Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-04-15, 14:01   #201 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 285
Hírnév szint: 9
Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

aranyember!

Szerinted egy komoly témával foglalkozó fórumon ki a fenét érdekel ez a szánalmas piramisjáték? Ember nincs aki végigolvasná hozzászólásaid, hírneved meg már a béka segge alatt van (piros pötty).

Ez a téma egyébként sem jó semmire. Aki Unaico-ra keresve idetalál az soha nem fog belépni, mert rosszakat olvas a ti kedvenc piramisjátékotokról
Aki pedig már tag az minek jön ide győzködni minket?

Az egész csak arra jó, hogy 1-2 év múlva elmondhassuk mi megmondtuk előre!

Esküszöm, ha azt a Unaico részvény opciónak nevezett akármit lehetne shortolni rátenném mindenem. Rövid úton és 100% biztonsággal hatalmas profitra tennék szert.
Ezzel szerintem a fórum majd minden tőzsdével foglalkozó tagja így van.
Kisbefektető nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-15, 14:11   #202 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 14
Hírnév szint: 0
aranyember sötét múlttal bír.
Alapbeállítás

Idézet:
talizmán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Végig olvastam szinte mindenki véleményét.
Én 3 hónap alatt lettem 4. szintű vezető az UNAICO-ban és közel 5000 ember van a struktúrámban. Pár dolog amin érdemes elgondolkozni:
Magyarország az egyik kivétel ahonnan a cég nem tudott hivatalos jogi nyilatkozatot beszerezni, hogy ez nem minősül piramis játéknak. ( meglehet nézni a jogi nyilatkozatok között ha valaki regisztrál)
Ha valaki tudja mi az a " jövöbeni részvény opció" akkor azt is kéne tudnia, hogy pontosan melyik cégnek is a részvény opcióit kapja ajándékba???- soha nem kapsz rá választ
Ügyfélszolgálat. Jééé van kihez fordulni ha baj van. Anikó és Szandra két virtuális kisasszony, személyiség, telefonszám és felelősség nélkül!! -Soha nem arra válaszolnak amit kérdezel.
Miért csinálom??? mert jól keresek vele csak mindennap hányok mielőtt elindulok "dolgozni".
Nem értem, ez mire vonatkozik:
"Miért csinálom??? mert jól keresek vele csak mindennap hányok mielőtt elindulok "dolgozni"
hiszen nem kötelező belépni, nem kötelező arról dönteni, hogy befizess ide, azaz hogy rábízni a cégre pénzt! Ha valaki mégis megtette azt ami nem kötelező, akkor teljességgel érthetetlen, hogy miért iylen rosszhiszemű még belülről nézve is a dolgot?Pláne, ha sok ezer ember van már mögötte, amiből azért biztos, hogy van néhány akinek csomagja is van, és nemcsak 1498 euros csomag!!! Szóval a hozzászólás eléggé ingatag!
Hogy a cég Magyarországról nem tudott szerezni jogi nyilatkozatot, hogy ez nem "pilóta játék", azon nem is csodálkozhatunk ennyi rosszhiszemű ember gondolkodásmódja közepette, olyan országban, ahol a népet nap mint nap igyekszenek meglopni, átverni, megerőszakolni stb s ahol ennek a folyamatnak nem látszik a vége!
Ami az magyar és egyáltalán az ügyfélszolgálatosokat illeti, ugyan mondja már meg nekem valaki, hogy pl a hazai cégek ügyfélszolgálatosai közül kiket ismer látásból???!!! Maximum hallásból ismeri ! Hm... Nehogy már az ügyfélszolgálatos személy szerinti ismertsége alapján döntse el valaki, hogy a cég jó vagy egyáltalán milyen?! Ám legalábbis a Szandra megtalálható a sitetalk-on, lehet látni a fényképét is!!!
Az Anikót mondjuk még én sem találtam meg, nem tudom, mi a teljes neve, igaz, nem is kérdeztem rá.Ééés??? Ettől még nem borul fel a bili!!
aranyember nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-04-15, 14:17   #203 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kisbefektető eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
aranyember!

Szerinted egy komoly témával foglalkozó fórumon ki a fenét érdekel ez a szánalmas piramisjáték? Ember nincs aki végigolvasná hozzászólásaid, hírneved meg már a béka segge alatt van (piros pötty).

Ez a téma egyébként sem jó semmire. Aki Unaico-ra keresve idetalál az soha nem fog belépni, mert rosszakat olvas a ti kedvenc piramisjátékotokról
Aki pedig már tag az minek jön ide győzködni minket?

Az egész csak arra jó, hogy 1-2 év múlva elmondhassuk mi megmondtuk előre!

Esküszöm, ha azt a Unaico részvény opciónak nevezett akármit lehetne shortolni rátenném mindenem. Rövid úton és 100% biztonsággal hatalmas profitra tennék szert.
A te hozzászólásod teljesen értékelhetetlen!! Teljességgel rosszhiszemű!
És én meg tőled kérdezem, te itt mit akarsz??! A rosszhiszemű hozzászólásaid igéit akarod fröcsögni? Valaki téged ezért fizet!?
Miért csinálod ezt a fröcsögést??? Miért éri ez meg neked???!
És hát én nem is neked szántam korábbi hozzászólásaimat, hiszen tartalmánál fogva nem is neked való! Te nem nőttél fel ahhoz, hogy megértsd, mi történik ott, amit te leköpsz (jelképesen szólva)
Nem nőttél fel ahhoz sem, hogy egyáltalán érdemi hozzászólást tudj tenni a témával kapcsolatban, úgyhogy kérlek, inkább maradj csendben, okosabb maradsz!
Régi 2011-04-15, 14:18   #204 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kisbefektető eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
aranyember!

Nem véletlen nincs ez a tőzsdén. A piac hipp-hopp beárazná a valós értékét.

Amúgy a legegyszerűbb kérdésemre sem jött még válasz egyik szakértőtől sem.
Honnan a fenéből termelődik ennyi pénz ebben az üzletben, hogy itt mindenki dupláz nagyon rövid időn belül?. Ja, hogy ezt nem kell firtatni, csak örülni neki? Pedig engem nagyon érdekelne.
Nyugdíjas befektetés mi? Ezen jót röhögtem.
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-15, 14:22   #205 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Mindekinek mondom, nem úgymond hírnévre ácsingózok itt a fórumon!
nem érdekel ilyen oldalon ilyen , hogy "hírnév" mi jót is érhetne az nekem?
Nem a hírnév érdekel, hanem hogy emberek eljussanak odáig, hogy ne gondoljanak ott is rosszra, ahol nem kell, ne legyenek annyira szélsőségesen rosszhiszeműek!
HIT NÉLKÜL NEM LEHET ÉLNI!!! Hit nélkül nincs élet! Hit nélkül az ember azh ágyból sem kel fel!!!
Régi 2011-04-15, 14:29   #206 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
aranyember eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mindekinek mondom, nem úgymond hírnévre ácsingózok itt a fórumon!
nem érdekel ilyen oldalon ilyen , hogy "hírnév" mi jót is érhetne az nekem?
Nem a hírnév érdekel, hanem hogy emberek eljussanak odáig, hogy ne gondoljanak ott is rosszra, ahol nem kell, ne legyenek annyira szélsőségesen rosszhiszeműek!
HIT NÉLKÜL NEM LEHET ÉLNI!!! Hit nélkül nincs élet! Hit nélkül az ember azh ágyból sem kel fel!!!
Pontosan tudjuk mit szeretnél itt a fórumon. Beszervezni még pár embert magad alá, de az olvtábor nagy része intelligensebb ennél. Nem véletlenül lett a linked sem kimoderálva. Ilyen agymosó marketingdumát, amit előadtál rég olvastam.
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-15, 14:44   #207 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 9
Soccer78 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Aaatyyavilááág
Aranyember! Igen komoly összeggel szálltam be amit nem is bánok, hiszen jól jártam vele.Ha lenne uj Unaico-hoz hasonlo indulo dolog, abba is tennék pénzt! De nem szerveztem be senkit és jutalékot sem vettem fel senkiért!
Te viszont totál megetted ezeket az mlm-es dumákat munka, dolgozz, siker, cél stb.
Egy kicsit ébredj fel szerintem, mert az élet nem csak erről szól
Soccer78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-15, 14:52   #208 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

"Hit nélkül nem lehet élni!" - Ezt vajon hol hallhattad?
Szeretem az Unaicot, mert számomra jó befektetés volt. De újra nem dobnék be annyi pénzt, mint amivel beszálltam.
2012 év végére akarják tőzsdére vinni, ugye? Akkor nem duplázhatnának, hiszen 10 cent szerinted elég egy részvény előállítására? -csakkérdöm
Régi 2011-04-15, 14:56   #209 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem véletlen nincs ez a tőzsdén. A piac hipp-hopp beárazná a valós értékét.

Amúgy a legegyszerűbb kérdésemre sem jött még válasz egyik szakértőtől sem.
Honnan a fenéből termelődik ennyi pénz ebben az üzletben, hogy itt mindenki dupláz nagyon rövid időn belül?. Ja, hogy ezt nem kell firtatni, csak örülni neki? Pedig engem nagyon érdekelne.
Nyugdíjas befektetés mi? Ezen jót röhögtem.
Kinek mi a nagyon rövid idő???
A fél év talán nagyon rövid idő?
nekem most még az is örökkévalóságnak tűnik!
Másrészt meg egyáltalán nem rövid az a fél év! Nem egyik hónapról a másikra történik!

Annyiban nyugdíjelőtakarékosság, hogy ha valaki jól gazdálkodik a részvényecskéivel, akor bőven jut, arad nyugdíjas korára is, és nem kell hozzá nyugdíjasnak, nyugdíjjogosultnak llennie, hgoy hamarabb felvehessen belőle pénzt! ezért nevezem nyugdíjelőtakarékosságnak!
továbbá, ha elolvastad volna a hozzászólásokat, illetve hivatalos infot,a kor ott ott van, hogy nem mostanában kerül ki a valós tőzsdére a cég, az csak 2012 év végére van ütemezve!
Valyon idehazai cégeknél mindneki minden cégről tudja, tudhatja, hogy miből termel hozamot, nyereséget???!!! És ha nem is tudjuk, akkor az már feltétlenül gyanús?!
A cégek jelemzően nem rejtik vékla alá, hgoy mi a profiljuk! Ám azért mert nem mindnekihez jut el minden cég ről info, az még nem jelenti feltétlenül a tisztességtelenséget!
gondold meg, a világban él ugye 5milliárdnyi ember! Soha de soha nem fogod ismerni, nem kerülsz velük mindegyikkel kapcsolatba, még csak nem is fogsz hallani mindenkiről! legtöbbjéről nem is tudod, hgoy él, csak hogy ott van a 5milliárdnyi Földön élő emberrek közt valahol a nagy bolygön, amit Földnek nevezünk!
és fontold meg, hgoy azért mert valamit nem ismerünk, valamiről nem hallottunk, vagy éppen nem látunk, nem feltétlenül nem létezik, hiszen a szomszédos helységben ahol éppen nem vagy ott, az ott levő dolgokat, személyeket sem látod!!!
És ha amikor kilépsz a lakásajtón és elindulsz egy új helyre, már nem látod azt amit otthon hagytál, és még nem látod azt, ahova tartasz!!!
De hiszed, tudod, hogy viszontlátod! Máskülönben el sem indulnál! Avagy maximum a temetőben vagy bárhol is a te lelki magányodban elmerengve lelki síkon találhatnád meg újra!... A hit az ismeret, a gyakorlat az tudás!!
Régi 2011-04-15, 14:58   #210 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Anno azt hallottam, hogy tőzsdén fektetik be a pénzt nagyon nagy profik. Ha tényleg így van, akkor indokolt lehet a havi 10% emelkedés, hiszen ott havi szinten jóval többet is el lehet érni. Csak én még egyetlen képet sem láttam erről a részről, hogy számomra is hitelessé váljon a dolog. És mivel mlm-ről van szó....azért gondolkodnia kell az embernek, hogy mikor és meddig bizik meg benne.
Régi 2011-04-15, 14:59   #211 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Pontosan tudjuk mit szeretnél itt a fórumon. Beszervezni még pár embert magad alá, de az olvtábor nagy része intelligensebb ennél. Nem véletlenül lett a linked sem kimoderálva. Ilyen agymosó marketingdumát, amit előadtál rég olvastam.
nagyon rosszindulatú vagy, és az aki kimoderálta, hogy nehogy elolvashassa az, aki esetleg nem rosszhiszemű dumákat fröcsögéseket akar olvasni!
Ezek szerint ez az portál fröcsögésre lett kitalálva??? ! Undorító! Kik vagytok ti!????????????????????????????
Régi 2011-04-15, 15:08   #212 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Soccer78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Aaatyyavilááág
Aranyember! Igen komoly összeggel szálltam be amit nem is bánok, hiszen jól jártam vele.Ha lenne uj Unaico-hoz hasonlo indulo dolog, abba is tennék pénzt! De nem szerveztem be senkit és jutalékot sem vettem fel senkiért!
Te viszont totál megetted ezeket az mlm-es dumákat munka, dolgozz, siker, cél stb.
Egy kicsit ébredj fel szerintem, mert az élet nem csak erről szól
Még hogy megettem az mlm-es dumákat?

Hát szerinted mi az mlm?
Vannak akik úgy jellemzik, hogy
"mikor leszel milliomos?"
Mások pedig úgy jellemzik, ahogy eredetileg, hogy multilevel marketing, azaz sokszintű marketing/reklám
én az előbbit részesítem előnyben, illetve egy harmadikat is mondok
"eMeLeM életszínvonalamat!
Hogy "piramis"-e?
Hát bizonyos értelemben piramis, ahogy a munkahelyeknél is megszokott a piramisszerűség:, ahol legalább 5 besorolás található a segédmunkástól és takarítómunkástól kedzve a vezérigazgatóig, csak éppen nem mindegy, hogyan játszák a játszmát!!!!
A régi piramisokban az dolgozók legtöbbje csak játékszer, akik annyit kapnak csak, hogy dolgozni, termelni bírjanak, mint valami robot! és ez így egyáltalán nem igazságos, és nem is emberséges!
Ellenben, az úgynevezett mlm-ekben a tagok mind nyerő játékosok!!!!
Hogy ki milyen mértékben, az egyéni ügyesség kérdése!!!
És itt az óriási különbség!
Nem mindegy, hogy valaki játékszer, vagy nyerő játékos!
Régi 2011-04-15, 16:20   #213 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kedves Admin!

Azt hiszem itt lenne az ideje közbelépni ebben a témában, mert olyan irányba megy a topic és vele a fórum is, ami itt eddig nem volt jellemző, ráadásul értelme se sok van.
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-15, 16:50   #214 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Csatlakozom Sidius-hoz (azért írok csak, hogy látszódjon nem egyetlen tag szeretné)
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-15, 17:17   #215 (permalink)
Szenior tag

forexmaniac logója

Összes hozzászólás: 153
Hírnév szint: 8
forexmaniac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.forexmaniac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.forexmaniac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Már rég nem a megfelelő irányba megy a topic, csak azért szoktam beleolvasni mert az új hozzászólásoknál mindig ott van ez, és el kell olvasni hogy eltűnjön
forexmaniac nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-15, 18:48   #216 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 7
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

en is csatlakozom! elegge agressziven adja az ujonnan megjelent agitator
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-22, 21:22   #217 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Némi trükkel végül tőzsdére vitték a SiteTalkot : http://kiszamolo.hu/sitetalk-reszvenykibocsatas/

A 0,012€-0,020€ árfolyam alapján a 2000 € induló csomagok jelenlegi értéke úgy 9 €.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-16, 22:19   #218 (permalink)
Adminisztrátor

harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Újranyitottam a témát.
Régi 2013-11-17, 05:33   #219 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Némi trükkel végül tőzsdére vitték a SiteTalkot : http://kiszamolo.hu/sitetalk-reszvenykibocsatas/

A 0,012€-0,020€ árfolyam alapján a 2000 € induló csomagok jelenlegi értéke úgy 9 €.
Akkor még lehet 2000 ...

Anno próbáltak rábeszélni, már akkor veszett ügynek tünt
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-17, 08:46   #220 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Fehér Sólyom a hírnévhez vezető út elején jár.
Exclamation Ciprusi tőzsde - Cyprus Stock Exchange

Sziasztok!

Azért indítom ezt a fórumot, mert szeretnék olyan céget találni akin keresztül kereskedhetnék a ciprusi tőzsdén.

A részvény amit keresek:

Global Digital Services

(Greek/English code: ΣΤΣΙ/ STC, ISIN Code:MT0000730102)

Előre is köszönöm a segítséget
Fehér Sólyom nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-17, 10:34   #221 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Már tegnap sejtettem, hogy erről van szó, így ezért nyitottam újra a témát.

Ha eldurvulna a helyzet, akkor természetesen újra megfontolandó a zárás.
Régi 2013-11-25, 18:21   #222 (permalink)
Új tag

Geradin a hírnévhez vezető út elején jár.
Exclamation

Szerintem nemsokara bedurvulnak a dolgok...

http://unaicoopnsitetalk.wordpress.com/

Igazsag szerint nem probalt senki sem beszervezni az OPN-be. Gondolkodtam egy 2.250 €-s csomagon. De nem tettem meg. Szamomra az volt gyanus, hogy idezem kedves munkatarsamat: " Kezd beindulni az internetes reszveny csomagja..." Persze jon ilyenkor a kerdes, milyen csomag? Milyen befektetes? Stb. Milyen reszveny? Meg belep Kina is, blablabla... A beetetes, mint horgaszasi elokeszulet... Megneztem az oldalt, ciprusi cim, stb... Szerintem informatikuskent osszedobok egy ilyen oldalt, s utalhatjatok a szamlamra a penzeteket. En ezt latom. Kerdeztem vett-e mar ki penzt! Nem, meg nem. De a falu ahol lakik mar a SiteTalk-bol is sokan meggazdagodtak. 0 azaz semmi munkaval! Ekkora meset. Szegeny ember, probal hinni abban, hogy semmi befektetett munkaval (tanulas, fizikai, stb.) holnap mar milliomos lesz. En inkabb elkoltom azt a 2.250 €-t valami kaszinoban, vagy lottora. Az eletben keves dolgot adnak ingyen. Akinek van felesleges penze, s vallalja a kockazatot, am csinalja. Vagy bejon, vagy nem. De en meg nem talalkoztam olyan emberrel aki mondta volna, hogy ez igen. Marmint akiben megbizok. Hallottam vannak eloadasok is. Akkor az eloado mar regen milliomos, mert mar regota csinalja, s megis mindig eloadja a meset a gyerekeknek!!! Mint egy munkas, egy alkalmazott, azaz eloado... Van egy oka, hogy Kelet-Europa es a szegeny regiokban hodit ez a dolog...
Geradin nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-25, 18:32   #223 (permalink)
Új tag

Geradin a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Elgondolgodtato, hogy miert abrazolnak egy hatalmas piramist az OPN oldalan... De lehet csak szamomra. Ez a munkatars, mar nem dolgozik nalunk. Nehanyan beleptek altala ebbe a rendszerbe. Van olyan aki mar 5 csomagot vett. Tobben meg csak egyet. Meg vannak akik semmit. Egyebkent magatol mondott fel, arra hivatkozva, hogy beteg az anyja es apolasra szorul. Persze, valoszinuleg most mashol kerit az ember...
Geradin nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-25, 19:19   #224 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Grenadin a hírnévhez vezető út elején jár.
Cool Remeny

A remeny hal meg utoljara. Valahol olvastam, talan pont ebben a forumban, hogy a tisztelt vasarlok a REMENYt veszik meg! Mennyire igaz. Ha latnek konkret elemzeseket, kimutatasokat, akkor lenne mirol beszelni. De ez eddig olyan mint a nepmese, szajhagyomany utjan terjed...
Grenadin nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-25, 21:14   #225 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Nem biztos, hogy az egész lehúzásra ment (bár lehet ). Ha az alapítók be tudták volna váltani az általuk igért célokat, akkor még akár szép vállalkozás is lehetett volna.
Így szemlélve nem ők a hibásak, hogy marketingelték az amúgy facebook teljes árnyékában dédelgetett cégüket; hanem az emberek, akik nem tudták reálisan felmérni, hogy itt bizony nem fognak labdába rúgni.

Szóval aki 1 csomagott vett az hiszékeny volt, aki pedig 5-öt, az pedig kapzsi is.

ps.: amúgy vannak a "semmiből" kinövő cégek, számtalan példa van rá
  Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
átverés, MLM, piramisjáték

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 17:10 , a GMT +1 időzóna szerint.