Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Szavazás eredménye: Ki jonne el szívesen egy ingyenes eloadásra az alábbi helyszínek kozul?
Budapest 7 53,85%
Debrecen 0 0%
Szeged 0 0%
Miskolc 3 23,08%
Pécs 0 0%
Gyor 0 0%
Nyíregyháza 1 7,69%
Kecskemét 2 15,38%
Szolnok 0 0%
Sopron 0 0%
Szavazók: 13. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-09-20, 13:02   #11451 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 111
Hírnév szint: 2
cápa77 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A Esma ha fedezei őket valószínű nincs pénz a kártérítési alapba és hogy ne kelljen betenni a EU-nak húzzák még lehet a ügyet csalón ,ti tudjátok meddig vártok csodákra?!
cápa77 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-20, 13:42   #11452 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 358
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Megpróbálhatnál kicsit összeszedettebben írni, biztosan többen válaszolnának.
Azon kívül hogy a piti lengyel bűnözőnek fizetgetsz a semmire, tettél már Magyarországon jogi lépéseket?
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-09-20, 14:40   #11453 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 3
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nekem úgy tűnik, hogy a mi cápánk körül elpárolgott a víz, és most kezdett el kapálózni, csak nem tudom, hogy az elmúlt 2,5 évet mivel töltötte?!
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-20, 19:19   #11454 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem úgy tűnik, hogy a mi cápánk körül elpárolgott a víz, és most kezdett el kapálózni, csak nem tudom, hogy az elmúlt 2,5 évet mivel töltötte?!
Nem fizettem senkinek ,és amit írtam nem szétesett,érthető!

A 2,5 évet arra vártam lesz valami,de mivel kirajzolódott mi van,innentől nem várok max . pár jogi választ ,és onnan tudom merre tovább!!!!

Mi nem érthető amit írok???? Kicsinyes ,hülye magyar beszólogatás unalmas már,inkább összefognátok ahelyett hogy csodára vártok,bár ez a ország arról híres ez nincs,aha lesz pár ember akivel igen nekik megyek,meg külföldről szedek többet,a többi meg várja hátha lesz vmi,és legyen kizsákmányolt,elnyomott hü....e!!!

Azért írtam többször fórumon előrébb legyen a cikk pár napig ,értsd a logikám.....

Ha nem vennétek észre itt nem csak körülöttem de minden kis fas.... körül elpárolog így a ügy is ,ha nem tesztek semmit.... pár mail aztán jöhetnek lépések,tőlük függ mi lesz,TÜRELEM IDŐ ZÉRÓ! AZ VOLT A 2,5ÉV
Régi 2017-09-20, 19:21   #11455 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

SZIASZTOK! ITT A MAIL KÜLDJÉTEK :EO@ombudsman.europa. eu,info@esma.europa.eu , legal@esma.europa.eu , cao@audit.gov.cy ...MINNÉL TÖBBEN KELLÜNK A ÜGYHÖZ,1000 db KÉNE HOGY KOMOLYABBAN VEGYÉK!!!

"Respected Authority,
Respected European securities and Market Authority (ESMA)

This is an individual complaint, I’m a real person with Family living in Hungary.
I am a damaged client by Cypriot investment firm IronFx Global Ltd. (IronFx).
IronFx has been withholding my funds since 2015.
IronFx never provided an individual answer to my complaint.
My complaints sent to Cyprus regulatory bodies were neither answered nor examined.

I’m expecting ESMA to continue the investigation regarding IronFX Global Limited!

The reason to continue this investigation:
1. IronFx was allowed to file financial statements 2014 which were not properly audited. IronFX Global Limited became bankrupt after 15. January 2015, this was caused by the fact that Switzerland abandoned its currency ceiling,

2. Compliance Officer and Director Demetris Kyriacou Leaves IronFX, and also most of the employees have left IronFx Global Limited for a good reason:

IronFX Global Limited has misappropriate 176 million of clients’ money.

IronFx Global Limited decided to cover this huge amount, by labeling normal traders as "abusive". IronFx withhold deposit and profits of a large number of clients from Europe and third countries. This is unfair and illegal.

(FXCM Ltd., ALPARI Ltd. rightfully and honestly solved the problem caused by the CHF abandoned currency ceiling.)

3. In order to withhold my clients' funds, IronFx refers to standard contractual terms that clients have electronically signed, but IronFx contractual terms are void under EU law, since they are "unfair". According to directive 93/13/EEC, standard contractual terms must be "fair" for consumers, in order to prevent significant imbalances in the rights and obligations of consumers on the one hand and sellers and suppliers on the other hand. EU countries must make sure that effective means exist under national law to enforce these rights and that "unfair" contractual terms are no longer used by businesses. Instead of enforcing the above mentioned EU rules.

4. Cyprus authorities have allowed IronFx to stipulate "unfair" contractual terms with consumers from all Europe. The Financial Ombudsman of Cyprus refers to this provision in order to reject clients' claims in favor of IronFx, but this provision, like many other IronFx contractual terms, is void and not binding for consumers under EU law. Cyprus authorities, which should make sure that unfair contractual terms are not used by investment firms under EU law, have been allowing IronFx to withhold an huge amount of clients' money by accepting these contractual terms as valid.

Please stop this abuse and make sure that EU law is enforced in Cyprus!

Let's face the facts:
· IronFX Global Limited, a Cyprus based company could misappropriate 176 million of clients’ money due to a gap in the EU regulation.

· ESMA allow IronFX to make business in all Europe under the sole supervision of a couple of Cypriot officials.

· The Financial Ombudsman of Cyprus is not independent. He cannot work independently because the board of directors is making pressure on him. He further revealed that, since most board members are representatives of the Cyprus Securities and Exchange Commission, of banks, insurance and financial providers, there are conflicts of interest which prevents the body to be independent. The Financial Commissioner has also stated that the office has not sufficient human resource for coping with complaints against Cypriot investment firms, and that there is only one financial arbitrator. Nepotism is also playing major role in Cyprus Ombudsman staff selection. Cyprus is the only country in the EU and in the world where there are 218 Cypriot investment firms and 1 arbitration body which is not independent and not transparent. In this respect, Cyprus does not comply with the Consumer ADR directive 2013/11/EU. The actual facts are they do not have proper required staff so it’s delaying year after year and more important: the CySEC staffs is sitting in the Ombudsman board, so that the entity is not independent. From the Annual Report 2015 of Cyprus Audit Office it is clear that CYSEC staff is interested in protected IronFx.

· IronFx is insolvent: From Section 3.21 of the Annual Report 2015 of Cyprus General Auditor, it is very clear that IronFx is insolvent and has a debt of € 170 Million in clients’ money. Money belonging to clients from the EU.

· I would also like to know according to whose arbitrary decision; IronFx is allowed to withhold my (clients) deposited funds for almost 2 years without getting its license revoked by the CYSEC. According to Union Law clients deposited funds explicit belong to clients and an investment firm has to keep those funds segregated and has no authority to withhold those funds, irrespective of circumstance. Audit report also clearly showed since 2015 till today all the efforts carried out by CYSEC is only in favour of saving the IronFx business and this all lead of high level of investor abuse.

· Till today CYSEC has not taken any steps toward proper Investor protection in IronFx scandal.

· In fact CYSEC infringed Directive 2004/39 / EC ("MiFiD") article 8 , 13, 16, 17, 50 to save IronFx business.

· Why is the ESMA, European Commission not referring Cyprus to the European Court of Justice for such infringements, which caused a real damage for investors from all Europe?

· Cyprus has showed its disloyalty and disrespect toward Union law many times by sharing lie and false information on IronFx scandal.

· CYSEC has shared many times false information with other European Authorities (ESMA, European Commission)

· For personal benefit of few Cypriot politicians, CYSEC and many relevant Cypriot authorities are supporting and trying to cover the IronFx scandal and to greater extent, they are abusing Investor protection.

Summa summarum:

-How is possible the Ironfx Ltd costumers 80-90 % as an abusive trader by Cysec, while they all can trading everywhere else without any problem? FCA didnt find them as an abusive trader....

-How is possible only Ironfx Ltd didnt pay back any money to the most of the investors, while others as FXCM Ltd or ALPARI Ltd saved their own costumers from the bankruptcy?

-How is possible Ironfx Ltd could financed park construction in Cyprus?

-From where they had the money to sponzored Club Barcelona?

-Why the bookkeeping is still undercovered?

I demand you to grant my investor protection as soon as possible!
I remain at your disposal for any further clarification you may require.

Date: .. September 2017

Best Regards
............................. from Hungary (EU)"
Régi 2017-09-20, 19:27   #11456 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megpróbálhatnál kicsit összeszedettebben írni, biztosan többen válaszolnának.
Azon kívül hogy a piti lengyel bűnözőnek fizetgetsz a semmire, tettél már Magyarországon jogi lépéseket?

KI MONDTA FIZETTEM ,MÉG OBUDSMANNAK SE FIZETTEM KIVI VOLTAM MI LESZ ??? Nem hülyültem meg,még a pénzem se ide szántam mint sokan,csak Nikike volt olyan édes és FCA helyett ide tette ,nem tudom ki gondolta azt is rosszul a Ciprusi fos mire jó!

Teszünk hamarosan ha nem lesz itt csak lopás meg csalás támogatás Ciprus meg Esma felől , csak kivárom a 2017 előírt lépéseket tőlük l!

Ki támadta eddig őket ilyen vádakkal? senki,holmi szar semmit nem érő jogi,meg Mifid dumával ami szart se ér ,tudják ők is mit vétettek !
Elég kemény a szitu,okosan kell nagyon a politikai érdekeket támadni .....
Régi 2017-09-21, 12:25   #11457 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
Hírnév szint: 8
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
cápa77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
KI MONDTA FIZETTEM ,MÉG OBUDSMANNAK SE FIZETTEM KIVI VOLTAM MI LESZ ??? Nem hülyültem meg,még a pénzem se ide szántam mint sokan,csak Nikike volt olyan édes és FCA helyett ide tette ,nem tudom ki gondolta azt is rosszul a Ciprusi fos mire jó!

Teszünk hamarosan ha nem lesz itt csak lopás meg csalás támogatás Ciprus meg Esma felől , csak kivárom a 2017 előírt lépéseket tőlük l!

Ki támadta eddig őket ilyen vádakkal? senki,holmi szar semmit nem érő jogi,meg Mifid dumával ami szart se ér ,tudják ők is mit vétettek !
Elég kemény a szitu,okosan kell nagyon a politikai érdekeket támadni .....

Ezeket és a korábbi sorokat olvasva nekem is olyan érzésem van, mintha a Google fordítója dobta volna ki a szöveget. Össze-vissza dobált szavak, értelmetlen megfogalmazás tele helyesírási hibákkal. 3-szor kell elolvasni, mire körvonalazódik, hogy mit akarsz mondani.
Ne sértődj meg a kritikán, inkább épülj belőle.
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-21, 12:27   #11458 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezeket és a korábbi sorokat olvasva nekem is olyan érzésem van, mintha a Google fordítója dobta volna ki a szöveget. Össze-vissza dobált szavak, értelmetlen megfogalmazás tele helyesírási hibákkal. 3-szor kell elolvasni, mire körvonalazódik, hogy mit akarsz mondani.
Ne sértődj meg a kritikán, inkább épülj belőle.
Ezt nem google fordította,azért te ne sértődj meg ,mert az egész más de szakember , a google meg gagyi szar valódi szöveghez! Erről ennyit!

Az arra jó pár szót fordíts le,nem nyelvtani mondatot....de azt se tudja néha,2 ember nézte át csak nem hülye mind a kettő,angolosok (tanár aki írta,köz. iskolába és élt kint)???
Régi 2017-09-21, 12:53   #11459 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 85
Andrisdiak már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Andrisdiak már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Senkit nem akarok megbántani, de itt látszik a Mifid komolytalansága, mert engem pár száz dollárral megvet és kockázatosnak tekint, de cápát a sok tízezer dollárjával simán alkalmasnak könyveli el.
Andrisdiak nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-21, 13:41   #11460 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Andrisdiak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Senkit nem akarok megbántani, de itt látszik a Mifid komolytalansága, mert engem pár száz dollárral megvet és kockázatosnak tekint, de cápát a sok tízezer dollárjával simán alkalmasnak könyveli el.
A kockázat a tőkére megy,mindegy mennyi......

Amúgy ha végig nemlegest kapunk VÁLASZT egyértelmű nincs pénz,és csak Cipruson kívüli perrel lehet nyerni!
Régi 2017-09-21, 14:23   #11461 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ja bocsi ti erre a mailre gondoltatok angolra,ezt meg az írta főleg aki a eu parlamentbe szólalt fel ,én csak a végét írattam 2 emberrel ellenőrizve, és a egész mailt átnézetve ,a srác profi angolos !!!!! Jó???? olyan írjon akinek reális meg normális a üzenete és a mi ügyünk viszi előre,persze a ellen oldal is tehet kommentet,írtam nekik mi lesz !!! Bocsi kicsit kemény vagyok és ellenszenves de muszáj,mert itt csak hülyeségek lesznek meg a ellenoldal szara......és a türelmi idő lejárt!!!!
Régi 2017-09-21, 15:51   #11462 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Andrisdiak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
engem pár száz dollárral megvet és kockázatosnak tekint, de cápát a sok tízezer dollárjával simán alkalmasnak könyveli el.
Idézet:
A kockázat a tőkére megy
Lehetsz értelmes gyorsan tanuló trader és talán kevés év alatt profivá tudnál válni akár és addigra lesz több spórolt megtakarításod mint amennyi most van, de ha kevés pénzed van akkor a Mifid szerint nem vagy alkalmas trédelésre.
Viszont akinek nagy pénze van, de nincs annyi esze hogy ne utaljon be óriási összegeket nem megbízható helyekre azt bezzeg alkalmasnak véli a Mifid, senkire nem célzok, nem tudom ki mennyit utalt be. Andrisdiak erre gondolt.
Mindenki akkora összeget kockáztat amit jónak lát azt kész. Nem kell ezt bonyolítania Mifidnek. Egy felnőtt embernek legyen annyi esze hogy ha kicsi a fizetése akkor ne kockáztasson egy traden 50 ezer forintot rövid távú pozin. Ha hosszú távon kereskedik az más helyzet abba a témába nem megyek bele most. Ott kénytelen vagyunk nem kicsi összeget kockáztatni mert ha pl 8 hónap után zárok egy pozit akkor nem négyezer forintot akarok kockáztatni és mondjuk 10 ezret keresni nyilván.
Idézet:
a srác profi angolos!
Szuper már csak egy profi magyarost kell keresned
Idézet:
Amúgy ha végig nemlegest kapunk VÁLASZT...
Úgy tűnik végig nemlegest kapunk választ arra hogy helyesen fogalmazz

Szeretnék segíteni mert a többiek lusták rendesen elmagyarázni mi bajuk a helyesírásoddal, pont ezért tart itt az emberiség mert sok emberben kevés az empátia. Vagy van de visszaélnek vele mások. Ne vegye magára akinek nem inge, csak ez hasznos téma nagyon sokak számára.
Szóval:
"nemlegest kapunk VÁLASZT egyértelmű nincs pénz"
nemleges választ kapunk, akkor egyértelmű, hogy nincs pénz.
Kihagyod az akkor meg a hogy szavakat,
az helyett is a-t írsz: "aki a eu parlamentbe"
rossz sorrendbe rakod a szavakat:
"erre a mailre gondoltatok angolra"
erre az angol mailre gondoltatok
Az okát nem tudom, talán nagyon sietve fogalmazol mert azt hiszed így is megértjük, de nem könnyű és zavaró is értelmezni a mondataidat.
Idézet:
Bocsi kicsit kemény vagyok és ellenszenves de muszáj
Leírom a te nyelveden.
Nem vagy ellenszenves megértelek, a ellenszenves támadásnak a kritikát veszed
Ugye milyen szar értelmezni?
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-21, 16:04   #11463 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Már nem tudtam javítani ezért ide írom. A hasznos téma azt az empátiára értettem, nem a helyesírásra, nehogy valaki félre értse, sajnos gyakori.
Régi 2017-09-21, 17:45   #11464 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már nem tudtam javítani ezért ide írom. A hasznos téma azt az empátiára értettem, nem a helyesírásra, nehogy valaki félre értse, sajnos gyakori.
Empátiám van és ott használom,olyan mértékbe ahogy kell ,de én itt gyorsan írok,van ezer dolgom,nem empátia kérdése .....értem mit írsz,de attól értelmezhető mind ,annyira nem kínai !!!! Mögé lát mindenki,de sietek nehogy már még ingyenes fórumon regényt írjak itt másnak,aki szarik a lényegre meg a dolgára,ahelyet kötekedik magyar vírtusba,empátia dumával,az kicsi ja ,meg lesz is itt,helyénvalón kell kezelni jó,megfelelő jogviszonyba!!!

Szóval nem ebbe kéne itt kötekedni de mint írtam mint empátia nulla akkor másnál is , olyan dolgokra kéne koncentrálni ami a Ironfx károsultak ügyét viszi előre!!! Kapis??? empátia,ok ha annyira zavaró kicsit magyarosabban írok,csak tudod a dolgok mögött más lapul ,azért írok ilyen hangnembe néha,ez a semmit tevő,hagyjuk ami lesz,dedózunk beszólással pisisek tárháza nálam,másba kéne kötekedni meg koncentrálni empátia terén is,jó!
Régi 2017-09-21, 17:57   #11465 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Remélem a nagy empátiáddal minden részét átlátod!!!!- jogi dolgokba nem folyok bele, más témára ÉRTEM ÉN IS ,RÁD BÍZOM HOGY FOGOD FEL!!!!

GONDOLOM ÍGY MÁR ÉRTHETŐBB!ELLENSÉGES,JOGTALAN,BUTA,HÜLYE DOLGOKRA NEM FOGOK EMPÁTIÁT NYITNI,MEG EGY ÉPESZŰ EMBER SE!
TÖBBET NEM ÍROM LE,DE NEM DEDÓZNI FOGOK ITT MEG ÉRTELMETLEN HÜLYESÉGEKRE IROGATNI !- észt se árt csiszolni mellé,empátia bizonyos szituba kell, itthon az sincs sok,azért áll itt a ország meg fog is !

A ellenségeim a eszüket csiszolják inkább,mert rossz a logikájuk.... ok ??? !!!!
Régi 2017-09-21, 18:13   #11466 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Empátiához meg a világ elég kegyetlen, és buta azért van jog tudod,mert a sok hülye,buta,"jóakaró" ember szeret belelépni olyanba meg úgy ahogy neki tetszik vagy érdeke ,és semmi köze hozzá ,mert éppen nem érti olyan hü...e ,vagy gonosz ! EZÉRT LETT JOGRENDSZER!!! Emberek közötti ellentétet nem ezzel kezelik ,bizonyos szituba ahol nem sért jogot !
Régi 2017-09-21, 19:02   #11467 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az empátiát a többiekre értettem nem rád. Gyakori a közöny, nincs elég összefogás. Tisztelet a kivételnek mindig.
Régi 2017-09-21, 19:03   #11468 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Az empátiát a többiekre értettem nem rád. Gyakori a közöny, nincs elég összefogás. Tisztelet a kivételnek mindig.
Elnézést,erre érzékeny vagyok!

Szép estét!
Régi 2017-09-21, 19:08   #11469 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Megértelek, jogos amiket mondasz, nem vagy ellenszenves, csak ne vedd támadásnak, tényleg borzalmasan fogalmaztál, mint aki nem okés. Sebaj mostmár tisztáztuk.
Mit gondoltok arról ha uk fxgiant-nál nyitnátok számlát cserébe apránként odajuttatja iron a pénzetek? Uk elvileg biztonságos, valamit csak ki lehet alkudni. Csak saját felelősségetekre hallgassatok rám vagy bárkire.
Régi 2017-09-21, 19:12   #11470 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Megértelek, jogos amiket mondasz, nem vagy ellenszenves, csak ne vedd támadásnak, tényleg borzalmasan fogalmaztál, mint aki nem okés. Sebaj mostmár tisztáztuk.
Mit gondoltok arról ha uk fxgiant-nál nyitnátok számlát cserébe apránként odajuttatja iron a pénzetek? Uk elvileg biztonságos, valamit csak ki lehet alkudni. Csak saját felelősségetekre hallgassatok rám vagy bárkire.

Semmi ilyet, ezzel még Bak Norbi jött régen,kértem erről van szerződés? Nincs,akkor kuka!

Engem Pálinkás N. úgy vágott át: Fca helyett Cysechez tette a pénzem ,a előre megegyezett(FCA) ,és emailbe visszaigazolt email ellenére! Ez a cég csaló! Ami pénz jön be pár kis számlát talán fizettek , legyen okuk mire hivatkozni hogy ők becsületesek ! Szánalmas ok és adósság rendezés,politikai hátérrel!!

EZ KAMU DUMA ,ŐK FEJLŐDJENEK,DE AKI AKARJA PRÓBÁLJA KI,EGY FÓRUMON SINCS ENNEK BIZONYÍTOTT OKA,MEGTÖRTÉNTE!
Régi 2017-09-21, 19:15   #11471 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az fxgiantnak nincs tudtommal ciprusi ága, az tiszta uk asszem. Iron tulaja a tulaj de másik cég. Aki oda nyit azt nem tudom hogy tudnák ciprusra irányítani. Ciprusi Ironfx külön cég, de azért járjatok utána, hogy Fxgiantnak tényleg nincs e ciprusi leánya vagy ilyesmi.
Régi 2017-09-21, 19:17   #11472 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Az fxgiantnak nincs tudtommal ciprusi ága, az tiszta uk asszem. Iron tulaja a tulaj de másik cég.
IGEN MERT A iRONFX engedélyét bevonták mindenütt Cipruson kívül és Ausztrál cég is 3. cég!!!!! nem látod át , na ne? És a pénzed tán a Ironfx-hez kerül, régen volt vmi ilyen apróbetűs rész benne ,trükkös a szerződés!!!! Korábbi részekbe benne van,azóta lehet változtattak,de amiről nincs szerződéset felejtsd el!
Régi 2017-09-21, 19:22   #11473 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://pbs.twimg.com/media/C3lNhQAWcAAJ9tZ.jpg:large

https://pbs.twimg.com/media/C3qd0CsWAAQL9V_.jpg

twitter képek ,itt van több :https://twitter.com/Aaqilforex/statu...47705571037185

Én kértem utalják át a IRONFX UK HOZ A pénzem átváltva még ABUSIVE TRADER mailek előtt ,azt se tették meg,mert a 2 felügyelet nem is engedi ,FCA-ál nem tudnak csalni,korruptok lenni!!!!-ez egy trükk mintha nem lenne gond,bíróságon kihámozom velük,hogy verjek alájuk ezzel is!!!!
Régi 2017-09-21, 20:01   #11474 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha kis összeggel nyitod a giant számlát akkor próbára tudod tenni hogy tényleg fca alá ment a pénzed? Giant uk esetén fca meg kell hogy védjen, akárhol tartják a beutalt pénzeket akkor is muszály fizetnie giantnak ha kikéred.
Valamit csak ki lehet találni. Adhatnának 100% bónuszokat újra meg újra minden befizetésedre giantnál, cserébe addig nem kérnék visszautalást amíg mindig ad folyamatosan bónuszt, de nem azzal a profitfelezős feltétellel. Ja és óvatosan tradelnék, nem érdemes csalni vele, lebukik az ember aztán többet nem kap. Én szeretek tradelni, ha beragadt volna mondjuk 500 ezer forintom ironba akkor lemondanék róla ha cserébe újra meg újra kapnék 100% bónuszt giant uk-nál. Nekem megérné, nektek nem tudom.
Régi 2017-09-21, 20:15   #11475 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ha kis összeggel nyitod a giant számlát akkor próbára tudod tenni hogy tényleg fca alá ment a pénzed? Giant uk esetén fca meg kell hogy védjen, akárhol tartják a beutalt pénzeket akkor is muszály fizetnie giantnak ha kikéred.
Valamit csak ki lehet találni. Adhatnának 100% bónuszokat újra meg újra minden befizetésedre giantnál, cserébe addig nem kérnék visszautalást amíg mindig ad folyamatosan bónuszt, de nem azzal a profitfelezős feltétellel. Ja és óvatosan tradelnék, nem érdemes csalni vele, lebukik az ember aztán többet nem kap. Én szeretek tradelni, ha beragadt volna mondjuk 500 ezer forintom ironba akkor lemondanék róla ha cserébe újra meg újra kapnék 100% bónuszt giant uk-nál. Nekem megérné, nektek nem tudom.
Ott sztem nincs bónusz,én FCA-ál nem láttam még bónuszt ??? market maker ciprusi szerencsejáték csak ez ,amire jó

XM ctr mind ciprusi foss
Régi 2017-09-21, 20:32   #11476 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Úgy emlékszem van bónusz az Fxgiantnál de nem éri meg a feltételek miatt, profitfelezés, úgy olvastam de gyenge az angolom, lehet rosszul értettem. Ezeken a felhasználási feltételeken kéne változtatni.
Régi 2017-09-21, 20:41   #11477 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha nem szeretsz sok időt írni, ott a telefonon a billentyűzetnél valahol a mikrofon ikon. Megnyomod leírja amit mondasz, át kell olvasni, néhány szót félre hall. Javítani kell, időt energiát spórol.
Régi 2017-09-21, 23:08   #11478 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Köszi ,írok inkább....

Alpari ,Fxcm,Bpforex,FXpro , Interaktivbroker ,XTB ctr... sehol nincs bónusz,ezeknél csak ??

Itt a cikk:

suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nehez lesz mert okosan csinaltak:
Nem értek egyet. Csak ha felületesen vizsgálod, akkor tűnik annak. Az angol 8Safe ráadásul még hatalmasabb humbug, csak senki nem veszi magának a fáradtságot, hogy elolvasson dokumentumokat. Itt van az általuk publikált dokumentumban az egész trükk leírva.
https://www.ironfx.co.uk/content/2/0...t_NoticeUK.pdf

Ebben az áll, hogy annak ellenére, hogy ha a 8safe UK-hoz fordul valaki, végeredményben tudomásul kell vegye, hogy a tényleges számlanyitás..na hol esik meg?! Igen, az Ironfx Global Limited "anyuci" vállalatnál (lényegtelen, hogy az eddigi Ironfx UK esetében mi volt, ezentúl nem úgy lesz!)
És minden ami a számládat érinti, továbbra is a Ciprusi mizéria által lesz befolyásolva!

"8Safe UK's role is limited to promoting the Parent Company's service to you..." Egyértelmű, nem?!

" ...assisting you with the Parent Company's account opening process..." tehát a 8Safe csak egy ...IB szerű paraván, ami átirányít szépen a fő rablóhoz!
Ebből csak annyi angol, hogy az átutalt tőkéd majd "angolosan" távozik a ciprusi pöcegödörbe!

"...if you decide to place through 8Safe UK any orders for Your trading account carried by the Parent Company, to receive those orders and transmit them to the Parent Company for execution"
Tehát mind a számla, mind a kereskedés továbbra is a főrablóknál történik!

"However, it is important for you to understand that, although you will be contracting both with the Parent Company and 8Safe UK, you will be trading ONLY with the Parent Company..."
Kell még ennél több?!

A 8Safe (és minden bizonnyal ez érvényes az összes többi frissen vagy a jövőben létrehozott hasonszőrűre is) tulajdonképpen a "kerítő" szerepét tölti be csupán, és valójában mindenki a fő kuplerájban fog kikötni, függetlenül attól, hogy mit gondol!

" Accordingly, 8Safe UK will have no liability to you except to the extent required by applicable law including the rules of the FCA. The FCA's rules (including the FCA's client protection rules) will not apply in respect of the Parent Company's dealing with you"

Tehát ha cumi van akkor a ciprusi slagra van kötve a szívószál!

A 8Safe persze "szolgáltatásaiért" pénzt kap " 8Safe will receive fees from the Parent Company for introducing you to the Parent Company..." Hehehe ez nagyon aranyos..

És itt van a lényeg lényege ami a kártérítést illeti:

Compensation
"In the event of the failure of the Parent Company you will not have access to the UK Financial Services Compensation Scheme the "FSCS" or the protections contained in the FCA's rules for retail clients as the Parent Company is not regulated by the FCA"

És ugye mivel mind a szerződés, számlanyitás és kereskedés a Parent Company-val történik...mindannyian tudjuk, hogy mi vár majd a kliensre..

Szemfényvesztés és terelés végett, betették a következőt:

" In the event of a failure by 8Safe UK which result in loss to you..."

...és következik a leírás, hogy akkor majd mi van...csak a trükk az, hogy a 8Safe UK semmilyen kárpótlásra jogosító szolgáltatást NEM fog nyújtani az ügyfelei felé, ez mint látszik csak marketinggel fog foglalkozni! Csak a kerítő szerepét játssza, az átb...ász, az továbbra is az IronFx Global-nál fog lezajlani.

Ennyi.

Ami az ausztrál sztorit illeti. NEM az "IronFX Global (Australia) Pty Limited alakult at Gvs pty limitedre" hanem:

http://abncheck.com.au/abn/78143154698

Azaz van egy Gvs (au) Pty Ltd jogi cégnevű ausztrál kft, amit 01/05/2013 jegyeztek be, aktivitást 15/04/2010-től folytat, és az utolsó frissítést 19/02/2016-ban eszközölték amikor bővítették a kft. üzleti neveinek lajstromát az ASIC-nál, és az addigi Ironfx mellé bekerült még az FxGiants is. Tehát jogi szempontból semmi az ég világán nem változott, csupán kapott még egy extra cégért egy és ugyan az a jogi entitás! Minden egyéb maradt pont úgy ahogy eddig is volt.

Ez tökéletesen látszik egyébként a dokumentumokon is amiket a két honlapon meg lehet találni. Szemléltetés végett it van egy-egy képernyőmentés.

Ha pedig elolvassuk az idevágó ausztrál procedúrát, kiderül, hogy ilyen vállalkozás nevet n darabot lehet bejegyezni egy és ugyanazon jogi cégre. (A Gvs kft a pénzügyi sunyiságokat az Ironfx és újabban az FxGiants business nevek alatt végzi, de ha a farok nővelő bizniszbe is be akar majd szállni akkor nyugodtan bejegyezheti akár a GiantDick nevet is... )IronFX ( #10861 (permalink)
Régi 2017-09-22, 14:54   #11479 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szólni kéne erről fca-nak.
Utalnak vissza azoknak akik beutaltak 8safe-hez vagy fxgiant-hoz?
Mik a hírek róluk?
Régi 2017-09-28, 21:20   #11480 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szólni kéne erről fca-nak.
Utalnak vissza azoknak akik beutaltak 8safe-hez vagy fxgiant-hoz?
Mik a hírek róluk?
Szóljon akinek inge,én ebbe a ügybe szívok
Régi 2017-09-29, 06:42   #11481 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 867
suncika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Valami vegre tortenik! Biztos orvendenek most a Cysec-nel
http://ec.europa.eu/atwork/applying-...&submit=Search
Itt van a magyarazat amit miatt az eljaras elinditotta az EU(Directive 2017/593/EU)
http://www.kapitalmarktrecht-im-inte...017_593_EU.htm

The protection of client financial instruments and funds is an important part of that regime, investment firms being subject to an obligation to make adequate arrangements to safeguard investor's ownership and rights in respect of securities and funds entrusted to an investment firm. Investment firms should have in place proper and specific arrangements to ensure the safeguarding of client financial instruments and funds.
suncika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-29, 17:09   #11482 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szóljon akinek inge,én ebbe a ügybe szívok

Ah most néztem a magyar levelem tényleg hibás,most javítom ,van benne pár hiba de a fórumon lehet ködösen írok majd ezek után is ha nincs időm,rövidítve

Elnézést aki,olyanért szólt a levélbe !- a fórumon veszélyes leszek ezek után is néha
Válaszol

Címkék
brókercég, FOREX, IronFX

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 7 (0 tag és 7 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 11:34 , a GMT +1 időzóna szerint.