Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-03-10, 16:48   #101 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ceco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Unaico LTD az Enigro leányvállalata.Ez tényleg a Tőzsde Fórum?Miért ne vihetné egy KFT tőzsdére a részvényeit?????
Tőzsdére viheti! Amint Nyílt Részvénytársasággá alakul, a megfelelő szabályok szerint!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-10, 19:56   #102 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tőzsdére viheti! Amint Nyílt Részvénytársasággá alakul, a megfelelő szabályok szerint!
Természeten a fenti mellett meg kell még felelnie a tőzsdére bocsájtás, olykor nem is olyan egyszerű feltételeinek.
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-03-11, 09:47   #103 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
Rovar a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A hatalom jelszava : „Tartsd a pórnépet boldog tudatlanságban”. itt is működik. A prezentációkon és egyéb fórumokon csak olyan információk hangzanak el amik nem okoznak a vezetésnek fejfájást, minden ki azt kapja amit hallani akar: MEG FOGTOK GAZDAGODNI. És nem is kétséges, hogy lesznek ilyenek, más kérdés, hogy mi módon, kinek a pénzéből. Az már jó erkölcs és izlés dolga, hogy kinek mit vesz be a gyomra. Vannak akik a pénzért ölnek és nem okoz nekik semmiféle fejfájást amíg le nem buknak.
Ez a rendszer igen is PIRAMIS JÁTÉK ! Nem azt mondom, hogy a bíróságon nem lehet tisztára mosni a szervezetet, de ott csak jog van nem igazság.
Nem hülyék találták ki a rendszert. Minden oldalról látszólag védve van minden jogi támadás ellen.
A pénzedért kapsz sok mindent, oktató csomag, webes szolgáltatások, webshop, meg egyebek. Csak minek? Látszatnak, hogy igenis ez egy üzlet, MLM cég.
Oktató csomag, ha magadtól nincs annyi eszed, hogy a befűzendő balekoknak csak a pozitívumokat mond el akkor fölösleges belevágnod. Webes szolgáltatások a közösségi vidámparkba, hát a ringlispilbe beültettek az biztos, máshol olcsóbb, gyorsabb vagy ingyenes szolgáltatások várnak. Webshop, hát ez is egy nagyszerű dolog, ha már van interneted, utána is nézel, hogy mi hol olcsóbb, miért fizetne valaki is 20-30%-al többet ugyanazért a termékért, ha már épelméjű?
A részvényekről már kifejtettem a véleményemet az előzőekben, mintha nem igazán reagált volna rá észérvekkel senki a „részvényesek” közül.
Szóval ahogy én látom:
Okos emberek kitaláltak egy, a törvény előtt jól védhető piramis játékot. Beoltottak jó pár kapzsi gátlástalan embert a meggazdagodás igéretével, akik beszervezzenek még több embert, akik már lehet, hogy csak buknak az üzleten. A lényeg, hogy a befolyt pénzek nagy százaléka a kitalálóknál landol. Ja és ha még majd részvényt is veszel az opciód után a vezetők azon is csak nyernek., neked meg bent áll majd a pénzed, mert részvény csak eladni lehet, (ha van rá kereslet ) a cégből kivenni nem.
Persze „Van az a pénz” Krisztust is eladták.
Rovar nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-11, 17:01   #104 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 28
Ceco rendelkezik némi sötét múlttal.
Wink

Idézet:
Rovar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A hatalom jelszava : „Tartsd a pórnépet boldog tudatlanságban”. itt is működik. A prezentációkon és egyéb fórumokon csak olyan információk hangzanak el amik nem okoznak a vezetésnek fejfájást, minden ki azt kapja amit hallani akar: MEG FOGTOK GAZDAGODNI. És nem is kétséges, hogy lesznek ilyenek, más kérdés, hogy mi módon, kinek a pénzéből. Az már jó erkölcs és izlés dolga, hogy kinek mit vesz be a gyomra. Vannak akik a pénzért ölnek és nem okoz nekik semmiféle fejfájást amíg le nem buknak.
Ez a rendszer igen is PIRAMIS JÁTÉK ! Nem azt mondom, hogy a bíróságon nem lehet tisztára mosni a szervezetet, de ott csak jog van nem igazság.
Nem hülyék találták ki a rendszert. Minden oldalról látszólag védve van minden jogi támadás ellen.
A pénzedért kapsz sok mindent, oktató csomag, webes szolgáltatások, webshop, meg egyebek. Csak minek? Látszatnak, hogy igenis ez egy üzlet, MLM cég.
Oktató csomag, ha magadtól nincs annyi eszed, hogy a befűzendő balekoknak csak a pozitívumokat mond el akkor fölösleges belevágnod. Webes szolgáltatások a közösségi vidámparkba, hát a ringlispilbe beültettek az biztos, máshol olcsóbb, gyorsabb vagy ingyenes szolgáltatások várnak. Webshop, hát ez is egy nagyszerű dolog, ha már van interneted, utána is nézel, hogy mi hol olcsóbb, miért fizetne valaki is 20-30%-al többet ugyanazért a termékért, ha már épelméjű?
A részvényekről már kifejtettem a véleményemet az előzőekben, mintha nem igazán reagált volna rá észérvekkel senki a „részvényesek” közül.
Szóval ahogy én látom:
Okos emberek kitaláltak egy, a törvény előtt jól védhető piramis játékot. Beoltottak jó pár kapzsi gátlástalan embert a meggazdagodás igéretével, akik beszervezzenek még több embert, akik már lehet, hogy csak buknak az üzleten. A lényeg, hogy a befolyt pénzek nagy százaléka a kitalálóknál landol. Ja és ha még majd részvényt is veszel az opciód után a vezetők azon is csak nyernek., neked meg bent áll majd a pénzed, mert részvény csak eladni lehet, (ha van rá kereslet ) a cégből kivenni nem.
Persze „Van az a pénz” Krisztust is eladták.
Jól van legyen piramis rendszer, meg hazugság meg ringlispíl csak nyugodj meg!
Ceco nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-11, 21:34   #105 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 7
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Jokat mosolygok a vitatokon
Sok evtizeddel ezelött egy szegedi taxis kitalalta a repülöjatekot, aminek a lenyege a piramis csucson levö %-ot kap az alatta beszervezett emberek utan. Ma mar sokfele elnevezesben megtalalhato ez a rendszer
ÖKONET; BIONET es atöbbi MLM rendszer is hasonloan müködik.SZERINTEM!!
A 90-es evekben meg jol müködött, mert az emberek meg nem ismertek annyira. 1parat kiprobalta , müködött
UNAICO=piramisjatek?? vagy megsem??
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-11, 23:41   #106 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
marabu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szívesen tájékoztatlak az Sitetalk-Unaico-ról: (Törölve admin által) , hogy eloszlassam a kétségeidet! A szkeptikusság fontos, de nem elég. A tények a legfontosabbak!
marabu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-12, 16:48   #107 (permalink)
Szenior tag

papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia!
Az igazsag az, hogy Törökne F. Ildiko üzleti prezentaciojat mar meghallgattam
ketszer.Majdnem beleptem, de az elsö rossz informacio-munka nelkül penzt keresni, a 2.-nöi nev es egy ferfi hang jelentkezik a telefon masik oldalan:szia en xy baratja vagyok együtt csinaljuk az Unaico-t. 3. atadjak az email cimemet mas Unaico-tagoknak es ostromolnak eröszakosan, hogy lepjek be.
Ha ismet elszanom magam jelentkezem.
A felajanlott tajekoztatot köszönöm
üdv.: egy nagypapa
Régi 2011-03-12, 17:35   #108 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!
Az igazsag az, hogy Törökne F. Ildiko üzleti prezentaciojat mar meghallgattam
ketszer.Majdnem beleptem, de az elsö rossz informacio-munka nelkül penzt keresni, a 2.-nöi nev es egy ferfi hang jelentkezik a telefon masik oldalan:szia en xy baratja vagyok együtt csinaljuk az Unaico-t. 3. atadjak az email cimemet mas Unaico-tagoknak es ostromolnak eröszakosan, hogy lepjek be.
Ha ismet elszanom magam jelentkezem.
A felajanlott tajekoztatot köszönöm
üdv.: egy nagypapa
Pénzt munka nélkül itt sem tudsz keresni!A részvényemelkedésekkel járhat haszon,ennyi.Az régen rossz ha rád akarják erőszakolni,valószeg egy gyenge struktúra,csapat lehet.Az se mindegy milyen csapatba kerülsz!
Régi 2011-03-12, 18:24   #109 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szia!
Teljesen igazad van. Te is dühös lettel volna, ha atadjak az emailed masoknak es mar 4-5 tag küldi az üziket. Igaz 1volt fafejü, aki csunyara sikeredett valaszomra sem akart felhagyni az agitalassal majd filter bekapcs es küldhette az agit. Egyebkent föleg Keuropa van benne-lattam a Bp.-i talalkozorol egy videot-ahol allitolag nincs penze az embereknek. Nemetek es az angolok tartozkodnak, padig ök könnyebben befizetnenek pl. 500€. Nem latnak benne nagy bulit. En egyenlöre tartozkodom
Régi 2011-03-13, 00:14   #110 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!
Teljesen igazad van. Te is dühös lettel volna, ha atadjak az emailed masoknak es mar 4-5 tag küldi az üziket. Igaz 1volt fafejü, aki csunyara sikeredett valaszomra sem akart felhagyni az agitalassal majd filter bekapcs es küldhette az agit. Egyebkent föleg Keuropa van benne-lattam a Bp.-i talalkozorol egy videot-ahol allitolag nincs penze az embereknek. Nemetek es az angolok tartozkodnak, padig ök könnyebben befizetnenek pl. 500€. Nem latnak benne nagy bulit. En egyenlöre tartozkodom
Ez annak nagy buli akinek van kapcsolati tőkéje.Akinek nincs az bele se vágjon! Kivéve persze,ha befektetésnek szánja.Az angolok és a németek a facebookot majmolják( különben is buta angolok ) Az ázsiaiak pl. gyűlölik a facebookot,ennek köszönhető ,hogy a tagok kétharmada ázsiai.
Régi 2011-03-14, 10:08   #111 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 37
chicho a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! Már bocs, hogy újra itt vagyok (egyesek biztos nem hiányoltak...) De egyet kell, hogy értsek Rovarral. Hát persze, hogy bocsáthat ki részvényt egy Kft...Csak előbb Rt.-vé vagy Zrt.-vé kell alakulnia!! Azzal tényleg kár nyomulni, hogy "APEH-os is benne van" Tudnék én is állami céget mondani neked ahol nincsenek az emberek bejelentve, vagy csak minimálra! Tudom ez már sok embernek azt jelentheti, hogy akkor a fekete gazdaság egy legális és jó dolog...A tétovázás megöli a tetteket?? én nem szoktam tétovázni, de láttam azokat az embereket akik töketlenül tétován bambulták az előadást...Meg voltak győződve róla hogy ők aztán a tettek emberei, úgyhogy gyorsan ki is csengették a pénzt. Aki tétovázik az megvezethető egy perc alatt. Épp ezért én nem szoktam mert ha nem is vagy biztos abban például, hogy meg akarsz-e venni valamit akkor is határozott kell, hogy maradj mert ha tétovázol az a gyengeség jele és akik ebből élnek azok ki fogják használni a határozottlanságodat! Persze akik ebből hasznot húznak azok ezt szkepticizmusnak fogják hívni. Nekem mindegy, hogy hogyan nevezik amíg pénzt és bosszúságot takarít meg nekem!
chicho nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-14, 12:21   #112 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Az angolok buták??? Miért? Mert ők szerencsések és beszélnek angolul?! (Még szerencse, hogy itt vannak az okos emberek....) Ezért utána nézhetnek világszerte könnyedén azoknak az infóknak amik leleplezik ezt a "céget" Honnan a fenéből veszel olyan hülyeségeket, hogy az ázsiaiak gyűlölik a facebook-ot??? Azért van annyi tag Kínából mert összeszedték buszokkal a vidéki kínaiakat akik annyira beszélnek angolul mint kb. itt kelet Európában plusz még a netet sem tudják olyan szinten alkalmazni mint az általad említett országok... ennek meg, hogy annyian vannak ezek az emberek kínában mint a pejva na annak köszönhető a sok ázsiai tag....!!!!
Régi 2011-03-14, 12:32   #113 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
chicho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az angolok buták??? Miért? Mert ők szerencsések és beszélnek angolul?! (Még szerencse, hogy itt vannak az okos emberek....) Ezért utána nézhetnek világszerte könnyedén azoknak az infóknak amik leleplezik ezt a "céget" Honnan a fenéből veszel olyan hülyeségeket, hogy az ázsiaiak gyűlölik a facebook-ot??? Azért van annyi tag Kínából mert összeszedték buszokkal a vidéki kínaiakat akik annyira beszélnek angolul mint kb. itt kelet Európában plusz még a netet sem tudják olyan szinten alkalmazni mint az általad említett országok... ennek meg, hogy annyian vannak ezek az emberek kínában mint a pejva na annak köszönhető a sok ázsiai tag....!!!!

Nyugodj már meg! Rá fog menni az idegrendszeredre ez a téma Legyen inkább igazad!
Régi 2011-03-14, 12:39   #114 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Papának üzenem, hogy örülök ,hogy jól szórakozik a fórumon. Egy aprócska tévhitet azonban hadd korrigáljak: a "repülős játékot"... bizonyára pilóta játékra gondoltál nem a szegedi taxis "agytröszt" találmánya! Szintén a fraud-i piramis elv egy ősi verziójáról van szó. Ő csak kitanulta valahol...A lényege tömören : a csúcson a "pilóta" alatta a "másodtiszt" alattuk a "személyzet" alattuk az "utasok"..... Na az utasok akik nem látják többet a pénzüket!! Ja, hogy ők vannak a legtöbben?? hát persze!!
Régi 2011-03-14, 12:42   #115 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Nyugi CECO az idegrendszeremmel nincs semmi gond! és nem is lesz mert nincs miért aggódnom! (köszönhetően a szkepticizmusomnak...)
De azért kedves, hogy aggódsz!!!
Régi 2011-03-14, 12:43   #116 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Legyen igazam??? Kösz! Az már rég megvan...
Régi 2011-03-14, 20:35   #117 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Mi van ceco azt hitted örökre lekoptam a fórumról?? Azt nyugodtan reklámozhatod magad?
Ne a Rovart meg engem nyugtasd hanem a lelkiismeretedet (ha van) meg majd magadat ha becsöngetnek a nyomozók.....
Régi 2011-03-14, 21:06   #118 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

....meg azokat az embereket akik elveszítik a pénzüket! Remélem mihamarább hátra dőlhettek majd a cimboráiddal ahogy azt pamika jósolta! Azért amikor ez bekövetkezik ne lepődj meg ha nem épp a Bahamákon leszel, hanem a Gyorskocsi utcában egy priccsen....
Régi 2011-03-14, 22:23   #119 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szia Chicho!
Köszönöm a helyesbitest.Latom otthon vagy a temaban. Meg annyit, hogy a taxis volt az, aki a 70-es evakben csinalta ezt a pilotazast, majd bukott. A reszletekre mar nem em lekszem nagyon, de ö utana kezdödött egyre sürübben az ilyesfajta jatek majd megjelentek a hasonlo modon müködö MLM cegek, de kissebb-nagyobb valtozasokkal.
Allitolag az Unaico is MLM ceg, deen nem jartam annyira utana.
Régi 2011-03-14, 23:48   #120 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Papa nem írom le újra mi is ez az egész de ha végig olvasod ennek az topicnak mind a három oldalát akkor magad is rá fogsz jönni, hogy ez még csak nem is egy MLM cég...
A szórakozás garantált lesz! Jó olvasást!
Régi 2011-03-15, 17:26   #121 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mi van ceco azt hitted örökre lekoptam a fórumról?? Azt nyugodtan reklámozhatod magad?
Ne a Rovart meg engem nyugtasd hanem a lelkiismeretedet (ha van) meg majd magadat ha becsöngetnek a nyomozók.....
Üldözési mániád van szerintem!Engem egyáltalán nem érdekel,hogy itt vagy-e vagy sem.
Biztos be fognak csöngetni a nyomozók! Meg még 5 000 magyar unaico taghoz Mi okból jönnének?
Régi 2011-03-16, 21:07   #122 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
rodner001 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Végigolvastam mindhárom oldalt, láttam benne pro és kontra véleményeket. Egyvalami biztos: Bárki úgy dönt, hogy BEFEKTET az semmiképpen ne azért tegye mert Ceco azt mondta, viszont semmiképpen azért ne tegye mert chicho azt mondta.MINDENKI a saját pénzével játszik így CSAK komoly utánnajárás után(MINDENHONNAN információgyűjtés, ingyenes regisztráció valaki által,regisztrációt követően a web iroda és a "sponzor" által újabb információk mérlegelése)DÖNTSE el,hogy számára ez megfelelő kockázat a megfelelő nyereség reményében vagy nem.
Mindenki véleményét tiszteletben tartva!
Üdv :Zsolt
rodner001 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-17, 15:53   #123 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Ripper már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Ripper már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Helló

Csak lesek, hogy mennyi sok mlm tag bekajálja a unaico t is.
Kiváncsi lennék, hogy miből is termelne pénzt a unaico, hisz az enigro csoda évekig kinylódott, a sitetalk meg egy vicc. a Webáruház meg olyan drága+ szálllítassad haza hong kong ból azt utána meg próbáld meg garanciát intézni rá ))

Jó dolog benne ez a monopoly szintű tőzsde okosság. Fizessen be a sok okos sok sok eurót és majd indig a befizetők pénzét osztogatják felfelé. Tiszta il ferro elven működik nem fura??

Úgy tűnik ez kell a népnek egy ötlet mögé bujtatott pilóta játék. CSak tudnám mi ér benne sokat, hisz 1 éve már több mint 2 millió eladó részvény volt a belső tőzsdén. ))

Pedig állítólag senki se adja el mert annyira sokat ér majd. De kérdezem akkor a unaico sok nagy része miért van már Botanoo ba? Ami ennek a co kvóta mesére épülő változata.

Fura hogy a zsuzsa volt mindkettőbe elsők közt, nem?
1 éve az volt a mese, hogy van vagy 60 busz matricázva hong kong ba ,de érdekes csak 2 buszról volt kép összesen ill 1ről csak 2 helyen. Ho la többi 58????

Meg a sitetalk mobil is vicc. FEltalálták a skype ot sok éve és telefonra is telepitve wifin vagy mobilneten át ingyenesen megy. Ugyanaz mint az acn a video telefonnal ami meg VOIP ként létezik vagy 2 3 éve már csak már szinte mindenki csak mobilt használ .

Megnézném én unaico ba is mennyi pénzt tettek, hogy ilyen buta az összes oldaluk kinézete is. Meg mindig a facebook hoz hasonlitgaták magukat. Szánalmas.

Ezek azoknak találták ki akik lapátolják be a butákat hogy fizessenek be mert mega gazdagság lesz, de fura, hogy 1-3 év nél tovább mégse bírják tovább és szép lasan eltünnek.
Ripper nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-18, 13:49   #124 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
marabu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szívesen tájékoztatlak az Sitetalk-Unaico-ról: (Törölve admin által) , hogy eloszlassam a kétségeidet! A szkeptikusság fontos, de nem elég. A tények a legfontosabbak!
Valóban a tények a fontosak!
Szerintem, tény, hogy nem léteznek UNAICO-s részvények, hogy bármit ajánlanak megvételre, használatra, az jóval drágább mint bárhol máshol a neten, tehát ebből csak a nem normálisok után van a cégnek bevétele, bár aki 500 ~ 2000 E-t kiszór az ablakon az máskor sem nézi meg hova költi a pénzét, tény, hogy a szabályzatban leírják a cég nem fizet adót sem külföldön sem Mo-on, ha netán keresnél a befektetéseden és nem vallottad be, (mert nem is tudod , elszámolás nemlétezik csak a virtuális világban) te vagy a hunyó. Tény, a nagy lehúzás ideje még nem jött el, majd ha a Jövőbeni Részvény Opciókért vásárolhatsz részvényeket, na majd akkor, azt a pénzt már soha nem látja senki viszont. Amig a cég működik nem veheted ki a részvények értékét a cégből, ha megszűnik (csődbe megy) a részvények értéke O, na ezt fizeti ki a részvényeseknek. És még a tőzsdén való megjelenést sem kell kivárni a csőd bejelentésével, ugyhogy jószerével még kereskedni sem tudtál a tuti részvényeiddel.
Régi 2011-03-18, 15:10   #125 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás :)

Idézet:
Rovar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Valóban a tények a fontosak!
Szerintem, tény, hogy nem léteznek UNAICO-s részvények, hogy bármit ajánlanak megvételre, használatra, az jóval drágább mint bárhol máshol a neten, tehát ebből csak a nem normálisok után van a cégnek bevétele, bár aki 500 ~ 2000 E-t kiszór az ablakon az máskor sem nézi meg hova költi a pénzét, tény, hogy a szabályzatban leírják a cég nem fizet adót sem külföldön sem Mo-on, ha netán keresnél a befektetéseden és nem vallottad be, (mert nem is tudod , elszámolás nemlétezik csak a virtuális világban) te vagy a hunyó. Tény, a nagy lehúzás ideje még nem jött el, majd ha a Jövőbeni Részvény Opciókért vásárolhatsz részvényeket, na majd akkor, azt a pénzt már soha nem látja senki viszont. Amig a cég működik nem veheted ki a részvények értékét a cégből, ha megszűnik (csődbe megy) a részvények értéke O, na ezt fizeti ki a részvényeseknek. És még a tőzsdén való megjelenést sem kell kivárni a csőd bejelentésével, ugyhogy jószerével még kereskedni sem tudtál a tuti részvényeiddel.

Jaaaajajaja!
Én betettem 2 500 euro-t és úgy néz ki akkor mindet elbuktam? Kár érte:S Még szerencse,hogy Ti benne vagytok és tájékoztattatok! Ki is utalom a portfóliómból a pénzt a raffis bankszámlámra.Remélem még nem csődöl be addig! A múltheti 11% részvényemelkedés helyett inkább lekötöm,a 2% kamatnak meg örülök.Vagy állampapírba fektetem amit itt régebben valamelyik nagyokos javasolt!Mind1 az itt szerzett nyereséget bennhagyom ,úgy is csak "nyert"pénz Köszi a tippeket!Szerintem ezt a topicot nyugodtan be is lehet csukni.
Régi 2011-03-18, 18:07   #126 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Ja örülnél ha bezárulna a topic mi?? Hát azt el is hiszem. Ne aggódj nem fog. Meg üldözési mániám sincs. Nem üldözök én senkit... Arra fizet az állam embereket szóval nem az én dolgom...
Régi 2011-03-19, 04:44   #127 (permalink)
Új tag

Ripper már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Ripper már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ceco

Mutassad már meg 1 tőzsdésnek, a csoda részvényedet, és próbáld eladni valós tőzsdén.

Tuti körbe röhögnek. Nem fura hogy ezek a hülye pilótajátékok folyton csak keleten kerülnek elő??? pl ott a csoda botanoo ami unaico klón, mért csak angol és magyar a weboldal? Miért van , hogy egy valós zöld cég azt irta rám hogy pilótajáték?

Meséld már el a csoda unaico sitetalk, miből generál pénzt? Ha senki se fizet be majd , annyira nincs pénz, hogy most hétfőn 1.8 volt a csoda monopoly részvény azt mindenkinek mondták vegyél, ja mert nem tudják kivenni másként a benn ragadt pénzeket és kellenek a birkák akik betermelik.

Miért nem hallani sehol a sitetalk ról se, se plakát se neten se tv sehol, ki fene tud róla bármit is ???hong kongi cimen svéd szerveren fut, Ha legális lenne a pszáf és a szlovák pszáf is tiltja, mert nincs pénzügyi tevékenységre engedélye, joga.

Nem fura, hogy ezek a csoda isten háta mögé bejelentett cégek rövid időn belül eltünnek? Miért hong kong??? tán mert jogilag elérhetetlen innen?

kedvenc mondatom pl: a pénz végtelen mélységből )) kimatekozták,mert tudták ,hogy az emberek nagy % nem fogja fizetni stb.

Meg mi miatt van, hogy a csoda gazdagság igéretével szinte napok alatt, mindenki elhiszi? Mintha semmit árulnának és hasznot termelne.
Régi 2011-03-19, 12:19   #128 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás

Sziasztok, vannak pro és kontra válaszok és úgy látom, hogy a laikus számára egyik sem meggyőző, szerintem a puding próbája az evés, aki nem evett belőle, az csak a mások véleményére hagyatkozhat, aki nem vállal kockázatot az nem is nyer. Volt rá példa, hogy bank csődbe ment, és akkor vége a 2%-os hozamnak is, ami tutinak tünt. Nézz meg egy céget, minimál bérért dolgoztat, és ha nem megy a szekér, akkor lelkizés nélkül elküld, lehet akár hány gyereked. Szóval nem hiszem, hogy nagyon fog lelkizni az, aki így járt egy cégnél és most belevág egy ilyen kétséges vállalkozásba. A kisember is csak addig kisember, amíg másnak dolgozik. Ha így csinál egy kis profitot,akkor lelke rajta. Ezért nem kell őt leszólni. Minden nagy cég a kisemberekből él. Lehet, hogy nem is baj az, ha a webáruházban drágább valami, ha azáltal embereknek adunk megélhetést, sajnos úgy is az a baj, hogy mindenki az olcsót keresi, bár lehet, hogy ha a magyarok is a magyar drágább termékeket vásárolnák, sokkal magasabb szinvonalon élhetnénk. Ez ugyanis munkát, pénzt, megélhetést generál. Az emberek mindenhol pontokat gyüjtenek, a nagyok meg elteszik a hasznot, akár nagyáruház, benzinkút vagy fittnessteremről van szó. Most már egy legutolsó fittnessterem is tagokat szervez, hogy kihasználja a sok gépet, amit kemény pénzért megvett. Kéri a tagokat, hogy ajánlják másoknak, ad neki öt ingyenkártyát szülinapra, aztán a tag még örül is neki. Persze nem muszáj odaadnia másoknak, de miért ne tegye, ingyen van. Ha pedig valaki ezáltal új tag lesz, az majd neki hoz egy kis hasznot pl olcsóbb bérlet. Na így működik minden, tiszta MLM a világ, csak nyissátok ki a szemeteket.
sunshine nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-19, 12:23   #129 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ripper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ceco

Mutassad már meg 1 tőzsdésnek, a csoda részvényedet, és próbáld eladni valós tőzsdén.

Tuti körbe röhögnek. Nem fura hogy ezek a hülye pilótajátékok folyton csak keleten kerülnek elő??? pl ott a csoda botanoo ami unaico klón, mért csak angol és magyar a weboldal? Miért van , hogy egy valós zöld cég azt irta rám hogy pilótajáték?

Meséld már el a csoda unaico sitetalk, miből generál pénzt? Ha senki se fizet be majd , annyira nincs pénz, hogy most hétfőn 1.8 volt a csoda monopoly részvény azt mindenkinek mondták vegyél, ja mert nem tudják kivenni másként a benn ragadt pénzeket és kellenek a birkák akik betermelik.

Miért nem hallani sehol a sitetalk ról se, se plakát se neten se tv sehol, ki fene tud róla bármit is ???hong kongi cimen svéd szerveren fut, Ha legális lenne a pszáf és a szlovák pszáf is tiltja, mert nincs pénzügyi tevékenységre engedélye, joga.

Nem fura, hogy ezek a csoda isten háta mögé bejelentett cégek rövid időn belül eltünnek? Miért hong kong??? tán mert jogilag elérhetetlen innen?

kedvenc mondatom pl: a pénz végtelen mélységből )) kimatekozták,mert tudták ,hogy az emberek nagy % nem fogja fizetni stb.

Meg mi miatt van, hogy a csoda gazdagság igéretével szinte napok alatt, mindenki elhiszi? Mintha semmit árulnának és hasznot termelne.
Normál esetben ezt az üzenetet válaszra sem méltatnám.Eléggé informálatlan vagy a témában!Elég sok "tőzsdés" van aki unaico tag Ez egy belső kereskedelem Ripper, nincs kint a tőzsdén, így nem tudom eladni a "valós tőzsdén".Belső kereskedés van, és képzeld bármikor eltudom adni!Sőt minden héten veszek ki pénzt! Elmondom neked,hogy 2009-ben Londonban jegyezték be a céget.A tagok kétharmada viszont ázsiai ezért értelemszerűen átszervezték oda a székhelyüket,ennyi.

Annyira tudatlan vagy ezzel kapcsolatban,hogy még arra sem voltál képes,hogy megnézd a unaico.com-ot.Összesen 16 nyelven elérhető az oldal.Nem tudom ,hogy sikerült csak kettőt számolnod..

"Miért van , hogy egy valós zöld cég azt irta rám hogy pilótajáték?"
Bocs ezt nem értem.

Nincs itt semmiféle csoda!A pénz a webshopból,a felvásárolt szerencsejáték oldalakból,reklámból és a befizetésekből jön.

"Ha senki se fizet be majd , annyira nincs pénz, hogy most hétfőn 1.8 volt a csoda monopoly részvény azt mindenkinek mondták vegyél, ja mert nem tudják kivenni másként a benn ragadt pénzeket és kellenek a birkák akik betermelik."

1. 0,2 volt az érték split előtt.
2. nekem senki sem mondta,hogy vegyek.Én sem mondtam senkinek
3. Egy embert sem tudok akinek benn ragadt a pénze...
4. Te vagy a birka

"kedvenc mondatom pl: a pénz végtelen mélységből )) kimatekozták,mert tudták ,hogy az emberek nagy % nem fogja fizetni stb."
Ezzel sem tudok mit kezdeni. Lehet én vagyok a hülye,h nem értem.

"Meg mi miatt van, hogy a csoda gazdagság igéretével szinte napok alatt, mindenki elhiszi? Mintha semmit árulnának és hasznot termelne."

Talán mert működik? És az mi miatt van,hogy Te nem hiszed el? Mikor engem hívtak senki sem mondta,hogy napok alatt meggazdagszom.Sőt még most sem gazdagodtam meg
Régi 2011-03-19, 14:27   #130 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

"Nincs itt semmiféle csoda!A pénz a webshopból,a felvásárolt szerencsejáték oldalakból,reklámból és a befizetésekből jön."
Hát ezt már én is leírtam.... vagyis azt, hogy nincs itt semmi csoda! A mondat legvége teljesen igaz végre ceco barátunk is elismeri! Azaz "A pénz.....a befizetésekből jön." (Te írtad...) Ja azt is írtad webshop meg szerencsejáték oldalak,meg reklámok...Miféle reklámok én nem láttam egyet sem! Egyetlen póker oldalra emlékszem mi is volt a webcíme?? Írd meg kérlek szeretnék játszani egy kicsit. Hátha mégis meggazdagszol...
Régi 2011-03-19, 17:00   #131 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Kedves sunshine! Már ne vedd zokon de nem hagyhatom szó nélkül a zagyvaságokat amiket így elsőre (de minek) sikerült leírnod...Te nem laikus vagy hanem valami más...valaki megmondja neked hogy:"Te ez a puding szar!" erre te "nem baj a puding próbája az evés..." és megkóstolod. Hát mit mondjak? Kóstolgasd csak! De majd azért ne panaszkodj: "Te ez tényleg szar." Szóval szerinted nekünk kifejezetten jó a drágaság? "Ha a magyarok is a drágább termékeket vásárolnák, sokkal magasabb színvonalon élhetnének"....Mi vaaaan?
Mégis miért?? Tudod ki fog magasabb színvonalon élni,: az a magyar termelő aki ha majd beindul a szekér felvesz téged ugyanannyiért mint a multik. Persze ettől nekünk nagyon jó lesz! Szerintem inkább ha a magyarok sokkal magasabb színvonalon élnének akkor drágább termékeket vehetnének. Valószínűleg ezt akartad írni...
Dehogy baj az ha valaki drágán akar vásárolni...Csak tessék! Én nem veszek MLM cégektől semmit mert nem látom értelmét kifizetni akár a dupláját egy termékért mint amennyit ér, és vagyunk még így ezzel egy páran... Tiszta MLM az egész világ?? Szerencsére nem mert akkor tényleg sokak álla felkopna. Tiszta lehúzás az egész világ mondat már sokkal igazabb lenne!
Régi 2011-03-19, 18:05   #132 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
"Nincs itt semmiféle csoda!A pénz a webshopból,a felvásárolt szerencsejáték oldalakból,reklámból és a befizetésekből jön."
Hát ezt már én is leírtam.... vagyis azt, hogy nincs itt semmi csoda! A mondat legvége teljesen igaz végre ceco barátunk is elismeri! Azaz "A pénz.....a befizetésekből jön." (Te írtad...) Ja azt is írtad webshop meg szerencsejáték oldalak,meg reklámok...Miféle reklámok én nem láttam egyet sem! Egyetlen póker oldalra emlékszem mi is volt a webcíme?? Írd meg kérlek szeretnék játszani egy kicsit. Hátha mégis meggazdagszol...
A Sitetalk mall-ban pl. az amazon hirdet szerintem ez mond valamit.Amúgy meg a SiteTalk az AC Milan Soccer School kizárólagos főszponzora!
Régi 2011-03-19, 19:07   #133 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Chicho!
Érdekesen olvasod a leveleket...Sunshine levelében is amiben van ELLENVÉLEMÉNYED azt kiemeled a sorok közül és válaszolsz rá. Mi van azokkal a mondatokkal ami alátámasztja azt a tényt, hogy MLM az egész világ( nagyáruház, benzinkút,fittnessterem) ???
Neked melyik kúton van kártyád? Talán mindegyiknél? Lehet,hogy úgy vagy benne a "rendszerbe",hogy nem is tudsz róla?
Érdekes kérdések....
Régi 2011-03-19, 21:35   #134 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Kedves Rodner001! Bocs de azokat a mondatokat amik alátámasztják, hogy MLM az egész világ nem találtam sunshine kommentjében...Ez van! (lehet, hogy mégsem vagyok olyan okos mint azt ceco állította.)
Vagy mire gondoltál a fittness termes sztorira?? Bocs de ez nekem nem támasztja alá, hogy "MLM az egész világ" Amúgy az ellenvleményemet az "MLM az egész világról", a komment utolsó három mondatában kifejtem.(bocs, hogy csak 3 mondat volt.)
Melyik kúton van kártyám azon nem kell sokat gondolkodnom! Egyiken sem! Hihetetlen mi?? Ki kell, hogy ábrándítsalak: nem azért nincs mert szerintem a pontgyüjtő kártya is MLM...Egyszerűen csak nem szeretek se matricát se pontokat se egyebeket gyüjtögetni azért, hogy a gyűjtögetősdivel "törzsvársálóvá" váljak....Én azért megyek be egy boltba mert ott van amit keresek, vagy ott olcsóbb vagy ott frissebb stb. nem mert ott kapok pontot vagy matricát. Amúgy gondolom MLM ben utazol...Ezt két dologból következtettem ki: 1. sunshine-nak írtam de te vélaszoltál...Gondolom nem őt akartad megvédeni hanem az MLM-et vagy MLM-eseket. 2. Az MLM-esek gyakran nem olvassák végig amit írok vagy csak nem elég figyelmesen.
Engem amúgy nem érdekel semmilyen szinten az MLM (ott legalább van egy valódi termék még ha drága is...)
Itt be is fejezném ezt az MLM sztorit már csak azért is mert ez nem MLM topic és nem szeretném koptatni feleslegesen a UNICO-sok reklámfelületét! Na csá rodikám!
Régi 2011-03-19, 21:44   #135 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Bocs ceco hogy nem neked válaszoltam először! Igazad van úgy illett volna! Tudod nem esett jól, hogy egy smile.val kiszurtad a szemem!
Szóval az hogy kit tesztek falból mint "hirdetőt" az oldalatokra az a ti dolgotok de ajánlom mindenkinekaz alábbi linket mert persze én mindig hazudok....

http://www.acmilansoccerschool.com.au/Sponsors

Szóval ha az általd említett focisuli hivatalos oldalán (lásd fent) bárki megtalálja a szponzorok között akár a unicot akár a sitetalkot csak írjon bátran!!!
Régi 2011-03-20, 07:23   #136 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bocs ceco hogy nem neked válaszoltam először! Igazad van úgy illett volna! Tudod nem esett jól, hogy egy smile.val kiszurtad a szemem!
Szóval az hogy kit tesztek falból mint "hirdetőt" az oldalatokra az a ti dolgotok de ajánlom mindenkinekaz alábbi linket mert persze én mindig hazudok....

http://www.acmilansoccerschool.com.au/Sponsors

Szóval ha az általd említett focisuli hivatalos oldalán (lásd fent) bárki megtalálja a szponzorok között akár a unicot akár a sitetalkot csak írjon bátran!!!
Hiába keresitek!
Ezzel csak annyi a probléma,hogy Ausztrál oldal.A SiteTalk a Hong Kong és másik 3 ázsiai város AC Milan Soccer Schoolját támogatja.(sokkal nagyobb nézőtábor)

"Copyright © 2009 AC Milan Soccer School Australia. Photos by Gino Nalini. | Top"
Régi 2011-03-20, 09:25   #137 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Szóval amit belinkeltem az nem is a hivatalos oldal... Hát Hong-Kongi oldalt ne is várjon senki mert nincs és, hogy miért arra itt a válasz:

"Please note: The sponsorship is from the cooperation between Sitetalk.com and Football For Life (The Official Milan Soccer School Partner in Hong Kong, Macao, Guangdong). Sitetalk.com does not collaborate with the football team AC Milan. Please recognize the distinction between the two."

Official website of Football For life:
Football For Life Limited

Hogy az angolban és a fociban kevésbé járatosak is értsék: A Football For Life egy olyan kezdeményezés Guangdong tartományban, Hong Kongban, meg Macaón, ami az európai (többek közt olasz) foci kultúrát hivatott meghonosítani az ottani tinédzserek között. A kapcsolat a Football For Life és a Sitetalk között van Nem pedig AC Milan között!!! Ezt maga a Football For Life mindenhol ki is hangsúlyozza, mert azért az AC nevével még ők sem mernek visszaélni!
Hát a kamukával csak ennyi a "probléma".....
Régi 2011-03-20, 11:29   #138 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 71
Hírnév szint: 8
Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

jajjj menjetek már msn-re... :/
Csabi1987 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-20, 13:34   #139 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Még valami: Ezt a válasz e-mailt az amazon küldte ma a kérdésemre miszerint van-e köztük és a sitetalk között üzleti kapcsolat? Nem nagy ügy mert bár az msn-en nem vagyok beregisztrálva, az amazonon igen...
Felhívnám mindenki figyelmét az első mondatra!!

Hello,

Currently we don't have any business relationship with "sitetalk."

For your reference:

If you received any suspicious e-mail, without seeing the message, I can't determine its origin. But you can provide a copy via the following link:

https://www.amazon.com/gp/help/conta...-phishing.html

Click the drop-down menu and select "I am reporting a spoofed e-mail."

For more information, visit the phishing Help page:

http://www.amazon.com/phish

I hope this helps! We look forward to seeing you again soon.

Thank you for your recent inquiry. Did I solve your problem?

If yes, please click here:
http://www.amazon.com/gp/help/survey...I5CG9S1WS&k=hy

If no, please click here:
http://www.amazon.com/gp/help/survey...I5CG9S1WS&k=hn

Best regards,

Saravanan M.
Amazon.com
Your feedback is helping us build Earth's Most Customer-Centric Company.
http://www.amazon.com/your-account

Most már remélem többen elhiszik milyen egyszerű visszaélni egy komoly cég, vagy márka navével... Csak másold be a logóját azt kész a befektetők máris elhiszik, hogy ez egy biztonságos és valódi befektetés! Megcáfolja a márka tulajdonos?? Nem baj majd felteszünk egy másik márka emblémát....Aki úgy gondolja, hogy a fenti e-mail kamu (mindig akadnak szkeptikusok..) azok nyugodtan írjanak az amazonnak, készségesen válaszolni fognak! Vagy csak keresgesség tovább a "hong kongi AC Milán focisulit"....
Régi 2011-03-20, 14:48   #140 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves "barátom" chicho!
Megtiszteltetés,hogy "barátomnak" szólíthatlak, merem ezt azért tenni,mert vagy a szerelmesek vagy a barátok becézik egymást. Gondolom "még" nem vagy belém szerelmes ezek szerint a barátodnak fogadtál egyetlen levél után.... Ez igazán hízelgő egy új tagra nézve. Kellenek az ilyen emberek erre az oldalra, mert sok információhoz juttatják a témában járatlan társaikat. Bármilyen új információhoz jutsz szívesen olvasgatom rakd ki bátran és MINDENKI járjon utánna. (már akit komolyan érdekel az említett oldal mint befektetés)
U.i: Kár,hogy a megalapozottnak tűnő állításaidat kicsit leminősíti a stílus ahogy mindezt teszed. Kicsit több visszafogottság, szerénység(ha kell a szó magyar jelentését lefordítom mert látom az angol megy) élvezhetővé tenné az információkat amiknek utánnajártál.
Sok sikert!
Régi 2011-03-20, 19:06   #141 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Kedves rodner!
Elnézést ha túl tolakodó volt a barátom megszólítás! Többet nem fordul elő ígérem! Hogy szerelmes NEM vagyok beléd arra mérget vehetsz!! (Ne is álmodj róla! egyrészt mert boldog házasságban élek, másrészt meg neten nem ismerkedem!) Hogy hány embert érdekel komolyan ez a befektetés arról inkább cecót kérdezd meg! Ha nem is komolyan de az érdeklődők száma a téma iránt azért elég soknak tűnik...
Szintén bocs a stílusomért. Ha szépirodalmat szertnél én is inkább Jókait ajánlanám magam helyett! Én nem azért írkálgatok ide, hogy a "stílust" élvezzék az emberek. (amúgy sincsenek szépirodalmi vénáim..)
U.i: Én mindenkivel azt a hangot ütöm meg amit velem szemben az illető használ. Aki kedves, azzal én is az vagyok... Persze aki kioktat, megpróbálja bebizonyítani, hogy márpedig az a hülye aki nem használja ki az embertársai hiszékenységét, vagy, hogy az ész érvek és tények annyit érnek mint a sok kamu.... hát igen annál kommentnél a fellengzősség és a cinizmus ládája egyből nyílik!
Régi 2011-03-20, 21:08   #142 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Helló

Én birom, hogy a il ferro kamu reklám szerződés óta, mlm unaico félék is nem létező partnerként megy. Birom ezt a csoda belső tőzsdés marhaságokat. Tőzsdések, ja ,
Persze mert gondolta talál sok hülyét aki befizet és csak addig van pénz amig van új befizető.

Fura, hogy ha akkora okosság a unaico, miért ment át rakás ember a botanoo ba ami unaico klón, bináris befizetős okossság, csak itt fát vehetsz meg Co t zacskóba.

Webáruház, kérdezem én, ha egy router kinn ott 70 euró+ szállitás stb, ami 16.000ft+szállítás nem gyenge összeg de itthon meg ugyanet 12.000 ft áfásan várisba, ki a bánat vezs onnan bármit is?

Pl iphone 4 usába 700 usd ezeknél 700 euró. nem mindegy hogy eurónként 75ft al több +szállítás + ázsiai garanciát senki se szereti itthon, mert gázos.

én pl megnéztem a csoda pker oldalt de elég gáz, inkább bwin vagy fulltilt vagy pokerstarts. mint ez a gagyi .
a sitetalkot megnéztem belülről hát elég gázos, és ők példáloznak a facebook al? szánalmas.

Látott már bárki egy hivatalos papirt a cégről? hogy befektetési üzletre lenne e?és banki tevékenységre?

Meg miért folyton ilyen kis hotelkékbe van előadás? népligetnél meg itt ott. Meg ha akkora üzlet miért nicns róla neten semmi igazán?

Ezek iylen messziről jött emberek és azt mondanak amit akarnak.
Régi 2011-03-21, 13:27   #143 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Tényleg nem tudom miért a tőzsde fórumon beszélgetünk az unaico-ról (szándékos a kisbetű) annyi köze van a tőzsdéhez meg a részvényekhez mint hintalónak a militárihoz.
Sokan írnak okosságokat, pro és kontrának az agymosott szöveget, amit hipnózis alatt tanítottak be velük, mert józan ember ilyeneket nem vesz be, nem hogy meggyőződéssel terjessze. Apropó tőzsde, először a Frankfurti (2009) azután a Honkongi (2010 vége) mert az Europai nem elég elérhetetlen, azután 2011 vége. Meg az a tanácsadó cég nem az a tanácsadó cég, csak a nevük az, és elhatárolódnak mindenféle közös üzlettől az unaicoval. Hát itt senki nem hallott a mult század végi bomba üzletekről, biogiliszta, ráadásnak epaker, sóvirág biznisz, meg Tribuszerné, (mostanában jelent meg pár cikk, hogy a kétes hírű hölgy újra bomba üzletet szervez), ilferro, baumag és még sorolhatnám azoknak a nevét is akik a bomba üzlet reményében mindenüket elvesztették, páran bele is haltak, az okosok meg valahol a déltengereken élvezik a nincstelenek életét, mert hát vagyonuk ugye nem volt csak az elvált házastársaknak, meg a rokonoknak, azoktól meg ugye nincs jogalap visszaperelni. És még valami, ha egy üzlet törvényes, az nem azt jelenti, hogy a belőle meggazdagodottak, vagy akik csak keveset kerestek rajta tisztességesek. Lehet, hogy mégicsak egy vagyonosodási vizsgálat vethet véget a jólmenő "MLM" cégnek?
Régi 2011-03-21, 17:18   #144 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Rózsafa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves CHICHO és a többiek!

Idézem: A SiteTalk Communities Ltd, a Csoport egyik leányvállalata főszponzori szerződést
kötött a Football For Life szervezettel (a Milan Soccer School hong kongi, makaói és
guangdongi hivatalos partnerével). Ezzel a SiteTalk.com a Milan Soccer School
főszponzorává vált (Guangdong tartományban, Hong Kongban és Makaón).
Az iskola az elkövetkező években a SiteTalk.com támogatásával terjeszti majd az
olasz labdarúgó kultúrát Guangdong tartományban, Hong Kongban és Makaón,
magas szintű európai labdarúgó képzést biztosítva az ázsiai fiatalok számára. Ez a
jelentős szponzori és promóciós tevékenység egyben a SiteTalk elsı AdClicks
promóciója ebben az évben.
A tisztánlátás kedvéért a tagok számára konzultációs lehetőséget biztosítunk az
együttműködéssel kapcsolatban. A hozzáférést a következő két hét során tesszük
elérhetővé a háttérirodában.
Figyelem: A szponzori megállapodás a SiteTalk.com és a Football For Life (A Milan Soccer School hong kongi, makaói és guangdongi hivatalos partnere) között jött létre.
A SiteTalk.com és az AC Milan labdarúgó csapat között nincs együttmőködés.
Kérjük, vedd figyelembe a kettő közti különbséget.[/B]
A Football For Life hivatalos weboldala:
http://footballforlife.com.hk/index_...idpath=/173423
SiteTalk Marketing Osztály
2010 október 9.
Rózsafa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-21, 17:59   #145 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Köszi Rózsafa!
Mintha ezt már egy pár kommenttel előrébb én is leírtam volna csak egy kicsit rövidebben...
A lényege ugyanez volt de nem baj, ismétlés a tudás atyja!
Persze én nem ítram le a következőt:
"Ezzel a SiteTalk.com a Milan Soccer School
főszponzorává vált " Fordító program??? vagy egyéni beszúrás??
Csak mert pár sorral lejjebb te magad is ezt írod, idézem:
"A SiteTalk.com és az AC Milan labdarúgó csapat között nincs együttműködés."
Szóval a szponzorálás nem jelent együttműködést....
Hát legalább mindig tanul valami újat az ember!
Amúgy cecó te vagy az??? (lehet, hogy tényleg üldözési mániám van???)
Ha nem akkor bocs de új tag, egyből védi az unicot, idézget, meg az a sok "szmájli"....
...valahonnan nagyon ismerős!! Deja vu-m van!
Régi 2011-03-21, 20:20   #146 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Köszi Rózsafa!
Mintha ezt már egy pár kommenttel előrébb én is leírtam volna csak egy kicsit rövidebben...
A lényege ugyanez volt de nem baj, ismétlés a tudás atyja!
Persze én nem ítram le a következőt:
"Ezzel a SiteTalk.com a Milan Soccer School
főszponzorává vált " Fordító program??? vagy egyéni beszúrás??
Csak mert pár sorral lejjebb te magad is ezt írod, idézem:
"A SiteTalk.com és az AC Milan labdarúgó csapat között nincs együttműködés."
Szóval a szponzorálás nem jelent együttműködést....
Hát legalább mindig tanul valami újat az ember!
Amúgy cecó te vagy az??? (lehet, hogy tényleg üldözési mániám van???)
Ha nem akkor bocs de új tag, egyből védi az unicot, idézget, meg az a sok "szmájli"....
...valahonnan nagyon ismerős!! Deja vu-m van!

Agyadra megyek már teljesen! Nem Én írtam.Amúgy a Soccer School nem egyenlő az AC Milan focicsapattal! Az elv egyszerű, gondolj bele ha valamelyik ázsiai utánpótlás clubból bejut valaki pl. az AC Milanba akkor mennyivel nő a nézettsége a Milánnak(sokezer ázsiai néző) ? Aki nincs ott Ázsiában az becsukhat!
Régi 2011-03-21, 22:23   #147 (permalink)
Új tag

Avornihin a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Személyi Jövedelemadó

Érdekes a téma, és már sokakat foglalkoztat. Az Unaico által átutalt jövedelem után fizetendő SZJA-ról van szó. A bankok lejelentik a pénzmozgásokat, az APEH már figyeli a nettó pénzfelvevőket. Lesznek nagy bebukások a vagyonosodás vizsgálatok után. Ne aludjatok nyugodtan. A nyomokat a netről, a banki adatmozgásokból nem lehet eltüntetni.
Avornihin nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-22, 17:15   #148 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Avornihin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érdekes a téma, és már sokakat foglalkoztat. Az Unaico által átutalt jövedelem után fizetendő SZJA-ról van szó. A bankok lejelentik a pénzmozgásokat, az APEH már figyeli a nettó pénzfelvevőket. Lesznek nagy bebukások a vagyonosodás vizsgálatok után. Ne aludjatok nyugodtan. A nyomokat a netről, a banki adatmozgásokból nem lehet eltüntetni.
5 000 00 Ft alatti pénzmozgást nem veszik figyelembe!A másik meg,hogy külföldről származó jövedelem adónak minősül,tehát adóköteles!Viszont ha a Towah bankos kártyát külföldön húzod le,senki az év világon nem fog lekövetni semmit sem!Ezt is csak ott kell ahol van kettős adózási rendszer,tehát kettős adózás elkerüléséről szóló egyezmény értelmében Magyarországon nem adóztatható.Utána nézek melyek ezek az országok!Halál nyugodtan alszom
Régi 2011-03-22, 19:11   #149 (permalink)
Új tag

Avornihin a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Amennyiben a jövedelem a külföldi államban adóztatható, és az egyezmény a mentesítési módszert írja elő, akkor Magyarország mentesíti ezt a jövedelmet az adóztatás alól. Ha az egyezmény a mentesítés mellett lehetővé teszi a mentességet élvező jövedelem figyelembevételét a többi, Magyarországon adóköteles jövedelmet terhelő adó kiszámításánál, akkor a külföldön adózott jövedelem után Magyarországon nem kell adót fizetni, a többi adóköteles jövedelem azonban magasabb adósáv szerint fog adózni.
Ha a külföldön szerzett jövedelem után a kifizetéskor vagy azt követően adót kellett fizetni, akkor a személyi jövedelemadóból le lehet vonni a külföldön igazoltan megfizetett forintra átszámított adót. A levont összeg azonban nem haladhatja meg a külföldön adózott jövedelem átlagos adókulccsal számított adóját. Az átlagos adókulcsot úgy kell meghatározni, hogy az összes jövedelem után kiszámított adót el kell osztani a külföldi jövedelemmel, és az eredményt meg kell szorozni százzal.
Avornihin nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-25, 15:03   #150 (permalink)
Új tag

Harlamov a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Olvasó!
Mindenkit arra ösztönzök, ne hagyja magát mások keltette érzelmek által befolyásolni.
Javaslom mindenkinek: a hoszzászolások olvasásakor keressétek a konkrétumot! Akár mellette, akár ellene szól, szólnak! Minden más, ami nem konkrét tényekre, adatokra, ellnőrizhető, hiteles forrásokra utal, hivatkozik, nem tekinthető másnak, mint szubjektív véleménynek!! Az, hogy valami kicsi, nagy, relatív, nem definiálható. Ezek vélemények, nem tények. Hosszasan lehetne sorolni példákat. Nem teszem. Azokhoz szólok, akik ezt értik. Akik esetlegesen nem értik, sajnálom, Ők ( Ti) vagytok azok, akiket sajnos könnyen lehet befolyásolni , szinte bármivel, de főleg hangulatkeltő bejegyzésekkel. És ha már hangulat: mindig lesznek olyanok, akik valamilyen okból- van néhány ötletem- más véleményen lesznek mint mások. milyen meglepő?!
A " Ráma egészséges"
A " Ráma rákkeltő"
Két vélemény. Melyik az igaz? Vegyük vagy ne? Együk vagy ne? Érted már?! Járj utána.
Örülök, hogy elolvastad, örülök, hogy megértetted, örülök, hogy alkalmazni fogod.
Szép napot mindenkinek! /Még Neked is, aki most is csak fintrogsz, és azt fontolgatod, milyen ellenvéleményt kellene megfogalmaznod! Tedd nyugodtan, nem az én lelkem fogod rágni. :-) /
Harlamov nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
átverés, MLM, piramisjáték

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 07:09 , a GMT +1 időzóna szerint.