Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-05-17, 19:30   #1 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás nincs trend ' csak PROFIT

az árfolyam iránya TELJESEN MINDEGY ! azt mondják a legnagyobbak ' az 51-49 már NAGYON JÓ ! nos , szerényen , tényleg ... SZERÉNYEN : itt a találati arány 100 % ... de a lényeg ! egyébként sem a találati arányban rejlik. ez a stratégia kb egy év és teljesen átreformálja a tőzsdei hozzáálást .

üdv
alexabder

- TERMÉSZETESEN .... ! én is kételkedtem -

Utoljára módosítva: alleexander által : 2010-05-17 19:31 Oka: szóismétlés
  Válaszol idézettel
Régi 2010-05-17, 19:53   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
alleexander eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
az árfolyam iránya TELJESEN MINDEGY ! azt mondják a legnagyobbak ' az 51-49 már NAGYON JÓ ! nos , szerényen , tényleg ... SZERÉNYEN : itt a találati arány 100 % ... de a lényeg ! egyébként sem a találati arányban rejlik. ez a stratégia kb egy év és teljesen átreformálja a tőzsdei hozzáálást .

üdv
alexabder

Bocs de ezt én nem értem kinek és mire írod? mert olyan mintha egy itt még nem szereplő iskolának hoztál volna létre egy új topicot
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-05-18, 08:38   #3 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Létezik egy precízen kidolgozott stratégia , mely alapján teljesen mindegy merre mozdul az árfolyam . Mindenből ' profitál , egy képzés keretén belül elsajátítható , s mellékelten kapsz hozzá egy " robotot " mely alapbeállítással ! - havi kb 4% - az emlékezetes májusi csütörtököt is túlélte , sőt volt akinek megduplázta a számláját .
Metatrederen futtatható , főként devizákkal .
Most azon dolgozom , hogy Kecskemétre szervezzek egy bemutató előadást .
üdv
alexander
  Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 08:54   #4 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

igen ! az árfolyam egyáltalán NEM fontos . manuálisan NEM lehetett , mert a kommunikációs csatornák túlterheltek voltak . az " árfolyam " leszaladt a képernyőről ...
én manuálisan épp olajjal bajlódtam , kb egy óra alatt esett 3 dollárt !
üdv
  Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 09:18   #5 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 79
Hírnév szint: 9
Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ebből a témából egy kukkot sem értek!

Tán csak annyit, hogy alleexander gyógyszere elgurult. Bocs.
Régi 2010-05-18, 09:50   #6 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 56
Jegesmaci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Alleexander, én mindannyiunk nevében csak annyit kérdeznék:

???????
Régi 2010-05-18, 10:13   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
Hírnév szint: 8
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
igen ! az árfolyam egyáltalán NEM fontos . manuálisan NEM lehetett , mert a kommunikációs csatornák túlterheltek voltak . az " árfolyam " leszaladt a képernyőről ...
én manuálisan épp olajjal bajlódtam , kb egy óra alatt esett 3 dollárt !
üdv

Kérlek, az előadást ne így tartsd, mert nem fogják érteni
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 10:17   #8 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 67
xexees a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

üdv
alexabder

Alex minek ez a nagy felhajtás, megfogtad az isten lábát, 100%-os taláti arányú EA. Nem szabad mutogatni, tedd fel rá a vagyonod, és te leszel a listavezető jövőre a TOP100 gazdag között.

Higgy benne, hátha meghálálja.
xexees nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 10:43   #9 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Összes hozzászólás: 221
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Létezik egy precízen kidolgozott stratégia , mely alapján teljesen mindegy merre mozdul az árfolyam . Mindenből ' profitál , egy képzés keretén belül elsajátítható , s mellékelten kapsz hozzá egy " robotot " mely alapbeállítással ! - havi kb 4% - az emlékezetes májusi csütörtököt is túlélte , sőt volt akinek megduplázta a számláját .
üdv
alexander
100% találati arány. Havi kb.4% hozam. Fasza.
Bár nem lenne csoda, ha valamit félreértetem volna a mondandódból.
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 10:45   #10 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mighti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
100% találati arány. Havi kb.4% hozam. Fasza.
Bár nem lenne csoda, ha valamit félreértetem volna a mondandódból.
Ne légy kishitű Mighti , a Holy Grail, az Holy Grail.
Régi 2010-05-18, 11:19   #11 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Meglátjuk, hogy alleexander kifejti e bővebben miről is van szó, vagy csak ügyfélfogónak használja a honlapot. Nem is fejezném ki a kételyeimet (pedig vannak, no nem a 4%-ról hanem a 100% találati arányról),, de az a minimum(mondjuk inkább, hogy alap), hogy itt komoly teszteredményeknek kell lennie a múltra vonatkozólag, hogy érdemes legyen foglalkozni vele. Nyilván nem tudom, hogy a manuális stratégia milyen idősávú grafikonon fut, de annak megfelelő teszteredményt kellene produkálni, a robotról meg csak annyit, hogy azt meg legalább 10 évre visszamenőleg érdemes futtatni. Nyilván ezt megtették, csak akkor viszont kétséges, hogy a tesztidőszakot 100%-al abszolválná. Ha viszont mégis, akkor a 4%, egy tőkeáttétes piacon úgy, hogy

"egy precízen kidolgozott stratégia , mely alapján teljesen mindegy merre mozdul az árfolyam . Mindenből ' profitál "

meglehetősen kevésnek tűnik. De meglátjuk lesz e valamiféle kifejtés! Adjuk meg az esélyt alleexandernek!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 11:58   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

HŰŰHA! Az már nem semmi!
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 12:32   #13 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Igen adjuk meg az esélyt, mert lehet, hogy egészen profitábilis a rendszere. Egy kicsit átgondolja, újrafogalmazza, és kész. És akit érdekel, még talán vevő is lesz rá.
Régi 2010-05-18, 13:56   #14 (permalink)
Szenior tag

P Péter forexegyetem logója

Összes hozzászólás: 196
P Péter forexegyetem már nem kispályás.P Péter forexegyetem már nem kispályás.P Péter forexegyetem már nem kispályás.P Péter forexegyetem már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül P Péter forexegyetem részére
Alapbeállítás

Idézet:

üdv
alexabder

Azt hiszem félreértés van.
Ezt én mondom hogy "51/49" R/R az nagyon jó. DE csak abban a rendszerben nagyon jó, sőt ott 50/50 a maximum, ami kizárólag stoppal dolgozik és soha nem zár célárral!!!
Szóval kérném ne általánosítsunk, vagy ne keverjük a szezont a fazonnal.

Tehát hibásnak látom, vagyis inkább információhiányosnak a hozzászólást.
Sajnos ebből vannak aztán utólag a (nem értem, meg nem működik...stb.) konzekvenciák.

Kérném hogy olyan dolgokról írjunk véleményt, ami mögött tudjuk hogy mi van!
Egy rendszer aminek 50% a maximuma, és én tudom működtetni 45%-osan, vagy a felett, az pont olyan mint a hagyományos rendszerek (100%-os) esetében a 90% vagy afeletti találat.
Talán így kerek a dolog.

A találati arány valóban nem az elsődleges szempont egy rendszer sikerességében.
Pár évvel ezelőtt oktattak 95%-os találati arányú rendszert, amin emberek százmilliókat vesztettek el.
Ez nem kósza hír, hanem egy múltbéli tény!

A célárral záródó rendszereknek 100% a maximális találati arányuk, mint ideális helyzet.
Az enyémnek 50%.
Itt alapvető megközelítési különbségek vannak a dolgok lényegi részeiben.

Persze, egyébiránt mondjuk azt hogy "kíváncsian" várjuk a dolgot....

De ha valaki előbb szeretné megnézni hogy miről van szó, akkor itt megteheti:

http://profitkepzo.hu/tozsde/aw?gcli...FQIeZwodCFCttg

Feltételezem hogy ez az a dolog, amire gondolsz. ha nem akkor bocs.

Hál istennek hogy megvan a szentgrál!

Akkor most már nem kell tovább keresni, csak menni a tanfolyamra, nyitni a számlát, és várni hogy teljenek az évek.

Azt egyébként nem értem hogy mi volt a baj a csütörtöki tradekkel, mert nálam pl. 3 manuális rendszeren is mentek a limitmegbízások és a kéziek is, és abszolut nem volt gond.
Sőt a múltheti Online klubon megszólaltattunk egy korábbi tanulónkat aki határidővel, pozícióépítéssel a 10,000.- eurós számláján pár órán belül csinált 60,000.- eurót manuálisan. (úgy hogy a maximális kockázati szintje 1,000.- euró volt).
És még mielőtt megkérdeznétek, ezt nem demó számlán tette...és nem is ő volt az egyetlen...
Az a nap nekem is nagyon tetszett ))

Nincsenenk nagy csodák. Akinek kész rendszere van az mindig tud pénzt csinálni, akinek pedig még csak félkész, az veszít, rendszeresen, és általában többet mint amennyit keres.

Bocs hogy beleszóltam az eszmefuttatásba...

Üdv: Péter
P Péter forexegyetem nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 15:51   #15 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 105
Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Azt ugyan nem tudom mi lehetne szerénytelenebb egy 100%-os találati aránynál, azt sem, hogy "teljesen mindegy merre mozdul az árfolyam", még azt sem, hogy a trend nem számít, de azt tudom, hogy a lázasság és a vakbuzgó ostobaság most kart karba öltve jár.
A szélhámosság és csalás most már kezd lassacskán olyan méreteket ölteni, hogy komoly veszélyeket rejt.
Persze nem sokáig.
Láthattunk erre hál'istennek jó példákat a közelmúltból...

Más.

"Sőt a múltheti Online klubon megszólaltattunk egy korábbi tanulónkat aki határidővel, pozícióépítéssel a 10,000.- eurós számláján pár órán belül csinált 60,000.- eurót manuálisan. (úgy hogy a maximális kockázati szintje 1,000.- euró volt).
És még mielőtt megkérdeznétek, ezt nem demó számlán tette...és nem is ő volt az egyetlen...
Az a nap nekem is nagyon tetszett ))"

Na neee, ez hallatlan súlyos, annak ellenére, hogy láthatóan az egész eszmei felépítése a rendszernek a "gazdagodj gyorsan", végezz tanfolyamot, dőlni fog a lé...
Egyik döbbenetből a másikba estem, a komolytalanság és a szemfényvesztés különös elegyébe.
Magam részéről erről az oldalról távoztam, levonva a szükséges konklúziókat.
Üdv all.
Jegenye nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 16:18   #16 (permalink)
Szenior tag

kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Jegenye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt ugyan nem tudom mi lehetne szerénytelenebb egy 100%-os találati aránynál, azt sem, hogy "teljesen mindegy merre mozdul az árfolyam", még azt sem, hogy a trend nem számít, de azt tudom, hogy a lázasság és a vakbuzgó ostobaság most kart karba öltve jár.
A szélhámosság és csalás most már kezd lassacskán olyan méreteket ölteni, hogy komoly veszélyeket rejt.
Persze nem sokáig.

Más.

"Sőt a múltheti Online klubon megszólaltattunk egy korábbi tanulónkat aki határidővel, pozícióépítéssel a 10,000.- eurós számláján pár órán belül csinált 60,000.- eurót manuálisan. (úgy hogy a maximális kockázati szintje 1,000.- euró volt).

Na neee, ez hallatlan súlyos, annak ellenére, hogy láthatóan az egész eszmei felépítése a rendszernek a "gazdagodj gyorsan", végezz tanfolyamot, dőlni fog a lé...
Egyik döbbenetből a másikba estem, a komolytalanság és a szemfényvesztés különös elegyébe.
Üdv all.
Szerintem alapvető félreértések vannak itt.
Alexander rossz helyre írt,Péter azt hitte róla beszélnek meg a rendszeréről,és mindenki hisz mindenről mindent.
Régi 2010-05-18, 19:13   #17 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 105
Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Na még egyszer, de utoljára:

Nincs itt semmi félreértés. Vágóhíd van.
Uff.
Jegenye nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 19:17   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Na még egyszer, de utoljára:

Nincs itt semmi félreértés. Vágóhíd van.
Uff.
Ezt éppen én sem értem..végül is mindegy..
Régi 2010-05-18, 19:25   #19 (permalink)
Szenior tag

P Péter forexegyetem már nem kispályás.P Péter forexegyetem már nem kispályás.P Péter forexegyetem már nem kispályás.P Péter forexegyetem már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Persze nem sokáig.

Más.

Üdv all.

Csak a másodk felére reagálnék a hozzászólásodnak, mert az elsőt nem hiszem hogy kommentálni szeretném.

Számomra megdöbbentő hogy pont TE, aki nem ma kezdte ezt a játékot, és már láttál egyet s mást a piacokon, pont TE írsz ilyeneket.
Először nem hittem a szememnek, de aztán láttam hogy ez tényleg A Jegenye.
Ezek szerint te nem voltál ott a múlt keddi klubbon...

A "komolytalanság és szemfényvesztés" feltételezem hogy csak a hirtelen felindulásodban kerülhetett leírásra, és te sem gondoltad komolyan.
Legalábbis bízom benne hogy megtisztelsz azzal hogy nem.

Igen, vannak akik azt sugallják hogy "végezz tanfolyamot és gazdagodj meg hallatlanul gyorsan". Ezeket bírálom én is a legkeményebben veled együtt!
Ez a "mézesmadzag" amit hihetetlen könnyen meg lehet etetni a kezdőkkel!
De ne vegyünk mindent egy kalap alá, nagyon kérek mindenkit.

A kérdéseim csupán tőmondatokban a fenti beszámolóval kapcsolatban:

-nem lehetséges hogy valaki reggeltől estig minden nap a gépe előtt ül és lekereskedik minden olyan lehetőséget amit ad a piac?

-nem elképzelhető az hogy valaki, aki minden nep ( és nem egy-két hónapja) ugyanazt teszi, mindössze 1 ( azaz egy) instrumentummal, az le tudja kereskedni akár a nagy mozgásokat is?

-nem hihető az hogy amikor a piac szakad, mint azon a csütörtökön is, akkor ő ismét "munkaidőben" van és éppen tradel?

-lehetséges az hogy amikor a piac szakad mint az állat, és nem 20-30 pontot hanem ennek a jóval többszörösét, akkor a trend irányába mer kereskedni?

-hihetetlen az hogy aki pozíciót épít, amióta csak tőzsdézik, az nem száll ki akkor amikor a piac egyszerűen nem ad lehetőséget a kiszálllásra, hanem építi a tradejeit?

-elképzelhető az hogy a szokásos módon egymásra tud építeni 5-6 pozíciót a trend irányába?

-elhisszük azt , (ami tény) hogy a DAX futures ezt csinálta azon a bizonyos csütörtökön?

-lehetséges hogy valaki, aki semmi mással nem kereskedik, az le tudja tradelni a DAX "mamutot" is, amit nagyon ritkán, De ad a apiac azoknak akik mindennap kereskednek?

-el tudjuk hinni hogy van valakinek a Rosenthalnal egy számlája amin van éppen 10,000.- euró körüli összeg, és napi szinten azaz kereskedik?

-el tudjuk fogadni azt hogy volt már nap elején mindössze 1 darab short beszállási lehetőség ahol azt hiszem 5 pont (de lehet hogy tévedek és 1-2 vel nagyobb) kockázattal meg lehetett nyitni az aznapi pocícióépítés első trade-jét?

-lehetséges hogy ki tudott szállni a jóember az esésnek a végefelé, egy hihetetlenül egyszerű kiszállási stratégiával, és meg tudta longolni ugyanezt az instrumentumot, amikor a saját jól bevált rendszere szerint jelzést adott, az előzőleg megkeresett tetemes hozamnak egy töredékét visszakockáztatva?

-vajon kereshetett még kb 10,000.- eurót néhány perc alatt a hirtelen visszapattanásban, szinte kockázat nélkül?

-Mert ha ezeket a dolgokat el tudjuk hinni, akkor csak meg kell néznia DAX aznapi chartját, mondjuk 5 percesben, és a tények önmagukért beszélnek.

És elhiheted hogy aznap forró vonal volt közte és a baráti, kereskedői kör között akik ugyanezzel az instrumentummal kereskedtek aznap is.

De nyilvánvalóan egy ilyen történet még akkor sem lenne hihető, ha a héten TE mennél be a Szilárd barátommal a bankjába és együtt vennétek ki a profitjának a 90%-át, amit szigorúan hazautaltattunk vele...

Számomra megdöbbentő hogy abba is bele tudunk kötni aki havi 4%-ot tud csinálni, abba is aki havi 50-et, vagy százat, meg abba is akinek van az életében egy olyan nap amikor meg hatszorozza a számlaegyenlegét...!!!
(mondjuk végül is nem meglepő, mert én már csináltam számla megnégyszerezést, meg duplázást tanfolyamon, 80 ember előtt 3 nap alatt, élő számlán, és abba is mindenki csak a hibát kereste...)

És ne érts félre, a 100% os találati arányról a véleményem 110%-ban megegyezik a tiéddel, meg a többi meglátásodban is, csak azt nem értem hogy ha semmiben nem tudunk hinni, akkor mi a fenének kereskedünk???
Mert ebben az esetben mindössze abba kellett hinnie a tradernek hogy az az instrumentum amin nagyon , de nagyon régóta tradel, az ad egy beszállási jelet shortra aznap, és le tudja nyomni az entert 1,000.- euro kockázattal, ami egyébként az átlagos kockázati szitje.
Ehez tényleg kell hit, a többihez viszont nem!
Az hogy azon a napon utána mi történt, azt előpre senki nem tudta, ő sem, én sem, és más sem.
...persze utólag olvastam én is a nagy okos elemzéseket hogy mit kellett volna tenni...naja,...ezt inkább hívnám szemfényvesztésbnek, meg értelmetlen utólagos magyarázkodásnak.

Nekem kb 6 évvel ezelött volt egy ugyanilyen szituációm.
1 nap alatt az opció amit vettem több mint 900%-ot csinált és én tudatlan, akkor a teljes számlaegyenlegemet abba a pozícióba tettem.
Ok szerencsém volt ez kétségtelen, és abban az időben nem tudtam még igazán tudatosan kereskedni, de nem ez a lényeg, hanem hogy VAN OLYAN INSTRUMENTUM AMI KÉPES ILYEN MOZGÁSOKRA!
Aki játszott már DAX határidővel, annak gondolom nem mondok újat, meg annak sem aki ismeri a szóbanforgó trdaert, (aki egyébként meghívott vendég volt a 2010-es tradertáborban).

SZóval most lehet hogy én bántottalak meg, de ne vedd magadra, mert legalább annyira ideges vagyok mint te amikor olvastad a fenti hozzászólást.

Egyébként már intézkedtem hogy a barárom megadja a hozzájárulást ahhoz hogy Neked e-mailben elküldjem az összes olyan anyagot, amivel egyértelműen látni fogod hogy mi történt a számláján azon a napon.
Ha ezek után is kételyeket érzel, akkor nem tudok segíteni.
Akkor azt hiszem hogy én is kiregelek, innen és máshonnan is, de még azon is elgondolkodok hogy egyáltaklán érdemes-e oktatni bárkinek is a világ legnagyszerűbb szakmáját.

És igen, a "szélhámosság és a csalás" mérhetetlen méreteket ölt, pláne Magyarországon!
Ebben is egyetértünk, csak az a kérésem hogy óvatosan az előítéletekkel, mert néha visszafelé sülhet el egy-egy dolog.
(és ezt mondom maganmnak is természetesen minden új dologgal kapcsoatban).

Sajnálom hogy így alakult a mai nap.

Kereslek hamarosan e-mailen.

üdv: Péter
Régi 2010-05-18, 20:09   #20 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
P Péter forexegyetem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak a másodk felére reagálnék a hozzászólásodnak, mert az elsőt nem hiszem hogy kommentálni szeretném.

Számomra megdöbbentő hogy pont TE, aki nem ma kezdte ezt a játékot, és már láttál egyet s mást a piacokon, pont TE írsz ilyeneket.
Először nem hittem a szememnek, de aztán láttam hogy ez tényleg A Jegenye.
Ezek szerint te nem voltál ott a múlt keddi klubbon...

A "komolytalanság és szemfényvesztés" feltételezem hogy csak a hirtelen felindulásodban kerülhetett leírásra, és te sem gondoltad komolyan.
Legalábbis bízom benne hogy megtisztelsz azzal hogy nem.

Igen, vannak akik azt sugallják hogy "végezz tanfolyamot és gazdagodj meg hallatlanul gyorsan". Ezeket bírálom én is a legkeményebben veled együtt!
Ez a "mézesmadzag" amit hihetetlen könnyen meg lehet etetni a kezdőkkel!
De ne vegyünk mindent egy kalap alá, nagyon kérek mindenkit.

A kérdéseim csupán tőmondatokban a fenti beszámolóval kapcsolatban:

-nem lehetséges hogy valaki reggeltől estig minden nap a gépe előtt ül és lekereskedik minden olyan lehetőséget amit ad a piac?

-nem elképzelhető az hogy valaki, aki minden nep ( és nem egy-két hónapja) ugyanazt teszi, mindössze 1 ( azaz egy) instrumentummal, az le tudja kereskedni akár a nagy mozgásokat is?

-nem hihető az hogy amikor a piac szakad, mint azon a csütörtökön is, akkor ő ismét "munkaidőben" van és éppen tradel?

-lehetséges az hogy amikor a piac szakad mint az állat, és nem 20-30 pontot hanem ennek a jóval többszörösét, akkor a trend irányába mer kereskedni?

-hihetetlen az hogy aki pozíciót épít, amióta csak tőzsdézik, az nem száll ki akkor amikor a piac egyszerűen nem ad lehetőséget a kiszálllásra, hanem építi a tradejeit?

-elképzelhető az hogy a szokásos módon egymásra tud építeni 5-6 pozíciót a trend irányába?

-elhisszük azt , (ami tény) hogy a DAX futures ezt csinálta azon a bizonyos csütörtökön?

-lehetséges hogy valaki, aki semmi mással nem kereskedik, az le tudja tradelni a DAX "mamutot" is, amit nagyon ritkán, De ad a apiac azoknak akik mindennap kereskednek?

-el tudjuk hinni hogy van valakinek a Rosenthalnal egy számlája amin van éppen 10,000.- euró körüli összeg, és napi szinten azaz kereskedik?

-el tudjuk fogadni azt hogy volt már nap elején mindössze 1 darab short beszállási lehetőség ahol azt hiszem 5 pont (de lehet hogy tévedek és 1-2 vel nagyobb) kockázattal meg lehetett nyitni az aznapi pocícióépítés első trade-jét?

-lehetséges hogy ki tudott szállni a jóember az esésnek a végefelé, egy hihetetlenül egyszerű kiszállási stratégiával, és meg tudta longolni ugyanezt az instrumentumot, amikor a saját jól bevált rendszere szerint jelzést adott, az előzőleg megkeresett tetemes hozamnak egy töredékét visszakockáztatva?

-vajon kereshetett még kb 10,000.- eurót néhány perc alatt a hirtelen visszapattanásban, szinte kockázat nélkül?

-Mert ha ezeket a dolgokat el tudjuk hinni, akkor csak meg kell néznia DAX aznapi chartját, mondjuk 5 percesben, és a tények önmagukért beszélnek.

És elhiheted hogy aznap forró vonal volt közte és a baráti, kereskedői kör között akik ugyanezzel az instrumentummal kereskedtek aznap is.

De nyilvánvalóan egy ilyen történet még akkor sem lenne hihető, ha a héten TE mennél be a Szilárd barátommal a bankjába és együtt vennétek ki a profitjának a 90%-át, amit szigorúan hazautaltattunk vele...

Számomra megdöbbentő hogy abba is bele tudunk kötni aki havi 4%-ot tud csinálni, abba is aki havi 50-et, vagy százat, meg abba is akinek van az életében egy olyan nap amikor meg hatszorozza a számlaegyenlegét...!!!
(mondjuk végül is nem meglepő, mert én már csináltam számla megnégyszerezést, meg duplázást tanfolyamon, 80 ember előtt 3 nap alatt, élő számlán, és abba is mindenki csak a hibát kereste...)

És ne érts félre, a 100% os találati arányról a véleményem 110%-ban megegyezik a tiéddel, meg a többi meglátásodban is, csak azt nem értem hogy ha semmiben nem tudunk hinni, akkor mi a fenének kereskedünk???
Mert ebben az esetben mindössze abba kellett hinnie a tradernek hogy az az instrumentum amin nagyon , de nagyon régóta tradel, az ad egy beszállási jelet shortra aznap, és le tudja nyomni az entert 1,000.- euro kockázattal, ami egyébként az átlagos kockázati szitje.
Ehez tényleg kell hit, a többihez viszont nem!
Az hogy azon a napon utána mi történt, azt előpre senki nem tudta, ő sem, én sem, és más sem.
...persze utólag olvastam én is a nagy okos elemzéseket hogy mit kellett volna tenni...naja,...ezt inkább hívnám szemfényvesztésbnek, meg értelmetlen utólagos magyarázkodásnak.

Nekem kb 6 évvel ezelött volt egy ugyanilyen szituációm.
1 nap alatt az opció amit vettem több mint 900%-ot csinált és én tudatlan, akkor a teljes számlaegyenlegemet abba a pozícióba tettem.
Ok szerencsém volt ez kétségtelen, és abban az időben nem tudtam még igazán tudatosan kereskedni, de nem ez a lényeg, hanem hogy VAN OLYAN INSTRUMENTUM AMI KÉPES ILYEN MOZGÁSOKRA!
Aki játszott már DAX határidővel, annak gondolom nem mondok újat, meg annak sem aki ismeri a szóbanforgó trdaert, (aki egyébként meghívott vendég volt a 2010-es tradertáborban).

SZóval most lehet hogy én bántottalak meg, de ne vedd magadra, mert legalább annyira ideges vagyok mint te amikor olvastad a fenti hozzászólást.

Egyébként már intézkedtem hogy a barárom megadja a hozzájárulást ahhoz hogy Neked e-mailben elküldjem az összes olyan anyagot, amivel egyértelműen látni fogod hogy mi történt a számláján azon a napon.
Ha ezek után is kételyeket érzel, akkor nem tudok segíteni.
Akkor azt hiszem hogy én is kiregelek, innen és máshonnan is, de még azon is elgondolkodok hogy egyáltaklán érdemes-e oktatni bárkinek is a világ legnagyszerűbb szakmáját.

És igen, a "szélhámosság és a csalás" mérhetetlen méreteket ölt, pláne Magyarországon!
Ebben is egyetértünk, csak az a kérésem hogy óvatosan az előítéletekkel, mert néha visszafelé sülhet el egy-egy dolog.
(és ezt mondom maganmnak is természetesen minden új dologgal kapcsoatban).

Sajnálom hogy így alakult a mai nap.

Kereslek hamarosan e-mailen.

üdv: Péter
Mégiscsak van egy kis félreértés,csak másképpen.
Minden nap nem,de ritkán lehet ilyen alkalom,már én is láttam ilyet.
Régi 2010-05-18, 20:30   #21 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Különösen sokat nem érdemes a múltheti mozgáson vitatkozni, hiszen csak a GJ önmagában esett azon a bizonyos napon 1000 pipnél többet, és reggelre meg visszakorrigált +800 pipet, bizony volt mit fogni. Ha meg berajzoljuk hozzá a poziépítés szintjeit, tényleg elképesztő számok jönnek ki. 8 évi gyakorlás után azéért "elképzelhető" hogy le is tudja játszani az egészet, na erre mondom én, Már megint mekkora szerencséje volt
Régi 2010-05-18, 21:05   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
xexees eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Különösen sokat nem érdemes a múltheti mozgáson vitatkozni, hiszen csak a GJ önmagában esett azon a bizonyos napon 1000 pipnél többet, és reggelre meg visszakorrigált +800 pipet, bizony volt mit fogni. Ha meg berajzoljuk hozzá a poziépítés szintjeit, tényleg elképesztő számok jönnek ki. 8 évi gyakorlás után azéért "elképzelhető" hogy le is tudja játszani az egészet, na erre mondom én, Már megint mekkora szerencséje volt

Bocsánat , nem enyém a dicsőség, ezt nem én kereskedtem le, mert én nem játszok dax-al, sőt nem is vagyok kifejezetten daytrader.
(Én aznap EUR, GBP, JPY , meg arannyal tradeltem, meg sokan gondolon velem együtt)
És ez nekem valójában egy nagyon jó hír, mert az egyik hallgatónk csinálta ezt, aki alkalmazni tudja azt amit tanítottak vele!
Ez sokkal fontosabb, legaláébbis nekem, hogy látom az eredményeket.
Mert ugye mindenki ezt kérdezi, hogy kinél, milyen sikeresek a hallgatók?
(vagy biztos csak szerencsések... ők is)

Az a döbbenet hogy egyesek néhány hónap gyakorlás után már képesek önállóan benne maradni a nagy elmoszdulásokba és egy halom pénzt csinálni, meg értelmesen kockázatot kezelni.

Amúgy meg gondolom aki gép előtt van, annak nem kérdéses hogy most éppen mit kell csinálni a devizakereskedőknek, már legalábbis azoknak akik észreveszik a legalapvetőbb szignálokat, kiskockázatú belépésekre, és számít nekik valamit a főtrend.
Azt hiszem jobb néha a chartot nézni, mint fórumot olvasgatni.
Legalábbis jövedelmezőbb...

Azért köszi a bizalmat
Régi 2010-05-18, 21:40   #23 (permalink)
Szenior tag

fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Bocsánat , nem enyém a dicsőség, ezt nem én kereskedtem le, mert én nem játszok dax-al, sőt nem is vagyok kifejezetten daytrader.
(Én aznap EUR, GBP, JPY , meg arannyal tradeltem, meg sokan gondolon velem együtt)
És ez nekem valójában egy nagyon jó hír, mert az egyik hallgatónk csinálta ezt, aki alkalmazni tudja azt amit tanítottak vele!
Ez sokkal fontosabb, legaláébbis nekem, hogy látom az eredményeket.
Mert ugye mindenki ezt kérdezi, hogy kinél, milyen sikeresek a hallgatók?
(vagy biztos csak szerencsések... ők is)

Az a döbbenet hogy egyesek néhány hónap gyakorlás után már képesek önállóan benne maradni a nagy elmoszdulásokba és egy halom pénzt csinálni, meg értelmesen kockázatot kezelni.

Amúgy meg gondolom aki gép előtt van, annak nem kérdéses hogy most éppen mit kell csinálni a devizakereskedőknek, már legalábbis azoknak akik észreveszik a legalapvetőbb szignálokat, kiskockázatú belépésekre, és számít nekik valamit a főtrend.
Azt hiszem jobb néha a chartot nézni, mint fórumot olvasgatni.
Legalábbis jövedelmezőbb...

Azért köszi a bizalmat

Én csak egy dolgot nem értek: 10.000 eurós számlával 1 traden 1000 euró kockázat? És mindez daytraderként...
Én sem tartom kint a vagyonom a kereskedési számlán, de talán 10 bukónyi pénz az kevés - szerintem. Vagy állandóan utalgatni kell.

A többit, amit írtál nem vitatom, hiszen még egy átlagos napon is meg lehet keresni a kezdeti kockázat 6-8-szorosát egy piramison, ez pedig egy extrém nap volt. De én 1000 EUR/trade kockázat esetén nem 10k-t tartanék kint.
Régi 2010-05-18, 21:49   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én csak egy dolgot nem értek: 10.000 eurós számlával 1 traden 1000 euró kockázat? És mindez daytraderként...
Én sem tartom kint a vagyonom a kereskedési számlán, de talán 10 bukónyi pénz az kevés - szerintem. Vagy állandóan utalgatni kell.

A többit, amit írtál nem vitatom, hiszen még egy átlagos napon is meg lehet keresni a kezdeti kockázat 6-8-szorosát egy piramison, ez pedig egy extrém nap volt. De én 1000 EUR/trade kockázat esetén nem 10k-t tartanék kint.

Tizen valahány ezer eurós a számla, amenniyre én tudom , de közelebb van a 10-hez.
Pontosan meg fogom kérdezni a kezdeti kockázatot, és mindent amit tudni kell.
Egyébként még a 10% sem feltétlen sok, mert pozícióépítéssel időnként (az esetek 50%-ban) ennek a sokkal többszörösét keresed meg.
Egy tradenél soha nincs több megnyitva, mert mint ahogy írtam csak ezzel az egy instrumentummal kereskedik.
ERGÓ: ismeri mint a tenyerét!

A számla tudtommal folyamatosan 10,000.- körül van, mert mindig leveszi a nyereséget.
És nem ebben a hónapban tradelt először.
Tehát az a 10-es már rég nem az övé, hanem a piactól kapta ajándékba...
Régi 2010-05-18, 21:57   #25 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Persze nem sokáig.

Más.

Üdv all.
Én akkor megdupláztam a számlámat, pedig nem végeztem tanfolyamot, csak megnéztem párszor amit Péter INGYEN! feltett a youtube-ra.
Ja és nem ültem gép elött mert szeretett főnökeim ostorral ütötték a hátam, (mikor üres volt az iroda tudtam csak managelni kötéseim és egy rakás lehetőséget kihagytam)
Én nem védeni akarom Pétert, de legalább ő elmondta mit kellene csinálni.
Ezt rajta kívül nem sokan tették meg. -ingyen
Persze lehet, hogy csak szerencsém volt.
Jó lenne a tanfolyam mert még sokat hibázok és egy csomó dolog nem tiszta de már nem keresgélek stratégiát mert ez szerintem működik.
Pénzem egyenlőre nincs rá mert az autókereskedőm ellopta az autómat, de güjtögetek...
(bizony a tőzsdén kívül is lehet egy csomó pénzt veszteni...)
Ezt leszámítva szerencsésnek érzem magam mert csak február óta foglalkozok a dologgal, és statisztikailag már le kellett volna nulláznom a számlámat.
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 22:07   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én akkor megdupláztam a számlámat, pedig nem végeztem tanfolyamot, csak megnéztem párszor amit Péter INGYEN! feltett a youtube-ra.
Ja és nem ültem gép elött mert szeretett főnökeim ostorral ütötték a hátam, (mikor üres volt az iroda tudtam csak managelni kötéseim és egy rakás lehetőséget kihagytam)
Én nem védeni akarom Pétert, de legalább ő elmondta mit kellene csinálni.
Ezt rajta kívül nem sokan tették meg. -ingyen
Persze lehet, hogy csak szerencsém volt.
Jó lenne a tanfolyam mert még sokat hibázok és egy csomó dolog nem tiszta de már nem keresgélek stratégiát mert ez szerintem működik.
Pénzem egyenlőre nincs rá mert az autókereskedőm ellopta az autómat, de güjtögetek...
(bizony a tőzsdén kívül is lehet egy csomó pénzt veszteni...)
Ezt leszámítva szerencsésnek érzem magam mert csak február óta foglalkozok a dologgal, és statisztikailag már le kellett volna nulláznom a számlámat.
Tudod mi a szerencse pl egy ilyen napon?!

elmondom:
-az ha van áram éppen akkor a lakásodban.
-ha múködőképes a számítógéped.
-ha éppen nem ment el a vihar miatt minden internetkapcsolatod.
-az ha nincs gipszben mindkét kezed és meg tudod nyomni az entert.
-szerencse ha van a számládon éppen szabad tőke.
-meg az ha akkor éppen gép előtt vagy amikor kell.

-szerencse az amikor áthajtasz a piros lámpán 200-zal, és nem jönnek keresztbe....

Na ez a szerencse!

Nem az amikor szakad a piac, de úgy hogy életemben nem láttam még ilyen szépet és van rá stratégiád amit a múltban kipróbáltál és tudsz benne hinni annyira hogy le tudd kerekedni akkor, amikor kell...

NA EZ NEM SZERENCSE!
EZT ÚGY HÍVJÁK HOGY KÉSZ RENDSZER, MEG MÖGÖTTE EGY EMBER, AKIT LEHET LASSAN TRADERNEK NEVEZNI...

A jó az hogy aznap a saját fórumunkon nem győztem olvasni, meg nézegetni a sikres tradeket, meg utána kaptam a rengeteg köszönö levelet...
"A sok szerencsés..."
Még a végén kiderül hogy kishazánkban "szerencsés" emberek élnek, csak eddig ők maguk sem tudták.

Egyébként ugyanezt hallgattam 2009-ben is, amikor szakadt a részvénypiac, és ömlött a pénz, hogy "szerencsénk volt".
(meg mindenkinek aki észre vette hogy az 1 évtizede tartó "buy and Hold" szemlélettel most már kitörölheti...)

na, ja, ilyen az élet...

Erre igaz viszont van az a közmondás hogy: "mindenki a maga szerencséjének a kovácsa.
Régi 2010-05-18, 22:26   #27 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

A jó az hogy aznap a saját fórumunkon nem győztem olvasni, meg nézegetni a sikres tradeket, meg utána kaptam a rengeteg köszönö levelet...
"A sok szerencsés..."
Még a végén kiderül hogy kishazánkban "szerencsés" emberek élnek, csak eddig ők maguk sem tudták.
Múlthéten tőlünk is kaptál köszönetet a ForexEgyetem topikban. Csak most úgy átkeveredet ide mindenki…
Régi 2010-05-18, 22:27   #28 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bocsánat, most látom hogy itt a nagy indulatokban szétoffoltuk ezt a fórumot.
Szegény alleexander-t meg nem hagyjuk szóhoz jutni..

Harzol, ha ez így van, akkor kérlek tedd amit kell.

Mégegyszer elnézést.
Régi 2010-05-18, 23:47   #29 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 377
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Fogalmam sincs mit kéne tennem, mert azt se tudom mi ennek a topiknak az alap témája. Valaki felvilágosíthatna.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-18, 23:58   #30 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Alapbeállítás

Idézet:

üdv
alexabder

Idézet:
üdv
alexander
Ezzel kezdődött. Azóta se érti senki, miről is van szó, de heves indulatokat váltott ki belőlünk ez a két üzenet. Majd ezek az indulatok egy „félreértés spirálba” vezettek.
Régi 2010-05-19, 00:10   #31 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 377
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ezt még én is értem, csak azt nem mit keres ez az egész a Tőzsdei képzések közt.
Ha holnapra sem derül ki, akkor azthiszem átteszem a Csevegés alá, ott minden ilyesmi elfér.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 00:11   #32 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fogalmam sincs mit kéne tennem, mert azt se tudom mi ennek a topiknak az alap témája. Valaki felvilágosíthatna.
Szerintem „Delete” és kérjük meg Alleexandert, hogy egy kicsit pontosabban fogalmazza meg a címadó üzenetet.
Régi 2010-05-19, 00:49   #33 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Daytrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Sziasztok olyan forró itt minden hadd tisztázzam picit magam,még 1 nullát hozzá kell tenni a számlámhoz.
Daytrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 08:17   #34 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

24 óra elteltével : 51.76 $ profit egy 1000 $ számlán . Becsapottnak érzem magamat .

" Létezik egy precízen kidolgozott stratégia , mely alapján teljesen mindegy merre mozdul az árfolyam . Mindenből ' profitál , egy képzés keretén belül elsajátítható , s mellékelten kapsz hozzá egy " robotot " mely alapbeállítással ! - havi kb 4% - az emlékezetes májusi csütörtököt is túlélte , sőt volt akinek megduplázta a számláját .
üdv
alexander "
  Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 08:46   #35 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 37
GG_FOREX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.GG_FOREX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
24 óra elteltével : 51.76 $ profit egy 1000 $ számlán . Becsapottnak érzem magamat .

" Létezik egy precízen kidolgozott stratégia , mely alapján teljesen mindegy merre mozdul az árfolyam . Mindenből ' profitál , egy képzés keretén belül elsajátítható , s mellékelten kapsz hozzá egy " robotot " mely alapbeállítással ! - havi kb 4% - az emlékezetes májusi csütörtököt is túlélte , sőt volt akinek megduplázta a számláját .
üdv
alexander "
Nem lehetne úgy írnod, hogy esetleg más "halandó" ember is értse ?

Bár gondolom ezt szándékosan teszed és ez is a marketing része, de ilyen reklámszagú bejegyzéseknek szerintem nincs itt a helye.

Ha akarsz valamit ismertetni, akkor írd le érthetően!

GG
GG_FOREX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 09:03   #36 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Hát alleexander, akkor most újra kérdezem:

Mit szeretnél mondani tulajdonképp????

Régi 2010-05-19, 09:33   #37 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Daytrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok olyan forró itt minden hadd tisztázzam picit magam,még 1 nullát hozzá kell tenni a számlámhoz.

Köszönöm, hogy Te is bekapcsolódtál.
Tehát a számlád 1% -a volt a kezdeti kockázat. A nyereség viszont ennek kb. az 50-szerese volt Péter által leírtak szerint.

Még egy kérdésem van:
Piramisépítéskor a ráépítendő mennyiséget hogyan határozod meg?
Elképzeléseim:
1. A következő ügylet független a többitől
2. Az összkockázat 0 legyen
3. Kockáztatod az eddig elért nyereséget is (az utolsó pozi mindent visz )
4. A ráépítendő pozi kockázata kisebb, mint a már levédett nyereség, ezzel biztosítog a garantált plusszos kiszállást
5. Egyéb
Régi 2010-05-19, 10:02   #38 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 60
lemir már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lemir már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

üdv
alexander "
Alexander!

Mivel létrehoztad ezt a topikot, feltételezem, hogy valami oka csak volt, mely eddig nemigazán derült ki.
Legalább azt áruld már el, hogy…
-Valamit el akarsz adni nekünk, vagy
-Valamit meg akarsz osztani velünk?

Amennyiben a fentiek közül valamelyik, akkor légyszíves beírni legalább egy tucat setupot illetve annak kockázatát, célprofitját. Tehát olyant, amiből ugyan nem derül ki a „féltve őrzött titkod/stratégiád, de az eredményessége hellyel-közzel látható ! Természetesen nem utólag……. LIVE !
Amennyiben nem teszed meg, akkor zsákbamacska marad az „titkod/ötleted”, melyre sztem senki sem vevő.
Üdv. lemir
lemir nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 14:03   #39 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Óh ' dobjátok el bátran azt amiért itt vagytok...
üdv
alexander

- tegnap reggel óta 64 $ profit , egy mini számlán -
  Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 14:08   #40 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Óh ' dobjátok el bátran azt amiért itt vagytok...
üdv
alexander

- tegnap reggel óta 64 $ profit , egy mini számlán -

Miért mini számlán tradelsz? Nem hiszel eléggé a rendszeredben?
Régi 2010-05-19, 15:28   #41 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

a hitre , és az esélyre nem nekem van szükségem, elvitt benneteket a MESTERSÉGES Bábeli zavar csapdája !
olvassátok el FIGYELMESEBBEN mit is írtam kezdetként , ha nem értitek ...
üdv
14.03 óta 75 $-ra nőtt a profit

Utoljára módosítva: alleexander által : 2010-05-19 15:30 Oka: betű
  Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 15:41   #42 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
a hitre , és az esélyre nem nekem van szükségem, elvitt benneteket a MESTERSÉGES Bábeli zavar csapdája !
olvassátok el FIGYELMESEBBEN mit is írtam kezdetként , ha nem értitek ...
üdv
14.03 óta 75 $-ra nőtt a profit
Bocs de rajtad kívül senki nem érti mit szeretnél tudatni velünk, és szerintem az a helyes ha addig nem is reagálunk többet amíg nem írsz valami érthetőt, bocs de részemről ezt teszem.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 16:03   #43 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Alapbeállítás

Szerintem se 100-as…
Régi 2010-05-19, 16:43   #44 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Most miért bántjátok? Lehet, hogy csak az volt az élete álma, hogy legyen itt egy pezsgő élettel teli topikja! )
Régi 2010-05-19, 17:00   #45 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Daytrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Piramisépitéskor indulok bizonyos mennyiségű kontraktokkal,aztán folyamatosan csőkkentem azok számát 100%,75%,50%,25%,25%,25%.....Ez azon az átlagos únalmas csüt napon történt egyébként,mindenkit megnyugtassak azóta már 6 számjegyű lett a CUMULALT PROFIT,azt mondták nekem ha valamit 6 hónapig rendszeresen csinálsz az már szokásoddá válhat hát én hozzászoktam a napi 14 órás bányászati melóhoz.
Daytrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 17:12   #46 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

IGAZATOK VAN !... s míg értetlenkedtek a számlám most pont 86 ,4 $ profitot mutat .
kb 36 órája egy 1000 $ számlán van 8,6 % om . Érthető : ez nektek nem jó.

pedig előttem még az univerzum sem hajol meg .

mindegy mit mondotok , közben a számlám bíz ' gyarapszik . erről LEMARADTATOK .

köszönettel
alexander

- hogy a nagyok szavait is értsem : a tőzsde nem törődik vele , hogy Te mit csinálsz . Veszthetsz is , nyerhetsz is , ő ' megy tovább , veled vagy nélküled -
  Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 17:16   #47 (permalink)
Tag

Talking

Idézet:
IGAZATOK VAN !... s míg értetlenkedtek a számlám most pont 86 ,4 $ profitot mutat .

köszönettel
alexander

- hogy a nagyok szavait is értsem : a tőzsde nem törődik vele , hogy Te mit csinálsz . Veszthetsz is , nyerhetsz is , ő ' megy tovább , veled vagy nélküled -

ÓÓÓÓÓHHHH TANÍTS MINKET MESTER!!! 84 dollár!
Régi 2010-05-19, 17:17   #48 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Egyéként komolyra fordítva a szót: Miből gondolod, hogy ez nekünk nem jó???
Régi 2010-05-19, 18:11   #49 (permalink)
Tag

Hely: Jászberény
Összes hozzászólás: 70
Stockwalker a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

köszönettel
alexander

ez valami bot lehet lol
Stockwalker nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-19, 19:12   #50 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Hmmm. Látom ez nekem szólt, de semmi gond!
Csak annyit, hogy 36 órától és 86,4 USD-től még nem fog meghajolni az univerzum előtted!

Talán majd pár év múlva..............ha még leszel.
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
tőzsde a gyakorlatban, tőzsde előrejelzés, tőzsdei elemzés

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 03:29 , a GMT +1 időzóna szerint.