Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Szavazás eredménye: Ki jonne el szívesen egy ingyenes eloadásra az alábbi helyszínek kozul?
Budapest 7 53,85%
Debrecen 0 0%
Szeged 0 0%
Miskolc 3 23,08%
Pécs 0 0%
Gyor 0 0%
Nyíregyháza 1 7,69%
Kecskemét 2 15,38%
Szolnok 0 0%
Sopron 0 0%
Szavazók: 13. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-05-08, 20:24   #11401 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 2
istp a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Profitosoknak volt olyan stratégiájuk ami kifejezetten a bónusz kihasználására irányult. Pénzért tartottak róla tanfolyamokat. Most persze hallgatnak nagyokat.
istp nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-09, 03:01   #11402 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 82
Hírnév szint: 2
cápa77 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nincs rá semmi,csak jó jutalék volt ,ezért találták ki....még a repülőjátékba dőlt a lé ,erre volt kiépítve,meg netán ha gyorsan bukik mindenki ,de ez nem úgy lett!!!!!

Bónusszal mit ér többet ha hedgel vki,elfogy a lé még gyorsabban ha nyersz a másikon,hülyeség,abszurdum !!!!! Tőkeáttétel nő ,úgy fogy a rossz irányba ,és mikor nullázza a bónuszos másik számla még 40% van lé de a másik nullázódik nincs plusz profit!!!!!

Kitaláció,hazugság ez is!!!-ok a pénz amit elcsesztek,ne keljen fizetni,időhúzás!!!!
cápa77 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-05-09, 08:11   #11403 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 256
Hírnév szint: 1
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
istp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Profitosoknak volt olyan stratégiájuk ami kifejezetten a bónusz kihasználására irányult. Pénzért tartottak róla tanfolyamokat. Most persze hallgatnak nagyokat.
Dehogy hallgatnak. Lesznek jövőben ilyen tanfolyamok is. Én elég kritikus
vagyok a tanfolyamokkal szemben, de ők és Újfalusi jók. Kb. 5 tanfolyam,oktató van, ami megéri. A többi 10-15 tanfolyam kuka. Gondolj bele,
hogy itt a fórumozók(még akinek több ezer hozzászólása is van) soha nem mutattak olyan videót, mint most Újfalusi. Sőt inkább kínjukba próbálják betámadni. Lehet választani Rewand,Camaro,Anonimus(és van még 1-2 híresebb akit nem írok le, mert sértődékenyek) és Újfalusi színvonal között.
Óriási a különbség. De a legfontosabb, hogy magadba higgy. Ha külső segítségre van szükséged, akkor nem nehéz meglátni,felismerni hogy melyik irányba menj. Már ránézésre is a hatalmas különbség egy normális oktató és egy nicknév között egy fórumon. Nem nehéz kiválasztani a helyes irányt.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-09, 08:17   #11404 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 71
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Dehogy hallgatnak. Lesznek jövőben ilyen tanfolyamok is. Én elég kritikus
vagyok a tanfolyamokkal szemben, de ők és Újfalusi jók. Kb. 5 tanfolyam,oktató van, ami megéri. A többi 10-15 tanfolyam kuka. Gondolj bele,
hogy itt a fórumozók(még akinek több ezer hozzászólása is van) soha nem mutattak olyan videót, mint most Újfalusi. Sőt inkább kínjukba próbálják betámadni. Lehet választani Rewand,Camaro,Anonimus(és van még 1-2 híresebb akit nem írok le, mert sértődékenyek) és Újfalusi színvonal között.
Óriási a különbség. De a legfontosabb, hogy magadba higgy. Ha külső segítségre van szükséged, akkor nem nehéz meglátni,felismerni hogy melyik irányba menj. Már ránézésre is a hatalmas különbség egy normális oktató és egy nicknév között egy fórumon. Nem nehéz kiválasztani a helyes irányt.

Ez így van.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-10, 02:47   #11405 (permalink)
Új tag

z1ggur4t logója

Összes hozzászólás: 23
z1ggur4t a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

a bónusz kihasználására irányuló stratégia? hagyjuk már a hülyeséget a nagy tanfolyamtartók akiknek még mindig nem elég most már hosszú évek óta elvileg hogy kurvajók a tőzsdén elvileg nem párszáz meg 1-2ezer $-on, de még így is megéri oktatni még mindig. najó..

az volt a komoly amikor kirakták az extrém fost myfxbookra, hogy melyek azok a számlák amiken sokszáz % profitot csináltak azzal a fejjel nekimegyek a falnak faszsággal, amelyikek meg le lettek nullázva, és mennyi volt abból meg mennyiért, azokról meg valahogy nem szól a téma. így az életbe nem derül ki az igazság, de a parasztnak ki lehet rakni hogy: nééézd. megháromszoroztam. nyilván jó reklám, működött is a marketing, jól ki lett találva, mentek rá elegen... aztán felmutatnak embereket hogy "nekem működött". ja. csinálja akkor úgy akinek időszakosan ment az a marhaság, és pár hónap múlva rájön mi a gond ha szerencséje van, ha nem, akkor még hamarabb.

akkoriban nem hogy nem láttuk hogy gyártódtak volna a multimilliomosok, de olyan számlaégetés arzenál és ib jutalék zsebrebaszás volt, hogy nézni is szomorú volt ki hogyan húzza faszra magát ezzel a hülyeséggel. tudom miről beszélek mert több mint eleget láttam belső rendszerekben "szakmabeli kollégákkal" számlatörténeteket feketén fehéren. meg a többi más helyeken-tanfolyamokon tanult különlegesfaszságok is rendre így jártak. aztán hasonló eszközökkel volt több helyen ez az egyik számláról másikra átnyeregetés történet valóban, és ez ment is némelyeknek, eredményét lásd a topik előző 200 oldalán. de mindegy, menjetek tanfolyamra, oktatás kell
z1ggur4t nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-10, 03:02   #11406 (permalink)
Új tag

z1ggur4t logója

Alapbeállítás

nem viccelek, akinek az ehhez hasonlókon nem gyanús hogy itt valami büdös már a körítéssel is ahogy egy weboldalon szerepelni tud sokszor, keressen rá a naiv szó jelentésére. ha nem sikerült, akkor majd a pénztárca lesz a következő. aztán nem kell majd itt a "nekem bevált" emberek megjelenése. én voltam elég cégnél elég ideig ahhoz hogy lássam mit sikerült főzni a gyakorlatban az ügyfeleknek ilyenekből, és nem enném meg. meg nem kell az "amúgy is csak a kis %-a tud az ügyfeleknek nyerni ezen a piacon" szöveg sem. aki csodaguru faszságot tolt, mind leégett kb, aki normálisan csinálta az nem. nagyjából ennyi.
Régi 2017-05-14, 07:31   #11407 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 857
Hírnév szint: 3
suncika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

http://financefeeds.com/fca-tolerate...n-liabilities/
suncika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-18, 18:46   #11408 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Csuti Ákos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintetek az Újfalusi Zsoltot még kifizeti az IronFX?
Ironos élő számlán tolta a DAX peep showt.
Zsolt az UK Ironnál kereskedik, kb. egy hónapja írta facebookon, hogy onnan működik még az utalás, és jönnek vissza pénzek.
Csuti Ákos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-19, 19:49   #11409 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 758
Hírnév szint: 3
Adamv a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Csuti Ákos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zsolt az UK Ironnál kereskedik, kb. egy hónapja írta facebookon, hogy onnan működik még az utalás, és jönnek vissza pénzek.
Szerintem ha bárhogy ki tudná szedni a pénzt akkor nem ott kereskedne. Ez is csak egy szerencsétlen.
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-20, 08:15   #11410 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 86
Hírnév szint: 8
gabi999 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Valami honi cég üzletkötöje emlegeti (az iron problémára ) több magyar üzletfele, átrakatta a pénzét az angol iron leányhoz, és onnan KI TUDTÁK VENNI .
Szerintem , kamuzik. Ha ilyen történt volna, már tudnánk róla.
Vagy történt ilyen mostanába ?
gabi999 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-20, 15:46   #11411 (permalink)
Új tag

z1ggur4t logója

Alapbeállítás

lerágott csont hogy ilyen nincs. már hányszor betelefonáltunk ezzel...de csak logikailag, mit raknának át? el van lopva-verve az egész a picsába, már rég elköpték a valamikor ott dolgozók, hogy van pármillió eurós hiány. nincs mit átrakni hogy aztán azt vedd ki. a uk nem kártérítő vállalat. nem azért nem adják ide mert nem akarják, hanem nincs is mit. de ilyen különben sincs hogy az egyik regulációból a másikba pakolsz át, 2 különböző cégként kezelendő ez minden esetben. ez nem 2 banki folyószámla ugyanott, hogy "átvezetjük", érted..
Válaszol

Címkék
brókercég, FOREX, IronFX

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 6 (0 tag és 6 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 22:31 , a GMT +1 időzóna szerint.