Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-03-28, 16:21   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 16
Hírnév szint: 0
Luckyshadow a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás OANDA - fxTrade

Engem ez a cég érdekel. Akinek esetleg van tapasztalata róluk kérem írja meg. Az MT4-ben van microlot ezüstre aranyra, így a stratégiámhoz tanulni tökéletesen megfelelne.

Mind pozitív, mind a negatív kritika érdekel!
Luckyshadow nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-28, 18:26   #2 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 16
Luckyshadow a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sajnos ebben a rendszerben nem lehet hede-elni, úgyhogy hacsak mást nem érdekel a téma, akkor kérem a moderátort, hogy törölje a témát!
Luckyshadow nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-03-30, 19:34   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Tigrisbukfenc a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én náluk vagyok már kb. 3éve és nagyon megvagyok elégedve. Kis pénzel ( 150 $ ) kezdtem el, direkt azért, hogy tanuljak náluk mivel nem volt sok ráfordított pénzem. Nagyon sok deviza pár van kb. 50. A spreadek is kicsik 12-20 pont körül van az EUR/USD-n.
Nagy tőkét nem akartam hozzájuk utalni mert anno úgy tudtam, hogy nincs pénz vissza térítésük ha valami gondja lesz a cégnek úgy mint pl Saxo-nál vagy esetleg Alparinál de ebbe nem vagyok biztos.
Tigrisbukfenc nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-30, 19:52   #4 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Tigrisbukfenc a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Tigrisbukfenc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én náluk vagyok már kb. 3éve és nagyon megvagyok elégedve. Kis pénzel ( 150 $ ) kezdtem el, direkt azért, hogy tanuljak náluk mivel nem volt sok ráfordított pénzem. Nagyon sok deviza pár van kb. 50. A spreadek is kicsik 12-20 pont körül van az EUR/USD-n.
Nagy tőkét nem akartam hozzájuk utalni mert anno úgy tudtam, hogy nincs pénz vissza térítésük ha valami gondja lesz a cégnek úgy mint pl Saxo-nál vagy esetleg Alparinál de ebbe nem vagyok biztos.
Bocs elírtam spread 1,2 - 2!
Tigrisbukfenc nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-31, 09:42   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
Hírnév szint: 8
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Luckyshadow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Engem ez a cég érdekel. Akinek esetleg van tapasztalata róluk kérem írja meg. Az MT4-ben van microlot ezüstre aranyra, így a stratégiámhoz tanulni tökéletesen megfelelne.

Mind pozitív, mind a negatív kritika érdekel!

Miért? Az Oandánál van Mt4? Ez nekem új.
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-31, 10:28   #6 (permalink)
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
Hírnév szint: 7
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia
Igen van. A főoldalon is írtak róla, a link után ide jutottam:
http://fxtrade.oanda.com/trade-forex/metatrader/
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-31, 14:15   #7 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem teljesen új lehetőség az MT4 az Oandánál. Amikor én náluk voltam, akkor igaz, hogy nem ők adták ezt a platformot, de ha letöltötted bárhonnan, akkor lehetett tőlük adatot kérni rá, csak az fizetős volt.
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-31, 18:45   #8 (permalink)
Szenior tag

fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem teljesen új lehetőség az MT4 az Oandánál. Amikor én náluk voltam, akkor igaz, hogy nem ők adták ezt a platformot, de ha letöltötted bárhonnan, akkor lehetett tőlük adatot kérni rá, csak az fizetős volt.
Megnéztem...

Most viszont tényleg van és ingyenes.
Egy dologban különbözik a megszokottól: Itt a unit nem 1-nek a többszöröse, hanem 1000-nek. Vagyis microlot a legkisebb kötés, míg a normál platformon tetszőleges volt a poziméret.
Régi 2011-07-01, 13:33   #9 (permalink)
Szenior tag

Hely: Győr
Összes hozzászólás: 123
calen már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.calen már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Úgy emlékszem, régebben lehetett regisztrálni sima oandás számlát a Myfxbook-on. Ez mostanra teljesen megszűnt? Mert most már csak MT4-es számlát találok a lenyíló menüben.
calen nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-10, 15:51   #10 (permalink)
Új tag

Hely: budapest
Összes hozzászólás: 7
scdc a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás oanda android

Hello
(elöször is üdv mindenkinek, új vagyok itt)
Nos, sokat olvasom a forumot és az oanda-t illetve az alparit sokszor emlitettétek. Mivel az angolom gyatra kicsit féltem, de keresgéltem... androidos táblagépem van és mind a két brokert le lehet tölteni a market-böl ingyen. Egyenlöre demo számlát nyitottam mindkettönél. Az oanda apk (tablet pc alkalmazás) elsöre átláthatóbb, de ugye élesben nem tudtam tesztelni még mert nincs nyitva a piac még, de amint nyilik tanulmányozom valaki probálta már vmelyik androidos alkalmazást?
Amugy én eurhuf és usdhuf kereskedek

Jó hetet mindenkinek
scdc nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-10, 19:19   #11 (permalink)
Szenior tag

calen már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.calen már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
scdc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hello
(elöször is üdv mindenkinek, új vagyok itt)
Nos, sokat olvasom a forumot és az oanda-t illetve az alparit sokszor emlitettétek. Mivel az angolom gyatra kicsit féltem, de keresgéltem... androidos táblagépem van és mind a két brokert le lehet tölteni a market-böl ingyen. Egyenlöre demo számlát nyitottam mindkettönél. Az oanda apk (tablet pc alkalmazás) elsöre átláthatóbb, de ugye élesben nem tudtam tesztelni még mert nincs nyitva a piac még, de amint nyilik tanulmányozom valaki probálta már vmelyik androidos alkalmazást?
Amugy én eurhuf és usdhuf kereskedek

Jó hetet mindenkinek
Élesben csak az Oanda normál platformját használom (egyelőre), de demóban jól vizsgázott az androidos felület. Elemezni nem lehet rajta, de a kereskedés végrehajtására kiválóan alkalmas. Androidos elemzésre a Trade Interceptort ajánlom.
Régi 2011-07-16, 20:33   #12 (permalink)
Új tag

Hely: budapest
Összes hozzászólás: 7
scdc a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
calen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Élesben csak az Oanda normál platformját használom (egyelőre), de demóban jól vizsgázott az androidos felület. Elemezni nem lehet rajta, de a kereskedés végrehajtására kiválóan alkalmas. Androidos elemzésre a Trade Interceptort ajánlom.
Hello
Köszönöm szépen, eddig tetszik a program! jól lehet vele elemezni. A usdhuf is benne van, mint már írtam joformán csak azzal kereskedek na meg arannyal.
alparitol hivott Zoli, mondta hogy az alpari apk még nem az eus, de hamarossan lesz eus is.
scdc nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-07-23, 20:26   #13 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 14
janifake a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

tudtok myfxbook-hoz hasonló oldalt amit lehet oandaval szinkronizálni?
janifake nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-10, 09:13   #14 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Apca a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello!

Pénteken regisztráltam az oanda-ra, feltöltöttem a személyimet és 1 számlát, de azóta se tudok befizetni, az e-mail címemre nem kaptam semmilyen e-mailt tőlük. Ennyit kell várni rá vagy ez valami hiba?
Apca nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-06, 17:19   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok!
Megjelentek már a cfd-k a java-s platformon? Én csak telefonon tudok kereskedni és az app-ban még mincsenek.
Régi 2012-04-11, 05:30   #16 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
forexter a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv!

Tudna valaki segíteni? Letöltöttem az MT4-et az Oanda-s demószámlámhoz, de nem tudok beloggolni. Készítettem MT4-es account-ot - nem is egyet -, de nem tudok belépni.
Más brokihoz is használom a MT4-et, nincs egyikkel sem gond. Tűzfalon átengedve.

Ha esetleg valaki tudna segíteni megköszönném!
forexter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-19, 16:08   #17 (permalink)
Tag

Hely: Otthon élek.
Összes hozzászólás: 67
Hírnév szint: 6
Delfin a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
forexter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv!

Tudna valaki segíteni? Letöltöttem az MT4-et az Oanda-s demószámlámhoz, de nem tudok beloggolni. Készítettem MT4-es account-ot - nem is egyet -, de nem tudok belépni.
Más brokihoz is használom a MT4-et, nincs egyikkel sem gond. Tűzfalon átengedve.

Ha esetleg valaki tudna segíteni megköszönném!
Heló,

Nem használok MT-t úgyhogy lehet hogy nincs igazam, de az Oandánál vagyok rég óta és már volt hasonló esetem.
Két dolgot tudok elképzelni. Az egyik, hogy az eredeti fxtrades kódot használtad, az MT4hez pedig más volt megadva.
A másik, hogy véletlenül elütötted párszor és zároltak, ilyen már előfordult velem.

Nem tudom az MT-nél hogy lehet, de a sima fxtrade-es belépőhöz igényelhetsz új kódot amit az emailedre küldenek el.
Ha azzal sem megy, akkor a második eset áll fent, ezt a helpes csávó fel tudja oldani, lehet hogy megkérdezgeti hozzá azokat a biztonsági kérdéseket amiket regisztrációkor megadtál, és amire spec a franc se emlékszik később

Ez a gyorsabb módja, vagy írhatsz levelet is nekik, pár nap és válaszolnak.
A live help több nyelven is van, de ha ezzel van gond írd ide a leveled és lefordítom.

Üdv. Delfin
Delfin nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-19, 16:41   #18 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Amúgy, ha már erről szól ez a topic, gondoltam írok röviden róluk, én pár éve náluk kereskedem.

Szerintem az egyik legjobb a market-makerek közül, különösen kezdő tradereknek ajánlom. Ennek az az oka, hogy ami hátrányaik vannak (kitérek rá) az inkább csak haladóbb stratégiákat érinthetnek.
Nagy előnye hogy minden nagyon egyszerű és felhasználóbarát. A kifizetéseknél 20$ a banki, ez viszonylag gyors, a kártyás lassú, kb. 5 nap, cserébe ingyen van. A kártyával feltöltés viszont szó szerint azonnal megjelenik a számlán. (ahhoz hogy kártyával vehess le, azzal is kell rátenni)
Az alszámlák közti transzfer szintén azonnali, a jávás letöltött cuccal lehet párhuzamosan többet futtatni, különböző irányokba kötni ezáltal, ez nem számít azért hedge-nek, hiszen külön számlák.
A felület sokkal felhasználóbarátabb mint tuningmentes MT, gyorsgombokkal is adhatsz megbízást, egérrel is módosíthatsz, jól követhető hol, hányat kötöttél milyen stoppokkal stb. Nagyon egyszerű profit kalkulátorok vannak, gyors kereskedéshez be lehet állítani előre rögzített adatokat, pip, egyenleg % alapján SL-eket stb.
A megbízások gyorsak, a limitárak nem csúsznak, én requote-tal még nem találkoztam. A különböző fundamentális és stb. források is jók, persze ezek már neten máshol is elérhetők. A variálható mennyiség és előre belállított stop számítás miatt szerintem nagyszerű azoknak akik épp most kóstolnak csak ebbe bele. A gyorsgomok miatt ideális skalpolni is, a napi kamatjóváírás miatt carry-re is tökéletes. (főleg hogy pl. van rupee)
Most vezettek be pár indexet és árut, akinek az kell.
Ha egy rendellenes spike kiszúrás vág ki, aminek sehol máshol nincs nyoma, írni kell nekik és visszatérítik az ebből származó veszteséget. A support nagyon jó.
Ja és nem utolsó sorban még mindig olcsók összességében.

Hátrányok: Hírek kereskedésére kevésbé alkalmas a nagy spread szétugrás és csúszás miatt, bár ebben határozottan javult az utóbbi években. Nem lehet direkten hedgelni, sajnos az amcsi regulátor tiltja akinél vannak. Hétvégén eléggé szétmegy a spread különösen egzotikusoknál. Régebben gond volt a stabilitással, de az utóbbi időben semmi ilyen. Ráadásul régen ha ilyen is volt és vesztettél rajta térítettek.
A chartok sajnos limitált adatot tárolnak, időben nem lehet túl sokáig visszamenni. Pl 1 percesen nem tudsz több napot stb. A fibo elég rossz, az alap indikátorok amúgy megvannak de nem nagy a választék.
Az androidos alkalmazás nagyjából arra jó hogy megnézd mi van, dolgozni nem igazán lehet rajta. pl. itt csak annyit látsz a chartból ami a képernyőre fér, a megbízások is fapadosak, ezt még lehetne fejleszteni.
Időnként előfordulnak kisebb bugok, pl állítod az összes TP-t a teljesen máshol berakott limiteket is odahúzza, pedig hát ennek semmi köze hozzá. Ezeket rendszerint 1-2 nap és megoldják maguktól.
A max áttét 1:50, ezen nem is terveznek emelni. Valakinek kicsi lehet, kezdőknek szerintem bőven elég.

Szóval én ajánlom őket nagyon, igazából az áttét és a hedge az egyedüli ami miatt nekem már nem megfelelő.

Delfin
Régi 2012-04-20, 10:33   #19 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Ja, és ami még fontos, ha valaki számlát nyitna náluk: fenti kis fülben lehet állítani hogy az amerikai, kanadai vagy európai branchnél akarsz-e. Több okból is az európainál érdemes, az egyik pl. hogy az amcsinál FIFO eljárás van, tehát több pozíció esetén nem lehet teszőleges sorrendben bezárni, hanem a legrégebbit zárja be először.
Régi 2012-04-20, 11:43   #20 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Delfin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ja, és ami még fontos, ha valaki számlát nyitna náluk: fenti kis fülben lehet állítani hogy az amerikai, kanadai vagy európai branchnél akarsz-e. Több okból is az európainál érdemes, az egyik pl. hogy az amcsinál FIFO eljárás van, tehát több pozíció esetén nem lehet teszőleges sorrendben bezárni, hanem a legrégebbit zárja be először.

Én áttértem az európaira és ott is csak FIFO szerint zárhatok.
Bankkártyás feltöltésre nem emlékszem, ez valami új dolog? Én még 2007-ben töltöttem fel, akkor csak utalni lehetett.
Régi 2012-04-20, 18:48   #21 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én áttértem az európaira és ott is csak FIFO szerint zárhatok.
Bankkártyás feltöltésre nem emlékszem, ez valami új dolog? Én még 2007-ben töltöttem fel, akkor csak utalni lehetett.
Ha élő számlád van elvileg autómatikus volt az átállás nem FIFO-ra, demonál viszont újat kell nyitni az eu-s fül alatt.
Nem tudom, hogy lehet, én is időközben léptem át és nekem üzentek is hogy már nincs.

Cseten kérdezd meg, ha élőnél is feljön az ablak, hogy nem zárhatsz akárhogy.

Régen csak bankin utaltam, nem is néztem a kártyásat, de egy éve biztos így van már. A feltöltésed 125%kát hívhatod le vele, nyilván ha ezt a profit újra meg újra fedezi akkor nem csak egyszer. Az egyetlen kényelmetlenség hogy vagy egy hétig a devizaszámládon kell tartani a kártyát mire megjön rá.

Asszem nyitottak már valamelyik netes utalási rendszer felé is.

D
Régi 2012-04-20, 20:26   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Delfin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha élő számlád van elvileg autómatikus volt az átállás nem FIFO-ra, demonál viszont újat kell nyitni az eu-s fül alatt.
Nem tudom, hogy lehet, én is időközben léptem át és nekem üzentek is hogy már nincs.

Cseten kérdezd meg, ha élőnél is feljön az ablak, hogy nem zárhatsz akárhogy.

Régen csak bankin utaltam, nem is néztem a kártyásat, de egy éve biztos így van már. A feltöltésed 125%kát hívhatod le vele, nyilván ha ezt a profit újra meg újra fedezi akkor nem csak egyszer. Az egyetlen kényelmetlenség hogy vagy egy hétig a devizaszámládon kell tartani a kártyát mire megjön rá.

Asszem nyitottak már valamelyik netes utalási rendszer felé is.

D

Élő számlám van.
Ha egy pozíciót több kötésben építek fel különböző sorokban szerepelnek.
Ilyenkor ha a legutolsót zárni akarom kapok egy üzenetet, hogy nem lehet, először az elsőt kell zárni.
Ez nem nagyon zavaró, mivel általában zárni egyben szoktam, csak érdekességképpen jegyeztem meg.

Egyébként a fedezetigény is más az US és az európai divíziónál bizonyos instrumentumok esetén. Én igazából csak ezért váltottam, mert az aranynál megszűnt a tőkeáttétel, egy az egyben kellett letenni a pozíció értékét. Az EU-váltás után ez megszűnt.
Régi 2012-04-21, 13:38   #23 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Élő számlám van.
Ha egy pozíciót több kötésben építek fel különböző sorokban szerepelnek.
Ilyenkor ha a legutolsót zárni akarom kapok egy üzenetet, hogy nem lehet, először az elsőt kell zárni.
Ez nem nagyon zavaró, mivel általában zárni egyben szoktam, csak érdekességképpen jegyeztem meg.
Nem tudom, nem szabadna hogy legyen európainál. Nekem azért volt fontos mert kifelé is részekben zárok és nem mindegy az átlagár szempontjából sem melyiket mikor.
Ha gondolod szólj érte. Hasonló esetekben nekem mindent hamar megoldottak.
Régi 2012-08-16, 08:44   #24 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Bobby11 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás anakonda

Hát... OANDA.
Érdekes egy cég, akkora tüskéket tud rajzolni, hogy a monitorba alig fér el.
És láss csodát másnapra eltűnik
Bobby11 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-16, 15:40   #25 (permalink)
Kitiltott

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 1.789
IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül IronFX NZ részére
Alapbeállítás

Ha pénzt vesztettél emiatt, print screen gombbal fényképezd le kuldd el a szabályozó szervnek és visszakapod a pénzed valamint jó kis bírságot kapnak majd.
IronFX NZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-10-23, 11:28   #26 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

http://fxtrade.oanda.com/help

Demó számlát elég könnyű nyitni, ráadásul te állítod be a pénzt és nincs időlimit. https://fxtrade.oanda.co.uk/your_acc...p?param=demob2
Élő számlához asszem csak ID, lakcím és azt igazoló számlakivonat szkennelést kérnek. Magánszemélynél nem szoktak kekeckedni.
https://fxtrade.oanda.co.uk/your_acc...beforeyoubegin
Régi 2012-10-23, 17:44   #27 (permalink)
Szenior tag

ChyberBoB logója

Összes hozzászólás: 308
ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül ChyberBoB részére
Alapbeállítás

Idézet:
Bobby11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hát... OANDA.
Érdekes egy cég, akkora tüskéket tud rajzolni, hogy a monitorba alig fér el.
És láss csodát másnapra eltűnik
Milyen termékekben használják ezt a stratégiát?

Melyik devizapárokban.

Ez amúgy elég durván is elsülhet, mert ha elég nagy pozid van és kevés a

fedezeted, akkor egy margin call-t is kaphatsz basszus.
ChyberBoB nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-10-26, 07:17   #28 (permalink)
Kitiltott

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 1.789
IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül IronFX NZ részére
Alapbeállítás

Idézet:
ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Milyen termékekben használják ezt a stratégiát?

Melyik devizapárokban.

Ez amúgy elég durván is elsülhet, mert ha elég nagy pozid van és kevés a

fedezeted, akkor egy margin call-t is kaphatsz basszus.
Szerintem pont ez a szándékuk ezzel!
IronFX NZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-05-02, 09:40   #29 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 9
Zspnk a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Oanda

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy ha számlát akarok nyitni, akkor miért kéri a jövedelem igazolásomat a brókercég.
A másik az, hogy feltüntettem, hogy egyetemi hallgató vagyok. Erre ezt válaszolták "Please clarify your income. You state that you are a student with an income of up to 50k" . Lefordítva röviden, szerintük legfeljebb 50k (=50.000Ft ?) egy diák jövedelme? - és ezt kéne igazolnom

Előre is köszönöm a segítséget, ha valaki megmagyarázza az imént leírtakat.
Zspnk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-01, 19:34   #30 (permalink)
Új tag

Turbo logója

Hely: Monor
Összes hozzászólás: 5
Turbo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Az Oanda saját platformjával ismerkedek (fxTrade), de elég furcsának találom pl. a H1-et az MT4 után. Nem találok olyan beállítási módot, amivel "gap-mentesíteni" lehetne.
Van valakinek valamilyen megoldása erre?
Előre is köszönöm!
oanda-fxtrade-oanda.jpg
Turbo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-02, 13:18   #31 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 4
Bajana a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia!

Tools-User Preferences-Chart. Nekem péntek 23h-tól vasárnap 21h-ig van beállítva, hogy ne mutassa a gyertyákat.
Bajana nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-02, 21:10   #32 (permalink)
Új tag

Turbo logója

Hely: Monor
Összes hozzászólás: 5
Turbo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Bajana eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Tools-User Preferences-Chart. Nekem péntek 23h-tól vasárnap 21h-ig van beállítva, hogy ne mutassa a gyertyákat.
Szia!

Kösz szépen, ezt kerestem!
Turbo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-23, 21:33   #33 (permalink)
Tag

Hely: Ireland
Összes hozzászólás: 43
InDaHoodGeneralAladeenMTF a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás hirekkel valo kereskedes

Szia Delfin,

Kb 3 eve kereskedem kisebb sikerekkel de nagyobb vesztesegekkel arutozsdes,es most jutottam el a forexig amit soha nem kedveltem,de mostanra mar van nemi tapasztalatom es egy veletlen folytan rossz szamlara utaltam egy kis penzt ahol csak forexel tudtam kereskedni es lass csodat,3 nap alatt a "hirekkek kereskedve" 470%os profitot csinaltam es kb 6percig volt nyitott pozim a 3 nap alatt.(kb 30pozicio volt)

Ezt a 3tg brokesnel csinaltam,most kertem a penz kifizeteset es szeretnek mashol szamlat nyitni.

Maradok a hir kereskedelemnel,ha mar igy bejott es a hedgeing meg jol johet. A hozzaszolasaidat olvasva elso otletem hogy nyitok egy szamlat az alparinal es egyet az oandanal,igy tudok hedge poziciot felvenni ugyanarra hirre ugyanakkor.Mivel te evek ota elottem(elottunk jarsz)es tapasztalt van,barmilyen tanacsot otletet,szivesen vennek toled.

Elore is koszonom szepen,

Csongor

Hátrányok: Hírek kereskedésére kevésbé alkalmas a nagy spread szétugrás és csúszás miatt, bár ebben határozottan javult az utóbbi években. Nem lehet direkten hedgelni, sajnos az amcsi regulátor tiltja akinél vannak. Hétvégén eléggé szétmegy a spread különösen egzotikusoknál. Régebben gond volt a stabilitással, de az utóbbi időben semmi ilyen. Ráadásul régen ha ilyen is volt és vesztettél rajta térítettek.
A chartok sajnos limitált adatot tárolnak, időben nem lehet túl sokáig visszamenni. Pl 1 percesen nem tudsz több napot stb. A fibo elég rossz, az alap indikátorok amúgy megvannak de nem nagy a választék.
Az androidos alkalmazás nagyjából arra jó hogy megnézd mi van, dolgozni nem igazán lehet rajta. pl. itt csak annyit látsz a chartból ami a képernyőre fér, a megbízások is fapadosak, ezt még lehetne fejleszteni.
Időnként előfordulnak kisebb bugok, pl állítod az összes TP-t a teljesen máshol berakott limiteket is odahúzza, pedig hát ennek semmi köze hozzá. Ezeket rendszerint 1-2 nap és megoldják maguktól.
A max áttét 1:50, ezen nem is terveznek emelni. Valakinek kicsi lehet, kezdőknek szerintem bőven elég.

Szóval én ajánlom őket nagyon, igazából az áttét és a hedge az egyedüli ami miatt nekem már nem megfelelő.

Delfin[/QUOTE]
InDaHoodGeneralAladeenMTF nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-12-22, 20:07   #34 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
SuccessfullTrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Oanda regisztráció

Sziasztok!

Nemrég regisztráltam az Oandahoz, de sajnos egy dolog nem tiszta nekem a regisztráció után, mégpedig az, hogy hogyan lehet feltölteni pénzt a bankszámlámról? Mert ugyebár van egy opció, ahol a bank kártyádat tudod regisztrálni, amit meg is tettem, de valami nem ok, mert nem mutatja a számlámon való összeget. Az pedig a másik kérdésem lenne, hogy nekem Otp-nél van egy forint alapú számlám, de az Oanda regisztrációkor ki kellett választanom a számlám pénznemét és forint lehetőség nem volt, ezért választottam az amerikai dollárt, mivel hogy USD-ben szeretnék kereskedni. Nos, a kérdésem, hogy ilyenkor megfelelő a forint alapú számla és majd a bank vagy a bróker cég átváltja a pénzem, vagy kell nyitnom egy deviza számlát? Remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm!
SuccessfullTrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-12-22, 21:00   #35 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

szerintem a brokerek valtjak neked
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-12-22, 21:05   #36 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
SuccessfullTrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Nemrég regisztráltam az Oandahoz, de sajnos egy dolog nem tiszta nekem a regisztráció után, mégpedig az, hogy hogyan lehet feltölteni pénzt a bankszámlámról? Mert ugyebár van egy opció, ahol a bank kártyádat tudod regisztrálni, amit meg is tettem, de valami nem ok, mert nem mutatja a számlámon való összeget. Az pedig a másik kérdésem lenne, hogy nekem Otp-nél van egy forint alapú számlám, de az Oanda regisztrációkor ki kellett választanom a számlám pénznemét és forint lehetőség nem volt, ezért választottam az amerikai dollárt, mivel hogy USD-ben szeretnék kereskedni. Nos, a kérdésem, hogy ilyenkor megfelelő a forint alapú számla és majd a bank vagy a bróker cég átváltja a pénzem, vagy kell nyitnom egy deviza számlát? Remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm!
nyiss egy devizaszámlát a forintos mellé
be kell menni a fiókba miatta, de a későbbiekben úgyis szükséged lesz rá
ez után ha éles, már saját magad tudod intézni online, a HUF számládról az USD konverziót, majd a kifelé utalást

az USD alapú számláról való utalgatásnak, jelentősen nagyobb költsége lesz, mint egy EUR alapúnak, EU-s országba
de ez már egy másik történet
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-12-23, 12:06   #37 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nyiss egy devizaszámlát a forintos mellé
be kell menni a fiókba miatta, de a későbbiekben úgyis szükséged lesz rá
ez után ha éles, már saját magad tudod intézni online, a HUF számládról az USD konverziót, majd a kifelé utalást

az USD alapú számláról való utalgatásnak, jelentősen nagyobb költsége lesz, mint egy EUR alapúnak, EU-s országba
de ez már egy másik történet
Köszönöm! Bocs, hogy ezt kérdezem, de neked is van Oandanál számlád? Csak azért kérdezem ezt, hogy tudjam, konkrétan az Oanda utalásokról van tapasztalatod, vagy más brókercég miatt tudod ezt ? Mert ugyebár, ahogy tegnap is irtam, ''tudtam" regisztrálni a forint számlámat is, mintha USD számla lenne, csak nem látom rajta a pénzt :/
Régi 2014-12-23, 14:47   #38 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszönöm! Bocs, hogy ezt kérdezem, de neked is van Oandanál számlád? Csak azért kérdezem ezt, hogy tudjam, konkrétan az Oanda utalásokról van tapasztalatod, vagy más brókercég miatt tudod ezt ? Mert ugyebár, ahogy tegnap is irtam, ''tudtam" regisztrálni a forint számlámat is, mintha USD számla lenne, csak nem látom rajta a pénzt :/
nincs, általános dolgok
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-12-23, 15:26   #39 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nincs, általános dolgok
Rendben, köszi szépen!
Még annyi, hogy ha 500$-ral szeretném kezdeni, akkor hogy tudok számlatípust választani? Mert én nem találtam semmi ilyesmi opciót. És milyet ajánlotok?
Régi 2015-01-05, 18:57   #40 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 94
Hírnév szint: 5
MegaMIND a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Rendben, köszi szépen!
Még annyi, hogy ha 500$-ral szeretném kezdeni, akkor hogy tudok számlatípust választani? Mert én nem találtam semmi ilyesmi opciót. És milyet ajánlotok?
Mit/minek akarsz választani? Kiutalod a számládra és hajrá mehet a trading.
Régi 2015-01-18, 19:48   #41 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Egy korrekt cég, akinek fontosabb az ügyfél elégedettség, mint a pillanatnyi haszon, így jár el.
Csatolt kicsinyítések
oanda-fxtrade-oanda.png  
Régi 2015-01-27, 16:20   #42 (permalink)
Új tag

antalk111 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! Új tag vagyok a tőzsdefórumon. Már régóta böngészem a fórumot és a tőzsde világa is érdekel. kb 1 éve kezdtem el érdeklődni, sokat demóztam, olvasgattam neten, és még egy könyvet is kiolvastam(egy spekuláns feljegyzései) Nah szóval az lenne a kérdésem, hogy valaki tudna-e nekem segíteni regisztrálni és éles számlát nyitni az oandánál? Én próbálkoztam többször is de valami miatt nem működik.
Előre is köszönöm (antalk111@gmail.com)
antalk111 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-27, 18:11   #43 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 127
Hírnév szint: 4
MónikA a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
antalk111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok! Új tag vagyok a tőzsdefórumon. Már régóta böngészem a fórumot és a tőzsde világa is érdekel. kb 1 éve kezdtem el érdeklődni, sokat demóztam, olvasgattam neten, és még egy könyvet is kiolvastam(egy spekuláns feljegyzései) Nah szóval az lenne a kérdésem, hogy valaki tudna-e nekem segíteni regisztrálni és éles számlát nyitni az oandánál? Én próbálkoztam többször is de valami miatt nem működik.
Előre is köszönöm (antalk111@gmail.com)
Nálam nyithatsz egy számlát mekkora tőkével szeretnéd? Nyitunk egy demót és amennyi pluszt termelsz rajta az a tied,de ha buksz akkor az az enyém ok? Nem viccelek 10000usd ig bevállalom szívesen.
MónikA nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-27, 18:21   #44 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kössz nem. Aki segítene írjon
Régi 2015-01-27, 19:46   #45 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.315
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nálam nyithatsz egy számlát mekkora tőkével szeretnéd? Nyitunk egy demót és amennyi pluszt termelsz rajta az a tied,de ha buksz akkor az az enyém ok? Nem viccelek 10000usd ig bevállalom szívesen.
Én még bónuszt is adok neki ugyan ezekkel a feltételekkel
Régi 2015-01-27, 20:06   #46 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

A gatyátok is rámenne
Régi 2015-01-27, 20:13   #47 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 606
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én még bónuszt is adok neki ugyan ezekkel a feltételekkel

Tesó, hova lett a logó a neved alól?
Kezdek aggódni érted....
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-27, 20:54   #48 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 514
Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
MónikA engem elvállalsz? Ha garantálod a negativ egyenleg elleni védelmet... ) Plusz ha adsz 1:1000-et minimum. És a bugyid menjen rá ha nyerek, a faszikat nem dijazom..
Dvit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-28, 02:09   #49 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.315
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tesó, hova lett a logó a neved alól?
Kezdek aggódni érted....
Nem kell aggódni...
A változás jó dolog. Pláne ha úgy csinálod ahogy én
Régi 2015-02-15, 21:34   #50 (permalink)
Szenior tag

TMforex logója

Összes hozzászólás: 108
Hírnév szint: 5
TMforex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Olvastam, hogy az Oanda viszonylag szépen túlélte a CHF "válságot", azóta is minden rendben működik náluk? Kacérkodok a számlanyitással itt. Dukas meg Oanda között gondolkodom...
TMforex nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
brókercég, FOREX, OANDA

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 07:22 , a GMT +1 időzóna szerint.