Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-05-26, 20:02   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
tap28 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás ActivTrades

Sziasztok!

Használja valaki az ActivTrades-et? Most szeretnék nálunk számlát nyitni és érdekelnének a tapasztalatok! Azért lettek szimpatikusak mert devizák mellett sok CFD is található amikre viszont nincs jutalék és ha jól értem akkor nem kell fizetni ha napon túl tartod meg a cfd-t. Ez tényleg így van?
Igazából indexekkel, nyersanyagokkal és talán devizákkal szeretnék kereskedni de máshol nem találtam ilyen feltételeket. (persze tudom, hogy az InteractiveBrokers olcsóbb, de most csak pár száz dollárban gondolkodom)

Köszi a válaszokat!

tap
tap28 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-27, 05:09   #2 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Viszonylag jó értékeléseket kapott a cég: http://www.forexpeacearmy.com/public...ctivtrades.com
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-05-27, 19:33   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
tap28 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Viszonylag jó értékeléseket kapott a cég: http://www.forexpeacearmy.com/public...ctivtrades.com
Köszi a linket! Tényleg jó értékelés és elég sokan is szavaztak!

üdv
tap28 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-28, 13:26   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 453
Hírnév szint: 9
HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.HWTrader elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szia en oket hasznalom FX+CFD-re evek ota, nincs panasz.
HWTrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-28, 17:01   #5 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

ActivTrades megbizható. Ajánlom őket.
Régi 2012-03-02, 15:10   #6 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 37
Hírnév szint: 7
Tomaso a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ActivTrades megbizható. Ajánlom őket.
Csatlakozom az előttem szólókhoz: közel egy év tapasztalata alapján az ActivTrades nagyon jó cég.Gyors,pontos,megbízható.Én az erősségét a CFD területén látom,én magam is ezt használom.(DAX,BUND,S&P500,CL) Székhely Londonban (FSA),tradícionális banki háttér,kiváló ügyfélszolgálat.Eddig piros pont
Tomaso nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-02, 21:35   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 514
Hírnév szint: 6
Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nem akarlak ijesztgetni, de a kommenteket alul olvasd el.
Dvit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-03, 08:59   #8 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem akarlak ijesztgetni, de a kommenteket alul olvasd el.
Tudnád egy kicsit konkrétabban? (Már egyáltalán,ha nekem írtad....)
Régi 2015-01-26, 09:14   #9 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
Hírnév szint: 5
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Azóta valami?

Angol cég, angol felügyelettel.
Sok ingyenes kiegészítő szolgáltatás.
Jó spreadek. Jó értékelés forexpeacearmy-n.

Ehhez képest nagy a csönd vele kapcsolatban.
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-26, 09:58   #10 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 41
Hírnév szint: 6
jaki68 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! én is őket nézetegem. a magyar ügyfélszolgálat korrekt ,eddig gyorsan válaszoltak minden kérdésemre.a negatív egyenleggel kapcsolatban .szeretnék valakit megkérni aki tud angolul ,hogy pontosan lefordítaná? előre is köszönöm! 34. pont http://cdn.activtrades.com/documents..._agreement.pdf
jaki68 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-28, 18:10   #11 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Szacsa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

A régebbi vélemények nagyon jók az Activtrades ről.

A mai napig működik weboldaluk, élő chat, de véleményt nem írt róla senki közel 3 éve.
Nem lenne valaki aki használja ezt a brokercéget és megosztaná tapasztalatát a céggel kapcsolatban?
Szacsa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-28, 20:33   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

jo nehany eve van szamlam legtovabb tartott kiutalas 2 het, spread nekem megfelel szoval ki kell probalni
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-29, 07:07   #13 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Szacsa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Köszönöm a véleményed róluk, örülök, hogy Te is pozitív véleménnyel voltál, ki is próbálom.
Szacsa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-29, 08:41   #14 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Közel három éve volt itt az utolsó hsz.-om,csak ugyanazt tudnám ide bemásolni.(Csak egy kicsit kell visszamenni,mert tényleg nagy itt a csend....)
Én hűséges típus vagyok,de még mindig piros pont!
Régi 2015-01-30, 19:27   #15 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 33
Hírnév szint: 3
szentmarci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Jókat írtok. Daxnál mennyi a spread? Ironnál már 2-3 pont
szentmarci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-31, 08:07   #16 (permalink)
Szenior tag

papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

1 pont
Régi 2015-01-31, 10:31   #17 (permalink)
Szenior tag

willow logója

willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

AktivTradest használom kb 4 éve. Elégedett vagyok velük.
Régi 2015-01-31, 12:02   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

nekem 2009-ota van szamlam
Régi 2015-02-04, 07:31   #19 (permalink)
Szenior tag

safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szimpatikus cég, de egy dolog nagyon nem tetszik.
Egész hétvégén nem lehetett elérni a demo számlát. ("no connection")
Már ez sem tetszett, de hétközben is többször megszakadt pár percre a kapcsolat.
Ti tapasztaltatok ilyet?
Régi 2015-02-05, 07:50   #20 (permalink)
Dan
Tag

Összes hozzászólás: 86
Dan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv, tegnap nyitottam náluk számlát, de még nem élesítették, elküldtem emailben a scnannelt anyagot ID meg ilyenek, magyarul írtam a levelet. Írjam meg nekik mégegyszer angolul? Remélem nem ezért nem reagálnak a véglegesítés miatt.
Dan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-05, 08:16   #21 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 219
Hírnév szint: 8
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A legtöbb brókercégnél 1-3 munkanap a hitelesítés ideje. Javaslom ne izgulj, főleg ha tegnap küldted el.
Az, meg hogy magyarul küldted, nem tudom hogy jó-e vagy rossz, de az ilyeneket célszerű mindig angol levél társaságában küldeni/feltölteni.
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-05, 08:31   #22 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A legtöbb brókercégnél 1-3 munkanap a hitelesítés ideje. Javaslom ne izgulj, főleg ha tegnap küldted el.
Az, meg hogy magyarul küldted, nem tudom hogy jó-e vagy rossz, de az ilyeneket célszerű mindig angol levél társaságában küldeni/feltölteni.
Jaja tudom, angolul jobb, csak az egész kitöltés magyar volt meg az emailjük is, gondoltam akkor tudják "kezelni" a dolgot Ok köszi az infót.
Régi 2015-02-05, 09:07   #23 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Már egy ideje van az ActivTradesnek magyar nyelvű ügyfélszolgálata,miért nem keresed őket.A honlapról is elérhető:
http://www.activtrades.co.hu/kapcsolat
Korrektek,megbízhatók,segítőkészek.
Régi 2015-02-05, 09:51   #24 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tomaso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már egy ideje van az ActivTradesnek magyar nyelvű ügyfélszolgálata,miért nem keresed őket.A honlapról is elérhető:
http://www.activtrades.co.hu/kapcsolat
Korrektek,megbízhatók,segítőkészek.
Jó ötlet
Régi 2015-02-06, 12:14   #25 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Megkaptam az igazoló emailt a számla nyitásának sikeréről, erre az emailen belül se a linkek nem funkcionálnak hogy MT4 download se a többi... üres. Több böngészővel néztem meg forráskódot is már... nemár hogy ez így megy náluk. Van valakinek linkje a Metatrader 4hez? Éles számla.
Régi 2015-02-06, 12:20   #26 (permalink)
Tag

chrisbf1 logója

Összes hozzászólás: 51
chrisbf1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.chrisbf1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Dan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megkaptam az igazoló emailt a számla nyitásának sikeréről, erre az emailen belül se a linkek nem funkcionálnak hogy MT4 download se a többi... üres. Több böngészővel néztem meg forráskódot is már... nemár hogy ez így megy náluk. Van valakinek linkje a Metatrader 4hez? Éles számla.
Hello!

https://secure.activtrades.com/perso...lang=hu&l=only

Nem tudsz belépni.......Ha nem regisztrálni kell.
chrisbf1 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-06, 12:27   #27 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
chrisbf1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hello!

https://secure.activtrades.com/perso...lang=hu&l=only

Nem tudsz belépni.......Ha nem regisztrálni kell.
Megnyitottam már az éles számlát, feldolgozták pár nap alatt, hívtak pár kérdésel, megjött az email a kódokkal és csak azt mondom több link inaktív az email szövegében. Már reklamáltam. Kicsit furán oldják meg a belépést. Szóval nem tudok belépni se vmiért.
Régi 2015-02-06, 12:33   #28 (permalink)
Tag

chrisbf1 logója

chrisbf1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.chrisbf1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Megnyitottam már az éles számlát, feldolgozták pár nap alatt, hívtak pár kérdésel, megjött az email a kódokkal és csak azt mondom több link inaktív az email szövegében. Már reklamáltam
Én demót nyitottam először,aminél regisztrálni kellett,aztán jött az éles számla.Amikor csak demo számlám volt már,akkor is be tudtam lépni az oldalra
http://www.activtrades.co.hu/.
Régi 2015-02-06, 12:37   #29 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én demót nyitottam először,aminél regisztrálni kellett,aztán jött az éles számla.Amikor csak demo számlám volt már,akkor is be tudtam lépni az oldalra
http://www.activtrades.co.hu/.
A fiókomba nem megy a belépés nem az oldalra Remélem reagálnak valamit, mert szerintem elkúrták az emailjüket ami jött... Egy link se jó ami nekem kéne.
Régi 2015-02-06, 12:42   #30 (permalink)
Tag

chrisbf1 logója

Alapbeállítás

Idézet:
A fiókomba nem megy a belépés nem az oldalra Remélem reagálnak valamit, mert szerintem elkúrták az emailjüket ami jött... Egy link se jó ami nekem kéne.
Szóval a MT4 le van töltve és megvan a számlaszám és a jelszó a számlához csak nem tudsz belépni?
Régi 2015-02-06, 13:01   #31 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szóval a MT4 le van töltve és megvan a számlaszám és a jelszó a számlához csak nem tudsz belépni?
Neem, akkor előlről. Pár napja kitltöttem az éles számla nyomtatványt, elküldve nekik, kaptam visszaigazolást, benne az adataimmal (személyes). Ok.

Pár nap múlva azaz ma felhív egy nő a magyar részlegről hogy minden ok, még pár kérdés. Majd jön később az email ma, ott vannak a belépési adataim a weboldalukon a fiókomba, ott az emailben a "link" hogy töltsem le az MT4et windows alá stb. Se az utóbbi link nem link (szöveg) se a personal area-ba mutató link hogy ott folytassam - nem működik. Nem tudom hibásan dobták át nekem az emailt vagy mi van de majd lassan jön a válasz sztem. Szóval még sehol se tartok csak nyitva az éles számla.
Régi 2015-02-06, 13:27   #32 (permalink)
Tag

chrisbf1 logója

Alapbeállítás

Idézet:
Neem, akkor előlről. Pár napja kitltöttem az éles számla nyomtatványt, elküldve nekik, kaptam visszaigazolást, benne az adataimmal (személyes). Ok.

Pár nap múlva azaz ma felhív egy nő a magyar részlegről hogy minden ok, még pár kérdés. Majd jön később az email ma, ott vannak a belépési adataim a weboldalukon a fiókomba, ott az emailben a "link" hogy töltsem le az MT4et windows alá stb. Se az utóbbi link nem link (szöveg) se a personal area-ba mutató link hogy ott folytassam - nem működik. Nem tudom hibásan dobták át nekem az emailt vagy mi van de majd lassan jön a válasz sztem. Szóval még sehol se tartok csak nyitva az éles számla.
Akkor nem tudom mi lehet a baj......én beléptem a https://secure.activtrades.com/perso...lang=hu&l=only oldalra és onnan töltöttem le az Mt4-et.
Régi 2015-02-06, 13:44   #33 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Már megoldódott, hibás emailt küldtek, mostmár csak a Metába bejelentkezés problémás Vmiért nem fogadja el a jelszavam
Régi 2015-02-06, 13:48   #34 (permalink)
Tag

chrisbf1 logója

Alapbeállítás

Idézet:
Már megoldódott, hibás emailt küldtek, mostmár csak a Metába bejelentkezés problémás Vmiért nem fogadja el a jelszavam
Több szerveren ki kell próbálni a belépést vagy a jelszóba lehet elnézhető karakter....
Régi 2015-02-06, 14:22   #35 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Több szerveren ki kell próbálni a belépést vagy a jelszóba lehet elnézhető karakter....
Egyelőre ráutalok élesre azt majd próbálgatom de köszi az eddigieket.

Az ügyfélszolgálat mindenben segített, elég ritkaság számba megy szerintem. Remélem a kifizetésnél se lesz majd gond
Régi 2015-02-06, 14:47   #36 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Valamit én bénázhatok de nem enged be az MT4 az éles számlámra Módosítottam a jelszavam hogy se o se 0 ne legyen benne, de így sem, de 1 nagy betű van csak. 4 szerver választási lehetőség van, mind egy nevű és 1-4ig. úgy látom egyik se enged be meg jobb alul sarokban: Érvénytelen számla
Régi 2015-02-06, 14:53   #37 (permalink)
Tag

chrisbf1 logója

Alapbeállítás

Idézet:
Valamit én bénázhatok de nem enged be az MT4 az éles számlámra Módosítottam a jelszavam hogy se o se 0 ne legyen benne, de így sem, de 1 nagy betű van csak. 4 szerver választási lehetőség van, mind egy nevű és 1-4ig. úgy látom egyik se enged be meg jobb alul sarokban: Érvénytelen számla
Hogy és hol módositottad a jelszavad?
Még az lehet,hogy a jelszót be kell irni nem másolni.....
Régi 2015-02-06, 14:54   #38 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hogy és hol módositottad a jelszavad?
Még az lehet,hogy a jelszót be kell irni nem másolni.....
A jelszavam mindig beírom, módosítani a webes felületükön módosítottam, nyugtázták.
Régi 2015-02-06, 14:55   #39 (permalink)
Tag

chrisbf1 logója

Alapbeállítás

Idézet:
A jelszavam mindig beírom, módosítani a webes felületükön módosítottam, nyugtázták.
De az a honlap jelszavára vonatkozik vagy nem?
Régi 2015-02-06, 15:01   #40 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
De az a honlap jelszavára vonatkozik vagy nem?
Én már nem tudom, majd lassan reagálnak valamit xD

Nem először kereskednék de kicsit rejtélyesen oldották ezt meg, más cégeknél rögtön ott hogy mivel hová léphetsz be, Alparinál is rögtön ment a Meta belépés még 0-ás számlán is kezdéskor...
Régi 2015-02-06, 15:06   #41 (permalink)
Tag

chrisbf1 logója

Alapbeállítás

Idézet:
Én már nem tudom, majd lassan reagálnak valamit xD
Most,ahogy megnéztem ott csak a clientarea jelszava módositható.....
Próbálgatni kell mindegyik szervert 1,2,3,4 a jelszóval,amit az Mt4-hez adtak meg.Ha van elnézhető karakter,akkor többféleképpen.Nekem is volt már,ilyen.....pl p,q,0,O stb.
Régi 2015-02-06, 15:17   #42 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Most,ahogy megnéztem ott csak a clientarea jelszava módositható.....
Próbálgatni kell mindegyik szervert 1,2,3,4 a jelszóval,amit az Mt4-hez adtak meg.Ha van elnézhető karakter,akkor többféleképpen.Nekem is volt már,ilyen.....pl p,q,0,O stb.
Jaja próbálgattam mindnél végig de nem enged be valamiért. Remélem ismét segítenek ebben is Az NFPről már lekéstem
Régi 2015-02-06, 15:41   #43 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Egyelőre ráutalok élesre azt majd próbálgatom de köszi az eddigieket.

Az ügyfélszolgálat mindenben segített, elég ritkaság számba megy szerintem. Remélem a kifizetésnél se lesz majd gond
Most kedden dél körül indítottam a kérelmet,és szerdán késő délután a számlámon volt a kért összeg,csütörtökön volt hozzáférhető. Két nap környékén még mindig megjött.
Sok sikert a kereskedéshez!
Régi 2015-02-06, 15:46   #44 (permalink)
Dan
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tomaso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Most kedden dél körül indítottam a kérelmet,és szerdán késő délután a számlámon volt a kért összeg,csütörtökön volt hozzáférhető. Két nap környékén még mindig megjött.
Sok sikert a kereskedéshez!
Már minden rendben, MT4 is megy bejelentkezve, válaszoltak, elvileg én rontottam el a jelszavam többször (kétlem) de adtak újat jó arcok.
Régi 2015-02-17, 21:23   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nyitottam számlát az Activtrades-nél. Már demoban volt, hogy nem tudott csatlakozni a szerverhez.
Most meg a 2. kereskedési napon 25 percig nem volt adat pont azon a két instrumentumon, amin kereskedtem.

Volt már ilyen tapasztalatotok ennél a brókercégnél?
Régi 2015-02-18, 07:44   #46 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Alapbeállítás

Az aktivtradessel soha nem volt gondom. A felcsatlakozás az néha tényleg gázos. De ha nem a szerverkiválasztással akarsz felcsatlakozni, hanem tudod a szerver ip cimét, és azt irod be, akkor simán felcsatlakozik, és onnantól nincs semmi probléma. Legalábbis nálam nem volt, és remélem nem is lesz.
Régi 2015-03-14, 08:57   #47 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Már megvan az éles számlám, és eddig úgy néz ki, hogy tényleg korrekt a cég. Szuper alacsony spreadek, pontos teljesülés stb.

Érdekes, hogy ennek ellenére ilyen csöndes ennek a brókernek a topicja.
Régi 2015-03-14, 10:08   #48 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már megvan az éles számlám, és eddig úgy néz ki, hogy tényleg korrekt a cég. Szuper alacsony spreadek, pontos teljesülés stb.

Fel fog ez pörögni. Azt hiszem az egyik legfelkapottabb bróker lehet, a közelmúltban történtek után. Én is nyitottam náluk egy számlát.
- Angol cég, komoly felügyelettel
- Kiegészítő ügyféltőke biztosítás 500.000, azaz ötszázezer fontig
- Magyar kapcsolattartó
- Remek kereskedési kondíciók.
Régi 2015-03-14, 11:24   #49 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 339
Lacóka789 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Hollandiából, Svédországból, Finnországból is alig jönnek hírek.
Mert ritkán van ott probléma.
Ha az ActivTrades-sel lenne, biztosan itt olvasnád.
Probléma mentes hely. Üdítő kivétel.
Lacóka789 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-14, 19:48   #50 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 87
AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hollandiából, Svédországból, Finnországból is alig jönnek hírek.
Mert ritkán van ott probléma.
Ha az ActivTrades-sel lenne, biztosan itt olvasnád.
Probléma mentes hely. Üdítő kivétel.
Így van, reméljük így is marad, én is ide költözöm!
Eddig minden nagyon tetszik és korrektnek tűnik! Jó kondíciók, gyors ügyfélszolgálat.

Ja, és nincs negatív számla egyenleg!
AnTi nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
ActivTrades, brókercég, cfd, FOREX

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 13:40 , a GMT +1 időzóna szerint.