Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-06-28, 23:34   #151 (permalink)
grg
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
grg a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sracok segitsetek. teljesen laikus vagyok, egy ilyesmivel foglakozo haverom beszelt ra erre ( is ). Mar buktam a korabbi otleteivel ( pl. Monarchy Capital , de a BudaCash-bol szerencsere fel evvel a bukas elott kivettem, igy is eros minusszal zartam)) es ilyenkor az egyszeri nyomorult kisember mar csak szeretne valahogy nullara visszatornaszni a penzet.

Most viszont majdnem mindem penzem odalett.

Mit lehet csinalni ? ezek tenyleg magyarok, ? hogyan lehet megtalalni oket ? van infotok arrol, h kik ezek ?
Ha a hivatalos ut olyan, mint a Questor, BudaCash ugyintezes, akkor koszi, de abban nem bizom.... please help, mert az idegosszeomlas szelen vagyok
privatban is irhattok.

koszi elore is
grg nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-29, 06:50   #152 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
grg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
sracok segitsetek. teljesen laikus vagyok, egy ilyesmivel foglakozo haverom beszelt ra erre ( is ). Mar buktam a korabbi otleteivel ( pl. Monarchy Capital , de a BudaCash-bol szerencsere fel evvel a bukas elott kivettem, igy is eros minusszal zartam)) es ilyenkor az egyszeri nyomorult kisember mar csak szeretne valahogy nullara visszatornaszni a penzet.

Most viszont majdnem mindem penzem odalett.

Mit lehet csinalni ? ezek tenyleg magyarok, ? hogyan lehet megtalalni oket ? van infotok arrol, h kik ezek ?
Ha a hivatalos ut olyan, mint a Questor, BudaCash ugyintezes, akkor koszi, de abban nem bizom.... please help, mert az idegosszeomlas szelen vagyok
privatban is irhattok.

koszi elore is
Ha olyan eset lenne mint a budacash vagy questor akkor legalabb lenne eselyed vissza kapni egy reszet a penzednek.

Ezt kb ugy kepzeld el mintha az utcan leszolitottak volna es azt mondjak ennyi es ennyi profitot csinalnak neked....eltuntek es kb 1% eselyed van hogy hallasz meg roluk.

Nagyon sajnalom hogy ez tortent veled es tobb szaz mas ugyfellel. De senki nem hallgatot rank senki nem nezett utana a dolgoknak...mert ha megtettek volna akkor lathatattok volna arra kommenteket, hogy NEEEEE!!!!!

Ezert sajnos az van, hogy ti vagytok a felelosek azert hogy elment a penzetek. Ti biztatok olyan emberekbe akikrol raadasul semmit nem tudtok. Ez amugy minden kereskedes alapja.

Megegyszer. Sajnalom, hogy ez tortent de mi ezt 2 even keresztul kellett vegig neznunk ugy, hogy probaltunk segiteni de nem tudtunk mert ti mint ugyfelek csak a dollar jeleket latattok.
Régi 2016-06-29, 07:06   #153 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.377
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

No, megnéztem. Ha beírjátok, hogy 5gulden vélemények, vagy perfecto fx vélemények, akkor a google az első oldalon dobja ki ezt a fórumot, és a portfoliósat is, ahol évekre visszamenőleg leírtuk itt páran a gyanús jeleket, a klubban többször is elmondtam én is (szűkül a kifizetettek köre, vizsgálódik az MNB, stb...).

Ennél többet sajnos nemigen tehettünk.

Ha rákerestek, megtaláltok mindent az Anmaricról, 3tg-ről is. Sajnálom, de nem tudunk segíteni.

Elmondtam azt is sokszor, a piramisjáték jó móka, ha az első belépők, és az első kilépők között vagy. Bónuszozás dettó. Szóval mindent lehet, csak ésszel.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-29, 17:38   #154 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Írtam én tavaly egy mesét, mert nem mertem nevesíteni a szereplőket.
Régi 2016-08-24, 10:09   #155 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Amarillys a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Sajnos én is elbuktam a pénzem (1 millió forint) ennek a mocskos bandának köszönhetően. Én anno belépéskor keresgéltem, hogy milyen vélemények vannak róla, de sajna nem találtam semmit. Egy ismerősöm beszélt rá az egészre, aki ugyebár pénzügyi tanácsadóként dolgozik... Drága tanulópénz volt, de megfogadtam, hogy soha többet nem hallgatok semmiféle pénzügyi tanácsadóra, ügynökre. Emiatt sokan biztos, hogy tönkre is mentek.... Undorító, hogy ilyen emberek döntenek nyomorba másokat, és bottal üthetjük a nyomukat. Ja és a számlán maradt pénzt se utalták el nekem.
Amarillys nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-24, 10:21   #156 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
Amarillys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Sajnos én is elbuktam a pénzem (1 millió forint) ennek a mocskos bandának köszönhetően. Én anno belépéskor keresgéltem, hogy milyen vélemények vannak róla, de sajna nem találtam semmit. Egy ismerősöm beszélt rá az egészre, aki ugyebár pénzügyi tanácsadóként dolgozik... Drága tanulópénz volt, de megfogadtam, hogy soha többet nem hallgatok semmiféle pénzügyi tanácsadóra, ügynökre. Emiatt sokan biztos, hogy tönkre is mentek.... Undorító, hogy ilyen emberek döntenek nyomorba másokat, és bottal üthetjük a nyomukat. Ja és a számlán maradt pénzt se utalták el nekem.
Szia. Sajnos a pénz világa ilyen. Sok az ügyeskedő. Itt mindenki a másikéra vágyik. Van aki ügyeskedéssel, van aki csalással. Szomorú történetek ezek.
Régi 2016-08-24, 12:23   #157 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 112
Hírnév szint: 3
flyati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Szia
Szerintem sokan jártunk igy régen más csalókkal.
Én például Kövess Márk Tiborra biztam a nyomógombot és 3 millám
bánta.
Természetesen csak magunkat okolhatjuk !
flyati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-28, 11:50   #158 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Halottnak a csók.

http://www.mnb.hu/sajtoszoba/sajtoko...snyujtas-miatt
Régi 2016-12-28, 13:02   #159 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 358
Hírnév szint: 2
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Tudod kiket kell keress? Magyar magánszemélyek az alapítók.
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-28, 13:46   #160 (permalink)
Szenior tag

shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

"Kedves XY !

A nyári rekkenő hőség ellenére a 5Gulden megállíthatatlanul robog tovább a siker útján.

Az augusztusi hónap a világ minden táján a szabadságolásról, a nyaralásról, a pihenésről szól. Ilyenkor az emberek hajlamosak lazítani, hiszen tudják, hogy már csak egy hónap van hátra a nyárból, amit ki kell használni a feltöltődésre.

Viszont vannak emberek, akik az árral szemben úszva az augusztust is egy hónapnak tekintik, és tudják, hogy egy picit többet teljesítve ugyan, de lehet kiemelkedő eredményeket elérni ebben az időszakban is, hiszen nem mindenki megy szabadságra.

Ezúton is szeretnénk gratulálni azoknak, akik augusztusban kiemelkedő eredményeket értek el és új üzleti partnereket regisztrálva új tőkebeáramlást eredményezve növekedést hoztak a 5Gulden életébe.

Ebben a hónapban a legsikeresebb üzleti partnerünk csapatlétszáma 15 %-al nőtt, ami így már megközelíti a 200 aktív partnert.

Természetesen mind-e mellett a meglévő állománya is bővült több, mint 10 %-al ami így már meghaladja az 1 millió USD-t.

Tiszta szívből gratulálunk mindenkinek a kiemelkedő teljesítményéért!

A 5Gulden vezetőségének fontos az üzleti partnerek képzése, ezért a legsikeresebb 20 partnerünknek, az eddigi munkájuk elismeréseképpen VIP jegyet biztosítunk a Pénzügyi Bőség Konferenciára.

Miért pont a Pénzügyi Bőség Konferencia?

Mert bőséges információt kapnak a gazdagság alappillérjeiről, mint pozitív gondolkodás, csapat munka, pénzügyi modellezés, tőkeképzés, passzív jövedelem vagy hatásos kommunikáció.

A rendezvény előadói elismert siker oktatók, trénerek, többek között Szabó Péter az “Állj félre a saját utadból” c. bestseller könyv szerzője.

Bízunk benne, hogy partnereink sok hasznos információval gazdagodva térnek haza, amit megosztva a csapat tagjaival még nagyobb eredményre lesznek képesek az elkövetkező időszakban.

Tudjuk, hogy kiválóak vagytok, akik az őszi időszakban megmutatják a világnak mi az a magyar virtus, miért is jó 5Gulden-esnek lenni.

Ehhez kívánunk eredményes, beutalásokban gazdag, boldog szeptemberi hónapkezdést!

Üdvözlettel: 5Gulden Managment"
Régi 2016-12-29, 15:22   #161 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Bourne a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,

Csak annyit tudok mondani hogy a 1 tulajdonos Izraelben él, és kettő Magyarországon.

Sok sikert mindenkinek hogy visszakapják a pénzüket!
Bourne nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-01, 12:39   #162 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Bourne a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Nem kell bottal ütni a nyomukat. Magyar tulajdonosok.
Egy kis kutatás után, találtam pár dolgot.
kiderítettem a Nevüket, képeket, címek, korábbi cég cégbejegyzéseket stb.
Bourne nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-01, 22:22   #163 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

[ATTACH]9656
portfolio.hu

Első dolguk lesz befizetni. Röhej v siralom.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Csatolt kicsinyítések
3tgfx-screenshot_20170101-232029.png  
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-01, 22:39   #164 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Bourne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem kell bottal ütni a nyomukat. Magyar tulajdonosok.
Egy kis kutatás után, találtam pár dolgot.
kiderítettem a Nevüket, képeket, címek, korábbi cég cégbejegyzéseket stb.
Milliárdos csalásokban ha esetleg bíróság elé kerül vki a pénz/vagyon egyetlen esetben sincs meg. Lehetne sorolni az eseteket oldalakon át.
Ami aktuális, Questor, B.Cash és a gyöngyszem Marcsika.
Marcsika, Új-Zéland/no name cég és persze még sajnálni is kell szegény becsapott áldozatokat.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-21, 13:46   #165 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Mr 5 Gulden igazgató
https://www.facebook.com/groups/hasz...45365235713214
Régi 2017-04-21, 13:48   #166 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://www.fxkezeltszamla.hu/hirek/8...kerek-2014-ben
Régi 2017-05-05, 12:22   #167 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

hejj, mit kaptam
Csatolt kicsinyítések
3tgfx-3tgfxvalasz.jpg  
Régi 2017-05-06, 07:27   #168 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hejj, mit kaptam
Úgy tűnik meg kell követnem őket. Régebben azt találtam mondani hogy ezt a céget biztosan 3 tróger üzemelteti, de ezek alapján a világ legjobbjai lehetnek

Címkék
átverés, csalás, pilótajáték, piramisjáték

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 19:42 , a GMT +1 időzóna szerint.