Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-06-01, 15:31   #1 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 68
Hírnév szint: 7
Sityu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Fxpro

Sziasztok!

Van esetleg valakinek véleménye a fent emlíett brókercéggel kapcsolatban?

Köszi, Üdv!
Sityu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-01, 17:24   #2 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sityu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Van esetleg valakinek véleménye a fent emlíett brókercéggel kapcsolatban?

Köszi, Üdv!
Az egyik legismertebb brókercég.
Rengeteg vélemény van róla az FPA-n.
http://www.forexpeacearmy.com/public.../www.fxpro.com
Nem volt különösebb problémám velük. Szerintem a MM-ek közül az egyik legjobb.
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-06-01, 20:45   #3 (permalink)
Tag

Zeeman logója

Összes hozzászólás: 81
Hírnév szint: 8
Zeeman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Zeeman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én náluk vagyok és eddig mindig rendben ment a pénz oda-vissza utalás! Rengeteg forex pár(főbb párok és kevésbé fontosak is, pl magyar forint,korona, dél afrikai rand), olaj, gáz, gabona, szója, arany, ezüst, amcsi részvények(Boeing,Coca cola, IBM, Microsoft,AIG stb), indexek(ftse,dax,nikkei,DJ stb). Szóval elég széles a paletta!
Persze ha kezdő vagy akkor ne feltétlenül a széles paletta alapján dönts!

Mindenképp demózz és probálj ki több platformot is! Minden cégről fogsz jót és rosszat is olvasni! A spreadek fontosak ha esetleg napon belül kereskednél. Ennek is érdemes utána nézni!
Régi 2011-11-04, 18:03   #4 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 30
baistvan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Van valakinek ECN számlája Fxpro-nál, és ha van mi a véleménye?
baistvan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-05, 19:28   #5 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 14
Gabe69 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az engem is érdekelne a megbízás teljesülés ECN számlán is meg símásn is mennyire gyors!
Gabe69 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-06, 06:10   #6 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Gabe69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az engem is érdekelne a megbízás teljesülés ECN számlán is meg símásn is mennyire gyors!
FxPro sima egyre rosszabb, most váltok róluk, mert meguntam a sok requote-ot 3-5 slippage mellett. Teljesülés néha 2-3 másodperc. Nem tetszik továbbá az sem, hogy megbízást bevinni csak 5 pipre tudok a jegyzett ártól, pedig nem M1 scalp a stratégia.
Viszont tetszik az ingyenes hazautalás.
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-06, 12:26   #7 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
FxPro sima egyre rosszabb, most váltok róluk, mert meguntam a sok requote-ot 3-5 slippage mellett. Teljesülés néha 2-3 másodperc. Nem tetszik továbbá az sem, hogy megbízást bevinni csak 5 pipre tudok a jegyzett ártól, pedig nem M1 scalp a stratégia.
Viszont tetszik az ingyenes hazautalás.
Ha skalper vagy, és ilyen szarok a teljesülések, akkor egy idő után már nem lesz mit hazautalnod, még ha ingyenes akkor sem.
Régi 2012-03-12, 13:06   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
deszka2009 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Fxpro

Szaisztok a segiségeteket kérném,éedekelne ez az Fxpro, egy ismerősöm ajánlotta,eddig a tadawulnál volt bent pénzem, de az meghalt, nem hoz semmit.A robotos verzió érdekelne,mennyi egy hónapra, évre??mennyi a jutalék,és hogyan történik a levonás,ök vonják vagy megmondják mennyit utalj nekik????fontos lenne...előre köszi
deszka2009 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-12, 13:46   #9 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 57
Hírnév szint: 6
abrakadabra111 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nocsak meghalt a Quantum? (ha arra gondoltál)
abrakadabra111 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-12, 16:43   #10 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 157
Alapbeállítás

Idézet:
deszka2009 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szaisztok a segiségeteket kérném,éedekelne ez az Fxpro, egy ismerősöm ajánlotta,eddig a tadawulnál volt bent pénzem, de az meghalt, nem hoz semmit.A robotos verzió érdekelne,mennyi egy hónapra, évre??mennyi a jutalék,és hogyan történik a levonás,ök vonják vagy megmondják mennyit utalj nekik????fontos lenne...előre köszi
Nem tudom, hogy az fxpronál van-e robotos kereskedési rendszer, de azt tudom, hogy ha most nyitsz náluk számlát és legalább 5.000$-t töltesz számládra akkor adnak ajándékba egy wallstreet-et. Igaz olcsóbban akár a piaci ár alatt is tudsz venni wallstreet-et. Én pl az ismerősömtől vettem meg féláron, mert abbahagyta a robotozást.
Nufy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-13, 07:47   #11 (permalink)
Kitiltott

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 1.789
IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül IronFX NZ részére
Alapbeállítás

Valami nincs renben az FxPro - nál:

Date: Fri, 24 Feb 2012 16:55:13 +0100
From: support@mail.fxpro.com
Subject: Upgrade of your cTrader Accounts

Dear

Further to our below email regarding upgrading of your cTrader account, in order for all our clients to benefit from our new low spreads and the direct cash rebate program we will be retiring our current cTrader accounts on Friday 2nd of March 2012 at 12.00 midnight (server time).

Please ensure that by the above date you have opened a new cTrader account and closed all active orders on your current one. Once you have opened the new account you will be able to instruct our accounting team to transfer your balance. Please note that any orders still open at 12.00 midnight on Friday the 2nd of March will automatically be closed at the current market price.

If you have any questions regarding above or require assistance with opening a new account please contact our Support Department at +44 203 151 5550.

Upgrade today your FxPro cTrader ECN account and start earning rebates and tighter spreads from 0 pips.

To enjoy these new benefits all you have to do is log into FxPro direct and open a new FxPro cTrader ECN account .
Start trading now, its that simple!
FxPro is delighted to announce the launch of our new enhanced FxPro cTrader with:

Tighter spreads EURUSD, GBPUSD from 0 pips

Enhanced market depth

40 currency pairs

Multilingual client interface

And most importantly 'Cash Rebates'

© 2006-2012 FxPro Financial Services Ltd Live Chat or E-mail us
Follow us on:

Lehet hogy a barátod ezért hagyta abba a robotozást?
IronFX NZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-27, 20:01   #12 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

megnéztem a cTradert, mert nagyon reklámozzák. de azt nem értem, hogy miért ekkora a jutalék.. -8..59 nyitáskor és záráskor is. de nem -6.5-nek kéne lennie?

http://kepfeltoltes.hu/121227/fxpro_...toltes.hu_.jpg
  Válaszol idézettel
Régi 2012-12-27, 20:23   #13 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
megnéztem a cTradert, mert nagyon reklámozzák. de azt nem értem, hogy miért ekkora a jutalék.. -8..59 nyitáskor és záráskor is. de nem -6.5-nek kéne lennie?

http://kepfeltoltes.hu/121227/fxpro_...toltes.hu_.jpg
Az oldalukon valóban 65$-t írnak 10 lotonként.

"Commission

FxPro charges $65 per 1 million US dollars traded upon opening and the same amount upon closing a position."
Régi 2012-12-28, 11:44   #14 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

"Tisztelt Sindler Úr!

A jutalék mértéke valóban 65 USD 1millió USD kereskedése esetén, de Ön EUR/USD párral kereskedett, így az akkor aktuális átváltási rátával kell számolni, tehát (6,5 * az akkori EUR/USD árfolyam = jutalék mértéke USD-ben).

Üdvözlettel"
  Válaszol idézettel
Régi 2012-12-28, 12:12   #15 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"Tisztelt Sindler Úr!

A jutalék mértéke valóban 65 USD 1millió USD kereskedése esetén, de Ön EUR/USD párral kereskedett, így az akkor aktuális átváltási rátával kell számolni, tehát (6,5 * az akkori EUR/USD árfolyam = jutalék mértéke USD-ben).

Üdvözlettel"
Aha, azt hiszem értem. Tehát te 1 lot EUR-t mozgattál, ami 1,31xx lot USD az épp aktuális árfolyam szerint. Ezt szorozzák a jutalékkal. Cseles, viszont USD/JPY-el nem lesz ilyen gondod.
Régi 2012-12-28, 14:05   #16 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 226
joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az oldalukon valóban 65$-t írnak 10 lotonként.

"Commission

FxPro charges $65 per 1 million US dollars traded upon opening and the same amount upon closing a position."
Azért ez már sarcos, vad.. $65 per side!? A teljes jutalék így $13 per round turn standard lot.
joe134 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-30, 10:45   #17 (permalink)
Tag

Hely: Offshore
Összes hozzászólás: 42
Hírnév szint: 5
Offshore Lovag már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Offshore Lovag már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata az FXPro új Agency Modelljével kapcsolatban?
Érdekel a véleményetek.

Aki MT4 accountot nyit, annak azt mondják, hogy nincs dealing desk, abszolút dealing desk mentes környezetet kapsz, helyette Agency Modell van. Ami a leírása alapján valamilyen szimulált ECN módszer. Saját magát is már úgy hirdeti, hogy ECN/STP bróker. Szó sincs MM-ről.

Ez tavaly év végén kezdődött nála, akkor el is kezdtem demózni az MT4 platformjával, nagyon jónak találtam. Idén februárban nyitottam is náluk egy éles MT4 számlát, azt kell mondjam, hogy meg vagyok velük elégedve. Azóta a teljes website megújult, és az account menedzselő felületen is nagyon jó lehetőségeket biztosít. A Spread-ek major párokon alacsonyak, hírek idején is, és abszolút nem dobál le a platform. Megnéztem a Log fájlokat, nem találtam olyan tranzakciót az elmúlt egy hónap alatt, ami tovább tartott volna 1 másodpercnél. Ez mondjuk lehet annak is köszönhető, hogy a 3 éles szerverük közül a harmadikon kaptam accountot és lehet, hogy az még nincs leterhelve.

A magyar ügyfélszolgálat jó, dedikált kapcsolattartót kap mindenki.

MT4-hez (most még) ingyen lehet letölteni a Premium nevezetű okosságot. Kipróbáltam azt is, nagyon ügyes, egyszerre több pozit is le lehet vele zárni, és vannak benne okosságok. Még az MQL4 kódját nem néztem meg, lehet, hogy abban van valami turpisság, így ezért élesben még nem használom.

Eddig jól teljesít, kétszer volt, hogy számomra érthetetlen poziból kistoppolt, de a két alkalomból az egyiknél már rájöttem, hogy én rittyentettem rossz helyre a stoppot.

Ha esetleg valakinek van tapasztalata velük a "megújulásuk" óta, akkor kérem ossza meg.

Peace.
Offshore Lovag
Offshore Lovag nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-05-08, 13:23   #18 (permalink)
Szenior tag

ChyberBoB logója

Összes hozzászólás: 308
ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül ChyberBoB részére
Alapbeállítás

Én ma beszéltem az ügyintézőmmel, kérdeztem, hogy tud e ajánlani olyan számlatípust ami alkalmas skalpolásra, mind gyorsaságban, mind pedig a költségek tekintetében.
A cTradert ajánlotta, ahol 1 lot 6,5 usd költséggel kereskedhető és vannak tört lotok is.
minimum depozit pedig 1000 USD vagy ennek megfelelő más főbb deviza.

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? cTrader vagy költségek terén esetleg?
ChyberBoB nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-05-08, 14:38   #19 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 9
Péterfx a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én próbálgatom a cTradert, igaz másik brókernél, mert ott olcsóbb, meg van már náluk régóta számlám. Éles számlán is kötök cTraderen és azt kell mondjam, hogy ég és fold a különbség, ha MT4-el hasonlítom össze. Iszonyat gyors! Meg kell szokni a kezelését, de az pár nap szerintem mindenkinek... Ehhez is van robot, ha valaki akar expertet üzemeltetni. Sokkal átláthatóbb a költség, ha jutalékot fizetsz. A spread-ben sose tudhatod, hogy valójában mennyit rakott rá a brokered... Itt meg tök világos, hogy 1 lot ennél a brókernél 6,5 usd. Ráadásul ha skalpoláshoz akarod használni, akkor mindenképp előnyös, mivel szűk a spread és így kisebb az esélye, hogy ha szűk stoppot használsz, hogy kiütik a pozíciód.
Péterfx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-24, 09:37   #20 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 68
Sityu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás FxPro - Ctrader

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek, ki használja az FxPro brókercég ECN típusú számlájának kereskedő felületét, a Ctradert? Leginkább az, hogy mire lehet használni egy bizonyos devizapár lenyitásánál a Price Dom-k fület?
Sityu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-21, 11:02   #21 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Offshore Lovag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha esetleg valakinek van tapasztalata velük a "megújulásuk" óta, akkor kérem ossza meg.
Eléggé halott ez a topic. Vigyünk egy kis életet bele.

Nem véletlenül választottam partnernek az FxPro-t.
Valamennyi szolgáltatását én sem veszem igénybe, de számomra a legfontosabb a következők:

- Minimális számlaméret: $500
- Minimális pozícióméret: 0,01 Lot-tól
- Tőkeáttétel 1:500-ig
- Instrumentumok: több mint 140 termék (devizapár, részvény, index, fém, nyersanyag, árucikk, határidős termék)
- Versenyképes dinamikus árrés a major valutapárokon
- Megbízás végrehajtása: No Dealing Desk (NDD, ECN) (Agency Model, nincs érdekütközés te és a bróker között)
- hedge engedélyezett
- Expert Advisor (EA) használata engedélyezett
- nincsen számlanyitási, számlavezetési, havi díj, rejtett költség
- Számla pénzneme: EUR, USD, GBP, CHF, JPY, PLN
- Letét átutalás/ felvétel: Bankszámla, bankkártya, egyéb (PayPal, Neteller, Moneybookers, WebMoney, stb.)
- Ügyfélszolgálat 24/5 órában, 16 nyelven
- korlátlan demoszámla a gyakorláshoz

Egyéb szolgáltatás:
- FxPro oktatóanyagok, webináriumok
- Autochartist: trend-alakzat felismerő szoftver ingyenesen
- Trading Central: technikai elemzések devizapárokra, fémekre, nyersanyagokra
- SQUAWK: élő piaci elemzés, audio komment (hétfő-péntek)
- FxPro Dashboard: komplex piaci térkép a devizapárokról, vételi-eladási pozíciók ajánlati könyve
- FxPro SuperTrader: automata forex szignál másoló rendszer
- FxPro Quant : saját automatán kereskedő FOREX stratégia-építő online webfelület
- FxPro EA Library: FxPro és külső programozók által fejlesztett sikeres forex robotok díjmentesen
- Egyéb platformok: Multi Terminal, cTrader, Mobile (Smartphone, iPhone, Android), Web Trader

Megpróbálom tehát sok más brókercég mellett az FxPro-t képviselni itt a fórumon, ha lesz kérdés.
Ha tudok, válaszolok. Ha nem, azonnal segítséget kérek a központtól.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-24, 07:13   #22 (permalink)
Kitiltott

kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás Autochartist

Sokan kereskednek kizárólag technikai alapon, támasz/ellenállás szinteket, Fibo szinteket, harmonic és egyéb alakzatokat, trendvonal töréseket…

Erre ad több idősíkon, átlagban 60-70% találati arányú szignált az Autochartist, amit több éve figyelgetek (hiszen a gft dealbookjához is van szerencsém kapcsolni.)

A piacvezető automatizált technikai elemző szolgáltatás 2004-ben indult és jelenleg a 45 nagy bróker ügyfelei számára érhető el díjmentesen. Ez több, mint 50 000 tradert jelent a világ 80 országában, és több ezer potenciális kereskedelmi lehetőségeket jelez havonta forexen, részvényeknél, árupiaci termékeknél...

Autochartist eredetileg napon belül alkalmazták az amerikai részvénypiacon. Új perspektívát jelentett az chart alakzatok felismerésében, mert időt takarított meg automatikus jelzéseivel. A következő néhány évben gyorsan fejlődött sebességben, pontosságban, minőségben.
2008 óta felismeri a Fibonacci szinteket, 2011-től a jelentős támaszokat/ellenállásokat. A közelmúltban indult az átfogó Market Report szolgáltatás, és 2013-tól a Kedvenceket is külön figyelhetjük. Szintén új a volatilitás vizsgálat, de visszajelzéseket kapunk egy-egy signál megbízhatóságáról is.

Alkalmazhatjuk mt4-en chartra húzva, de külön webes felületen is. Hangjelzést ad, kijelöli a célárat.

Szóval sufnituning, házilag barkácsolt programírás helyett ez egy versenyképes szignál-lehetőség, ingyen.

Bővebben: http://www.fxpro.hu/
Régi 2014-02-24, 07:42   #23 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sokan kereskednek kizárólag technikai alapon, támasz/ellenállás szinteket, Fibo szinteket, harmonic és egyéb alakzatokat, trendvonal töréseket…

Erre ad több idősíkon, átlagban 60-70% találati arányú szignált az Autochartist, amit több éve figyelgetek (hiszen a gft dealbookjához is van szerencsém kapcsolni.)

A piacvezető automatizált technikai elemző szolgáltatás 2004-ben indult és jelenleg a 45 nagy bróker ügyfelei számára érhető el díjmentesen. Ez több, mint 50 000 tradert jelent a világ 80 országában, és több ezer potenciális kereskedelmi lehetőségeket jelez havonta forexen, részvényeknél, árupiaci termékeknél...

Autochartist eredetileg napon belül alkalmazták az amerikai részvénypiacon. Új perspektívát jelentett az chart alakzatok felismerésében, mert időt takarított meg automatikus jelzéseivel. A következő néhány évben gyorsan fejlődött sebességben, pontosságban, minőségben.
2008 óta felismeri a Fibonacci szinteket, 2011-től a jelentős támaszokat/ellenállásokat. A közelmúltban indult az átfogó Market Report szolgáltatás, és 2013-tól a Kedvenceket is külön figyelhetjük. Szintén új a volatilitás vizsgálat, de visszajelzéseket kapunk egy-egy signál megbízhatóságáról is.

Alkalmazhatjuk mt4-en chartra húzva, de külön webes felületen is. Hangjelzést ad, kijelöli a célárat.

Szóval sufnituning, házilag barkácsolt programírás helyett ez egy versenyképes szignál-lehetőség, ingyen.
Bővebben: http://www.fxpro.hu/
hmmmm.....

milyen lelkes lettél, mióta árulsz valamit

azt az utolsó mondatot azért nem kellett volna odaszúrni, lenézve mások munkáját

nem vall egy több diplomás, oktatóra
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-24, 08:07   #24 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hmmmm.....

milyen lelkes lettél, mióta árulsz valamit

azt az utolsó mondatot azért nem kellett volna odaszúrni, lenézve mások munkáját

nem vall egy több diplomás, oktatóra
Elnézést. A bőrömből azért nem tudok kibújni, nyomom az őszintét…

Van egy kontraszt, amit ki szerettem volna hangsúlyozni. Ingyé kipróbáltat, versenyképest, vagy bizonytalan hozamú (programozó-)oktatás 200 ezerért/ program x ezerért …

Egyébként nem vagyok oktató. Ez is csak egy opció a teljes kínálatból.
Régi 2014-02-24, 16:26   #25 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Az Autochartist 4 féle alkalmazása alapbeállításokkal:
- chart patterns
- Fibo patterns
- szintek
- várható volatilitás
Csatolt kicsinyítések
fxpro-eurjpy-m15-fxpro-autochartist.png  
Régi 2014-02-25, 19:19   #26 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mi a különbség az Fxpro és az Fxpro UK között?

Fxpro UK tényleg UK-ban van bejegyezve?

Valakinek van tapasztalata az "EA könyvtár" szolgáltatásukkal kapcsolatban?

és még egy. Mindig megnézem az új brókereket a forexpeacearmy-n.
Az fxpro-ra ezt írják:
The FPA recommends a VERY HIGH LEVEL OF CAUTION dealing with this company.

ui. amúgy már majdnem utaltam hozzájuk, de most egy picit elbizonytalanodtam.
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-26, 04:45   #27 (permalink)
Szenior tag

safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

segítség képpen felteszem ide a top 3 megtalálható eredményét.

fxpro-fxpro3.jpg

fxpro-fxpro2.jpg

fxpro-fxpro1.jpg
Régi 2014-02-26, 05:27   #28 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Az fxpro-ra ezt írják:

Többek közt a Te kérdéseidet is elküldtem a Központba, hogy hivatalos, megnyugtató választ kaphass. Majd felteszem.

Ha hozzám regisztráltál, köszönöm. Ilyen kérdésekkel privátban is bármikor kereshetsz.

Ha már régebben regisztráltál, akkor sincs baj, átigazolhatsz (demo, vagy éles számlanyitással). Ekkor egyszerűen hozzájuthatsz a moneymentor szolgáltatásokhoz, köztük a konzultációhoz.
Régi 2014-02-26, 07:15   #29 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
segítség képpen felteszem ide a top 3 megtalálható eredményét.

Csatolás 4853

Csatolás 4854

Csatolás 4855
Ez miben segítség?
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-26, 09:30   #30 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez miben segítség?
Tegnap kérdeztem:
"Valakinek van tapasztalata az "EA könyvtár" szolgáltatásukkal kapcsolatban?"

Gondoltam felteszem én mit találtam.
Régi 2014-02-27, 06:45   #31 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás Trading Central

Ha valakinek az Autochartist érdekesnek tűnt, a Trading Central legalább annyira az lesz.

Az FxPro együttműködik a kiváló piaci szakemberekből álló, szignálokban és technikai elemzésekben élenjáró csapattal, ami a világ 50 legnagyobb befektetési bankja közül 38-at és 100+ egyéb pénzügyi intézményt szolgál ki 30 országban a forex, részvény, index, kötvény, fém, nyersanyag termékek piacán.

A technikai elemzéseikben találkozhatunk támasz/ellenállás szintekkel, trendvonalakkal, csatornákkal, alakzatokkal (pl. háromszög, zászló, W, M, fej-váll), Fibo, Pivot szintekkel, indikátorokkal (pl. MA, BB, Macd, DMI, RSI, Stoch), figyelik a túladottságot, divergenciákat.

A díjnyertes chart-alapú és matematikai módszerek megfelelnek a különböző befektetési stratégiák követelményeinek, napközbeni kereskedéstől a swing kereskedésen át a hosszú távú befektetésekig.

Szolgáltató partnerei közt sok ismerős nevet találunk: Bloomberg, DowJones Newswires, Interactive Data Real Time Services, MetaQuotes Software Corp., Six Telekurs, Sungard, Thomson Reuters, Boston Prime, Traders Education, Trading Super Investing

Az szolgáltató felület is szűrhető, testre szabható. FxPro ügyfelek számára ingyenesen elérhető.

Azt gondolom, hogy az Autochartist és a Trading Central olyan ingyenes, de komoly eszközök, ami segítség azoknak a tradereknek, akik a technikai elemzés gyakorolják, vagy ilyen szignálokat keresnek, vagy épp manuálisan szeretnék profik döntéseit másolni (s ez alternatívája lehet a közösségi kereskedésnek).

Akik automatizálni szeretnének, azoknak is van megoldás: egyszerű, saját programok készítése, tesztelt expertek, vagy épp a profik kereskedésének automatikus másolása.

De ezekről inkább máskor írok, mert nem szeretnék sem túl lelkes, sem túl nyomulós lenni.

Addig is „trade forex like a Pro.”
Csatolt kicsinyítések
fxpro-atc.gif  
Régi 2014-03-01, 11:29   #32 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:

Az fxpro-ra ezt írják:
Ja, míg el nem felejtem. Itt vannak a hivatalos válaszok safe kérdéseire:

"1.Az FxPro UK Limited a Financial Conduct Authority (korábban Financial Services Authority) által engedélyezett vállalat (regisztrációs szám: 509956).
FxPro Financial Services Limited a Cyprus Securities és az Exchange Commission által engedélyezett és szabályozott vállalat (engedélyszám: 078/07).
Az FxPro Financial Services és az FxPro UK Limited az FxPro Group Limited holding közvetlen leányvállalatai.
Az FxPro UK Limited az FxPro Financial Services Limited közvetlenül működtetett leányvállalata.
Az FxPro Financial Services Limited és az FxPro UK Limited nem nyújt CFD-kereskedési lehetőséget bizonyos országok, mint például az Amerikai Egyesült Államok vagy az Iráni Iszlám Köztársaság lakosainak.
Az FxPro UK alatt nem lehet részvényekkel, azaz Shares, kereskedni, illetve a befizetési módok itt csak a banki, kártyás és Netteller befizetések, míg az FxPro esetében ezek mellett ott van a PayPal, Moneybookers vagy Skrill, Kíni ügyfelek esetében pedig a Webmoney.

2.Az EA Könyvtárban levő EA robotokra nézve a tesztelés alatt elért eredményeket le is lehet tölteni. Múltbeli adatok semmiféle garanciát nem jelentenek a jövőbeli teljesítményekre. És természetesen a fennlévő robotokat első sorban az ügyfeleknek is vissza kell tesztelniük, ha meg vannak elégedve az eredményekkel akkor természetesen folytathatják a tesztelést demó számlán, és hogy ha ott meg vannak elégedve, elkezdhetik használni az MT4 EA Micro számlákon Micro lotos kötéseken, tesztelés céljából. És mint minden robotot, természetesen optimalizálni, figyelni is kell.

3. A forexpeacearmy-n természetesen mindenki kifejtheti saját véleményét, hiszen ez egy fórum. Azt is fontos megnéznünk, hogy mikor volt írva ez a comment.

Az FxPro, mint piacvezető a 100%-osan ügynökségi modellt követő FX bróker azt célt tűzte ki maga elé, hogy átláthatóvá és igazságossá tegye kereskedői számára ezt az iparágat.
Az ügyfélközpontú ügynökségi modellt követő megbízás-végrehajtás sikeresen hangolja össze érdekeinket ügyfelein érdekeivel, akik hasznot húznak abból, hogy nincs érdekütközés, kereskedelmi részleg közbelépés vagy ármanipuláció.
Számos piaci bróker bónuszokat és jutalékokat kínál azért, hogy velük kereskedjen, mivel ők pénz keresnek az Ön veszteségén; az ő érdekük nem egyezik az Önével.
Az FxPro megváltoztatja a játékszabályokat. Mi nem a veszteségeken keresünk pénzt, hanem az bankokon keresztül az árrés haszonkulcsán."

Szerintem korrekt.
Régi 2014-03-02, 13:03   #33 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás FxPro SuperTrader

Korábban több bróker ajánlatát is nézegettem. Találtam olyan magyar képviseletet, aki szerényen csak azt ígérte, hogy tőzsde-milliomost farag mindenkiből, ha figyeli, manuálisan másolja más névtelen, ismeretlen traderek kereskedését. Több mint 4000 likeolója van a Facebookon.

Ez elgondolkodtatott. Kell az embereknek alapos oktatás? Fenét. Kell fundamentum? Haggyá má’! Meg kell tanulni komplexen elemezni? Minek. Vállalnod kell a személyes döntés felelősségét? Dehogy.

Figyelj, másolj, nyomd a gombot, amikor mások. Közösségi kereskedés. Létezik ennél egyszerűbb?

Létezik.
Az FxPro Supertrader. Ez azoknak szól, akik valami ilyesmit keresnek.

Az FxPro SuperTrader segítségével vezető szolgáltatók stratégiáit másolhatod le.

Találj számodra megfelelő egy, vagy több stratégiát, határozd meg a saját kockázati paramétereidet és egyszerűen a Direkten keresztül csoportosíts át tőkét erre a számládra. Aztán a portfóliódban automatikusan másolódnak a profik kötései, amíg csak akarod.
Régi 2014-03-02, 13:20   #34 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

egyre jobban hangzik..

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha valakinek az Autochartist érdekesnek tűnt, a Trading Central legalább annyira az lesz.

Az FxPro együttműködik a kiváló piaci szakemberekből álló, szignálokban és technikai elemzésekben élenjáró csapattal, ami a világ 50 legnagyobb befektetési bankja közül 38-at és 100+ egyéb pénzügyi intézményt szolgál ki 30 országban a forex, részvény, index, kötvény, fém, nyersanyag termékek piacán.

A technikai elemzéseikben találkozhatunk támasz/ellenállás szintekkel, trendvonalakkal, csatornákkal, alakzatokkal (pl. háromszög, zászló, W, M, fej-váll), Fibo, Pivot szintekkel, indikátorokkal (pl. MA, BB, Macd, DMI, RSI, Stoch), figyelik a túladottságot, divergenciákat.

A díjnyertes chart-alapú és matematikai módszerek megfelelnek a különböző befektetési stratégiák követelményeinek, napközbeni kereskedéstől a swing kereskedésen át a hosszú távú befektetésekig.

Szolgáltató partnerei közt sok ismerős nevet találunk: Bloomberg, DowJones Newswires, Interactive Data Real Time Services, MetaQuotes Software Corp., Six Telekurs, Sungard, Thomson Reuters, Boston Prime, Traders Education, Trading Super Investing

Az szolgáltató felület is szűrhető, testre szabható. FxPro ügyfelek számára ingyenesen elérhető.

Azt gondolom, hogy az Autochartist és a Trading Central olyan ingyenes, de komoly eszközök, ami segítség azoknak a tradereknek, akik a technikai elemzés gyakorolják, vagy ilyen szignálokat keresnek, vagy épp manuálisan szeretnék profik döntéseit másolni (s ez alternatívája lehet a közösségi kereskedésnek).

Akik automatizálni szeretnének, azoknak is van megoldás: egyszerű, saját programok készítése, tesztelt expertek, vagy épp a profik kereskedésének automatikus másolása.

De ezekről inkább máskor írok, mert nem szeretnék sem túl lelkes, sem túl nyomulós lenni.

Addig is „trade forex like a Pro.”
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-02, 15:43   #35 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"Szolgáltató partnerei közt sok ismerős nevet találunk: Bloomberg, DowJones Newswires, Interactive Data Real Time Services, MetaQuotes Software Corp., Six Telekurs, Sungard, Thomson Reuters, Boston Prime, Traders Education, Trading Super Investing

Az szolgáltató felület is szűrhető, testre szabható. FxPro ügyfelek számára ingyenesen elérhető."

Erről írnál még pár sort?
Régi 2014-03-02, 16:39   #36 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
"Szolgáltató partnerei közt sok ismerős nevet találunk: Bloomberg, DowJones Newswires, Interactive Data Real Time Services, MetaQuotes Software Corp., Six Telekurs, Sungard, Thomson Reuters, Boston Prime, Traders Education, Trading Super Investing

Az szolgáltató felület is szűrhető, testre szabható. FxPro ügyfelek számára ingyenesen elérhető."

Erről írnál még pár sort?
Erről baromi nehéz írni. Látni kellene. Ahhoz meg be kell lépni. Ahhoz meg nyitni kell egy számlát. Ahhoz meg rá kell kattintani a linkemre.

De vannak bizonyos adatvédelmi szabályok is, ha az FxPro oldalról átnavigálsz egy másik, a Trading Central oldalra. Ott angolul minden infót megtalálsz, ha ügyfél vagy.

De… Van egy olyan menüpont, hogy „Customize my access”.

Ott beállíthatsz időzónát, kezdőoldalt, felugró ablakok helyét, régiót választhatsz, portfóliót építhetsz a kedvenc, figyelendő termékekből…
Régi 2014-06-06, 00:35   #37 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 229
attiati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

skrill ki és befizetésnél mennyi a költség?

pontosabban az érdekel, ha beutalok 500 USD-t, akkor mennyit írnak jóvá?
és ha kikérek 500 usd-t, akkor mennyi érkezik meg? (kizárólag Skrill / moneybookers érdekelne)

Illetve mennyire megbízhatóak ők mostanában? (slip, re-quote nem zavar, inkább a pénz kifizetéssel kapcsolatban érdekel)
attiati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-06, 05:03   #38 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
skrill ki és befizetésnél mennyi a költség?

pontosabban az érdekel, ha beutalok 500 USD-t, akkor mennyit írnak jóvá?
és ha kikérek 500 usd-t, akkor mennyi érkezik meg? (kizárólag Skrill / moneybookers érdekelne)
Mostanában nem használtam, de sose volt gondom az utalásokkal. Kérdezz rá az ügyfélszolgálaton mennyi most a tarifa, az ügyfélfiókban ez a tájékoztatás van:
Csatolt képek

Régi 2014-12-28, 22:35   #39 (permalink)
Tag

agytrabant logója

Hely: Székesfehérvár
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 4
agytrabant a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sziasztok, demo számlám van az FxPro-nál. Beléptem és eltűntek a pozíciók. Péntek reggel még megvoltak, kötöttem is de most semmi. Account history-ban utolsó 2 pozíció 12.08 és 12.23. Pedig minden nap kötök. Járt más is így? Vagy vmiről lemaradtam?
Régi 2014-12-29, 05:08   #40 (permalink)
Tag

agytrabant logója

Hely: Székesfehérvár
Összes hozzászólás: 59
agytrabant a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nálam a hiba, több számlám is van, összekevertem őket.
Régi 2015-01-20, 13:52   #41 (permalink)
Dan
Tag

Összes hozzászólás: 86
Hírnév szint: 3
Dan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás FXPro-ékkal való kereskedés

Üdv! Hadd kérdezzem meg olyan személytől, aki már egy ideje aktívan kereskedik az FXPro-nál, hogy a kifizetésekkel szokott-e gond lenni, valamint az ügyfélszolgálattal (vagy más egyébbel)? Köszi a választ!
Dan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-08, 09:31   #42 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Dan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv! Hadd kérdezzem meg olyan személytől, aki már egy ideje aktívan kereskedik az FXPro-nál, hogy a kifizetésekkel szokott-e gond lenni, valamint az ügyfélszolgálattal (vagy más egyébbel)? Köszi a választ!
Amikor múltkorjában kmisiként elkezdtem képviselni a Fxpro-t, szinte azonnal kitiltattak a konkurens jóakarók.

Mivel igen aktuálisnak tűnik a mostani forrongó, brókerellenes hangulatban, most óvatosabban válaszolok a kérdésedre: nincs gond az Fxpro-val.

Azt meg még inkább félve írom le: aki rajtam keresztül nyitott Fxpro + Optionfair kombó éles számlákon kereskedik, annak a céges támogatáson felül fel tudom ajánlani a személyes segítségemet is: ingyen elküldöm a stratégiám részletes leírását, szükség szerinti betanítással, eseti konzultációval, mentorálással együtt.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-08, 10:50   #43 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 127
MónikA a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Amikor múltkorjában kmisiként elkezdtem képviselni a Fxpro-t, szinte azonnal kitiltattak a konkurens jóakarók.

Mivel igen aktuálisnak tűnik a mostani forrongó, brókerellenes hangulatban, most óvatosabban válaszolok a kérdésedre: nincs gond az Fxpro-val.

Azt meg még inkább félve írom le: aki rajtam keresztül nyitott Fxpro + Optionfair kombó éles számlákon kereskedik, annak a céges támogatáson felül fel tudom ajánlani a személyes segítségemet is: ingyen elküldöm a stratégiám részletes leírását, szükség szerinti betanítással, eseti konzultációval, mentorálással együtt.
Megnéztem az oldaladat és semmi eredményt nem találtam. Tudnál esetleg egy számlát mutatni ami miatt érdemes lehet tőled tanulni?Továbbá árakat sem találtam csak fxpros linket,de azt minden oldalon
MónikA nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-08, 11:15   #44 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megnéztem az oldaladat és semmi eredményt nem találtam. Tudnál esetleg egy számlát mutatni ami miatt érdemes lehet tőled tanulni?Továbbá árakat sem találtam csak fxpros linket,de azt minden oldalon
Ambrika után máris rámkattantál? Jól meggondoltad?

„A nevemről,nememről meg annyit,hogy elég buta vagy ha még mindig elhiszed amit írok.” Na, ez után a bemutatkozó mondatod után tényleg komolyan kellene, hogy vegyem az érdeklődésed?

Ha anyád nem tanított meg a tisztességes kommunikációra, segítek: ha egy szakközgazdász felajánlja a segítségét egy ilyen fórumon, köszönj szépen, mutatkozz be, nyiss számlákat, aztán küldd el az e-mail címed, hogy elkezdődhessen a munka.
(De persze nem kötelező egymás idejét rabolnunk.)
Régi 2015-02-08, 11:34   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Jól meggondoltam.Nem tudom miért vetted támadásnak?Kérdeztem valamit, amire anyázással válaszolsz.
Ezek után letudja szűrni mindenki a közgazdász úr IQ szintjét legalább,ha már eredményt nem tud felmutatni.
Régi 2015-02-08, 13:51   #46 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Jól meggondoltam.Nem tudom miért vetted támadásnak?Kérdeztem valamit, amire anyázással válaszolsz.
Ezek után letudja szűrni mindenki a közgazdász úr IQ szintjét legalább,ha már eredményt nem tud felmutatni.
Templomba úgyse járok, így ráérek erre még válaszolni így vasárnap délután.

Nem vettem támadásnak. Csak egyszerűen nem veszlek komolyan az eddigiek alapján. Szerintem még éles számlát se láttál.

Azt meg csak tényleg egy hülye kezdő hiszi, hogy attól lesz valaki hiteles, ha néha megoszt egy-egy jól sikerült kötést, vagy számlarészletet a többi sikertelen, elégetett számla elhallgatása mellett.

Sokat gondolkodtam ezen, én más utat választottam. Soha nem fogok megtévesztő marketinget alkalmazni. Igyekszem szakmailag felkészült lenni, olyan időtálló alapelvekre és ismeretekre építeni, ami megállja a helyét ebben a kockázatos világban akkor is, ha elveszik a bónuszt, vagy megszűnik az 1,2-es küszöb a EURCHF-en.

De még ennek sincs sok köze az IB-ként felajánlott segítséghez.

Az IQ-mat meg ne firtasd. Csináltam már egy-két tesztet és nem szeretek dicsekedni.

Részemről ennyi volt a MónikA-show.
Régi 2015-02-08, 15:13   #47 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Emelem a kalapom azok elött, akik szinten ezt a korrekt utat valasztjak ! Igaz a nagytöbbseg a hazug , felrevezetö marketingnek dölnek be,ne soroljam a sikersztori megalapitoktol kezdve.... Jard a nehezebbik utat, megeri !
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-08, 15:57   #48 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Templomba úgyse járok, így ráérek erre még válaszolni így vasárnap délután.

Nem vettem támadásnak. Csak egyszerűen nem veszlek komolyan az eddigiek alapján. Szerintem még éles számlát se láttál.

Azt meg csak tényleg egy hülye kezdő hiszi, hogy attól lesz valaki hiteles, ha néha megoszt egy-egy jól sikerült kötést, vagy számlarészletet a többi sikertelen, elégetett számla elhallgatása mellett.

Sokat gondolkodtam ezen, én más utat választottam. Soha nem fogok megtévesztő marketinget alkalmazni. Igyekszem szakmailag felkészült lenni, olyan időtálló alapelvekre és ismeretekre építeni, ami megállja a helyét ebben a kockázatos világban akkor is, ha elveszik a bónuszt, vagy megszűnik az 1,2-es küszöb a EURCHF-en.

De még ennek sincs sok köze az IB-ként felajánlott segítséghez.

Az IQ-mat meg ne firtasd. Csináltam már egy-két tesztet és nem szeretek dicsekedni.

Részemről ennyi volt a MónikA-show.
Igen amatőr vagyok.Én elismerem.Leírtam már 150X.Miért én vagyok a lényeg már megint?
Sehol nem kértem azt tőled,hogy mutass meg pár trédet vagy egy számlarészletet.
Én azt kértem,hogy mutass egy egész számlát vagy mondj valamit miért érdemes tőled tanulni?!Miben tudsz te nekem segíteni azon kívül,hogy önzetlenül megosztasz velem egy stratégiát amit nem tudok,hogy működik-e?
Mivel tudod azt alátámasztani,hogy érdemes tőled tanulni?Azért mert közgazdász vagy az nem jelenti rögtön azt,hogy a forexen is a toppon vagy nem?Leírtad már minden hozzászólásodban.Hidd el sikerült első látásra is megértenem,hogy közgazdász vagy
Egyetlen szóval nem mondtam,hogy át szeretnél verni bárkit is.
Régi 2015-02-08, 17:13   #49 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Helyében én tuti kiraknék egy min 1 éves számlakivonatot a honlapomra.
Viszont,
Bocsi Mónika, de ez után én se mernék kitenni neked számláról, v bármiről képet:
Idézet:
Lali75

Ez a kép mégis mit bizonyít?
Csak nem azt,hogy tudod a paintet kezelni?
Kicsit sok benne a 9 es nem gondolod?
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-08, 17:55   #50 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Helyében én tuti kiraknék egy min 1 éves számlakivonatot a honlapomra.
Viszont,
Bocsi Mónika, de ez után én se mernék kitenni neked számláról, v bármiről képet:
Nem kell kép!!!
Elég lesz egy myfx megosztás vagy egy investor password is.
Válaszol

« Optionfair | Acfx »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 22:51 , a GMT +1 időzóna szerint.