Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-12-14, 20:32   #1 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás Concorde Csoport

Van valakinek tapasztalata az alábbi brókercéggel?

http://www.ce.hu/hu/ceginfo/dijak/
  Válaszol idézettel
Régi 2017-10-14, 16:47   #2 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A Concorde Alapkezelő Befektetési Alapkezelő Zrt. neve HOLD Alapkezelő Befektetési Alapkezelő Zrt.-re változott.
http://hold.hu/

Úgy látszik, mégse akkora hülyeség a buy@HOLD.
Vagy befektetési alapokban gondolkodni...
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-10-14, 22:35   #3 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.382
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A Concorde Alapkezelő Befektetési Alapkezelő Zrt. neve HOLD Alapkezelő Befektetési Alapkezelő Zrt.-re változott.
http://hold.hu/

Úgy látszik, mégse akkora hülyeség a buy@HOLD.
Vagy befektetési alapokban gondolkodni...
Miért? Ki mondta, hogy hülyeség?
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-10-15, 07:32   #4 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miért? Ki mondta, hogy hülyeség?
Gondoltam, hogy Dávid barátom az elsők közt rákontráz…

Az elmúlt években elég nagy ellenállást tapasztaltam a buy&hold-dal szemben a fórumon.
Kiktől? Kb. mindenkitől, aki a rövidtávú, nagy tőkeáttételes, technikai alapú, trendkövető, SL, RR számolgató módon kereskedik. Ez épp ellentétes gondolkodást igényel.
Sokan jobban jártak volna forex spekuláció helyett is, ha egy komplex portfóliót jelentő alapot választanak és abban ülnek néhány évet.
De lehet, hogy tévedek.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-10-17, 07:09   #5 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Hely: Marosvasarhely, RO
Összes hozzászólás: 378
Hírnév szint: 1
equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Az elmúlt években elég nagy ellenállást tapasztaltam a buy&hold-dal szemben a fórumon.
Kiktől? Kb. mindenkitől, aki a rövidtávú, nagy tőkeáttételes, technikai alapú, trendkövető, SL, RR számolgató módon kereskedik. Ez épp ellentétes gondolkodást igényel.
Sokan jobban jártak volna forex spekuláció helyett is, ha egy komplex portfóliót jelentő alapot választanak és abban ülnek néhány évet.
De lehet, hogy tévedek.
Ez épp ellentétes gondolkodást igényel. - szerintem a buy&hold alapu kereskedes No Brainer tipusu, ezert szerinted ellentetes... oda nem kell sok gondolkodas, ez a lenyeg benne, megveszed oszt' kesz... kb. ahogy en csinaltam a crypto-kkal... megvettem oket oszt' pislogok most, amikor 17-szer annyit ernek mint az eredeti 1:1 tokeattetelu befektetesem... bar tobbet vettem volna...

Sokan jobban jártak volna forex spekuláció helyett is, ha egy komplex portfóliót jelentő alapot választanak és abban ülnek néhány évet. - ebben egyetertunk... meg azt az orbitalis $150-et is (amibol egyesek szerint vagyont lehet keresni) jobb lett volna egyeseknek hosszutavra, mondjuk 10 evre OTP reszvenyekben rakni... akkor meg mindig meglenne, mondjuk a 75%-a...
equalizer elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-10-17, 08:22   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.382
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

De lehet, hogy tévedek.
Nem kontráztam rá, csak meg akartam tudni, mire gondolsz. Szerintem nem zárja ki a kettő egymást. Sőt, akinek már elegendő félrerakható pénze van daytrade-ből, annak érdemes lehet egy ilyen típusú befektetésben is gondolkodnia.

Az más kérdés, hogy a két kereskedési stílus teljesen más, de egyik sem haszontalan.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
brókercég, Concorde

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 11:54 , a GMT +1 időzóna szerint.