Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-02-05, 08:09   #1 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 49
Hírnév szint: 4
Chris a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Armada Markets

Sziasztok!

Ezzel a céggel van vkinek tapasztalata?
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, főleg aki "rendespénzel" tolja vagy ilyesmi, mert én eddig a demot és a welcome szlát próbáltam, ami elég tetszetős volt.

Köszi
Chris nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-05, 09:41   #2 (permalink)
Szenior tag

Hely: Kenderes
Összes hozzászólás: 265
Hírnév szint: 6
simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül simifx részére
Alapbeállítás

Idézet:
Chris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, főleg aki "rendespénzel" tolja vagy ilyesmi, mert én eddig a demot és a welcome szlát próbáltam, ami elég tetszetős volt.

Köszi

Melyik brókercéget érdemes választani?
Régi 2014-02-05, 09:59   #3 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
Hírnév szint: 5
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Köszi
Kód:
http://forex.profikezdo.hu/forum/viewtopic.php?f=15&t=1374
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-05, 13:35   #4 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

hú jó gyorsak vagytok, köszi
átnézem őket
Régi 2014-02-05, 15:50   #5 (permalink)
Tag

TozsdeProgram.hu logója

Hely: Budapest / Miskolc
Összes hozzászólás: 63
TozsdeProgram.hu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Armada Markets tapasztalat

Idézet:
Sziasztok!

Köszi
Szia Chris!

Lassan egy éve jelen vagyunk az Armada Markets brókercégnél, nagyon korrektek. Több saját fejlesztésű robotunk van amit rengeteg brókercégnél futtatunk, ezek közül az Armada Marketsen teljesítenek az egyik legjobban a robotjaink. Gyors support, korrektek, előfordult egyszer, hogy lefagyott a szerverük fél percre, pont kötésben voltunk és nem tudta a robotunk zárni a pozíciónkat, ezt szóvá tettük és ők visszafizették az ebből adódó veszteséget. Míg más brókereknél ilyen esetben hivatkoztak egy szerződésbeli pontra, hogy ők nem vállalnak felelősséget technikai meghibásodásból adódó veszteségekért. Természetesen az óriási hírek alatt mint ahogy a többi bróker se, ők se tudnak csúszás nélkül árat adni, pl FED döntések és hasonlóan nagy hírek alatt igencsak veszélyes kereskedni náluk is, mert a kötések teljesülése lutri szinten megy. De ha nem a legnagyobb híreket akarod lekereskedni szerintünk jó választás, nagyon kedvező kereskedelmi költségek (spread) illetve alacsony commission díjak vannak náluk. Ha esetleg érdekel, a másik cégünk IB partnerségben áll az Armada Markets brókercéggel, így ha gondolod megadom priviben a linkünket és ha azon keresztül nyitsz számlát a commissionból további 5% kedvezményt fogsz kapni minden egyes kötés során.

Pl ezek a számláink egy kivételével mind élesek az Armadánál, és gyönyörűen fut rajtuk a robotunk, szépen teljesítik a kötéseinket:
http://www.myfxbook.com/members/Everex
De természetesen a fő álláspontom az változatlan: minden bróker csaló. De tapasztalataink alapján a csalók közül az Armada az egyik legszimpatikusabb.
Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj!
Sok sikert a kereskedéshez!

Üdv!
Régi 2014-02-06, 12:19   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 110
sorosgyuri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

korrektek.
a legolcsóbbak is talán.
gyors ügyfélszolg.
sosem volt gondom a kifizetésekkel.
Exchange számlát használj szerintem.
sorosgyuri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-12, 14:15   #7 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
captpirx a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Köszi
Nekem 3 hónapja van számlám az Armadánál, eddig tetszenek.
H4-en szoktam kötni, valszeg nem belőlem fognak meggazdagodni :-D, de nem izgatnak a kisebb időtávok, meg időm sincs rá. Szóval sűrűn nem nézem a spreadeket, de számlanyitáskor azért figyelembe vettem mert fontos. tényleg nagyon jók, talán a legolcsóbbak a piacon. Kiszámoltam, hogy nagyjából 80-100 lotot kötök egy évben, és eddig kb 1,5-2 pip-el kereskedtem EurUsd-n. Ha csak ezt nézem átlag 1 pip-el többet fizettem ezelőtt, ami az éves forgalmammal számolva 800-1000$ plusz a brókernek. Nem mindegy, ha ennél többet kötsz akkor meg főleg. (sosem tudom, hogy a pip vagy a pont a tizedes, szóval lehet rosszul írtam de biztosan értitek, ne kötekedjetek )

Vannak náluk forint párok is, ha begyengül a huf - mint pl most - megjátszom EUR/HUF shortot, kifejezetten jó swap-ot fizetnek rá. Exchange számlám van.

Tesztből kértem egy kifizetést két héttel a számlanyitás után, senki nem kérdezett semmit, utaltak. Nekem két nap alatt jött meg a pénz.
Az ügyfélszolgálatról nem nyilatkozom, keveset beszéltem velük mert nem tudok jól angolul, de biztosan jófejek - látom mások azt írják... Kár, hogy nincs magyar kontaktjuk itthon.
Ezt leszámítva ajánlom őket, megbízom bennük.
captpirx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-12, 18:47   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 8
Osel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Csúszásokról(slipage) tudtok valamit mondani?Főleg hírek idején?Mennyi az átlag?

Melyik számlatípust ajáljátok néhány ezer $-os szinten?
Főleg ECN érdekelne.
Ha jól olvasom 4$/lot a jutalék.Ez /side v. oda-vissza

Befizetés,kifizetés skrill-el(moneybookers) megoldható?

Csak valami észt felügyelet alatt áll?Egyéb szabályozás alatt nincs,ha jól olvasom
Elég gyenge az angolom sajnos.
Osel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-12, 22:02   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Osel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csúszásokról(slipage) tudtok valamit mondani?Főleg hírek idején?Mennyi az átlag?

Melyik számlatípust ajáljátok néhány ezer $-os szinten?
Főleg ECN érdekelne.
Ha jól olvasom 4$/lot a jutalék.Ez /side v. oda-vissza

Befizetés,kifizetés skrill-el(moneybookers) megoldható?

Csak valami észt felügyelet alatt áll?Egyéb szabályozás alatt nincs,ha jól olvasom
Elég gyenge az angolom sajnos.

Exchange számlát nyiss, 300$-tól lehet úgy tudom.
a jutalék összesen 4$,€, stb, attól függ milyen devizán kötsz.
(tehát eurusd-n ha 2€ lesz a commission. akkor azt fogod látni a jutaléknál irva kb 5,5$ mert a számlád dollár alapú... ha euró alapú akkor pontosan 4-et fogsz ott látni. Próbáld ki demon majd meglátod.)
Skrill van, használhatod.
Szabályozást én is nemrég kérdeztem, h lesz-e másik is, azt mondták nemsokára igen (sztem UK-ból az FCA, de csak tipp). Addig az országuk engedélye az van nekik, jól tudod... mintha egy magyar cégnek pszáf engedélye lenne, ugyan azt tudja az is.
Hírek alatt a csúszást mérni felesleges... minden hír más. egyszer javadra fog csúszni a kötésed egyszer meg nem. Én nem javaslom h hírek alatt próbálj ki-beugrálni, nem csak az Armadánál, hanem más cégnél sem (főleg). De felőlem próbáld ki.
korrekt környezetben mindenképpen megnőnek ilyenkor a spread-ek is. erről szoktak posztolni felvételt ahol látszik a spread-változás, youtube-on megtalálod ha rákeresel.
Amit tapasztaltam eddig az kb 10 pip csúszás volt a legnagyobb, kétszer történt velem ilyen, egyszer ellenem mozdult a piac másodszor javamra.
jó ideje nem mértem meg pontosan egyébként, de az átlagot napon belül néztem, -0.3 és +0.3 pip közé esett a legtöbb nap.
Ha valakinek van aktuális mérése szerintem nemsokára majd megírja neked.
Régi 2014-02-13, 11:50   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Uh, ez durva.
van az Armadának egy promója: ''trader of the month''.
(aki a legjobb az összes ügyfelük közül egy adott hónapban, annak adnak 500$-t és készítenek egy rövid kis interjút vele.)
2014.januári nyertes; csávó nem semmi amit össze-allinezett:
kb 10k$-ból 1250%, 120K$+ profit.
http://www.armadamarkets.com/trader-of-the-month/

hm. azt írja kb fél éve tradel, komoly szerencsehuszár az ember ahogy elnézem a kötéslistáját
nade mindegy, kívánom neki, hogy megtartsa a pénzt.
Régi 2014-02-13, 12:52   #11 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 48
Fxflo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

szerintem Pintér Péter extreme stratégiáját követheti de mik ezek a 0,01 es kötések?
Fxflo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-13, 14:49   #12 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Uh, ez durva.
van az Armadának egy promója: ''trader of the month''.
(aki a legjobb az összes ügyfelük közül egy adott hónapban, annak adnak 500$-t és készítenek egy rövid kis interjút vele.)
2014.januári nyertes; csávó nem semmi amit össze-allinezett:
kb 10k$-ból 1250%, 120K$+ profit.

hm. azt írja kb fél éve tradel, komoly szerencsehuszár az ember ahogy elnézem a kötéslistáját
nade mindegy, kívánom neki, hogy megtartsa a pénzt.
El tudom képzelni embert: elkezdek kötni 0,01 Lottal, szép biztonságosan. Jó, bejött az első két kötés, emelem a tétet 0,05-re. Hoppá, vessző helyett pontot ütöttem, nem vette be tizedes vesszőnek. Bement az 50 Lotos trade, tőkeáttétel miatt belefért.
Ajjjjaj! Mi lesz most.... Na, nem is indult rossz felé... Benthagyom, jó lesz ez!
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-13, 16:22   #13 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Fxflo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
szerintem Pintér Péter extreme stratégiáját követheti de mik ezek a 0,01 es kötések?
A GUMP féle verziónak egy big LIKE!
A valóság ennél szárazabb lehet.
Az enyémben is váltakoznak a 0.01 esek a komolyabbakkal. Pusztán lustaság az oka. Meglátsz vmi jót, amit mostanában tesztelsz, de nem fut éppen a demo.
Hát bekötöd a minimummal, mert kíváncsi vagy, bejönne e.
Igen, tudom lehetne húzni egy vízszintes vonalat és nézegetni.
Emberi hülyeség, rossz szokás, kerülendő.

Ez az Armadás oldal egyébként nekem egy kötéslista paradicsom, köszönet a linkért!
Röpke negyedóra alatt elég sok érdekes dolgot hámoztam ki belőle. tisztán látszik, hogy egy jó darabig még elleszek ezekkel.
Lustábbaknak itt egy igéretes dolog az egyik versenyzőtól:

My second strategy is built on the EUR/CHF cross and is completely automatized. This strategy uses the Bollinger Bands to determine where to enter, a grid and a multiplier of position to exit in profit. The robot is free and is called Blessing (thanks to the author for sharing). I “only” found the correct settings for the EUR/CHF cross (it is my little grail)
Régi 2014-02-13, 18:48   #14 (permalink)
Szenior tag

Thumbs up

Idézet:
Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
El tudom képzelni embert: elkezdek kötni 0,01 Lottal, szép biztonságosan. Jó, bejött az első két kötés, emelem a tétet 0,05-re. Hoppá, vessző helyett pontot ütöttem, nem vette be tizedes vesszőnek. Bement az 50 Lotos trade, tőkeáttétel miatt belefért.
Ajjjjaj! Mi lesz most.... Na, nem is indult rossz felé... Benthagyom, jó lesz ez!
svéd koronán kötött látom, lehet csak próbálgatta mennyi egy pip értéke...''eh, ***om fog számolgatni, ötven jó lesz''.
Régi 2014-02-13, 18:50   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Fxflo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
eeeh, nem szarozott ez annyit, egyből allin
Régi 2014-02-13, 19:01   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A GUMP féle verziónak egy big LIKE!
A valóság ennél szárazabb lehet.
Az enyémben is váltakoznak a 0.01 esek a komolyabbakkal. Pusztán lustaság az oka. Meglátsz vmi jót, amit mostanában tesztelsz, de nem fut éppen a demo.
Hát bekötöd a minimummal, mert kíváncsi vagy, bejönne e.
Igen, tudom lehetne húzni egy vízszintes vonalat és nézegetni.
Emberi hülyeség, rossz szokás, kerülendő.

Ez az Armadás oldal egyébként nekem egy kötéslista paradicsom, köszönet a linkért!
Röpke negyedóra alatt elég sok érdekes dolgot hámoztam ki belőle. tisztán látszik, hogy egy jó darabig még elleszek ezekkel.
Lustábbaknak itt egy igéretes dolog az egyik versenyzőtól:

My second strategy is built on the EUR/CHF cross and is completely automatized. This strategy uses the Bollinger Bands to determine where to enter, a grid and a multiplier of position to exit in profit. The robot is free and is called Blessing (thanks to the author for sharing). I “only” found the correct settings for the EUR/CHF cross (it is my little grail)

hát igazán nincs mit
azt a Blessinget már olvastam ott korábban, kíváncsiságból rákerestem a neten egy pár percig (ha már pénzt csinált vele a gyerek...), de nem találtam semmit ha meglelitek toljátok fel ide pls, kielégíteném a kíváncsiságom elvarratlanul maradt szálát
Régi 2014-02-13, 19:21   #17 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Osel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Exchange számlát nyiss, 300$-tól lehet úgy tudom.
a jutalék összesen 4$,€, stb, attól függ milyen devizán kötsz.
(tehát eurusd-n ha 2€ lesz a commission. akkor azt fogod látni a jutaléknál irva kb 5,5$ mert a számlád dollár alapú... ha euró alapú akkor pontosan 4-et fogsz ott látni. Próbáld ki demon majd meglátod.)
Skrill van, használhatod.
Szabályozást én is nemrég kérdeztem, h lesz-e másik is, azt mondták nemsokára igen (sztem UK-ból az FCA, de csak tipp). Addig az országuk engedélye az van nekik, jól tudod... mintha egy magyar cégnek pszáf engedélye lenne, ugyan azt tudja az is.
Hírek alatt a csúszást mérni felesleges... minden hír más. egyszer javadra fog csúszni a kötésed egyszer meg nem. Én nem javaslom h hírek alatt próbálj ki-beugrálni, nem csak az Armadánál, hanem más cégnél sem (főleg). De felőlem próbáld ki.
korrekt környezetben mindenképpen megnőnek ilyenkor a spread-ek is. erről szoktak posztolni felvételt ahol látszik a spread-változás, youtube-on megtalálod ha rákeresel.
Amit tapasztaltam eddig az kb 10 pip csúszás volt a legnagyobb, kétszer történt velem ilyen, egyszer ellenem mozdult a piac másodszor javamra.
jó ideje nem mértem meg pontosan egyébként, de az átlagot napon belül néztem, -0.3 és +0.3 pip közé esett a legtöbb nap.
Ha valakinek van aktuális mérése szerintem nemsokára majd megírja neked.
Köszi a válszt

Sajnos sok esetben stop-pal megy a nyitás a stratégiámban,ezért gyakran hírek idején éri el az aktiválási szintet az ár.Van limit áras megbízás is benne,akkor gyakran "+" a csúszás valóban,csak jóval kevesebb a plusz,mint a mínusz a stop megbízásnál.De úgy látom akkor ez minden brókernél ennyi,nem érdemes nagyon keresgélni.Dukas-nál kb. 5 pipes a csúszás hír alatti nyitásnál.

Azért köszi
Osel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-13, 20:37   #18 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
hát igazán nincs mit
azt a Blessinget már olvastam ott korábban, kíváncsiságból rákerestem a neten egy pár percig (ha már pénzt csinált vele a gyerek...), de nem találtam semmit ha meglelitek toljátok fel ide pls, kielégíteném a kíváncsiságom elvarratlanul maradt szálát
Kizárt, hogy ezt a verziót használja, de ha már egyszer feltöltöm, akkor jó legyen...
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: mq4 Blessing 3 v3.9.6.08Mod3.1.mq4 (233,0 KB, 180 olvasás)
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-13, 21:34   #19 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Osel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszi a válszt

Sajnos sok esetben stop-pal megy a nyitás a stratégiámban,ezért gyakran hírek idején éri el az aktiválási szintet az ár.Van limit áras megbízás is benne,akkor gyakran "+" a csúszás valóban,csak jóval kevesebb a plusz,mint a mínusz a stop megbízásnál.De úgy látom akkor ez minden brókernél ennyi,nem érdemes nagyon keresgélni.Dukas-nál kb. 5 pipes a csúszás hír alatti nyitásnál.

Azért köszi
igazán nincs mit
a tíz pip azért a max volt nekem, korántsem jellemző. (azt hiszem FED hír volt vagy valami hasonló erősségű.)
attól is függ egyébként, hogy honnan megy a trade - itthonról pl egy mobilnettel, vagy Londonból egy övékéhez közeli szerverről.
De miért nem próbálod ki egy kis számlával?
vagy ott a welcome számla lehetőség, az 'ingyér van' és élő környezetet tudsz kipróbálni.
Régi 2014-02-13, 21:35   #20 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kizárt, hogy ezt a verziót használja, de ha már egyszer feltöltöm, akkor jó legyen...
köszi!!! mostmár nincs mentségem, meg kell nézni
Régi 2014-02-15, 14:08   #21 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

http://www.armadamarkets.com/wp-cont...t_August13.pdf

1 hónap alatt 846 %
Tetszik ez a Abdul. Ahhoz képest hogy nyugger, 5 percenként skalpol.
Szinte alig hibázik. A módszerében sajnos kamuzik, mert amit leír, ahhoz nem stimmelnek a cancelled BUY STOP-ok amikkel szeretett volna belépni.

I implement the strategies from books that I have. I use Bollinger band (13) and moving averages (13 and 113). I usually open buy order when the candle touches the lower band of Bollinger band and moving average confirms the right. Number 13 is my favourite number and suits with my market analysis
Régi 2014-02-16, 16:47   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
http://www.armadamarkets.com/wp-cont...t_August13.pdf

1 hónap alatt 846 %
Tetszik ez a Abdul. Ahhoz képest hogy nyugger, 5 percenként skalpol.
Szinte alig hibázik. A módszerében sajnos kamuzik, mert amit leír, ahhoz nem stimmelnek a cancelled BUY STOP-ok amikkel szeretett volna belépni.

I implement the strategies from books that I have. I use Bollinger band (13) and moving averages (13 and 113). I usually open buy order when the candle touches the lower band of Bollinger band and moving average confirms the right. Number 13 is my favourite number and suits with my market analysis

vagy pont azért nyomja 5percenként mert nyugger, unatkozik
de azért elég ügyes, ja.
Régi 2014-02-17, 09:12   #23 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Idézet:
vagy pont azért nyomja 5percenként mert nyugger, unatkozik
de azért elég ügyes, ja.

Stop nélkül skalpol 3-5 pipeket az öreg, és alig lő melé. Biztos nincsenek szívproblémái, ha ilyen jól bírja a strapát
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-06, 17:48   #24 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Köszi mindenkinek a válaszokat, látom mindenki jót mond az armadáról, úgyhogy én is nyitottam egy exchange szlát, fél órán belül vissza is igazolták és az utalásom másnap már jóvá is írták.
Régi 2014-03-06, 18:58   #25 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 29
kriszhor2 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nekem csak demo-m van az Armadánál, de 6 pipes gap EUR/USD-nél úgy, hogy másik cégeknél éles és demo számlán 0 pip gap, az kissé elbizonytalanít. Én is sok jót olvastam róluk, de ha demon van ekkora gap, akkor élest inkább nem is nyitok.
kriszhor2 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-07, 16:29   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kriszhor2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem csak demo-m van az Armadánál, de 6 pipes gap EUR/USD-nél úgy, hogy másik cégeknél éles és demo számlán 0 pip gap, az kissé elbizonytalanít. Én is sok jót olvastam róluk, de ha demon van ekkora gap, akkor élest inkább nem is nyitok.
Amíg összefüggést látsz a demó és éles számla között, addig én sem tanácsolom, hogy bárhol éles számlát nyiss
Régi 2014-03-07, 16:35   #27 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nem teljesítésről volt szó, hanem adatszolgáltatásról, és ez óriási különbség!
Régi 2014-03-07, 16:45   #28 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Amíg összefüggést látsz a demó és éles számla között, addig én sem tanácsolom, hogy bárhol éles számlát nyiss

máskülönben a gap a piac része, élőben is van ilyen. Miért kellene ott nyitnia a következő gyertyának, ahol az előző befejeződött??
demot meg sehol sem kell komolyan venni, azért hívják demónak... arra való, hogy gyakorolj, teszteld magad 'ingyér'!
nem teljesen értem, hogy ezen miért akadtál fenn.
Régi 2014-03-07, 16:53   #29 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem teljesítésről volt szó, hanem adatszolgáltatásról, és ez óriási különbség!
ki beszélt teljesítésről?

már nem azért, de a demó és éles adatszolgáltatás között semmi összefüggés nincs...

Különben próbáld ki a Dukaskopy demó számláját, meg fogsz lepődni mennyire komolytalan. Pedig az ő nevüket már biztos hallottad...
Régi 2014-03-07, 17:17   #30 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Pontosan ez az! Dukas? Pfff Volt hozzájuk szerencsém! Jó nagy slippage+lassú ügyfélszolgálat!
De nézzük a tényeket! Ha már a demo-n van negatív tapasztalat, akkor élesen mit várjak?
Teljesen másik kontinensen van a számlám. Annak idején megnéztem annak a cégnek is a demo részét és nem volt rossz, szinte rés nélküli eur/usd esetén európai és amerikai kereskedési időszakban. Természetesen élesen már nem volt olyan csodálatos a történet, de teljes mértékben tűrhető. De az a cég, aki már a reklámnál (vagyis demo számla) nyögdécsel ott már helyből nem nyitok élest, mivel az éles mindig rosszabb mint a demo.
A stílusodból pedig meglátszik hogy milyen vagy...
Részemről a téma off
Régi 2014-03-07, 17:22   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Pontosan ez az! Dukas? Pfff Volt hozzájuk szerencsém! Jó nagy slippage+lassú ügyfélszolgálat!
De nézzük a tényeket! Ha már a demo-n van negatív tapasztalat, akkor élesen mit várjak?
Teljesen másik kontinensen van a számlám. Annak idején megnéztem annak a cégnek is a demo részét és nem volt rossz, szinte rés nélküli eur/usd esetén európai és amerikai kereskedési időszakban. Természetesen élesen már nem volt olyan csodálatos a történet, de teljes mértékben tűrhető. De az a cég, aki már a reklámnál (vagyis demo számla) nyögdécsel ott már helyből nem nyitok élest, mivel az éles mindig rosszabb mint a demo.
A stílusodból pedig meglátszik hogy milyen vagy...
Részemről a téma off
Hála Istennek
Régi 2014-03-11, 19:53   #32 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
captpirx a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
hát ennek semmi jelentősége szerintem. nyugodtan próbáld ki őket egy párszázas kis számlával ha brókert keresel ...ha meg nem, akkor nem igazán értem mi érdeked negatív visszhangot szítani, főleg h nincs is éles tapasztalatod.
Bocsi, ne vedd a lelkedre mert ez nem a személyed ellen szól vagy ilyesmi, de megvédem az Armadát, mert nagyon megkedveltem őket.
captpirx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-13, 17:43   #33 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

mit szóltok a legutolsónak a kockázatkezeléséhez?
Régi 2014-03-13, 18:15   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
mit szóltok a legutolsónak a kockázatkezeléséhez?
Stanislav?

hát ez se sokat szarozott minilotos pozikkal látom
Régi 2014-03-18, 18:18   #35 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

új az armada oldala: http://www.armadamarkets.com/
amúgy megkérdeztem, hogy lesz-e magyar, és azt mondták, hogy nemsokára csak informatíve, akit érdekel
Régi 2014-03-18, 18:32   #36 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
új az armada oldala: http://www.armadamarkets.com/
amúgy megkérdeztem, hogy lesz-e magyar, és azt mondták, hogy nemsokára csak informatíve, akit érdekel
Áruld már el légyszi, hogy mi a franc előnye van az Armadának az LMAX-al szemben? (tényleg érdekel)
Régi 2014-03-18, 19:24   #37 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Áruld már el légyszi, hogy mi a franc előnye van az Armadának az LMAX-al szemben? (tényleg érdekel)
én pl azért nyitottam náluk, mert kevesebb mint 10k-val lehet, Lmax-nál az a minimum (ok, tudom h 1k-val is megoldható). Lmax tőkeáttét 1:100, Armada 1:500, olcsóbb a commission (a spread ugyan az lényegében, tekintve h Lmax partnere), Meta trader elérés, és mint mondtam kisebb összeggel is lehet számlát nyitni. Nekem ezek voltak a lényeges okok.
plusz teljesen átlátható volt számomra a számlanyitás meg minden infó elérése az Armadánál, az Lmax oldalán teljesen el lehet tévedni szerintem ezen a téren. Írjak emailt h számlát akarok nyitni, vagy nem is tudom hogy működik náluk már a kezdés egyáltalán.
Régi 2014-03-19, 08:20   #38 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 334
Hírnév szint: 7
nagyd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Megbízások teljesülése mennyire gyors ennél a brókernél?
nagyd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-19, 11:10   #39 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
én kézzel kötök, nekem elég gyorsak.
a honlapon azt írják 0.3 sec az átlag execution:
http://www.armadamarkets.com/open-live

de ha valaki tudna mért adatot írni, arra én is kíváncsi vagyok végülis.
Régi 2014-03-19, 16:45   #40 (permalink)
Tag

TozsdeProgram.hu logója

Hely: Budapest / Miskolc
Összes hozzászólás: 63
TozsdeProgram.hu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia!

Gyors nagyon a serverük, gyorsan feldolgozzák a kéréseket. Éles számlás teszeredményeink kötések kihelyezéséről, törléséről, módosításáról:

100 módosítást átlagban 12 másodperc alatt hajtanak végre. Azaz kb 0,12 század másodperc alatt megkapják a kérést, feldolgozzák és visszaküldik az infot, hogy sikerült a módosítás. Ez igencsak jónak mondható. Rengeteg bróker még bőven a fél másodperces / 1 másodperces időnél tart.
Régi 2014-03-19, 19:28   #41 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
TozsdeProgram.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Gyors nagyon a serverük, gyorsan feldolgozzák a kéréseket. Éles számlás teszeredményeink kötések kihelyezéséről, törléséről, módosításáról:

100 módosítást átlagban 12 másodperc alatt hajtanak végre. Azaz kb 0,12 század másodperc alatt megkapják a kérést, feldolgozzák és visszaküldik az infot, hogy sikerült a módosítás. Ez igencsak jónak mondható. Rengeteg bróker még bőven a fél másodperces / 1 másodperces időnél tart.
Meggajdult a robim. Már több mint egy hete dobálja demon a szignifikánsan több zöldet mint pirosat. Hány kötésnél szoktatok ilyet ringbe küldeni?
Csatolt kicsinyítések
armada-markets-robi.jpg  
Régi 2014-03-19, 20:20   #42 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Valamit csináltak az armadánál, mert az mt4 -es végrehajtási idő mindenhol csak az utolsó server request-et követő 30mp-en belül szokott "gyors" lenni ahogy az látható is a kép bal oldalán. Ehhez képest az armada folyamatosan jó időket produkál.
Mostmár kíváncsi lennék egy LMAX mt4 execution speedre is.
Csatolt kicsinyítések
armada-markets-armada.jpg  
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-20, 04:34   #43 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 334
Hírnév szint: 7
nagyd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én személy szerint egy brókernél tapasztaltam már olyat, hogy a megbízás sebessége változott a pozícióm méretétől.
Nemtudom ezek a méréseknél több paraméter nincs? csak az idő? ???
nagyd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-20, 19:46   #44 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én személy szerint egy brókernél tapasztaltam már olyat, hogy a megbízás sebessége változott a pozícióm méretétől.
Nemtudom ezek a méréseknél több paraméter nincs? csak az idő? ???

ha nem tradelsz 50-60 lot felett általában egy kötésben, akkor ezzel nem kell foglalkoznod szerintem.
Régi 2014-03-20, 20:02   #45 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
ha nem tradelsz 50-60 lot felett általában egy kötésben, akkor ezzel nem kell foglalkoznod szerintem.
Ja, ezt Stanislav már letesztelte szerencsére helyettem

most találtam az oroszoknál egy nagyon durvát:
The fastest contest in Russia
– Drag Trade.
It is held every Friday from 15:00 till 16:00 (at the terminal time).
Trading on the DEMO-account (initial deposit is $100 000) during one hour it is necessary to perform maximum profit among all participants.

200 dodó jár a legjobb vakmajomnak aki végig nyomja fullmarginon egy órán keresztül.
https://grandcapital.ru/eng/trading/action/
Régi 2014-03-21, 17:46   #46 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Armadasok!

Vagy bárhol máshol valaki tapasztalt már hasonlót?
Nyüstölöm ezt a ingyen 15euros számlát.
Betettem egy BUY LIMIT megbízást, majd rá 2-3 percre az ár lement jóval alá, de nem kötött be. Egyszerűen mintha abban a pillanatban törölték volna a megbízást, amikor be kellett volna kattannia. Nem volt semmi stop semerre, és a mennyiséget is bírja a rendszer, mert kézzel beköti.
A naplo szerint meg olyan mintha pont akkor mozgattam volna a pendinget, pedig hozzá sem nyúltam.
Mit bénáztam el??

Azt, hogy egy buy stop-ot nem köt be, még talán megértem. De ezt??? Pedig nagyon tetszik a gyorsaság, meg az ártól való távolság.
Csatolt kicsinyítések
armada-markets-buy_limit_not_succesfull.png   armada-markets-buy_limit_not_succesfull_naplo.png  
Régi 2014-03-21, 17:55   #47 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Rájöttem időközben, sorry.
Mégiscsak nagy volt az egység. Benéztem egy tizedest
Simán kiüríthettek volna. Egyre jobban teccccik !!
Régi 2014-03-21, 18:22   #48 (permalink)
Tag

chrisbf1 logója

Összes hozzászólás: 51
chrisbf1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.chrisbf1 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Hello!

Ezt a 15 euros számlát,bárki nyithat?Nem kell hozzá élő számla......
Csak simán regisztrálok és kész?
chrisbf1 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-21, 18:29   #49 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
chrisbf1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hello!

Ja, annyi volt időben mint bármelyik másik demo. Majdnem annyit is ér.
Nem kell hozzá semmi fényképes terefere.
(max 15 eurot engednek nyerni vele)
Mézesmadzagnak k....a gyors!!
Régi 2014-03-21, 18:33   #50 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
chrisbf1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hello!

jaja, bárki.
puding próbája az evés. ugyebár
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Liquid Markets attiati Brókercégek 611 2016-02-08 08:33
Markets.com Zombory Brókercégek 21 2015-10-13 18:44
IC Markets chrisbf1 Brókercégek 10 2014-11-18 23:58
DF Markets Suhi Brókercégek 0 2012-03-20 18:52
IG Markets Jegesmaci Brókercégek 0 2011-01-11 10:56

A pontos idő 12:15 , a GMT +1 időzóna szerint.