Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-10-17, 13:41   #51 (permalink)
Tag

Hely: Szombathely
Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 5
zs.tamas a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez mennyire megbízható információ?
http://kezeltszamla.blog.hu/2012/09/...es#more4764902
zs.tamas nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-17, 19:54   #52 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 41
Hírnév szint: 6
net91 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Semennyire.
Ismered az oldal készítőjét?
Mindenki a saját üzletét dícséri. :-)
net91 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-10-18, 10:37   #53 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
lalbert69 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Azt gondolom, hogy a jó indulatom ismét ellenem fordult. Valaki véleményt kért és én leírtam a sajátomat. Ez volt a 3TG. Nekem nincs bajom velük, ha Neked van akkor miért nekem szólsz be?
Kedves Zooli Trading Klub! Nem titkosak a hírleveleink, de elmondanád miért osztod meg?
Te kerestél engem annó, és be-be jártál hozzánk. Te scalper voltál és tanulni szerettél volna valamit. Nyitottál egy számlát is a 3TG-nél megkaptad a bónuszt is: ELŐRE!, ami elveszett a forgatagban. DE, kérte tőled valaki azt a 200 dolcsit, hogy fizesd már be... Ugye nem? Akkor ezt miért nem írod le?

Kedves _pda_!
Nem tudom ki vagy... Remélem amikor nálunk jártál és amit tapasztaltál, az megelégedésedre szolgált.

Kedves Mindenki!

Igazából az bosszant, hogy néhány emberre ráismerek a hozzászólók közül. (A fórumon)
Név nélkül: Olyan emberre, akinek annyi pénze sem volt, hogy a busszal bejöjjön nemhogy számlát nyisson, és most oktatóként tetszeleg és osztja az észt....
Olyanra is, aki már a fél életét elvesztette, a saját hülyesége miatt, de meg van arról győződve, hogy a bróker lehúzza.
Látom azt az ismerőst is aki, Quantum XXL-be pakolt milliókat és most megvilágosodott...

Ami biztos: ha valamihez a nevemet adom, akkor az rendben van, mert Én a FOREX-ből élek. (Kereskedésből ha nem lenne ez világos.) Nem engedhetem meg magamnak és azoknak az embereknek sem, akik közel állnak hozzám, hogy miattam az én ajánlásom miatt veszítsenek egy fillért is.

...és csont nélkül kizártam most azokat az embereket a weboldalról akik ilyen módon kommunikálnak.

A végére: Azt hogy lásd is, hogy milyen ez a bróker, és nem a levegőbe beszélek, és nem az oktatást használom a megélhetésre, itt egy kép. Bárki felhívhat (702601785), megkereshet (laki.albert@fxtraining.eu) és bejöhet hozzám, és azonnal meg is mutatom az elő számlámat, és a stratégiát.... ingyen!

Egy dologra kérlek, kedves hozzászóló (abban nem is reménykedem, hogy nem lesz): Az élő számládról, dobj már egy képet, hogy lássam ki is vagy valójában, hogy tudja már mindenki: ha hozzászólsz és profinak tartod magad: lássuk a farbát! Elegem van a magamutogató, véleményem van de nem tudok semmit emberekből.

Laki Albert

Mai állapot, a számla 2013.06.09-én indult. (Élő)
-november elején a képet törlöm-
lalbert69 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-18, 18:20   #54 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Válasz

Kedves L.A.!
Nem írtam veled kapcsolatban egyetlen rossz szót sem. Viszont a 3TG-vel kapcsolatban továbbra is vannak fenntartásaim.

"Nem titkosak a hírleveleink, de elmondanád miért osztod meg? "
Ez a topik a 3TG brókerről, és a náluk vezetett, gombamód szaporodó kezelt számlás szolgáltatásokról szól. Ebbe tökéletesen beleillik a 2DEAM is.

"Te kerestél engem annó, és be-be jártál hozzánk. Te scalper voltál (nem egészen-megjegyzés tőlem) és tanulni szerettél volna valamit."
Elmentem arra az ingyenes előadásra, ahol a készülő EA-t mutattad be (nem akartam megvenni).
Majd meghívtál egy kereskedési napra a terembe (nem akartam tag lenni).
Utána beszéltünk még személyesen 1-2 alkalommal a franchise rendszeretekről (nem akartam társulni).
Kaptam tőled párszor skypon - kattints pénzért - linkeket (nem fecséreltem rájuk időt).
Tisztában vagyok a korlátaimmal, és a hiányosságaimmal, nem szégyellek mástól tanulni, de nem találtam meg nálatok, amit kerestem.

"Nyitottál egy számlát is a 3TG-nél megkaptad a bónuszt is: ELŐRE!, ami elveszett a forgatagban. DE, kérte tőled valaki azt a 200 dolcsit, hogy fizesd már be... Ugye nem?"
Nyitottam egy alád regisztrált affiliate számlát, amire felvezették a "virtuális" 200$-t. Arra teljesen jó volt, hogy megnézzem az élő spreadeket. Bocsi, hogy nem csináltam neked vele hatalmas jutalékot, de az átlag 2 pipet picit soknak éreztem az EUR/USD kereszten, a többi fő devizapárról nem is beszélve, amik 3 pip, vagy e fölött voltak.
(Ezért sem értem, hogy a kezelt számlákon hogyan folyhat mégis szinte spread nélkül a kereskedés.)
A számla úgy van, ahogy hagytam márciusban, nem lett elbukva! Ha hiányzik a bróker költségvetéséből az a 1,79$ amit 3 kötéssel elbohóckodtam, visszautalom, nehogy miattam ne tudjanak elszámolni év végén.

Rövid videó a számláról.

Én nem vállalok fel semmilyen partnerséget, semmilyen brókerrel, bármennyire is csábító lenne az affiliate, banner, bónusz, stb...
Nem ajánlok senkinek érdekből, vagy személyes meggyőződésből brókert, max leírom a velük kapcsolatos tapasztalataimat. Pedig rendszeresen kapok ilyen megkereséseket mindkét oldalról.

Gratulálok a számlához, sokkal szebb, mint az Instaforexes PAMM volt.

A hozzászólásoddal most személyes garanciát vállaltál a 3TG háttérért?

További sok sikert!
Dankó Zoltán
Régi 2013-10-18, 19:55   #55 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
lalbert69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Mai állapot, a számla 2013.06.09-én indult. (Élő)
-november elején a képet törlöm-

Kedves Albert,

Örülök hogy bemutattad a rendszered adatait. Engem meggyőztél!
Kicsit sajnálom hogy még nem csatlakoztál a sokak által kért „oktatószámlák-myfxbook” rendszerhez.
Gratulálok az eredményeidhez. Sokan vágyunk itt hasonló görbékre…
A 3tgfx-es vitátokból nem sokat értek és szerencsére nem is nagyon érint.
Viszont ha már kiírtad, hogy mikor indult a számla, lehetne annyi kérés hogy kitedd az egész kimutatást a kezdetektől? Persze szép ez a részeredmény is, de azért úgy lenne teljes.
Meg aztán majd lenne egy-két kérdésem is, ha szabad.

Előre is köszönöm.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-10-18, 20:50   #56 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szia!

Hírlevél: azt gondolom, hogy kést vágtál a hátamba! Miért nem kérdeztél, szóltál, küldtél postagalambot esetleg füstjelet? Ha valami gáz van, akkor miért nem szólsz? Hé, wazze figyelj már oda! Ez az etikus út, amit Te csináltál szerintem, abszolult etikátlan. Halvány lila fingod sincs az egészről, csak véleményed....
Az, hogy a 2DEAM ebbe a képbe hogyan is illik bele tényleg nem értem. SEMMI köze sincs a kettőnek egymáshoz. Az egyik egy bróker aki szolgáltat azt amit szolgáltat, és a másik pedig elad egy szolgáltatást. Nem tulajdonosa egyik a másiknak, nincs semmi közük egymáshoz.... Van egy alapkezelő és ez a béna pont a 3TG-nél nyitott számlát.. ennyi. Ja... és sokkal több a 2DEAM ennél, de ez mindegy, és még el sem indult.... tesztelések folynak.
Ha valakinek van egy boltja és az árut a nagykereskedőtől szerzi be, akkor már a kettőt össze kell boronálni? Nem értem...

Nos... kapcsolatunk bimbózó hajnalán, ha még ősz halántékom alatt az agysejtjeim nagy része még nem pusztult volna el, azaz ha jól emlékszem: tényleg Te kerestél, hogy oktatni akarsz nálunk. Ezzel jöttél be, és hogy neked is van valamid és dugjuk össze a fejünket, azaz dolgozzunk össze! Te is tartasz foglalkozásokat, tőzsdeklubot és igaz, hogy máshogyan kereskedsz de érdekel az amit mi csinálunk. Így indult a story... találkoztunk még nem is az irodában...
Amikor az EA bemutatón voltál, bocsi de én NEM hívtalak meg téged, hanem egy hírlevél kiment és te eljöttél és mintha előtte fel is hívtál volna, hogy eljönnél ha lehet. Igen voltál egy kereskedési napon is, és valamilyen alapozó "tréningen" is. Nem panaszkodtál, igaz meg sem köszönted, de ha nem érdekelt volna a rendszerünk akkor miért is ültél le erről beszélgetni?
Ha nem akartál semmit tőlem, akkor mi a fenéért is kerestél, miért jöttél be hozzánk, és miért nyitottad meg a számlát? Nekem senki se színészkedjen és mutassa a szépet... azaz: mit is akartál tőlünk? Nekem akkor úgy tűnt, hogy akarsz valamit, hogy kellene valami..
Alám nyitottál egy számlát? Miért alám? Miért nem a bróker oldalán keresztül? Ha csak meg akartad volna nézni a spreadeket, ahhoz nem kellett volna alakoskodni. Nyitsz egy számlát és bumm. Ja... csak volt egy kérdésed, hogy tényleg megkapod-e a bónuszt? Megkaptad..

Nagyon szép ez a mondat: Nem ajánlok senkinek érdekből.... stb stb.
Szeretném felhívni a figyelmedet egy tényre: akár tettszik akár nem: ez egy üzlet, neked is. (mert ha nem az lenne akkor nem üzemeltetnél weboldalt, nem kérnél előfizetési díjat, nem építenéd a nevedet stb) Akkor, hogy is van ez kérem szépen?
Üzlet addig amíg befizetik a tagdíjat, (ha jól emlékszem még volt ajánlói rendszer is, valamelyik fórumon egyszer láttam, de nem biztos) de már onnan nem, ha ajánlod valakinek azt a brókert akinél kereskedsz, mert látod hogy mi történik ott. De, nem ajánlod mert jutalékot kapnál érte, ezért az az ember aki igénybe veszi a szolgáltatásodat keresgéljen kedvére, menjen oda ahova akar, mert Te, juszt sem ajánlasz neki semmit sem? Azaz, amíg Neked fizetik ki a díjat az etikus, ha az ajánlásért fizetsz az is etikus, de ha Neked fizetnek az ajánlásárt az már etikátlan. Szerintem ez úgy baromság ahogyan van. Egyébként meg, hogyan is lehet a legkönnyebben sok emberhez eljutni? Bingó! Ajánlással! ...és szoktak érte fizetni is.
Szerintem: Abban az esetben, ha azért kapsz jutalékot melynek kifizetése nem okoz veszteséget a felhasználónak, azaz NEKI nem kerül többe akkor miért is ne?
Szerinted mi működteti a világot? A józan életű százszorszépek? Ha nincs ajánlás akkor, vélhetőleg most te sem kereskednél ott ahol kereskedsz. Mert, nem szoktunk csak úgy rátalálni valamire. Ezeket a szavakat akkor szoktam hallani, ha savanyú a szőlő, ha túl nagy a feladat. Erre jön még a de jó neked, milyen szerencsés vagy stb stb...

Köszönöm a gratulációt, és a megjegyzést. De, felesleges lenne az IFX-ről írni. Na... az nem volt a legjobb választás, ez viszont tény.
Garancia a 3TG hátteréért? Mire kérsz garanciát? Megkapod, biztos vagyok benne.

Azon gondolkodom, hogy mi fenéért is foglalkozom ezzel a válasszal... abszolult felesleges.

....és hol a fotó a számládról? Ne kifogásokat és magyarázatokat... számlát. Napokon keresztül tudok beszélni a technikai elemzésről, a stratégiáról stb stb. De, az első dolog: megmutatom, hogy tényleg működik!

Azt mondta valaki: Lássam a számlád és megmondom ki vagy!

Nos.. részemről ennyi. NEM AKAROK SENKIVEL SEM vitatkozni erről, még veled sem. Bárki akinek véleménye születik rólam, az a bejegyzése végére biggyessze oda az éles számlájának a képét! Nem számít, hogy mekkora a tőke, csak lássuk már azokat a számokat!
Régi 2013-10-18, 20:57   #57 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szia!

A myfxbook-al egyetlen egy bajom van: számlaszám és jelszó.
Van néhány nyitott trédem, ahogyan zártam kiteszem és megosztom. Addig nem szeretném.
Ha van kérdés, bármi.... forex, stratégia válaszolok, a legjobb tudásom szerint.
A kezdet: 2013.06.09. Ennek technikai okai vannak: micro számlás környezetben voltam, addig adták a piacot, és váltanom kellett. Új számla stb.. Nem volt mese.
Egyébként az admin (legalábbis azt gondolom) kérte, hogy írjam le stratégiát. Elküldtem, gondolom kirakja a megfelelő helyre.

Az elérhetőségemet megadtam, nyugodtan kereshet bárki. Amit ígértem azt tartom.

Ez a 3TG-s vita, egy nagy baromság. Tiszta hülye vagyok, hogy belementem.... egészen másról szól ez. Sajnos.

Szép Estét!

Laki A.
Régi 2013-10-18, 21:32   #58 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Szia!

A myfxbook-al egyetlen egy bajom van: számlaszám és jelszó.
Van néhány nyitott trédem, ahogyan zártam kiteszem és megosztom. Addig nem szeretném.
Ha van kérdés, bármi.... forex, stratégia válaszolok, a legjobb tudásom szerint.
A kezdet: 2013.06.09. Ennek technikai okai vannak: micro számlás környezetben voltam, addig adták a piacot, és váltanom kellett. Új számla stb.. Nem volt mese.
Egyébként az admin (legalábbis azt gondolom) kérte, hogy írjam le stratégiát. Elküldtem, gondolom kirakja a megfelelő helyre.

Az elérhetőségemet megadtam, nyugodtan kereshet bárki. Amit ígértem azt tartom.

Ez a 3TG-s vita, egy nagy baromság. Tiszta hülye vagyok, hogy belementem.... egészen másról szól ez. Sajnos.

Szép Estét!

Laki A.

Értem.....

Te is tudod, hogy a myfxbook csupán befektetői jelszót kér, ami csupán adatmonitorozásra elegendő, tehát ez nem igazán valós indok. Befektetői jelszóval senki, semmire nem megy. Ezen kívül bármikor átírhatod és már meg is szakad a kapcsolat. De mindegy, te tudod, én nem erőltetem, csak tudod itt sokan ki vannak éhezve erre!
A rendszered annyira nem érdekel, viszont amit kitettél ahhoz lenne pár kérdésem.
Magam is metatraderen kereskedem és a kivonatomat szoktam időnként elemezgetni, hogy lássam mit is csinálok.
Nézegettem kicsit a fotót a kivonatodról és az alábbi dolgokban segíts kérlek, mert nem teljesen értem.

4 db kérdésem lenne.

161 db trade van a grafikonon, ezzel szemben „total trade: 129”.
Mi az oka a több mint 30 db eltérésnek?

Lebegő veszteséged jelenleg -13,072.- dollár, ugyanakkor az átlagos veszteséged: -162.- dollár és a legnagyobb vesztőd is mindössze 703.- dollár és emellett a sorozatos vesztők darab száma max 2 db.
A legnagyobb drawdown a számlán: -770.- dollár, ami közel azonos az adott időszak legnagyobb vesztőjével!
Hogyan lehetséges ilyen adatok mellett a jelenlegi -13,072.- dolláros lebegő veszteség?

A deposit/withdrawal összegnél látok egy -5,390.- dolláros negatív egyenleget.
Ez rendjén is van, mert nyilván több pénz lett visszautalva, mint amennyi kiment a számlára. Viszont nem látom az első „tradet” ami a kivonaton a számlafeltöltés volt. Nem értem, hogy került ki a számlára a nagyjából 100,000.- dolláros tőke….
Mi ennek a magyarázata?

A számláról a kivett idő intervallumban 1 esetben volt pénz visszautalás, mégpedig ha nem csal a szemem, akkor az utolsó 161. esetben.
Hol látható a többi összeg hazautalása a görbén?

Előre is köszönöm a segítséged!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-10-18, 22:04   #59 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Hmm...
Érdekes dolgok ezek.
Most vagy én vagyok túl naiv, vagy itt mindenki gyanakvó. Pozitív dolgot, jóindulatot itt senki nem feltételez. Csak a hazugságot, csalást.
Fura kívülről figyelni a vélemény különbségeket, de mint a politikában. Csak a másikban keresni a hibát.
Magam részéről. Ha hamis képet akarnék ide postolni, akkor tutira nem hagynék benn hibát.
Egyébként az egész világ hazugságokra épül. A politika, a média átverésre alapul. Ezt kéne már itt levetkőzni.
Fel sem tűnt, hogy hónapok óta nem néztem erre.
Vajon miért?
A fene sem érti....
Régi 2013-10-18, 22:18   #60 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
zs.tamas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
..Most vagy én vagyok túl naiv, vagy itt mindenki gyanakvó. Pozitív dolgot, jóindulatot itt senki nem feltételez. Csak a hazugságot, csalást.

Ne túlozz, van rengeteg jóhiszemű ember is, akiben fel sem merül gyanakvás a másik iránt és mindent elhisz. Ők a szponzorok.....
A napokban olvastam valahol egy quantum ügyfél kérdését hogy most mit tegyen. Ő pld. egész eddig bizakodott, lehet még most is.

Mintha te is Deliriumot emlegetted volna mint szakmai elindítód.

:-)
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-19, 09:38   #61 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szia!

Ha megbántva érzed magad, akkor elnézést kérek. Mint mondtam, sem emberileg sem szakmailag nincs problémám azzal, amit nálad láttam.

"Halvány lila fingod sincs az egészről, csak véleményed...."
Kérdéseim vannak, amit eddig senkinek sem sikerült megnyugtatóan megválaszolnia. Talán te most segíthetsz ebben.

"Nem tulajdonosa egyik a másiknak, nincs semmi közük egymáshoz...."
Ezt sajnos sem megerősíteni, sem megcáfolni nem tudom az anoním tulajdonosi hátterek miatt. A 3TG magyar tulajdonosi hátteréről azért már vannak infók.

"Van egy alapkezelő és ez a béna pont a 3TG-nél nyitott számlát.."
Felettébb érdekes számomra, hogy ezek az alapkezelők (Perfecto, 5Gulden, stb...) mind ultra rövid scalppal operál, és erre a legalkalmasabb brókernek mind a 3TG-t találták.

"Szeretném felhívni a figyelmedet egy tényre: akár tettszik akár nem: ez egy üzlet, neked is. "
Igen az, de onnantól kezdve, hogy bármilyen érdeked fűződik az ajánláshoz, már nem mondhatod hogy elfogulatlan, és pártatlan vagy a bróker irányában.
Nekem nem érdekem sem a felvirágzása, sem a bukása, csak leírom a magánvéleményem. A QuantumXXL-nél is leírtam anno az észrevételeimet, kár hogy igazam(zunk) lett.

"Azon gondolkodom, hogy mi fenéért is foglalkozom ezzel a válasszal... abszolult felesleges."
Tényleg fölösleges a fórumozgatás a sárdobálás meg még inkább, tegye mindenki a maga dolgát.

"....és hol a fotó a számládról? Ne kifogásokat és magyarázatokat... számlát."
Fotót készíteni szoktak, azt én is tudok ha nagyon kell.
Az új weboldalon januártól publikus MyFxbook lesz közkívánatra.

Szóval a legnagyobb problémám a 3TG kezelt számlákkal a spread gyakorlati hiánya a legtöbb tranzakciónál. Mivel csak egy sima brókerről beszélünk, a likviditást neki is kapnia kell valahonnan, és azt sem ingyen adják. Ennek ellenére "gyanúsan olcsón" teljesülnek a megbízások.
1, példa GBP/USD LONG.
Long pozíciónál ugye a nyitáskor kerül felszámításra a spread.
A nyitó gyertya MIN értéke: 1,61832 Nyitási ár: 1,61834
Tehát a jegyzés költsége kisebb kellett hogy legyen, mint: 0,2 PIP!

2, példa rögtön utána GBP/USD Short.
Short pozíciónál a spreadet záráskor számolja az MT4.
A záró gyertya MIN ára: 1,61851 Záró ár: 1,61855
A költség itt is kisebb kellett hogy legyen mint 0,4 PIP!

Azért ez elég meredek, és remélem nem azt fogod írni, hogy örülj neki, hogy ilyen olcsó.

(kitakarások a számla tulajdonosának érdekében történtek)
Csatolt kicsinyítések
3tgfx-201310181.png   3tgfx-201310182.png  
Régi 2013-10-19, 12:43   #62 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Értem.....

Te is tudod, hogy a myfxbook csupán befektetői jelszót kér, ami csupán adatmonitorozásra elegendő, tehát ez nem igazán valós indok. Befektetői jelszóval senki, semmire nem megy. Ezen kívül bármikor átírhatod és már meg is szakad a kapcsolat. De mindegy, te tudod, én nem erőltetem, csak tudod itt sokan ki vannak éhezve erre!

Igazából már regeltem a myfxbookra. De biztosan velem van a baj, mert nem nagyon sikerült működésre bírnom, kínlódtam vele egy ideig de mivel volt más dolgom is, nem foglalkoztam vele. Ám néha jól jönne egy myfxbook-os grafikon, nekem is. Egyébként rengeteg ellenvélemény van erről is, mert sokan azt mondják, hogy az adatok nem igazán megbízhatóak. Ezért nem is erőltettem a dolgot. Azt nem szeretném, hogy csámcsogjanak azon, hogy mennyire voltam jó vagy rossz egy kereskedési időszakban, milyen kötések voltak sikeresek vagy sem. Ez az én dolgom, az én kockázatom és ne kelljen már magyarázkodnom se.
Én azt látom, ha segíteni szeretnék akkor jönnek a piszkálódások is. Én, ezeket már nem akarom. Csinálom azt amit, teszem a dolgom de nem akarok csatározni.
Ettől függetlenül, bárkinek megmutatom (pl: skype -laki.albert-) vagy akár személyesen is, csak egy dolgot kérek: ne a hibákat keresse az illető (mert tutira van mindenkinél) hanem értékelje a segítő szándékot. Én a kezdetekben nagy árat fizettem a hülyeségem miatt. Ha lett volna illetve tudtam volna róla, hogy be lehet menni egy tapasztaltabb kereskedőhöz tanulni, én azonnal a háza/lakása előtt vertem volna sátrat, és még sütit meg bármit vittem volna neki, mert mutat valamit amihez nálam jobban ért. De... sohasem vontam volna kétségbe a tudását, mert akkor Ő, jobb volt nálam.

4 db kérdésem lenne.

Az a helyzet, hogy fogalmam sincs. Talán attól lehet, hogy a 2013.09.31-ig láthatóak az adatok. Havonta készítek egy elemzést, jellemzően a hónap utolsó napján. Jelenleg Longolom, az Aranyat és az Ezüstöt, és nem akartam, hogy ezek publikusak legyenek. Ennyi, mondjuk az nem okoz 30db-ot.

Lebegő veszteséged jelenleg -13,072.- dollár, ugyanakkor az átlagos veszteséged: -162.- dollár és a legnagyobb vesztőd is mindössze 703.- dollár és emellett a sorozatos vesztők darab száma max 2 db.
A legnagyobb drawdown a számlán: -770.- dollár, ami közel azonos az adott időszak legnagyobb vesztőjével!
Hogyan lehetséges ilyen adatok mellett a jelenlegi -13,072.- dolláros lebegő veszteség?

Arany, Ezüst Long. Hittem abban, hogy elindulnak ezért tartottam és tartom is őket. Sikerült megfogni a kitörést kb két hete volt? Akkor a tetején zártam a nyitott pozikat, de benmaradt egy-egy order a maximumok felett. Azok pedig beléptek... Én pedig azt gondoltam, hogy a long az jönni fog, és nagyot kockáztattam. Úgy néz ki, hogy bejött. Az alján nyitott longokat pénteken zártam -biztonságból- várom az emelkedést.

Ez rendjén is van, mert nyilván több pénz lett visszautalva, mint amennyi kiment a számlára. Viszont nem látom az első „tradet” ami a kivonaton a számlafeltöltés volt. Nem értem, hogy került ki a számlára a nagyjából 100,000.- dolláros tőke….
Mi ennek a magyarázata?

A tőke nem egyszerre lett elhelyezve, több tételben került összevonásra. Tudom ez félrevezető lehet. Ennek több oka van de ez, azt gondolom, személyes ügy. Jelenleg a tőke növelése a feladat, ezért minden pénzt amit el tudok tenni félrerakom, azaz tőkésítek. Persze néha kell visszautalni is, de nagyobb tőkével a profit is nagyobb... Néhány napon belül, amint kifizetik az elvégzett munkát ismét emeljük a tőkét.

A számláról a kivett idő intervallumban 1 esetben volt pénz visszautalás, mégpedig ha nem csal a szemem, akkor az utolsó 161. esetben.

Nem csal a szemed... az októberi adatokat nem láttad ott is került kivonásra pénz.

Néhány gondolat az adatokhoz.
A profit nagy részét az EURHUF és az USDHUF shortok hozták. W1 sávozás, erre sikerült egy jó stratégiát alkotni, és amit láttok ez gyakorlatilag ennek az eredménye. A maradék Gold és Silver, más instrumentumok ezekhez képest elenyészően keveset hoztak. A sikeres trédekben pedig hetekig bent csücsültem. Célárak körül zártam, ami az utolsó esetben nem volt jó ötlet...
Ezért látszanak bizony bizony irreálisan alacsony vagy magas értékek! Ezt én is tudom, és pont ezért gondolkoztam, hogy egyáltalán megosszam-e? Azt gondolom, hogy addig amíg ez a stratégia működik (és miért ne működne még), addig ki kell használni. Ehhez kizárólag türelem szükséges. Szerintem lesz még Long az aranyon és az ezüstön. Mindig adódik magas idősíkokon valami jól kereskedhető jelzés. Már nem gondolkodom DayTrade-ben, nagyon megtanultam, hogy a profit kizárólag a türelemmel együtt jár. Hála az égieknek, nem vagyok kényszerhelyzetben, azaz nincs trédelési kényszerem, ezért ki tudom várni a megfelelő állapotokat. Mikor lesz a forint megint kereskedhető számomra? Nem tudom... egyszer biztosan.. Addig keresek valami mást. (Most Az EURAUD nagyon tettszik, és ha ez bejön akkor az elkövetkező néhány hétig nem kell mást keresgélnem sem.)

Elkészítem a stratégia magyarázatát. Úgy is végig kell néhány dolgot gondolnom, ezért magyarázatokat tűzök mellé, és amint megvan megosztom, azaz elérhetővé teszem számotokra.

Azt gondolom, hogy ott hibáztam hogy szűrtem az adatokat. Itt a szűrés nélküli kép:
http://fxtraining.eu/20130919_.png

Laki Albert
Régi 2013-10-19, 15:54   #63 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szia!

3TG: szerintem az alapkezelő a legolcsóbbat választotta. Neki az a jó ha a spreadek alacsonyak. Az hogy a bróker miért adott ennyit? Fogalmam sincs. Itt igazából nem a spread mértéke a gond, hanem az hogy senki sem tudja miért olyan alacsony! Ezért jönnek a találgatások. Van valakinek egy brókercége? Meg kellene kérdezni tőle, hogy mennyiért kapja a likviditást.
Ezen el lehetne indulni. Vagy.... meg kellene kérdezni. Ha alacsony az a baj, ha nagy akkor meg az. Ki érti ezt?
A képen egy kezelt számla látható. Ami jobban érdekelne a spreadnél: hozam? Mióta van megnyitva? Ez infó lenne, de arra időt pazarolni, hogy képet készíteni az alacsony spreadről...

Sárdobálás: nem én kezdtem. Csak a bejegyzéseket olvasva, néhány kérdés felmerült bennem, és jó lenne válaszokat is kapni.
Elfogultság: mindenki elfogult valamilyen irányban. Akár bevallod akár nem. Ha valaki Tőled kér ajánlást és adsz egyet, hmmm elfogult lettél.
Quantum: Néhány napja kaptam egy ajánlatot, havi 250%-ra. És mennyire hülye vagyok, hogy nem teszek oda egy kis pénzt.. mondta ezt egy ismerős. Én pedig próbáltam óvni ettől az egésztől, de 20MFt felett ügyvédi letéti számlára érkezik a profit és garantált! Szerinted?? Ezt még emberek beveszik...
Fotó: Remélem nem arra gondolsz hogy a képet vagy az adatokat hamisítottam. Nincs ilyenre energiám. Egyszerű print screen és kész! Nem nagy dolog.... jöhet is! Videó is jó lesz, csak néhány kocka.

5 éve forexezem (nem is olyan régen), éjjel nappal csak ezt csinálom. Nem vagyok jobb vagy több senkinél sem. Talán nagyobb a kockázattűrő képességem és a türelmem az átlagnál, talán másként gondolkodom sok esetben. De, nem látom a piacot előre.
Az emberekben nem keresem a rosszat, a hibát. Mindenkiről azt feltételezem, hogy ha megtisztel a bizalmával akkor azt azért teszi mert bízik bennem, mert szimpatikus neki az, ahogyan dolgozunk, kereskedünk és megpróbálunk adni neki valamit: magunkból.
Én élvezem a kereskedést, és nem a pénz részét (persze az is szuper jó). Élvezem azt, ha ránézek a monitorfalra és látok egy alakzatot, ha valamelyik belépési szignál kezd körvonalazódni, ha a forgalom emelkedik. És azt legjobban, ha valamelyik kolléga éppen zár néhány százalék profitot, mert az a legszebb, ha más is képes pénzt keresni... Én szeretem a forexet, azt a piacot melyből élünk.....

Ennyi.....

Laki Albert
Régi 2013-10-19, 17:58   #64 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Értem.....

A rendszered annyira nem érdekel, viszont amit kitettél ahhoz lenne pár kérdésem.
Magam is metatraderen kereskedem és a kivonatomat szoktam időnként elemezgetni, hogy lássam mit is csinálok.
Nézegettem kicsit a fotót a kivonatodról és az alábbi dolgokban segíts kérlek, mert nem teljesen értem.

4 db kérdésem lenne.

Mi ennek a magyarázata?

Még egy kérdéssel kiegészítem a fentieket:
Balance 160K, equity 182K és a lebegő -13K. "És ezt így hogy?!"
Elvileg a képlet ez >> Equity=Balance+Lebegő.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-10-19, 21:13   #65 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Azt gondolom, hogy ott hibáztam hogy szűrtem az adatokat. Itt a szűrés nélküli kép:

Laki Albert

Albert, terjedelmes lesz a válaszom, mert sok témára muszáj reagálnom.

A „néhány gondolat az adatokhoz” részt köszönöm, de mint írtam, a stratégiád nem annyira érdekel.
Ha mégis, majd befizetek egy ilyen 127,000.- ft-os éves bérletre, amit árultok.

Ez a mondatod nem is igazán értelmezhető számomra:
„Azt gondolom, hogy addig amíg ez a stratégia működik (és miért ne működne még), addig ki kell használni.”
Ha a működésének nem látsz jövőbeni akadályt, akkor az „addig” szó itt értelmét veszti.

Ez is érdekesek okfejtés egy tapasztalt kereskedőtől:

"Arany, Ezüst Long. Hittem abban, hogy elindulnak ezért tartottam és tartom is őket. Sikerült megfogni a kitörést kb két hete volt? Akkor a tetején zártam a nyitott pozikat, de benmaradt egy-egy order a maximumok felett. Azok pedig beléptek... Én pedig azt gondoltam, hogy a long az jönni fog, és nagyot kockáztattam. Úgy néz ki, hogy bejött. Az alján nyitott longokat pénteken zártam -biztonságból- várom az emelkedést."

Nem nagyon tudok azonosulni a gondolatmenettel, de hát nem is kell egyetértenünk.
A „tetején zártam” , „azt gondoltam hogy a long jönni fog „ és a „nagyot kockáztattam és úgy néz ki hogy bejött” mondatrészekből minden világos számomra a gondolkodásmódoddal kapcsolatban. Nem tudok azonosulni velük és nem is hinném hogy szeretnék.

De nem is ezek voltak a fő kérdések, hanem:

-Myfxbook. Szerintem itt egy számla hozzárendelése és a beállítás nem nehezebb mint egy gmail fiók regisztráció és annak alapbeállítása….

-Tradek száma. Meglepő a válaszod, és szerintem nem is őszinte. A kereskedések darabszáma és a grafikon kötésszámai közötti különbség a ki és a visszautalások darabszámával egyenlő.
Mivel az első grafikonon 1 db visszautalás látható, amit te is megerősítettél, így a maradék kb 30 db trade, az számlára történő pénz „kiutalás” volt! Bennem és szerintem másban is joggal felvetődik a kérdés hogy miért utal ki egy nyereséges kereskedő 4 hónap alatt, vagyis kb 80 munkanap alatt 30 alkalommal, viszonylag kisebb összegeket a számlájára, ami nem kis utalási költséggel jár?
A válasz nekem egyértelmű…. és nem biztos hogy szívesen fogod olvasni ha leírom.

Ezt írod:
"A tőke nem egyszerre lett elhelyezve, több tételben került összevonásra. Tudom ez félrevezető lehet. Ennek több oka van de ez, azt gondolom, személyes ügy. Jelenleg a tőke növelése a feladat, ezért minden pénzt amit el tudok tenni félrerakom, azaz tőkésítek. Persze néha kell visszautalni is, de nagyobb tőkével a profit is nagyobb... Néhány napon belül, amint kifizetik az elvégzett munkát ismét emeljük a tőkét."

Természetesen nem vagyunk kíváncsiak a pénztárcádra, csupán arra, amit te osztottál meg az olvasókkal.
Az utolsó mondatod sem annyira világos, mert ha jól emlékszem azt írtad hogy:
"Én a FOREX-ből élek. (Kereskedésből ha nem lenne ez világos.)"
A forexen a saját tapasztalatom szerint AZONNAL fizetnek, vagy mi fizetünk AZONNAL….Itt a „munkát” azonnal kifizetik és nem kell várni semmire.

Aztán itt van ez a következő megosztott kivonatod.

Ezzel szerintem csak olajat dobtál a tűzre, de te tudod. (gondolom rájöttél hogy innen a fórumról nem tudsz utólag képet törölni, így kitetted saját linken, ami bármikor törölhető…ügyes! )

Ezen van 217 db trade a grafikonon és Total Trade 141 db.
Ahogy telik az idő, egyre csak nő a grafikonon a tranzakciós darabszám és a „Total Trades” pedig alig, alig növekszik! Na látod, erre kell egy myfxbook, mert ott külön van bontva minden és nincs kérdés se neked, se nekünk!

(Az előző képen 129 trade volt, most 141, tehát az 1 db kiutalást leszámítva 11 db valós kereskedés és kb 46 db „számlára tőke kiutalás” !!!! ami nekem nagyon nem életszerű !!!!)

A különbség: 76 db kereskedés!!! Most újra megkérdezhetném ugyanazt mint tegnap a 30 db-ra, de gondolom hasonló választ kapnék. Hmmm… Ha mégis leírod a valóságot, azt megköszönnénk, de szívesen megteszem én is ha akarod! ( 2 trade az hazautalás volt, tehát végül is csak 74 db-ot kell megkeresned a „számlatörténetben”.)
Meglesz az…csak kattints a „tipus” oszlopra a számlatörténetedben és rendezd újra!

A jelenlegi lebegő veszteséged: -21,101.- usd!!!!

Elolvastam szinte mindent a weboldalatokon, miután tegnap beregisztráltam.
Mindenhol a kockázatkezelés, meg hasonlók vannak hangsúlyozva.
A kérdésem az hogyha hétvégére nyitva lehet az általad leírt, igencsak mozgékony termékeknél ekkora méretű pozíció, stop nélkül, pláne ilyen kritikus gazdasági helyzetben, akkor mi a kockázatkezelés lényege a rendszeretekben?
Mi van akkor, ha az aranyban, amit longolsz, az áprilisi, vagy a június végi esés éppen hétfőn történne meg ismét?

Továbbra is kérdéses számomra a jelenlegi lebegő veszteségek (kb 12%) és a maximális drawdown (0.50%) merőben ellentétes adatai….

Természetesen az „ingyenes oktatásotok” sokak számár biztos szimpatikus, és nyilvánvaló célja az ügyfelek tömeges toborzása a 3TGbrokershez, ami a weboldalatokon lévő linken keresztül automatikusan megtörténik:

https://clientzone.3tgbrokers.com/NewAccount?aff=55

Ha valaki a cég oldalán nyitja az éles számlát, akkor pedig egészen más a link:

https://clientzone.3tgbrokers.com/NewAccount

„Bill” mai hozzászólás is természetesen aktuális kérdés, és jogosan kéri a választ rá.

Most nyilvánvalóan sokan azt hiszik hogy megint itt van a nagypofájú Tomy, a kötözködő, meg a gyanakvó, meg másban hibát kereső….
Nem vagyok „naív” és nem szoktam „alaptalanul gyanakodni.”

Amit fontos tudnod: a tegnapi 4 db kérdést nem magam miatt tettem fel, mert én tisztában vagyok a válaszokkal, mert magam is több mint 5 éve kereskedek, és MT4-et használok!

Egy dolgot viszont rohadtul nem szeretek! Azt, amikor hülyének néznek másokat és amikor kezdőket manipulálnak tapasztaltabb emberek üzleti érdekek miatt!

És ezzel Albert féle témában nem is kívánok több időt elfecsérelni.
Tisztelem a munkádat amit a magad és a céged érdekében végzel és
további sok sikert kívánok hozzá, valamint kimagasló nyereségeket a kereskedésekben.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-10-20, 09:49   #66 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 41
net91 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

"Amit fontos tudnod: a tegnapi 4 db kérdést nem magam miatt tettem fel, mert én tisztában vagyok a válaszokkal, mert magam is több mint 5 éve kereskedek, és MT4-et használok!"

Én viszont nem tudom a válaszokat.
De szeretném tudni.
net91 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-20, 14:48   #67 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szia!

Megcsináltam a myfxbook-os regit, végre normálisan, már az adatok is elindultak. Még a hitelesítési eljárást nem értem pontosan, de az is meglesz. Így talán ezek a kérdések megoldódnak.
A képfeltés: nem vagyok aktív fórumozó! Ezen a felületen ha ráklikkelek a kép ikonra egy linket kér. Írtam egyet...Hogyan kellett volna cselekednem, hogy a kép ide közvetlenül a fórumra kerüljön?
Stratégia: nos... nem értem. A bejegyzés végére tettem direkt, és azt írtam hogy ingyen megosztom. Egyébként amit árulunk éves bérlet az nem annyi, de nem fontos.
Az arany, ezüst és a lebegő pozíció: 2013.09.18-án beléptetett az order. Ezért egy martingélhez hasonló logika alapján longolni kezdtem. Pénteken zártam a pozik egy részét. Kockázatot vállaltam.
Ezeket az instumentumokat eddig nem kereskedtem. Az aranyat 1200USD felett és az ezüstöt 20,20-nál kezdtem el longolni. Miért? Mert szerintem egy jelentős támaszhoz ért. Persze ki és beszálltam. Áprilisban esélye se lett volna ennek...és annak sem hogy forintozzak. Most mégis ezt teszem.
Miért ennyi a lebegő? Mert van még mínuszos pozim...
Tradek száma: Leírom én helyetted: azért kellett utalnom véleményed szerint, mert a veszteségeket kellett finanszírozni avagy, hogy ne legyen veszteség. Ugyanis logikusan nincs más magyarázat, vagy én nem tudok mást. Nem így van. Ezt ha megengeded és érdekel, akkor privátban megosztom veled. Cserébe annyit kérek, hogy igazold, az adatok valódiságát, és azt hogy az utalások nem a fent említett (vagy más) dolog miatt történtek. A igazi okot, viszont nem szeretném ha megemlítenéd.
Az elvégzett munka: a megfogalmazásból világosan látszik, hogy valami más dologról van szó. Ezt nem azonnal fizetik ki, hanem később, mivel meg kell csinálni, el kell végezni valamit. Nos... nem tölti ki az egész napomat a kereskedés.
Tőkeelhelyezés.... nekem sem volt életszerű, és az sem 5 éve, hogy ezt fogom csinálni.

Igen, a 3TG-nek partnerei vagyunk. Soha nem is tagadtam, de nem is reklámoztam ezt a fórumon. Az én nevem mellett nem találsz se linket, se céget!
Kockázat: Tökéletesen igazad van, nem fér bele az arany és az ezüst ilyen módon történő kereskedése. Messzebbre megyek, még a forintok kereskedése sem! Ám ez az Én döntésem volt. Az arany és ezüst esetén kockázatot vállaltam, ez lett az eredménye. Persze szét lehet kapni, és lehet bántani érte (megteszem én ezt helyetted) de a kockázatot mégis csak én vállaltam.
Azonosulás a gondolatmenettel: nem baj ha nem értünk egyet. Szerintem most túl hamar ítélkeztél. Egyszer, talán lesz esélyünk valahol beszélgetni egyet, és akkor talán megváltozik a véleményed.. Egyébként nem tartalak kötöszködőnek, nagypofájúnak stb.. Egy dologban abszolult tévedsz: senkit sem áll szándékomban megvezetni. Az adatok valósak, nem akarom a kezdőket (senkit) felültetni vagy manipulálni!
Nem azzal a szándékkal írtam a fórumba, hogy bárkit is csábítsak magamhoz, vagy eladjak valamit. Ha ezt akartam volna, akkor ott lenne a logó, a link és a többi. Itt magánember vagyok. Aki eddig megkeresett, annak elküldtem azt amit kért, de még utalást sem arról, hogy hol vagyok esetleg érdekelt. Tőlem, nem kapott senki sem ajánlói linket, vásárlásra ösztönző marketinget. Aki számlát nyit, vagy regisztrál az önként teszi. (itt azért most bajban vagyok, mert a képeket a mi serverünkön helyeztem el, és az a link oda is mutat ugyebár)
Az a helyzet, hogy még örülök is ennek a csörtének. Nem veled, az egésznek. Ismét sok-sok dolgot tanultam és lett myfxbook fiókom.

A jókívánságot köszönöm, és hasonlókat a jövőben!

Bill:
Nem magyarázom, mutatom:
A bónuszt kreditként tartja nyílván:
http://fxtraining.eu/bill.png
Régi 2013-10-21, 08:54   #68 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás adózás

Megválaszolna nekem itt egy kérdést valaki? A brókercégtől kérdeztem, de nem válaszoltak.

Mivel olyan országban van a cég, akivel nincs Magyarországnak kettős adózást elkerülő egyezménye, ezért az ottani kereskedés nem minősül ellenőrzött tőkepiaci tevékenységnek, ezért adózásnál NEM LEHET SZEMBEFORDÍTANI A NYERESÉGET A VESZTESÉGGEL.

És azt hiszem elég egyértelmű, hogy az katasztrófa!!!

Mindegy hogy nyersz vagy buksz, adóba be kell fizetned lehet, hogy a nyereséged többszörösét.

Utoljára módosítva: safe által : 2013-10-21 08:54 Oka: nyelvtan elírás
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-21, 11:05   #69 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megválaszolna nekem itt egy kérdést valaki? A brókercégtől kérdeztem, de nem válaszoltak.

Mivel olyan országban van a cég, akivel nincs Magyarországnak kettős adózást elkerülő egyezménye, ezért az ottani kereskedés nem minősül ellenőrzött tőkepiaci tevékenységnek, ezért adózásnál NEM LEHET SZEMBEFORDÍTANI A NYERESÉGET A VESZTESÉGGEL.

És azt hiszem elég egyértelmű, hogy az katasztrófa!!!

Mindegy hogy nyersz vagy buksz, adóba be kell fizetned lehet, hogy a nyereséged többszörösét.
Már válaszoltál is magadnak.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-10-21, 12:08   #70 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nekem a következőt javasolták: külföldön csináljak céget, annak nyissak egy számlát és a cégen keresztül vegyem ki a profitot, jutalékként. Ez nekem is elég nyakatekert.... de elvileg működik. (nem értek hozzá, tanácsot kértem egy adószakértőtől)
Persze azonnal a költségek jönnek a képbe.
Régi 2013-10-21, 12:09   #71 (permalink)
Szenior tag

safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

köszönöm. bár bonyolult, de értem a választ.

Utoljára módosítva: safe által : 2013-10-21 12:11 Oka: közben megjött a válasz
Régi 2013-10-21, 13:27   #72 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Az a helyzet, hogy még örülök is ennek a csörtének. Nem veled, az egésznek. Ismét sok-sok dolgot tanultam és lett myfxbook fiókom.

Amint írtam nem érdemli meg a téma a további idő pazarlást, így csak a fontosabb dolgokra reagálok.

Myfxbook regisztrációt nem tegnap csináltál, hanem már májusban kész volt, csak számla nincs hozzá betéve azóta sem:
http://www.myfxbook.com/members/lalbert

Sajnálom, hogy továbbra is hülyének nézel itt sokakat, azt meg pláne, hogy ezzel a mondattal reagálsz, amiből megint csak az érezhető, hogy tévesen azt hiszed, hogy alaptalanul, merő rossz indulatból kérdezek.

Ezt írod:

"Tradek száma: Leírom én helyetted: azért kellett utalnom véleményed szerint, mert a veszteségeket kellett finanszírozni avagy, hogy ne legyen veszteség. Ugyanis logikusan nincs más magyarázat, vagy én nem tudok mást."

A vak is látja az adataidból hogy a korábbi kép és az utolsó fotód közötti időszakban nem zártad le a veszteséges kereskedésidet, így nem is értem miért feltételezed azt hogy Én veszteségfinanszírozásra gondolok? Ez hülyeség és rosszindulatú feltételezés irányomba és azt feltételezi, hogy nem tudom, miről beszélek.

Ne küldj át semmit privátban.
Ha bármit meg akarsz osztani, azt vagy tedd ki ide, ha meg titkolni való van benne, akkor ne oszd meg.

A kirakott számlakivonatod egy olyan számla, amin akkor is volna növekvő darabszám a grafikonon, ha egy darab kereskedést sem hajtanál végre!
A számla nyereség összege akkor is növekedne, ha mostantól nem kereskednél, mert ez egy olyan számla, ahol folyamatosan megkapod a partnerkódod alapján hozzád/általad beregisztrált ügyfeleid utáni jutalékodat.
Ezen befolyó jutalékok a valós kereskedések arány mutatja meg jól, hogy honnan, mennyi pénzt keresel valójában.
Pár napja még 30 „kiutalást” nem tudtál, vagy nem akartál megmagyarázni, tegnap már 76-ot, jövő hónapban meg majd több százat „nem fogsz érteni” hogy miért van. Telik az idő, az „ingyenesen” kiképzett embereid meg termelik neked a pénzt. Ennyi a rendszer lényege.
Hogy kereskedésből lesz e pénz, vagy bebukik egy, két arany pozíció, az ettől kezdve már másodlagos kérdés, mert a kockázatodat úgyis a hallgatóid fizetik ki! (ők azt hiszik ingyen)

Ja, a partnerkódodat nem a kisujjamból szoptam ki, hanem az általad ügyvezetett cég weboldaláról!

Tudod hányan írtak nekem segítő szándékkal privát üzenetet az elmúlt napokban, akik ugyanúgy jutalékból élnek, mint te, vagy már látott ilyen számlát, vagy mert csak egyszerűen nem hülyék és kereskedésből élnek?
Mindenki leírta, hogy csak segíteni akar nekem, hogy ez egy jutalék számla, mert azt hitték, hogy nem tudom….

Ne nézd hülyének az embereket! Tudom, hogy a kezdőkre hajtasz, akik benyalják az ingyen oktatásotokat, de ezt a fórumot lehet, hogy nem csak ilyenek olvassák és az ő érdekükben töltjük itt az időnket beírásokkal, mert valamikor mi is voltunk kezdők és minket is sokan átvertek.

Emellett ezen a számlán a végrehajtott kötések nem azt a stratégiát tükrözik, amit tanítasz az emberekkel, hanem egy érzelmekből, hirtelen felindulásokból, nagy kockázatú pozíciókból, állítólagos megérzésekből és hígításokból szerencsésen összejött kereskedéseket monitorozza,ami igencsak megtéveszti a laikusokat, valamint másolhatatlanná, megtanulhatatlanná teszi a rendszert
  Válaszol idézettel
Régi 2013-10-21, 17:53   #73 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 7
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Tomy ! Miert erzem ugy, hogy ratapintottal a lenyegre ?
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-21, 18:07   #74 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Myfxbook: írtam, hogy regisztráltam és azt is hogy nem működik. Most sem.. a segítséget viszont szívesen venném!
Már ha annyira utánam néztél, legalább figyelnél arra amit írok! Mindegy...
Nos... mivel az egész teljesen félresiklott akkor legyen: (ezt akartam Neked megmutatni, és nem kellett volna agyalni semmin. De nem.. mossuk el a másikat, mutassuk meg ki a fórum királya. Egy gesztust kértem és nem a számlaszámodat.)

Felkérést kaptam egy alapkezelőtől (hm ilyen is van), és nincs köze a brókerhez és az említett számlakezelőkhöz sem.
Szabályok: kockázat az aktuális tőke 50%-a (Sok? Nekem mondod? Baromira...)
Profit: a lehető legnagyobb a legrövidebb időn belül.
Érdekeltség: nos ez mindegy
Jutalom: csak hogy ne kelljen agyalni ezen sem: profit share és továbblépés
Ehhez viszont kellett valami merészebb stratégia, mert a saját szabályrendszerem ezt nem engedte meg. Készíteni kellett egy rendszert, mely az elvárásnak megfelel.
Eltérések, azt gondolom most már világos, hogy miből is adódnak.
Érzelemből és felindulásokból kötnék? Abból nem, de számításból és profitvágyból inkább.
Eredmény? Sokkal több mint álmaimban gondoltam volna, mindenben.
Megérzések? Nem kell hozzá nagy észlénynek lenni, hogy bárki felfedezze az arany és ezüst támaszokat, a forint sávozását. Szerencse? Csak azt az embert tartom szerencsésnek, aki mindent megtesz a végeredményért! Az eredmény engem igazol.
Az egész tanulósdi spekuláció baromság! Igen van ilyen jutalék. De ha figyelmesebbek vagytok, és nem a szavakon és egyéb dolgokon lovagoltok akkor baromira fel kellett volna tűnnie mindenkinek, hogy a weboldalon a cikkek elmaradtak, tréningeket nem tartunk egy ideje. Persze azonnal jöhet a rosszmájúság..... de mindenki gondoljon amit akar. A valóság teljesen más.

A myfxbook nekem sajnos nem megy. Halvány lila ibolyám sincs miért, azt csináltam amit a rendszer kért. Péntek este óta szívok vele, de nem megy! Az fxstat viszont működik, de erre a számlatípusra nincs felkészítve (gondolom én) ezért az eredmény és a valóság: eltér. (A valós profit 132% Nehogy ebbe kössetek már bele. Irreálisan magas profitot mutat, nem veszi figyelembe az alszámlák befizetéseit a számításkor. De ha valaki tudja a megoldást akkor megoszthatná velem.)
Mivel én vagyok az alsó küszöb ilyen elemző programok használatával, az account MÉÉÉÉÉÉÉÉG nem verifikált. De, nyugi az lesz. Viszont látszanak a kötési eredmények és a kötési statisztika is. Amit viszont nem szeretnék megosztani: a számlaszámokat, és itt kizárólag így lehet megoldani ezek elrejtését. Ezért nem látszanak a trédek)

HA szabadna kérnem: kérdezz, és ne spekulálj!

http://www.fxstat.com/en/performance.../lalbert-20222

Kedves Mindenki!
Lehet szétszedni a mondatokat, lehet belemagyarázni, okoskodni! DE.... akkor engedtessék meg a számládról egy képet feldobni, vagy valamit...

Nagyon sajnálom, hogy ez eddig fajult. Végig olvastam a fórumot, és azt látom, hogy sok esetben cinizmust, gyanakvást és azonnali rosszmájúságot váltanak ki a bejegyzések, még akkor is ha a tények nem ismeretesek... (Kivétel azért van, és köszönet nekik érte.)
Régi 2013-10-21, 18:32   #75 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kár, hogy privát a kötéslista, de ami látszik az tényleg szép.

Egy kérdésem lenne neked is, de kíváncsiak vagyok mások válaszára is.
Láttam, hogy lehetőség van kereskedési rendszert vásárolni, tradingroomra, és képzésre. A kérésem az lenne, hogy miért nincs lehetőség kereskedési szignálok közvetítésére is. Azzal is lehet szépen pénz keresni. Főleg, ha pl a szignálszolgáltatás kötve van egy adott brókercéghez, akitől még külön jutalékot is kap az ember.
Régi 2013-10-21, 19:03   #76 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Pada a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,

még új vagyok itt, de egy ideje figyelmesen követem ezt a vitát a fórumon.
Megvizsgáltam én is a számlákat, illetve a felrakott képeket is. Emellett személyesen ismerem "lalbert69"et. Egy dolgot nem értek: miért kell ilyen durván vitázni bármiről is? "Lalbert69" szerintem korrekt módon kirakta a dolgait, bármit kérdeztetek tőle, arra válaszolt és ugyanígy teszi ezt személyesen is egyébként. Akármilyen merész kérdésem van, eddig még mindig egyenes választ kaptam tőle, sőt most próbálom ki az egyik szolgáltatásukat is, aminek majd az eredményéről akár szívesen beszámolok itt is.

Volt betekintésem az oktatási anyagukba is ( nem.. nem fizettem érte ) és szerintem elég hasznosnak bizonyult az is, szóval aki fizetett érte az sem bánta meg, ráadásul sok oktató céggel ellentétben ők nem hagyták magára a tanulót, hanem segítettek kezelni a számláját addig amíg egyedül nem ment neki ( ez a weboldalon is olvasható ). Ennek ellenére ha jól tudom már nem oktatnak.

Szerintem egyébként hasznos dolgokat olvashattunk itt az elmúlt napokban, még hasznosabb lehetne, ha pl "Tomy" kicsit stílust váltanál és kérdeznél, mert amiket feszegettél azok ugyanúgy érdekelnek engem, mint ahogy mást is, de ebből a végén nem lesz más csak sárdobálás ( talán elnézést is kérhetnél de ez csak az én személyes véleményem....).

Egyébként "safe" hozzászólására reagálva én úgy tudom lesz szignál szolgáltatás is, de erről majd hátha "lalbert69" beszél

Kérdés: a tradeknél feszegettétek az eltéréseket... az fxstaton is és általatok elmondottak alapján is látszik, hogy nem kizárólag beutalások miatt ilyen a számla ( sőt... ), akkor miért jelented ki mégis Tomy, hogy ez egy "jutalékszámla" ?
Pada nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-21, 20:25   #77 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Elnézést szeretnék kérni, amiért rosszindulatú pletykának minősítettem néhány hozzászólást a perfectoval kapcsolatban.
Mostani ügyfél toborzójukat végig hallgatva igazat tudok adni annak, aki egy nagy büdös MLM-nek minősítette a céget.
Nem szólt másról, mint az öntömjénezésről és a tagtoborzásról a szokásos passzív jövedelem, arany élet, stb... ami kell, csak béna előadóval. Lehet épp olvasta.
Szóval most még biztos nem, de később lehet, hogy tényleg az új belépők pénzüket ott fogják hagyni. Gondolom ráfeküdtek egy nagy tag toborzásra, azaz pénzgyűjtésre. Elképzelhető, hogy csak idő kérdése. Nem lehet tudni. Lehet, hogy évek, lehet hogy hónapok.
Egy biztos. Erősen elgondolkodom magam is rajta, hogy a tesztelés céljából nyitott gyenge 1000 USD-met is vissza kellene utaltatni.
Egyenlőre szépen muzsikál, de tényleg lehet, hogy csak dobnak vissza az új belépők pénzéből, és nem is kereskednek, aztán majd valakik megfizetik. A piramis alja.
Régi 2013-10-22, 05:57   #78 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Rengeteg olyan apró momentum van a történetben ami bőven okot adhat gyanakvásra. Ezeket csak össze kell rakosgatni. Egyszerre nem merem mind leírni, mert szájba fognak verni egy szívlapáttal. Szerintem ez nem egy szimpla "számlakezelős" sztori lesz, hanem sokkal nagyobb durranás annál.

Azt tudtátok, hogy a Perfecto és a 3TG is ugyanabban az épületben "székel", és mindkettőnek magyar tulajdonosi háttere van?
Micsoda véletlen. Szóval a "nemzetközi számlakezelőnek" nagyon keresnie sem kellett a legolcsóbb spreadeket, elég volt átkiabálnia pár íróasztal fölött. Vagy még azt sem?
Csatolt kicsinyítések
3tgfx-perfecto-3tg.png  
Régi 2013-10-22, 09:34   #79 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 165
x5z4 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A Legjobb a RandomFX és az IRON FX.
x5z4 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-22, 10:07   #80 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

safe: A kereskedési rendszer hivatott arra, hogy a jelzéseket generálja. Volt már szignál rendszerünk, 22 hónapig. Szerettük, szerették de nagyon leköti az embert, és a szabályozások kétértelműsége miatt inkább befejeztük. Nem kell az oroszlán bajszát ráncigálni... mert még megharap. Lesz-e új rendszer? Nem árulok el nagy titkot, hogy valami lesz, de az nem a jelenlegi weboldal keretein belül.

A perfecto fx-et mint céget nem ismerem, a marketingjét nem hallottam. A weboldalt átnézve viszont volna egy megjegyzésem.
A bróker adja (teljesen mindegy, hogy a 3TG) a hátteret, itt nyílnak a számlák és a pénzt is a 3TG számlájára kell utalni. A számlák egyéni számlák, és egy meghatalmazást ad a tulajdonos arra, hogy a perfecto kötései másolódjanak az egyéni számlára. Így NEM FÉR HOZZÁ a pénzhez! A számlatulajdonos bármikor kérhet kiutalást, mivel a tulajdonos Ő maradt!
A jutalék a profitból keletkezik, de a számlatulajdonosoknak nem kell attól tartani, hogy a pénzük eltűnik, mivel előre megállapodnak a keletkezett profit felosztásában, amit a bróker végez és oszt fel a számlatulajdonos és az alapkezelő közt. (egyébként ezt úgy hívják hogy: MAM számla) Nézz körül a neten, sok-sok MAM menedzser van, aki publikálja a számlája teljesítményét és teljesítménydíjért kereskedik. Nagyon sok bróker még marketinggel is támogatja őket.
Itt semmi más nem történt mint, kapott egy marketingrendszert. Ez a marketing jó vagy sem, amit ígértek tartják vagy sem, azt az idő eldönti...
Persze lehet spekulálni miért vannak egy címen (irodaházban), és csak átkiabálnak egymásnak. (ejnye már megint a cinizmus és a rosszmájúság) Gondolom nem így van, mivel a 3TG egy másik alapkezelőt részesít előnyben (nem is titkolja).
Egy dolgot javaslok: minden este küldik a számlakivonatot, ha felmerül a gyanú, hogy vannak kötések amik nem látszanak (ez történt a quantumnál) akkor lehet gyanakodni, és azonnal ki kell vonni a pénzt! Ha nincs ilyen, akkor pedig élvezd a profitot!
Persze ez korántsem jelenti azt, hogy nem kell egészséges kereteken belül gyanakodni...

Egy kérés: engem viszont érdekelne a teljesítményük. Nem akarok oda befektetni, csak a kíváncsiságom miatt. Kérdeztem már Zooli Trading Klub-tól is, de nem válaszolt.... Ha nem titkos az adat, egy százalékot írnál és hogy mennyi idő alatt sikerült azt elérni?
Én egyébként roppant kíváncsi vagyok a Zooli által említett momentumokra. Vélhetőleg észrevett valamit.
Másik kérdés (mindenkihez): Te milyen szolgáltatót tisztelnél meg a bizalmaddal? Milyen elvárásaid vannak? Mi lehetne számodra csábító? Csak azért kérdezem, mert nincs egyetlen megelégedett ember sem a fórumon aki azt mondaná: Ez működik! Legalább szedjük össze azokat a pontokat amikre igent lehetne mondani.... ezután már lehetne minősíteni.
Régi 2013-10-22, 11:24   #81 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
safe: A kereskedési rendszer hivatott arra, hogy a jelzéseket generálja.
A honlapotokon olvastam: "30 napig ingyen tesztelhető, így magad is megtapasztalhatod, milyen, ha félig-meddig átadod a kormányt és hagyod, hogy sok-sok év tapasztalata, kemény munkája egyenesen a siker felé vezessen Téged. "

Én pont ezért volnék szignál-párti. A "félig-meddig kormányátadásból" kisülhet egy jó kis bukta még akkor is, ha egy alapjaiban jó kereskedési rendszert kormányozol "félig-meddig".
Régi 2013-10-22, 11:42   #82 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
safe:
Másik kérdés (mindenkihez): Te milyen szolgáltatót tisztelnél meg a bizalmaddal? Milyen elvárásaid vannak? Mi lehetne számodra csábító? Csak azért kérdezem, mert nincs egyetlen megelégedett ember sem a fórumon aki azt mondaná: Ez működik! Legalább szedjük össze azokat a pontokat amikre igent lehetne mondani.... ezután már lehetne minősíteni.
Látható kötéslista.
Le van írva a stratégia, és láthatóan azt követi. És ez láthatóan nem "martingale" stratégia.
Autómatikus trade másolás, vagy PAMM account.
Havi x% profit és max 2*x szintén havi DD-vel 3%<x <10%. (és a DD-t nem a lezárt kötésekre nézni, hanem a lebegő mínuszokra is)
Fix max. kockázat az összes nyitott trade-re vetítve.
Min. 3 hónap vagy 500 lezárt kötés

Ha ilyet mutat valaki, szívesen követem és minden ismerősömnek ajánlom is.
Régi 2013-10-22, 13:13   #83 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

A rendszer célja az elemzés könnyítése, tájékoztatás, informálás a beépített stratégiák szerinti piaci lehetőségekről. Kiértékel, jelez de nem ad konkrét ajánlatot. Ez ennyit tud..
Köszönöm az őszinte választ! A honlap ezek szerint nincs jól megfogalmazva. Ez a félig-meddig mondat... hm ténylegesen javításra szorul.
Köszönet ezért és az igényleírásról!
Régi 2013-10-22, 13:23   #84 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

HA szabadna kérnem: kérdezz, és ne spekulálj!

Nincs több kérdésem, sőt, amit feltettem, azt sem azért tettem fel mert választ vártam rájuk.

Spekulációról szó sincs! Nem írtam le egyetlen mondatot sem, amiben légből szedett dolgokat mondtam volna.....
Minden, tehát MINDEN információ benne van a kivonatodban! ( a 2 darabban pedig még több is mint kellene.) Tehát a napnál is világosabbak a számok.
Olvasni kell tudni, a sorok között, semmi mást!

Akinek van számlája, aki nyereséges, aki ebből él és aki utalt már legalább életében egyszer pénzt vissza róla, azok pontosan tudják hogy miről beszélek. A többiek pedig majd esetleg pár év múlva megértik.

Ahogy az első hozzászólásomban is írtam, gratulálok az eredményeidhez és további sok sikert kívánok, minden téren.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-10-22, 13:35   #85 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Pada a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Nincs több kérdésem, sőt, amit feltettem, azt sem azért tettem fel mert választ vártam rájuk.

Spekulációról szó sincs! Nem írtam le egyetlen mondatot sem, amiben légből szedett dolgokat mondtam volna.....
Minden, tehát MINDEN információ benne van a kivonatodban! ( a 2 darabban pedig még több is mint kellene.) Tehát a napnál is világosabbak a számok.
Olvasni kell tudni, a sorok között, semmi mást!

Akinek van számlája, aki nyereséges, aki ebből él és aki utalt már legalább életében egyszer pénzt vissza róla, azok pontosan tudják hogy miről beszélek. A többiek pedig majd esetleg pár év múlva megértik.

Ahogy az első hozzászólásomban is írtam, gratulálok az eredményeidhez és további sok sikert kívánok, minden téren.
nem értem miért kell ködösítened folyamatosan. Ennek két oka lehet, 1. nem tudod miről beszélsz, 2. nem vagy biztos abban amit állítasz. Egyik eset sem pozitív... ha viszont egyik sem igaz akkor nem tudom mi az akadálya, hogy utalások helyett egyértelműen beszélj. Érdekes dolgokat feszegettél, én jelenleg nem tudom, hogy mire gondolsz, ezért vagy írd le vagy ne írkálj ilyeneket.
Pada nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-22, 13:45   #86 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Pada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nem értem miért kell ködösítened folyamatosan. Ennek két oka lehet, 1. nem tudod miről beszélsz, 2. nem vagy biztos abban amit állítasz. Egyik eset sem pozitív...
Lehet tévedsz..
Szerintem Tomy kedves srác, aki nem akarja mindenkinek elárulni lalbert kereskedési stílusának szépségét.
A 3 eddig közzétett adaton minden rajta van valóban. Aki nem látja ezt, annak még érdemes tanulni. Ez is elemzés...

De lassan tényleg ideje lenne lalbertnek egy saját topicot nyitni.
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-22, 13:50   #87 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
holper a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tomy aSzabe !

Kérlek segítsetek nekünk nem annyira tapasztaltaknak. Kérlek magyarázzátok el részletesen mit lehet kiolvasni a kivonatokból.

Úgy látom segíteni szeretnétek a kezdő trédereket és ahogy a hozzászólásokat olvasom magunktól is meg kell védenetek magunkat

Kösz

Idézet:
aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lehet tévedsz..
Szerintem Tomy kedves srác, aki nem akarja mindenkinek elárulni lalbert kereskedési stílusának szépségét.
A 3 eddig közzétett adaton minden rajta van valóban. Aki nem látja ezt, annak még érdemes tanulni. Ez is elemzés...

De lassan tényleg ideje lenne lalbertnek egy saját topicot nyitni.
holper nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-22, 13:56   #88 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Mindenki!
Inkább azon segítsetek, hogy hogyan tudom a myfxbook-ot beállítani. Ha minden igaz az jól kezeli az ilyen számlákat. Senkit sem akarok meggyőzni..ez már inkább magamnak lenne jó.
Egyébként a jutalékszámlára a bróker havonta egyszer ír jutalékot... ez az elképzelés is hibás.
Köszönöm, hogy pada meg akarsz védeni, de felesleges. Senki sem mutatott egy számlát sem.. és nem is fog.
Régi 2013-10-22, 14:00   #89 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nem nyitok topikot, inkább figyelek az aranyra és az ezüstre...
Régi 2013-10-22, 14:11   #90 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Milyen alapkezelő nyitott számlát a 3tgbrokersnél?
Régi 2013-10-22, 15:23   #91 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 224
efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás myfx

Idézet:
Kedves Mindenki!
Inkább azon segítsetek, hogy hogyan tudom a myfxbook-ot beállítani. Ha minden igaz az jól kezeli az ilyen számlákat. Senkit sem akarok meggyőzni..ez már inkább magamnak lenne jó.
Egyébként a jutalékszámlára a bróker havonta egyszer ír jutalékot... ez az elképzelés is hibás.
Köszönöm, hogy pada meg akarsz védeni, de felesleges. Senki sem mutatott egy számlát sem.. és nem is fog.
az mt4-ben a publikációs beállításoknál a teszt gombra kattintva mit ír a napló panelre?
Ha sehogy nem megy mt4 public-al (pl. saját gépről nekem sokszor nem megy csak vps-ről) akkor töltsd le a myfxbook ea-t..Azzal próbáld meg.
Még az is segít ha rendszergazdaként futtatod az mt-et.
efraim nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-22, 15:34   #92 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Jómagam tökéletesen egyetértek szakemberek egy csoportjának azon állításával, h gombamód szaporodnak a forexbróker cégek, nem érdemes mindegyikben bízni. A legnagyobbak az FXCM, Alpari, Oanda, IronFX, Ducascopy, Saxo Bank.
Ez a 3tgbrokers nem tudom milyen cég (azt tudom h új-zélandi, de nem tudom milyen náluk kereskedni, korrekt-e), de sztem elég fontos h olyat válasszon az ember, aminek van az országban irodája.
Régi 2013-10-22, 16:03   #93 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

A jelentés sikeresen besorolódott. Nézze meg a naplót.... stb Most nézem a naplót:
Aha... error connecting: ftp.myfxbook.com:21
A videón ezt láttam. Megnézem....
Rendszergazdagént futtatom. Az ea-t megkeresem és felrakom. De amikor a számlát beállítom akkor letöltött egy ea-t és agy dll-t amit ő rakott be az adott könyvtárba egy önkicsomagolóval...
Mindenesetre köszönöm, már van hol elindulni.
Régi 2013-10-22, 16:20   #94 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sikerült újra nyitottam, és auto módban. És hip-hop ment! Király! Stb...
Régi 2013-10-22, 16:26   #95 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 224
efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Saját gépen futtatott (nem vps) nekem többször pontosan így csinált..myfx ea megoldotta..
efraim nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-22, 16:56   #96 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Hírnév szint: 8
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Meg tudná nekem mondani valaki, jelen pillanatban mennyi a swap EURHUF páron éles 3tgfx számlán mindkét irányban? Előre köszönöm a választ.
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-22, 16:59   #97 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Meg tudná nekem mondani valaki, jelen pillanatban mennyi a swap EURHUF páron éles 3tgfx számlán mindkét irányban? Előre köszönöm a választ.
In Points:
Long: -4,411
Short: +2,016
Régi 2013-10-22, 18:42   #98 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Egy kérés: engem viszont érdekelne a teljesítményük. Nem akarok oda befektetni, csak a kíváncsiságom miatt. Kérdeztem már Zooli Trading Klub-tól is, de nem válaszolt.... Ha nem titkos az adat, egy százalékot írnál és hogy mennyi idő alatt sikerült azt elérni?
Egy képet küldhetek a kezelt számláról. ügyfél talán már pluszban lenne, ha aktiválódna a tőkegarancia.

Idézet:
Én egyébként roppant kíváncsi vagyok a Zooli által említett momentumokra. Vélhetőleg észrevett valamit.
Nem fogom egyszerre az olvasótáborra zúdítani, mert azt hinnék megbolondultam, és rám tört a paranoia.
Röviden a lényeg:
Teljesen hitelesnek fog tűnni az a „rendszer” amit látszólag egy külső számlakezelő vezet, de a pozícióit a bróker "teszi" a (chartra/számlatörténetbe), majd a Myfxbookon azt saját magának „visszahitelesíti”. Az ügyfél még a saját "számlatörténetét" is nézegetheti otthon, és örülhet hogy folyamatosan nő az egyenleg. Remélem érthető hol van benne a trükk.

Úgy látszik a 3TG azon ritka brókerek egyike, ahol az ügyfelek többsége csak nyer, köszönhetően a több millió dolláros kezelt számla állománynak.
Csatolt kicsinyítések
3tgfx-kezelt-szamla.png  
Régi 2013-10-22, 19:27   #99 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Sikerült újra nyitottam, és auto módban. És hip-hop ment! Király! Stb...
Örülök, hogy sikerült a myfxbook.
És ami látszódik, az jónak is tűnne szignálnak. (Kérdezted, hogy mi tetszene)

Egy kérdés. Ahogy írtam is, nekem fontos a kötéslista.
Félsz, hogy valaki rájön a nagy titokra?
Szerintem egy jó rendszert úgysem lehet csak kötések alapján lemásolni, viszont a kötéslista kell, hogy igazán komolyan vegyék emberek. bár kétségtelen, hogy van elég palimadár a kamu rendszerekre, de hosszabb távon úgysem azoké a jövő.
Régi 2013-10-22, 21:16   #100 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ismerős most akarja visszautalni a pénzét az egyik kezelt 3tg számláról (ez speciel nem új -zélandi bejegyzésű offshore hanem belize-i).
Bemásolom a levelet amit kapott:

" Tisztelt XY!

Köszönjük, hogy elküldte visszahívási kérelmét.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy az Új-Zélandon bevezetett pénzmosás elleni szabályok szigorodásának értelmében, a 3TG Brokers-nél az ügyfél monitorozási eljárás megváltozott.
Fent említett szabályozás értelmében kérjük, hogy töltse fel a Client Zone-on /ügyfélkapun/ keresztül a következő dokumentumot:
• egy 3 hónapnál nem régebbi közüzemi számláról- (gáz, villany, internet, telefon, stb.), vagy bankszámlakivonatról készített szkennelt másolatot, amelynek fejlécében az a cím szerepel, amellyel rendszerünkbe regisztrált és a regisztrált nevére szól. A rendszerünkben szereplő közüzemi számla ugyanis 2012-es.
Amennyiben nem sikerül feltölteni a Client Zone-on /ügyfélkapun/keresztül, kérjük, küldje el válaszlevélben!

Kizárólag ennek beérkezését követően tudjuk visszahívási kérelmét továbbítani pénzügyi osztályunknak!"

Nem fogadják el a számlanyitásnál elfogadott közüzemi számlát... érdekes, kíváncsi vagyok mi lesz a történet vége:

Akinek nem ennél belize-i kezeltnél van a számlája hanem a Perfecto-nál egy fokkal könnyebb helyzetben van mert a broker és a számlakezelő elég közel van egymáshoz. Konkrétan ebben az épületben, ami egy offshore cégekre szakosodott ügyvédi irodának néz ki:

De ne legyünk rosszindulatúak, biztos nincs semmi gond hiszen magyarok az alapítók ők pedig egész biztosan mindent megtesznek az ügyfelek elégedettségének érdekében.
  Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
átverés, csalás, pilótajáték, piramisjáték

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 12:29 , a GMT +1 időzóna szerint.