Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-01-24, 19:53   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
Crewg a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Colmex

Sziasztok!
Akinek van gyakorlati tapasztalata ezzel a céggel kapcsolatban, jöhetnek a vélemények, hozzászólások. Mindenkinek csak a javára válnak az új ismeretek!

Üdv.:

CrewG
Crewg nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-11, 12:40   #2 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
laller07 a hírnévhez vezető út elején jár.
Thumbs down Colmex

Akit érdekel a Colmex nevű cég/platform, annak tudok itt néhány dologgal szolgálni. Sajnos sok jóval nem.
A pénz kiutalása még rendben ment (nyilván...) viszont már az rossz pontot jelentett számomra, hogy mikor szóba került az intézmény, ahol én a tőzsdézés alapjait tanultam, na akkor megkezdődött az iszonyatosan komoly fikázás, hogy az mennyire szar...gondolom így akartak rávenni a szentséges Tradenet tőzsdeiskola elvégzésére. Minden esetre komoly ember/cég ilyet nem csinál, még ha így is lenne (de nincs, ebben az esetben).
Jó rendben, ez egy dolog, ezt simán lenyeli az ember. 1-2 hónap után szükségem lett a pénzre, igényeltem a visszautalást, kitöltöttem a nyomtatványt, elküldtem és vártam a pénzt. Pénteken adtam le a nyomtatványt, és vártam...és vártam...nem jött. Erre felhívtam őket, mire azt a választ kaptam, hogy elfelejtették visszautalni. Hmmm, megint komoly cég benyomását kelti a dolog. A visszautalás valamilyen rejtélyes oknál fogva csak minden pénteken lehetséges, ezért egy teljes hetet kellett várni rá amíg egyáltalán az utalás elindításra került. Tehát összegzés: visszautaltattam az egyik pénteken, akkor már nem csinálták mert pénteken már késő szólni, az már csak elenyésző részlet, hogy 6 órás időeltolódás miatt még az itthoni 14 óra is csak reggel 8 Amerikában. Következő pénteken elfelejtették, megint egy hét várakozás... Na a következő pénteken végre elutalták. 3-4 nap ugye az átfutás, meg is érkezett, így alig volt 20-25 nap...vicc az egész. És a legjobb, hogy valamilyen máig nem közölt indokkal a 30 dolláros utalási díj majdnem dupláját, 58 dollárt voltak kedvesek levonni utalási költség gyanánt. Szóval a lényeg, hogy bár csak rövid időre szerettem volna hazautalni a pénzt, mert szükségem volt rá, utána ment volna vissza, többet inkább ezt (náluk)semmiképp nem erőltetném, és a javaslatom is az mindenkinek, hogy felejtős Keressen inkább egy komoly céget, mint pl. Interactive Brokers, sokkal jobban jár.
A platform amúgy korrekt, jól kezelhető, bár sokszor centre pontosan eléri a stop-ot, és fordul, de ez más történet.
laller07 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-09-09, 16:33   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
v8tom a hírnévhez vezető út elején jár.
Angry Colmex mág ÖTÖDIK HETE nem utal!!!

Sziasztok!

Igen-igen rosszak az én tapasztalataim is,, mert már ötödik hete nem utalja vissza a pénzt a Colmex.

Már hallottam az alábbi kifogásokat:
- csak péntekenként van utalás
- HARMADIK hét és egy halom telefon után derült ki, hogy állítólag nem jó SWIFT kódot adtunk meg. OK, még aznap megadtuk a jót.
Ismét eltelt egy hét és a Colmex-től semmi válasz. Ismét eMail.
- ja, már megtalálták a Colmex-nél is a jó SWIFT kódot (megnézték a bankunk oldalán) és már vissza is utalták a pénzt!

De hova, mert a számlánkra még nem érkezett meg a MAI NAPIG!!!!!

Colmex: SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!! - Tradenet oktatás: Star Trader képzésen voltam és azt kell mondjam eléggé gyengécske. Az online klubok meg kimerülnek abban, hogy ülünk a chart-ok felett és "jókat" röhögcsélünk mindennapi gagyi témákon.

A főnök egyszer bejelentkezett és annyival elintézte a dolgot, hogy ő retro disco-t tudna tartani az online klubokban, mert ő nem alkalmas az ilyesmire.

Könyörgöm!!!! Akkor meg minek indít Tradenet néven tőzsdei iskolát????

Nahhh, nagyon forr az agyvizem a Colmex-től és a Tradenet-től...
v8tom nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-16, 21:32   #4 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
v8tom a hírnévhez vezető út elején jár.
Thumbs down

09.14-én visszaérkezett a pénz. Igaz, hogy -30 USD levonás helyett -60 USD lett levonva, de hát ez a Colmexnél úgy látszik így működik...

2 hét helyett 6 hét
-30 USD levonás helyett -60 USD
v8tom nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-17, 11:28   #5 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

én telefonon sem tudtam elérni őket.....
  Válaszol idézettel
Régi 2011-10-09, 11:11   #6 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
vette a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sajnalattal hallom hogy ez a velemenyetek a colmexrol mert allati jo a kezelo felulet !El sem tudom kepzelni hogy masikra terjek ra!Egy baja van hogy osszesen 19 chartot tudd megjeleniteni!Viszont nekem levontak inaktivdijra 114$ mert nem kereskedtem 4 honapig es vissza adtak aztan hogy megkertem oket!En most irok is emailt az itteni osszekotonek errol a temarol hogy mit tudd mondani errol amiket irtok!A tradenetrol meg annyit hogy amikor indult egesz mas volt szerintem!Most elkurvultak szerintem !Szar ez a hely is ahol van meg az egesz mas hangulatu lett es ugy erzem hogy csak a loverol szol mar az egesz
,de en halas vagyok nekik mert nelkuluk sosem vagtam volna bele es ma mar csak e korul forog az eletem.
vette nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-09, 12:07   #7 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 59
Alapbeállítás

na még egy beépített ember regisztrált az előttem szóló személy: vette.
Rendkívül szép és értelmes levelet írván. Köszönjük.
beszabehu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-09, 19:35   #8 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Te figyelj mar !Nem vagyok semmi fele beepitet ember nagy okos !Csak leirtam hogy mi a palya nalam, mert 1.5 eve vagyok naluk es csodalkozva olvasom mik vannak masoknal!Es nem orulnek , ha ilyenekkel kene kuzdenem es tenyleg irtam mar egy emailt az osszekotojuknek ,hogy ezek hogy fordulhatnak elo te nagyon okos arc!Fogalmad nincs semmirol es leugatsz csak azert mert nekem nem volt rossz velemenyem!Ha beepitet ember lennek akkor a tradenetet lehurogtam volna ?Te biztos az elet minden teruleten ilyen baromi okos csavo vagy !Mindig neked kell hogy igazad legyen gondolom bar a tozsden majd ezt meg remelem meg fogod szivni mert ott ezzel a stilussal csak bukhatsz !De hajraaaaaa!
Régi 2011-10-09, 21:00   #9 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 59
Alapbeállítás

ne átkozódj mer visszaszálhat tesó. Azér mer cigány vagyok még lehetek jó tréjder.
Én majd ha lesz zseton és visszatérek indiába ahonnan jött a népünk, akkoris majd szépen igyekszek beszélni a magyar nyelvet báttya.
Tisztelet
bocsi ha nem voltál beépített ember.
csáó
beszabehu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-09, 21:53   #10 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Na lehet ezt lazan is eloadni!Itt mindenki ugyanazert van itt szerintem !Mindenki szeretne jol megelni ebbol az egeszbol ,es teny hogy nagyon fontos hogy a brokerunk milyen ,ugyhogy erdemes mindenkit meghallgatni szerintem !Amugy meg jo tradet kivanok mindenkinek es bocs a beszolasert
Régi 2011-11-12, 01:02   #11 (permalink)
Új tag

Smile tradenet

Sziasztok!

Ne haragudjatok ,de vissza kell szivnom azt a rosszat is amit a Tradenetrol irtam !Ma volt egy olyan ingyenes eloadasuk ahol Meir Barack 2 oran at nagyon hasznos dolgokat mondott es ebben semmi reklam jellegu dolog nem volt beepitve !Ugyhogy en ezt a kis csapatot inkabb vedenem colmexel eggyutt !Profin kereskedni senki nem fog tudni attol hogy barmilyen tanfolyamot elvegez ,de segithet sokat rajta!De ettol csodat senki ne varjon akarhova is megy tanulni 1 ev alatt senkibol nem lesz dollar millomos es ezt nem is igerik !
Régi 2012-04-24, 11:12   #12 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
ColmexPro a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

A Colmex Pro megnyitotta magyarországi központját. A budapesti irodában tapasztalt traderek és a teljes körű szakmai támogatói csapat szolgálja ki a magyar tőzsdei kereskedőket. A helyi központnak köszönhetően minden folyamat gördülékennyé és gyorsabbá vált, hiszen kifejezetten a hazai körülményekre szabtuk szolgáltatásainkat. Gyertek, teszteljetek minket!

Colmexpro.hu
ColmexPro nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
brókercég, Colmex

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 11:54 , a GMT +1 időzóna szerint.