Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-09-26, 08:33   #401 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ami ha jól látom 3 napja nem zárt semmit, és szépen gyűlik a lebegő vesztesége?
Itt jobban látszik (59% DD): Myfxbook
Régi 2016-11-10, 13:05   #402 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 29
Hírnév szint: 7
columbia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Használja más is az xStation 5 új beépített moduljait?

A hőtérkép elég pöpec szerintem, azt esetleg tudja valaki hogy a piaci hangulatnál a pillanatnyi short - long arányt figyeli a rendszer?

columbia nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-11-10, 14:09   #403 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 346
Hírnév szint: 2
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
columbia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
azt esetleg tudja valaki hogy a piaci hangulatnál a pillanatnyi short - long arányt figyeli a rendszer?

A táblázat az egyes deviza párok adott időintervallumra eső elmozdulásának irányát (szín) és mértékét (százalék) mutatja. Jelen esetben ez az időszak a beállítás szerint 1 nap, de gondolom van órás, hetes stb. beállítási lehetőség is. A printscreen pillanatában az EURHUF például 0,7% erősödésben volt. Ez két ponton is leolvasható. A középső szürke oszlophoz képest egyrészt az EUR értéknél a HUF piros (0,7% forint relatív gyengülés), másrészt a HUF értéknél az EUR zöld (0,7% relatív euro erősödés)
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-10, 17:46   #404 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 389
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A táblázat az egyes deviza párok adott időintervallumra eső elmozdulásának irányát (szín) és mértékét (százalék) mutatja.
Már minden hülyeséget kitalálnak az ügyfélszerzés érdekében.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-11, 13:33   #405 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

AlpinForex köszönöm.

Megalith, nem értem miért hülyeség ha több információhoz jutsz effektíve elég gyorsan. Nem rossz ez, pl ha kiesek 1-2 hétre a kereskedésből akkor gyorsan át tudom bújni, hogy mi a befektetők favoritja...
Régi 2016-12-23, 22:58   #406 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Hálstennek Lengyelo.ban is elkezdődött a szabályozási cécó.
Az Xtb-nek van lengyel ága is.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-03, 09:43   #407 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Lengyelországban már tavaly elkezdődött, ott ugyanis 1:100-ra maximalizálták a tőkeáttét szintjét.
http://www.financemagnates.com/forex...and-this-july/
A magyar XTB ág viszont tudtommal már egy ideje a brit (UK) központhoz tartozik.
Régi 2017-01-03, 14:01   #408 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Lengyelországban már tavaly elkezdődött, ott ugyanis 1:100-ra maximalizálták a tőkeáttét szintjét.
http://www.financemagnates.com/forex...and-this-july/
A magyar XTB ág viszont tudtommal már egy ideje a brit (UK) központhoz tartozik.
Igen a UK-ágat használják a magyarok, arra céloztam, hogy ha az FCA kedvezőtlen döntést hoz a lengyel ág sem lesz megoldás valószínűleg.
Régi 2017-01-03, 18:31   #409 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igen a UK-ágat használják a magyarok, arra céloztam, hogy ha az FCA kedvezőtlen döntést hoz a lengyel ág sem lesz megoldás valószínűleg.
A németeknél mi a helyzet?
Egyáltalán melyik stasi ügynökségséghez tartoznak? És az mennyire kemény az FCA-hoz képest?

szeretnék vmi überallesdaxbrokit a repertoárba.
Régi 2017-01-03, 21:33   #410 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A németeknél mi a helyzet?
Egyáltalán melyik stasi ügynökségséghez tartoznak? És az mennyire kemény az FCA-hoz képest?

szeretnék vmi überallesdaxbrokit a repertoárba.
BaFin, a negatív egyenleget tiltják és van olyan bróker amelyik lehet, hogy az FCA alól a németekhez átmenne.
(Leaprate, FinanceMagnates hírei)

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2017-01-03, 21:43   #411 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
BaFin, a negatív egyenleget tiltják és van olyan bróker amelyik lehet, hogy az FCA alól a németekhez átmenne.

Mostanában belefutottam pár ".de" végződésű cégbe, de a végén mindig kiderült, hogy igazából *.fca vagy *.cysec a igazi kiterjesztésük.
Olyan kellene amelyik közvetlenül Frankfurtból torrentezhető, anélkül hogy londonnal egyeztetnének róla mennyiért adhatják tovább a cuccokat.
Régi 2017-01-04, 00:56   #412 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mostanában belefutottam pár ".de" végződésű cégbe, de a végén mindig kiderült, hogy igazából *.fca vagy *.cysec a igazi kiterjesztésük.
Olyan kellene amelyik közvetlenül Frankfurtból torrentezhető, anélkül hogy londonnal egyeztetnének róla mennyiért adhatják tovább a cuccokat.
Valamikor kerestem én is "valódi" német vagy osztrák brókert, hát nem hemzsegtek.😊 Németül guglizni talán lehetne. Lehet, hogy csak banki brókereik vannak.

Régi 2017-04-29, 10:20   #413 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.056
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Úgy gondoltam, hogy megkérdezem a fórumon az XTB magyar képviselőjét is, hogy történik meg az olyan SL vadászat náluk, amikor 21:55-ös gyertyán levadásszák (GOLD) 21:55:44-kor az SL-t 1268,65-el (ami 1268,68-on helyezkedik el és éppen módosításra nyitom), amikor is eltünt a pozició, közben az ár már jóval lejjebb van... a számlatörténetben pedig SL 1268,64 el jelentetik meg, ami talán nyitáskor volt annyi... de nem tudom visszanézni a módosításokat sem, mert minden ÜRES!!!
Nem a pozicó további sorsa érdekel, hogy úgy is kiszedte volna később, vagy sem..., mert akkora tágításokat hajtott végre a PRO számlán a ''Piaci spread''!!!

Azért várom a ti véleményeteket is!
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-29, 12:07   #414 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Úgy gondoltam, hogy megkérdezem a fórumon az XTB magyar képviselőjét is, hogy történik meg az olyan SL vadászat náluk, amikor 21:55-ös gyertyán levadásszák (GOLD) 21:55:44-kor az SL-t 1268,65-el (ami 1268,68-on helyezkedik el és éppen módosításra nyitom), amikor is eltünt a pozició, közben az ár már jóval lejjebb van... a számlatörténetben pedig SL 1268,64 el jelentetik meg, ami talán nyitáskor volt annyi... de nem tudom visszanézni a módosításokat sem, mert minden ÜRES!!!
Nem a pozicó további sorsa érdekel, hogy úgy is kiszedte volna később, vagy sem..., mert akkora tágításokat hajtott végre a PRO számlán a ''Piaci spread''!!!

A velemenyem:
Tipikus "szarvashiba" amivel mindig is szopatni fognak mindenkit ha nem vedekezik.
Kell egy expert ami swap zaras elott negyedoraval 50 pippel tavolabb rakja a stoppot, negyeroval utana pedig helyreallitja ha tudja, vagy lezarja a mar nyugisabb piaci aron ott ahol eppen van.
Vagy kezzel teljesen kiszedni arra az idore.
Hosszabb tavon statisztikailag kimutathatoan megéri.
Régi 2017-04-29, 12:28   #415 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
A velemenyem:
Tipikus "szarvashiba" amivel mindig is szopatni fognak mindenkit ha nem vedekezik.
Kell egy expert ami swap zaras elott negyedoraval 50 pippel tavolabb rakja a stoppot, negyeroval utana pedig helyreallitja ha tudja, vagy lezarja a mar nyugisabb piaci aron ott ahol eppen van.
Vagy kezzel teljesen kiszedni arra az idore.
Hosszabb tavon statisztikailag kimutathatoan megéri.
Itt nem az a lényeg, hogy bukott a trade, az lewansz..a, hanem: A HOGYAN!!! ... szinte látom, amint lesik a gépet, hogy mit tudnak kiszedni, mert nem kapnak enni lehet, hátul ott a korbácsosbácsi...
Régi 2017-05-10, 14:19   #416 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:

Nem akarok belekötni, de bele fogok... ki az a fantasztikus elme, aki 21:55-kor aranyon botorkál hétvége előtt, pénteken? Aztán csodálkozik hogy bármi megtörténhet a pozijával.

Gondolom azt a nagy mikro pozíciós stoppot vadássza a bróker...bocs de én pl 6 éve vagyok itt és az az alapvető, hogy amint ajön a hétvége normális időben zárok vagy ha bent maradok akkor nem nyavajgok a szar teljesülések miatt, bárhol megtörténhet.

Ha jól látom még jó, hogy ennyivel megúsztad mert aztán újranyitásnál mégnagyobb ugrás lett volna...
Régi 2017-05-10, 14:31   #417 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem akarok belekötni, de bele fogok... ki az a fantasztikus elme, aki 21:55-kor aranyon botorkál hétvége előtt, pénteken? Aztán csodálkozik hogy bármi megtörténhet a pozijával.

Gondolom azt a nagy mikro pozíciós stoppot vadássza a bróker...bocs de én pl 6 éve vagyok itt és az az alapvető, hogy amint ajön a hétvége normális időben zárok vagy ha bent maradok akkor nem nyavajgok a szar teljesülések miatt, bárhol megtörténhet.

Ha jól látom még jó, hogy ennyivel megúsztad mert aztán újranyitásnál mégnagyobb ugrás lett volna...
Látom, te is máson elméledsz nem mikro pozició volt, megnyugtatlak, de nem az a lényeg...
Régi 2017-05-10, 18:49   #418 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Itt nem az a lényeg, hogy bukott a trade, az lewansz..a, hanem: A HOGYAN!!! ... szinte látom, amint lesik a gépet, hogy mit tudnak kiszedni, mert nem kapnak enni lehet, hátul ott a korbácsosbácsi...
Ilyen nem fordulhat elő!Semmiképpen!Valami technikai hiba lehet!
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-10, 18:53   #419 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ilyen nem fordulhat elő!Semmiképpen!Valami technikai hiba lehet!
Amugy nem vesztettem semmit. Ez 17.-ei nyitás volt. SL + volt módositva, de fura a történet.... állitólag időcsuszás vagy mi.. vissza a jövőbe vagy odavissza) érted??
Régi 2017-05-10, 19:08   #420 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
érted??
Hogy ne érteném?!Nagyon is!
(személyesen dolgoztam ilyen "időutaztató"helyen egy rövid ideig! )
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-31, 14:59   #421 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
jahajj a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hali. Annyit erősítsen meg valaki legyen kedves, hogy ha odajutok kifizetnek igaz? Nincsenek ezzel gondok ugye? Köszi.
jahajj nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-31, 15:30   #422 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 346
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
jahajj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hali. Annyit erősítsen meg valaki legyen kedves, hogy ha odajutok kifizetnek igaz? Nincsenek ezzel gondok ugye? Köszi.
Szia!

Bár ez szerintem a jövőre nézve semmit nem jelent nekem áprilisban 24 óra alatt kiutalták a kért összeget. Sok sikert!
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-01, 02:46   #423 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Eddig nekem is rendben utaltak.
Üdv

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
Régi 2017-10-16, 09:23   #424 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Indult egy Bitcoin verseny valós számlákért:
https://hu.xtb.com/bitcoin-verseny

Nem tudja esetleg valaki, hogy melyik platformon megy a verseny?
Válaszol

Címkék
brókercég, FOREX, Xtb

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 00:49 , a GMT +1 időzóna szerint.