Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-05-09, 09:47   #1 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 68
Hírnév szint: 7
Sityu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Fxcm

Sziasztok!

Az Fxcm-ről van valakinek valamilyen véleménye?

Üdv!
Sityu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-09, 20:22   #2 (permalink)
Szenior tag

Porter logója

Hely: Luzern
Összes hozzászólás: 135
Hírnév szint: 8
Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sityu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Üdv!
Nekem jo tapasztalataim voltak veluk, naluk volt ceges es maganszamlam is.
Barmi kerdesem volt gyorsan valaszoltak emailban, vagy telefonon visszahivtak.
Penz egy nap alatt jott a szamlamra. En nem szeretem a metatredert, es a trading stationjuk szerintem nagyon jo. Ha forex-eznek akkor naluk maradtam volna. Ez az en velemenyem, kerdezz meg mast is.
Porter nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-05-09, 21:15   #3 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 68
Sityu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Köszi a választ!
Sityu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-10, 05:29   #4 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Üdv!
Sok-sok vélemény a cégről: http://www.forexpeacearmy.com/public...w/www.fxcm.com
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-10, 09:42   #5 (permalink)
Szenior tag

Hely: Győr
Összes hozzászólás: 123
calen már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.calen már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Üdv!
Szia!

Voltam náluk és csak jót tudok mondani róluk. A Trading Station 2 kiválóan használható, a megbízások teljesülése csúszásmentes.
A pénz visszautalása némi papírmunkával jár(t tavaly). Ki kellett nyomtatni egy formanyomtatványt, kitölteni, visszaszkennelni és elküldeni e-mailben. A költség fix 30 euró volt a visszautalandó összeg nagyságától függetlenül.
Csak azért nem őket választom az újabb nekifutásra, mert érdekel az M5-M1 scalperkodás, ők meg inkább a Forexegyetem-féle H4-H1 bontású kereskedésre alkalmasak.
calen nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-10, 09:46   #6 (permalink)
Szenior tag

calen már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.calen már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ja meg szar a mobilos kereskedői felületük. Nálam még ez is egy fontos szempont.
Régi 2011-05-25, 19:47   #7 (permalink)
Új tag

Hely: győr
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
gyartom a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
calen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ja meg szar a mobilos kereskedői felületük. Nálam még ez is egy fontos szempont.
Szia Calen?

Strategy Trader-jüket használtad? EA-t használtál rajta?
Én most a robotok backtest-jével küzdök, csak sajnos a backtest nem hozza a valós kereskedés eredményeit. Ebben témában szereztél már tapasztalatot az FXCM-nél?

Üdv
gyartom
gyartom nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-26, 09:27   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
gyartom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Calen?

Strategy Trader-jüket használtad? EA-t használtál rajta?
Én most a robotok backtest-jével küzdök, csak sajnos a backtest nem hozza a valós kereskedés eredményeit. Ebben témában szereztél már tapasztalatot az FXCM-nél?

Üdv
gyartom
Ilyesmiben nincs tapasztalatom.
Régi 2011-09-06, 11:32   #9 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
csirke00 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sziasztok

Van valakinek friss tapasztalata a cégről? Bármilyen tapasztalat.
csirke00 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-06, 14:45   #10 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

http://en.wikipedia.org/wiki/FXCM

In August 2011, NFA fines FXCM $2 million for slippage malpractices.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-10-11, 17:33   #11 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 22
totka a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia Sidius!

A te véleményedre is kíváncsi lennék a céggel kapcsolatban. Forexezéshez.
Előre is köszönöm.
totka nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-11, 18:11   #12 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szia Totka!

Őszintén szólva annyira nem ismerem a céget, hogy bármit mondjak róla.
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-14, 10:42   #13 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 226
joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Az egyik legrosszabb bróker.... Nem hiába kapták azt a komoly büntetést tavaly.... Egyetlen előnyük, hogy az elsők között kezdték el az fx üzletet és ezért tudtak ekkorára nőni... Ügyfélszolgálatuk lassú és sokszor béna... Nagyon rugalmatlanok. Nekem több hétig szaroztak a számlám megnyitásával annak idején, aztán már nem győztem kivárni és máshol nyitottam... Technikai hibák akadnak...

0.01-es pozíció no dealing deskkel? Fura?! (ezt hirdetik). A metájuk ha jól tudom azonnali megbízással dolgozik, tehát market makerként dolgoznak, kicsit félrevezető a tájékoztatásuk... Persze nyomják, hogy ők igazi No-Dealing Desk-es bróker és lám mégse: http://www.fxcm.co.uk/mt4-execution-...d-features.jsp Az igazi no dealing desk-es stp brókerek csak PIACI MEGBÍZÁSSAL dolgoznak!!

A spreadeket nyújták szépen. Sorolhatnám... de nem akarok elijeszteni tőlük senkit sem, úgyhogy nem folytatom!!
joe134 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-15, 13:47   #14 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 7
BigT a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

1 évig kereskedtem náluk céges szinten, szóval van tapasztalatom bőven. Az ügyfélszolgálat annyira nem rossz mint sokan mondjátok, a legtöbb problémát el tudják intézni. Az, hogy 'No Dealing Desk' azt hagyjuk, mert azt még ők sem gondolják komolyan..

A Trading Station 2-t viszont nagyon megszerettem, mert egy nagyon jól összerakott platform, nem igazán robotbarát mondjuk, de self tradereknek egyszerűen tökéletes. Slip ritkán van csak, a teljesülések nem rosszak. Nagyon sajnáltam, hogy metára kellett cserélnem a platformot egy jobb bróker érdekében, de hát ez van. Igazából ha valaki nagyon akar talál sokkal jobb retail brókert.
BigT nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-16, 08:42   #15 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 6
Bobby11 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás ......

Őszintén lírom, nagyon tetszik a platformjuk, fullos de nincs számlám náluk.
A jó öreg MT4-et használom, azon tanultam.
Bobby11 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-22, 03:47   #16 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
fxvisitor a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

SEMMI, DE SEMMIKÉPPEN NE MENJ AZ FXCM-HEZ!!!!!

A rollover költséget folyamatosan ellenem mozgatják, a felszámított kamat az elmúlt szerdai tehát a tripla költséggel bíró napon évi 40%-ot számolt fel (igen, nem elírás, évi 40%-ra jön ki a kamat a pozíció értékére vetítve...tehát nem a marginomra!!!). Az ellentétes pozíció rollovere meg 30% lett volna....pluszban nekem. Ezt követően szándékosan ellentétes pozíciót nyitottam, amire másnapra TOTÁL MEGVÁLTOZTAK AZ INSTRUMENTUMOMNÁL a rollover költségek és megint ellenem dolgozik a rendszerük, tehát a tegnapi - látszólag - vastagon pozitív rollover pozíció a mai napra full negatív lett. HEHEHE.

SEMMIKÉPPEN NEM AJÁNLOM!!! TÖBB BRÓKERNÉL VOLTAM MÁR, DE EZ A LEGDURVÁBB LEHÚZÁS AMIT LÁTTAM EDDIG ÉLETEMBEN!!!
fxvisitor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-22, 04:03   #17 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Csak hogy egyértelmű legyen az előző kommentem:

"....a tripla költséggel bíró napon évi 40%-ot számolt fel (igen, nem elírás, évi 40%-ra jön ki a kamat a pozíció értékére vetítve...tehát nem a marginomra!!!)."

Az évi 40%-ot 1, azaz EGY napi kamatozással kell érteni, NEM a 3 napi rollover költségre !!!! Évi 40%-ot számoltak fel napi kamatozással összesen 3 napra a teljes pozícióra vetítve !!!!
Régi 2012-08-22, 05:39   #18 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
fxvisitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak hogy egyértelmű legyen az előző kommentem:

"....a tripla költséggel bíró napon évi 40%-ot számolt fel (igen, nem elírás, évi 40%-ra jön ki a kamat a pozíció értékére vetítve...tehát nem a marginomra!!!)."

Az évi 40%-ot 1, azaz EGY napi kamatozással kell érteni, NEM a 3 napi rollover költségre !!!! Évi 40%-ot számoltak fel napi kamatozással összesen 3 napra a teljes pozícióra vetítve !!!!
Több bróker is szerdán számolja el a hétvégére eső kamatokat is.
Régi 2012-08-22, 07:29   #19 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nem figyeltél. Hol normális az évi 40%-os rollover interest felszámítása?
Régi 2012-08-28, 12:30   #20 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 226
joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
fxvisitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem figyeltél. Hol normális az évi 40%-os rollover interest felszámítása?
Az FXCM az egyik legtrógerebb bróker a Trading Station 2-vel együtt.... Volt hozzájuk szerencsém....
joe134 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-25, 15:50   #21 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 53
Kaszis a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nekem augusztus óta van náluk számlám, most leírom a tapasztalataimat.
1.A Trading Station 2 nekem nagyon bejön, sokkal jobban szeretem mint az MT 4-t. Könnyen kezelhető felület, jó grafikonok. Az elmúlt 5 hónapban talán egyszer fagyott le. pozíciókat egy kattintással tudok zárni azonnal, ezt nem mindenhol tapasztaltam. Én meg vagyok vele elégedve.
2.Általában tőzsde indexekkel és nyersanyagokkal kereskedem, ritkán devizapárokkal. A spreadek hasonlóak más brókercégekéhez. Időnként komolyabb hír előtt van spreadtágulás, erre figyelni kell. Az éjszakai rollover díj elfogadható, bár ritkán tartok egy pozíciót több napig.
3.Többször volt rá példa, hogy az árfolyam átugrotta a stopot/limitet. Ilyenkor a legközelebbi aktuális áron zárt, ami azt jelentette, hogy vagy sokkal többet vesztettem vagy sokkal többet nyertem. Legutóbb az aranyban volt dec. 20-án egy szakadás, amikor a célárat 1663-ra tettem, de 1657-en zárt. Ez +60 euró különbséget jelentett számomra, ami -60 euró is lehetett volna, ha rossz irányba állok. Szóval simán megtörténhet, hogy a beállított stopod ellenére valahol teljesen máshol zár. Azt nem tudom, hogy van-e náluk garantált stop-loss.
4.Néha vannak olyan tüskék, amit aztán más bróker cégnél nem találok. Érdekes módon pont benne vagyok ezekben a tüskékben és ki is ütik a stopomat. Mindössze 2-3-szor fordult elő, de több száz eurómba került. Jó párszor volt olyan is, hogy a stopomnál fordult az árfolyam. Pontra pontosan. Ez elég idegesítő tud lenni.
5.Mindent összevetve én még maradok náluk. Jelenleg 5 brókercégnél van számlám. az FXCM a jobbak közül való. Augusztus óta 7-szereztem a pénzemet, kifizetési ill. kötésprobléma nem volt velük.
Kaszis nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-28, 07:29   #22 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 17
Hírnév szint: 5
huft a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Rollover (swap) mértéke a brókerednél

Az FXCM UK-nál van számlám, de másik brókernél is szeretnék nyitni.
A rollover (swap) mennyi jelenleg a brókerednél?
3 pár érdekelne, melyek FXCM-nél jelenleg következők:
EUR/USD 0.03(sell) -0.14(buy)
EUR/HUF 0.85(sell) -2.87(buy)
USD/HUF 0.66(sell) -2.12(buy)

Hosszabb pozíció tartásnál ez érzékenyen érinti a nyereséget, ezért nagyon hasznos lenne nekem minden ezzel kapcsolatos adat és tapasztalat.
huft nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-28, 08:01   #23 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ez jó téma. Nem csak a mérték érdekes, de az elszámolás módja is.

Ebben a hónapban van egy csúnya realizált veszteségem dealbook-os platformon, mert este kereskedtem, s a rollover során a bróker lezárta a pozíciómat, majd természetesen azonnal újra nyitotta.

Látszólag ezzel nincs gond. De a realizált veszteség az realizált veszteség, ami nem csak csúnyán mutat az egyenlegemben, hanem a csökkent tőkénél ugyanakkora újra megnyíló pozíció esetében más kockázatot is jelent.

Engem is érdekelne, hogy különböző brókereknél, különböző platformokon ez hogyan működik, hogyan látszódik ez az egyenlegben?
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-28, 09:01   #24 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 17
huft a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A te kereskedőprogramod nem írja ki ezeket az adatokat?
A mellékelt képen bejelöltem pl. az USD/HUF rollover adatait.
Engem elsősorban ez érdekel, nálad pl. mennyi?
Csatolt kicsinyítések
fxcm-tr2.jpg  
huft nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-02, 12:30   #25 (permalink)
Új tag

Hely: Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 8
Robogo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az FXCM-nél nekem is van nyitva éles számlám. Kétszer kértem le pénzt idáig és mindkétszer rendesen megjött, tehát a kifizetésekkel nincs gond. Mivel angolul nemigazán tudok, így a magyar kapcsolattartón keresztül szoktam segítséget kérni, akár skype-on, akár telefonon kesresztül, és mindig segítőkészek. Én személy szerint csak ajánlani tudom, bár még csak kezdő vagyok a forex-ezés területén.
Robogo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-02, 12:58   #26 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nincs különbség elkönyvelt meg nem elkönyvelt nyereség vagy veszteség között. A függőben lévő nyereség is ugyanolyan értékes pénz, mint ami a számládon van és a függőben lévő veszteség is ugyanakkora szopás mintha bekönyvelted volna.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-02-02, 13:30   #27 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

Összes hozzászólás: 471
ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nincs különbség elkönyvelt meg nem elkönyvelt nyereség vagy veszteség között. A függőben lévő nyereség is ugyanolyan értékes pénz, mint ami a számládon van és a függőben lévő veszteség is ugyanakkora szopás mintha bekönyvelted volna.
Így igaz.Bár a függő veszteség az még lehet profitos,a bekönyvelt meg már nem lehet semmi.
Régi 2013-02-02, 13:47   #28 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Általában olyan szűkre rakom a stopot, hogy nincs időm ilyeneken gondolkodni, hogy hagyjam-e még magam ellen menni
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-08, 19:54   #29 (permalink)
Új tag

Hely: Nyíregyháza
Összes hozzászólás: 8
Robogo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nekem is van számlám nyitva náluk. Egyenlőre sem a kifizetéssel sem a befizetéssel nem volt gondom velük. Tapasztalatom szerint jó cég. Igaz, én bankkártyát használok ilyen tranzakciókhoz.
Robogo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-26, 08:50   #30 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 75
Balance már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Balance már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Több,mint egy évig Activtrader ECN szálán kereskedtem.minden rendben volt.Gyors,pontos.Slippage gyors mozgásoknál előfordul,de ez természetes.Talán még többször volt nekem pozitív,mint negatív irányba.
Kipróbáltam a Standard számlát Dealing Desk teljesítéssel a kedvezőbb spread miatt,de kb egy hét után zártam is. Dax cfd-n(amin egyébként ezen a számlatípuson is mindössze 1 pip a spread ugyanúgy,mint az ECN számlán),lefagyott a lebegő P/L,a gyertyák mozogtak,csak a számláló nem.Nem lehetett tudni,hogy a pozim hogy is áll.a gyertyamozgások szerint már pluszban volt,a számláló szerint mínuszban.A Support természetesen azt mondta,hogy nem a rendszer hibája,nálam van valami gond.Miután a kereskedést segítő EA-t kikapcsoltam,utána sem változott a helyzet,sőt minden egyes pozíciónyitásnál ez történt.A devizapároknál ilyen probléma nem volt.Ott más gondom volt: Nem teljesült a beállított limit megbízás,pedig az árfolyam átgyalogolt rajta.Ezt kb 10 percig törölni sem tudtam.Akkor sikerült törölnöm,amikor az árfolyam már kb 10 pippel elment az irányomba(természetesen vissza se nézett). Nekem ennyi elég volt a puding próbájából,szétnézek máshol. Ha FXCM,akkor csakis ECN Activtrader számlatípus.(számomra legalábbis)
Balance nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-03, 07:42   #31 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Hi,

a fent leírtakhoz csak annyit tudok hozzátenni, hogy előnyük, hogy NYSE-n jegyzett bróker így a broker teljesítménye kívülről is figyelhető és ha valami gond lenne velük akkor azt előbb meg lehet tudni mint a gomba mód szaporodó kisbrokerekről

Lásd alábbi fxcm chart
fxcm-fxcm.png

Még annyit hogy forexconnect API-jük elég jó és könnyen programozható, egy teljesen saját kereskedői felület összeállítása is gyorsan (értsd pár óra alatt) mehet.
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-03, 15:46   #32 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Mikee77 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Cfd

Idézet:
Sziasztok!

Üdv!
Sziasztok! Én a dax indexel szeretnék kereskedni.Tudnátok olyan haza brókercéget ajánlani,ahol érdemes számlát nyitnom?Köszi a segitséget!
Mikee77 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-07, 15:31   #33 (permalink)
Tag

Balance már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Balance már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

szia
Fxcm-mel,és Goldforexxel van tapasztalatom.Mindkettőnél 1 pip a spread,jutalék nincs.Goldforexnél éjjel is mennek a gyertyák,vagyis long irányba meg lehet hagyni a pozit éjszakára.Shortban azért nem,mert éjjelre kitágítják a spreadet 8 pipre.Reggel 8-9-ig 2 pip,utána este 10-ig 1. Fxcm-nél 8- este 10-ig van gyertya,ott végig 1 pip a spread.Teljesülések mindkettőnél jók,korrekt cégek. Fxcm-nél kis összegű számlánál válaszd az ECN teljesítést,így a devizapárok spreadje magasabb,de a cfd költsége nem változik. Goldforexnél tudsz Usa indexxel is kereskedni normális díjjal,a Dow szintén 1 pipes spreaddel megy amcsi nyitvatartási időben.Mindkét cégnek van magyar képviselete,meg tudod érdeklődni a minimum nyitási összeget,meg mást is.Tapasztalatom szerint a horizontális szintek talán valamivel jobban működnek Fxcm-nél,de ha Goldnál nyitsz maximum nézed hozzá az Fxcm-es chartot is( pl nyitóár az Fxcm-nél szokott pontosabban működni).
Goldforexnél nincs swap se pozitív,se negatív irányba.
Régi 2013-11-07, 17:53   #34 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.315
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
Balance eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
szia
Fxcm-mel,és Goldforexxel van tapasztalatom.Mindkettőnél 1 pip a spread,jutalék nincs.Goldforexnél éjjel is mennek a gyertyák,vagyis long irányba meg lehet hagyni a pozit éjszakára.Shortban azért nem,mert éjjelre kitágítják a spreadet 8 pipre.Reggel 8-9-ig 2 pip,utána este 10-ig 1. Fxcm-nél 8- este 10-ig van gyertya,ott végig 1 pip a spread.Teljesülések mindkettőnél jók,korrekt cégek. Fxcm-nél kis összegű számlánál válaszd az ECN teljesítést,így a devizapárok spreadje magasabb,de a cfd költsége nem változik. Goldforexnél tudsz Usa indexxel is kereskedni normális díjjal,a Dow szintén 1 pipes spreaddel megy amcsi nyitvatartási időben.Mindkét cégnek van magyar képviselete,meg tudod érdeklődni a minimum nyitási összeget,meg mást is.Tapasztalatom szerint a horizontális szintek talán valamivel jobban működnek Fxcm-nél,de ha Goldnál nyitsz maximum nézed hozzá az Fxcm-es chartot is( pl nyitóár az Fxcm-nél szokott pontosabban működni).
Goldforexnél nincs swap se pozitív,se negatív irányba.
Megtudod adni nekem a magyar kapcsolattartódat?
Régi 2013-11-07, 18:06   #35 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megtudod adni nekem a magyar kapcsolattartódat?
http://www.goldforex.hu/contact

Gold Forex Trading Kft.
Budapest
Kis Rókus utca 17-19. I.em
1024

Adószám : Cégj.sz :
14771972-2-41 01-09-919118
Boczán László
business unit manager
Telefon :
+36 1 225-1169
Mobil szám :
+36 30 627 3887
Fax :
+36 1 212-03-18

alfatrader.hu

Forex
AlfaTrader
Bóber Zsófia, devizapiaci szakértő
E-mail: zsofi@portfolio.hu, info@alfatrader.hu
Tel.: 1 700 1417
Régi 2013-11-07, 18:11   #36 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.315
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Köszi

Azt hittem van valaki az FXCM-nél
Régi 2014-10-01, 09:15   #37 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 47
Hírnév szint: 4
caiman a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello!

nekem ECN számlám van náluk már jó ideje, s teljesen elégedett vagyok velük.

Számlanyitás: egyszerű volt, pénzátutalás problémamentes

Kereskedés: Nincs tüske, nincs spread ingadozás, nincs gyanús jel...se híreknél, se máskor. Sokszor összehasonlítottam más szolgáltatók adataival, nem találtam gyanús jelet.

Biztonság: nagy cég, nemzetközi felügyelet alatt, garanciákkal...kell több??

MT4-el kereskedem, nekem tökéletes, nem kell más.... a mobil felületes kereskedéssel, csak figyelem a történéseket nem kereskedem...

kezdőknek: már 0,01 lottal is lehet kereskedni, aki ehhez érez ingerenciát.

Én eddigi tapasztalataim szerint csak ajánlani tudom.

üdv
zS
caiman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-09, 18:42   #38 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Azt mondja az Alfa Trader a portfoliotol,hogy Ők az FXCM függő ügynökei,és a spread a jutalékkal együtt 1 pipet tesz ki EurUsd páron.
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-20, 22:22   #39 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 4
Menő Jenő a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ezt most lőttem. Hát ezt meg hogy sikerült nekik kivenni?

https://charts.mql5.com/6/281/audnzd...al-markets.png
Menő Jenő nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-17, 11:38   #40 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 219
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

http://www.bloomberg.com/news/2015-0...iss-shock.html

Ahogy jósoltuk, megvették őket kilóra.
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-27, 14:10   #41 (permalink)
Kitiltott

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 1.789
IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül IronFX NZ részére
Alapbeállítás

http://forexmagnates.com/exclusive-f...s-two-steps-2/

Péntekre mindenkinek a tokeáttétele 1:50 -lesz
IronFX NZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-27, 14:18   #42 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
http://forexmagnates.com/exclusive-f...s-two-steps-2/

Péntekre mindenkinek a tokeáttétele 1:50 -lesz
Múlt hét péntekre.
moncsicsi78 elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-27, 14:24   #43 (permalink)
Kitiltott

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 1.789
IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül IronFX NZ részére
Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Múlt hét péntekre.
úúúú tényleg bocs nem láttam a cikk dátumát...
akkor már mindenkire érvényes
IronFX NZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-04-10, 21:05   #44 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 416
StuG már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.StuG már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
calen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Csak azért nem őket választom az újabb nekifutásra, mert érdekel az M5-M1 scalperkodás, ők meg inkább a Forexegyetem-féle H4-H1 bontású kereskedésre alkalmasak.
Ezt kifejtené valaki bővebben?
StuG nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-10-01, 21:27   #45 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezt kifejtené valaki bővebben?
scalpolásra alkalmatlanok a bazi nagy slippeagek miatt.

Viszont nekem is lenne egy kérdésem:
Kapott e valaki ma ebből tőlük?:
"FXCM takes the privacy and security of our client information very seriously and we are dedicated to protecting that information. Regrettably, FXCM was the victim of a criminal cyber incident involving unauthorized access to client information. At this time, FXCM is aware of a small number of unauthorized wire transfers from customer accounts; however, all funds have been returned to the appropriate accounts and the customers have been contacted.

As a precautionary measure, we require all clients to reset their passwords on their trading accounts."

fontos lenne, más okból.
Régi 2015-10-04, 11:07   #46 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 53
Kaszis a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
scalpolásra alkalmatlanok a bazi nagy slippeagek miatt.

Viszont nekem is lenne egy kérdésem:
Kapott e valaki ma ebből tőlük?:
"FXCM takes the privacy and security of our client information very seriously and we are dedicated to protecting that information. Regrettably, FXCM was the victim of a criminal cyber incident involving unauthorized access to client information. At this time, FXCM is aware of a small number of unauthorized wire transfers from customer accounts; however, all funds have been returned to the appropriate accounts and the customers have been contacted.

As a precautionary measure, we require all clients to reset their passwords on their trading accounts."

fontos lenne, más okból.
Minden ügyfél megkapta ezt a levelet. A leírtak szerint jelszót változtattam és ismét be tudtam lépni. A pénzem is megmaradt, nem loptak el semmit.

Másik téma. Hírek előtt/híreknél valóban nagy tüskék és spreadtágítások szoktak lenni, de ezzel már együtt tudok élni. Amit nagyon nem szeretek, hogy az árfolyam átugorja a stopomat és sokkal lejjebb/feljebb zár. Befizetéssel és kifizetéssel az elmúlt 4 évben soha nem volt gond, az ügyfélszolgálat is normálisan működik. Idén egy reklamálás után (az arany csak náluk érte el a stopszintemet, más brókereknél nem) visszaadták a pénzemet.
Kaszis nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-10-07, 21:19   #47 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Minden ügyfél megkapta ezt a levelet. A leírtak szerint jelszót változtattam és ismét be tudtam lépni. A pénzem is megmaradt, nem loptak el semmit.
Köszönöm! Életmentő volt, végre merek újra …..is arrafele

Idézet:
Kaszis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Másik téma. Hírek előtt/híreknél valóban nagy tüskék és spreadtágítások szoktak lenni, de ezzel már együtt tudok élni. Amit nagyon nem szeretek, hogy az árfolyam átugorja a stopomat és sokkal lejjebb/feljebb zár. Befizetéssel és kifizetéssel az elmúlt 4 évben soha nem volt gond, az ügyfélszolgálat is normálisan működik. Idén egy reklamálás után (az arany csak náluk érte el a stopszintemet, más brókereknél nem) visszaadták a pénzemet.

Ezzel kapcs a fentiért cserébe küldtem privátot. Tudom, nem szereted a privátot, de ezt elég csak elolvasni.
Régi 2015-10-16, 16:55   #48 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
mlaci65 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,
Az élő real2 szerveren lévő mt4 metám nem működik rendesen, másnál nincs probléma?(természetesen feltelepítettem újra másik könyvtárba, de ott se jó)
mlaci65 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-18, 13:26   #49 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.384
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Na, alakul a primkulás, valószínűleg átdobtak USA-ba...
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-18, 13:34   #50 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi a szösz? Demoban miért nincsenek nekem index chartok? Ez létezhet?

Mármint metán.
EUR demó szerveren próbálkozzál.

Címkék
brókercég, FOREX, Fxcm

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 16:11 , a GMT +1 időzóna szerint.