Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-11-18, 17:53   #1 (permalink)
Új tag

tomidebrecen logója

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
tomidebrecen a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Bináris opciók - Könnyű internetes pénzkeresés vagy becsapás?

Hello!

Elég új vagyok ehez az egész tőzsdés dologhoz. Egy pár napja hallottam először a bináris opciókrol. Találtam több weboldalt pl. http://www.top10binaryoptions.net/ és sok más hasonló top10-es weboldalt.
Legalisak ezek a bináris opciók. A 'trading platformok' megbizhatóak? Magyarokat fogadnak el?

Köszi.
tomidebrecen nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-12-25, 14:45   #2 (permalink)
Tag

Hely: Pest megyében
Összes hozzászólás: 33
Hírnév szint: 4
Abigela a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
tomidebrecen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hello!

Elég új vagyok ehez az egész tőzsdés dologhoz. Egy pár napja hallottam először a bináris opciókrol. Találtam több weboldalt pl. http://www.top10binaryoptions.net/ és sok más hasonló top10-es weboldalt.
Legalisak ezek a bináris opciók. A 'trading platformok' megbizhatóak? Magyarokat fogadnak el?

Köszi.
A bináris opciós kereskedés egy rendkívül vitatott téma. Mindazonáltal én pártolom. De! Engedd meg, hogy "régi motorosként" felhívjam egy-két fontos dologra a figyelmed.

1./ Ne dőlj be a reklámoknak, bármilyen kecsegtetően hangzanak is, próbálj a sorok között olvasni. Ez a terep kezdőnek nem való, mert sok csalódás fogja érni. Csak akkor javaslom kezdőnek, ha van egy olyan - már tapasztalt binary option trader ismerőse, aki bevezeti ennek a fajta kereskedésnek a rejtelmeibe. Sajnos nekem anno nem volt ilyen, így én nagyon megfizettem az árát annak a tudásnak, amivel ma rendelkezem e téren. Én 2012. óta kereskedek bináris opciókkal.

2./Fontos tudnivaló, hogy egyáltalán nem egyszerű még tapasztalt kereskedőnek sem egy újfajta kereskedési módszert elsajátítani, ha nincs hozzá demo számla, amin begyakorolhatná a stratégiáját. Ha ezt egyből élesben kell produkálni, tuti a bukás, akár az egész tőke elvesztése. Nagy koncentrációt és nagy fegyelmezettséget igényel és rendkívül fontos itt is a bróker választás.

3./A bináris opciós brókereket is felügyeli néhány szerv, az Európaikat a ciprusi Cysec - ezen a linken: http://www.cysec.gov.cy/default_en.aspx - tudsz tájékozódni, ha valamelyik brókercégnek utána akarsz nézni. Egyszerűbb a dolgod, ha a bróker honlapján megkeresed a regisztrációs számot és annak alapján keresed ki a listából. Persze van, hogy egy egész más céget találsz a megadott szám alatt beregisztrálva és akkor további nyomozás szükséges. Több esetben offshore cégek állnak mögöttük és ettől elég megfoghatatlanok, ez jelenti a legnagyobb veszélyt szerintem.
Vagyis a regisztráció sem garancia semmire.
Mondjuk én mindig úgy fektetek be, hogy nagy veszteség ne érjen, ha lelépnek a pénzemmel. Rengeteg kecsegtető bónuszuk is van, amit nem javaslok szintén, mert azt egy kezdő nem tudja teljesíteni és az is akadálya lehet annak, hogy esetleg nem tudod kivenni a pénzed.
Azért működik ez a dolog, még ha ilyesztőnek is tűnik így elsőre, csak itt is mind a klasszikus kereskedés esetén fontos, hogy kivel kötsz üzletet. Fontos a bróker választás.
Beollóztam ide egy két infot még ezzel kapcsolatban, ezek nem az én okfejtéseim, de összességében egyetértek vele és hasznosnak találom.

- A bináris opciók egy egyszerű és kielégítő pénzügyi kereskedési termék. A bináris opciók minden egyes kereskedésnél fix visszatérítéssel szolgál, függően a kereskedéstől ami nyereséges volt “In The Money”, vagy veszteséges“Out Of The Money”, esetleg pénzénél maradt“Out Of The Money”. Bináris opciók – ami a digitális opciókra utal – a leggyorsabban növekedő pénzügyi kereskedési termékek egyike a világon, mert egyszerűek és a biztonságot nyújtanak minden kereskedéshez, és vonzó kereskedési eszközökkel lát el minden pénzügyi befektetőt. A bináris opciók szintén hasonlít, a már ismert hedzselés eszközhöz a bevált pozíciók felvételéhez.

- A bináris opciós kereskedés szerencsejáték?
A bináris opciókkal való kereskedés és maga a kereskedés nem minősül szerencsejátéknak, ha nem tekinti annak. A kereskedés készségeken és tudáson alapszik. Használva az Ön meglévő készségeit és piaci tudását, kifinomult kereskedési döntéseket tud hozni.

- Legális a bináris opciós kereskedés?
Igen az! Ugyanúgy mint bármilyen más pénzügyi termék, a bináris opciós kereskedés 100%-ban legális és ajánlott is, mint egy tőzsdén kívüli ügyleti termék.
Abigela nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-12-25, 19:16   #3 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.281
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
tomidebrecen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hello!

Elég új vagyok ehez az egész tőzsdés dologhoz. Egy pár napja hallottam először a bináris opciókrol.
Ezt már kiveséztük, ebben a topicban olvashatsz róla pro és kontra: Bináris opciókereskedés, daytrade-re is alkalmas, új és egyszerű lehetőség!
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-12-25, 22:02   #4 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 187
Hírnév szint: 8
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Habibabut kérdezd,bár szerintem már abbahagyta az egészet és a déltengereken valahol nyaralgat ahol nincs internet.(Mert ugye azóta eltelt 1-2 év és azokkal a hozamokkal amiket mesélt nincs remény,hogy beszélni tudjumk vele)
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-13, 11:36   #5 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
IQOP a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Egyetértek,hiszen a demószámla a legfontosabb,ahol ki lehet gyakorolni stratégiánkat.
IQOP nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-31, 13:44   #6 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
kalmank a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás saját tapasztalat

Szia!

Én se vagyok egy régi motoros de mostmár kezdem megismerni átlátni a bináris kereskedést sok helyen kutattam utána végül egy oldalon találtam meg a nekem segítő stratégiákat, brókereket és oktatóanyagokat. http://binariskereskedes.com/index.html
csak javasolni tudom ugyanis én azóta sikeresen kereskedem bár még az állásom nem hagytam ott de remek kiegészítés idővel talán főállás is lehet.
kalmank nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-31, 13:48   #7 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Még véletlen sem gerillamarketing célból írtál egyszerre két topicba, igaz?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-31, 20:39   #8 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kalmank eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Én se vagyok egy régi motoros de mostmár kezdem megismerni átlátni a bináris kereskedést sok helyen kutattam utána végül egy oldalon találtam meg a nekem segítő stratégiákat, brókereket és oktatóanyagokat. http://binariskereskedes.com/index.html
csak javasolni tudom ugyanis én azóta sikeresen kereskedem bár még az állásom nem hagytam ott de remek kiegészítés idővel talán főállás is lehet.
Kicsit gyermetegre sikerült mindez
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-03, 20:26   #9 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
dennis12 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Érdekelnek otthoni munkák, pénzkeresési lehetőség? (Nincs MLM, piramis, egyéb visszataszító dolog ) Amivel találkozhatsz: YouTube partner program és nézettség növelés, Instagram Marketing, Fordítási Munkák, Freelancer munkák (bármi, programozástól kezdve, videó vágás, amit el tudsz képzelni), Ingyenes Domain szerzés, Ingyenes VPS ..a
Csekkold: http://valodi-otthoni-penzkereses.blogspot.com/
dennis12 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-23, 22:59   #10 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 1
NIXON a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
dennis12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érdekelnek otthoni munkák, pénzkeresési lehetőség? (Nincs MLM, piramis, egyéb visszataszító dolog ) Amivel találkozhatsz: YouTube partner program és nézettség növelés, Instagram Marketing, Fordítási Munkák, Freelancer munkák (bármi, programozástól kezdve, videó vágás, amit el tudsz képzelni), Ingyenes Domain szerzés, Ingyenes VPS ..a
Csekkold: http://valodi-otthoni-penzkereses.blogspot.com/
Vááóó, a gengszter élet választott téged
NIXON nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
binaris kereskedes binariskezdo Bemutatkozás 3 2014-12-24 14:56
Internetes vállalkozás, vagy haszonálat meglévő ügyfélkőrrel jtigyi További befektetési formák 0 2014-05-13 11:50
Áttekintése a bináris brókereknek bravafx Csevegés 0 2012-11-01 08:52

A pontos idő 13:54 , a GMT +1 időzóna szerint.