Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-11-22, 20:36   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
boygo2 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Gft

Egy nálunk nemigen ismert cég pedig elég stabil és megbízható http://www.gftuk.com/

Budapesten ezeket www.marketprog.hu találtam akiken keresztül elérhető és bő információval is tudnak szolgálni.
Beszéltem velük és elég korrekt cégnek mondják. Annyira emlékszem, hogy a szűk speadek mellett korrekt kifizetések és pozíciózárások emelik a színvonalat.
A lényeges dolgokat jól összefoglalták az oldalon.

Mások véleményét és tapasztalatát várom
boygo2 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-23, 09:17   #2 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Nálunk nemigen ismert?

A dealbookot sok bróker és annak IB partnere átveszi, csakúgy, mint az mt4-t. Legalább 5 nagyobb magyar viszonteladót tudnék kapásból felsorolni.

Én 2007 óta használom a platformot. Profi.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-11-28, 10:17   #3 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 6
vanti már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.vanti már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia kmisi!

Ezek szerint Te kereskedsz náluk. Meg tudod erősíteni a honlapon található spread-táblázat értékeit a gyakorlatban? lletve, hogy mely időszakokban tágul, híreknél, vagy egyéb időszakokban is?

http://www.gftuk.com/Range-of-Market.../Standard.aspx
vanti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-28, 10:28   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 226
joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A spreadek miatt, gyanusnak tűntek nekem.... És lám, Market Maker-ek....

Csatoltam a beszélgetést:

gft-market-maker.jpg
joe134 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-28, 10:42   #5 (permalink)
Kitiltott

kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
vanti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia kmisi!

Ezek szerint Te kereskedsz náluk. Meg tudod erősíteni a honlapon található spread-táblázat értékeit a gyakorlatban? lletve, hogy mely időszakokban tágul, híreknél, vagy egyéb időszakokban is?

http://www.gftuk.com/Range-of-Market.../Standard.aspx
Szia!

Én tökéletesen elégedett vagyok ezzel a platformmal.

Most épp 1,5 a spread Eurusd-on. Mozog 0,8 és 2,5 között. Hírek előtt, vagy pl. láthatóan csökken, ha a trenddel szemben megy az ár. De ez nem szokott zavarni a kereskedésben.

Ha bármi kérdésed van, fordulj az ügyfélszolgálukhoz, vagy pl. itthon a bpforex-hez.
Régi 2012-11-28, 12:38   #6 (permalink)
Tag

vanti már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.vanti már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Én tökéletesen elégedett vagyok ezzel a platformmal.

Most épp 1,5 a spread Eurusd-on. Mozog 0,8 és 2,5 között. Hírek előtt, vagy pl. láthatóan csökken, ha a trenddel szemben megy az ár. De ez nem szokott zavarni a kereskedésben.

Ha bármi kérdésed van, fordulj az ügyfélszolgálukhoz, vagy pl. itthon a bpforex-hez.
Köszi a gyors választ.
Még annyit, hogy nálam az egyik favorit az Euraud, tudnál arról is egy általános spreadet mondani?
Régi 2012-11-28, 12:53   #7 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
vanti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszi a gyors választ.
Még annyit, hogy nálam az egyik favorit az Euraud, tudnál arról is egy általános spreadet mondani?
Euraud 2,3-3,1 között mozog (átlagban 2,6 körül).

De javaslom, töltsd le demóban és figyelgesd, mert más, mint az mt4. (pl. az új pozíciónyitást összevonja a régivel egy átlagáron, többféle order adható, viszont fene tudja, milyen robottal kompatibilis, jobban testre szabható, stb… )
Régi 2012-11-28, 13:06   #8 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Ez igen jól hangzik a jelenlegihez képest, köszi mégegyszer.
Régi 2014-01-14, 09:32   #9 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
bupeter86 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

a marketprogtól 2014-es előrejelzés:
http://www.marketprog.eu/hu/hirek/20...leji-kitekinto
bupeter86 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-14, 16:55   #10 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 75
Balance már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Balance már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Eddig nem volt gondom a Goldforexxel.Ma viszont ez történt,ami a képen is látszik.Miután megjelent a két kötés a levegőben,amint az átlagáramhoz ért az árfolyam,zártam mindent,majd küldtem egy levelet fényképpel,hogy töröljék az általuk benyitott két pozíciót,és állítsák vissza az eredeti 8 lotos trademet. A magyar képviselő tök normális,azt mondja,ilyet még nem látott. Nemrég a GFT-t átvette a Forex.com. Gonodolom,azzal lehet összefüggésben. Talán az új tulajok nem szeretik a nyereséges kereskedőket.Remélhetőleg nem lesz általános az ilyesmi.Mindenesetre megírtam nekik,hogy amennyiben nem kártalanítanak,azonnal lépek tőlük,valamint felteszem a fórumokra a gusztustalan csalásukat. Részletesen leírtam,hogy hogy manageltem volna a pozit.amennyiben a Dax a napi high-nál célárat ér,akkor 599,36 dollár a követelésem.
Majd beszámolok a fejleményekről.
Csatolt kicsinyítések
gft-de30m1.png-02.14.png  
Balance nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-14, 17:05   #11 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Balance eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Eddig nem volt gondom a Goldforexxel.
Nemrég a GFT-t átvette a Forex.com.
Ez gft topic. http://www.gftuk.com/

No Goldforex. No Forex.com.
Régi 2014-02-14, 18:55   #12 (permalink)
Tag

Balance már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Balance már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez gft topic. http://www.gftuk.com/

No Goldforex. No Forex.com.
Ha találsz neki megfelelőbb topicot,szívesen berakom oda. Te is tudod,hogy nem ez a lényeg. A Goldforex,mint magyar képviselet hozzáállása tényleg pozitív. Viszont ők nem fogják tudni kompenzálni az engem ért kárt. És persze nem is ők nyúlkáltak bele a kötésembe. Úgyhogy a GFT,illetve a GFT jogutódja,a Forex.com a ludas. Egy ideje vannak náluk elég furcsa,ún "Auto Account Sync" számlamozgások is.A múltkor szintén volt egy 280 dollár körüli reklamációm,az utána megjelent a számlán. Ebben az esetben viszont kíváncsi vagyok,hogy mi lesz. Ennyire nyilvánvaló szemétség még nem fordult elő velem soha. De mindenesetre nem akarom még szidni őket. Ha megtérítik a káromat,akkor egyenlőre maradok náluk.
Régi 2014-02-15, 07:39   #13 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Balance eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ennyire nyilvánvaló szemétség még nem fordult elő velem soha. De mindenesetre nem akarom még szidni őket. Ha megtérítik a káromat,akkor egyenlőre maradok náluk.
Igazad van. Most tényleg kár volt hozzászólnom. Csak nem értettem, hogy pontosan kit is vádolsz csalással.

Goldforex – csak egy affiliate partner.
Forex.com – gft-től független, bár most már közös az anyavállalatuk, a GAIN Capital Holdings , Inc.
GAIN Capital Holdings , Inc - ( NYSE : GCAP ) Globális, nyilvánosan működő társaság, meg kell felelnie a legmagasabb szintű vállalatirányítás , a pénzügyi beszámolás és a nyilvánosságra hozatali követelményeknek.
Gft – 1997 óta 120 országban működő, vezető forex dealer. Én 2007 óta használom a dealbookját, soha nem tapasztaltam hasonló csalásra utaló jelet.

Szóval kíváncsi leszek, tényleg csalt-e valaki, vagy csak valami szerencsétlen technikai malőrbe futottál bele.
Sok sikert a rendezéséhez.
Régi 2014-02-17, 08:15   #14 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Még pénteken érkezett a GFT(!)-től egy levél:

"Dear Sir,

Today at 1:52:34pm GMT you attempted to cancel an order in the same second that it was triggered by the system. This was too late and the order to Buy 7cfd's of .DE30 @ 9643.8 was sent from your MT4 account to your GFT account where it was accepted, however this order was not issued to your MT4 account.

Inline images 1

Inline images 2

Two trades were issued to your MT4 account in order to match your GFT account. Below are the two trades that were issued.

Inline images 3

If you have any further questions regarding this, then please do not hesitate to contact us.

Kind Regards,

Liam Pooley
UK Dealing "

Valóban volt 13,52 -kor egy 7 lotos buy pozim,amit 14,05-kor lezártam kis veszteséggel,mert az árfolyam nem az elgondolásom szerint viselkedett.Ezt a pozíciót 37 perccel később ők újranyitották,ráadásul két részben CSAK ÚGY. Nekem ez nem magyarázat,és írtam a magyar képviseletnek,hogy nem fogadom el az érvelést a részükről,és továbbra is fenntartom a kártérítési követelésemet. Egy pozíciót vagy sikerül lezárni,és akkor eltűnik a képernyőről(ez történt),vagy valamilyen oknál fogva nem záródik(ez is nagyon rossz forgatókönyv),és folyamatosan ott van a kereskedés ablakban,és látom a charton is. De az,hogy 37 perccel később újra nyílik a levegőben,olyan helyen,ahol akkor nem is jár az árfolyam,az számomra elfogadhatatlan.A Dax egyébként péntek este elérte azt a célárat,amit én kijelöltem,és megírtam nekik,mint pozíció lezárási árszint. Ha valaki esetleg másképp gondolkodik,és úgy érzi,hogy igaza lehet a brókernek,akkor megírhatná. Bár én még most is úgy érzem,hogy ez egy igazi market maker furfang volt.
Egyéb válasz,illetve megkeresés egyenlőre nem érkezett sem a Goldforextől,sem a GFT-től.A számlámon egyenlőre nem írtak jóvá semmit.
--
Régi 2014-02-17, 08:34   #15 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Illetve ez jött most reggel a magyar képviselettől:

"Kedves ...

Továbbítottam a kérést a szervizes osztálynak. Remélem kimerítő választ és megoldást fog kapni. "
Régi 2014-03-04, 13:43   #16 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Kimerítő válasz és megoldás egyelőre nincs. Van viszont egy újabb fantom trade. Ezt a long trade-t,ami szintén a levegőben nyílt be stop nélkül,már akkor vettem észre,amikor pluszban volt. Stop nullába,és ott is vett ki. De mi van ilyenkor,ha beszakad a piac,én meg észre sem veszem,hogy longban vagyok???
Csatolt kicsinyítések
gft-dow-fantom.png  
Régi 2014-03-22, 18:06   #17 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Azóta semmi.Állítólag vizsgálódnak már több,mint egy hónapja. Közben a hét elején megint történt egy eset. Az általam benyitott pozi mellé ugyanabban a másodpercben egy ugyanakkora stop nélküli pozíció nyílt be. Vagyis egyből dupla kockázatba kerültem.Fényképezni nem volt értelme,mert ez most nem a levegőbe nyílt be. Akár én is nyithattam volna dupla pozit.De nem én voltam! Részemről lezártam a dolgot,nem vagyok kíváncsi újabb trükkökre.
Még aznap hazautaltam a pénzt a számláról,és befejeztem velük a kereskedést.
Pénz már meg is jött,azzal nem volt gond. Azt hiszem én már csak szabályozott piacon fogok kereskedni. Amúgy is tervben volt,csak még egy kevés hiányzott a kitűzött célból.De ez lett volna a következő lépcsőfok.Hát így most egy kicsit előrébb hozom
Szóval óvatosan a forex.com-mal,illetve magyar képviseleti cégeikkel! Bár a magyar képviselővel tök jól elbeszélgettem,ő csak továbbította a dolgokat az anyacégnek,és ő sem értette,hogy mik ezek a kötések.Mindenesetre amíg a GFT volt az anyacég,addig nem volt semmi ilyesmi gondom.
Válaszol

Címkék
GFT, Marketprog

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 15:19 , a GMT +1 időzóna szerint.