Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Szavazás eredménye: Ki jonne el szívesen egy ingyenes eloadásra az alábbi helyszínek kozul?
Budapest 7 53,85%
Debrecen 0 0%
Szeged 0 0%
Miskolc 3 23,08%
Pécs 0 0%
Gyor 0 0%
Nyíregyháza 1 7,69%
Kecskemét 2 15,38%
Szolnok 0 0%
Sopron 0 0%
Szavazók: 13. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-02-13, 09:54   #5001 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A második dolog meg szimplán nem izgat, és hogy őszinte legyek, SOHA a büdös életben nem fogjátok tudni ezt bebizonyítani, hogy utána rakták bele.
Tudjuk bizonyítani, megkaptuk a bizonyítékot Ciprusról hogy utólag egészítették ki a TC-t a profittörlés opcióval, ráadásul visszadátumozva...
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-13, 10:05   #5002 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 219
Hírnév szint: 8
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tudjuk bizonyítani, megkaptuk a bizonyítékot Ciprusról hogy utólag egészítették ki a TC-t a profittörlés opcióval, ráadásul visszadátumozva...
Akkor hajrá, előre!
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-02-13, 17:05   #5003 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 771
Hírnév szint: 3
Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás jogok

Zoli ahogy ígértem akkor segítek.

Tehát a mostani sharing bónusz TC, 10 és 11 es szakaszban, 18-19 es szakaszra hivatkoztok ami persze 19-20 mert beszúrtatok egy sort. Ez a jogi osztály nagyon kemény lehet nálatok ha egy ilyen sajtcetlit nem tudnak összedobni.

"18. A jelen Ajánlat független, és – a fenti 4. szakaszt kivéve – nem befolyásolja az IronFX által korábban felajánlott promóciókat. "

Ez viszont fontos, mert szavaiddal ellentétben, az új bónusz TC sosem üti azt amire rányomtam, hogy elfogadom. Az új pénzellopós TC-t pedig sosem fogadtam el szerencsére, amire fel is hívtam a figyelmed.

Az pedig, hogy kínodban azzal fenyegetsz, hogy átadod a cégnél lévő adataimat az adóhatóságnak.. téged járat le, ha lehet ilyet még egyáltalán.

Az ügyvédi felszólítás - amit kaptál - angol nyelven is el fog menni természetesen kedden, addig vigyázz mit fordítasz az ott leírtak helyett, az hogy szóban hazudozol mindenkinek teljesen más mint ebben az esetben.
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-13, 17:53   #5004 (permalink)
Kitiltott

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 1.789
Hírnév szint: 0
IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül IronFX NZ részére
Alapbeállítás

Idézet:
Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zoli ahogy ígértem akkor segítek.
koszonom, nem kértem a segítségedet

Jogi útra terelted az ugyet de továbbra is engem hivogatsz és velem szeretnél beszélgetni nem értem miért...
ahogy mondtam már párszor, a Jogi osztályunkat keresd ezentúl
IronFX NZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-13, 18:12   #5005 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 339
Lacóka789 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Teljesen felesleges az Ironnal kommunikálni, meddő, parttalan vita.
Csak a saját ügyvédeddel kell tanácskozni.
Ez az ügy a Felügyeletekre és a Bíróságra tartozik már.
Egyezkedni az Ironnal teljesen felesleges.
Csak kikészülsz idegileg.
Lacóka789 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-13, 18:42   #5006 (permalink)
Szenior tag

Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
koszonom, nem kértem a segítségedet

Jogi útra terelted az ugyet de továbbra is engem hivogatsz és velem szeretnél beszélgetni nem értem miért...
ahogy mondtam már párszor, a Jogi osztályunkat keresd ezentúl
Nem mondtam , hogy kérted a segítségem, csak azt, hogy ígértem. Meg igazából rá is szorulsz.

Azért hívtalak mert te ígérgettél sok tanú előtt dolgokat, amiket aztán persze próbálsz letagadni. A jogi osztállyal szívesen beszélnék, de jelen helyzetben sajnos az is kétséges léteznek-e, olyanok mint Colombo felesége... beszélsz róla de senki se látta őket. Ez mellett próbáltalak kedvesen figyelmeztetni, hogy amit csinálsz akár a bűncselekmény/ek esetét is felvetheti.

Azt tudjuk, hogy a hazudozás nem bűncselekmény, csak egy jellemhiba esetedben, de azért a többire vigyázz, gyűlnek az anyagok.
Régi 2015-02-13, 19:21   #5007 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Zoli és a saját céljaira használt Ironfx.

Ahogy neki is mondtam, most bebizonyosodott számomra, hogy a nemfizetés mögött csak és kizárólag Zoltánunk áll. Mondtam neki telefonban, hogy a depositomat visszakérem, bankkártyára, azonnal közölte hogy nem fogom megkapni.

a beszélgetésünk után 2,5 óra múlva már vizsgálat alatt van a számlám Míg másoknak hetek óta semmi reakció..

Zoli ezt elbasztad, innen személyesen felelős vagy ha így bele tudsz nyúlni.

Mellesleg figyelitek, hogy a jogi osztály ??? már Inquiries@ironfx.com nem pedig compilance@ironfx.com ??

Mi történhet ezeknél? Zoli összedönti az Iront valami képzelt ellenség miatt?
Régi 2015-02-14, 07:52   #5008 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Érdekes, aki veszít az dicséretet érdemel, aki nyer az csaló!

A bónuszt az Iron saját maga adta, senki nem kényszerítette erre.
Most csodálkozik, ha a tréderek kihasználják ennek előnyeit.

Ha egy kaszinó a pirosra nem duplát, hanem háromszorost fizetne,
nem lenne Zoli bácsi a sor elején a játékosok között, akik sorban
állnak a kaszinó előtt?

Nincs más megoldás, fizetni kell és levonni a promóció tanulságait.
Pl. miért csak az Iron az egyetlen, aki ilyen vad bónuszt ad?
Régi 2015-02-14, 15:22   #5009 (permalink)
Szenior tag

TMforex logója

Összes hozzászólás: 108
Hírnév szint: 5
TMforex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem tudom, csak nekem furcsa-e de mostanában elég sok a friss regisztrációs, akiknek az első hsz-e pont ide szól. Na most vagy 1 személy regisztrálgat állandóan vagy tényleg ekkora a gáz az Ironnál? Nehéz eldönteni.
TMforex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-14, 17:06   #5010 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.614
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudom, csak nekem furcsa-e de mostanában elég sok a friss regisztrációs, akiknek az első hsz-e pont ide szól. Na most vagy 1 személy regisztrálgat állandóan vagy tényleg ekkora a gáz az Ironnál? Nehéz eldönteni.
Nem akarok beleszólni, de több ismerősöm is már több mint 1 hete vár kifizetésre. Nem bónusz, sima deposit visszahívás. Valakitől még azt is kérték indokolja meg, miért kell a SAJÁT pénze.
Régi 2015-02-14, 17:36   #5011 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 276
Hírnév szint: 6
Tibor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Tibor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Tibor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

egyáltalán nem értem, miért van az Iron gondban, ha a bukó mind nála landolt
Tibor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-14, 17:38   #5012 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Tudja valaki bizonyítani hogy nem bónuszos és nem fizették ki időben, pl 3 hetet kellett várnia?
Az ironos számlatörténetéről (kiutalás ideje..) aztán a bankszámlatörténetében a megérkezésről is fénykép.
Ki lehet takarni a titkos egyéb adatokat, egyenleg...
Mert az Iron szerint ezek csak bosszú rágalmak a bónuszhedgerektől.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-14, 17:47   #5013 (permalink)
Szenior tag

TMforex logója

Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tudja valaki bizonyítani hogy nem bónuszos és nem fizették ki időben, pl 3 hetet kellett várnia?
Az ironos számlatörténetéről (kiutalás ideje..) aztán a bankszámlatörténetében a megérkezésről is fénykép.
Én is egy ilyenre várok már...
Régi 2015-02-14, 17:50   #5014 (permalink)
Szenior tag

TMforex logója

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem akarok beleszólni, de több ismerősöm is már több mint 1 hete vár kifizetésre. Nem bónusz, sima deposit visszahívás. Valakitől még azt is kérték indokolja meg, miért kell a SAJÁT pénze.
Ez alapesetben is így működik szerintem, hogy megkérdezik MIÉRT kell a pénz. Ez egy egyszerű sales-es húzás, ami sok cégnél bevált módszer, hogy bent tartsd a pénzedet és ne vedd ki, hiszen így "mindenki jól jár". A Miért kérdesre Te adsz egy választ, majd jön a kifogáskezelés, és itt dől el minden. Az más kérdés, hogy elvileg így is rögtön másnap megkéne kapnod a pénzedet.
Régi 2015-02-14, 17:55   #5015 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 4
Angler a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én is berezeltem az itt olvasottakon, úgyhogy csütörtökön este kikértem az egyik számlámról a pénzem (bónuszos volt, de még nem volt rajta kereskedés) és péntek estére kint is volt (24 órán belül). Hogy negatívumot is írjak, mert úgyis csak azt hiszitek el : eddig ingyenes volt a kiutalás skrillre, viszont most levettek $20 utalási költséget...
Angler nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-14, 19:12   #5016 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Angler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én is berezeltem az itt olvasottakon, úgyhogy csütörtökön este kikértem az egyik számlámról a pénzem (bónuszos volt, de még nem volt rajta kereskedés) és péntek estére kint is volt (24 órán belül). Hogy negatívumot is írjak, mert úgyis csak azt hiszitek el : eddig ingyenes volt a kiutalás skrillre, viszont most levettek $20 utalási költséget...
500 usd-t utaltál ki, azt azért odaadják. 4000 -et már nem biztos. Ott azért megjáratnak kicsit. Mintha valaki szándékosan akarná szétk**ni az évek alatt felépített brandet. Jó úton haladnak.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-14, 19:26   #5017 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 683
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Remelem engem nem szamolsz kozejuk, ( en fekete hattyu idejen "szulettem" ) de nyilvan hogy van most egy olyan csoport aki a serelmeire gyogyirt keres a bosszu formajaban.
Elobb, utobb itt lesz mindenki, es beir legalabb egy k....va anyazos mondatot.
Az irasaikbol meg lejon, hogy nagyon nem ma kezdtek az fx-et, sem a forumot.

Valahol ertheto is, meg tragikus is.
Ez hosszu tavon mindenkinek artalmas, mert az egesz trader dolgot lealacsonyitja.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-14, 19:45   #5018 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
de nyilvan van most egy olyan csoport aki a serelmeire gyogyirt keres a bosszu formajaban.
Az a gond, hogy a fórumot egész ország olvassa. Azzal hogy világszerte más fórumokon is pánikot keltenek ugyanazok a traderek, csak betesznek az Ironnak, maguknak is ártanak, mert a pénzük ott van. Nem kéne becsődöltetni azzal hogy rengeteg jelenlegi és potenciális ügyfelet elriasztanak.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-14, 19:53   #5019 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 683
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Az a gond, hogy a fórumot egész ország olvassa. Azzal hogy világszerte más fórumokon is pánikot keltenek ugyanazok a traderek, csak betesznek az Ironnak, maguknak is ártanak, mert a pénzük ott van. Nem kéne becsődöltetni azzal hogy rengeteg jelenlegi és potenciális ügyfelet elriasztanak.
Erre irtam hogy ez "mindenkinek artalmas".
Magamat is belertve, barhol is vannak szamlaim.
Nem hinnem hogy a "becsodoltetes" esete lenne, de ezt majd a jovo tisztazza.
Utolag majd kielemezzuk, mint a chartot!
Akinek igaza lesz, az majd veri a mellet!
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-14, 20:12   #5020 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én utaltam ki depositot, nem bónuszos számláról azt se engedik ki. 1,5 éve vagyok Iron ügyfél, eddig is olvastam a fórumot, de nem írtam mert nem volt mit, most azért regisztráltam, mert szerintem mindenkinek fontos tudnia mi történik.
A helyzet jelenleg az, hogy a lassan 4 hete elfogadott és kiutalt pénzem sehol sincs, a híres jogi osztály természetesen nem válaszol.
Az ügyvédi felszólítást megkapták tegnap, ahogy lejár a határidő megy a fizetési meghagyás, és utána a felszámolás, hatalmas szerencse hogy EU cégről van szó. Természetesen a büntetőfeljelentés is indul jövőhéten.

Érdekes egyébként, eddig vesztőben voltam , most lett az első értékelhető nyereségem azonnal nem fizetik ki...

Hallottatok már olyat egyébként akinél lezárult a vizsgálat?? Bármilyen eredménnyel?? Van egyáltalán valami vizsgálat?? Nekem csak időhúzásnak tűnik.
Régi 2015-02-14, 20:32   #5021 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Az a biztos ha saját magam próbálom ki a brókereket kis pénzzel, persze naggyal máshogy bánnának velem.
A nagy tőkeáttét miatt keveset elég benn tartani, úgy nagy baj nem lehet, a beutalás gyors, a ki meg nekem ráér ha muszáj.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 11:22   #5022 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Én ezeket hallottam az Irontól telefonban:

Állítólag szervezett bűnözés épült arra hogy a bónuszt kicsalják, van pl egy fő ember, ő szólt 15 haverjának hogy nyisson számlát, az az egy fő ember kezelte a számlákat és áthedgelte a bónuszokat.
Pl úgy buktak le hogy az Iron felhívta telefonon egyiket aki nevére lett bónuszos számla nyitva és ő azt se tudta mi az a forex...
Állítólag a bónuszcsalók szidják csak őket, sok nicknéven, hogy nem fizet... ezzel zsarolják őket hogy adják oda a bűnözéssel, hedgeléssel nyert pénzt,
(a bónusz hedgelés egy lopás).
Nem tudom mi igaz ezekből.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 12:09   #5023 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Állítólag szervezett bűnözés épült arra hogy a bónuszt kicsalják, van pl egy fő ember, ő szólt 15 haverjának hogy nyisson számlát, az az egy fő ember kezelte a számlákat és áthedgelte a bónuszokat.
Pl úgy buktak le hogy az Iron felhívta telefonon egyiket aki nevére lett bónuszos számla nyitva és ő azt se tudta mi az a forex...
Állítólag a bónuszcsalók szidják csak őket, sok nicknéven, hogy nem fizet... ezzel zsarolják őket hogy adják oda a bűnözéssel, hedgeléssel nyert pénzt,
Aha, mindent megszerveznek számlákat nyitnak, esetleg ugye bankszámlát
is, csak éppen az embernek nem szólnak arról, hogy mi az a forex.
Nem fektetnek be egy SIM kártyára, ha hívják az ürgét, náluk csörögjön, mert azt adták meg a regisztrációnál, mert az már nem jön ki a profitból!
Nem kerek ez a történet. Mende-monda.

Mindig elfelejtjük, az Iron önként, dalolva, rád tukmálva adja a bónuszt.
Hirdeti is nem kevés helyen.

Ha valaki nem akar velük beszélni telefonon, azért nincs joguk visszatartani
a kifizetést!

Lopás? Kétlem, nem találom sem a BTK-ban, sem az Uniós jogszabályok
között, hogy mi a büntetési tétele. Tudja esetleg valaki?
Régi 2015-02-15, 12:19   #5024 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 219
Hírnév szint: 8
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Én is az elejétől fogva azon az állásponton vagyok, hogy főleg a bónuszosok rinyálnak. Viszont, amiket te írtál, az nonszensz, ilyen nincs a való életben...

Ha már annyira szervezett volt a dolog, akkor pont a telefonos rész maradt volna ki az egészből? Jahjj hagyjuk már...
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 12:31   #5025 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lopás? Kétlem, nem találom sem a BTK-ban, sem az Uniós jogszabályok
között, hogy mi a büntetési tétele. Tudja esetleg valaki?
Tegyük fel te adsz 100 000 ft nekem csak tradelni, és én áthedgelem a saját számlámra... Ne haragudj, mit nem bírsz felfogni azon hogy ez etikátlan?
Legközelebb lehet hogy az illetőt (bónuszcsalót) verik át, akkor meg ő fog panaszkodni milyen szemét a másik.
Úgy hívják ezt hogy kettős mérce, neki lehet szemétkedni, de ha vele csinálják van képe panaszkodni, meg sokszor neki áll feljebb.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 12:46   #5026 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tegyük fel te adsz 100 000 ft nekem csak tradelni, és én áthedgelem a saját számlámra... Ne haragudj, mit nem bírsz felfogni azon hogy ez etikátlan?
Legközelebb lehet hogy az illetőt (bónuszcsalót) verik át, akkor meg ő fog panaszkodni milyen szemét a másik.
Úgy hívják ezt hogy kettős mérce, neki lehet szemétkedni, de ha vele csinálják van képe panaszkodni, meg sokszor neki áll feljebb.
Na várjunk, most akkor mit is mondasz? Lopás, vagy nem. Egyszer ezt egyszer azt.

Mi van azzal aki pl megkéri a bónuszt és allint tol? lefele elbukod a pénzed , felfele meg kb 3x os pénz lesz. Ez is etikátlan? Én ezt csinálom. Tavalyi évben bukóban vagyok. Január elején végre bejött. Amíg buktam addig jó ügyfél voltam, ahogy nyerni merek egyből csaló? És egyébként is mi az, hogy panaszkodni merek, csak azért mert a kiutalt pénzemről kiderült, hogy nem is utalták ki és jogellenesen tartják valahol?
Régi 2015-02-15, 12:47   #5027 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem akarom beleütni az orromat ebbe a témába, mert semmi közöm hozzá, de érdekelne egy-két kérdés, megköszönném, ha válaszolnátok rá!
Előszöris a bónusz hedge-elés nem lopás.
Az, hogy valaki nyit két számlát, és elég hülye (úgy értem: elég feltűnően, pl. nagy lotokkal, hirtelen nyerve-bukva) módjára ellenetétes kötésekkel kereskedik rajta, míg a bónusz nála nem landol, az maximum a bónuszt adó cég feltételeinek a be nem tartása, vagy megszegése.
Hogy ez gusztustalan vagy sem, az egy másik lapra tartozik.
Az, hogy egy másik cégnél nyitott számlával hedge-eli valaki a bónuszt, meg pláne sok kérdést vet fel: miért etikátlan vagy miért bűn, ha ilyet csinál valaki? Ha én az egyik cégnél egy számlán csak longokat nyitok, ez miért baj? Melyik szabály tiltja? Ugyanebben az időben egy másik cégnél meg csak short-okat nyitok ez így, együttesen nézve, miért bűn? Melyik szabály tiltja, hogy az Iron-nél csak longjaim legyenek, a másik cégnél meg csak short-jaim?
Másik kérdés: a másik céggel való bónusz hedge-elést hogyan tudja bármelyik cég is minden kétséget kizáróan bizonytani? Ez technikai kérdés, tényleg érdekelne.
Végül pedig: ha egy cég lehetővé teszi, hogy a bónuszt el lehet veszíteni (szerintem itt van a kuyta elásva), akkor nem mindegy, hogy hová veszíti el valaki? Pusztán jogilag érdekelne.
De a legofntosabb kérdés, vagy nem is kérdés: alapos gyanú és feltételezés melyik jogrendben jár egyből szankciókkal? Az alapos gyanú esetén alapos vizsgálat következik, de nem egyből a büntetés (jelen esetekben a pénzek visszatartása, feltételezett hedge számlákról a profit elvonása, stb.), ami akkor járna, ha minden kétséget kizáróan beigazolódik a gyanú.
Hiába tudja a bíró,mint magánember, hogy XY kirabolta a bankot, amíg ez objekítv bizonyítékokkal minden kétséget kizáróan nem bizonyítható, addig nem ítélhetik el bankrablásért az illetőt.

Azt már csak óvatosan merem megemlíteni, hogy ha önmagában a bónusz hedge-elés ténye a tilos, függetlenül bizonytástól, elég a feltételezés, stb., akkor hogyan is van az, hogy maga a cég biztat erre bizonyos módon?! Akkor maga a puszta tény (bónusz hedge) nem bűn?!

Tehát mégegyszer: most minden etikusságtól és főleg értékítélettől eltekinte, kizárólag jogi és technikai szempontok szerint érdekel a téma. (Nem azért, mert az előbbiek elhanyagolhatók!)

A jogot és az etikusságot büntetőjogi szempontből nem szabad összekeverni. SAJNOS, a kettő nincs mindig öszhangban. Sok dolog jogos, ami egyébként etikátlan.
Tovább: a jog jogot szolgáltat, és nem igazságot, sajnos. (Az igazsáég és az etika viszonya ismét más kérdés.)

Ps.: Kicsit olyan érzésem van, mintha kiraknék az utcára egy teli pénztárcát, és fel lennék háborodva, hogy valaki azt felveszi, és elviszi... Kizárólag magát a pénztárca felvételt elutastva morognék. De ha ugyanezzel a cselekménnyel (pénztárcafelvétel) hozzám hozza, akkor minden rendben.
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 12:57   #5028 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem rád mondtam hogy panaszkodni mersz, csak a csalókra értettem.
Amit leírtál úgy lehet kereskedni.
Gyanús akkor leszel ha össze vissza egyszer nyersz egyszer vesztesz, onnan lehet tudni hogy mire megy ki a játék.
Ha valaki általában profitos az a számlatörténetében visszanézhető, az nem gyanús ha megint nyer, aki meg hosszú távon inkább vesztes az is látszik a kötéslistáján, de ha teljesen véletlenszerűen ész nélkül köt valaki és nyer, veszt, nyer, veszt... az gyanús, mert ez az illető nem tud tradelni, akkor minek használ allint, aki ügyetlen az általában kicsibe köt, mert másképp hamar leszegényedne.

És hol láttad hogy ellent mondok magamnak?
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 13:22   #5029 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Nem rád mondtam hogy panaszkodni mersz, csak a csalókra értettem.
Amit leírtál úgy lehet kereskedni.
Gyanús akkor leszel ha össze vissza egyszer nyersz egyszer vesztesz, onnan lehet tudni hogy mire megy ki a játék.
Ha valaki általában profitos az a számlatörténetében visszanézhető, az nem gyanús ha megint nyer, aki meg hosszú távon inkább vesztes az is látszik a kötéslistáján, de ha teljesen véletlenszerűen ész nélkül köt valaki és nyer, veszt, nyer, veszt... az gyanús, mert ez az illető nem tud tradelni, akkor minek használ allint, aki ügyetlen az általában kicsibe köt, mert másképp hamar leszegényedne.

És hol láttad hogy ellent mondok magamnak?
A bónusz segítségével ha folyamatosan allint tolsz mégha tök véletlenszerűen is mindenképp nyerni fogsz, minél nagyobb a bónusz annál nagyobb arányban. Ügyfélként ez a leghatásosabb stratégia. Allin, számlastoppal. Ekkor keletkezik a legkevesebb költséged (spread, jutalék, swap)Ez nem jó a brokernek.
Viszont nem kötelező a bónuszt adniuk mindig, mindenkinek. Aki nem jó ügyfél nem adnak bónuszt. Pl XM, ETX ezt csinálja. Elveszik a bónuszt ha számukra hátrányos a kereskedési stílusod és viszlát.
Az most más kérdés hogy ha gázos az ügyfél megtehetnék hogy kiviszik a kötéseit a piacra, az iron ezt úgy látszik nem tudja megtenni.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 13:29   #5030 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 183
Humble már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Humble már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
egyáltalán nem értem, miért van az Iron gondban, ha a bukó mind nála landolt
Azért, mert az üzleti modellje akkor tartható fent, ha folyamatosan több pénz folyik be, mint amennyi kimegy.
Az utóbbi időben a cégnél, valamint a piaci színtéren olyan változások történtek, amik azt valószínűsítik, hogy jelenleg sokkal kevesebb pénz megy be, ezzel egy időben pedig több pénz megy ki mint eddig.
Ezért lehet a cég rászorulva, hogy ezt a játékot játssza, amivel egyébként a saját hírnevét is nagy erőkkel rombolja, de a közvetlen túlélés valószínűleg erősebb tényező, hiszen ha összeomlik a piramis, akkor nem lesz mit tőzsdére vinni.
Humble nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 13:39   #5031 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 183
Humble már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Humble már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

A történetnek ebben a részében nem kételkedik senki. A gond ott van, hogy maga a cég csábította be ezeket az embereket és a pénzüket, mert szükségük volt minden tőkére a piramis építéséhez, és most is csak arról szól a történet, hogy hogyan tudnának minél több pénzt bent tartani ebből.
A cégnek nm a bónusz-csalókkal van baja, hanem azzal h azok az Iron-hoz nyernek.
Innentől kezdve etikáról egyik oldalról sem lehet beszélni.

Mint más is írta már, más, magára valamit is adó cég kirúgja a bónusszal visszaélő ügyfeleket, aztán jónapot, de nem igyekszik a pénzüket görcsösen bent tartani, miközben nyilvánosan szidja őket.

Arról nem beszélve, hogy rengeteg nem "csaló" is áldozatul esik ennek a pénzbefagyasztásnak.
Humble nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 13:51   #5032 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1, Előszöris a bónusz hedge-elés nem lopás.
Az, hogy valaki nyit két számlát, és elég hülye (úgy értem: elég feltűnően, pl. nagy lotokkal, hirtelen nyerve-bukva) módjára ellenetétes kötésekkel kereskedik rajta, míg a bónusz nála nem landol, az maximum a bónuszt adó cég feltételeinek a be nem tartása, vagy megszegése.
Hogy ez gusztustalan vagy sem, az egy másik lapra tartozik.

2, Végül pedig: ha egy cég lehetővé teszi, hogy a bónuszt el lehet veszíteni (szerintem itt van a kuyta elásva), akkor nem mindegy, hogy hová veszíti el valaki? Pusztán jogilag érdekelne.

3, Azt már csak óvatosan merem megemlíteni, hogy ha önmagában a bónusz hedge-elés ténye a tilos, függetlenül bizonytástól, elég a feltételezés, stb., akkor hogyan is van az, hogy maga a cég biztat erre bizonyos módon?! Akkor maga a puszta tény (bónusz hedge) nem bűn?!

4,Tehát mégegyszer: most minden etikusságtól és főleg értékítélettől eltekinte, kizárólag jogi és technikai szempontok szerint érdekel a téma. (Nem azért, mert az előbbiek elhanyagolhatók!)
1, Tudod mit igazad van, szó szerint nem lopás tegyük fel.
Erről eszembe jutott egy hasonlat, láttam olyan óvszer ruhát hogy nyakig belemehettek, tehát ha a barátnődet abban megszerelmeskedem az nem minősül megcsalásnak, mert fizikailag nem értem hozzá...
Bocs a hasonlat miatt
Van még egy, kölcsön adsz egy 10 000 est hogy játszak vele, de csak játszhatok, és én úgy dobálgatom játékból direkt hogy az én kertembe essen ahonnan nem bírod vissza szerezni, jaj bocsi, én csak játszottam vele, mostmár az én területemen van (én számlámon) tehát az enyém.

2, igen, mivel szembe fogad veled, így ha buksz az neki nem veszteség, vissza kapja a bónuszt
Két esetben jó neki:
Ha hosszú távon általában elveszted a bónuszt, mert kezdő vagy, akkor tudja hogy fogadhat ellened
Ha meg profitos vagy hosszú távon akkor nem fogad ellened, lefedezi a pozidat, viszont ez esetben nem veszted el a bónuszt általában mert profitos szoktál lenni többnyire, pénz kiutaláskor vissza kapja a cég a nem elvesztett bónuszt.
A baj ott van ha a harmadik kategória vagy, össze vissza vesztesz, nyersz..
akkor nem éri meg ellened fogadni, mert van hogy sokat nyersz, kiküldeni a piacra se jó mert van hogy a bónuszt el is veszted véletlenszerűen, így nem kapja vissza a cég. Általában a bónuszcsalók csinálják ezt nagy lotokkal, ami fura, mert ha ügyetlen valaki, össze vissza veszt, nyer, az nem szokott nagy lotot használni, kivéve ha hedger, mert ott nincs kockázat.
3, ha egyik számlád nem az Ironnál van, vagy ott van csak az stp/ecn és arra nyered a bónuszt az nem veszteség az Ironnak, mert amit nyersz stp n azt nem az Irontól nyered el, hanem a világ tőzsdétől a piacon
4, Jogilag szerződés tiltja az áthedgelést
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 13:52   #5033 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mint más is írta már, más, magára valamit is adó cég kirúgja a bónusszal visszaélő ügyfeleket, aztán jónapot, de nem igyekszik a pénzüket görcsösen bent tartani, miközben nyilvánosan szidja őket.

Arról nem beszélve, hogy rengeteg nem "csaló" is áldozatul esik ennek a pénzbefagyasztásnak.
No igen. Zoltán mondta telefonban, hogy a számlám meg van jelölve. Régóta. Nem tudjuk ki jelöli meg és miért, de a pénzt ezért nem kapom meg.
Kérdeztem tőle, hogy akkor miért kaptam bónuszt ha meg van jelölve a számla? Erre nincs válasz.

Ugyanúgy ahogy azokra a dolgokra sincs, ki vizsgálja a számlát, miért vizsgálja, milyen módszerrel, meddig, hol tart jelenleg, hol van a pénz, miért nem válaszol a jogi osztály 1 hét alatt sem... Zoltán ugye nem tud semmiről, nem nagyon tudjuk mit csinál ott, gyanítom a zsebét próbálja tömni mielőtt összedől az egész kártyavár.
Régi 2015-02-15, 13:57   #5034 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

Lehet, hogy ezek a dolgok igazak.
De! Mindenki fogja már fel, akinek eddig még nem sikerült, hogy NEM CSAK A HÓKUSZBÓNUSZEREKKEL szarakodnak! Tudok olyanról, hogy kisösszegű, amúgy buktás számla maradékdepozitját is csak 2 hét után utalták ki, hosszú hazudozás után.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 14:01   #5035 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Erről eszembe jutott egy hasonlat, láttam olyan óvszer ruhát hogy nyakig belemehettek, tehát ha a barátnődet abban megszerelmeskedem az nem minősül megcsalásnak, mert fizikailag nem értem hozzá...
Bocs a hasonlat miatt
Van még egy, kölcsön adsz egy 10 000 est hogy játszak vele, de csak játszhatok, és én úgy dobálgatom játékból direkt hogy az én kertembe essen ahonnan nem bírod vissza szerezni, jaj bocsi, én csak játszottam vele, mostmár az én területemen van (én számlámon) tehát az enyém.

2, igen, mivel szembe fogad veled, így ha buksz az neki nem veszteség, vissza kapja a bónuszt
Két esetben jó neki:
Ha hosszú távon általában elveszted a bónuszt, mert kezdő vagy, akkor tudja hogy fogadhat ellened
Ha meg profitos vagy hosszú távon akkor nem fogad ellened, lefedezi a pozidat, viszont ez esetben nem veszted el a bónuszt általában mert profitos szoktál lenni többnyire, pénz kiutaláskor vissza kapja a cég a nem elvesztett bónuszt.
akkor nem éri meg ellened fogadni, mert van hogy sokat nyersz, kiküldeni a piacra se jó mert van hogy a bónuszt el is veszted véletlenszerűen, így nem kapja vissza a cég. Általában a bónuszcsalók csinálják ezt nagy lotokkal, ami fura, mert ha ügyetlen valaki, össze vissza veszt, nyer, az nem szokott nagy lotot használni, kivéve ha hedger, mert ott nincs kockázat.
3, ha egyik számlád nem az Ironnál van, vagy ott van csak az stp/ecn és arra nyered a bónuszt az nem veszteség az Ironnak, mert amit nyersz stp n azt nem az Irontól nyered el, hanem a világ tőzsdétől a piacon

Huhhh..

1: szerinted a megcsalásnak az a feltétele, hogy fizikailag érj hozzá?
1: Ha kölcsönadsz pénzt, tök mindegy mi lesz vele, vissza kell adni ennyi.
2: A devizapiac szerencsejáték. Gondolod a kaszinóban is mindenki csal aki nagy tétet tesz és hol nyer hol veszít? Annyi csak, hogy bónusszal neked nagyobb az esélyed, sokan ezt használják. Iron ezt nem szereti és ezt kommunikálja csalásnak.
3: Ez nem világos bocsi.

4: Igen, a TC egyértelműen tiltja. Ezért lenne egyszerű az Iron helyzete. Ha valaki TC ellenére bármit csinál, elküldik a vizsgálat eredményét és bizonyítékait, aztán eldöntöd , hogy polgári peres eljárásban megtámadod-e.
De nem ez a helyzet. Nem vádol meg semmivel, hanem a saját szabályait is áthágva visszatartja a jogosan téged illető pénzt.
Régi 2015-02-15, 14:11   #5036 (permalink)
Szenior tag

moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Bocs a hasonlat miatt

Két esetben jó neki:
1. (Ha már így beszámoztad az én soraimat):Értem én a poént! A barátnőmmel azt csinálsz, amit ti ketten akartok, felőlem óvszer nélkül is, de ha a barátommal teszed ezt, akkor azért lesz egy-két mellékes következtetésem is...
"Tudod mit igazad van, szó szerint nem lopás tegyük fel." - Túl azon, hogy ez kedves gesztus tőled, azért ettől sokkal lényegesebb, hogy nem elhanyagolható, amit most leírtál. Nem mindegy, hogy lopás vagy sem.

2-3. : tehát bukhatsz a bónusszal csak azt úgy tedd, hogy a cégnél maradjon, és nem nálad. Ha ugyanez történik (buksz a bónusszal), de az nálad landol, akkor már jogosulatlanul használtad fel... Értem én.

4. Ez rendben is van, nem vontam kétségbe. Csupán csak azt kifogásolom, hogy ezt bizonyítani is kell, méghozzá minden kétséget kizáróan, objektíven, és nem lehet pusztán feltételezésekre alapozva, meg alapos gyanúra... Hogy ki mire gyanakszik és mit feltételez, az egyetlen jogi fórumot sem érdekel.

Továbbá még arra nem kaptam választ, hogy mi a különbség a bónusz hedge és a között, hogy van egyetlen számla, amin mindig kizárólag egyirányú pozikat nyitnak? Mert ez utóbbit úgy tudom, nem tiltja semmi, az előbbit viszont a TC.
(Hogy mellesleg van egy másik számla is, másik cégnél, amin szintén egyirányú kereskedés folyik, de az előzővel ellentétes irányban, azt szintén ki és mi tiltja? És ezt hogyan tudják bizonyítani - mert mint tisztáztuk, az "alapos gyanú" és a "feltételezés" még kevés.)
Régi 2015-02-15, 14:25   #5037 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Elnézést kérek, az előbbi posztomban sok az elgépelés, de már nem volt lehetőségem szerkeszteni!
Régi 2015-02-15, 14:41   #5038 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
tehát bukhatsz a bónusszal csak azt úgy tedd, hogy a cégnél maradjon, és nem nálad.
Idézet:
mi a különbség a bónusz hedge és a között, hogy van egyetlen számla, amin mindig kizárólag egyirányú pozikat nyitnak? Mert ez utóbbit úgy tudom, nem tiltja semmi, az előbbit viszont a TC.
(Hogy mellesleg van egy másik számla is, másik cégnél, amin szintén egyirányú kereskedés folyik, de az előzővel ellentétes irányban, azt szintén ki és mi tiltja?
mindkettőnél a lényeg hogy a bónusz összege ne nálad landoljon, mert azt csak kereskedni kaptad, nem átnyerni másik számládra
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 14:42   #5039 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Barni1 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok

Sajnos beigazolódott a félelmem. Elindított teszt kiutalás után 1 hétig hitegetett a Tajti Adrienn, majd most jött a levél a számla vizsgálatáról. Decemberi számla, 1x kereskedtem rajta. Úgy látom igaza van az itt íróknak, kereshetek ügyvédet.
Sajnálom hogy bedőltem az 5 éves évfordulós bónusz ajánlatnak.
Barni1 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 14:47   #5040 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
mindkettőnél a lényeg hogy a bónusz összege ne nálad landoljon, mert azt csak kereskedni kaptad, nem átnyerni másik számládra
Na de könyörgöm, arra akartam rávilágítani, hogy ugyanarról a cselekményről van szó, és az egyiket tiltja a TC, másikat nem!
Logikai ellentmondás, jogi úton ezzel simán lehetne érvelni.

Szerintem maradjunk az óvszeres barátnőmnél, vagy mittudomén, kinél.
Bár végülis mindegy, min röhögünk, mert kb. mindegyiken lehet.
Szerény, tudatlanságomból adódó véleményem szerint a bónuszt adó cégek, akik ilyen feltételekkel adták, öngólt rúgtak, csak ezt nehéz beismerni.
Régi 2015-02-15, 14:48   #5041 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Mostmár nagyon érdekel, engem kifizetnek e majd, ha kérek kiutalást, meg nem ártana bizonyítani hogy tényleg nem fizetnek, fényképekkel vagy valami.

Utóirat: sajnálok minden bajban lévőt, ettől eltekintve ezek a topikok a cégekről, vitákról, egymásnak beszólásról sokat szórakoztatott engem, örülök hogy itt lehettem és lehetek veletek és hogy találtam ezt a fórumot
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 15:04   #5042 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mostmár nagyon érdekel, engem kifizetnek e majd, ha kérek kiutalást, meg nem ártana bizonyítani hogy tényleg nem fizetnek, fényképekkel vagy valami.
Hasonlóképpen erre volnék én is kíváncsi!

Idézet:
Utóirat: sajnálok minden bajban lévőt, ettől eltekintve ezek a topikok a cégekről, vitákról, egymásnak beszólásról sokat szórakoztatott engem, örülök hogy itt lehettem és lehetek veletek és hogy találtam ezt a fórumot
Ebben is egyetértek veled! (Mint abban is, hogy etikátlan a TC ellenében visszaélni a bónusszal. Másról volt szó..)
Régi 2015-02-15, 15:34   #5043 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás levél IronFx-nek.

Kedves Zoltán

Ismételtem felszólítalak , mind téged mind pedig az Ironfx-t, hogy szolgáltassatok adatokat az állítólagos vizsgálatról (ki végzi, miért végzi, milyen módszerrel, ki a felelőse, mikor kezdődött a vizsgálat, mikor végződik, a TC mely pontja teszi lehetővé) , és hogy milyen szabályok szerint tüntettétek el a pénzem, és miért nem tudom kivenni a depositom összegét.

Azért küldöm neked is , mert a jogi osztály, ha létezik egyáltalán, nem válaszol 1 hete.Te azt ígérted 4 tanú előtt ha neked elküldöm elintézed a választ.

Továbbiakban is kapni fogod a leveleket, és a peres eljárásban fel is fogom használni, függetlenül attól , hogy válaszolsz-e.

Gondolom azt még te is felfogod, hogy kötelesek vagytok együttműködni az ügyféllel, amennyiben ezt megszegitek kártérítést kérhetek és kérni is fogok.

Ez természetesen elment emailban is.
Régi 2015-02-15, 15:41   #5044 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Csődre tippelek itt!

A ciprusi Befektetők Kompenzációs Alapja vajon fizet valamit?
Nehéz lehet elintézni?
Régi 2015-02-15, 19:33   #5045 (permalink)
Szenior tag

Tibor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Tibor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Tibor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Ironnál nincs stp, kamuznak, ez elég egyértelmű már nagyon régóta
Régi 2015-02-15, 19:46   #5046 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ilyesmit honnan tudni?
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 20:09   #5047 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
miért nem tudom kivenni a depositom összegét.
hogy 1 nagy politikusnőt idézzek: csak. pont.
Régi 2015-02-15, 20:23   #5048 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ilyesmit honnan tudni?
elég Zoli hozzászólásait összeadni, amatőr kamugép. A hazudozókra jellemző, hogy mást, vagy más céget támadnak azzal, amit ők csinálnak. Már gyerekkoromban kiszúrtam ezt a tulajdonságot, akkor még persze a csajozás volt a hazudozás fő témája.
Az, hogy nyilvános fórumon csalásra buzdít, minősíthetetlen ostobaság.
Régi 2015-02-15, 22:29   #5049 (permalink)
Szenior tag

TMforex logója

Alapbeállítás

Idézet:
Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
elég Zoli hozzászólásait összeadni, amatőr kamugép. A hazudozókra jellemző, hogy mást, vagy más céget támadnak azzal, amit ők csinálnak. Már gyerekkoromban kiszúrtam ezt a tulajdonságot, akkor még persze a csajozás volt a hazudozás fő témája.
Az, hogy nyilvános fórumon csalásra buzdít, minősíthetetlen ostobaság.
Igen az a buzdítás tényleg durva volt...
Régi 2015-02-15, 22:31   #5050 (permalink)
Szenior tag

TMforex logója

Alapbeállítás

Idézet:
Huhhh..

1: szerinted a megcsalásnak az a feltétele, hogy fizikailag érj hozzá?
1: Ha kölcsönadsz pénzt, tök mindegy mi lesz vele, vissza kell adni ennyi.
2: A devizapiac szerencsejáték. Gondolod a kaszinóban is mindenki csal aki nagy tétet tesz és hol nyer hol veszít? Annyi csak, hogy bónusszal neked nagyobb az esélyed, sokan ezt használják. Iron ezt nem szereti és ezt kommunikálja csalásnak.
3: Ez nem világos bocsi.

4: Igen, a TC egyértelműen tiltja. Ezért lenne egyszerű az Iron helyzete. Ha valaki TC ellenére bármit csinál, elküldik a vizsgálat eredményét és bizonyítékait, aztán eldöntöd , hogy polgári peres eljárásban megtámadod-e.
De nem ez a helyzet. Nem vádol meg semmivel, hanem a saját szabályait is áthágva visszatartja a jogosan téged illető pénzt.
Az ügyvéd mit mondott, kb mik az esélyek? Írtad, hogy fizetési meghagyást már elküldtétek.
Válaszol

Címkék
brókercég, FOREX, IronFX

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 4 (0 tag és 4 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 22:17 , a GMT +1 időzóna szerint.