Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-01-17, 20:40   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
Hírnév szint: 7
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás "Top lista" /Bróker cégek, online kereskedéshez, népszerűség szerint../

Arra gondoltam, hogy ha mindenki legalább csak annyit tenne közzé, hogy melyik bróker cégnél van regisztrálva, abból egy idő után csak-csak körvonalazódna valami. Hiszen elvileg minden kereskedő választása mögött akad némi kutatómunka, esetleg tapasztalat is, ami alapján meghozta döntését,így talán eléggé releváns listához juthatunk.
/A kiértékelést bizonyos időközönként beírom ide../
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-17, 21:02   #2 (permalink)
Új tag

Hely: Makó
Összes hozzászólás: 16
tamastomi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Arra gondoltam, hogy ha mindenki legalább csak annyit tenne közzé, hogy melyik bróker cégnél van regisztrálva, abból egy idő után csak-csak körvonalazódna valami. Hiszen elvileg minden kereskedő választása mögött akad némi kutatómunka, esetleg tapasztalat is, ami alapján meghozta döntését,így talán eléggé releváns listához juthatunk.
Hello!

Én az X-Trade Brokersnél vagyok. Teljesen meg vagyok velük elégedve.

Üdv. Tamás.
tamastomi nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-01-18, 09:30   #3 (permalink)
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia
Ha lúd akkor legyen kövér alapon:
Szerintem ne elégedj meg annyival ,hogy ki kinél van, és majd kirajzolódik alapon! Nyugodtan oda lehet írni, hogy miért azt választottad, ott tervezed a maradást a következő 1-2 évre , és mi mindennel kereskedhetsz stb.

Pl.: Esetemben: Főként Erste netbrókert használom.
Azért választottam, mert amikor utána néztem, ez tűnt a legkézenfekvőbbnek az árakhoz viszonyítva és nem utolsó sorban a kényelmi szempontokat.
Pl.: Alacsonyabb kezelési díjakkal szerződtettem a "rendes" számlához viszonyítva. Mint bank erre váltottam, és ingyenes az átvezetés a két számlám között mindig. Illetve akkori szemmel a lényeges dolgok szerepeltek: magyar tőzsde, befektetési alapok, államkötvények, certifikátok!
Ha bármi gondom van, akkor csak "leugrok" a szomszédba, ahol a bank van.
( Bár lassan váltanék brókert , mert amit nyújt, kezd kevés lenni nekem Pl.: Néha néha ránéznék a devizapárokra, nyersanyagok továbbra is érdekelnek, illetve amint lesz egy kis szabadidőm, utánanéznék külföldi piacoknak is { akár amerikai,-és ázsiai piacok}.
Illetve ami miatt még váltanék, az az ,hogy "lespóroljam" a real time adatok díját, hiszen millió +1 brókernél már alap, benne van a szolgáltatásba. ( Nem mintha olyan magas lenne, de attól még plusz költség, és mivel most kevesebb pénzzel kereskedek, így nagyobb hányadot tesznek ki a költségek a bevételből.)
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-01, 21:17   #4 (permalink)
Tag

Zeeman logója

Összes hozzászólás: 81
Hírnév szint: 8
Zeeman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Zeeman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Magyar piacon:Én a Portfolio-nál voltam ami ugye az Erste külsőse! Az előnye a folyamatos netes videós képzés volt amiből van bőven és kb 1-2 naponta valamelyik brokerjük elmagyarázza hogy mit miért csinál és hogyan! Sokat tanultam ott de egy idő után a magyar piac kezdett kicsi lenni és érdekelt a deviza!
A Portfolio Traderszoba szolgáltatásait most nem is említeném! Szóval amennyire körbenéztem, ők adták kezdőként a legtöbb tudást! Jó részét most is használom!!
Persze van olcsóbb is de a díjaik kedvezőek és a hozzáadott érték fontos volt!

Forex: FXPRO-nál vagyok! Elhűlve nézem a magyar brókereknél a 4-5 PIP-es spread-eket mikor én 1.5-2vel kereskedek!! Nah jó, én napon belül kereskedek és skalpolok, így fontos a költség na de akkor is...
Nah meg persze SEMMI más költség nincs! De ez külföldi brókereknél (forex piacon) teljesen természetes!
Oda-vissza utalással semmi gond! Persze a kiléted igazolását el kell küldened első alkalommal...
Régi 2011-04-18, 14:45   #5 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 17
tipe a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Goldforex.

Van Dealbook360, Trading Station II (közvetlen devizapiac), metatrader, mindenhol 1,5-2 pip az EURUSD, van vagy 3.000 instrumentum, minden gond nélkül.

Én a Dealbookot használom, a többiről nemtok nyilatkozni. Azért választottam őket, mert mind telefonon, mind személyesen nagyon segítőkészek, közvetlenek voltak, meg tudok bízni bennük, ráadásul naponta 3-4 órás ingyenes trading room szolgáltatásuk van! /ja csak akkor, ha nagyobb számlát nyitsz, jelenleg 10.000 USD, tavaly még 5.000 USD fölött is ingyenes volt/

Egyedül a hazautalás kerül pénzbe, valami 5-10€ alkalmanként, de szerintem ez abszolút belefér.
tipe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-28, 10:35   #6 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Trend76 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én a Tadawulnál vagyok egy menedzselt számlás történetben. Abszolút elégedett vagyok velük, panaszra idáig nem volt okom.
Trend76 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-03, 14:40   #7 (permalink)
Tag

Hely: Otthon élek.
Összes hozzászólás: 67
Hírnév szint: 6
Delfin a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kár, hogy részvény oldalon az igazán jó brókerek csak US rezidenseknek érhetőek el az adószabályok és regulációk miatt.

De ha már ez a topic, akkor:

1#OptionHouse
2#Traderking
3#Ameritrade
Delfin nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
brókercég, legjobb brókercég, választás

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Online kereskedés Petr Tengerentúli tőzsde 43 2011-08-04 13:29
Lósport, avagy a legcsodálatosabb "állat?" ami a Földre született? sidius Csevegés 8 2010-06-12 14:54

A pontos idő 15:26 , a GMT +1 időzóna szerint.