Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-02-04, 16:49   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
blueprintcapital a hírnévhez vezető út elején jár.
Lightbulb Remote Trader lehetoseg egy Londoni befekteto cegnel. - Kockazatmentes toke

Udvozlok Mindenkit!

Egy Londoni befekteto ceg ajanlatat szeretnem itt megosztani.
Ugynevezett "Remote Trader"-eket keresunk akik a szamukra elkulonitett (£25,000) szamlat kezelnek otthonukbol. Szemelyes vagyonaval senki nem felel a szamla egyenlegere nezve (£-10,000 StopLoss-nal kerul a szamla felfuggesztesre) es 35% - 65% aranyban osztodik a nyereseg.

A 6 legfobb USD keresztarfolyam all rendelkezesre kereskedes celjabol, minden trader szemelyes risk managementet kap (24/7).

Alapfoku angol nyelvtudas szukseges, magyar nyelvu kapcsolattarto mindig rendelkezesre all.

Csatoltam a legfobb iranypontokat, az erdeklodok magyar vagy angol nyelvu CV-jet az alabbi cimre varom: mark.lekeny@blueprintcapital.co.uk

Udv,
M. L.
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: doc Remote Trader Programme Intro.doc (24,5 KB, 113 olvasás)
blueprintcapital nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-04, 17:27   #2 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Első olvasásra izgalmas, érdekes.

De „the monthly cost associated with this programme is £250 + VAT”?

Ezek szerint vállalkozó jogviszony? Van havi költség és csak 40% hozam fölött van jutalék? Minimum 400 pip daytrade-del?

És ez egy 2015-ös, még alig kész honlap/cég?

More information, please.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-02-04, 17:27   #3 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

"The monthly cost associated with this programme is £250 + VAT. "
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-04, 17:48   #4 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Első olvasásra izgalmas, érdekes.

De „the monthly cost associated with this programme is £250 + VAT”?

Ezek szerint vállalkozó jogviszony? Van havi költség és csak 40% hozam fölött van jutalék? Minimum 400 pip daytrade-del?

És ez egy 2015-ös, még alig kész honlap/cég?

More information, please.
Pontosan, vallalkozoi jogviszony lep fol a ceg es a trader kozott. A 250+VAT havidij a ceg koltsegeinek a fedezesere szolgalnak, mivel allando 24/7 kapcsolattartas es ekkora nagysagu szamlak kezelesehez allando risk managmentet igenyel, de ugy gondolom, hogy a kockazatmentes tokeben rejlo lehetosegek messze meghaladjak a havidijat.

A hozammal kapcsolatban: A jutalek minden egyes megkeresett fontra ervenyes, a 40% (£10,000) fontos megkotes csupan a kifizetes feltetele. (amint eleri a 10,000 hozamot, rogton megkap 3,500 fontot).

Termeszetesen a negyedeves elbiralas soran +5% hozam (3 honap alatt) eseteben duplazodik a szamla erteke, es ezzel egyutt termeszetesen a megengedett "trade-size" is.

A cegre tekintettel, termeszetesen nem egy frissen alakult csoport, ugyanakkor ez a Remote Trading program egy iden beindult rendszer. Az utolso simitasok alatt van egy kozos portal fejlesztese az osszes Remote Trader-unk szamara, ahol a hazon beluli analistaink folyamatos elemzesei lesznek elerhetok illetve segiti a kommunikaciot a kulfoldi tradereink szamara.

Nyugodtan varom a tovabbi kerdeseket.
Régi 2015-02-04, 18:36   #5 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Köszönöm a választ.
Azt a 400 pipet elírtam, így még nehezebb a pálya.
Ha nem vállalkozói jogviszony lenne, és a költséget is elfelejtenék (ez ugye elvileg kigazdálkodható lenne a sok-sok profitból is), akkor belevágnék.
Így nem.
Régi 2015-02-04, 19:06   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én ha ilyen vállakozást indítanék úgy csinálnám hogy a "traderek" a tudtuk nélkül valójában demószámlákon tradelnének a 25000 fonttal.
Ilyen megkötésekkel (nincs tőkeáttétel, napon belül) csak a legjobbak jutnának el a kifizetésig, ők is csak viszonylag sok idő alatt. Addig meg egy csomó havidíjat begyűjtenék, amiből akár még a nyerteseket is ki tudnám fizetni, vagy lelépnék.
De persze csak én vagyok ilyen rosszindulatú, itt nyilván nem erről van szó.
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-04, 19:19   #7 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Termeszetesen reszben egyetertek az elottem szolokkal, ugyanakkor azt mindenekelott szemmel kell tartani, hogy itt senki nem szamolhat azzal, hogy minden honapban eleri a kifizeteshez szukseges hozamot. Ugyanakkor, a megengedett 25k lot vagy 1.25 font / pip tradesize eseteben, ahhoz hogy a havidijat fedezni lehessen, mindossze 200 pips nyereseget kell produkalni. Ennel meg fontosabb, hogy 3 hónap allatti +5%-os nyereseg eseten ezek az ertekek megduplazodnak. Az ev vegere elerheto 200,000 fontos alap mar komoly lehetosegeket relyt, (ekkor mar a havidij fedezese abszolut nem problema).
Tovabba azt sem lehet elfelejteni, hogy institucionalis elemzések havidija önmagában messze meghaladja az altalunk kert havidijat.
Régi 2015-02-04, 19:45   #8 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Öt betű. P.o.n.z.i!
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-05, 08:02   #9 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
blueprintcapital eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
azt mindenekelott szemmel kell tartani, hogy itt senki nem szamolhat azzal, hogy minden honapban eleri a kifizeteshez szukseges hozamot.
Tovabba azt sem lehet elfelejteni, hogy institucionalis elemzések havidija önmagában messze meghaladja az altalunk kert havidijat.
Elgondolkodott már azon valaki, hogy miért keres Magyarországon 10-ed annyit egy orvos, mint Londonban? Miért kap egy szaki ötödannyi bért a kecskeméti Mercinél, mint német kollegája Deutschlandban? Miért vállalkozói jogviszony jutalékos rendszert erőltetnek itthon a multi pénzügyi cégek?

Na szóval, angol alapbér + ösztönző jutalék, és máris érdekes az ajánlat. Különben kénytelenek lesztek az "institutionalis elemzéseiteket" magatok lekereskedni és jutalékból fedezni a költségét…
Régi 2015-02-05, 08:20   #10 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 3
tradery2015 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez szerintem kamu. Komoly cég nem kér havidíjat, hanem örül, ha talál olyan tradert, aki megfelel az igényeinek és kialakul egy win-win situation.
Régi 2015-02-05, 08:28   #11 (permalink)
Tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 98
Hírnév szint: 4
marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Érdekes az egész... aki jó tréder, tud kereskedni, az nem fog x osszeget azért fizetni, mert szuksége van elemzésre. Ha már megtanult "institucionális elemzés" nélkul kereskedni, akkor mi szuksége van rá?
Az még kulonosebb, hogy mindenféle számlakivonat nélkul johet mindenki. Magamból indulok ki: Ha én keresnék fx tradereket, az elso dolog lenne, hogy kérném az éles számlakivonatot. Utána beszélhetunk arról hogy hogyan tovább. A mondandódból úgy vettem ki, hogy bárki johet, aki fizet... Ha ekkora ugyet csinál egy 25k font kereskedési tokét adó cég 250+adó fontból, akkor hogyan vegyem komolyan?

Sorolhatnám még a kételyeimet, de nem akarom rontani az uzletet. Nyilván sok munkátok van benne. Akiket viszont érdekel az ilyen meló, annak tudom javasolni a topsteptrader.com-ot.

Utoljára módosítva: marcelhossa által : 2015-02-05 08:29 Oka: elírás
marcelhossa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-05, 11:25   #12 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Termeszetesen a "szamlakivont nelkul johet mindeki aki fizet" nagyon messze all a valosagtol. Szimplan azert terjesztettem elo a teljes tervet, hogy mindeki tisztaban legyen a feltetelekkel es ne kelljen felesleges koroket futnunk.

Elfogadom a "ha valaki ert a szakmahoz, az tud keresni egy ilyen lehetoseg nelkul." Viszont akkor hagy eljek az analogiaval, ha valaki keres penzt, akkor minek vesz fel kolcsont a bankbol? Egyszer csak majd ugyis megkeresi.

A szamok tisztaban vagyok vele magyar viszonylatban, hogy meredekek, de 10 millio forintos kockazatmentes toket ha valaki tud szerezni 1% os havi kamattal (termeszetesen account size novekedessel ez radikalisan csokken) az kerem, hogy szoljon mert azonnal repulok haza.

Felmerulhet a kerdes, hogy akkor az egy szazalekot megtarva miert nem £25 es £2,500 az ajanlat, csupan egy ok miatt, itt nem arrol van szo, hogy 100 embert akarnank erre a lehetosegre felvenni es csupan a 25 fontokat begyujtogetni.

Termeszetesen tisztaban voltam vele, hogy sok kritika fog erkezni, de sajnos nem charity-kent funkcionalunk, maximum 3 embernek tudnank ezt a lehetoseget biztositani az en felugyeletem alatt, csupan gondoltam, hogy megosztom ezt a magyar piacon is, hatha felkelti valakinek a figyelmet mivel kepesek vagyunk rajtam keresztul a magyar kommunikaciora, en meg azok koze tartozom, hogyha tehetem szivesebben vonnek bele otthoni munkaerot, mint az itt sorban allo angol traderek egyiket, mert tudom mennyi lehetoseg van otthon vs. itt.
Válaszol

Címkék
állás, FOREX, trading

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
ZuluTrade egy uj lehetoseg? ByBrumy Bemutatkozás 9 2014-10-23 19:02
Kereskedő befektető kapcsolat Brian További befektetési formák 17 2014-05-06 17:50
tesztelt, működő szolgáltatáshoz befektető szükséges jtigyi További befektetési formák 6 2014-02-28 10:38
Bróker/befektető cég alapítás feltételei Matt Kezdőknek 14 2012-06-20 22:35
Befektető keresés a fogyókúra piachoz Valaki További befektetési formák 1 2010-09-23 10:26

A pontos idő 18:20 , a GMT +1 időzóna szerint.