Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-12-30, 11:30   #1 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás Tuti Biznisz

Hello

arra gondoltam, hogy ide lehetne gyűjteni a tőzsdén kívüli, de azzal a metódussal máshol is nyereséges üzleteket, ötleteket. Konkrétan engem érdekelne, hogy jelenben ma Mo-on milyen legálisan végezhető, nem bűnözés stb, üzlet van, ami kb. ugyanúgy hoz, mint a forex, 1 egységet befektetek és jó eséllyel minimum 2 egységet nyerek, de legyen benne a nagyobb nyerő lehetősége is. Tud valaki ilyen bizniszt ma idehaza? Minden ötlet jöhet, az usb kábel eladástól kezdve bármi. Ja és nem árt, ha nem szívja le a rendszer a profit nagy részét ilyen olyan adókkal, legyen értelme csinálni.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 13:33   #2 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Tuti, hogy nem fogja itt veled senki megosztani a tuti bizniszét. Ha legális azért. Ha nem meg azért.
Régi 2016-12-30, 13:53   #3 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Gyanítom, de tettem egy próbát. Kérdésem: akkor mi célja van ennek a fórumnak? A fikázás? A sunyiba , csendben technikák ellesése? Indítottam optimistán egy másik topicot, ha jól emlékszem 6-an jelezték benne, hány éve próbálnak forexből nyereségessé válni. Ebből arra következtetek, hogy a maradék 4600 tag full nyereséges. Ja, nem, full lelépett kisebb nagyobb bukta után. Vagy, itt leskelődik a grált várva.. Mondom, nem értem mi értelme így ennek.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 14:16   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.876
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gyanítom, de tettem egy próbát. Kérdésem: akkor mi célja van ennek a fórumnak? A fikázás? A sunyiba , csendben technikák ellesése? Indítottam optimistán egy másik topicot, ha jól emlékszem 6-an jelezték benne, hány éve próbálnak forexből nyereségessé válni. Ebből arra következtetek, hogy a maradék 4600 tag full nyereséges. Ja, nem, full lelépett kisebb nagyobb bukta után. Vagy, itt leskelődik a grált várva.. Mondom, nem értem mi értelme így ennek.
Például figyelheted a saját brókeredet és a többit is. Ez nagyon hasznos lehet. Csőd esetén együttműködhetsz másokkal.

Ezzel a topikkal kapcsolatban, ez tőzsdefórum, nem ócskapiac.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 17:14   #5 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Hely: Ahol nem is gondolnad
Összes hozzászólás: 287
Hírnév szint: 4
Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Hello

arra gondoltam, hogy ide lehetne gyűjteni a tőzsdén kívüli, de azzal a metódussal máshol is nyereséges üzleteket, ötleteket. Konkrétan engem érdekelne, hogy jelenben ma Mo-on milyen legálisan végezhető, nem bűnözés stb, üzlet van, ami kb. ugyanúgy hoz, mint a forex, 1 egységet befektetek és jó eséllyel minimum 2 egységet nyerek, de legyen benne a nagyobb nyerő lehetősége is. Tud valaki ilyen bizniszt ma idehaza? Minden ötlet jöhet, az usb kábel eladástól kezdve bármi. Ja és nem árt, ha nem szívja le a rendszer a profit nagy részét ilyen olyan adókkal, legyen értelme csinálni.
Ha ha ,
ez a legnagyobb.
Talcan a kesz forro kave tejjel cukorral, teszek ra habot is es johet a 2R.
Almostakbal nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 18:10   #6 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

felejtsétek el
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 20:15   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 392
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Kérdésem: akkor mi célja van ennek a fórumnak?
Hát nem sok minden.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 20:49   #8 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Hello

ott volt előtted.....
Veszel forex testert egy zsákkal-65-ért, csinálsz hozzá csilivilihonlapot, és továbbnyomodkedvezménnyelkétszázért.....

persze megélni nem fogsz belőle, de ha körbekeríted oktatással, akkor bónusnak jó
Régi 2016-12-30, 21:10   #9 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Azért ha van valakiben egy erős késztetés arra, hogy egy príma nagy találati arányú üzlet ötletet megosszon, és már szenved a titoktól, az leírhatja, meghallgatjuk.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 21:32   #10 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Azért ha van valakiben egy erős késztetés arra, hogy egy príma nagy találati arányú üzlet ötletet megosszon, és már szenved a titoktól, az leírhatja, meghallgatjuk.
szinte minden héten van egy átlagos ötletem, havonta egy komolyabb, aztán minden évben előjönnek újra a régiek a polcról..... és végül marad a forex

De tessék itt egy:
egész jól otthon vagyok elektronikai cuccosokban. 2006 óta kb 10x jártam a sárgáknál. "USB kábel" jellegű szutykok a célpont. A lényeg hogy ne legyen benne mozgó alkatrész(de ne memóriakártya/pendrive legyen mert azt könnyű hamisítani), ne tudja lenyelni a gyerek, és kurva olcsó legyen beszerezni.
Akár 1 hónapon belül indítható. Ha van 50 millád beszállhatsz...
szerintem 1 év alatt ki lehetne pörgetni, de ezen kívül csak rossz híreim vannak hozzá:
dolgoznod is kell majd mellé.... mert baromira nincs kedvem egyedül vinni az egészet, inkább bele sem kezdek.

na vki??
Régi 2016-12-30, 21:48   #11 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ötletnek jó, de rengetegen foglalkoznak vele. Ma olvastam egy üzleti portálon, hogy valamilyen taktikai ledlámpát visznek mint a cukrot, olyan 20-300 dollár közötti az ára teljesítménytől függően. Sajna nem találom a linket.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-12-30, 22:04   #12 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ötletnek jó, de rengetegen foglalkoznak vele. Ma olvastam egy üzleti portálon, hogy valamilyen taktikai ledlámpát visznek mint a cukrot, olyan 20-300 dollár közötti az ára teljesítménytől függően. Sajna nem találom a linket.
ha megtalálod, megmondom mennyi van rajta.
általában minden szorozható itthon minimum 2-vel, a legeldugottabb vidéki webshopból rendelve is amire rájön még a futár, de én a belvárosban nyomulnék vele.
ez pl jelenleg kb 800-ból kijön:
https://ledekboltja.hu/LED-beepithet...meszetes-feher
Régi 2017-01-05, 00:15   #13 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

bár napjainkban már nem működik:
//index.indavideo.hu/video/A_negy_novel_egyutteles_receptje?s=265.67

de érdemes odatekerni négyperchuszonötre.
Régi 2017-01-05, 06:52   #14 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 347
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

@Kockassegu
Szia! Köszi a videót. Nagy fazon volt az öreg, nyugodjon békében!
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-10, 16:19   #15 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás Tutti business

nagy fleshem volt most, megosztom félig
Tutti 100 millió nyereség érdekel valakit?

Mi kell hozzá:
1. legyen hozzá sok-sok pénzed.
nekem momentán egy fityingem sincs (be vagyok ragadva minden szektorban...diverzifikációsfullfuckingezerrel
2. Ha csak a tőzsdében látod a megoldást, máris lapozz tovább.

3. ingatlan szektor, már előkészített terep, szóval tényleg kimaradsz belőle hacsak nincs pénzes generálkivitelező vállalkozó kedvű ismerősöd.

4. van azért jó hír is: az ötletet / lehetőséget gyakorlatilag ingyen adom, nem a pénz motivál. Látom a tuttit, de nem az én műfajom.
Ha megfelelsz a "kiírásnak", viheted.
Régi 2017-01-10, 16:27   #16 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szia Kockás! Nem vagyok finnyás. Ha a 100 millka jönni akar, én nem ugrok félre. :-)
Milyen feltételekkel lehet megtudni miről van szó?
Régi 2017-01-10, 16:49   #17 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Kockás! Nem vagyok finnyás. Ha a 100 millka jönni akar, én nem ugrok félre. :-)
Milyen feltételekkel lehet megtudni miről van szó?
A lényege: Hamarosan hulladék áron lehet majd megvásárolni egy belvárosi társasház tetőterének a beépítési lehetőségét.
kb 260m2. Elméletileg 2 szint húzható rá.
Ez tényleg csak olyannak jó, aki ért is hozzá és van mögötte komoly háttér/referencia, mert anélkül úgyis csak ki lesz szórva. Egy mezei ügynök önállóan csak az idejét pazarolná.
Igen, nem daytrade.....a belépő után minimum 2 év mire kifut.
Viszont jó a setup: egyelőre csak egyetlen gusztustalanul olcsó/rossz ajánlat van. Nem lenne nehéz überelni.
Régi 2017-01-11, 05:26   #18 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Alapbeállítás

@kockasseggu

Szia! Tegnap este privat ment. Ha nem kaptad, meg kérlek jelezd. Köszi.
Régi 2017-01-18, 20:22   #19 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ha megtalálod, megmondom mennyi van rajta.
[/url]
megvan a cikk, véletlenül belebotlottam:

http://dailylifetech.com/lumify-x9/d...1111?engsec=60

aki kaszál rajta az majd küldjön egy kis tiszteletdíjat
  Válaszol idézettel
Régi 2017-01-18, 21:23   #20 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
megvan a cikk, véletlenül belebotlottam:

http://dailylifetech.com/lumify-x9/d...1111?engsec=60

aki kaszál rajta az majd küldjön egy kis tiszteletdíjat
Tipikus lehúzós oldal, az egyszerre a valóságban egy napon született "minden fasza" típusú kommentekkel.
A reklámozott 29 dolláros fantasztikus akciós (száztizenvalamennyiről leértékelve) linkekből pár nap után már egyik sem él

A legdrágább típus a knaiaknál amit találtam az 25 usd, ami garantáltan kiveri a szemed ha belenézel...
nagyrésze kijön 10dollárból-ból áfával vámmal, de persze kell venni vagy 1000 darabot..

itthon 10 ezertől indulnak.
ez egész komolynak néz ki:
http://www.airsoftcentrum.hu/shop_pr...verlampa-m952v

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 12:43 , a GMT +1 időzóna szerint.