Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-02-12, 12:35   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 16
Hírnév szint: 5
trebron3535 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás No deposit bonusok

Itt szeretném összegyűjteni a segítségetekkel azokat a brókercégeket amelyek befizetés nélküli bónuszokat ajánlanak.
trebron3535 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-12, 15:08   #2 (permalink)
Szenior tag

ChyberBoB logója

Összes hozzászólás: 308
Hírnév szint: 7
ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül ChyberBoB részére
Alapbeállítás

Pl: Equilor

Gondolom hallottatok már róla páran.
20.000 Euróig vállalnak garanciát a pénzedre, havi számla vezetési díjat számolnak fel és a spreadjük nem az olcsóbbak közé tartozik, leszámítva a HUF párokat, amikben viszont egész jók.
ChyberBoB nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-02-14, 19:39   #3 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Összes hozzászólás: 427
Hírnév szint: 6
Prozac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Prozac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
trebron3535 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Itt szeretném összegyűjteni a segítségetekkel azokat a brókercégeket amelyek befizetés nélküli bónuszokat ajánlanak.
A Roboforex befizetés nélkül ad cent számlán 15$ bónuszt.
Prozac nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-17, 09:03   #4 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 16
trebron3535 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mit találtam!
bestforexbonus.com
Itt aztán van minden.
trebron3535 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-17, 10:36   #5 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
batorpeti a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A Roboforex befizetés nélkül ad cent számlán 15$ bónuszt.
Már rég nem ad.
http://www.roboforex.com/operations/no-deposit-bonus/
batorpeti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-04, 18:06   #6 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Johnny02 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok srácok. Én tudom ajánlani a Forex-Metal nevű céget. Ad 100$ bónuszt kezdésnek. Ha jól emlékszem csak a mobilszámod kell konfirmálnod. A számlát 1:500 tőkeáttéttel nyitja. A spread az kicsit drága. De jól lehet vele keresni. Támogat MT4 és MT5-öt.
Johnny02 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-27, 20:20   #7 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
ginger a hírnévhez vezető út elején jár.
Red face találtam egyet

MxTrade 50 Euró No Deposit Bónuszt ajánl!
ginger nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-27, 20:35   #8 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ezért kár volt regisztrálni.
A fórumon nem agylágyultak vannak.
Sértő ezt feltételezni!!!!
Nektek nem vagyunk srácok.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-27, 20:51   #9 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Az Instanal mintha lett volna még pár nappal ezelőtt 100 dollar.
(Juszufék nelkul is adjak!)
Régi 2016-05-27, 21:09   #10 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az Instanal mintha lett volna még pár nappal ezelőtt 100 dollar.
(Juszufék nelkul is adjak!)
Már nyitom is.
Régi 2016-05-28, 00:13   #11 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 240
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Mindig ez van, minden reggel és este. Feljövök a fórumra, és azt látom, hogy Bizniszke szólt hozzá utoljára MÁR MEGINT, és nem írt semmi értelmeset vagy használhatót MÁR MEGINT.

Most például az még hagyján, hogy egy 2013-as hozzászólás miatt akad ki és szól be, de emellett még annak a feltételezését is sértőnek tartja, hogy az értelmi képességeivel bármi baj lenne.

Szerintem SUPURLA-t is miatta tiltották ki, pedig teljesen érthető hogy kiakadt, Bizniszke kommentjei másokból is szoktak hasonló reakciókat kiváltani. Nekem erre az a megoldás vált be, hogy ha felidegesít akkor azonnal elhúzok valami trollmentes fórumra (például stackoverflow.com) olvasgatni és lenyugodni, és pár napig nem is jövök ide vissza.

Jelenleg sajnos csak a spammelés és a csúnya szavak használata minősíthet valakit fórum abusernek, de ha létezne erre valami hatékony szűrési módszer, azon Biznisz már rég fennakadt volna. Lehet hogy ki kell tiltani innen még néhány olyan embert, akit sikerül eléggé felhúznia, de remélhetőleg előbb vagy utóbb a moderátor rá fog jönni, hogy kivel is van itt az igazi probléma.
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-28, 05:48   #12 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Most például az még hagyján, hogy egy 2013-as hozzászólás miatt akad ki és szól be, de emellett még annak a feltételezését is sértőnek tartja, hogy az értelmi képességeivel bármi baj lenne.
Tudom hogy a begyedben van, de ezt most konkrétan Please check again, mert valamit benéztél.
Általában azt nem szokták érteni amit én írok. Legyen ez egy fordított nap, ezért lefordítom neked szájbarágósan a lényeget, hogy megértsd mit akart leírni:

Csak magáért a burkolt reklámozás lehetőségéért regisztrált be az új tag. Ezzel hülyének nézve minket.
Régi 2016-05-28, 05:51   #13 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Mindig ez van, minden reggel és este. Feljövök a fórumra, és azt látom, hogy Bizniszke szólt hozzá utoljára MÁR MEGINT, és nem írt semmi értelmeset vagy használhatót MÁR MEGINT......
Ugye?!
Nekem is úgy tűnt, hogy nem SUPURLA volt a hunyó, de valami más is lehetett a háttérben, azt írta Harzol.
Ahogy egy kedves ismerősöm megjegyezte: "Én már azért nem írok a fórumra, mert nem szeretném a nick nevem egy oldalon látni bizonyos emberekével."
Én is erősen gondolkozom egy teljes törlésen.
Régi 2016-05-28, 06:02   #14 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

a Supurlás storybol sajnos teljesen kimaradtam.
Végső törlés helyett jó lenne vmi gyujtő szemét oldal
csak erős idegzetű perverzeknek való belépési lehetőséggel
az ilyeneknek unalmas perceimre
Régi 2016-05-28, 06:47   #15 (permalink)
Szenior tag

nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Igazad van, ez a dolgot tényleg nem vettem észre, csak azt hogy beszól, kötözködik, fröcsög, habzik MÁR MEGINT. Valóban annyira a "begyemben van" a tag, hogy néha már nem látok a pipától, mint ahogy az előző hozzászólásom írásakor se nagyon. Általában megvárom míg lenyugszom, aztán inkább nem írok semmit, de néha elszakad a cérna, és akkor sajnos ilyenek történnek.
Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nagyon nem szeretném hogy töröld magad innen, mint ahogy valószínűleg senki más sem. Egyetlen olyan esetről tudok, amikor valaki ezt ajánlotta Neked egy neki nem tetsző poénod miatt, na vajon ki volt az? Nem akartam elhinni hogy egy ECHTE NIEMAND ilyet beszóljon a fórum egyik legsegítőkészebb és "legszeniorabb" tagjának, komolyan azt hittem rosszul látok. Nem sokkal később főként emiatt ki is osztottam az Okoskát, de falra hányt borsó volt az is.

Szóval a regisztrációd törlését gyorsan felejtsd el, inkább tiltasd ki Okoskát, biztosan sokan támogatnának benne. Ha a tagoknak valami oknál fogva választaniuk kellene köztetek, úgysem lenne kérdés hogy ki maradna. A lényeg: nagyon nem szeretném hogy töröld magad innen, és azt sem szeretném hogy bárki más törölje magát, egy kivétellel...
Régi 2016-05-28, 07:38   #16 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Kitiltás, törlés, szart sem ér. Új névvel, új reggel indul a banzájn újra. Ezt csak úgy általánosságban irtam, mivel nekem hál istennek nincs gondom senkivel, és remélem nem is lesz.
Régi 2016-05-28, 07:58   #17 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 361
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Igazad van, ez a dolgot tényleg nem vettem észre, csak azt hogy beszól, kötözködik, fröcsög, habzik MÁR MEGINT. Valóban annyira a "begyemben van" a tag, hogy néha már nem látok a pipától, mint ahogy az előző hozzászólásom írásakor se nagyon. Általában megvárom míg lenyugszom, aztán inkább nem írok semmit, de néha elszakad a cérna, és akkor sajnos ilyenek történnek.

Nagyon nem szeretném hogy töröld magad innen, mint ahogy valószínűleg senki más sem. Egyetlen olyan esetről tudok, amikor valaki ezt ajánlotta Neked egy neki nem tetsző poénod miatt, na vajon ki volt az? Nem akartam elhinni hogy egy ECHTE NIEMAND ilyet beszóljon a fórum egyik legsegítőkészebb és "legszeniorabb" tagjának, komolyan azt hittem rosszul látok. Nem sokkal később főként emiatt ki is osztottam az Okoskát, de falra hányt borsó volt az is.

Szóval a regisztrációd törlését gyorsan felejtsd el, inkább tiltasd ki Okoskát, biztosan sokan támogatnának benne. Ha a tagoknak valami oknál fogva választaniuk kellene köztetek, úgysem lenne kérdés hogy ki maradna. A lényeg: nagyon nem szeretném hogy töröld magad innen, és azt sem szeretném hogy bárki más törölje magát, egy kivétellel...
NLot, de most miért? Biznisz is hasznos tagja a fórumnak, ha úgy vesszük akkor lényegében egész nap itt van, egy kommentre a nap bármely szakában képes reagálni, olykor a sok csalót még azelőtt körmön veri a pálcával, mielőtt lenyomja az entert.. Saját bevallása szerint keményen funda alapon kereskedik kb. az ősrobbanás óta, tehát akár még hasznos is lehet annak aki erre gerjed...Mondjuk a Koszti bácsi, svarcenegger és egyebek egekik magasztalása már nekem sok volt, főleg azért, mert ezeknek az ultraguruknak az életrajzi könyveit elolvasna 90%-nál kiderül, hogy a: az apósa bankár volt, vagy b.: a szeretője bennfentes, c: a faterja kőgazdag mágnás, magyarul volt mivel verni a csalánt, és tippelgetni egy életen át...Persze szigorúan funda alapon...
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-28, 08:38   #18 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tudom hogy a begyedben van, de ezt most konkrétan Please check again, mert valamit benéztél.
A 2013-as megjegyzésben vannak "srácok", a friss regesében nem.
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-28, 09:40   #19 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Mindig ez van, minden reggel és este. Feljövök a fórumra, és azt látom, hogy Bizniszke szólt hozzá utoljára MÁR MEGINT, és nem írt semmi értelmeset vagy használhatót MÁR MEGINT.
Sajnos sok fórumozó nem ír, csak olvas. Aki ír, sem mindig tartalmasat. Aztán nem kevésbé idegesítő az újra és újra megjelenő mese-marketing sem, amit Mybusiness ellensúlyozni igyekszik. Így kerek a világ.

Legyen mától kezdve kötelező szakmailag okosakat írni. Vajon hányan fognak kommentelni?
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-28, 10:58   #20 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sajnos sok fórumozó nem ír, csak olvas. Aki ír, sem mindig tartalmasat. Aztán nem kevésbé idegesítő az újra és újra megjelenő mese-marketing sem, amit Mybusiness ellensúlyozni igyekszik. Így kerek a világ.

Legyen mától kezdve kötelező szakmailag okosakat írni. Vajon hányan fognak kommentelni?
Az szakmai forum es nem nyilvanos.
Teljesen mas

Ilyen a vilag az a helyzet. Vannak reklamok mindenhol es itthon a pey per viewt nem vezettek meg be
Régi 2016-05-28, 11:40   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Rendben van Ti nyertetek.
Nagyon sajnálom hogy ennyire nem vagyok ura az érzelmeimnek.
Ha egy tibeti shaolin kolostorban nőttem volna fel, akkor most ilyen gondom nem lenne.

Egy időre kiadtam magamból ami már régóta gyűlt, szerintem most egy darabig ismét nyugtom lesz.
Legközelebb ha megint így felhúzom magam, inkább elmegyek egy focimeccsre. Másfél óra ordítás csodákra képes.

Szóval bocsánat mindenkitől. Igen, MyBusiness-től is bocsánatot kérek. Bőven van még mit tanulnom.
Régi 2016-05-28, 14:10   #22 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A 2013-as megjegyzésben vannak "srácok", a friss regesében nem.
Mindent én se olvasok el, de feltételezem, hogy a friss húsra harapott.

Én ezt az eseményt azert leopcióznam egy angol bukinal a kovetkezo negyedeves lejarattal.
Long Call Mybusiness, (hit Nlot critical idegszint
Régi 2016-05-28, 19:06   #23 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
NLot, de most miért? Biznisz is hasznos tagja a fórumnak, ha úgy vesszük akkor lényegében egész nap itt van, egy kommentre a nap bármely szakában képes reagálni, olykor a sok csalót még azelőtt körmön veri a pálcával, mielőtt lenyomja az entert.. Saját bevallása szerint keményen funda alapon kereskedik kb. az ősrobbanás óta, tehát akár még hasznos is lehet annak aki erre gerjed...Mondjuk a Koszti bácsi, svarcenegger és egyebek egekik magasztalása már nekem sok volt, főleg azért, mert ezeknek az ultraguruknak az életrajzi könyveit elolvasna 90%-nál kiderül, hogy a: az apósa bankár volt, vagy b.: a szeretője bennfentes, c: a faterja kőgazdag mágnás, magyarul volt mivel verni a csalánt, és tippelgetni egy életen át...Persze szigorúan funda alapon...
Koszti bácsi OK de kérlek svarceneggert és egyebeket ne kösd hozzám.
Régi 2016-05-28, 19:16   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

nlot:

"Nagyon nem szeretném hogy töröld magad innen, mint ahogy valószínűleg senki más sem. Egyetlen olyan esetről tudok, amikor valaki ezt ajánlotta Neked egy neki nem tetsző poénod miatt, ..."

Természetesen a holocaust számodra poén.
Gratulálok.

(A többiről pedig, Te nyilván más szemmel tekintesz a dolgokra mivel nem kereskedsz.)
Régi 2016-05-28, 23:31   #25 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 180
Hírnév szint: 2
xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sajnos sok fórumozó nem ír, csak olvas. Aki ír, sem mindig tartalmasat.
ebbe neked nagy tapasztalatod van.
xyz123 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-29, 05:51   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A címéből ítélve ez a topik pont arra való, hogy bármilyen frissen regisztrált első kommentes beírhassa ide bármelyik no deposit bonus akciót kínáló brókercég nevét. Pont mintha mondjuk "brókercégek promóciói" lenne a topik címe, vagy valami hasonló. Nem értem, mi a különbség aközött, ha egy első kommentes ír be egy ilyen cégnevet, vagy ha a fórum egyik legrégebbi tagja? Ha a brókercégek nyithatnak ezen a fórumon saját topikot ahányat csak akarnak, akkor mi a gond egy ilyen univerzális topikkal, ahová bármelyikük bármikor beírhat?

Az is érdekes, hogy ha bárki promótálni kezd itt brókercéget, vagy kereskedéshez kapcsolódó terméket/szolgáltatást, arra a társaság hangos "ÁTVERÉÉÉÉS" felkiátásokkal azonnal ráveti magát (és mivel ebben az iparban valóban rengeteg a tényleges átverés, ezért ha valaki csukott szemmel válogatás nélkül mindenre ezt kiabálja, akkor nagyjából 90-95 százalék körüli találati arányra számíthat). Ugyanakkor olyat is ritkán látni, hogy a csalást kiabáló illető konkrétan ajánljon valami mást ahelyett amit csalásnak nevez. Vagyis mindenkit csalónak tekintünk, de olyat konkrétan nem tudunk mondani aki szerintünk nem csaló, és ha ezek után valaki inkább nem kereskedik, akkor meg az a baj???

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
(A többiről pedig, Te nyilván más szemmel tekintesz a dolgokra mivel nem kereskedsz.)
Korábban csak annyit írtam, hogy a FOREXEN nem fogok kereskedni többé, azt nem hogy sehol máshol se. Épp ellenkezőleg, nemrég nekiálltam stratégia gyártó rendszert fejleszteni java nyelven. Ez a rendszer a yahoo-ról tölti le részvények adatait, majd néhány neten fellelhető java machine learning library segítségével önállóan tanulja meg a kereskedést. Eleget bénáztam már metában DLL hívogatással, adatok fájlba irkálásával, meg a használhatatlan minőségű múltbeli adatokkal. Na meg a metaeditorral, amihez képest a netbeans egy igazi valóra vált álom, mint ahogy a java is az mql-hez képest. Mondtam hogy függője vagyok a témának, kereskedés szüneteltetése és a piacok váltogatása az megy, de a teljes leállás az nagyon nem.

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Természetesen a holocaust számodra poén.
Gratulálok.
A holocaust nyilván nem poén, viszont amit Forex Klub írt, azt lehet szóviccként is értelmezni, akár a szavak konkrét jelentésének figyelmen kívül hagyása mellett is. Viszont amit válaszoltál neki, az nagyon nem volt se poénos se vicces. Ha valaki olyan dologgal poénkodik, ami egyes emberek számára sértő, az Neked tragédia, de ha ugyanez az illető törli magát a fórumról, azzal semmi gondod???
Régi 2016-05-29, 06:09   #27 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
xyz123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ebbe neked nagy tapasztalatod van.
Pontosan ilyesmire gondoltam. Láthatóan van, aki lábon hordja ki az agyhalált.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-29, 08:01   #28 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A holocaust nyilván nem poén, viszont amit Forex Klub írt, azt lehet szóviccként is értelmezni, akár a szavak konkrét jelentésének figyelmen kívül hagyása mellett is. Viszont amit válaszoltál neki, az nagyon nem volt se poénos se vicces. Ha valaki olyan dologgal poénkodik, ami egyes emberek számára sértő, az Neked tragédia, de ha ugyanez az illető törli magát a fórumról, azzal semmi gondod???
Már mondtam hogy vicc volt, a koncentrációval kapcsolatban. Nem is én találtam ki, hanem a South Park 5. évadában, a 11. rész 7. percétől hangzik el. A humorérzékhez pedig kell némi intelligencia...
Régi 2016-05-29, 08:08   #29 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 43
Alapbeállítás

Ez itt mind hiábavalóság....

Tapatalkkal küldve az én H60-L04 eszközömről
profitos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-29, 08:37   #30 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
trebron3535 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már van aki összegyűjti neked: http://www.bestforexbonus.com/nodeposit-bonus
Régi 2016-05-29, 15:59   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Már mondtam hogy vicc volt, a koncentrációval kapcsolatban. Nem is én találtam ki, hanem a South Park 5. évadában, a 11. rész 7. percétől hangzik el. A humorérzékhez pedig kell némi intelligencia...
Igaz, a humorérzékhez intelligencia szükséges és ez érvényes az ostoba poénokra is.
Már rég lezártam ezt, nlot kaparta elő teljesen fölöslegesen viszályt kavarva.
Régi 2016-05-29, 16:16   #32 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

nlot:

Többen szoktunk ajánlani brókert amikor vki kéri. A szempontokat is leírtuk sokszor.
Nekem nincsenek rossz tapasztalataim a brókerekkel sem tőzsdén sem OTC-n de nem vagyok marketinges.
Régi 2017-02-26, 03:45   #33 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
helenbaileyfx a hírnévhez vezető út elején jár.
Thumbs up

Idézet:
Már van aki összegyűjti neked: http://allforexbonus.com/forex-no-deposit-bonus
Ez tényleg hasznos tudni a dolgokat,
helenbaileyfx nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
bonusz, deviza, FOREX, trade

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 22:42 , a GMT +1 időzóna szerint.