Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-05-07, 13:49   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 334
Hírnév szint: 7
nagyd a hírnévhez vezető út elején jár.
Cool Misztikumok a kereskedéshez?

Sziasztok,
Kinek mi a véleménye, tapasztalata, információja, milyen misztikumról hallott és hisz esetleg és alkalmaz a sikeres kereskedéshez?

Én például hallottam olyanról, hogy kérdő asztrológiával egybekötött trader.
Én is fenntartással kezelek mindent, viszont a komolyabb asztrológiában hiszek(nem az ilyen bulvárújság alján levő hülyeségben)
Nálunk a családban van asztrológus is .... (sajnos, szerencsére )

Aki esetleg nem ismerné a kérdőasztrológiát annak dióhéjban csak annyit, hogy eldöntendő választ dobnak a csillagok

Na viccet félretéve azér gondolok esetleg benne rációt, mer az hogy a következednő napigyertya mondjuk milyen színű lesz arra az esély 50%.

Ha ezt az 50%-ot felturbózzuk mondjuk a (varázsgömbben rejlő) kérdő asztrológiával akkor az tud e használható lenni?
nagyd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-07, 13:52   #2 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Megjegyeznék még annyit, hogy nem akarok reklámot keresni meg adni ha valaki akar az privátba tegye meg.
Hirdetések
Régi 2011-05-07, 17:52   #3 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 59
Hírnév szint: 9
ványadt bácsi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok,
Kinek mi a véleménye, tapasztalata, információja, milyen misztikumról hallott és hisz esetleg és alkalmaz a sikeres kereskedéshez?

Én például hallottam olyanról, hogy kérdő asztrológiával egybekötött trader.
Én is fenntartással kezelek mindent, viszont a komolyabb asztrológiában hiszek(nem az ilyen bulvárújság alján levő hülyeségben)
Nálunk a családban van asztrológus is .... (sajnos, szerencsére )

Aki esetleg nem ismerné a kérdőasztrológiát annak dióhéjban csak annyit, hogy eldöntendő választ dobnak a csillagok

Na viccet félretéve azér gondolok esetleg benne rációt, mer az hogy a következednő napigyertya mondjuk milyen színű lesz arra az esély 50%.

Ha ezt az 50%-ot felturbózzuk mondjuk a (varázsgömbben rejlő) kérdő asztrológiával akkor az tud e használható lenni?
Szórakozásból jó lehet ilyen dolgokat próbálgatni, és még az is lehet, hogy bejön a tipp, de ilyen esetleges dolgokra nem lehet stratégiát és tartós profitot építeni. Azok az általam ismert profi traderek, akik a kereskedésből élnek, soha semmiféle misztikumot vagy tippelgetést nem használnak, hanem kitartóan, fegyelmezetten követik a stratégiájuk szabályait, megtervezett money managementtel, és így sikeresek x éve. Szerintem csak ez vezet tartós sikerhez.
ványadt bácsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-07, 18:21   #4 (permalink)
Szenior tag

Thumbs up

ez szimpatikus válasz!
Régi 2011-10-16, 15:57   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
atomjani a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én nem támaszkodnék az asztrológiára és hasonlóra. De ha neked beválik, akkor egészségedre, jól jártál vele. Rakj félre bizonyos összeget és ezzel kísérletezz 10 éven át. Ha bejön, akkor jó. Ha nem, akkor megvan a válasz rá. Azaz bebuktad, nem működik. Ez mellett meg ugyanúgy tudod folytatni a hagyományos tőzsdei kereskedelmet, amikor nem veszed figyelembe az ilyen misztikus dolgokat.

Címkék
asztrológia, misztikumok

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
"Top lista" /Bróker cégek, online kereskedéshez, népszerűség szerint../ recefyce Brókercégek 6 2013-10-03 15:40

A pontos idő 22:17 , a GMT +1 időzóna szerint.