Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-03-21, 12:07   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 9
Hírnév szint: 0
petya71 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Tréder társat keresek

Üdv!

Több, mint másfél éve figyelem a chart-ot. Rengeteg megfigyelésem van(nem youtube videókból,stb.) és sokan kihullottak mellőlem (ahogy ez lenni szokott...nyista kitartás), amit tökéletesíteni szeretnék ezért olyan megszállottat keresek, aki kb.ugynaezen a szinten van (külön úton jár).
Kérem olyan jelentkezzen csak, aki valóban tud komoly időt belefektetni és elég "őrült", hogy ezt végig is vigye. Részemről nem fog csalódni, mert nagyon erőteljes megfigyelésekről van szó.

Szintén mellőzzön az, aki el szeretne adni valamit, mert baromira nem érdekel. (már régen csinálhattam volna egy tanfolyamot, stb., ahol eladhatnám én is a dolgaimat, de engem ez a rész baromira hidegen hagy!)

Szóval legyen időd, amit maximálisan rászánsz (nem muszájból), legyen legalább 1-1.5 év chart-figyelési időd (NEM!!! 1-2 év, ami alatt a létező összes stratégiát kipróbáltad...sz@rt sem ér), legyen affinitásod együtt dolgozni (skype megosztás),
legyenek saját erőteljes megfigyeléseid (kidolgozásra várók, vagy esetleg összefésülhetők a sajátjaimmal), türelmes legyél és problémamegoldó jellem.

Ha ezek valamelyikével nem rendelkezel kérlek ne is jelentkezz, mert nincs fölösleges időm. Köszönöm!

Üdv! Péter
petya71 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-21, 12:20   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
petya71 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tréder társat keresek
Minek? Mire jó az?
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-03-21, 12:37   #3 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Mindig kell egy más meglátás is, ami az esetleges félresiklási időt lerövidíti, illetve olyan apróságot tehet hozzá, ami esetleg ott van az orrom előtt és nem látom. Szó nincs arról, hogy én eröltetnék egy trédelési stílust avagy átvenném másét...sőt az lenne a legjobb, ha teljesen más stílusú lenne az adott tréder kereskedése, így könnyebben tudnék én is ötleteket adni, illetve fordítva.

A különböző tanfolyamok és "tőzsdeisklolák" tanoncai főleg nem érdekelnek, mert "beültettek" nekik egy keretet, amin túl nem látnak, illetve nem is az a legnagyobb baj, hanem az, hogy vérremenő csatákig kiállnak mellette és hangoztatják. Közben meg csodálkoznak, hogy nem fejlődnek tovább, illetve pár év múlva kihullanak.

De reggelig írhatnék arról, hogy milyen típussal nem szeretnék együtt dolgozni, ezért inkább hagyom az első posztot érvényesülni, hogy valójában kivel is szeretnék.
Régi 2017-03-21, 12:53   #4 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.054
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Mindig kell egy más meglátás is, ami az esetleges félresiklási időt lerövidíti, illetve olyan apróságot tehet hozzá, ami esetleg ott van az orrom előtt és nem látom. Szó nincs arról, hogy én eröltetnék egy trédelési stílust avagy átvenném másét...sőt az lenne a legjobb, ha teljesen más stílusú lenne az adott tréder kereskedése, így könnyebben tudnék én is ötleteket adni, illetve fordítva.

A különböző tanfolyamok és "tőzsdeisklolák" tanoncai főleg nem érdekelnek, mert "beültettek" nekik egy keretet, amin túl nem látnak, illetve nem is az a legnagyobb baj, hanem az, hogy vérremenő csatákig kiállnak mellette és hangoztatják. Közben meg csodálkoznak, hogy nem fejlődnek tovább, illetve pár év múlva kihullanak.

De reggelig írhatnék arról, hogy milyen típussal nem szeretnék együtt dolgozni, ezért inkább hagyom az első posztot érvényesülni, hogy valójában kivel is szeretnék.
Majd, ha mutaccc érdemleges számlatörténetet, akkooooo járasd itt a csuszalesőd
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-21, 12:55   #5 (permalink)
Szenior tag

Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Egy tréder csoportot kéne találnod, ahol látnád, hogy a különböző tréderek, hogy látják a dolgokat és tudnátok tapasztalatot cserélni egymással. Nyilván ez csak a tanulási folyamat része. Később ha ebből akarsz megélni, akkor egyedül kell meghoznod a döntéseket.
Régi 2017-03-21, 12:57   #6 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miért kéne neki mutatnia bármit is?
Régi 2017-03-21, 13:01   #7 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro

Na pont az ilyeneket kerülöm, akik lobogtatnak 1-2 hetes avagy hónapos számlatörténetet és veregetik a saját vállukat szorgalmasan.

Egyébként olvasd el az első posztot és gondolkodj...nem volt itt semmi csuszaleső járatás...belelátsz dolgokat, ami nem egészséges.

Nem is értem miért okoskodsz, ha egyáltalán nem Neked szól ez a topik...Nme beszélve arról, hogy ez a Csevegő részleg.
Régi 2017-03-21, 13:33   #8 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.054
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
C@maro

Na pont az ilyeneket kerülöm, akik lobogtatnak 1-2 hetes avagy hónapos számlatörténetet és veregetik a saját vállukat szorgalmasan.

Egyébként olvasd el az első posztot és gondolkodj...nem volt itt semmi csuszaleső járatás...belelátsz dolgokat, ami nem egészséges.

Nem is értem miért okoskodsz, ha egyáltalán nem Neked szól ez a topik...Nme beszélve arról, hogy ez a Csevegő részleg.
Teljes mértékben elnézést kérek, én csak viccből irtam a fentieket, azért röhögtem utána. Nem az én stílusom ez a ''Mutass számlatörténetet'', engem senki számlája nem érdekel.

''legyenek saját erőteljes megfigyeléseid (kidolgozásra várók, vagy esetleg összefésülhetők a sajátjaimmal), türelmes legyél és problémamegoldó jellem.

Ha ezek valamelyikével nem rendelkezel kérlek ne is jelentkezz, mert nincs fölösleges időm. Köszönöm!''

Nekem van erőteljes megfigyelésem, lassan 10 éve figyelem a chartokat, 26 éve tőzsdézem részvényekkel, türelmes is vagyok és a problémamegoldó képességem (mások szerint) zseniális. Van tapasztalatom a ''közös lónak túrós a háta'' dolgokkal. Pontosan ezért nem is kívánok senkivel közösködve az idegeimet feszíteni és az időmet fecsérelni. Viszont neked sok sikert kivánok!
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-21, 13:39   #9 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy tréder csoportot kéne találnod, ahol látnád, hogy a különböző tréderek, hogy látják a dolgokat és tudnátok tapasztalatot cserélni egymással. Nyilván ez csak a tanulási folyamat része. Később ha ebből akarsz megélni, akkor egyedül kell meghoznod a döntéseket.
A döntéseimet természetesen magamnak kell meghoznom, illetve trédelni is egyedül akarok természetesen. Csupán a tökéletesítés céljából keresek partnert, aki épp ugyanebben a fázisban van. Interaktív, napi szintű egyeztetésről lenne szó, így a csoportok kiesnek...de egyébként sem arra van szükségem, hogy egy adott tréder rámeröltesse a meglátásait, mert épp elég meggyőzőek a sajátjaim is...sőt...csak tökéletesíteni kell. (Ja és indikátor mentes kereskedésről van szó, illetve a hírek nem játszanak szerepet.)

Az elképzelhető, hogy nem fogalmaztam elég világosan és ezért elnézést kérek.
Régi 2017-03-21, 13:40   #10 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Teljes mértékben elnézést kérek, én csak viccből irtam a fentieket, azért röhögtem utána. Nem az én stílusom ez a ''Mutass számlatörténetet'', engem senki számlája nem érdekel.

''legyenek saját erőteljes megfigyeléseid (kidolgozásra várók, vagy esetleg összefésülhetők a sajátjaimmal), türelmes legyél és problémamegoldó jellem.

Ha ezek valamelyikével nem rendelkezel kérlek ne is jelentkezz, mert nincs fölösleges időm. Köszönöm!''

Nekem van erőteljes megfigyelésem, lassan 10 éve figyelem a chartokat, 26 éve tőzsdézem részvényekkel, türelmes is vagyok és a problémamegoldó képességem (mások szerint) zseniális. Van tapasztalatom a ''közös lónak túrós a háta'' dolgokkal. Pontosan ezért nem is kívánok senkivel közösködve az idegeimet feszíteni és az időmet fecsérelni. Viszont neked sok sikert kivánok!
Köszönöm szépen!
Régi 2017-03-21, 14:08   #11 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Egyébként 45 éves vagyok, úgyhogy nem egy futó hóbort és holnap már más hülyeséggel rukkolok elő.
Régi 2017-03-21, 15:12   #12 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Van már egy pár éves tapasztalatom az ehhez hasonló csoportokról, vagy társulásokról. Legalább 100 különféle emberel találkoztam már ezekben. Röviden a lényeg:

1, Akinek van már önálló módszere, nem hallgat senki másra.
2, A figyelem megosztása csak elviszi a koncentrációt a legfontosabb dologról, magáról a kereskedésről.
3, Előbb utóbb mindegyik csoport szétesett, különféle okokból.
4, Nincs két, teljesen egyformán kereskedő ember, akik ugyanakkor, ugyanazt látnák a charton. Hasonlóságok viszont vannak.

Akik keresnek ilyen csoportokat, azok:
1, Maguk is tanulni szeretnének valakitől.
2, Megerősítést keresnek, mert nincs kész rendszerük amiben bíznának.
3, Unatkoznak egyedül. Ez még a jobbik eset, mert lehet hogy jó kereskedők, csak épp társaságra vágynak.

Írjál Dávidnak, hátha bevesznek a City Traderek közé, ha még működnek. Annak az esélye minimális, hogy te találsz egyetlen embert, akivel hosszú távon együtt fogsz tudni dolgozni.
Amúgy meg jogos a többiek felvetése. Ha neked ilyen igényeid vannak, más honnan tudhatná, hogy ő nem feleslegesen pocsékolja rád az idejét?
Régi 2017-03-21, 15:48   #13 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.378
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Jöhetsz nyugodtan, van még CityTrader csoport, de mi nem ilyen kooperációban működünk

Harmadik pont vonatkozik ránk: magányos szakma, és jó szakmai dolgokról is beszélgetni másokkal.

Semmi elköteleződés, semmi kötelesség, eleve mindenki mást, és máshogyan trédel.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-21, 16:45   #14 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Van már egy pár éves tapasztalatom az ehhez hasonló csoportokról, vagy társulásokról. Legalább 100 különféle emberel találkoztam már ezekben. Röviden a lényeg:

1, Akinek van már önálló módszere, nem hallgat senki másra.
2, A figyelem megosztása csak elviszi a koncentrációt a legfontosabb dologról, magáról a kereskedésről.
3, Előbb utóbb mindegyik csoport szétesett, különféle okokból.
4, Nincs két, teljesen egyformán kereskedő ember, akik ugyanakkor, ugyanazt látnák a charton. Hasonlóságok viszont vannak.

Akik keresnek ilyen csoportokat, azok:
1, Maguk is tanulni szeretnének valakitől.
2, Megerősítést keresnek, mert nincs kész rendszerük amiben bíznának.
3, Unatkoznak egyedül. Ez még a jobbik eset, mert lehet hogy jó kereskedők, csak épp társaságra vágynak.

Írjál Dávidnak, hátha bevesznek a City Traderek közé, ha még működnek. Annak az esélye minimális, hogy te találsz egyetlen embert, akivel hosszú távon együtt fogsz tudni dolgozni.
Amúgy meg jogos a többiek felvetése. Ha neked ilyen igényeid vannak, más honnan tudhatná, hogy ő nem feleslegesen pocsékolja rád az idejét?
"...4, Nincs két, teljesen egyformán kereskedő ember, akik ugyanakkor, ugyanazt látnák a charton. Hasonlóságok viszont vannak...."

Ez az egy pont, ami érdekes számomra...a többi nem...sajnálom, ha ez jött le...Nem keresek sem csoportot, sem társulást, sem olyan személyt, akivel együtt kereskednék.

Ezért nem szeretem az írott dolgokat, mert mindenki azt lát ki belőle, amit akar...épp, mint a chart-ból.

Az élő személyes (lehet online is) megbeszélések híve vagyok.
Régi 2017-03-22, 14:57   #15 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Mai két belépőm.
Régi 2017-03-22, 14:58   #16 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

https://www.mql5.com/en/charts/67778...ncial-services
Régi 2017-04-06, 12:41   #17 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
pelyvi 17 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szép napot
Ajánlom figyelmedbe a pely-way.hu ingyenes oldalt
pelyvi 17 nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
chart, kitartás, megszállottság

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Tréder, mint állás Moran Kezdőknek 318 2017-07-07 13:07
Wealth-Lab 6 programozót keresek zmolnar Tőzsdei elemző programok 1 2017-06-07 22:18
Olyan brókercéget keresek... Ntibi Brókercégek 5 2016-07-09 18:34
Aktív Tréder Program Zoli21 Tőzsdei képzések 4 2014-01-04 18:08
KERESEK valakit - j16 private fórumra belépéshez Fassenkugel Csevegés 0 2013-04-01 07:02

A pontos idő 06:36 , a GMT +1 időzóna szerint.