Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Lezárt téma

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-03-09, 21:50   #1 (permalink)
Új tag

lala1959 logója

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
lala1959 a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül lala1959 részére
Alapbeállítás Most jókor vagy jó helyen! - DubLi Golden Team

Az elmúlt hetekben olyan dologgal találkoztam, amitől elállt a lélegzetem! Gondoltam, ezt mindenképpen megosztom Veled, mert hasonlót sem láttam még soha. Szabó Győző és Ónodi Eszter mutat be pár percben valamit, ami itthon is emberek, családok százezreinek életét változtatja meg.

Itt tudod megnézni: http://most.jokorvagyjohelyen.hu/

Szerintem tetszeni fog. :-) Nekem bejött…
lala1959 nem elérhető  
Régi 2012-03-09, 23:48   #2 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 57
Hírnév szint: 6
abrakadabra111 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Rosszkor vagy, rosszhelyen.
abrakadabra111 nem elérhető  
Hirdetések
Régi 2012-03-10, 06:03   #3 (permalink)
Szenior tag

Profi(t) logója

Összes hozzászólás: 150
Hírnév szint: 7
Profi(t) a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
lala1959 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az elmúlt hetekben olyan dologgal találkoztam, amitől elállt a lélegzetem! Gondoltam, ezt mindenképpen megosztom Veled, mert hasonlót sem láttam még soha. Szabó Győző és Ónodi Eszter mutat be pár percben valamit, ami itthon is emberek, családok százezreinek életét változtatja meg.

Itt tudod megnézni: http://most.jokorvagyjohelyen.hu/

Szerintem tetszeni fog. :-) Nekem bejött…
Lala, ha az "1959" a születési évedet jelzi, akkor fura, hogy még hiszel a mesékben. Hogy elhiszed azt, hogy a világ nagyjai arra törekszenek, amiatt fájt eddig a fejük, hogyan oldhatnák meg, hogy végre te is luxus körülmények közöt élhess, tengerparti nyaralód, és yachtod legyen, stb...
Ezek az emberek ezért egy toll vonást nem tennének, nemhogy egy egész rendszert építsenek ki rá.

Egyébként a bejátszás elején bemutatott nagy nevek, valóban TUDTAK valamit. De nem azt, hogy hogyan kell pénzt csinálni. Hanem szakmájuk legnagyobb nevei voltak. Akik szakmai tudásukból fakadó sikerekre szomjaztak, és mivel kiváló elmék voltak, olyat találtak ki, amire aztán vevő lett az egész világ. ÉS miután mindenki vevő lett arra, amit ők kitaláltak, utána tudtak ezzel sok pénzt csinálni.

Amikor olyan felhívást találsz, hogy eleve pénzt csinálni tanítanak meg, mindenféle tudás beinvesztálása nélkül, kezdjél nagyon-nagyon aggódni, hogy "na most kerül veszélybe az eddig megkeresett pénzem is"

Neked kívánok sikereket ehhez a "szerinted nagyon jó dologhoz", csak nem itt kellene ezzel az embereket hülyíteni.
Régi 2012-03-10, 06:10   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 123
Hírnév szint: 9
stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ez megint valami katasztrofális MLM cucc, vagy inkább piramisjáték. DubLi Golden Team, aminek havi 20 eurós tagsági díja van és embereket kell beszervezni. Kreditcsomagokat kell vásárolni, amit ők úgy mondanak: pénzt vesznek olcsóbban.
Nevetséges az egész. A Dubli részvények meg szárnyalnak... Hahaha. Mintha lennének ilyenek.

Szégyen, hogy ismert színészek ilyenhez adják a nevüket.

Ugyanakkor a naiv embereket mindennél jobban meg fognak tudni vezetni a videóikkal és az ismert nevekkel. Sok százezer károsultja lesz ennek is, mint a Sciennetnek, vagy az Il Ferro volt.
Mindenki tartsa távol magát ettől az átveréstől!
stock nem elérhető  
Régi 2012-03-10, 06:16   #5 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Természetesen semmi keresnivalója az ilyen témáknak a Tőzsde Fórumon, ahogy azt többen is jeleztétek nekem, ezért a témát lezárom. Az ajánló kódot töröltem a linkből.
harzol nem elérhető  
Lezárt téma

Címkék
átverés, Dubli, DubLi Golden Team, MLM, pilótajáték

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 03:22 , a GMT +1 időzóna szerint.