Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-01-14, 10:11   #201 (permalink)
Tag

chrisbf1 logója

Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 5
chrisbf1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.chrisbf1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hová való ez a cég? Nem Észtország?

http://www.tickmill.com/

Már nem változott a Seychelles szigetekre mentek és a név is tickmill lett......
chrisbf1 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-14, 11:00   #202 (permalink)
Szenior tag

Hely: Kenderes
Összes hozzászólás: 265
Hírnév szint: 6
simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül simifx részére
Alapbeállítás

Idézet:
chrisbf1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
http://www.tickmill.com/

Már nem változott a Seychelles szigetekre mentek és a név is tickmill lett......
Ez így tényleg szívás.....
Régi 2015-01-14, 11:45   #203 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 4
fxandthedax a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én vissza is utaltattam a pénzt és vagy az Ultrafx.hu-n gondolkodom (1000 dodó a beugró) vagy lesz egy 500 dodós számla az ampfutures-nél. ;-(
fxandthedax nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-14, 12:25   #204 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
fxandthedax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én vissza is utaltattam a pénzt és vagy az Ultrafx.hu-n gondolkodom (1000 dodó a beugró) vagy lesz egy 500 dodós számla az ampfutures-nél. ;-(
Én is utalom vissza. Én az ikonfx -et találtam. Mit gondoltok róla?

Esetleg megkérhetnélek, hogy mond el -akár privátban is- , hogy miért az ampfutures-t nézted ki.

Előre is köszönök minden választ.

Utoljára módosítva: safe által : 2015-01-14 12:29 Oka: jav
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-14, 14:52   #205 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Hírnév szint: 8
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Warning!

Figyelem!

Óva intek mindenkit a nevesincs vagy a klasszikus offshore helyeken székelő brókercégektől!! Az adózás még csak egy szempont de ha nem kapod vissza a pénzed az még nagyobb gáz. Ki tudja miféle hülyegyerekek ülnek a cégek mögött csak arra várva, hogy összegyűljön egy csinosabb összeg amivel le tudnak lépni. Nekem 10000 euróhoz kellet botot keresnem nemrég, hogy üssem a nyomát... Csak óvatosan, kérem szépen!

Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-14, 19:43   #206 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én is utalom vissza. Én az ikonfx -et találtam. Mit gondoltok róla?

Esetleg megkérhetnélek, hogy mond el -akár privátban is- , hogy miért az ampfutures-t nézted ki.

Előre is köszönök minden választ.
A Russel 2000 minivel (TF) szeretnék kereskedni futures formájában, és e-mini s&p-vel. Az ő demójukat próbáltam és a többi cégnél nagyobb volt a számlanyitás minimum összege. A hazautalás nem olcsó de most ennél a projektnél el kell fogadnom. Nálad mi a legfontosabb szempont?
Régi 2015-01-14, 19:51   #207 (permalink)
Szenior tag

Porter logója

Hely: Luzern
Összes hozzászólás: 135
Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
A Russel 2000 minivel (TF) szeretnék kereskedni futures formájában, és e-mini s&p-vel. Az ő demójukat próbáltam és a többi cégnél nagyobb volt a számlanyitás minimum összege. A hazautalás nem olcsó de most ennél a projektnél el kell fogadnom. Nálad mi a legfontosabb szempont?
Mennyi a hazautalas koltsege?
Porter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-14, 20:28   #208 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Porter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mennyi a hazautalas koltsege?

30 dollár mert ahogy látom nincs kártyás fizetési lehetőség.
http://www.ampfutures.com/account_fees.html
ACH ingyenes de csak amerikai számlával megy.
Régi 2015-01-14, 21:08   #209 (permalink)
Szenior tag

Porter logója

Hely: Luzern
Összes hozzászólás: 135
Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
30 dollár mert ahogy látom nincs kártyás fizetési lehetőség.
http://www.ampfutures.com/account_fees.html
ACH ingyenes de csak amerikai számlával megy.
Koszi, En is naluk nyitottam szamlat.
Porter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-15, 08:50   #210 (permalink)
Szenior tag

safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Az alacsony kereskedési költség, gyors teljesülés, microlot. Ezért használtam az armadát, mert ezeknek megfelelt. +Én devizapárokon is szeretnék kereskedni, nemcsak indexeken.
Régi 2015-01-15, 18:41   #211 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
Tompi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv mindenkinek!
Kérdésem az lenne, hogy eddig Demo-számlán gyakoroltam az Armada Markets-nél, és szeretnék éles számlát nyitni $500-al. Mennyiben más a Demo az éleshez viszonyítva? Értem ez alatt, hogy változik-e a spread a demo-hoz képest. Demo számlán Eur/Usd átlag 0.3-09 volt.
Milyen tanácsot adnátok számlanyitáshoz?
Tompi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-15, 19:59   #212 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 49
Chris a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Tompi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv mindenkinek!
Kérdésem az lenne, hogy eddig Demo-számlán gyakoroltam az Armada Markets-nél, és szeretnék éles számlát nyitni $500-al. Mennyiben más a Demo az éleshez viszonyítva? Értem ez alatt, hogy változik-e a spread a demo-hoz képest. Demo számlán Eur/Usd átlag 0.3-09 volt.
Milyen tanácsot adnátok számlanyitáshoz?
Hali,
sztem jutalékos számlát nyiss (=exchange), gondolom a demód is olyan típusú volt.
ugyan olyan az éles is.
Chris nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-16, 15:02   #213 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 110
sorosgyuri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

mivel sikerült nekem is egy számlát bedarálni a svájciak húzásán, minuszos lett az az accountom.
Ezt a levelet ma kapptam tickmilléktől:

"
Hello,
We have covered your negative balance so that you can deposit and continue trading. Thank you.
Best regards,
"

Ennek örülök azért, főleg olvasva a helyzetet FXCM, Alpari stb -ről, elég súlyos.
Meg ennek is:
(de gondolom ti is megkaptátok a mailt)

"
Dear Client,

As you may already know, yesterday morning there was a very sudden and massive move in Swiss Franc pairs.

CHF pairs have never seen this record-high volatility.
Within few moments EURCHF dropped to below 1 from an early morning solid-high above 1.20. Other CHF pairs experienced similar extreme moves seen with EURCHF.
What does it mean for traders?
Of course, it was a golden-opportunity for many traders to earn quite a lot. Clients of many brokers, however, were not able to profit from this move due to requotes and rejects. Many brokers have started to cancel Client profits with reference to various causes and contract conditions. We are very sorry to see that happening!

Why Tickmill Clients remain calm?
Simple! Because as always, we didn’t issue a single re-quote and our Clients can keep their profits in their pockets.

We are proud to report that it is business as usual at Tickmill as client trading and all other processes are going normally.
Tickmill is proud of its strong reputation and integrity. We thank our customers for their continued loyalty and welcome new traders who want to experience outstanding service and execution.

This is Tickmill’s approach to trading and serving our clients! We welcome all new Clients!

Thank you for being our Client! We wish you profitable trading as always!
Tickmill Team

http://www.tickmill.com/company-news...tility-eurchf/
"
sorosgyuri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-16, 17:55   #214 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
mivel sikerült nekem is egy számlát bedarálni a svájciak húzásán, minuszos lett az az accountom.
Ezt a levelet ma kapptam tickmilléktől:

"
Hello,
We have covered your negative balance so that you can deposit and continue trading. Thank you.
Best regards,
"

Ennek örülök azért, főleg olvasva a helyzetet FXCM, Alpari stb -ről, elég súlyos.
Meg ennek is:
(de gondolom ti is megkaptátok a mailt)

"
Dear Client,

As you may already know, yesterday morning there was a very sudden and massive move in Swiss Franc pairs.

CHF pairs have never seen this record-high volatility.
Within few moments EURCHF dropped to below 1 from an early morning solid-high above 1.20. Other CHF pairs experienced similar extreme moves seen with EURCHF.
What does it mean for traders?
Of course, it was a golden-opportunity for many traders to earn quite a lot. Clients of many brokers, however, were not able to profit from this move due to requotes and rejects. Many brokers have started to cancel Client profits with reference to various causes and contract conditions. We are very sorry to see that happening!

Why Tickmill Clients remain calm?
Simple! Because as always, we didn’t issue a single re-quote and our Clients can keep their profits in their pockets.

We are proud to report that it is business as usual at Tickmill as client trading and all other processes are going normally.
Tickmill is proud of its strong reputation and integrity. We thank our customers for their continued loyalty and welcome new traders who want to experience outstanding service and execution.

This is Tickmill’s approach to trading and serving our clients! We welcome all new Clients!

Thank you for being our Client! We wish you profitable trading as always!
Tickmill Team

http://www.tickmill.com/company-news...tility-eurchf/
"
Lefordítanátok hogy ez mit jelent? Köszi
Régi 2015-01-16, 18:21   #215 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lefordítanátok hogy ez mit jelent? Köszi
nagyjából a következőket:

1.levél: Fedeztük a negatív egyenleged, újra kereskedhetsz a számládon.

2.levél: Sajnálattal látjuk, hogy mik történnek. Egyes brokik az ügyfelek kárára trükköznek, különféle szabályokra és kondíciókra hivatkozva érvénytelenítenek pozikat, amelyek nyertek a frankon a tegnapi nap.
Biztosítunk mindenkit, hogy nálunk minden OK, stb.

részleteksebb fordításért másold be a szöveget ide: https://translate.google.com
Régi 2015-01-22, 11:56   #216 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Más brókerekhez képest én az Armadánál sokkal nagyobb csúszászokat tapasztaltam buystopp, sellstopp megbízásnál. Szerintem trükköznek vele.

+ Nem akarom túlnyomni a dolgot, de mégegyszer felhívnám a figyelmet, az új név, új helyszín egekig érő adózást is jelent. (Részletek előző kommentekben)

Senkinek sem ajánlom emiatt.
Régi 2015-01-23, 00:46   #217 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
FxPert a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
AZ ARMADÁS SZÁMLÁKAT KI LEHET DOBNI A KUKÁBA!!!
A +27% a legkevesebb.
Nem lehet szembeállítani a nyereséget a veszteséggel.
Ha egy évben van 10 millió nyereséged és 9 millió vezsteséged, akkor a 10 millió után kell adót fizetned.
Szóval még ha nyereséges vagy is, valószínű hogy a nyereséged többszörösét kell majd adóként befizetned a fenti szabály miatt!

Viszlát Armada
Ezt hol olvastad? Én ilyet sehol nem hallottam vagy olvastam, hogy nem lehet szembeállítani a nyereséget a veszteséggel.
FxPert nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-24, 10:31   #218 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
FxPert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezt hol olvastad? Én ilyet sehol nem hallottam vagy olvastam, hogy nem lehet szembeállítani a nyereséget a veszteséggel.
Hát már vagy 2 éve néztem és nem elmlékszem pontosan. Örülnék, ha valaki megtalálná a pontos leírást.

A lényeg az volt, hogy definiálva az szja törvényben a "Ellenőrzött tőkepiaci ügylet" és ott lehet szembeállítani a nyereséget a veszteséggel. A nem ellenőrzöttben pedig nem.

Megpróbálom újra összeszedni:
http://www.hungariaertekpapir.hu/ugy...zasi-tanacsok/
a nem ellenőrzött tőkepiaci ügyletekre az árfolyamnyereség típusú adózás a mérvadó."

Szja törvény:
67. §
Árfolyamnyereségből származó jövedelem:

Hát én hirtelen idáig jutottam, nem találtam meg a konkrét "szembeállítási" idézetet.

Én is megköszönném, ha valaki befejezné....
Régi 2015-01-24, 10:56   #219 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

én nem értem miért rugóztok annyit ezen az adózás dolgon... (nem rosszból)
de ha annyit keresel, hogy megéri adózni, akkor egy adótanácsadó nem akkora összeg, hogy kikérd a segítségét, és befizesd amit kell. De, ha nem keresel annyit (főleg konzisztensen), akkor meg sztem magasról tesznek rá, hogy néha kiveszel "fagyira" valót, és nem csengeted be hozzájuk a "jussot". Ha meg elbuktad a lóvét akkor meg azért...

Amúgy meg ha annyira ráállnak a témára, akkor úgyis kiderítik, hogy mennyit kellett volna fizetned, max megbüntetnek, befizeted és letudtad Úgyis mindent tudnak rólad, ha akarják, ha meg el akarnak venni tőled valamit, bármilyen címkét ráragasztanak, hogy Te legyél a fekete bárány és jól lehúzzanak, közben meg ők tarják a markukat a semmiért. mindegy, az már erősen offtopic, mindenki csinálja ahogy akarja
Régi 2015-01-24, 15:33   #220 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Találtam egy szakit aki 25.000.- Ft-ért megossza velünk a tudását forex adózás témakörben. http://963.hu/tozsde-adozas/forex-adozas/ Mit gondoltok róla? Ha esetleg többen összedobnánk rá a pénzt és valaki felvenné az előadást?
Régi 2015-01-24, 18:53   #221 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Chris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
én nem értem miért rugóztok annyit ezen az adózás dolgon... (nem rosszból)
Én pont meguntam a dolgot, és nem foglalkozok vele.

Keresni kell egy normális brókert, ahol a kereskedés megfelel az "ellenőrzött tőkepiaci ügylet" feltételének, befizetni 16%-ot a profitból aztán vége a sztorinak. Nem kell semmilyen adótanácsadó.

Több tucat megfeleleő bróker van, a Seychelles szigeteki brókereket, mint az armada /tickmill meg el kell felejteni
Régi 2015-01-25, 09:38   #222 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
Én pont meguntam a dolgot, és nem foglalkozok vele.

Keresni kell egy normális brókert, ahol a kereskedés megfelel az "ellenőrzött tőkepiaci ügylet" feltételének, befizetni 16%-ot a profitból aztán vége a sztorinak. Nem kell semmilyen adótanácsadó.

Több tucat megfeleleő bróker van, a Seychelles szigeteki brókereket, mint az armada /tickmill meg el kell felejteni
Egyetértek veled. Pénzt fizetni valakinek azért, hogy elmondja azt, amit meglehet találni a neten, hát???? Ne kibújni akarjatok az adózás alól, hanem kereskedni, és nyerni, hogy legyen miből adózni. Ha valaki nyereséges, akkor nem hiszem, hogy az a 16% adó betesz neki. Fizesd ki, és aludj nyugodtan. Ne a gagyi, szar brókereket, meg az adó alóli kibújást keressétek.
Régi 2015-01-25, 09:45   #223 (permalink)
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 42
Satti a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyetértek veled. Pénzt fizetni valakinek azért, hogy elmondja azt, amit meglehet találni a neten, hát???? Ne kibújni akarjatok az adózás alól, hanem kereskedni, és nyerni, hogy legyen miből adózni. Ha valaki nyereséges, akkor nem hiszem, hogy az a 16% adó betesz neki. Fizesd ki, és aludj nyugodtan. Ne a gagyi, szar brókereket, meg az adó alóli kibújást keressétek.
Tökéletesen egyetértek. Azzal kiegészítve, hogy akik sajnos buktak az előző évben azok azt is tüntessék fel, mert ha nem változik a rendszer akkor még jól jöhet.
Satti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-25, 10:50   #224 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 331
Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Énis egyet értek bár még ez most nem sokat számít de dolgozok az ügyön, hogy számítson
Nival nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-04, 17:36   #225 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 87
Hírnév szint: 9
Drogos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én nagyon szeretem a Tickmill-t, semme requote éles számlán, gyors és pontos. Voltam már több brókercégnél is de ez a legjobb. Az offshore háttért nem szeretem, de mivel eddig megbízhatóak voltak maradok náluk.

Az adózás miatt kicsit én is aggódok, de ha jól értelmeztem csak 2016-os évről jelentenek, uhogy még nem aggódok. Amúgy sem tudom elképzelni hogy jelenteni fog a Seychelles szigetek a számlákról, hiszen ebből élnek.

Max ha bejön az élet nyitok az államkincstárnál egy stabilitási számlát
Drogos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-09, 16:48   #226 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Drogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én nagyon szeretem a Tickmill-t, semmi requote éles számlán, gyors és pontos. Voltam már több brókercégnél is de ez a legjobb. Az offshore háttért nem szeretem, de mivel eddig megbízhatóak voltak maradok náluk.
dettó.
brókerkockázat bármilyen székhelyű cégnél is kereskedj, mindig van. Fizessen ki kérdés nélkül - a korrekt order-teljesítéseken túl szerintem ez a lényeg.
Azt mondjuk értem, hogy ha valaki úgy kereskedik, hogy minden trade-re szánt pénze kint van a számláján*, az be lesz tojva, hogy mi van, ha valami történik a céggel... (*ennek a kereskedésére gyakorolt pszichológiai hatása is megérne egy misét).
Én is így kezdtem, nyilván... aztán idővel rájöttem, hogy kizárólag 1db DD összeget szabad csak kitenni egyszerre a számlára. Ha a stratégia miatt kellene többet, akkor nagy valószínűséggel az martingale stílusú, és akkor meg azért felesleges egyáltalán az egész kiutalás . Persze ez csak egy szubjektív vélemény, amire az évek tapasztalata vezetett rá, nem biztos, hogy igazam van mások szerint is, de nem is kell. És ez így jó.
Régi 2015-02-09, 18:03   #227 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.375
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia, ha Russelt akarsz kicsiben kereskedni, akkor Oandat javaslom, ugyan nem kicsi a spread, en is meg most nezegetem, de eleg sok bond, index miegymas van es demoban is ki tudod probalni.

Udv!

Idézet:
David Chateau elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-23, 20:01   #228 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
captpirx a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia, ha Russelt akarsz kicsiben kereskedni, akkor Oandat javaslom, ugyan nem kicsi a spread, en is meg most nezegetem, de eleg sok bond, index miegymas van es demoban is ki tudod probalni.

Udv!
Azt írják, hogy lesznek itt a Tickmillnél is indexek +egyéb instrumentumok. Gondolom russel is, de majd kiderül persze. :-)
captpirx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-11, 07:33   #229 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Én most láttam, hogy demóba már ott vannak.

Régi 2015-03-15, 17:03   #230 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

sőt iOS MT4-ben megjelentek live számlánál is.
Régi 2015-03-16, 01:08   #231 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 107
Today a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ha valakit érdekel a kereskedési utáni pénzvisszatérítés ennél a brókernél, akkor nézzen szét itt: http://fxrebateclub.com/hu/brokers/armada-markets
Most már ugyan Tickmill a bróker neve, de ugyanarról a cégről van szó.
Exchange számlákon 5% azonnali kedvezmény a jutalékból + lotonként $1.4, Classic számlákon lotonként $1.4. Ami így összesen elérheti a jutalék 30-40%-át is.
Today nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-16, 01:17   #232 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 107
Today a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez így tényleg szívás.....
Miért is az? Hallottál már az IronFX-problémáról? CySEC, FCA és egyéb felügyeletek, és mire jó? Senkinek nem fizetnek kb. 2 hónapja, és össze-vissza hazudoznak.
Ehhez képest Seychelles-szigetek ide, vagy oda, nekem eddig a Tickmillnél nem volt ilyen gondom.
Today nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-16, 07:12   #233 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miért is az? Hallottál már az IronFX-problémáról? CySEC, FCA és egyéb felügyeletek, és mire jó? Senkinek nem fizetnek kb. 2 hónapja, és össze-vissza hazudoznak.
Ehhez képest Seychelles-szigetek ide, vagy oda, nekem eddig a Tickmillnél nem volt ilyen gondom.
És megfelel a cég a magyar adójogszabályoknak ahhoz, hogy a nyereséges ügyleteid szembeállíthasd a veszteségesekkel?
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-19, 17:23   #234 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
sőt iOS MT4-ben megjelentek live számlánál is.
nem csak ios-en https://www.facebook.com/Tickmill/ph...type=1&theater
Régi 2015-03-27, 18:20   #235 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Egy kis segítséget kérnék. Nem tudok demoszámlát nyitni az Armada/Tickmill-nél.
A számla ugyan megnyílik, de a depozitra 0-át ír, akármennyivel is akarom megnyitni.
Valaki megnézné, hogy nála is így van, vagy csak velem szórakoznak?
  Válaszol idézettel
Régi 2015-03-27, 19:05   #236 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Valaki?
  Válaszol idézettel
Régi 2015-03-28, 05:45   #237 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy kis segítséget kérnék. Nem tudok demoszámlát nyitni az Armada/Tickmill-nél.
A számla ugyan megnyílik, de a depozitra 0-át ír, akármennyivel is akarom megnyitni.
Valaki megnézné, hogy nála is így van, vagy csak velem szórakoznak?
A weboldalon keresztul vagy az mt4be probalod?
Régi 2015-03-28, 06:21   #238 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

most próbáltam ki mind a kétféle képpen, nekem ott az összeg is. próbáld újra, hátha sikerül neked is.
Régi 2015-03-28, 10:06   #239 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
most próbáltam ki mind a kétféle képpen, nekem ott az összeg is. próbáld újra, hátha sikerül neked is.
Köszi, valami központi gubanc volt délután, késő estére kijavították.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-04-09, 12:56   #240 (permalink)
Szenior tag

Lightbulb

ha már van jó kis cfd végre, ajánlom figyelmetekbe az olaj shortot!

...még a végén bejön
Csatolt kicsinyítések
armada-markets-wtishortstart.jpg  
Régi 2015-04-14, 15:45   #241 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ha már van jó kis cfd végre, ajánlom figyelmetekbe az olaj shortot!

...még a végén bejön
vagy talán a következő alkalommal...
Régi 2015-06-19, 14:52   #242 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Van valakinek valami ötlete hogyan regisztráljak éles számlát Tickmill-re? Éles számla nyitáskor, adatlap kitöltésekor nincs Magyarország a kijelölhető országok között. Mi a teendő? Mit tudok csinálni?
Apám szeretne számlát nyitni, de ezt a problémát nem tudtuk saját kútfőből megoldani :/
Régi 2015-06-19, 16:41   #243 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Van valakinek valami ötlete hogyan regisztráljak éles számlát Tickmill-re? Éles számla nyitáskor, adatlap kitöltésekor nincs Magyarország a kijelölhető országok között. Mi a teendő? Mit tudok csinálni?
Apám szeretne számlát nyitni, de ezt a problémát nem tudtuk saját kútfőből megoldani :/
Woww. Egy európai országot se ismer. Biztos hogy ide szeretnétek pénzt utalni? Adok én nektek bankszámlaszámot.
Régi 2015-06-20, 05:47   #244 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
sztem kérdezz rá a chaten
Régi 2015-10-11, 11:54   #245 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 112
Hírnév szint: 3
flyati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok
A Tickmill kezd macerás lenni mert kb 20 napja várom a pénz hazautalását de semmi.
A kártyás utalás az Ok itt van napon belül.
Az Armadával több évig meg voltam elégedve de ez most fura.
A tickmill bankja A PPF Banka Prágábol nincs túl messze tölünk!
flyati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-10-11, 19:11   #246 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 165
begin4ex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok
A Tickmill kezd macerás lenni mert kb 20 napja várom a pénz hazautalását de semmi.
A kártyás utalás az Ok itt van napon belül.
Az Armadával több évig meg voltam elégedve de ez most fura.
A tickmill bankja A PPF Banka Prágábol nincs túl messze tölünk!
A banki utalás időigényének szempontjából - hacsak nem valami korlátozás sújtotta övezetben van - kb. lényegtelen a fizikai távolság.
Viszont a Seychelles elég messze van átvitt értelemben is....
begin4ex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-11, 13:03   #247 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 112
flyati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

https://tickmill.com/news/

Kaptak FCA engedélyt ezek is .
flyati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-10, 08:02   #248 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
ifarkas a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Melyik bróker

Tehát akkor a kettő közül melyiket ajánljátok most:
1. Admiral markets vagy
2. FXpro?

Köszönöm az egyértelmű válaszokat és azt is, ha harmadikat mond valaki.
ifarkas nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-10, 11:23   #249 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
ifarkas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tehát akkor a kettő közül melyiket ajánljátok most:
1. Admiral markets vagy
2. FXpro?

Köszönöm az egyértelmű válaszokat és azt is, ha harmadikat mond valaki.
És ezt miért az Armada bróker topikba kérded?
Régi 2017-04-10, 17:27   #250 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Admiral talán olcsóbb, egyébként mindkettő jónak tűnik.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Liquid Markets attiati Brókercégek 611 2016-02-08 08:33
Markets.com Zombory Brókercégek 21 2015-10-13 18:44
IC Markets chrisbf1 Brókercégek 10 2014-11-18 23:58
DF Markets Suhi Brókercégek 0 2012-03-20 18:52
IG Markets Jegesmaci Brókercégek 0 2011-01-11 10:56

A pontos idő 16:11 , a GMT +1 időzóna szerint.