választ, (reakciót sem! pl. köszönjük levelét,
nos elnézést, de én nem így értesültem. Amikor ezt a bejegyzést írta, már 2 válasz e-mailt is kapott kollegáimtól, miszerint kérelmét továbbítottuk, szíves türelmét kérjük. Ezért írtam, kérem indokolatlanul ne savazza kollegáimat, hisz ők válaszoltak.

Nézze az természetes, hogy üt minket ahol ér, ha kollegáim ígérnek valamit, és nem tartják be, vagy olvasott vmit a honlapunkon, ami kiderült később nem úgy van... sőt, ekkor segítek is, hisz én is így reagálom le mint ügyfél más brókercégnél a hasonló helyzeteket. Ám ekkor is úgy gondolom tárgyilagosan, megfelelő stílusban kell ezt tenni, mivel nem tudja-tudom mi okozza a szolgáltatás hiányát/késést...etc.

Idézet:
Felmerül a kérdés, hogy mit csinálnak az irodába? Nem tán faceboook-oznak? Azt otthon is lehet
Sajnálom ha megbántottam, ám ez a komment az én szememben szimplán egyszerű, hisz Ön nincs bennt az irodánkban, minden tárgyilagosság és információ nélkül tényeket állapít meg kollegáimról. Nem látja mit csinálnak, mennyi elemzést készítenek, hány oktatást tartanak, akár személyeset is csupán érdeklődőknek (nem csak ügyfeleknek mint a legtöbb brókercégnél), és mennyi mindent megtesznek olyan emberekért is, akikről tudjuk nem fognak nálunk kereskedni, tőlünk csak a tippeket szerzik. Sajnos ez a csapat nem tudja azt mondani, hogy kérem nyisson előbb egy számlát, kereskedjen mert addig nem adhatok tanácsokat (a "sajnos" jelző az én szememben, mert nem tudnak annyi embert megkeresni, felhívni egy nap, mint más brókercégeknél az értékesítők, nálunk az értékesítő egyben oktató és trader is, nem csak nyomjuk az ügyfelet, hogy nyisson számlát, minél előbb minél többet.... ezzel segítve a 92% bukik a tőzsdén statisztikát, hanem kitanítjuk az ügyfelet, foglalkozunk vele. Retail!).

Biztos vagyok benne, Ön is mint ügyfél számos alkalommal kapott megkeresést, meghívást kollegáimtól oktatásokra, elemzési webináriumokra, tőzsdeklubokra és még sok más lehetőségre). Sajnálom, ha kicsit eltértem a tárgytó, de szerettem volna ha teljes képet kap.

Sajnálom ha ez félreértést okozott, biztos vagyok benne hamarosan választ kap kérdéseire, elnézést a központunk nevében a késedelemért.
Régi 2013-12-17, 05:39   #137 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Jogi változások.

Bye-bye PSZÁF.

https://www.xtb.hu/elemzesi-kozpont/...0131216,152800
Régi 2014-09-23, 14:30   #138 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Verseny

XTB demó verseny 10.05-től 10.31-ig.
Csatolt kicsinyítések
xtb-xtb.jpg  
Régi 2014-09-23, 16:34   #139 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 328
Hírnév szint: 5
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Valószínűleg a jó öreg "gridelés"

De azért elismerésem, ha valaki megnyer egy versenyt, ahhoz is tudni kell!
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-20, 16:25   #140 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.665
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás akcióóóóóóóóó

........
Csatolt kicsinyítések
xtb-akcio.jpg  
Régi 2015-01-20, 16:29   #141 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.665
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás váááúúúú micsoda pozi lehetett :)

................................
Csatolt kicsinyítések
xtb-ez_aztan_a_dofi.jpg  
Régi 2015-02-11, 09:08   #142 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

9.25-től külön életet él az XTB DAX grafikonja.
Csatolt kicsinyítések
xtb-dax_anomalia2.png  
Régi 2015-02-12, 13:27   #143 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Real grafikonon tradeltem náluk Daxxal (3-as szerver) ott nem volt semmi baj. A svájci döntés alatti pozimat is visszaállították (1db volt) pénzem mai napig makulátlanul megy befelé és jön kifelé is.
Régi 2015-02-12, 14:19   #144 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
columbia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Real grafikonon tradeltem náluk Daxxal (3-as szerver) ott nem volt semmi baj. A svájci döntés alatti pozimat is visszaállították (1db volt) pénzem mai napig makulátlanul megy befelé és jön kifelé is.
Én sem szidni akarom őket, csak halkan jegyzem meg, hogy a bejelölt területen valami nagyon nem stimmelt az árjegyzéssel.
Csatolt kicsinyítések
xtb-xtb0211.png  
Régi 2015-02-12, 16:49   #145 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Strange... (ha gondolod megkérdezem őket)

Nálam oknak tűnik, csatoltam.
Csatolt kicsinyítések
xtb-de_02_11_9_25.jpg  
Régi 2015-03-25, 10:33   #146 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

http://www.bloomberg.com/news/articl...tung-big-firms
Régi 2015-05-26, 10:25   #147 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 41
jaki68 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! valakinek friss tapasztalat?utalás-kiutalás gyorsasága,költsége?daxon szeretnék kereskedni fix számlán náluk.volt valakinek januárban negatív egyenlege náluk?előre is köszönöm a választ
jaki68 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-05-26, 10:36   #148 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
jaki68 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok! valakinek friss tapasztalat?utalás-kiutalás gyorsasága,költsége?daxon szeretnék kereskedni fix számlán náluk.volt valakinek januárban negatív egyenlege náluk?előre is köszönöm a választ
A hétvégén Balogh Balázs, az XTB képviselője pont ezekre a kérdésekre válaszolt a facebookon.
Régi 2015-05-26, 14:31   #149 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A hétvégén Balogh Balázs, az XTB képviselője pont ezekre a kérdésekre válaszolt a facebookon.
Kedves Klub, a kérdező a tapasztalatokról érdeklődött nem a marketingről.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-05-26, 14:49   #150 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
daxon szeretnék kereskedni
Leírta, hogy már 0,1 lottal is lehet kötni, ahol 1 pont elmozdulás 0,25 EUR lesz.

Idézet:
valakinek januárban negatív egyenlege náluk?
Leírta, hogy nem volt ilyen mert korrigálták a számlákat. Jóval korábban lecsökkentették a kitettségüket, így őket nem érintette negatívan a esemény.

Ha neked van tapasztalatod, akkor inkább azt írtad volna le, minthogy az én beírásomat minősíted.

Címkék
brókercég, FOREX, Xtb

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 02:45 , a GMT +1 időzóna szerint.