Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-10-23, 07:40   #101 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 165
Hírnév szint: 5
x5z4 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sztem ne bízzatok a 3tgbrokersben. Az h engedélye van, stb az semmit nem jelent, pl a pszaf engedély semmit nem számít, mivel a pszaf egy sóhivatal, senkit nem véd meg.
x5z4 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-23, 11:15   #102 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 41
Hírnév szint: 6
net91 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A PSZAF, mint önálló szervezet már nem létezik. Bedarálták.
net91 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-10-23, 11:28   #103 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

De funkcióiban ugyanaz, csak az MNB-be lett szervezve.
Régi 2013-10-23, 18:34   #104 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 7
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Persze mert benne voltak a devizahitel csalasban es meg paran a kormanybol.
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-26, 10:35   #105 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
holper a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem segítetek a megvezetetteknek ?

Ezen a fórumon csak megvezetettek és megvezetők vannak.
Igazatok van sokkal több van az utóbbiból (az aláírásában a saját honlapját,szolgáltatását is reklámozóból), mint az előbbiből.

De ha azon kevesek, akik tapasztaltak és nem megvezetők hallgatnak akkor a végén csak a megvezetők maradnak itt.

Idézet:
holper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tomy aSzabe !

Kérlek segítsetek nekünk nem annyira tapasztaltaknak. Kérlek magyarázzátok el részletesen mit lehet kiolvasni a kivonatokból.

Úgy látom segíteni szeretnétek a kezdő trédereket és ahogy a hozzászólásokat olvasom magunktól is meg kell védenetek magunkat

Kösz
holper nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-26, 11:24   #106 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

@holper: joszandeku tipp- ne foglalkozz ezekkel, broker legyen megbizhato, valassz egy oanda-t vagy fxcm-t vagy dukascopy-t ahol kis összeggel tudsz szlat nyitni 50 usd tol vagy az alatt, tredelj 1-2t majd utalj vissza valamit, hogy lasd hogy működik, mennyit vonnak le, mennyire akadékoskodnak, mennyi az atvaltas, egyaltalan mennyi idő mulva ér haza a spénz.

ha jo a broker akkor nem kell kitölteni semmit csak valami webes formon beirod mennyi megnyomod a gombot aztan varsz. ha papiroznak szarakodnak akkor lepj tovabb. ha telefonon hivogatnak lepj tovabb, ha köcsögölnek mindenféle procedurával lépj tovább.
ennyi. annyira sok a csaló hogy ha tul belemerülsz ebbe a brokerkodásba akkor elfelejted hogy az igazi kihívás a trédelés, a PIAC és minimalizálni akarod a zavaró tényezőket vagy nem?!
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-26, 13:13   #107 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
holper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
..Nem segítetek a megvezetetteknek ?
.....
Ez a topic mint említettem, nem lalbert kereskedéséről szól, ahogy a címe is jelzi.
Ezért is felesleges lenne itt boncolgatni az általa betett statisztikákat, összevetve az általa megválaszolt kérdésekkel.

Akit érdekel egy statisztika alapján a számla eseményeinek és a kereskedő stílusának visszafejtése, annak csak egyet ajánlhatok:
Áldozzon rá időt és adatról adatra menjen végig minden rendelkezésre álló, valamint eltitkolt adaton. Ha ezt sikerül elfogultság és előítéletek nélkül megtegye és már túl van pár kötésen, látott pár kereskedői stílust,akkor igen nagy esélye van, hogy rájön dolgokra.

Amúgy valójában az egész lényegtelen, mert mint lalbert írta (ha jól emlékszem) ez csak egy teszt számla. :-)
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-27, 08:09   #108 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A 3tgbrokerst szóval nem ajánlod, lalbert mégis velük van leszerződve, ennek mi lehet az oka?
Régi 2013-10-28, 09:07   #109 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A 3tgbrokerst szóval nem ajánlod, lalbert mégis velük van leszerződve, ennek mi lehet az oka?
A 3TGFX megítélése szempontjából (amiről elvileg ez a topik is szól), ez fontos szerinted? (Még nagyon sokan mások is náluk vannak..)
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-04, 19:28   #110 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 41
net91 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Itt is lehet érdekes dolgokat olvasni az 3tgfx-ről.
http://forex.profikezdo.hu/forum/vie...1394&start=100

(Keresd bandika82 november 2-án írt hozzászólását)
net91 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-07, 14:56   #111 (permalink)
Új tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 7
Mandark a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sziasztok! Már rég jártam erre és látom, még mindig aktív a fórumélet. Szerintem az említett cégek tulajdonostól függetlenül nagyon vigyáznak arra, hogy az elmúlt években számos cég által elkövetett gaztettet ne kövessék el. A pénz tároló pénzintézet és a pénzkezelő el van választva, éves szinten tényleg elértek az ügyfelek 20-22% ot!! Még állnak a cégek és a számlák is. Viszont találtam a neten egy érdekes céget, amely az átvágás magas iskoláját meríti ki: http://kezeltszamla.blog.hu/2013/10/...stment_company

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-...ekteto-ceggel-

Na ezt a cég igazán pofátlan módon űzi a pénzgyűjtést!
Mandark nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-11, 10:08   #112 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
vatafx a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sztem ne bízzatok a 3tgbrokersben. Az h engedélye van, stb az semmit nem jelent, pl a pszaf engedély semmit nem számít, mivel a pszaf egy sóhivatal, senkit nem véd meg.
Én nem is értem, nemhogy PSZÁF (MNB), de semmilyen engedélye, szabályozói környezete nincs neki!!!
vatafx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-11, 10:45   #113 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Wink

Idézet:
Mandark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
az említett cégek tulajdonostól függetlenül nagyon vigyáznak arra, hogy az elmúlt években számos cég által elkövetett gaztettet ne kövessék el.

Ehhez hadd fűzzek egy kis memóriafrissítő kiegészítést azokból a napokból amikor még élt a QuantumXXL.
Ez a Perfecto FX reklámblogja ami kb. egy éve szintén a 3tg pénzbehajtó kirendeltsége, velük azonos Új-zélandi székhellyel.

http://kezeltszamla.blog.hu/2012/04/...quantumxxl_nel

" Irbenis számlakezelője megegyezik a QuantumXXL-el, QuantumXXL tulajdonosa megegyezik az XFX brókercéggel, QuantumXXL tulajdonosa a Qfutures-nek. Tehát QuantumXXL = Irbenis = XFX = Qfutures"

Adalékként hadd jegyezzem meg hogy az irbenis tulaja megegyezik a 3tg tulajával. Neveket nem mondok mert itt nem lehet de privátban súghatok...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-21, 17:58   #114 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
vatafx a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ehhez hadd fűzzek egy kis memóriafrissítő kiegészítést azokból a napokból amikor még élt a QuantumXXL.
Ez a Perfecto FX reklámblogja ami kb. egy éve szintén a 3tg pénzbehajtó kirendeltsége, velük azonos Új-zélandi székhellyel.

http://kezeltszamla.blog.hu/2012/04/...quantumxxl_nel

" Irbenis számlakezelője megegyezik a QuantumXXL-el, QuantumXXL tulajdonosa megegyezik az XFX brókercéggel, QuantumXXL tulajdonosa a Qfutures-nek. Tehát QuantumXXL = Irbenis = XFX = Qfutures"

Adalékként hadd jegyezzem meg hogy az irbenis tulaja megegyezik a 3tg tulajával. Neveket nem mondok mert itt nem lehet de privátban súghatok...
És akkor ne maradjon ki a sztoriból az sem, hogy Liquid (akkori Tadawul) mint bróker végignézte az egészet!
vatafx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-21, 15:30   #115 (permalink)
Tag

Hely: Ireland
Összes hozzászólás: 43
InDaHoodGeneralAladeenMTF a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Erdekes...olvassatok el!
http://www.forexpeacearmy.com/public...3tgbrokers.com

Par honapja van szamlam naluk,kb egy hete kereskedek aktivan es hamarosan benyujtom a kifizeteshez szukseges dokumentumokat...Egyenlore nem tudom hogy lehet e bizni bennuk.

En kulfoldon elek,de magyarul irtak nekem email.Utlevel es lakcim fenymasolatot kernek a kifizeteshez valamint egy alairt kifizetesi kerelem urlapot.

A ceg itt van bejegyezve:
http://www.business.govt.nz/fsp/app/...FSP244885/6.do

Ilyet barki csinalhat,ha jol latom senki es semmi nem szabalyozza oket.A fenti linken csak a cegbejegyzest lathatjuk.
InDaHoodGeneralAladeenMTF nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-24, 14:59   #116 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
InDaHoodGeneralAladeenMTF eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Erdekes...olvassatok el!
http://www.forexpeacearmy.com/public...3tgbrokers.com

Par honapja van szamlam naluk,kb egy hete kereskedek aktivan es hamarosan benyujtom a kifizeteshez szukseges dokumentumokat...Egyenlore nem tudom hogy lehet e bizni bennuk.

En kulfoldon elek,de magyarul irtak nekem email.Utlevel es lakcim fenymasolatot kernek a kifizeteshez valamint egy alairt kifizetesi kerelem urlapot.

A ceg itt van bejegyezve:
http://www.business.govt.nz/fsp/app/...FSP244885/6.do

Ilyet barki csinalhat,ha jol latom senki es semmi nem szabalyozza oket.A fenti linken csak a cegbejegyzest lathatjuk.

Elso kifizetest kertem es egy nap alatt meg is tortent,tegnap este kuldtem el a dokumentumokat es ma reggel mar at is utaltak a penzt!

Meg vagyok elegedve veluk.
Régi 2014-04-08, 12:10   #117 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Parcelsus a hírnévhez vezető út elején jár.
Exclamation Kísérlet

Tettem egy kísérletet az AnmaricRHO stratégiával.

Íme a kísérlet menete:

1. 2000 USD-t küldtem ki, amiért 23 USD utalási díjat fizettem helyben, majd további 13,77 USD-t vontak le "útközben", így végülis 1.986,23 USD érkezett meg a számlámra, azaz kapásból 36,77 USD-s mínusszal indultam.

2. Másfél hónap alatt a számla feltornászta magát 2.109 USD-re (jutalék nélkül).

3. Ekkor kezdeményeztem a visszahívást, amiből a végén 2.010 USD érkezett vissza a mo-i devizaszámlámra, azaz kb. 100 USD volt a jutalék és a visszahívás összköltsége.

4. A felszámolt költéségek miatt a másfél hónapos kísérlet így végülis -26,77 USD-s veszteséggel járt számomra, azaz mindenki jól járt, kivéve engem.

Következtetés: Az pénzmozgatási költségek és a sikerdíj a nyereség jelentős részét elviheti (a fenti esetben még többet is), amit feltétlenül érdemes előre figyelembe venni.

Parcelsus nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-21, 17:11   #118 (permalink)
Tag

Alapbeállítás "naplo"

Sziasztok!

Mivel elegedett voltam a 3gfx-el nyitottam egy ECN classic szamlat naluk,amire 800€ utaltam.
Koltsegek utan 771.80€ allt rendelkezesemre a szamlan ami picit meglepett mivel eddig nem volt koltsege az utalasnak igaz azt skrillen keresztul csinaltam.

A lenyeg hogy mivel nem voltam megelegedve a szamla nyujtotta portfolioval kifizetest kertem,pontosan egy hete,de a penz meg elerheto,ott csucsul a szamlan.3x irtam mar ez miatt. (!)

A masik 2 szamlamon is volt meg penz es nyitottam pozikat,es ugy gondoltam kiprobalok egy signalt...150$ banta!

Nem tudtam hogy a szinkronizalas utan az en poziciom be lesznek zarva mivel a signal adonak nincsenek meg ezek a nyitott pozik.(ebben termeszetesen a 3gfx nem erintett)
Ez is megvolt,de csak ezutan jott a fekete leves,pedig meg meloztam is aznap es mar igencsak ejfel korul jart az ora.

A micro szamlan egy hirre vartam es longot nyitottam a pozitiv hir kijovetele eseten megugro arfolyamra szamitottam,DE termeszetesen elhelyeztem egy STOP LOST is.A hir negativ volt es az arfolyam csokkent ,de ugye nem kell aggodni mert ott a stop loss. Hehehe! Nos nem a 3gfx.-nel Pillanatok alatt elparolgott a penz es margin call zarta a poziciot!st
En meg nezek mint borju az uj kapura! Nem ertem,le ellenorzom,ott van stop loss,es megis buko,totalis...

Irok a supportnak,es( megemlitem meg azert hogy a kifizetest tovabbra is varom a ECN classic szamlamrol)kuldom a screen shotokat,es masnap jon a technikai supporttol a valasz:

Köszönjük, hogy elküldte a kért screen shotokat!
Levelét továbbítottuk Technikai osztályunk felé, ahonnan az alábbi tájékoztatás érkezett:

A Stop loss printscreenen látható probléma kivizsgálásánál tisztán látható, hogy a 8104003" ticket numberü trade azért nem a SL szinten teljesült, mert a 0:45 kor kihozott NZD CPI q/q hír hatására a piacon egy 40 PIP GAP-pel indult el a 0:45 ös gyertya. Ennek hatására az SL szint a nyitógyertya értékénél teljesült.

EZ MOST KOMOLY? Hiaba van stop loss,nem ott fog zarulni a poziciom? Ez mas brokernel is igy van??
Régi 2014-04-21, 17:58   #119 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Igen, ilyen esetben így van. Van ahol fizethetsz a garantált SL szinten teljesülésért
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-21, 18:01   #120 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

3gfx.. azt hittem ez valami videokártya. áruljátok már el hol találjátok ezeket a fos brokereket?

ha már ennyire nem értetek hozzá akkor ERTSE. drágák meg minden, de mégis egy mindenki által ismert bank, nem egy ciprusi, észt vagy a tököm tudja honnan szalasztott broker, nem usa, nem anglia, hanem itt a sarkon a bank. igaz ugyan hogy 4 pip az EURUSD spreadjük, de legalább megtanulod tovább tartani a poziciót... meg ahogy látom 0.3 pip EURUSD spread se sokat segít ilyenek ellen.

mindenesetre köszi hogy megosztottad.

ja és a kérdésedre a válasz kettős: igen ha a stopot gappel átugorja az ár akkor a gap alján stoppol ki általában, de van olyan broki is ahol be lehet állítani egy összeget, hogy ha az alá megy a számlád egyenlege akkor zár mindent. vagy hedge pozikat nyit... ami nem biztos hogy segít, de legalább nem megy el az egész. Az ilyen kis bizbaz brokereknél persze a gap az gap ... érstd 40 pipen keresztül légüres tér.
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-21, 21:14   #121 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

St Lui,es Jano!

Mindkettotoknek nagyon szepen koszonom a valaszokat!

A gap akkor letisztazva,es hozzateszem a 3gfx korrekten es idoben valaszolt,ezekszerint en voltam a lama!(bar a visszautalas meg mindig kesik,de gondolom holnap megoldodik)

A szamlaimat megszuntetem naluk es tobb hetes keresgeles utan eddig az ALPARI tunik megfelelonek. Ha errol is van velemenyetek nagyon szivesen meghallgatom!

Esetleg ha van mas is akit tudnatok ajanlani,nagyon sokat segitene.
Az erstet meg nezem,most...

Tobbnyire (90%) a hirekkel kereskedek,ehhez kene egy megfelelo mt4 es broker,akinek van normalis portfolioja mint fx,mint aru, illetve indexek tekinteteben.A tokeattet 1:500 vagy 1:400. Ha meg garantalt stop loss is lenne az szinten jo pont.

Koszonom szepen elore is,

Csongor
Régi 2014-04-26, 22:15   #122 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

3 tg szamlakat megtartom,erste nem erdekes,alpari jegelve,csak demo.Ironfx szamlat nyitottam.

Kezdoknek ajanlom a 3tgfx micro szamlat.
Régi 2014-04-29, 14:02   #123 (permalink)
Szenior tag

StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igen, ilyen esetben így van. Van ahol fizethetsz a garantált SL szinten teljesülésért
Vajon miért kaptam ezért a beírásomért negatívot? vicces
Régi 2014-04-29, 19:22   #124 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

StLui ezt hogyan lehet látni?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-29, 19:28   #125 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

legfelső sor: kezelőpult, és ott látod az utolsó hírnév pontokat, ha ráklikkelsz a topicnévre, akkor odaugrik a hsz-odhoz amire a pontot kaptad
Régi 2014-04-29, 19:39   #126 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

köszike. kaptál is tőlem egy pontot.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-29, 19:41   #127 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Meg is jelent, vissza is adtam volna, már csak a poén kedvéért is egy üzenettel, de pl most nekem azt írja előbb másnak is kell adnom, mielőtt neked adnék. Most vagy adtam nemrég neked, vagy amiért te adtál nem adhatok én is egyből neked
Régi 2014-04-29, 19:47   #128 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Semmi gond srácok, akkor mindketten adjatok nekem.
Csak vicc volt, de vegyétek komolyan. Mondom komolyan!!!
Amúgy én is megnéztem, mert nem ismertem ezt a dolgot. A zöld négyzet a plusz, a szürke a minusz?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-05-05, 12:54   #129 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

En adtam a hirnevetekhez!
Régi 2014-05-15, 09:34   #130 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 123
Hírnév szint: 9
stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Emberek! Itt vér fog folyni. Ne legyetek már ennyire naivak.

Szép az ártatlanság vélelme, de ez nagy biztonsággal egy akkora nagy átverés, hogy el nem lehet mondani.

Piramisjáték, illetve ahhoz nagyon hasonló elvek szerint működő, de álcázott rendszerről van szó. Össze-vissza kuszált cégcsoport és bár a 3tgfx pont egy kevésbé problémás eleme a láncnak, de attól még ne legyen senkinek kétsége, hogy ha baj lesz (márpedig lesz), akkor az ügy összes szereplőjénél pénzt elhelyező embereknek komoly anyagi kára lesz.
stock nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-15, 10:29   #131 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Lehet, hogy ez nem olyan érdekes pont, de nálam ez az egyik első szempont a választásnál.

Tegyük fel, hogy profitot csinálok, és magánszemélyként kereskedek. Ekkor olyan cégnél kell legyen a számlám, ami megfelel az "ellenőrzött tőkepiac" kritériumnak.

Ha rossz helyen kereskedek (mint pl új zéland), akkor nem lehet a nyereséget szembeállítani a veszteséggel!!!

TEHÁT AKKOR IS EGY RAKÁS ADÓT KELL FIZETNI, HA VESZTESÉGES VAGY!!!

Az alábbi linken olvashatjátok a NAV leírását a témában:

http://www.nav.gov.hu/nav/ado/szja/e...enzpiacok.html

Utoljára módosítva: safe által : 2014-05-15 10:29 Oka: lemaradt a link
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-15, 10:37   #132 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lehet, hogy ez nem olyan érdekes pont, de nálam ez az egyik első szempont a választásnál.

Tegyük fel, hogy profitot csinálok, és magánszemélyként kereskedek. Ekkor olyan cégnél kell legyen a számlám, ami megfelel az "ellenőrzött tőkepiac" kritériumnak.

Ha rossz helyen kereskedek (mint pl új zéland), akkor nem lehet a nyereséget szembeállítani a veszteséggel!!!

TEHÁT AKKOR IS EGY RAKÁS ADÓT KELL FIZETNI, HA VESZTESÉGES VAGY!!!

Az alábbi linken olvashatjátok a NAV leírását a témában:

http://www.nav.gov.hu/nav/ado/szja/e...enzpiacok.html
ez egy nagyon hasznos link és összefoglaló a témáról

thx

+ 1pont

érdemes lenne ezt a HSZ-t átkopizni az adózás topicba, h ne vesszen el a süllyesztőben
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-15, 16:49   #133 (permalink)
Új tag

BuyOS a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ha már itt tartunk, hogy még jobban kavarjam a képet:
https://felugyelet.mnb.hu/intezmenye..._130909.html#1
https://felugyelet.mnb.hu/data/cms24...a_130916..xlsx

Új-Zéland szerepel 2003-tól a listában, ami, ha jól értem, azt jelenti, hogy a két pénzügyi felügyelet között van információcsere, és lehetséges a tőkepiaci befektetés a két ország között, tehát megfelel az ellenőrzött tőkepiac kritériumának Új-Zéland. Kettős adóztatást elkerülő egyezményt nem találtam.

Ettől függetlenül, a 3tg-hez történő befektetéssel sztem mindenki várjon még 4-5 évet
BuyOS nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-15, 17:57   #134 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
BuyOS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha már itt tartunk, hogy még jobban kavarjam a képet:
https://felugyelet.mnb.hu/intezmenye..._130909.html#1
https://felugyelet.mnb.hu/data/cms24...a_130916..xlsx

Új-Zéland szerepel 2003-tól a listában, ami, ha jól értem, azt jelenti, hogy a két pénzügyi felügyelet között van információcsere, és lehetséges a tőkepiaci befektetés a két ország között, tehát megfelel az ellenőrzött tőkepiac kritériumának Új-Zéland. Kettős adóztatást elkerülő egyezményt nem találtam.

Ettől függetlenül, a 3tg-hez történő befektetéssel sztem mindenki várjon még 4-5 évet
Sajnos ez szükséges, de nem elégséges feltétel.
Kell a kettős adózást elkerülő egyezmény is.
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-19, 00:15   #135 (permalink)
Új tag

CashbackCloud logója

Összes hozzászólás: 28
Hírnév szint: 4
CashbackCloud a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A 3tgfx-nek ugyanazok a tulajdonosai, mint a Quantumxxl-nek, szóval én nem ajánlom, hogy itt kereskedjetek.
Régi 2014-05-21, 08:52   #136 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
CashbackCloud eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A 3tgfx-nek ugyanazok a tulajdonosai, mint a Quantumxxl-nek, szóval én nem ajánlom, hogy itt kereskedjetek.
Az szép!
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-21, 10:19   #137 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 110
sorosgyuri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
CashbackCloud eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az szép!
költői:
csak azt nem értem, hogy mire van az 'igazságszolgáltatás', ha a gazt sosem gyomlálják ki tövestől véglegesen??? egy vicc az egész.
sorosgyuri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-22, 12:50   #138 (permalink)
Új tag

CashbackCloud logója

Összes hozzászólás: 28
CashbackCloud a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

És az a legszebb, hogy most megint megcsinálják ugyanazt a kezelt számlát, csak most alapítottak köré egy brókercéget, így nem kell attól félni, hogy bárki lezárja a veszteséges kötéseket, mint ami miatt anno bedőlt a quantum, és kiderült, hogy mi történik a háttérben. Így nagyjából azt csinálnak, amit akarnak és olyan eredményeket közölnek, amilyet csak akarnak. Megcsinálják még egyszer ugyanazt, csak most nem $20M-el fognak eltűnni, hanem mondjuk $200M-el. De ne legyen igazam..
Régi 2014-09-14, 14:46   #139 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Egy volt PerfectoFX ügyfél véleménye

A 3TGFX számlakezelőjénél a PerfectoFX-nél elkezdték szűkíteni a kifizetésekre jogosultak körét.

http://forexkiller.blog.hu/2014/09/1...ecto_fx_sztori
Régi 2015-11-12, 11:32   #140 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.378
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

http://www.mnb.hu/sajtoszoba/sajtoko...szolgaltatonal

Ez még nem a vég, de figyelmeztető.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-11-12, 20:43   #141 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

http://kezeltszamla.hu/5gulden-kezelt-szamla/

Ilyen "kötésekkel" dolgoztak már 2012-2013-ban is:

https://www.mql5.com/en/charts/49271...ancial-limited

Folyamatos nyerők 1 perc alatt, 600% feletti hozam 2012 óta 6% -os DD alatt

Ha jól emlékszem ők magyarázkodtak a titokzatos "áraggregátor" -ról egy ügyfélnek a gyanúsan későn megjelenő pozíciókról. )))

A 3tg broker (régebbi nevük 3tgfx) ideális platformot üzemeltet féltucatnyi hihetetlenül sikeres számlakezelőnek.
Ezek a magyarok tudnak valamit
  Válaszol idézettel
Régi 2015-11-12, 21:09   #142 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Akkor nem jött össze a 10 yard....
Régi 2015-11-13, 05:58   #143 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha jól emlékszem ők magyarázkodtak a titokzatos "áraggregátor" -ról egy ügyfélnek a gyanúsan későn megjelenő pozíciókról. )))
Az a DCFX volt, mert ők még arra sem ügyeltek hogy a "kötések" a gyertyán belülre kerüljenek. De ezek a longok is megérnek egy misét, mert látszólag szinte spread nélkül sikerült kötniük egy olyan brókernél, akihez elvileg semmi közük nincs. GBP/USD-n is hasonlóan jó kondíciókat kaptak.
Csatolt kicsinyítések
3tgfx-201310182.png  
Régi 2015-11-13, 14:45   #144 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 464
Hírnév szint: 3
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor nem jött össze a 10 yard....
Ami késik, nem múlik.
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-27, 09:08   #145 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 78
Hírnév szint: 9
WiZARD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.WiZARD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.WiZARD már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A meglepetés most is elmarad, ennek is eljött a vége...
WiZARD nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-27, 15:31   #146 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A 3TG az három tróger rövidítése, vagy ennél azért többen voltak a rövidítők ??
Régi 2016-06-28, 17:22   #147 (permalink)
Új tag

Japo a hírnévhez vezető út elején jár.
Angry 3TG és a többiek

2016.06.23.-24 éjjel azt hiszem sokak számára sokáig emlegetett éjszaka marad. Ezen az éjjelen a 3TG és társaik Anmaric Ltd módszeresen lenyúlta a kezeltszámlások pénzének 70-80 százalékát.
Másnap mintha a kezük tiszta lenne küldtek egy levelet, hogy vizsgálják az ügyet.
A nagy vizsgálatban az Anmaric elismerte hogy az algoritmusba hiba csúszott ezért történt a nagyszámú kötés, amit nem vettek időben észre. Ezért az Anmaric vállalja a felelőséget és beszünteti az üzleti tevékenységét. Azt nem említette, hogy bárkit is kártalanítana. Tehát lelép.
Ebben a rendszerben korábban nem volt éjjel kötés. Azon a napon igen. Miért?
Miért nem kapcsolt be az általuk vállalt tőkefedezeti szinten a poziciók zárása. 50 százalék volt ez a szint.
Miért emelkedett a kötési egység száma a tőke csökkenésével?
Miért nem kapcsolták le a robotot, amikor a Brókercég korábban erre figyelmeztetett.
Itt ebben a szemét játékban néhány ember tönkrement, sokan elveszítették mindenüket, és talán olyan ember is van, aki ennek következtében egészségkárosodást is szenvedett.
Nekem is volt számlám náluk én is vesztettem nem keveset, pedig nem a kapzsiság vezérelt, hanem a magasabb hozamok.
Miért van szükség arra, hogy ilyen mértékben tönkretegyük az embereket és elvegyük tőlük mindent. Nem volt elég a mindenkori profit fele?
Az ilyen társoságokat, főleg az irányító személyeket az csak a gyanu felmerülése esetén egy életre bezárnám.
Amit én tennék velük azt nem is írom le!!!
Amennyiben valaki tud még ezekről valamit, az írjon és kerüljétek őket!!!!
Japo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-28, 18:25   #148 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Martin gale miatt novekedett a kotesegyseg.
Amikor profitot ertek el akkor maguktol vettek el ezert nem volt eleg.
Egyszeru. Sokan sok helyen mondtuk ezt.
Kapzsisag vezerelt mindenkit es titeket is...nagy hozam...forex...ezek mind kapzsisag miatt nagy uzletek.
Régi 2016-06-28, 20:42   #149 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.378
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Wollein Attila, Wollein Attila...
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-28, 21:17   #150 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 358
Hírnév szint: 2
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Japo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem is volt számlám náluk én is vesztettem nem keveset, pedig nem a kapzsiság vezérelt, hanem a magasabb hozamok.
Miért van szükség arra, hogy ilyen mértékben tönkretegyük az embereket és elvegyük tőlük mindent. Nem volt elég a mindenkori profit fele?

Több helyen olvashattad hogy ez piramisjáték, nem kereskedés.
Nincs kereskedés, soha nem is volt. Szemfényvesztés volt, a mohó és vak ügyfeleknek.

Már megbocsáss de jó előre szóltunk. Évekkel előre.
Miért nem néztetek utána időben?
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
átverés, csalás, pilótajáték, piramisjáték

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 08:27 , a GMT +1 időzóna szerint.