Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-01-11, 15:32   #51 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
horati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Amennyire én tudom, a piramis játék azzal kezdődik, hogy befizetsz egy bizonyos összeget. Itt nem kellett. A Részvényvásárlásról meg csak annyit, hogy olyan részvényt vásárolni, amit nem jegyeznek a tőzsdén, botorság lenne.Így marad az, hogy ez is egy közösségi oldal. A befektetés egy lehetőség ezen belül, amit vagy kihasználsz, vagy nem. A vásárlással kapcsolatban meg csatlakozom az előttem szólókhoz. Én biztos nem fogok itt vásárolni.
horati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-12, 14:11   #52 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 142
Hírnév szint: 8
humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szerintem a nehézség az hogy a hagyományos értelembe vett Risk/Rewardot nem tudsz pl. számolni, ezért mérlegelni is sokkal nehezebb.
Ha 10 év múlva a közösségi oldalak élmezőnyébe fog tartozni, akkor örülnek majd akik korán beszálltak, ha meg nem akkor ki-ki vérmérséklete szerint mond majd véleményt.
Meg kellene nézni a cég statisztikáit, mert igazán az mondana valamit. Százalékosan többen csatlakoznak (azonos idő alatt) mint pl. a facebook-hoz?
humor nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-01-23, 10:31   #53 (permalink)
joe
Új tag

Összes hozzászólás: 3
joe a hírnévhez vezető út elején jár.
Post Keres

Hello!

Nekem van egy ismerosom, egesznap ezzel foglalkozik s jol megy neki, naon jol megy neki. Mivel en sem egy gazdag csaladba szulettem azon kezdtem el gondolkozni, hogy ha nekem is bejon akkor mar meglenne oldva minden problemank, s be is fizettem. De azutan egy eleg rossz erzes kapott el, egyenlore nincs semmi gond a befizetessel ugy megy ahogy mondtak de megis elkapott egy rossz erzes, hogy elbuktam a penzem. Szoval ha valaki tudna kuldeni olyan weboldalakat amin akar rosszakat akar jokat irnak az Unaicorol. Lehet akar kulfoldi is a weboldal csak legyen valami ahol irnak rola.

Elore is koszonom!
joe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-23, 11:11   #54 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 9
ványadt bácsi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
joe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hello!

Nekem van egy ismerosom, egesznap ezzel foglalkozik s jol megy neki, naon jol megy neki. Mivel en sem egy gazdag csaladba szulettem azon kezdtem el gondolkozni, hogy ha nekem is bejon akkor mar meglenne oldva minden problemank, s be is fizettem. De azutan egy eleg rossz erzes kapott el, egyenlore nincs semmi gond a befizetessel ugy megy ahogy mondtak de megis elkapott egy rossz erzes, hogy elbuktam a penzem. Szoval ha valaki tudna kuldeni olyan weboldalakat amin akar rosszakat akar jokat irnak az Unaicorol. Lehet akar kulfoldi is a weboldal csak legyen valami ahol irnak rola.

Elore is koszonom!
Én sajnos nem tudok ilyen oldalt, de a jövőre nézve annyit tanácsolnék, hogy máskor a pénz befizetése előtt nézz utána a véleményeknek.
ványadt bácsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-31, 13:57   #55 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 28
Ceco rendelkezik némi sötét múlttal.
Alapbeállítás

Idézet:
stock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üzenem édesapádnak, hogy vegyen könnyes búcsút a 2000€-tól.

Azok a játékpapírok akkor érnének valamit is, ha el lehetne adni őket valódi pénzért. Mivel nem lehet, így nem érnek semmit!

A részvény tulajdoni hányadot testesíti meg. Nem árt ha a tulajdon ér is valamit, különben megesik, hogy a kutya nem akarja majd tőlünk megvenni a részvényünket.

Ez még a játékok (Unaico) világában és a játék részvények világába is így van!
1. Annyira de annyira szkeptikusak az emberek,hogy az hihetetlen!! Mit tudsz te? Adtál el már UNAIC JRO -t ? Adtál? NEM!A belső kereskedésben bármikor eladhatod a részvényeidet! Bármikor és azonnal fizet!

2. Kit érdekel,hogy nem lesz akkora a mint a facebook?A cégnek egyáltalán nem az a célja,hogy nagyobb legyen nála!A cél az,hogy több profitot termeljen.Ez meg is történt! A Facebook kizárólag reklámbevételből él! Sitetalk : reklám (direkt marketing,online marketing,network marketing),internetes pláza,szerencsejáték,utazási ajánlatok stb....

3. Mi van akkor,ha elfogynak a befizetők,részvény vásárolók? Hála Istennek!Úgy tűnik van értelme venni (?) A részvények értékének az egyik meghatározója a darab szám.Ez egy véges darabszám!Elmondanám,hogy a Facebook ugyanúgy JRO-kat,azaz Jövőbeli Részvénybizonylat Opciókat bocsájt ki.Ezt nem hasrácsapásszerűen találta ki a Unaico!

Egy másik felhasználó írására: Nekem 2 hét alatt kiszállították a Towah bankos dombornyomott master card bank kártyámat légi postával Angliából... Szerintem nálad valamit rosszul adtál meg vagy nem regisztráltál vissza!

4. Ahelyett,hogy itt vitatkoznátok egy olyan dologról amiről fogalmatok sincs,menjetek el egy előadásra és hallgassátok meg!Semmibe sem kerül és senki sem fogja ott mondani,hogy kötelező beszállni elhihetitek!

cecokmd@gmail.hu
Ceco nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-31, 14:14   #56 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
B.G. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Te már benne vagy,de engem holnap akarnak beszippantani a szerződés alá- irattatásával. A fórumot böngészve kb.fele-fele a megosztottság mellette, illetve ellene. Sajnos ez nem egy döntést elősegítő portál. Arra a megállapításra jutottam, hogy ez nem egy biztos befektetési forma. Mi a véleményed róla?

Üdv: Gábor
Szia!

Hallgass meg egy előadást.Szerintem senki sem ír alá szerződést anélkül,hogy tudná mi is az.Nem de?Amúgy meg nem tudom milyen szerződést akarnak veled aláírni... Egy regisztrációs linken keresztül csatlakozhatsz a szponzorod struktúrájába.Ez teljesen ingyenes!Ha úgy gondolod neked van pénzed befektetni,akár dolgozni vele akkor érdemes megpróbálni.

Nem akarok illúziókat kelteni senkiben sem!Befektetésnek nagyon jó a 2000 eurós csomag + ez tartalmaz utazási ajándékot és az Oxford modul I-II. (világ első számú oktatási anyaga) részét + Kerry Gleeson (Time Management) take action könyvét! Nem utolsó sorban pedig 1 250 euro értékben kapsz JRO-t. A mostani árfolyam 0.160/db most két hetente vannak 1 euro centes emelkedések.Ki lehet matekozni ez mekkora értékű emelés mondjuk 80000 db számú JRO esetében Márciusban pedig split!
Viszont ha több pénzt szeretnénk vele keresni akkor ne vágjunk bele,ha nincs kellő kapcsolati tőkénk és nem tartozunk egy aktív struktúrába,csapatba!Ilyenkor érdemes a 2000 euros befektetői csomag.
Aki dolgozik vele az 500 euros csomaggal is jó pénzekre tehet szert.Viszont bánni fogja márciusban,hogy nem 2000 rel szállt be
Régi 2011-01-31, 21:16   #57 (permalink)
joe
Új tag

Alapbeállítás

Ezelott ket hettel irtam itt asszem, hogy nem voltam benne biztos, mostanra mar +ban vagyok azzal az osszeggel szemben amit befizettem, magyarul mar megkerestem azt amit bele fektettem s senkit nem vertem at pedig itt sokan azt irtatok. Igy mar semmit nem tudok vesziteni. Azt a penzt amit belefektettel amint vissza jon kiszed utanna meg fog jonni a penz azt mar siman belefektetheted. Igy nem veszitettel semmit, ugyanugy elsz ha becsodolt az egesz mintha nem tortent volna semmi. DE ha az egesz bejon akkor sokat kaszaltal rajta!!!
Régi 2011-02-13, 09:35   #58 (permalink)
Új tag

GYUGYU a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! Valaki tudna segíteni, hogy hogyan kell ki venni pénzt a UNAICO-ból?
GYUGYU nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-13, 09:58   #59 (permalink)
joe
Új tag

Alapbeállítás Unaico

En azt mondom, hogy irjal egy levelet az Unaicon a sponzorodnak, hogy mondja el o, hogy mit kell tenned.
Régi 2011-02-13, 15:08   #60 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Rovar a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok
Nem nagyon értem ezt az UNAICO-s befektetést, elmagyarázná valaki pontosan, ha betolok 500 E-t, milyen plusz lehetőségekhez jutok, mikor lehet tagok alám szervezni és mit kapok érte?
Rovar nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-14, 13:47   #61 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Rovar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok
Nem nagyon értem ezt az UNAICO-s befektetést, elmagyarázná valaki pontosan, ha betolok 500 E-t, milyen plusz lehetőségekhez jutok, mikor lehet tagok alám szervezni és mit kapok érte?
Szia!
Írj privát üzenetet nekem!
Régi 2011-02-17, 16:49   #62 (permalink)
Új tag

abarth a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül abarth részére
Alapbeállítás kockázat vagy sem...

nem hiszem el 2011 van és olyanokon vitatkoztok hogy meg éri vagy nem éri.
Ma a jelenlegi gazdasági helyzetben igazából nagyon mindegy minden 2 esélyes. vállalatok cégek omolhatnak össze napok alatt de emelkedhetnek is fel...
én vettem részvényeket az uniaco tól mert ugy mint a többi befektetésnél itt is benne van hogy bukok de az is hogy kaszálok. a lufi efektusról meg csak annyit hogy az üzlet lényege hogy tudd mikor kell beszállni és mikor kilépni egy üzletből.
nem egy ismerősöm vásárolt itt részvényeket és van aki meg 3-4 szerezte eddig az értéküket. és hozzá tenném hogy ezek a részvények még nincsenek kint a tőzsdén!
márpedig ha pár hónapon belül megjelenik a tőzsdén akkor akik eddig benne voltak és eddig sikeresek voltak azok most iszonyatos nyereségre tehetnek szert. vagy ügye benne van a pakliban az is hogy a kutyának nem kell és elértéktelenednek a részvények.
hozzá tenném még hogy a sitetalkot mint oldalt ne hasonlítsa senki a facebookhoz mert ég és föld! a sitetalk egy bétaverziós online pláza ahol beszélgethesz a barátaiddal miközben vásárolsz mig a facebook egyetlen lényege hogy minél több embert kebelezzen be és minél tőbb reklámból fenn tudja tartani magát.
énnekem ennyi a véleményem a dologról aztán vagy tévedek vagy nem! az üzlet az üzlet!
abarth nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-17, 17:12   #63 (permalink)
Új tag

abarth a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül abarth részére
Alapbeállítás

Idézet:
Ceco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1. Annyira de annyira szkeptikusak az emberek,hogy az hihetetlen!! Mit tudsz te? Adtál el már UNAIC JRO -t ? Adtál? NEM!A belső kereskedésben bármikor eladhatod a részvényeidet! Bármikor és azonnal fizet!

2. Kit érdekel,hogy nem lesz akkora a mint a facebook?A cégnek egyáltalán nem az a célja,hogy nagyobb legyen nála!A cél az,hogy több profitot termeljen.Ez meg is történt! A Facebook kizárólag reklámbevételből él! Sitetalk : reklám (direkt marketing,online marketing,network marketing),internetes pláza,szerencsejáték,utazási ajánlatok stb....

3. Mi van akkor,ha elfogynak a befizetők,részvény vásárolók? Hála Istennek!Úgy tűnik van értelme venni (?) A részvények értékének az egyik meghatározója a darab szám.Ez egy véges darabszám!Elmondanám,hogy a Facebook ugyanúgy JRO-kat,azaz Jövőbeli Részvénybizonylat Opciókat bocsájt ki.Ezt nem hasrácsapásszerűen találta ki a Unaico!

Egy másik felhasználó írására: Nekem 2 hét alatt kiszállították a Towah bankos dombornyomott master card bank kártyámat légi postával Angliából... Szerintem nálad valamit rosszul adtál meg vagy nem regisztráltál vissza!

4. Ahelyett,hogy itt vitatkoznátok egy olyan dologról amiről fogalmatok sincs,menjetek el egy előadásra és hallgassátok meg!Semmibe sem kerül és senki sem fogja ott mondani,hogy kötelező beszállni elhihetitek!

cecokmd@gmail.hu
infóim szerint a részvényeket akár menyiért vettél lehet az 10ezer euró is 500 eruónéként el lehet adni naponta maximálisan 2500euró értékben és a befektetéshez lehet igényelni egy bankkártyát is amin esetlegesen ki tudod venni e hozamot. ismerősöm autót is vett már csak a hozamból bár ő 10ezerrel szált be
abarth nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-18, 08:29   #64 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
abarth eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
infóim szerint a részvényeket akár menyiért vettél lehet az 10ezer euró is 500 eruónéként el lehet adni naponta maximálisan 2500euró értékben és a befektetéshez lehet igényelni egy bankkártyát is amin esetlegesen ki tudod venni e hozamot. ismerősöm autót is vett már csak a hozamból bár ő 10ezerrel szált be
Ne haragudj ,de nem értem teljesen amit írtál 3 előnycsomag létezik.
1. 150 euros 2. 500 euros 3. 2000 euros
Az első csomagosok heti 500-at a 2. heti 2500-at aki pedig 2 000 euros csomaggal rendelkezik az heti 12 500 euro-t szedhet ki.Ez a matematikai korlátja annak,hogy a rendszer ne omoljon össze.Hiába keresel többet a rendszer azt az alattad lévőknek ossza ki.Végtelen pénzt ez a cég sem tud kifizetni
Régi 2011-02-20, 14:07   #65 (permalink)
Új tag

GYUGYU a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! Egri vagy Eger környéki UNAICO tagok jelentkezését várom!!

fegyula69@freemail.hu
GYUGYU nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-23, 15:20   #66 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 37
Hírnév szint: 7
chicho a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Persze mi akik nem voltunk olyan hülyék, hogy úgymond "vakon befektessünk"
(értsd ahogy írom: szem becsuk azt pénz valaki markába belenyom..) Szóval mi most irigyek, buták, szkeptikusak meg rosszmájúak vagyunk....Ja meg okosabbak de ezt nem fogja neked bevallani senki aki beugrott!
Tömören ez egy nagyon okosan kitalált mondhatni MLM rendszernek álcázott PIRAMIS játék. A két norvég lángelme aki kitalálta egyébként már egy hasonló részvényvásárlós szisztémára épülő céget már "bebuktatott". Ez a "játék" elég hasonló ahhoz. Persze ha valaki elég korán ugrik be vagy akár mást is beszervez még azon kívül, hogy visszakapja a pénzt még profitálhat is....Itt felhívnám amúgy mindenki figyelmét, hogy miután a játék bedőlt az nem jelenti azt, hogy őket a rendőrség nem fogja keresni. A piramis játék sok más országgal egyetemben nálunk is illegális! Szlovéniában már nyomozás is folyik az UNICO után! Csak használjátok a józan eszeteket!! Hogy lehetséges, hogy valaki előre egy évre megmondja, hogy hogyan fog egy részvény emelkedni és az úgy is történik!? Sőt előre tudja mikor lesz "stock split" Vajon miért titok, hogy Magyaroszágon egy közösségi oldal hány embert számlál? Ami egyébként szemmel láthatólag egy silány félkész "közösségi oldal" A világ még mindig gazdasági válsággal küzd de te majd nulla munkával megtízszerezed a pénzed? Ébresztő a részvényzárolás a kifizetések fedezéséhez szükséges időhúzás!
A piramis játék egyébként sokak szerint ugyanaz ami a pilóta játék....Egy dologban megegyeznek mindkettő egy fenntarthatatlan üzleti modell!
A sitetalkos befektetés kétféle képen végződhet:
-Mint a piramis játékok általában az újabb "befektetők"(értsd balekok) pénzéből kifizetik a régebbi tagokat de mivel a kör bezárult nincs aki az ő pénzüket kifizesse így ők majd valami TV csatornán sírnak majd a pénzükért!!
-A másik verzíó,(amire jó esély van) hogy a vezetők csinálnak egy úgynevezett "reverse stock split"-et amivel egyszerűen elértéktelenítik a befektetéseket és mielött a botrány durranna lelépnek a pénzzel!
Az eredmény ugyanaz sok átvert ember!!!!!!!!
chicho nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-23, 20:13   #67 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Na mi újság "okosok"? Hol vannak a "te nem érted, hogy kockázat nélkül nincs üzlet típusú okosságok??? Mielőtt bárki hülyeségeket írna elmondom, hogy én is voltam "meeting"-en! De voltam ám!! Csak én már a régi bölcsességgel a fejemben érkeztem: Ami túl szép, hogy igaz legyen az nem is az! A prezentáció arra szolgál, hogy a számok elbűvöljenek és miután az a csöpp gógyi teljesen feloldódott a sok nulla láttán és lement a lefolyón, perkáld a lóvét anélkül, hogy bármi lényegeset megtudnál a cégről ill. a befektetésről!! (Persze te azt hiszed mindent tudsz meg mindent elmondtak!!) Tavalyi év júniusában ez az amúgy akkor 130000 tagot számláló "tömörülés"(nevezzük így) most mivel még a lufi nem durrant valsz. a duplája is lehet...Tavaly júniusában egyébként egy norvég lap 6 oldalas cikkben foglalkozott Jarle Thorsen "tuti kis befektetésével!!" A cikk címe lefordítva: "A férfiak az óriás piramis csalás mögött" De biztos a norvégok hülyék...Ja meg a szlovén rendőrök is akik amúgy 2 hónap után "szagot fogtak" (Ezúton is elismerésem mindkét nemzetnek..!!) Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy kijavítsam magam mert aki esetleg fogja az eredeti norvég cikk angol fordítását olvasni (Ha nem is az egész de a lényeg fenn van a neten) az fogja látni hogy bizony nem egy céget buktatott már be az úr hanem többet is. Akik arra hivatkoznának, hogy de az én ismerősöm ismerőse is vett ebből ki pénzt ne feledjék! A piramis játékban a legnagyobb kockázat, hogy soha nem tudható hányan vannak alattunk ill. felettünk a piramisban!!! Ja meg persze arról még nem is beszéltem, hogy egy jól felépített csalásban(márpedig ez az) mindig vannak "kibicek" tudod mint az itt piros -hol a pirosban.....Ja hogy az is illegális!!! Majd el felejtettem!! Nekem is nyomta a nagy dumát a manusz,hogy "már én is kaptam rolexet mert director szinten vagyok" Rolex... röhög a vakbelem!! Tudjátok, hogy volt felöltözve az ipse??? Szerintetek egy milliomos úgy öltözik fel egy prezentációhoz mint egy nyugdíjas portás??? Mutass nekem egy igazi milliomost aki vad idegenek előtt megmutatja mennyi pénze van a számláján!!!
Ha még mindig úgy gondolod ez nem egy átverés a te fejedben "nem oldódott fel semmi" mert tök üres volt! És most is az.
Régi 2011-02-23, 20:57   #68 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 71
Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Amen.
Sciennet amúgy hol van? Hasonló üzleti modell volt..
Csabi1987 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-02-23, 21:38   #69 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

A scinnetről sokat hallottam pl azt is hogy később a TVI Express néven futott tovább, amiről tavaly márciusban lehetett főleg hallani. A pénzügyi számvevőszék tíz céget is vizsgált amik a TVI-vel kapcsolatba kerültek ha jók az infóim. A TVI Express amúgy működése elején rögtön a YTB-vel (Your Travel Biz) paktált le ami egy bizonyítottan piramis elvű csalás volt Kaliforniában....
Régi 2011-02-23, 22:26   #70 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Nagyon halgatnak az Unicosok!! Szóval itt van még egy ki kedély borzolás:Towah Bank???
Először is leírnám, hogy az egyesült királyságban, hogyan is lehet bankszámlához jutni:
Kell egy kinti lakcím, Kell egy munkahely ami írásban igazolja, hogy te náluk dolgozol, és feltünteti a banknak a béred összegét.(természetesen leellenőrzik) Természetesen meg kell jelenni személyesen!! A Towah nem egy bank! a Towah egy úgymond vásárló kártya amit fel kell tölteni. Az igényléshez 15 euró is elég de ha jól tudom tagnak kell lenni. Egyébként a max. feltöltése a kártyának 6000 euró! Pontgyüjtő akciók is csatlakoznak hozzá.
Régi 2011-02-24, 17:58   #71 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

nem tudom ki mondta nektek,hogy magától jön a pénz
Itt ugyanúgy dolgozni kell vele ,de pénzt csak pénzből lehet csinálni
Hihetetlen a sok mlm cégnek hisztek,hogy ő tőlük kapjátok meg a mindent gyógyító csodahyperszuperantioxidáns lekvárt meg bogyót.Ne haragudjon az előző hozzászóló de miért ne lehetne tudni mikor van split?A részvény kibocsájtó miért ne duplázhatná meg a darabszámot?Mivel most csatlakoztatják be Amerikát és Törökországot,így szükségessé vállt.Igen a piramis játék tiltott!Viszont nem tudom mit beszéltek itt,hogy nem látod ki van alattad?!Nem tudom láttad-e az online üzleti irodát (gondolom életedben nem láthattál betekintést mivel "vakon magyarázol" ) nekem a geneológia/hálózati fa kis fülre kattintva kijön az egész hálózati fa érdekes,ugye? Képzeljétek a geneológia fül mellett van egy olyan,hogy Jogi vélemények. Tudjátok mi van benne?
"Tisztelt Dr. Olesch,

..Az Önök által átadott információk,illetőleg a megküldött okiratok alapján az a véleményünk,hogy az Unaico Díjazási Rendszere nem ütközik a Magyar jogszabályokba, így különösen nem minősül - a magyar Büntető Törvénykönyv által tiltott, és büntetni rendelt - piramisjátéknak(...) "

Elég hosszú,leírják mi minősül piramisjátéknak stb... Nem is értem miért nézem ezt a fórumot.Azt se tudod mi az,hogy piramisjáték Az átlag magyar csak
beböfögi,hogy "piramisjáték" ha lát egy számára idegen rendszert.
Régi 2011-02-24, 18:47   #72 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

"Kedves" Ceco! Természetesen nem magától jön a pénz ilyet nem írtam! Hanem a beszervezett tagoktól! Hidd el tudom mi az a "piramis" játék, tudom mi a "ponzi" csalás, tudom mi az "8-ball scheme" vagy ahogy itthon ismerik a pilótajáték és tudom mit neveznek befektetésnek.. A hálózati "fát" láttam mert az egyik szintén kedves tagotok volt szíves megmutatni. Olvasd csak el még egyszer mit írtam! Neked bemásolom ide még egyszer:soha nem tudható hányan vannak alattunk ill. felettünk a piramisban!!!
Én ezt ítram és a "fát" láttam igen abból kiderül kik vannak alattad de az nem, hogy hányan vannak feletted és mennyien lesznek még alattad!!! De én vakon magyarázok...Ja csak hinni nem megy vakon. Az ajánlást ki ítra??? Csak nem maga az ombudsman??? Olvasható esetleg az ajánlás mondjuk állami oldalakon is valahol? Vagy csak a tiéteken?
Egy vicc jut az eszembe: A néni bemegy a pékhez "mondja drága friss a kenyér?" mire a pék: " már három napos de még nem penészes..." Ja nem volt vicces?? Persze mert ilyen vicc nincs! De még ilyen párbeszéd sincs! Ki az a hülye, legyen szó legális vagy illegális üzletről aki maga ellen beszélne? Az átlag magyarok(akiket úgy hiszem a hozzád hasonlóak akarva vagy akaratlanul megkopasztanak ) azok akik tényleg nem tudják mi az a piramis játék...
Én meg bár nem tartom magam átlagon sem alulinak sem felülinek "beböfögöm" (ahogy te fogalmaztad) nekik az igazat!!
Régi 2011-02-24, 19:09   #73 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Még valami a split-tel kapcsolatban csak fordítsuk meg a kérdést!
Honnan tudjuk, hogy az előre megadott időpontban a részvények árfolyama akkora lesz, hogy az alkalmassá válnak az általunk tervezett "splittelésre"???? Ez csak egyféleképpen lehetséges: előre ki van számolva az árfolyam. De hogy, ha ne tudható pontosan mennyien fognak belépni?? Úgy lehetséges, hogy az álca részvényeknek árfolyamát nem a tagok vagy a befizetések mozgatják hanem a játék irányítói. A reakció amúgy tipikusan svindleres aki ne nem manipulálható arról elhitetjük a hülyékkel, hogy ő is hülye....
Régi 2011-02-24, 19:29   #74 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás a

Idézet:
chicho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Még valami a split-tel kapcsolatban csak fordítsuk meg a kérdést!
Honnan tudjuk, hogy az előre megadott időpontban a részvények árfolyama akkora lesz, hogy az alkalmassá válnak az általunk tervezett "splittelésre"???? Ez csak egyféleképpen lehetséges: előre ki van számolva az árfolyam. De hogy, ha ne tudható pontosan mennyien fognak belépni?? Úgy lehetséges, hogy az álca részvényeknek árfolyamát nem a tagok vagy a befizetések mozgatják hanem a játék irányítói. A reakció amúgy tipikusan svindleres aki ne nem manipulálható arról elhitetjük a hülyékkel, hogy ő is hülye....
A részvénydarabszám duplázódik,az értéke a felére csökken...Mit kell ezen számítani?
Én nem manipulálok senkit és engem sem manipuláltak. "szabad akarat" ennyi.
Mutass még egy céget akinek Te dolgozol és ténylegesen részese vagy a cégnek.Én itt befejeztem!Semmi értelme vitatkozni!
Régi 2011-02-24, 19:46   #75 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Egy valódi üzletben nem kell pénzt, sem óriás összegeket, sem rolexet, sem egzotikus utat, lobogtatni a befektetők szeme előtt... Hagyjuk a vakítást! Pénzt fizetek be pénzért cserébe..
De hol az árú cikk vagy az egyéb kézzel fogható dolog?? Az álca netáruházban? Azért én külön ki kell perkáljam a pénzt amit ott veszek. Majd el felejtettem hát kapok kézzel fogható "részvényeket" amiket majd egyszer a tőzsdén fognak jegyezni... Ja Ja! Ki kér ilyen részvényeket?? küldök neki szívesen én is. A részvényeket nevezzük el :megadom céduláknak!
Ti csak küldjétek a pénzt én meg majd megduplázom az árukat vagyis küldök nektek még egy részvényt..(látod már meg is dupláztam he he).A részvényeiteket zárolom de ha elég sokan leszünk majd kaphatsz egy kis pénzt az általam feloldott összeg erejéig...persze ha vagyunk majd elegen. Ilyen egyszerű ez az egész ha a sok körítést kizárod aminek amúgy a célja elrejteni a csalást!
A valódi és tényleg jó üzleteket nem fogják minden jöttmenttel megosztani! Te sem tennél másképp. Mondok egy példát, hogy mindenki értse: tegyük fel kávét árulsz egy városban ahol senki nem árul kávét. Nagyon megy is a bolt. Nyitsz még egy üzletet és még jobban megy. Szóval ezek után fel hívod másik 5 haverodat, hogy nyissanak ők is ugyanott 5 kávé boltot mert az a te forgalmadnak üzletednek nagyon jó lesz!!! Ja így működik az üzleti világ......(az idióták szerint) Tudnék csúnya sztorikat mesélni kezdve attól, hogy hogyan verték át egyesek a saját rokonaikat is miután rájöttek mibe fektettek csak, hogy a pénzüknél legyenek...Anno engem is megpróbáltak rászedni egy piramis játékban de szerencsére még időben kapcsoltam, és visszakaptam a pénzem. Persze ettől függetlenül mivel a nevem szerepelt a csalóknak a listáján, beidéztek és tanúként hallgattak ki. A volt kollégám már nem volt ilyen szerencsés, hogy csak az idejét "rabolták".
Régi 2011-02-24, 20:12   #76 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

"A részvénydarabszám duplázódik,az értéke a felére csökken...Mit kell ezen számítani?" Hát ezen semmit de nem is ez volt a kérdésem, hanem, hogy honnan tudod pontosan, hogy duplázódni fog és mikor teszi ezt meg? Na honnan!??? Ez volt a kérdés...
A szabad akarat stim, senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez. De nem is kell ahelyett ott vannak a már említett trükkök...A válaszaidból egyébként azt szűrtem le, hogy te nem is tudnál manipulálni senkit. (na jó talán az igazán sötéteket de itt be is fejezném a bókokat.) Én nem vitatkozom csak kérdezek. Persze valós választ nem kapok.(Biztos túl jók a kérdések.... a "prezentációkon" nem kérdeznek ilyet mi?)
Te csak legyél büszke a cégedre te "tulajdonos"...
Régi 2011-02-25, 11:39   #77 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Örömmel látom, hogy ez a fórum a leglátogatottabb az offtopic fórumok között! Ez is azt bizonyítja, hogy sokan vannak még akik előbb utána néznek mibe is "fektetnek"!!
Örömmel látom azt is, hogy a büszke piramis tulajdonosok már nem igen írogatnak! Pedig szívesen "vitatkoznék" valakivel aki az előző hozzászólásaimban írt kérdések bármelyikére akár csak egyre is tud válaszolni! Nem mellébeszélni! Válaszolni! Nem leírni valamit amit én nem írtam, nem visszakérdezni, nem feltenni egy másik kérdést! Csak válaszolni! Ha az előző kérdések (kb.8 darab) nem lenne elég itt van még kettő: A facebookot ahogy itt olvastam állítólag 1000 dollárból készítették.(Ti írtátok...) Kérdés: hogy lehetséges hogy a sok ezer euróból csak egy silány abszolúlt gagyi oldalt sikerült fejleszteni?? (ami persze majd "a világ első három közösségi oldalaként lesz nyílvántartva". Ha Ha..) A haszon után, hogyan kell adóznom? Mint külfödi jövedelem vagy mi? Valódi választ várok! Nem a már hallott: "ne hogy már adózni akarjál" tipusú elbagatelizáló hülyeségeket...
Régi 2011-02-25, 15:27   #78 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás Válasz

Szia!

"hogy lehetséges hogy a sok ezer euróból csak egy silány abszolúlt gagyi oldalt sikerült fejleszteni?? (ami persze majd "a világ első három közösségi oldalaként lesz nyílvántartva"

Ez nagyon egyszerű. Az a "sok ezer euro" ami amúgy millió euro nem csak a közösségi oldalra ment el.Tudod egy céget alapítani kell ami nem olcsó dolog.A Facebook ezt egy bérelt apartmanba csinálta...

Először is emlékszel,hogy nézett ki a Facebook az első évében? Gondolom nem láttad... A Sitetalk alig több mint egy éves.Ennek a cégnek esélye sincs a Facebookhoz hasonló létszámot elérni.Nem is kell neki. Tudod a Facebook regisztrált tagjai olyan 600 millió ,ennek a cégnek jóval kevesebb ez tény és való.Csak az a nem mindegy,hogy a Facebook egy emberre levetített reklámértéke és átlag költekezése picit különbözik a Sitetalkétól.Nézz utána független,hivatalos oldalakon,hogy a Facebookon egy ember átlagosan 1 $ költ. A sitetalkon egy ember 101 eurot és szerintem ez a nem mindegy barátom!Lehet,hogy a Facebookon valaki a Framvillbe öli a pénzét itt meg egy led TV-be Facebook csak reklámból ér, érted?

Chicho: honnan tudod pontosan, hogy duplázódni fog és mikor teszi ezt meg? Na honnan!???

Erre egyet tudok mondani,nem tudom ! Nem is érdekel eddig 2x ígérték és mind a kétszer tartották is magukat ehhez.Féltem,de nem hazudtolták meg magukat.Nincs garancia rá,hogy most Márciusban is így lesz,de eléggé valószínű

"A válaszaidból egyébként azt szűrtem le, hogy te nem is tudnál manipulálni senkit. "

Erre csak annyit,hogy áldom az Istent amiért nem adatott meg nekem,hogy ilyesféle képességeim,vágyaim legyenek.

"Persze valós választ nem kapok.(Biztos túl jók a kérdések.... a "prezentációkon" nem kérdeznek ilyet mi?)"

Mit kell bántani azt a szegény prezentációt? Előadás során nyugodtan bárki bármilyen kérdést föltehet,nincs moderátor Hidd el jó sok Hozzád hasonló okostojás beégett már,kérlek ne haragudj a jelzőért!

A kávés mesédre nem tudok mit mondani,úgy van ahogy írtad!Viszont ezen a bolygón sok van vagyunk és ahhoz képest az a számodra "sok" kávékereskedő igen csak elenyésző...

Másik kérdésre is tudok választ adni. Azért bocsájtanak ki előnycsomagokat,mert az embereket így érdekelté teszik abban,hogy terjesszék az oldalt.Képzeld az ingyenes felhasználók is kereshetnek pontokat amikkel kedvezményesen vásárolhatnak a webshopban.Ebből mi haszna lenne az anyacégnek ha nem az ,hogy terjesszék és érdekelté tegyék a tagokat?
Rolex,utazás,gépkocsivásárlási utalvány? Ne viccelj, minden cég főleg a multik, az alkalmazottjainak egy megadott teljesítmény után jutalmat ad.Cáfolj meg ha nem így van! Igaz nem egyszerű elérni,de nekem a közvetlen ismerősöm most jutott el arra a szintre,hogy megkapja az utazást.De Ő nem ezért csinálta.Ez egy BÓNUSZ!

Igen,van rá adó is!Ezt külföldről származó jövedelem adónak hívják!Nézz nyugodtan utána.25% ha jól emlékszem.Sajnos ezt nem lehet elbagatellizálni Bármelyik kérdésedre tudok választ adni! Csak tessék! Ja, és tudok neked mutatni egy hivatalos oldalt (egy cég ezzel foglalkozó független cég csinálja) a sitetalk a 8. megkeresem és belinkelem Neked ide!

U.I.: Én sem vitatkozom csak válaszolok
Régi 2011-02-25, 23:21   #79 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Hogy sok millió eurónál tart a dolog azt nem kétlem! Mint ahogy azt sem, hogy abból vajmi keveset költöttetek a fejlesztésére.Egyrészt mert akkor miből lettek volna a kifizetések, másrészt meg valljuk be őszintén ha a szomszéd Jancsika összekapja magát (14 éves) akkor ő is összedob ilyen olcsó oldalt 1 nap alatt. A közösségi oldalatok céljajól figyuzz ezt ti mondtátok!) "hogy az első három legnépszerűbb társasági oldalak egyike legyen a világon!"
Erre te ezt írtad:"Ennek a cégnek esélye sincs a Facebookhoz hasonló létszámot elérni.Nem is kell neki. " Szóval akkor hogy lesztek benne az első háromban? Hogy majd dollár milliókat érjen az oldalatok ahogy azt ígéritek???
Rossz válasz! Nem jár pont. Lássuk a következőt:
Ceco (és még sokan mások) úgy hiszik az teljesen természetes dolog a világon, hogy valaki előre megmondja egy részvény árfolyamát hosszú hónapokkal előre és soha nem is téved...
Hát pont ezért sem jár de van egy üzleti ajánlatom: Ha elárulod hogy kell ezt csinálni azért már én is szívesen kiperkálnék 2000 eurót!! (akárcsak sok száz bróker aki ezáltal igencsak megtollasodna a tőzsdén!!) A mesék arra valók, hogy tanuljunk belőlük. Például azt, hogy ne adjunk pénzt akárkinek, vagy esetleg mást... de válaszolni vagy zagyvaságokat írogatni nem kell rájuk...Legközelebb ha prezentációra mész figyelj jobban!(vagy vedd le a vedret a fejedről) Ott nem azért ígérnek "előnycsomagokat", hogy te terjeszted az oldat! Hanem azért, ha beszervezel minél több "fizetős tagot"!!! Vagy te azt állítod, hogy ha én ingyenes tagokat regisztrálok akkor repülhetek thai földre!! Kedvezményeket nagyon sok webáruházban kapok de ott mégsem kell 2000 vagy 500 eurót fizetnem!
Továbbra is nulla pont! Szedd össze magad ez már a harmadik szar válasz!
A külföldről származó jövedelemadó amúgy tényleg létezik! Csak ahhoz, hogy ezt be tudjad vallani kellenének valami papírok...fizupapír vagy más dokumentum ami igazolja a bevételed és aminek alapján te vagy a könyvelőd majd elkészíti a bevallásodat.De ezt majd beszéld meg az adóhatósággal... Amúgy ez kérdés elhangzott a prezentáción is... szerencsére nem tőlem mert a kérdezőt majdnem kivágták...(Végül is igaz bármilyen kérdést fel lehet tenni...)
Válaszaid értéke még mindig nulla...
Hogy a hülyéket beégetitek a prezentációkon az nem kérdés na de az okos tojásokat... Egyébként igazán köszönöm a jelzőt valóban hízelgő és mivel jó napom van ezért adok is 0.5 pontot érte! (semmi baj azzal ha valaki okos...) A linket már alig várom!! Talán többet megtudok belőle mint a te "válaszaidból" (na persze nem lesz nehéz űberelni a semmit)
Még maradnék de sajna el kell ugrani a bentleymért a szervízbe amit a cégemtől kaptam elismerésük jeléül...Ha jól megcsinálták úgy gondoltam adok nekik jattként egy rolexet,(mégiscsak egy bentley és a kemény munkát el kell ismerni) úgysem férnek már a vitrinbe(hiába az a túl sok idő, hogy elrepült a multiknál...)Na jó most már tényleg írhatod:Ne viccelj! he he.....
Régi 2011-02-25, 23:37   #80 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Hol a beígért linkünk Cecó?? Nem baj ha nem magyarul van, csak bátran küldjed!
Három nyelven is el tudom olvasni! Ne feledd én egy kis "okostojás" vagyok!!
Vamos, vamos amigó!!!
Régi 2011-02-28, 13:54   #81 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

unaico-ltd-viewer.png

Ez lenne az!
Régi 2011-02-28, 22:25   #82 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Kösz az oldalt! Végre valami kézzelfogható... Na nem a cikkre gondolok. Az angol verzió azért amúgy visszafogottabb...Ha pontosabban akarok fordítani (és nem reklámozni) akkor a következő mondatot is a figyelmedbe ajánlom szintén ott olvashatod: Mi nem "láttamozzuk" egyik céget sem csupán megmérjük mekkora nyüzsgés körülöttük....Az oldal csakugyan független.Oké adok 1 pontot végre!! Bár a fenti mondatomból kiderül nem sok jelentősége van a "momentum rank"-nek... Csak leírják van egy cég ahol épp nagy a nyüzsi! Ez még nem bizonyít semmit...Az itt a piros-hol a pirosnál is nagy szokott lenni a nyüzsi amíg a yard fel nem bukkan..Egy aprócska szösszenet is van a site talkról bár sajna 2009-es... Azért egy két érdekesség kiderül: Az Unico Hong-Kongban van bejegyezve... A site talk Londonban...Az IT székhelye pedig Rigában van (very clever!)Szóval számomra ennyi volt az összes újdonság az infók terén. Azért azt érdekesnek tartom, hogy bár 2009-2010 ben még kint éltem ott mégsem találkoztam ezzel a "céggel".(speciel 5 hónapig Londonban...) De használjátok a fejeteket egy cég ami be van jegyezve a világ végén nyit egy "leányvállalatot" Londonban, hogy aztán kelet-európában üzleteljen...Ja meg persze Rigáról majd el feledkeztünk...Nehogy nekem elkezd itt ecsetelni a hülyeséget, hogy bizony ezt a multik is így csinálják!! Az is nagyon beszédes, hogy a valódi MLM forgalmazók ezen az oldalon felfedik a bevételeiket a site talk nem jeleskedik e téren sem azt írtad ez már egy több euró milliós üzlet. még sincsenek az első 25-ben, pedig a 25. helyen 3,6 millióval tanyázik egy házaspár (ráadásul az összeg dollárban van megadva nem is a jobb árfolyamú euróban!!)
Régi 2011-03-02, 07:42   #83 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

2009-ben alapították a céget Londonban.Csak mivel a felhasználók 2/3 ázsiai így áthelyezték a székhelyüket.Viszont irodák maradtak Londonban ,Rigában,Ljubljanaban egyszerűen minden régiónak van egy felelős embere és irodája.Ez egy régi dokumentum amit küldtem.A cég az egy éves zárás után közölte le a bevételét.Utána nézek nektek.Amúgy az oldal maga fejlődik,most csatolják be a videobeszélgetést meg a mail communicatort.Kapok a cégtől hírlevelet.Szerintem ingyenesen is megéri belépni nézzétek mit tud a mail communicator:

Mi is a SiteTalkMail Communicator ?

Egy kommunikációs központ ( komplett e-mail levelező rendszer ) , amely lehetőséget ad nekünk arra hogy az összes kommunikációnkat egy egyszerű képernyőn keresztül menedzselhessük.

A következő funkciókkal bír:

1. E-mail
- az összes e-mail fiókodat egy helyről , innen tudod irányítani , kezelni
- gmail, yahoo , hotmail leveleidet ide tudod importálni

2. Naptár
- teljes naptár funkció ( eseményeket tudsz beütemezni és másokat is megtudsz invitálni a csapatodból hogy csatlakozzanak hozzád )
- láthatod mindazon emberek időbeosztását akikkel találkozni szeretnél

3. Teendők , feladatok
- megtudod jelölni a saját feladataidat és a csapattagjaid feladatait ( dokumentum szerkesztési funkció)
- nyomon követheted hogy hol tartasz a feladataid megoldásában

4. Szocializálódás

- hozzászólásokat , megjegyzéseket fűzhetsz a közösségi oldalaidhoz , egy gombnyomással tudsz hozzáaszólást írni a SiteTalk-ra , Facebookra ,Twitterre úgy, hogy be sem kell jelentkezned ezen oldalakba

Nem féltétlenül kell előnycsomagot vásárolni.A fordító program is jól működik.
Régi 2011-03-02, 10:09   #84 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Ne haragudj, hogy már megint kekeckedek de a szocializálódás alatt amit írtál azt nem hagyhatom szó nélkül!!
Azt még csak el tudom képzelni, hogy "egy gomb nyomással" tudsz átlépni a Twitter, vagy a Facebook bejelentkező oldalára, de azt nehogy már bárki bevegye, hogy regisztráció nélkül akárki a site talkos oldaláról egy gombnyomással hozzászólhat a facebook-hoz és az ott meg is jelenik, ráadásul anélkül, hogy az említett oldalra előzőleg be nem lépett az ottani jelszavával!!!! Honnan tudja a site talk a facebook-os jelszavamat?? Ha esetleg tag vagy a facebook-on nyugodtan teszteld le a baromságot amit írtál!! Ki adja a "szádba" ezeket a hazugságokat??? Gondolkozz mielőtt reklámokat irogatsz!!! Másokat meg arra kérek gondolkozzanak mikor ilyesmit olvasnak!!
Régi 2011-03-02, 10:24   #85 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 71
Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Off:
Valamiről lemaradtam. Már a "szocializálódás" is annyit jelent csak, hogy kattintgatni a hitvány egérrel meg pötyögni a billentyűzeten? Semmi személyes találkozás, megszólítás az utcán vagy beszélgetés egy parkban? Szörnyű..
Hiszem, hogy egyszer el fog fogyni az áram a konnektorokból.. akkor majd nézegelődhetünk. Újra lehet tanulni, hogyan kell klasszikus értelemben "szocializálódni".
On.

Szép és jó ez a sok funkció, amit leírtál, de egyszerűen nem hozott lázba. Tucatszám vannak olyan programok, alkalmazások, amin ezek a funkciók elérhetőek. Nem mintha annyira szeretnék ilyeneket használni.. túl online történik mostanában minden. Na mind1, használja csak akinek ez olyan k. fontos..
Csabi1987 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-02, 10:32   #86 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Az előző kérdésemet meg is válaszolnám: úgy lehetséges, hogy a site talk-nak van egy regisztrációja pl. a facebook-on te nem leszel tag ott csak a site talk. De így már lehetséges, hogy megjelenjenek kommentek...(persze azért nem egy gombnyomásra) Ehhez persze arra van szükség, hogy a site talk-os jelszavak mindegyikéhez a site talk automatikusan rendelje hozzá a maga egy darab jelszavát amit a facebook-hoz kreált! Ez elvileg lehetséges de mivel felvet egy csomó problémát nem tudom mennyire ésszerű???? Mi van ha valaki ingyen beregisztrál azt mondjuk valami olyasmit irkál aminek mondjuk nem örülnétek?? Vagy valami olyasmit csinál aminek a facebook nem örülne....A site talk tartja majd a hátát??
Régi 2011-03-02, 10:39   #87 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Osztom Csabi véleményét és nem csak azért mert láthatólag nem unicos...!
Egyébként a pofátlanság netovábbjának tartom, hogy a site talk a facebook-on így reklámozza magát:
"Mi olyanok vagyunk mint a facebook csak nálunk ingyen pénzt kereshetsz!"
Mi olyanok vagyunk mint a facebook??? Álmodik a nyomor.......
Más is reklámozza magát a facebook-on de nem ilyen mi jobbak vagyunk mint a facebook aki mellesleg olyan balek hogy ingyen hagyja ezt nekünk ide kiírni dumával.....
Újra büszke lehetsz a "cégedre" !!
Régi 2011-03-02, 10:43   #88 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Láttam az oldalt a facebook-on a nagy szocializálódásról csak ennyit:
A nagy etető reklámdumákon kívül semmilyen kommentek nincsenek!!
Nézd meg a szocializálódás szót a kéziszótárban!!!
Régi 2011-03-02, 12:17   #89 (permalink)
Új tag

Julcsy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Nem mondja senki, hogy fektess be bármennyit is!!!

Látom, nagyon sok itt a Unaico-ra vonatkozó bejegyzés....elgondolkodtató...ha nem érdekelné az embereket, vajon olvasgatnának ilyen bejegyzéseket? Vajon reagálnának? Nem valószínű...tehát: érdekli az embereket...!!! Miért kell cseszegetni egy kisembert, ha szeretne kitörni a sza...-ból?
Amúgy meg senki nem mondja senkinek, hogy ennyivel, meg annyival lépjen be!!!Mindenkinek saját döntése!!! 500, ill. 2000 EUR-s csomag nélkül is lehet csinálni ezt az üzletet, szimplán az ismerősök meghívásával-ez nem tűnt még fel senkinek???????? Akkor igaz, hogy csak úgynevezett pontokat kap az ember a regisztrált ismerőse után, de idővel - mondom idővel! ezeket a pontokat is be lehet váltani, hogy hozzájuthass a "bankkártyádhoz"!!!, aztán utána már gyűjtögetheted rajta az euroidat, amit bármikor kivehetsz!!! Tehát innentől kezdve egy filléredbe sem kerül az egész "biznisz"!!!!!! Ismerősöm is így kezdte, fél év alatt már havi (heti) több száz EUR-ja van!!!!!!!!!!!!!
JA? Hogy IDŐBE TELIK??? - Na itt a baja a legtöbb embernek!!! Mindenki AZONNAL akar a nincsből is pénzt!!!!!!! Háááát ez itt sem megy, és itt jönnek a képbe azok a bizonyos "csomagok". NA EZZEL tudod a "bizniszt" felgyorsítani!!!!! DE mégegyszer hangsúlyozom: ENÉLKÜL IS MŰKÖDIK!!! Hogy honnan van a "beáramló" pénz? Személy szerint engem nem érdekel.....Hogy egy vállalkozó (akármilyen) honnan-miből nyitja meg a vállalkozását, az sem érdekel.- Legyen munkahelyem, és kész...legyen pár euro bevételem belőle-és kész...
Azoknak az embereknek meg, akik azzal töltik a drága idejüket, hogy mindenféle oldalakon a Unaico ellen nézzenek utána, üzenem: ha ezt a drága időt értelmesebb és nem a kötözködésre irányulóan töltenék el, több pénzetek lehetne nektek is, csak a baj az, hogy csak sopánkodtok....Mégegyszer hansúlyozom: NEM KELL EGY FORINTOT SEM BELETENNI, anélkül is csinálhatod! - és itt a baj, ha valamit már tenni kell!!! Ez a magyar mentalitás...sajnos...
És mi van akkor, ha megkeresel ezzel pár ismerőst és beregisztrál a SiteTalkra??? SEMMI!!! Ő tagja egy új, növekvő közösségi portálnak (semmit nem veszít), te meg, ha dolgozol vele, pénzed lesz (te sem veszítesz semmit)!!! Ennyit erről...
Ja, még valami: Mi volt a biztosíték arra, hogy a Facebook ennyire elterjedt lesz...semmi...És mi a korlátja annak, hogy a SiteTalk is olyan sikeres legyen, mint az iwiw, vagy Facebook??? Nincs korlátja!!!! Csak ha valami már pénzről is szól, az már mindjárt biztosan rossz lehet-nem igaz??? - csak mert ezt nevelték belénk......
Julcsy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-02, 13:12   #90 (permalink)
Új tag

Julcsy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Más is reklámozza magát a facebook-on de nem ilyen mi jobbak vagyunk mint a facebook aki mellesleg olyan balek hogy ingyen hagyja ezt nekünk ide kiírni dumával.....
Újra büszke lehetsz a "cégedre" !![/QUOTE]

Erre csak annyi az én saját véleményem, hogy egy ilyen sok-sok-milliódolláros Facebooknak biztosan kell lennie olyan moderátorainak, "gazdáinak", akik ellenőrzik a regisztrálásokat, mint pl. SiteTalk-ot is köztük...Gondolom én kis naiv....
Hááát szóval: ha a Facebook ezt "megengedi" akkor nem elgondolkoztató ez egy kicsit??? Lehet, hogy talán nekik is érdekeltségük van ebben??? Nekem ez volt az első megérzésem és gondolatom - de javítsatok ki ha tévednék, vagy ez így nem lenne igaz... Köszi
Julcsy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-06, 15:26   #91 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Nem mondja senki, hogy fektessek be bármennyit is? Hát nekem mondták! Sőt kifejezetten ajánlották! Julcsy az emberek nem azért látogatták meg ezt az oldalt már több mint 14 ezren, mert nem tudják eldönteni, hogy beregisztráljanak-e ingyen egy közösségi oldalra! Hagyjuk már a naivitást....!
Hanem mert tanácstalanok, hogy adjanak-e pénzt annak a valakinek. Én a magam részéről már kifizetődöttnek tekintem a drága időmet, hogy arra "fecséreltem", hogy utána nézzek kinek is adok 2000 eurót! Én egy kis embert sem cseszegettem Julcsyka! Csupán felhívtam a figyelmüket hogy ők még jobban nézzék meg kinek adnak pénzt mert a csalások célpontjai és igazi vesztesei ők! Bocs hogy én nem osztom azt a fajta mentalitást, hogyha megdöglött a lovam dögöljön meg a szomszédé is! (Ha már a mentalitásra is kitértél...) Hogy egy vállalkozó miből indít vállalkozást ahhoz semmi közöd! Meg nekem sem, de ahhoz már igenis van közöm ha egy "vállalkozás" pénzt kér tőlem! Ez lényeges különbség. Amúgy én egyáltalán nem "sopánkodtam" nincs is miért.(Miért van az, hogy a unicosok mindig mást olvasnak mint amit írok???) Tudod miért nem sopánkodom? Mert megnézem hova fektetem a pénzem...Nekem nem kell megmagyarázni, hogy munka nélkül nincs üzlet de jobban örülnék ha legközelebb nem olyasvalaki irogatna akinek a "valakije" vagy"valakijének a valakije" keresne ezzel jó vagy kevésbé jó pénzt, hanem saját maga!!
Régi 2011-03-07, 14:49   #92 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nekem sem a valakim valakiének a valakije keresi rajta a pénzt,hanem én
De amúgy a barátom is keres rajta meg az ő ismerőse is (viccen kívül )
Régi 2011-03-09, 09:12   #93 (permalink)
Új tag

Question

Idézem:" sokan panaszkodnak, hogy nem jön a pénz, pedig ők a hibásak, nem tesznek semmit, a pénzért meg kell dolgozni." Hát nekem úgy jött le, itt a munka azt jelenti, hogy palizzál be minél több embert 500 de jobb ha 2000 E-val és akkor teis kapsz a jóból 10 %-t. Ez így nagyon piramis játék, (három év elzárás, hamár beszerveztél egy balekot is) Ha valaki tudja hogyan lehet ebből a hülyeségből minél gyorsabban, nyomnélkül, kiszállni, (estleg a betólt pénzből minél többet viszontlátva) írja meg.
Régi 2011-03-09, 22:06   #94 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás Unaico

Te "paliztad" be magadat!Semmire sem viszi az olyan ember aki nem teszi semmit csak a kifogásokat és a kiskapukat keresi.Halasztja a halaszthatót.Többet nem írok ide. Az se érdekel,hogy ki mit gondold erről a UNAICO rol. Az sem érdekel ha itt nem lépnek be az emberek.Nem azért írogattam ide mert magam alá akartam akárkit is beszervezni : ) Nekem egyáltalán nem érdekem ,hogy itt akárki is úgy döntsön,hogy belép.Egyszerűen segítséget akartam nyújtani azoknak akik esetleg megpróbálják.
Mellesleg én nem érzem magam "bepalizva" mert meghívtak és beszálltam pénzel.
Régi 2011-03-09, 22:11   #95 (permalink)
Új tag

Thumbs up .

Idézet:
Idézem:" sokan panaszkodnak, hogy nem jön a pénz, pedig ők a hibásak, nem tesznek semmit, a pénzért meg kell dolgozni." Hát nekem úgy jött le, itt a munka azt jelenti, hogy palizzál be minél több embert 500 de jobb ha 2000 E-val és akkor teis kapsz a jóból 10 %-t. Ez így nagyon piramis játék, (három év elzárás, hamár beszerveztél egy balekot is) Ha valaki tudja hogyan lehet ebből a hülyeségből minél gyorsabban, nyomnélkül, kiszállni, (estleg a betólt pénzből minél többet viszontlátva) írja meg.

A "betólt" pénz részvényopciók eladásával kiszedhető.Átutalod nekem a belső kereskedésben, eljössz én meg készpénzben kifizetem neked : ) Nyoma az előzményekben lesz a böngésződbe kapásból 3 APEH-ost tudok mondani a közvetlen környezetemben aki benne, vagy vagy akár ügyvédet is.Esetleg bankigazgatót.Eddig egyikünket sem zárták el,lehet ez nem is "nagyon piramis játék"?
Régi 2011-03-09, 23:54   #96 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ceco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A "betólt" pénz részvényopciók eladásával kiszedhető.Átutalod nekem a belső kereskedésben, eljössz én meg készpénzben kifizetem neked : ) Nyoma az előzményekben lesz a böngésződbe kapásból 3 APEH-ost tudok mondani a közvetlen környezetemben aki benne, vagy vagy akár ügyvédet is.Esetleg bankigazgatót.Eddig egyikünket sem zárták el,lehet ez nem is "nagyon piramis játék"?
Az egyik fideszes politikus is tulajdonosa az Andy Vajna nevével fémjelzett étteremnek, ha jól tudom pont az aki szorgalmazza a kötelező béremelést a cégeknek, ahol kevesebb lett a netto. Na szóval itt minimálbéren dolgoznak pl az emberek, papiron legalábbis, túlórát nem fizetnek, akkor ez is teljesen rendben van? Ja és komolyan el kell menni hogy kp kapja meg valaki a pénzt, ez olyan 21. századi, hogy csak na

Amúgy fogalmam nincs erről a dologról, és nem is érdekel, de ez a két dolog, a gyere el és kp megkapod, meg apeh-os is benne van akkor csak legális lehet, ez nevetésre és írásra késztetett. Több kisiparos panaszkodik, hogy apehos-nak dolgoznak és nem akar számlát kapni, hogy ne kelljen áfát fizetni, ők meg be vannak tojva mi lesz ha belemennek, jön a revizió?
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-10, 10:24   #97 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

T. Ceco
Leht, hogy nem azért írogatsz, hogy itt új belépőket toborozz,ha már megjelenik a cég neve már is van reklám. Én meg azért írok, hogy a hezitálók nálam jobb döntést hozzanak.
Valaki egy fórumon azt írta, 200 millió részvényt adott ki az ominózus cég, ami ugye Ltd. vagyis korlátolt felelőségü társaság. Az meg ugye részvényt nem bocsát ki.
Ha JRO tehát Jövőbeni Részvény Opciót ad, az ugye nem sok mindent ér, három éven bellül a meghatározott áron vásárolhatsz részvényt, ha átalakul a cég részvénytársasággá és elkezdi a részvényeket árulni. Ha akarsz, és ha lessz miből kifizetned.
Számoljunk csak utána. Van ugye a februári jelentés szerint 960 000 tag minimum 7 000 részvény opcióval az 6 720 000 000 , ami március 12-n duplázódik a split-tel 13 440 000 000. Szép szám, kevés társaság büszkélkedhet ennyi részvénnyel.
De ennyi részvény kinyomtatása 80 000 000 000 Euróba kerül. Mert ugye a részvény megtestesítője maga az érték papír. Ha, a kibocsátott részvények névértéke darabonkét 20 Euro Cent, miből fizetik a nyomdai költségeket? Ha 10 Euró, akkor meg ki az a normálatlan aki neked adná a 20 centes igérvényedért.
És, ha mindezek ellenére valóban lesznek részvények, a tőzsdei bevezetés szigorú szabályokhoz kötött, amit ez a cég nem igazán tud teljesíteni 2012-ig. ( azoknak a cégeknek a részvényei kerülhetnek a tőzsdére amik minimum három éve működnek részvénytársasági formában)
A részvényről még azért azt tudni kell, hogy ha a piacra kerül, az árfolyama nem csak felfelé mehet, hanem lefelé is, mégpedig nagyon gyorsan. Ha kiderül, hogy a cég csak egy lufi, az öszes részvény értékét beteheted egy nagyon kicsi fiolába, pontosan akkorába, ahova belefér egy lepkefing.
Régi 2011-03-10, 14:56   #98 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az egyik fideszes politikus is tulajdonosa az Andy Vajna nevével fémjelzett étteremnek, ha jól tudom pont az aki szorgalmazza a kötelező béremelést a cégeknek, ahol kevesebb lett a netto. Na szóval itt minimálbéren dolgoznak pl az emberek, papiron legalábbis, túlórát nem fizetnek, akkor ez is teljesen rendben van? Ja és komolyan el kell menni hogy kp kapja meg valaki a pénzt, ez olyan 21. századi, hogy csak na

Amúgy fogalmam nincs erről a dologról, és nem is érdekel, de ez a két dolog, a gyere el és kp megkapod, meg apeh-os is benne van akkor csak legális lehet, ez nevetésre és írásra késztetett. Több kisiparos panaszkodik, hogy apehos-nak dolgoznak és nem akar számlát kapni, hogy ne kelljen áfát fizetni, ők meg be vannak tojva mi lesz ha belemennek, jön a revizió?
Ne haragudj,de Rovar azt kérdezte,hogy lehet a leggyorsabban kiszállni.Én csak felajánlottam neki,hogy szívesen megvásárolom tőle,nincs szó itt semmifélre primitív kifizetésmódról!Nekem nem kell jönni semmifélre korrupt példákkal!Az APEH-osokat nem azért említettem,hogy fedezzem a céget mert illegális.Ha illegális lenne,hogyan működhetne?Ha nincs fogalmad a dolgokról és nem is érdekel akkor szerintem rossz topicba léptél.
Régi 2011-03-10, 15:05   #99 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
T. Ceco
Leht, hogy nem azért írogatsz, hogy itt új belépőket toborozz,ha már megjelenik a cég neve már is van reklám. Én meg azért írok, hogy a hezitálók nálam jobb döntést hozzanak.
Valaki egy fórumon azt írta, 200 millió részvényt adott ki az ominózus cég, ami ugye Ltd. vagyis korlátolt felelőségü társaság. Az meg ugye részvényt nem bocsát ki.
Ha JRO tehát Jövőbeni Részvény Opciót ad, az ugye nem sok mindent ér, három éven bellül a meghatározott áron vásárolhatsz részvényt, ha átalakul a cég részvénytársasággá és elkezdi a részvényeket árulni. Ha akarsz, és ha lessz miből kifizetned.
Számoljunk csak utána. Van ugye a februári jelentés szerint 960 000 tag minimum 7 000 részvény opcióval az 6 720 000 000 , ami március 12-n duplázódik a split-tel 13 440 000 000. Szép szám, kevés társaság büszkélkedhet ennyi részvénnyel.
De ennyi részvény kinyomtatása 80 000 000 000 Euróba kerül. Mert ugye a részvény megtestesítője maga az érték papír. Ha, a kibocsátott részvények névértéke darabonkét 20 Euro Cent, miből fizetik a nyomdai költségeket? Ha 10 Euró, akkor meg ki az a normálatlan aki neked adná a 20 centes igérvényedért.
És, ha mindezek ellenére valóban lesznek részvények, a tőzsdei bevezetés szigorú szabályokhoz kötött, amit ez a cég nem igazán tud teljesíteni 2012-ig. ( azoknak a cégeknek a részvényei kerülhetnek a tőzsdére amik minimum három éve működnek részvénytársasági formában)
A részvényről még azért azt tudni kell, hogy ha a piacra kerül, az árfolyama nem csak felfelé mehet, hanem lefelé is, mégpedig nagyon gyorsan. Ha kiderül, hogy a cég csak egy lufi, az öszes részvény értékét beteheted egy nagyon kicsi fiolába, pontosan akkorába, ahova belefér egy lepkefing.

Unaico LTD az Enigro leányvállalata.Ez tényleg a Tőzsde Fórum?Miért ne vihetné egy KFT tőzsdére a részvényeit????? A mostani belső kereskedésben napi szinten nagyobb a mozgás mint a BUX-on ... Pedig csak egymás között lehet kereskedni. Köszi a tippet!Nem is tudtam,hogy lefelé is mehet az árfolyam Majd shortolunk !
Régi 2011-03-10, 16:02   #100 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
pamika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás petyac

kedves petyac.én már teljes jogu tagja vagyok az unaico-nak,és csak pozitivumokat tudok elmondani erről a témáról.tudom,látom ,olvasom a szkeptikusok állspontját,amit tiszteletben tartok de nem ajánlanám másoknak mert utolag késö lesz megbánni a kihagyott lehetőséget.van egy nagyszerü mondás:a tétovázás megöli a tetteket./saját idézet/.éppen ezért ha többet szeretnél tudni akkor keress vagy irj és a negativ hozzáállásuakat megelőzve elégedetten dőlhtünk majd hátra.üdv.
pamika nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
átverés, MLM, piramisjáték

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 12:28 , a GMT +1 időzóna szerint.