Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-01-18, 15:24   #1 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 22
Hírnév szint: 7
Zombory a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Markets.com

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata velük?

www.markets.com

Ha nincs, akkor írhatnának tapasztaltabbak véleményt.

Üdv
Zombory nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-11, 14:07   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 248
Hírnév szint: 9
muzzi03 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Engem mostanában sokat hivogatnak, hogy nyissak náluk számlát, kicsit idegesítő is már a nyomulásuk, van náluk bónusz, karácsony előtt pedig vmi extra bónusz volt amire nagyon rá akarak beszélni, még azt is mondták, h bontsam fel a bankban a lekötött betétemet és rakjam be hozzájuk. Nekem egy kicsit az volt a gyanúm, hogy az ügynök karácsonyra jutalékot szeretett volna (egyébként majdnem ki is mondta). Még annyit róluk, hogy változó spreaddel dolgoznak, ciprusiak és lassan lehet majd náluk OTP-vel és magyar CFD-kel is kereskedni. Legalábbis ezt mondta az ügynökük amikor utoljára berszéltem veke.
muzzi03 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-04-09, 22:51   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 15
Szücs László a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Még annyit róluk, hogy változó spreaddel dolgoznak, ciprusiak és lassan lehet majd náluk OTP-vel és magyar CFD-kel is kereskedni. Legalábbis ezt mondta az ügynökük amikor utoljára berszéltem veke.
Égész pontosan, változó vagy fix, már van OTP és mOL
Szücs László nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-11, 18:55   #4 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Cégünk honlapja elérhető a www.cfdmarkets.hu címen.
További információkért kattintson az alábbi linkre: www.markets.com/hu

A markets.com elemző részlegének kutatási igazgatójával, Bill Hubard-dal
készített interjú megtekinthető a
http://www.youtube.com/watch?v=iD0xe...feature=relmfu címen.

Platform Menedzserünk - Mándó Milán - kollégám elemzései elérhetők:
http://www.cfdmarkets.hu/blog/

Elmult 3 havi teljesítményünk
http://www.cfdmarkets.hu/blog/elert-hozamok/

Teljes háttértámogatás az ügyfeleknek magyar nyelven
Regisztráció: www.cfdmarkets.hu

Tisztelettel:
Szücs László
szucs.laszlo@cfdmarkets.hu
Régi 2012-04-22, 12:16   #5 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Elemző kollegánk itt is követhető

http://forex.postr.hu/

http://forexsuli.blog.hu/

www.cfdmarkets.hu
Kapcsolatfelvétel:
szucs.laszlo@cfdmarkets.hu
Régi 2012-08-09, 17:04   #6 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
vikfish a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Előre leszögezném senkinek nem szeretném rossz hírét kelteni. Ugyanakkor engem is sorozatosan, eléggé nyomás szerűen hívogatnak, ma is hívtak, azért kerestem rá google-ben, és kerültem ide. Utoljára szinte megtévesztésig hasonló módon hívogattak egy azóta csalás stb miatt pereskedő cég a Capital Partners-től. És az összehasonlítást most a tisztelt telefonáló úriember azzal érdemelte ki, hogy én igyekeztem a lehető legudvariasabban befejezni vele a beszélgetést, mire Ő lecsapta köszönés nélkül a telefont. Korábbi hívásánál (kb már 5-6-szor hívtak egy hónap alatt) mondtam, hogy köszi, de nem érdekelnek az ajánlatok, és legyen kedves ne hívjon többet. Ma tényleg udvariasan mondtam, hogy ne haragudjon nagyon elfoglalt vagyok (erre, hogy ő is nagyon elfoglalt), jelenleg is itt ül egy ügyfelem nálam, nem tudom végighallgatni a tutitippjét (ami egyébként egy az egyben Capital Partners kópiaként ömlött rám a telefonból), kérdezte mikor hívhat, mondtam, hogy legyenszíves ne hívjon többet... és lecsapta. Jó véleményt ne várjatok ezek után.
vikfish nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-10, 14:21   #7 (permalink)
Kitiltott

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 1.789
IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül IronFX NZ részére
Alapbeállítás

Szintén nem szeretnék senkrol negatívat mondani.
De ha valamit nagyon el kell adni az nem jó.
Ami jó az eladja saját magát.

A kereskedési feltételek amit látok náluk EUR/USD 3pip kezdo spread.
max tokeáttétel 1:200.

Az más kérdés hogy mennyire jó az értékesíto vagy hogy mennyire udvarias mert ha még a legjobb szolgáltatást is nyújtja akkor is csak osszehasonlítja a feltételeket egy olyan brókerrel ahol már 0.7 pip tol kezdodik az EUR/USD spread és 1:500 tokeáttétel van (mint nálunk) és nincs mirol tovább beszélni a telefonon.
IronFX NZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-27, 16:26   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 6
Bobby11 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Tőkeáttét...

Nem értem miért vagánykodtok a tőkeáttétekkel.... inkább ne használjátok jobban jártok
Bobby11 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-27, 16:27   #9 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 6
Bobby11 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Az más kérdés hogy mennyire jó az értékesíto vagy hogy mennyire udvarias mert ha még a legjobb szolgáltatást is nyújtja akkor is csak osszehasonlítja a feltételeket egy olyan brókerrel ahol már 0.7 pip tol kezdodik az EUR/USD spread és 1:500 tokeáttétel van (mint nálunk) és nincs mirol tovább beszélni a telefonon.

Nem értem miért vagánykodtok a tőkeáttétekkel.... inkább ne használjátok jobban jártok
Bobby11 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-27, 16:35   #10 (permalink)
Kitiltott

IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Bobby11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gondolom neked azért nem kell a nagyobb toke áttétel mert 50.000 - 100.000$-al szeretnél kereskedni. De akinek csak 1-2.000$ az alap tokéje annak igenis számít.

A tokeáttétel szintjét te választhatod nálunk. Ha úgy tetszik válassz 1:1 kereskedést.
De érdekes módon a spread-rol nem írtál semmit.
Régi 2012-08-28, 13:14   #11 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 226
joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Engem mostanában sokat hivogatnak, hogy nyissak náluk számlát, kicsit idegesítő is már a nyomulásuk, van náluk bónusz, karácsony előtt pedig vmi extra bónusz volt amire nagyon rá akarak beszélni, még azt is mondták, h bontsam fel a bankban a lekötött betétemet és rakjam be hozzájuk. Nekem egy kicsit az volt a gyanúm, hogy az ügynök karácsonyra jutalékot szeretett volna (egyébként majdnem ki is mondta). Még annyit róluk, hogy változó spreaddel dolgoznak, ciprusiak és lassan lehet majd náluk OTP-vel és magyar CFD-kel is kereskedni. Legalábbis ezt mondta az ügynökük amikor utoljára berszéltem veke.
Átérzem a helyzetedet! ) Sok ilyen tapasztalatom van már nekem is ezzel kapcsolatosan.. ) Azóta minden ilyen kis "marketing gyárat" kiiktattam az életemből és olyat kerestem, akik tényleges Prémium bróker, akik ezt a szakmát ténylegesen magas szinten művelik. Ők nem zaklatnak!!! Náluk nem a marketing és a sales-kényszert érzed az üzletkötés során, hanem a hosszútávon alapuló korrekt partnerséget.
joe134 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-28, 13:21   #12 (permalink)
Szenior tag

joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

És lám itt is van az egyik legszebb marketing gyár! ) aki kapásból tolja a kondíciókat!!! Sorry Zoltán
Régi 2012-08-28, 13:30   #13 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
És lám itt is van az egyik legszebb marketing gyár! ) aki kapásból tolja a kondíciókat!!! Sorry Zoltán
Semmi gond joe,
Orulok hogy tetszik neked hogy ismerem a kondícíókat.
Az az igazság hogy minden kereskedonek tudnia kellene ezeket, mielott brókert választ.

Ha valamelyik brókerrol érdekel valami nyugodtan szólj.

Te egyébként kit ajánlasz, mert úgy látom most minden témához igyekszel hozzá szólni, de nem mondasz semmit.
Régi 2012-08-29, 09:21   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Semmi gond joe,
Orulok hogy tetszik neked hogy ismerem a kondícíókat.
Az az igazság hogy minden kereskedonek tudnia kellene ezeket, mielott brókert választ.

Ha valamelyik brókerrol érdekel valami nyugodtan szólj.

Te egyébként kit ajánlasz, mert úgy látom most minden témához igyekszel hozzá szólni, de nem mondasz semmit.
Kedves Zoli!

Nem ajánlok senkit, max infót adok, aztán mindenki maga dönt... Nincs jó bróker, csak kevésbé rossz. Mindenkinek meg kell találnia az igényeinek legmegfelelőbbet... 8 éve vagyok az fx világában, ahogy azt már írtam már neked a privi megkeresésedre, megválaszolva azt is, hogy nem PROPAGÁLOK egyetlen céget sem több okból sem!!! Szemben veled én nem eladni akarok, hanem felhívni az emberek figyelmét esetleges "csapdákra", amelyeket a kiélezett marketing okoz a néhány éves múltú ciprusi és egyéb paradicsomokban létrehozott brókercégek tevékenységéből fakadóan.
Régi 2012-08-29, 09:33   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nagyon sok mindent láttam, éltem át és hallottam már az fx világában.
Régi 2012-08-29, 10:42   #16 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Zoli!

Nem ajánlok senkit, max infót adok, aztán mindenki maga dönt... Nincs jó bróker, csak kevésbé rossz. Mindenkinek meg kell találnia az igényeinek legmegfelelőbbet... 8 éve vagyok az fx világában, ahogy azt már írtam már neked a privi megkeresésedre, megválaszolva azt is, hogy nem PROPAGÁLOK egyetlen céget sem több okból sem!!! Szemben veled én nem eladni akarok, hanem felhívni az emberek figyelmét esetleges "csapdákra", amelyeket a kiélezett marketing okoz a néhány éves múltú ciprusi és egyéb paradicsomokban létrehozott brókercégek tevékenységéből fakadóan.
Nagyon orulok hogy ilyen tapasztalt vagy pont ezért vártam volna valami konkrétumot toled. Pl: ezt vagy azt tapasztaltál konkrétan leírva, nem rébuszokban hogy ez meg az a bróker nem jó meg hogy csalók.

ezért nyitottam pont egy topicot korábban:
Gyakori Hibák!

írd meg itt hogy mikre kell figyeni, milyen csapdák vannak engem is érdekel.
Régi 2012-08-29, 11:57   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nagyon orulok hogy ilyen tapasztalt vagy pont ezért vártam volna valami konkrétumot toled. Pl: ezt vagy azt tapasztaltál konkrétan leírva, nem rébuszokban hogy ez meg az a bróker nem jó meg hogy csalók.

ezért nyitottam pont egy topicot korábban:
Gyakori Hibák!

írd meg itt hogy mikre kell figyeni, milyen csapdák vannak engem is érdekel.
Kedves Zoltán,

Én soha sem állítottam egyetlen cégről sem, hogy csaló!!! Szóval légy olyan kedves, hogy csak olyan esetben nyilatkozzál velem kapcsolatosan, ha biztos vagy a dolgodban. A saját magad és céged marketingje alatt vágod a fát azzal, hogy valótlant állítasz rólam.... Nyilván nem tetszik vagy nem tudod kezelni a véleményeket, de ez van. Ez a te problémád.

Részemről lezártnak tekintem a veled és az Iron Fx-xel való történetet.
Régi 2012-08-29, 13:19   #18 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Kedves Joe,

Olvasd vissza hozzászólásaidat!
Nem akarom offolni a topicot úgyhogy áttettem ide a válaszomat: általános chat mindenről

Lehet hogy nem azt írod szó szerint hogy ez vagy az a bróker csaló de nagyon úgy hangzik a szavaidból hogy ezt gondolod.
Régi 2012-08-31, 14:48   #19 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Értem. Szóval küzdünk?! ok )
Régi 2013-01-08, 10:01   #20 (permalink)
Új tag

steve a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Kaszinó

Sziasztok!

Nekem 5 hónap alatt elkaszinóztak az én káromra 8500€ ,azóta felhívni nem lehet őket!!
Egyébként más baj nincs velük.
De persze mindíg felhívják a figyelmet,hogy kockázatos befektetés ,főleg akkor ha ők csak a maguk hasznát nézik.

Üdv a való világban!!
steve nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-25, 00:37   #21 (permalink)
Új tag

gb19920207 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás markets.com

Hali!

Mostanra sem változott sokat! Sőt! Eleinte hívogatnak ötpercenként, hogy töltsél már fel pénzt, aztán utána hiába hívod őket kinyomnak, nem hívnak vissza stb... Szánalmas egy bagázs... Olyan tippeket mondanak amik tuti bukók!!! Nem is értem, hogy miért jó ez nekik...Sajnos nekem náluk a pénzem, a kiutalási költség miatt ott is marad egy ideig.. Nem ajánlom senkinek!!!
gb19920207 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-10-13, 19:44   #22 (permalink)
Új tag

Gábor44 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
gb19920207 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hali!

Mostanra sem változott sokat! Sőt! Eleinte hívogatnak ötpercenként, hogy töltsél már fel pénzt, aztán utána hiába hívod őket kinyomnak, nem hívnak vissza stb... Szánalmas egy bagázs... Olyan tippeket mondanak amik tuti bukók!!! Nem is értem, hogy miért jó ez nekik...Sajnos nekem náluk a pénzem, a kiutalási költség miatt ott is marad egy ideig.. Nem ajánlom senkinek!!!
Engem nemrég kerestek meg és tény hogy naponta hívogatnak mikor megyek be.
Bementem a napokban meghallgatni őket és szerződés nincs csak szabályzat elfogadás. Kiutaljuk az összeget és kész. Van valami változás a megitéléssel kapcsolatban ?
Sikerült már visszautalni az összeget ?
Gábor44 nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
IG Markets Jegesmaci Brókercégek 0 2011-01-11 11:56

A pontos idő 00:38 , a GMT +1 időzóna szerint.