Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-01-24, 15:12   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 17
Hírnév szint: 7
tipe a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Gold Forex

Sziasztok!

Már kipróbáltam pár demót (XTB, Plus500, GoldForex, WorldSpread), és nemsokára belevágnék élőben... Messze a Dealbook360 tetszett a legjobban, amit a Gold Forexnél tudtam letölteni, de egyelőre bizonytalan vagyok...

Van valaki aki náluk ügyfél? Vagy ügyfél volt? Vagy az lesz?
Mit tudtok róluk? A "felszín" nagyon tetszik, szimpatikus fickóval beszéltem, de nyilván mindenki mézes-mázos amíg nem vagyunk az ügyfelük...
A többiekről van jó vagy rossz tapasztalat?

Másnak is ilyen sokáig tölt belépéskor a Dealbook?

Ha valaki hasonló cipőben jár, az is írhat, már jó rég demózok náluk!

Köszi!
tipe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-24, 15:19   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Dealbook360=BpForex-nél lévő ProTrader platformmal, szerintem ugyanaz. Minden nagyon jó tényleg, csak trendvonalat ha behúzol idősíkváltogatásnál nem marad a helyén, és valóban lassan tölt be nagyon, nekem otthon egy gyengébb gépen percekig tart, míg az MT4 pár másodperc. Plussz nem tudsz használni semmilyen MT4-re megírt indikátort, automatizálást stb, ezeket figyelembe kell venni. Ja és még egy nagyon nagy hiba: amikor napközben egy-egy pillanatra megszakad az internetkapcsolat, akkor hajlamos a programmban a chart leállni, csak az árfolyamablakban változnak az árfolyamok.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-01-24, 15:38   #3 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

hm.. érdekes, ezek nekem eddig fel sem tűntek. Mondjuk elég gyors netem van, és nem használok annyi indikátort, talán hármat-négyet, messze nem kell az a 80akárhány ami benne van, az se..
pénz befizetés/kifizetés mennyire megy flottul?
kérdeztem tőlük miben jobb a metánál, mert azt még nem próbáltam, azt mondták több megbízási típus van, van pozíció visszafordítása egy gombbal, meg a chart ablakokat le lehet választani és akár több monitorra is ki lehet pakolni... (persze ennyire megint csak nem vagyok profi, hogy ezt kihasználjam )

köszi a választ, T
Régi 2011-01-24, 16:47   #4 (permalink)
Szenior tag

StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

3indikátor van egy charton, 3 db MA, és kb 30chart 6 munkalapon. Nem számít szerintem a net sebessége, egy bizonyos szint fölött, ezt konkrétan nem is tudom mire írtad?
Be-ki fizetés mivel én más cégnél vagyok így mindegy, de itt minden rendben.
Régi 2011-02-23, 17:00   #5 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 36
Borg82 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello!
Tipe sikerült azóta többet megtudnod a gold forexről?
bármi apróság érdekel!
sajna amit találok róluk az mind angolul van és nem tudok angolul!
én is amúgy ezt a dealbook360 használom nekem is tetszik, és nekem könnyeben megy mint a mt4, de gyakorlat kérdése szerintem!
Borg82 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-24, 20:32   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 229
Hírnév szint: 8
attiati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

a goldforex.hu-ról beszéltek?
attiati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-27, 10:51   #7 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

igen arról! esetleg tudsz róla valamit mondani???
én párhónapja demozok náluk eddig nagyon korrektek, a dealbokk360 jó prg, csak mielőtt élesre áttérnék érdekelne róluk minden!!!
Régi 2011-03-01, 23:35   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sajnos nincs róluk tapasztalatom. Csak azért csodálkoztam, mert azt írtad, hogy minden infó angolul van róluk, pedig az egész weboldal magyar.

Ők a GFTforex.com Mo-i viszonteladói? A kliens ugyanaz, gondolom a likviditást is tőlük kapják. Legalább kitalálhattak volna valami más nevet, vagy ha hivatalos partnerek, és még a GFT rövidítés is hasonló, akkor használhatnák a logójukat

Egyébként miért pont a goldforex.hu-ra akarsz menni? Hirtelen a költségeikről és a befizetési módokról sem találtam semmi infót az oldalukon.
Ugyanezt a dealbook360 klienst megkapod másik ismertebb hazai (vagy külföldi) brókercégtől is. (egyébként én is szeretem ezt a klienst)
Régi 2011-03-02, 13:12   #9 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

a magyar oldal elég kúrta, ezért keresgettem a neten, és erre gondoltam, hogy nem találtam róluk eddig semmit, magyarul.
te melyik brókercéget használod?
Régi 2011-03-03, 01:49   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Most kezdem, illetve nem olyan helyen nyitottam az éles számlát, amit jó szívvel ajánlanék

Hogyha semmi infót nem találsz róluk, akkor mi győzött meg, és miért ragaszkodsz hozzájuk?
Régi 2011-03-03, 09:55   #11 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

félre értettel, nem ragaszkodom hozzájuk, azért is érdeklődtem hogy te melyik cégnél vagy?
a dealbook360 tetszik, és szerintem könnyebb használni mint a MT4!
és ha nem találok róluk semmit természetesen nem fogok éles számlát nyitni náluk!
demozni meg addig jó!
Régi 2011-03-03, 10:35   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Borg82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
félre értettel, nem ragaszkodom hozzájuk, azért is érdeklődtem hogy te melyik cégnél vagy?
és ha nem találok róluk semmit természetesen nem fogok éles számlát nyitni náluk!
demozni meg addig jó!
Demonak az is lenne a feladata, hogy begyakorold a majd élseben használt platformot.
BpForex is ugyanazt használja egyébként, ProTrader néven, vannak jó dolgai, de egyébként sokkal jobb az MT4, már olyan alapvető dolgokban elbukik, hogy trendvonalat ha behúzol nem marad a helyén idősíkváltások esetén.
Régi 2011-03-03, 11:09   #13 (permalink)
Szenior tag

forexmaniac logója

Összes hozzászólás: 153
forexmaniac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.forexmaniac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.forexmaniac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
BpForex is ugyanazt használja egyébként, ProTrader néven, vannak jó dolgai, de egyébként sokkal jobb az MT4, már olyan alapvető dolgokban elbukik, hogy trendvonalat ha behúzol nem marad a helyén idősíkváltások esetén.
Én ezt úgy küszöbölöm ki hogy minden keresztből megnyitom azokat az idősíkokat amiket figyelek (D1 H4 H1) persze ez több mint 60 chartot jelent ezért elég lassan tölt be a program, de ezt csak egyszer kell elindítani egy nap így nem vészes, persze ha nem fagy ki napközben
De egyébként szerintem sokkal "intelligensebb" mint az mt4 és jobban testre is szabható.
forexmaniac nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-03, 11:15   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
forexmaniac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
..elég lassan tölt be a program, de ezt csak egyszer kell elindítani egy nap így nem vészes, persze ha nem fagy ki napközben
De egyébként szerintem sokkal "intelligensebb" mint az mt4 és jobban testre is szabható.
Igen, sajnos otthon egy atom procis gépre váltottam, és amúgy is hajlamos a progi néha chartleállást produkálni, úgy hogy az árfolyamtáblában közben futnak élőben az adatok, de szerencsére ez ritkult jelentőssen. Tradelni könnyebb vele sokkal az biztos.
Régi 2011-03-03, 11:18   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Demonak az is lenne a feladata, hogy begyakorold a majd élseben használt platformot.
Mostanában whs-től szoktam letölteni a "dealbook klónt", náluk nem jelentkezik ez a gond. Régebben bpforex-ét szoktam, de ott sem rémlik ilyesmi. Naposon behúzott trendvonal, fibo minden látszik kisebb és nagyobb idősíkon is.
Régi 2011-03-03, 11:21   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
demozni meg addig jó!
Ebből a kliensből és ebből a likviditásból megnézhetsz még hasonló brókereket:
-whself (hazai partnerük a bpforex)
-gftforex

Én egyelőre egy centes számlán bohóckodom mt4 brókernél.
Régi 2011-03-03, 11:28   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
demozni meg addig jó!
Ja ha beírod google-be hogy "goldforex", akkor egy f.bazis nevű cég fórumát dobja ki az első oldalon valahol, ahol egy emberke írta, hogy náluk tradel. (nem akarok linkelni)
Régi 2011-03-03, 11:46   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mostanában whs-től szoktam letölteni a "dealbook klónt", náluk nem jelentkezik ez a gond. Régebben bpforex-ét szoktam, de ott sem rémlik ilyesmi. Naposon behúzott trendvonal, fibo minden látszik kisebb és nagyobb idősíkon is.
whs-bpforex ugyanaz, náluk vagyok én is, ott vannak ezek a gondok
Régi 2011-03-03, 12:44   #19 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
whs-bpforex ugyanaz, náluk vagyok én is, ott vannak ezek a gondok
Ugyanaz, de mivel nálam nem jelentkeznek az általad említett hibák a whs kliensében, ezét szerintem tégy egy próbát.
WHS verzió 2.12.44.1 (és ez is már elég régi, 2010. szeptemberi)
Ehhez képest a bpforex protrader a weboldaluk szerint 2.11.4.12.
Régi 2011-03-03, 12:50   #20 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ugyanaz, de mivel nálam nem jelentkeznek az általad említett hibák a whs kliensében, ezét szerintem tégy egy próbát.
Ehhez képest a bpforex protrader a weboldaluk szerint 2.11.4.12.
Igazad van, az utóbbi van nekem is, nem is gondoltam volna hogy nem veszik át a legfrissebbet folyamatosan
Egy ideig folyamatosan telefonálgattam nekik a hibák miatt, de semmit nem csináltak, csak hogy töltsem vissza a régebbit, de aztán meguntam és visszaálltam MT4-re elemezni, kötni meg persze protraderen kötök
Köszi!
Régi 2011-03-03, 13:52   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nincs mit. Egy hírnévpontot adhatsz
És be is tudsz lépni a bpforex-es éles számlád adataival a whs oldaláról letöltött kliensbe?

(tudom, hogy tök ugyanaz, csak valamiért mégis megkülönböztetik a fájl nevét egy bpforex jelzővel)
Ha majd náluk kötök ki, akkor lehet jövök kérdezni, mert a kliens nagyon tetszik. Csak még nem az én súlycsoportom az 1500€.
Régi 2011-03-03, 14:34   #22 (permalink)
Szenior tag

forexmaniac logója

Összes hozzászólás: 153
forexmaniac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.forexmaniac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.forexmaniac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Ezzel csak az a baj mint a többi újabb verzióval, hogy nem frissíti a gyertyákat időközönként, és hogy újra frissítse ahhoz újra be kell lépni, legalábbis nálam így van, viszont a trendvonalak tényleg stabilak
forexmaniac nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-04, 15:51   #23 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

Pár hete elhatározásra jutottam, hogy számlát nyitok náluk. Hétfőn bementem hozzájuk személyesen, kíváncsi voltam élőben is ugyanazt a szintet hozzák-e, mint telefonon. Hát nem csalódtam, egy szép kis tárgyalóba vezettek, ahol egy kis "ismerkedés" után kitöltöttük a papírokat.

Másnap kaptam emailt, hogy utalhatok. Utaltam is, 3 nap múlva jött az email, hogy kereskedhetek. Azóta minden oké, a platform továbbra is tetszik, ha van kérdésem, egyből segítenek a goldforexesek.

Azóta volt olyan pl., hogy longoltam az olajat, aztán egyik napról a másikra feljebb ugrott 2 dollárt, mégsem nyertem vele. Kiderült, hogy csak lejárt a határidő, és zárta-újranyitotta a rendszer a pozíciómat.

Ja és a legjobb! A trading roomjuk! Reggel-délután egy konferenciabeszélgetés, ahol segítik a kereskedőket. Elvileg napi 4 órában, de azért ez inkább ~3,5 óra szokott lenni, reggel 8 utántól 10ig, és délután kis csúszással kezdenek legtöbbször, így inkább negyed 3, amit történések függvényében 15:45-ig, néha 16h utánig tartanak. Szerintem minden kezdő kereskedőnek jól jön egy ilyen segítség, ráadásul minden demós egyszer ingyen megnézheti őket, ajánlom.

Igazából a lassú betöltésen kívül, és az apróbb hibák ellenére elégedett vagyok, a trendvonalak hibája nem zavar, mert több kapcsolt chartot kipakoltam, és nem ugrálok az időtávok között, egyszerre nézem a 15 perces, 1 órás, 4 órás, napos grafikonokat.

Visszautalást meg azért nem hirdetik nagyon, mert azt a gftuk.com oldalon lehet elérni, egy űrlapot kell kitölteni, és akkor jön haza a pénz. GOndolkoztam rajta, hogy közvetlenül a gftuk-nél nyissak-e, de akkor nem lenne trading room, meg nem segítenének bármikor a GFes arcok.

Ha valakinek van kérdése írjatok, max. nem tudok rá válaszolni
Régi 2011-03-04, 20:53   #24 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Kedves Tipe!
milyen költségek vannak, illetve eddig milyen költségeid merültek fel(számla nyitás, számla vezetés, utalás stb..!)
minden apró info érdekelne, főleg a kifizetésük előre is köszi!!
Régi 2011-03-05, 11:21   #25 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tipe

Nem írják, hogy az index cfd-kre lenne náluk fix minimum commission a spread-en túl, pedig eddig minden dealbook klón-nál láttam. Náluk nincs?

Minimum lot itt is 0,01?

Ki és beutalás magyar számlára megy, vagy hova? Erről se találtam infót.
Régi 2011-03-07, 12:54   #26 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

Eddig lényegében nem merült fel költség. Nemzetközi átutalás díja az egyetlen, ami költségként felmerült, de az sem miattuk, hanem a bankok miatt.. Barclays bankba kell utalni, ez pár száz Ft költség kb. (legalábbis pár ezer dolláros utalás esetén).

Kifizetést még nem kértem, de az interneten kell kitölteni egy űrlapot, és az alapján utalnak, azt mondták azonnal, mindössze a nemzetközi átutalás szokásos 2-5 banknapos idejét kell figyelembe venni.

DAX indexszel kereskedtem már, nincs semmilyen jutalék, csak 1 pip spread. A többinél sincs jutalék, de azokkal még nem kereskedtem.

Részvényeknél van plusz jutalék, ezt demoban próbáltam, el is ment tőle a kedvem. Elvileg magyar részvényeknél 0,25%, de ez valahogy nekem nagyon nem akart kijönni, szóval nem is erőltettem tovább.

Minimum lot 0,01.

Ja van még egy "költség", ha valaki 2 hónapig nem kereskedik semmit, akkor levonnak 40€-t, de ahogy elkezd kereskedni, jóvá is írják. Ennyi.

Ha lesz még kérdés, vagy tapasztalok valami érdekeset, írok még!

T.
Régi 2011-03-07, 19:54   #27 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

köszi a válaszod! természetesen érdekel minden amit mondani tudsz goldforexről!
egy kérdés: mennyire hasznosak ezek a gold forexes srácokkal tartott közös internetes, kereskedés?
Régi 2011-03-08, 16:01   #28 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Eléggé

Najó bővebben: ha sokat nem is nyertem eddig velük, az biztos, hogy sok veszteséget kerültem el azzal, hogy figyeltem rájuk. Ami azért szintén nagy segítség. Az egyik elemzőről annyit tudok, hogy 13 éve a szakmában van, ő tartja nap mint nap a konferenciabeszélgetéseket, érdemes rá hallgatni. Pont ma egy fiatal kollégája tartotta, ő nem igen mondott sok konkrétumot, de fundamentális dolgokról bőven mesélt, ami azért manapság ritka. Ha valaki nem alkalmazott közgazdásznak, vagy befektetéselemzőnek tanult egyetemen, akkor mond új dolgokat ő is

Üdv., T.
Régi 2011-03-09, 09:05   #29 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 22
Hírnév szint: 9
totka a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Lesz a Gold Forex-nél is MT4 és Trading Station2 is.Szerintem a Deelbok360-nal voltak problémák. Én kereskedtem már MT4-el is, de nekem magasan TS2 a legjobb. Eddig csak demoban és ehhez kapcsolódna a kérdésem is. Éles számlát szeretnék nyitni. Az FXCM és a GFT között vacilálok. Tudna valaki segíteni a választásban? Devizához és indexekhez. Az FXCM mellett szól, hogy komoly brókercég. A GFT mellett, hogy van magyar kirendeltsége és tényleg jó kereskedők vannak náluk akik tartják a trading room-ot.
totka nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-11, 17:39   #30 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Ditke a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok. Szeretném kérdezni mit szoltok az eToro-hoz. én ott gakorlok virtuális pénzzel.. Mit tudtok rola? Köszi Edit
Ditke nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-11, 18:21   #31 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 377
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szia!

Itt már van róla egy téma, bár túl sokat még ott sem írtak róla: http://forum.tozsde.hu/devizatozsde/176-etoro.html

harzol
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-31, 15:21   #32 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

sziasztok,

ma ismét beszéltem a GF-es arcokkal, és megerősítették, hogy lesz (sőt már lényegében van) náluk Trading Station II, és Metatrader4 is. Sőt ha több számlám lenne, akkor összeadódnának, és ugyanúgy 10.000 USD-tól ingyen lehet a trading roomjukat követni. Ha valaki számlát nyit náluk Dealbookra, talán érdemesebb euró alapút, mert dollárnál van pár dollárnyi hazautalási költség. Amúgy semmi más díj nincs.

ha van kérdés, majd nézek még erre!

T.
Régi 2011-05-05, 07:17   #33 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 16
Luckyshadow a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nemrég beszéltem én is a magyar kapcsolattartókkal és azt mondták, hogy MT4 ECN számla (viszonylag kevés instrumentullam) 2500$-tól nyitható!!! Ez azért nem rossz... Kérdés persze, hogy igaz-e, mert nem próbáltam ki, da akkor is, sőt 5000$-tól a trading roomot is lehet használni ugyanúgy (havi díj 12500ft, 10000$ feletti számlanyitásnál ingyenes)...
Luckyshadow nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-05, 23:59   #34 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
csatai a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok, tudna abban segiteni vki, mi a teendo ebben az esetben : ujra regisztraltam a Dealbook 360 demoszamlan, de a a gepemen nem tudok belepni a programba, mert az irja ki mar regisztralva vagyok egy masik demo userkent ...
Mit es hol kellene allitanom a gepem?
koszi elore is .
csatai nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-18, 21:45   #35 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

sziasztok!
szintén újra regisztráltam és eltűnt egy-két indikátor főleg a mennyiségjelző!
hogy lehetne ezt visszahozni, vagy mit használjak helyette?
Régi 2012-02-22, 23:00   #36 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

azóta van valakinek komolyabb negatív, pozitív tapasztalata?
Régi 2012-03-04, 19:30   #37 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

kb 2 hónapja nyomom náluk élesben, és ami a demo prgben nincs indikátor az van élesben!
eddig semmi rosszat nem tudok, viszont kifizetés(a lényeg) még nem kezdeményeztem, mert hát nem remekelek((
sajnos k**vára igaz hogy ami megy demóban az nem megy élesben!
szóval bármit szeretnél hallgatlak!!
Régi 2012-05-20, 21:35   #38 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 25
forex_ a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
kb 2 hónapja nyomom náluk élesben, és ami a demo prgben nincs indikátor az van élesben!
eddig semmi rosszat nem tudok, viszont kifizetés(a lényeg) még nem kezdeményeztem, mert hát nem remekelek((
sajnos k**vára igaz hogy ami megy demóban az nem megy élesben!
szóval bármit szeretnél hallgatlak!!

Szia

Én ott kereskedem már több mint 3 éve. Dollár alapú számlán van. volt szerentcsém hazautalni. Másnap már a számlákon volt a pénz. Az Euro alapú számláknál ez az idő kb 3-4 nap.
forex_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-20, 21:37   #39 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 25
forex_ a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Azt látom hogy a goldforex.hu honlapja meg fog újulni a napokban. Kiváncsi vagyok. Állítólag lesz náluk portfolió kezelés.
forex_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-05-25, 10:56   #40 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
zorrotrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
forex_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt látom hogy a goldforex.hu honlapja meg fog újulni a napokban. Kiváncsi vagyok. Állítólag lesz náluk portfolió kezelés.
valóban, de még a portfoliókezelésük feltöltés alatt...
sajnos nem igazán érek rá kereskedni mert sokat dolgozom. Ezért gondolkozom azon, hogy megbízok egy olyan céget a pénzem kezelésével amelyik jó eredményeket produkál. Ezért várom már a feltételeket...
zorrotrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
dealbook, demo, élő számla, Gold Forex, goldforex

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 04:43 , a GMT +1 időzóna szerint.