Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-07-06, 13:36   #201 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 158
Hírnév szint: 8
Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
royalinvest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Viszont amilyen nagy a marketingbüdzséje, meg amilyen hires, olyan rossz a kötések teljesülése. Egyszerűen rémálom..
Megkérdezhetem, hogy milyen számlád van?
Mennyire lassú a teljesítés? Teljesen lehetetlenné teszi a kereskedést?
Más is tapasztalt ilyet az FxPro-nál?
Köszi.
Brian nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-19, 19:50   #202 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
Szabeeeqa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Fxpro kifizetés kártyára

Üdv Mindenkinek!
Az FxPro-nál van éles számlám.Mindent összevetve elégedett voltam velük,amíg a múlt héten ki nem akartam utalni egy összeget a bankkártyámra.Azt a választ kaptam hamarosan,hogy ez jelenleg technikai okok miatt nem lehetséges,válasszam a banki utalást inkább.Miután megtettem az ehhez szükséges lépéseket,a pénzem a elindult "valahová",és mikor érdeklődtem,hogy merre lehet akkor azt a választ kaptam,mégsem a banki utalás lesz a megoldás,mert időközben a kártyás "probléma" megoldódott.Ennek ellenére negyedik napja az van,hogy "pending" státuszban van az utalásom,és az operátorok sorban csak annyi választ adnak,hogy minden a legnagyobb rendben,hamarosan megkapom a pénzemet.Szerintetek felejtsem el a még bent lévő összeget is,vagy ez tényleg csak egy hamarosan megoldódó probléma,ahogyan Ők állítják?Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget mindenkinek!
Szép estét!
Szabeeeqa nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-07-19, 21:11   #203 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ha álnéven nyitsz egy új számlát akkor egy ideig statisztikailag minimálisan nőhetnek az esélyeid

De hogy ne csak a hülyeséget nyomassam:
Ha bankkártyával depoztál! akkor viszont sokkal reálisabb hogy hozzá is jutsz.
Régi 2016-07-19, 23:49   #204 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.877
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nekem is van náluk számlám a UK-ágon, nem volt velük gondom.
Nem is olvastam panaszról.
Elvileg a betétet a befizetéssel azonos módon fizetik ki. A profitot választható módon.
Sztem valószínűleg valóban vmi technikai zűrről van szó.

Kérlek, írj, hogy mi a pálya.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-20, 08:03   #205 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

"Ha bankkártyával depoztál! akkor viszont sokkal reálisabb hogy hozzá is jutsz."

Szia/Sziasztok!Kártyával történt a deposit,ráadásul a két dolog között nem telt el sok idő.Csak,hogy az egész sztori meglegyen leírom,remélem ezzel nem vívom ki sokak ellenszenvét.Tényleg nem a cég ócsárolása a célom,egyszerűen aggódom,hogy hozzájutok e a pénzemhez!Tehát:
Technikai problémára hivatkozva egy hete nem sikerül a kártyámra rakniuk az összeget,ugyanakkor a kereskedési számláról eltűnt.(Van egy trezor nevű dolog náluk ebből ment ki)A csavar az,hogy egyszer visszarakták,megkezdődött helyette egy banki utalás,miután meglepve tapasztaltam,hogy nem küldték a pénzt,viszont azt mondták már jó a kártya rendszer,így onnan jön!Azóta semmi.Angol illetve magyar ügyfélszolgálat ugyanazt mondja várjak,vagy írjak könyvelésre (írtam...),de semmi nem történik.Hát,ennyi amit tudok.
Amint többet tudok jelezni fogom!Remélem magamat kell majd kijavítanom,és csak jót tudok mondani a brókerről!
Régi 2016-07-20, 08:36   #206 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szabeeeqa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"Ha bankkártyával depoztál! akkor viszont sokkal reálisabb hogy hozzá is jutsz."

Szia/Sziasztok!Kártyával történt a deposit,ráadásul a két dolog között nem telt el sok idő.

Ha sokáig xarakodnak,
olvass utána a "chargeback"-nak.
Megbízhatóbb mint a Cysecback

//60 napig ez a chargeback egyszerűbb, de utána sem reménytelen
Régi 2016-07-20, 09:09   #207 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 69
eurusd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Remélem megoldódik a problémád, nekem pár napon belül (a múlt héten) kiutalták a korábban kártyáról betett depót vissza a kártyára. jukéj ágon vagyok.
eurusd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-20, 09:51   #208 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
eurusd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Remélem megoldódik a problémád, nekem pár napon belül (a múlt héten) kiutalták a korábban kártyáról betett depót vissza a kártyára. jukéj ágon vagyok.
Szia!Sajnos,én a ciprusi ágon vagyok,ez egyre jobban elszomorít.Pár perce megint beszéltem a kapcsolattartóval,megint csak várakozásra buzdított... Azt hiszem ez nem sok jót jelent.
Régi 2016-07-20, 10:11   #209 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 69
eurusd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

uhh...az nem jó...pont ezért választottam a briteket hátha ilyen nem fordulhat elő ott. elszomorító, de reménykedjünk a legjobbakban
eurusd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-20, 13:51   #210 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

UK-ágon vagyok de az elképzelhetetlen, hogy ugyanaz a jónevű bróker egyik ágon fizet a másikon nem.
Az a "trezor" a wallet.
Régi 2016-07-20, 13:53   #211 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha sokáig xarakodnak,
olvass utána a "chargeback"-nak.
Megbízhatóbb mint a Cysecback

//60 napig ez a chargeback egyszerűbb, de utána sem reménytelen
Várjunk még, ez tényleg nem "gagyi bróker".

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2016-07-20, 14:40   #212 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 101
Hírnév szint: 2
lotmoney a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez most eso utan koponyeg, de talan erdemesebb akkor olyan brokinal tradelni, aki ad egy debit cardot is az account melle.
lotmoney nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-20, 15:28   #213 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Még ne gyászoljunk, be@juk a pácienst.
Régi 2016-07-20, 15:57   #214 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!Köszi mindenkinek a hozzászólásokat!Ígértem így írom a fejleményeket.Előtte annyit még,hogy tényleg nem szándékom a cég hírnevét tönkretenni,és semmi rossz szándék nincsen bennem.Mint mindenki próbálom azt csinálni ami a szenvedélyem,amit szeretek (trade),és ezt nagy mértékben befolyásolják az ilyen gikszerek.Mai napon volt az,hogy eluntam,hogy a könyvelési osztály,amire minden kapcsolattartó,ügyfélszolgálat hivatkozik ,még válaszra sem méltat.Ahogyan kell megírtam nekik újra az angol nyelvű levelet,amit Ők nem kaptak meg.Nekem minden eszközről elküldöttnek jelez,így nem értem mi lehet a baj.Ezek után fogtam,és a számlámról 2500$-t kiemeltem a wallet/trezorba. Megkezdtem egy banki utalást.Jelenleg ez pár óra után még pending/függőben szakaszban van.úgy voltam vele,ha ez is "elmegy" valahová,akkor tök mindegy mit óvatoskodok,úgyse lesz meg.Most a "meglátjuk" állapotban vagyok.Igazság szerint nem vagyok az a reklamálós ember.A veszteségeket tanulópénznek szoktam betudni.Fiatalabb koromban bárminek utána mentem,és nagyon keményen léptem fel,persze ez nem brókerekre érthető.Ma már úgy vagyok,bárhol lehet probléma,bármit tudjon elengedni az ember.Az egyetlen dolog ebben a sztoriban amit a kis lelkem nehezen fogad,hogy amikor értesültem a kártyás rendszer hibájáról,akkor meginditottam egy banki utalást.A két összeg ráadásul nem is egyezett,de ezt letudták annyival,hogy a különbözet visszakerült a walletba(!?) Se egy kérdés,hogy szeretném e még,se semmi.Ez az ami nem hiszem,hogy profi hozzáállás.Müködik,aztán mégsem,majd megint... A továbbiakról majd ha valakit még érdekel írok!
Szép napot és jó kereskedést nektek!
Régi 2016-07-20, 16:40   #215 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem szép nap egy számlatulajdonosnak.
Van személyes ügyintéződ? Nekem van (nem 1M dolláros számlával ).
Régi 2016-07-20, 17:25   #216 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Igen,van!Nagyon kedves a hölgy,bár szegénykém még talán jobban meg van illetődve mint én.
Régi 2016-07-20, 17:27   #217 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 101
Hírnév szint: 2
lotmoney a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ezekkel az online pénzügyeskedésekkel, amik nem bankhoz kötődnek (e-wallet vagy akár brókerek) általában ingadozó tapasztalataim vannak - és ez a legrosszabb,mert hiába érzi úgy az ember, hogy működ a dolog, mindig várhatja,h mikor b.szik be.
lotmoney nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-20, 18:30   #218 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!
Új fejlemény!
Elsősorban azt szeretném közölni,hogy az imént kaptam smst,a bankomtól,amiben az Fx-Pro-tól várt összeg megérkezett!Megnéztem az accountomat,ahol jelenleg semmilyen változás nem történt.Mindkét megkezdett tranzakció függőben van,jele nincsen annak,hogy bármilyen pénzt elindítottak volna!
Mindenesetre a korrektség megköveteli,hogy megkövessem a céget!Amint látszik megbízhatóak,kifizetnek ha nehezen is működött ez valamiért.
Azt is el kell mondanom,hogy ma kaptam egy nagyon hasznosnak tűnő tanácsot
KOCKASEGGŰ nevű felhasználó társunktól.Ő javasolta,és külön hála érte,hogy próbálkozzak be egy CHARGEBACK-el amit a bankomnál indíthatok,60 napig van erre lehetőségem.Miután ez elhangzott,és kiegészítettem azzal,hogy az egész tőkémet kiveszem 2(!) órán belül megkaptam ami az enyém!Nem állítom,hogy Kockaseggű feltalálta a gyógyírt a beragadt pénzekre,de nálam letagadhatatlan a sikere,mert napokig csak a jól bevált nyugtató szöveget kaptam pénz helyet!!
Köszönöm szépen mindenkinek aki segíteni próbált,fantasztikusak vagytok!
Magam részéről ajánlom mindenkinek a hasonló vehemenciát,igaz ez nem az a pálya amin az erőszakosság lenne a mérvadó!Mégis bebizonyosodott,hogy a határozottságunkat ilyen helyzetekben is elő kell vennünk,nem csak a chart-on!
Szép estét mindenkinek!
Régi 2016-07-20, 19:15   #219 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hálstennek. Nem szokott gond lenni. Azért egy UK-számlát is nyiss ha ciprusin vagy.
Vm zűr van ott a fejekben, emailt kaptam, hogy elindult a török líra kereskedése, majd félóra múlva, hogy csak hétfőtől.
Régi 2016-07-20, 20:01   #220 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszönöm MYBUSSINESS! Igen,már megtettem!Köszönöm neked is a támogatást!
Régi 2016-10-05, 00:22   #221 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
gabiksz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Valaki megtudná mondani, hogy hol tudom megnézni az aktuális
fix spread méretét? Ha jól emlékszem a régebbi weboldalon volt egy táblázat
amiben ez is szerepelt. Előre is köszönet...
gabiksz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-05, 00:39   #222 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://www.fxpro.hu/trading/tools/co...-forex-spreads
Spread összehasonlító táblázatok
Régi 2016-10-05, 18:42   #223 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
gabiksz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Köszi az infót...
gabiksz nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

« Optionfair | Acfx »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 19:50 , a GMT +1 időzóna szerint.