Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-08-27, 08:47   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 6
Bobby11 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás 3tgfx

Sziasztok!

Ezt a brókercéget még nem láttam itt, gondoltam felrakom hátha van valakinek rajtam kívül tapasztalata a céggel kapcsolatban.Viszonylag új cég nemrég jelent meg a piacon.

http://www.3tgfx.com/

Ha van bárkinek tapasztalat ossza meg velünk, lehetőleg LIVE számlás tapasztalat.
Ja, meg a kezelt számlás szolgáltatásuk is érdekelne, van-e valakinek benn pénze?
Egyre többen kínálnak kezelt számlás megoldásokat azoknak akiknek nincs idejük vagy türelmük kereskedni a Forex-en.
Bobby11 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-28, 12:24   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 226
Hírnév szint: 0
joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Bobby11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Ezt a brókercéget még nem láttam itt, gondoltam felrakom hátha van valakinek rajtam kívül tapasztalata a céggel kapcsolatban.Viszonylag új cég nemrég jelent meg a piacon.

http://www.3tgfx.com/

Ha van bárkinek tapasztalat ossza meg velünk, lehetőleg LIVE számlás tapasztalat.
Ja, meg a kezelt számlás szolgáltatásuk is érdekelne, van-e valakinek benn pénze?
Egyre többen kínálnak kezelt számlás megoldásokat azoknak akiknek nincs idejük vagy türelmük kereskedni a Forex-en.

Már a neve sem kezdődik jól! Új-Zélandi bejegyzésű nem szabályozott bróker.... A kezelt számláknál nagyon kell figyelni!!! nagyon nem mindegy, hogy kikre bízod a pénzedet!!!! Engem abszolút nem győznek meg a weblapukon láthatók.... Sőt...
joe134 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-08-31, 09:05   #3 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már a neve sem kezdődik jól! Új-Zélandi bejegyzésű nem szabályozott bróker.... A kezelt számláknál nagyon kell figyelni!!! nagyon nem mindegy, hogy kikre bízod a pénzedet!!!! Engem abszolút nem győznek meg a weblapukon láthatók.... Sőt...
Én igazából nem találgatásokra és feltételezgetésekre lennék kíváncsi, hanem tapasztalatokra... :-) de azért köszönöm.
Régi 2012-08-31, 09:08   #4 (permalink)
Szenior tag

joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

válassz az európai brókerek közül...
Régi 2012-08-31, 12:12   #5 (permalink)
Szenior tag

GlobeGain logója

Összes hozzászólás: 153
GlobeGain a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül GlobeGain részére
Alapbeállítás

Idézet:
Már a neve sem kezdődik jól! Új-Zélandi bejegyzésű nem szabályozott bróker....
Ez a 3"tangens"fx , valaki matekzseni alapíthatta.....
Régi 2012-09-05, 07:30   #6 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
GlobeGain eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem nem igazán a spread számít 1 vagy 3 tökmindegy.
Fontosabb a korrektség... nekem.
Régi 2012-09-06, 22:32   #7 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nekem nem igazán a spread számít 1 vagy 3 tökmindegy.
Fontosabb a korrektség... nekem.
Bobby, ezek szerint neked bejött az élet!!! Örülök! Én ezzel a kérdéssel úgy vagyok, h minimalizálom a költségeket és így "maximalizálom" a profitot. Inkább elköltöm ezt a kis plussz 1-2 pip-es "megtakarítást" csajokra vagy egy jó sörre, minthogy a brokinál hagyjam! Ha nem aprópénzzel trédelsz, akkor ezek komoly összegeket jelenthetnek már napi viszonylatban is! De te tudod!!!

Korrektségről annyit, hogy ez relatív.

Korrekt dolog elkérni ugyanazért a szolgáltatásért akár 2-3-szor annyit mint máshol?!
Régi 2012-09-06, 22:35   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
GlobeGain eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kár, hogy itt nem lehet Like-olni.
Régi 2012-09-06, 22:59   #9 (permalink)
Szenior tag

GlobeGain logója

Összes hozzászólás: 153
GlobeGain a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül GlobeGain részére
Alapbeállítás

Idézet:
Korrekt dolog elkérni ugyanazért a szolgáltatásért akár 2-3-szor annyit mint máshol?!
joe1(2)34 (ez is valami matekszámsor .. ) , lehet, h. Új-Zélandon talán így megy...
Most már én is kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen tapasztalata van e tg-brókerrel..

Péter
Régi 2012-09-07, 09:27   #10 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bobby, ezek szerint neked bejött az élet!!! Örülök! Én ezzel a kérdéssel úgy vagyok, h minimalizálom a költségeket és így "maximalizálom" a profitot. Inkább elköltöm ezt a kis plussz 1-2 pip-es "megtakarítást" csajokra vagy egy jó sörre, minthogy a brokinál hagyjam! Ha nem aprópénzzel trédelsz, akkor ezek komoly összegeket jelenthetnek már napi viszonylatban is! De te tudod!!!

Szia!

Hát én inkább a veszteségeimet minimalizálom és a kockázatot
A brókereknek is meg kell élni valamiből, és inkább legyen ez a spread mint egy SL vadászat vagy valamilyen trükközés vagy egy indokolatlanul nagy kanóc
A sört én is szeretem de csajokra már nem költhetek, elköteleztem magam
A szolgáltatások meg csak látszólag ugyanazok a sok száz brókercégnél
és igen, így relatív
Régi 2012-09-07, 13:10   #11 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szia!

Hát én inkább a veszteségeimet minimalizálom és a kockázatot
A brókereknek is meg kell élni valamiből, és inkább legyen ez a spread mint egy SL vadászat vagy valamilyen trükközés vagy egy indokolatlanul nagy kanóc
A sört én is szeretem de csajokra már nem költhetek, elköteleztem magam
A szolgáltatások meg csak látszólag ugyanazok a sok száz brókercégnél
és igen, így relatív
Ebben egyetértünk, én is hasonlóképpen vélekedek erről. Mivel a spreadről volt szó, ezért én nem a kereskedés money management oldaláról közelítettem a kérdést..

Örülök, h elkötelezted magad, így több csaj jut nekem!!
Régi 2012-09-07, 15:18   #12 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ebben egyetértünk, én is hasonlóképpen vélekedek erről. Mivel a spreadről volt szó, ezért én nem a kereskedés money management oldaláról közelítettem a kérdést..

Örülök, h elkötelezted magad, így több csaj jut nekem!!

Akkor egyszer majd iszunk egy sört és közben felidézem a multat :-)
Régi 2012-09-10, 08:39   #13 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 7
BigT a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ha jól látom a 3TG egy ECN bróker, ezért simán előfordulhat, hogy 1 pippel többet kérnek sőt még a commission-t is lehúzzák rólad, viszont cserébe elméleitleg korrekt szolgáltatást kapsz és nem ellened játszanak mint a b book-os rablóbanda brókerek.

A legtöbb ilyennél megszűnik az újrajegyzési dráma is ami megint csak plusz, sokkal többet vesztesz az újrajegyzések miatt mint az az 1 vagy 2 pip, szóval jobban megéri. Meg ha képes vagy elkapni egy értelmes piaci mozgást az az 1 pip rohadtul nem fog számítani, ha kaszinózol akkor igen számít de amúgy nem igazán.

A rövidítés értelme pedig a főoldalukon megtalálható (Think Global/Trade Global/Talk Global, azaz 3 T G). Tehát ez inkább egy okosabb szójáték mint matek.

Egyenlőre ennyit sikerült összeszedni róluk. De még kutakodok mert egészen felkeltették a kíváncsiságomat.
BigT nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-23, 13:14   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
BigT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha jól látom a 3TG egy ECN bróker, ezért simán előfordulhat, hogy 1 pippel többet kérnek sőt még a commission-t is lehúzzák rólad, viszont cserébe elméleitleg korrekt szolgáltatást kapsz és nem ellened játszanak mint a b book-os rablóbanda brókerek.

A legtöbb ilyennél megszűnik az újrajegyzési dráma is ami megint csak plusz, sokkal többet vesztesz az újrajegyzések miatt mint az az 1 vagy 2 pip, szóval jobban megéri. Meg ha képes vagy elkapni egy értelmes piaci mozgást az az 1 pip rohadtul nem fog számítani, ha kaszinózol akkor igen számít de amúgy nem igazán.

A rövidítés értelme pedig a főoldalukon megtalálható (Think Global/Trade Global/Talk Global, azaz 3 T G). Tehát ez inkább egy okosabb szójáték mint matek.

Egyenlőre ennyit sikerült összeszedni róluk. De még kutakodok mert egészen felkeltették a kíváncsiságomat.

Hát így nem sokáig kell gondolkodniuk globálisan: Melyik brókercéget érdemes választani?
Régi 2012-11-27, 16:53   #15 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 15
Hírnév szint: 5
Mikkamakka a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ahogy látom a honlapjukon ez egy Új-Zélandi cég, de magyar tulajokkal...
Ha kikeresed a megadott magyar telefonszámot, akkor egy magyar céget találsz, a céginfóba pedig nyilván magyar tulajokkal...

Félek, hogy ez megint csak lehúzásra megy.
Mikkamakka nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-28, 10:10   #16 (permalink)
Új tag

LongItudó logója

Összes hozzászólás: 15
LongItudó a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kinek milyen tapasztalata van a 3TG ről?
LongItudó nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-06, 11:55   #17 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
MartonLFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kinek milyen tapasztalata van a 3TG ről?
MartonLFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-09, 14:11   #18 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 41
net91 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

"Engem abszolút nem győznek meg a weblapukon láthatók.... Sőt... "

Mire gondoltál, amikor ezt írtad, ha nem titok?
Mi az ami gyanakvásra ad okot? Külföldi bejegyzés? Magyar érdekeltség? Vagy más?
A Perfecto is üzletet kötött velük, dobva a régi veszteséget termelő kezelt számlás rendszerét és azóta agresszív marketinget folytat, terelgetve a népet a 3TG felé.
Ha tudsz valami konkrét figyelmet érdemlő infót velük kapcsolatban tedd közkincsé, még mielőtt én is bedőlök a marketing szövegüknek.
net91 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-25, 15:15   #19 (permalink)
Tag

McFly logója

Összes hozzászólás: 36
McFly a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok

A kezelt számlás megoldások engem is érdekelnének, de valamiért bennem sem keltett olyan mértékű bizalmat a 3TG, hogy rájuk merjem bízni a pénzemet. Ettől függetlenül lehet hogy teljesen korrektek stb, de inkább még körülnéznék az ajánlatok között. Ha már letettem arról hogy saját kezűleg trédeljek.

Esetleg jól működő, megbízható hátérrel rendelkező kezelt számla megoldást nyújtó brókereket tudtok ajánlani, vagy valami gyűjtőoldalt ahol ezeket a szolgáltatásokat monitorozzák?
McFly nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-11, 08:54   #20 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
lalbert69 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Nekem van náluk számlám, és még néhány brókernél.

2012.áprilisában kerültem velük kapcsolatba. Tapasztalatok:
-magyar nyelvű support
-mindenben segítenek, mindent megoldanak a lehető leghamarabb
-ilyen korrektséget még SEHOL sem tapasztaltam. (horrorba illő dolgokat tudnék mesélni nagy brókercégekről, akik úgy szivatnak ahogyan nekik tettszik, te meg nézed hogy olvad a nyereséged/számlád és nem zárja a pozikat, miközben a support a füleden van....)
-mikro és standard számlám is van, mindkét esetben ténylegesen NO DEALING DESK. Akkor nyitsz és zársz amikor akarsz. Nincs újrajegyzési ablak, azaz nem húznak le.
-Nekem megfelelnek a spreadek, szerintem rendben vannak.
-Engem nem zavar, hogy hova vannak bejegyezve, ha normálisan tudok kereskedni.
-...a pénz visszautalás. Ez is működik, rendben időben megérkezik.

A végére: létezik náluk kezelt számlás megoldás. Nem ígérnek sok-sok százalékot, de amit ígérnek azt viszont teljesítik. Ilyen nekem nincs, egyik ismerős nyitott egyet, meg van elégedve.

Szép napot!
lalbert69 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-17, 08:34   #21 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Charley a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

lalbert69:
Szia!
-magyar nyelvű support aláírom rendben
-segítenek mindent megoldanak az tuti, hogy mindent megoldanak
- (horrorba illő dolgokat tudnék mesélni nagy brókercégekről, akik úgy szivatnak ahogyan nekik tettszik, te meg nézed hogy olvad a nyereséged/számlád és nem zárja a pozikat, miközben a support a füleden van....) TEGYÉL közzé némi bizonyítékot ezekről a tapasztalatokról kérlek...
van néhány érdekes képem a chart-ról ... :-)
-Honnan tudod biztosan, hogy NO DEALING DESK? Ott dolgozol ? Láttam olyan gyertyákat a chart-jukon, hogy képregénybe illő... szépen rajzolnak...

..............
Charley nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-17, 08:40   #22 (permalink)
Szenior tag

Hely: Kenderes
Összes hozzászólás: 265
simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül simifx részére
Alapbeállítás

A szerverleállásokról.......persze éjszaka kb. 40 perc.....meg az idő csúszásról nem is beszélve.....
Vannak itt finomságok.....
simifx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-23, 07:42   #23 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 16
trebron3535 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ultra gagyi egy valami ez a brókercég.Szerve leállás nap közben 30-50 percre és nem is egyszer egy nap,kereskedhetetlen,különböznek a gyertyák HI-LOW-i a többi nagyobb brókercég gyertyáitól és nem 2-3 pippel.Support? HA-HA-HA két reklamáció után kibasztak a supportról /pedig nem beszéltem csúnyán :-) /és innentől nem válaszoltak.Hát csinál ilyet egy korrekt brókercég????????Nem ajánlom senkinek,messze elkerülendő!!!!!!!!!!!!!
trebron3535 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-08, 14:10   #24 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Lehet, hogy csak én izgulok az adózás miatt, de szerintem adózás szempontjából nem jó országban van, ezért az itteni kötések nem minősülnek "ellenörzöttnek", ezért nem lehet szembeállítani a nyereséget a veszteséggel.

És az nagyon ciki.
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-18, 18:02   #25 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Gabedk a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
lalbert69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Nekem van náluk számlám, és még néhány brókernél.

2012.áprilisában kerültem velük kapcsolatba. Tapasztalatok:
-magyar nyelvű support
-mindenben segítenek, mindent megoldanak a lehető leghamarabb
-ilyen korrektséget még SEHOL sem tapasztaltam. (horrorba illő dolgokat tudnék mesélni nagy brókercégekről, akik úgy szivatnak ahogyan nekik tettszik, te meg nézed hogy olvad a nyereséged/számlád és nem zárja a pozikat, miközben a support a füleden van....)
-mikro és standard számlám is van, mindkét esetben ténylegesen NO DEALING DESK. Akkor nyitsz és zársz amikor akarsz. Nincs újrajegyzési ablak, azaz nem húznak le.
-Nekem megfelelnek a spreadek, szerintem rendben vannak.
-Engem nem zavar, hogy hova vannak bejegyezve, ha normálisan tudok kereskedni.
-...a pénz visszautalás. Ez is működik, rendben időben megérkezik.

A végére: létezik náluk kezelt számlás megoldás. Nem ígérnek sok-sok százalékot, de amit ígérnek azt viszont teljesítik. Ilyen nekem nincs, egyik ismerős nyitott egyet, meg van elégedve.

Szép napot!
Hát örülök hogy így gondolod gondoljátok.
A spreadjeik össze vissza csapkodnak, Sl vadászat pofátlanul , és a jutalékot sem küldik időben......
A support meg csak akkor válaszol amikor akar....
de sok sikert
Gabedk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-18, 18:04   #26 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Gabedk a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Charley eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
lalbert69:
Szia!
-magyar nyelvű support aláírom rendben
-segítenek mindent megoldanak az tuti, hogy mindent megoldanak
- (horrorba illő dolgokat tudnék mesélni nagy brókercégekről, akik úgy szivatnak ahogyan nekik tettszik, te meg nézed hogy olvad a nyereséged/számlád és nem zárja a pozikat, miközben a support a füleden van....) TEGYÉL közzé némi bizonyítékot ezekről a tapasztalatokról kérlek...
van néhány érdekes képem a chart-ról ... :-)
-Honnan tudod biztosan, hogy NO DEALING DESK? Ott dolgozol ? Láttam olyan gyertyákat a chart-jukon, hogy képregénybe illő... szépen rajzolnak...

..............
Egyetértek........vicces gyertyák "jedi "kardok olyan méretben amit máshol nem látsz....
óriásira nyíló spreadek.
Sikerült elszámolniuk 3,2 pip átlagot egy instrumenten ami 6 pip alá soha nem ment...
LOL
Gabedk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-05-22, 15:06   #27 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 9
Péterfx a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Érdekes cég, tényleg borzasztó a szolgáltatásuk, bár lehet, hogy cask azért, mert még csak fél éve léteznek... Nagyon érdekes a kezelt számlájuk! Itt a számlakezelő: http://anmaric.com/ nem lepődnék meg, ha a 3TG tulajdonosi körével átfedés lenne... Kicsit QXXL szaga van nem?
Péterfx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-06-08, 13:25   #28 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Kell komment?

http://www.mql5.com/en/charts?filter=3tg
  Válaszol idézettel
Régi 2013-06-08, 16:35   #29 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem haragszunk meg érte.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-06-09, 08:54   #30 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Pl. az első kép:

Mi jut eszetekbe ha ilyen pozit láttok éles számlán?
http://www.mql5.com/en/charts/374759...ancial-limited
  Válaszol idézettel
Régi 2013-06-09, 11:00   #31 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kijött egy hír?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-06-09, 11:35   #32 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ugyanez a típusú "kereskedés" egy hasonlóan jóhírű másik brokernél:
http://www.mql5.com/en/charts/370042...ent-choice-fbc

Kezelt számláról van szó, nem az ügyfél kötöget ilyen módon. Ő ezt nem tudná megtenni...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-06-09, 11:40   #33 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 108
Hírnév szint: 8
Red Fox a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Igen kijött egy hír, idővel pedig kifog majd jönni egy másik is ami sok embernek fájni fog.
kb. az lesz benne, hogy a gonosz bróker zárta az összes pozit és elúszott mindenki pénze, köszönjük a befizetését, szólunk majd ha újra lehúzzuk addig nyalogassa a sebeit.
Red Fox nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-06-09, 22:22   #34 (permalink)
Szenior tag

simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.
Alapbeállítás

Adott egy brókercég.....hozzá a világ legjobb(an manipulálható) szoftvere az MT4....egy kezelt számla program, ami lehet, hogy nem a cég nevén fut, de a tulajdonosi szálak összefutnak.....innentől kezdve ők döntik el, hogy mikor lesz a zsebük eléggé tele. Addig MLM-ben lapátolják be az ügyfeleket, akiknek löknek egy kis koncot, mint az éhes kutyáknak, és amíg azt marcangolják, a lényeg nem látható. A lényeg pedig az, hogy ilyen kötések - pláne hírek - alatt esetleg HFT rendszerekben léteznek, MT4-ben kizárt, hogy be lehessen kötni. Így egy lehetőség marad......rajzolni egy szép nagy M1 gyertyát, aminek az alját (tetejét) megvesszük (eladjuk) és kész a parasztvakítás. És a legjobb az egészben, hogy ezt addig lehet folytatni, amíg csak akarják, hiszen a brokercég a sajátjuk, és annyi nullát rajzolnak a virtuális tőke mögé, amennyi a marginigényt kielégíti. Ezzel már a QXXL féle bedőlés már ki is van védve. A birkák meg csak mennek mennek a vágóhídra, hogy a Gyulaféle blogot idézzem.......
Régi 2013-06-10, 08:06   #35 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Így már világos. Hát ez kemény.....

Sajnos azt látom, hogy tisztességtelen módon sokkal több pénzt tudnak keresni a brókerek, mintha csak közvetítőként dolgoznának.

OTC piacon van egyáltalán ilyen? (Kezdem azt hinni h szinte furcsa lenne ha lenne )
  Válaszol idézettel
Régi 2013-06-12, 08:33   #36 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Találtam még egy számlakezelőt, aki csak ezt a brokert alkalmazza:

https://perfectofx.com/home

De érdekes, hogy több évre visszamenő adatokkal értékesítenek, ugyanakkor a brókercég elméletileg nincs még egy éves sem...
Régi 2013-06-13, 18:15   #37 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

https://perfectofx.com/home

De érdekes, hogy több évre visszamenő adatokkal értékesítenek, ugyanakkor a brókercég elméletileg nincs még egy éves sem...[/QUOTE]

Mivel az előző termékeikkel kb. egy éve buktak. Azért tértek át ide.
Régi 2013-06-13, 20:31   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Adott egy brókercég.....hozzá a világ legjobb(an manipulálható) szoftvere az MT4....egy kezelt számla program, ami lehet, hogy nem a cég nevén fut, de a tulajdonosi szálak összefutnak.....innentől kezdve ők döntik el, hogy mikor lesz a zsebük eléggé tele. És a legjobb az egészben, hogy ezt addig lehet folytatni, amíg csak akarják, hiszen a brokercég a sajátjuk, és annyi nullát rajzolnak a virtuális tőke mögé, amennyi a marginigényt kielégíti. Ezzel már a QXXL féle bedőlés már ki is van védve. A birkák meg csak mennek mennek a vágóhídra, hogy a Gyulaféle blogot idézzem.......
Amit pár napja leírtam az erre a cégre is vonatkozik, a szálak összefutnak.

3tgfx=5gulden=perfectofx.

Annyi a különbség, hogy a perfectot az nem a 3tg találta ki, ők csak felvásárolták szőröstől bőröstől.
Régi 2013-07-15, 15:20   #39 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 23
Kasper a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az utóbbi hetekben folyamatosan ezekbe kezeltszámlás ajánlatokba futok, mind mögött a 3tg áll. Megkerestek már az 5guldennel, a perfectoval, illetve a 3tg saját kezeltszámlájával kapcsolatban is. Pedig a Perfecto és a 3tg együtt szerepel a Pszáf tiltólistáján: A hivatkozott platformok üzemeltetője Magyarország területén befektetési szolgáltatási tevékenység végzésére vonatkozó felügyeleti engedéllyel nem rendelkezik.
Link:http://www.pszaf.hu/bal_menu/figyele...azai?pagenum=4
Úgy látszik, hogy az emberek nem szoktak tájékozódni, mielőtt beteszik valahová a pénzüket...
Kasper nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-15, 15:41   #40 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Engem legutóbb a West-End bevásárlóközpontban szólított le egy negyvenes szőke nőci, hogy olyan értelmesnek nézek ki, hallottam-e a perfecto fx-ről...???!!! Könyörgöm!!! Hamarosan nagy bedőlés várható...
Régi 2013-07-15, 15:48   #41 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Itt az újabb "számlakezelő" 3TG háttérrel.
Régi 2013-07-15, 15:57   #42 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 25
Hoffi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ráadásul úgy tűnik, hogy egy profi IT csapat csak azon dolgozik, hogy a kezelt számlára a google-ban első oldalon csak a 3tg hozza ki, illetve valamelyik "partnerüket"...
Hoffi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-15, 16:06   #43 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 23
Kasper a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Itt az újabb "számlakezelő" 3TG háttérrel.
Ezt még nem is láttam eddig! Köszönöm Archenius! Úgy tűnik, hogy folyamatosan gondoskodnak új márkanevek és termékek generálásáról...
Kasper nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-15, 19:16   #44 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Telefonszám? Postai cím? Név? Azonosító?

Nem azért kérdezem, mintha engem érdekelne, csak hiányolom.
Régi 2013-07-15, 19:40   #45 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Folyamatosan keverednek bele más cégek, arcok is a történetbe.
Régi 2013-07-15, 19:53   #46 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Folyamatosan keverednek bele más cégek, arcok is a történetbe.
az egyik elég közel lesz hozzád, meg is tekintheted
legalább lesz téma a valódiforexen
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-15, 20:12   #47 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
az egyik elég közel lesz hozzád, meg is tekintheted
legalább lesz téma a valódiforexen
Már tavasszal megnéztem őket belülről is, Albert volt olyan kedves és meghívott.
Akkor váltottak a 3TG-re, és kezdték építeni a franchise oktató hálózatot.
Rosszat nem írhatok róla, csak nem értem ezt a nagy 3TG partnerséget.

3TG nekem is küldött partneri szerződést még tavaly év végén, de nem küldtem vissza. Egyáltalán nem bánom, mert szerintem nem tiszta a történet.
Régi 2013-07-15, 20:29   #48 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Már tavasszal megnéztem őket belülről is, Albert volt olyan kedves és meghívott.
Akkor váltottak a 3TG-re, és kezdték építeni a franchise oktató hálózatot.
Rosszat nem írhatok róla, csak nem értem ezt a nagy 3TG partnerséget.

3TG nekem is küldött partneri szerződést még tavaly év végén, de nem küldtem vissza. Egyáltalán nem bánom, mert szerintem nem tiszta a történet.
ahhhh, valami rémlik, h beszéltünk róla

3TG, hmmm...
kell a pénz kalácsra, mint szokták mondani
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-07, 11:06   #49 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
MartonLFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

irgum-burgum kedves Barátaim! Hogyan merülhet fel bennetek ilyesmi? :-)
Régi 2013-10-17, 12:46   #50 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás Egy érdekes hírlevél:

www.forexkiller.blog.hu
Hírlevél
2013. 42. hét
Blog | Fórum
E heti hírlevelem XY részére!

Gondolataim a PerfectoFX körül

Ez a levelem azért íródik, mert pár olvasóm, hozzám hasonlóan belevágott a Perfecto FX által nyújtott szolgáltatásba. Most ezzel kapcsolatban akarom megosztani az álláspontomat elsősorban velük, csak sajnos nem tudom elérni őket máshogy, mert az elérhetőségük számomra ismeretlen.

A fórumon felmerült pár elgondolkodtató dolog. Nem konkrétan a Perfecto-val kapcsolatban, de azzal szoros összefüggésben. Konkrétan a 3TG Brokers-nél működő kezelt számlás szolgáltatásokkal kapcsolatban dobta fel valaki, hogy aggasztó dolgokat hallott róluk. Ami a gond, az, hogy a Perfecto is ugyanennéll a brókernál működik
A fórumban felmerült, hogy komoly gondok lesznek hamarosan ezeknél a rendszereknél, mert manipulálják a kereskedési adatokat, illetve hogy valójában nincs is kereskedés. Egyetlen dolog csak a tény számomra, mégpedig az, hogy erről sajnos nem tudok 100%-ig meggyőződni. Ezt igazából bizonyítani nem lehet, igaz az ellenkezőjét sem. Viszont úgy gondoltam, hogy mindenképpen megosztom gondolataimat, mert az én ajánlásommal kerültek kapcsolatba páran a Perfecto-val. Elmondom, hogy én mit fogok csinálni és természetesen mindenki eldönti, hogy mit tesz.

Mivel már jó ideje nézegetek egy másik kezelt számlás lehetőséget, ahol viszont sokkal inkább valós, közelebbi kapcsolatom van a rendszer üzemeltetőivel, gondoltam, hogy oda is befektetek. Csak még nem volt meg a tőkém hozzá. Viszont a most felbukkant ügy arra ösztönöz, hogy kivegyem a pénzem a Perfecto-s üzletből. E két esemény miatt döntöttem én így. Bevallom, ha nem lenne a másik lehetőség, akkor nem tudom mit csinálnék. Lehet, hogy semmit. De, amit még hozzátennék, hogy annak idején a QuantumXXL botrány kirobbanása előtt is hasonló volt a helyzet. Akkor én bíztam inkább a cégben, mint a fórumos bejegyzésekben, de a rendszer sajnos tényleg bebukott. Most mégegyszer ezt nem akarom átélni.

Mindenkire rábízom hogy dönt. Ki mekkora kockázatot, stresszt képes tolerálni. Én nem akarok mégegyszer egy olyan szituációt átélni, mint a QuantumXXL-lel, ezért ezt a gondolatmenetemet megosztom mindenkivel.

Itt a link, ahol a fórumon felbukkantak az információk:
http://forex.profikezdo.hu/forum/vie...=1394&start=80

Ez a levél nem pánikkeltés végett íródott. Nem állít semmit a rendszerről. Sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudok sajnos semmit. Lehet, hogy semmi nem igaz az egészből, de én inkább most erősen szubjektív okokból átváltok máshova.

További szép napot!

Címkék
átverés, csalás, pilótajáték, piramisjáték

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 22:21 , a GMT +1 időzóna szerint.