Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-04-15, 23:00   #1 (permalink)
Tag

Hely: Makó
Összes hozzászólás: 41
Hírnév szint: 6
MA3MA50 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Brókerek, tőzsdei ismeretekre épülő állások

Én nem tervezem, hogy bróker legyek, én csak magamnak kereskedek. Ugyanakkor érdekelne, hogy azok, akik elvégeznek mondjuk egy Értékpapírpiaci szakügyintéző-it, és leteszik a Közép-Európai Brókerképző szakvizsgákat (azt hiszem, ez a neve), vagyis brókernek tanultak/brókerek azok ma Magyarországon mennyire tudnak elhelyezkedni elhelyezkedni, álláshoz jutni? Mekkora a kereslet rájuk?
Még egyszer! Csupán érdekességből kérdem. Üdv.
MA3MA50 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-24, 08:47   #2 (permalink)
Kitiltott

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 1.789
Hírnév szint: 0
IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül IronFX NZ részére
Alapbeállítás

Idézet:
MA3MA50 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én nem tervezem, hogy bróker legyek, én csak magamnak kereskedek. Ugyanakkor érdekelne, hogy azok, akik elvégeznek mondjuk egy Értékpapírpiaci szakügyintéző-it, és leteszik a Közép-Európai Brókerképző szakvizsgákat (azt hiszem, ez a neve), vagyis brókernek tanultak/brókerek azok ma Magyarországon mennyire tudnak elhelyezkedni elhelyezkedni, álláshoz jutni? Mekkora a kereslet rájuk?
Még egyszer! Csupán érdekességből kérdem. Üdv.
Kulfoldon szerintem sokkal nagyobb az esélyed. A Magyar gazdaság haldoklik.
IronFX NZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-05-13, 14:44   #3 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Pénzügyi területen dolgozni nem egyszerű történet.

Szükség lenne rá, hiszen a pénzügyi kultúra nem igazán magas szintű kis hazánkban. Sok családnak nagy segítség lenne egy korrekt tanácsadó.

De valamiért ez nem trendi.

A bankok csak a privát banki ügyfeleknek nyújtanak személyes tanácsadásra épülő szolgáltatást bizonyos számlaegyenleg felett. Személyi bankár pedig általában az lehet, akinek már van banki tapasztalata (no nem mintha a legtöbb banki ügyintéző saját szakterületén kívül annyira átlátná az egész piacot, vagy ne lehetne bármilyen munkakörbe betanulni megfelelő előképzettséggel, tapasztalattal.)

A brókerházakban inkább új ügyfelek akvirálására, és daytradelésre törekszenek. (Tudok olyan neves brókerházról, ahol az összes elvárás a telefonmarketing volt. Bejelentenek napi 4 órában, nettó 30 ezerre, s ha elég sok ügyfelet telefonálsz össze a vezető brókernek, akkor később előléphetsz. Nézd meg a Brókerarcokat, hogy is megy ez )

MLM és egyéb biztosítási ügynökök, hitelügynökök (felkészültségükről inkább ne beszéljünk) nyomatják az agymosó marketinget, és jutalékra hajtanak. Csakúgy, mint az online brókercégek partnerei, kezelt számlások, aranyűzérek...

A jutalékkal viszont van egy nagy baj: általában azokért a termékekért lehet sok pénzt kapni, ami nem kifejezetten jó az ügyfélnek. S ez dilemma egy tisztességes szakember számára: pénzt keressen, vagy az ügyfélnek tegyen jót?

Szóval kitartás, szerencse és esetleg kapcsolat kell ahhoz, hogy olyan helyre kerüljön az ember, ami szakmailag is felvállalható, és meg is lehet élni belőle. De ha sikerül, az valóban szép feladat.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-13, 14:25   #4 (permalink)
Kitiltott

IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Ezeket az állásokat találtam az interneten:

http://rbroker.hu/page/allasajanlatok

http://www.hungariaertekpapir.hu/rolunk/karrier/

http://online.kbcequitas.hu/karrier

Hátha valamelyikotoket érdekli.
Sok sikert!
Régi 2012-07-13, 15:00   #5 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Hát én személy szerint 6 évig voltam hivatásos bróker. Két nagy bankál dolgoztam a részvény osztályon és azon belül is az intézményi ügyfelekkel tartom a kapcsolatot és kereskedtem nekik.

Ha valaki ezen a területen akar ma elhelyzkedni akkor vagy nem ismeri a kis hazánk helyzetét és a BÉT-et, vagy csak kalandvágyó. Én tuti nem lettem volna képes végig mászni a létrán és végig nyalni magam a sok kis és közép menedzseren, hogy eljussak oda ahol dolgoztam...igen nagyon nagy szerencsém volt.

Tavaly úgy döntöttem, hogy mégis kiszálok és inkább a retail felé vettem az irányt. Két cégnél dolgoztam, egyik Market Maker volt. Akkor úgy tudtam, hogy a market makerek ugye a londoni házak nagyon nagy piaccal és hozzáértésel kereskednek és csak később jöttem rá amikor már ott dolgoztam, hogy mit jelent (ez az én hülyeségem, tudom), de nem bántam meg, mert tisztességesek voltak a többihez képest.
Most ECN cégnél vagyok és itt kitudjuk aknázni azokat a tapasztalatokat amiket magamba szívtam 6 év alatt és szerintem sokat érnek...

Tehát én személy szerint nem ajánlom, hogy mostanába brókernek menjen bárki is egy multinacionális válalathoz. Ha van specifikus kérdés akkor szívesen válaszolok.
Zalán nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-13, 15:13   #6 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

De ha már nem is a pénzért a tapasztalatért lehet hogy megéri belekóstolni a kalandvágyóknak

Nincs sok vesztenivalója senkinek.
Régi 2012-07-13, 15:31   #7 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
De ha már nem is a pénzért a tapasztalatért lehet hogy megéri belekóstolni a kalandvágyóknak

Nincs sok vesztenivalója senkinek.

Csak a kalandot a szerencsétlen ügyfél éli meg.

100 órás tanfolyam után bárkinek, bármiben tanácsot adni...pfff...

A kutyás biztonsági őrök többet tanulnak...
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-14, 08:07   #8 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Hát én nem voltam azon a 100 órás tanfolyamon, szerintem úgy nem lehet megtanulni, érezni a piac működését...

Én mindenképpen legalább 1-2 éves tapasztalatot kérnék azoktól akik ügyfélel beszélgetnek. Nagyon sok olyan ember van sajnos a piacon akik ügyfelekkel beszélgethetnek és közben semmit sem értenek a piachoz. Én nem osztom azt a véleményt, hogy nem kell érteni hozzá csak tudjon rá venni, hogy nyissak számlát azt hello...

Az viszont bíztos, hogy ha olyan brókerrel/sales/oktatóval beszélgettek akik átélték a 2008-2009-es évet, akkor legalább van egy kis tapasztalata...de jobb lenne egy olyan aki már az orosz válság alatt is a piacon dolgozott és pörgött..
Régi 2012-07-14, 12:52   #9 (permalink)
Szenior tag

aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
..Nagyon sok olyan ember van sajnos a piacon akik ügyfelekkel beszélgethetnek és közben semmit sem értenek a piachoz. Én nem osztom azt a véleményt, hogy nem kell érteni hozzá csak tudjon rá venni, hogy nyissak számlát azt hello...

Az viszont bíztos, hogy ha olyan brókerrel/sales/oktatóval beszélgettek akik átélték a 2008-2009-es évet, akkor legalább van egy kis tapasztalata...de jobb lenne egy olyan aki már az orosz válság alatt is a piacon dolgozott és pörgött..
A brókerek amint te is említed, a róluk kialakult képpel ellentétben, "enyhén túlképzett" értékesítők. Mivel a brókercégeknek a sugárzott képpel ellentétben teljesen mindegy, hogy nyer, vagy veszt az ügyfél, csak kössön, ezáltal nem valószínű, hogy bárhol is igény lenne valós kereskedői tudással rendelkező brókerre.
Ahhoz, hogy bárminemű fogalma legyen a piacról az ott dolgozóknak, elegendő az a pár "elemző", akiknél szintén nem szempont a hosszú, vagy rövidtávú eredményesség...
Természetesen van esély arra is, hogy valakire a hosszú idő alatt ragad valami, a remek telefonos szófordulatok használatán kívül....
Régi 2012-07-17, 20:12   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát én nem adom fel...szerintem kell ezen a piacon is olyan ember aki ért a dolgokhoz...jelen pillanatban sok az olyan cég akik tényleg egy telefonos eladókkal dolgoznak, de azért hosszabb távon csak megéri olyan embert odarakni aki kitud állni és képviselni tud egy céget akár telefonon akár személyesen is.

Valahol a privát banking irány felé kell haladjon a piac és akkor nem lesz gond... (remélem még megéljük...)
Régi 2012-07-17, 21:42   #11 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
....Valahol a privát banking irány felé kell haladjon a piac és akkor nem lesz gond...:-).....
Hááááát.

Nekem csak kettő magyarországon működő bankkal kapcsolatban vannak "Vip" meg "Private" élményeim, egy kedves barátom révén.
Őket nem lesz nehéz utolérni.

Tény, hogy iskolázottabbak az "értékesítőik" (komolyabban adják elő magukat a bankfiókokban eltöltött hosszú éveknek köszönhetően).
De azon kívül, hogy az ügyféllel jobban éreztetik mekkora ember, más előnyét nem láttam.

Elvileg, a csak áhitattal teli arccal kimondható treasury áll a kereskedési, befektetési ötletek mögött. Eme két intézmény kiemelten (valamiben) képzett emberei az elmúlt durván 4 évben kb 80-90%-ban adtak hibás kerekedési tanácsokat kedves barátomnak.
Gyakorlatilag folyamatosan követtem az eredményeket. Kezdve a Mol egykori beszakadásánál 18000-környékén egy azonnali vételi ötlettel (tudva, hogy a számlatulajnak hónapon belül szüksége lehet a tőkéjére), egész idén tavaszig egy pár nap alatti arany certi kiütésig.

Természetesen tapasztalatom alapján keletkezett véleményem csak az általam megismert két bankra vonatkozik. Máshol biztos nem így van ez.

Arra, hogy mekkora igény van kereskedési szakértőkre:

Idén "versenyre keltem" a bankkal. Barátom minden találkozónál jelezte véleményem a kereskedési ötletükről, kiegészítve az én gyors elemzésemmel. Egy idő után már kérdezte is barátomtól, a kedves "vezető személyi bankár" a meglátásaim.
Azzal együtt, hogy 8-ból 8 esetben a piac nekem adott igazat velük szemben, ha másban nem, én sokkal kedvezőbb kockázat-haszon arányú pozíciókat ajánlottam, egy kólára nem hívott meg a kedves vezető.
Gondolom neki megfelel saját csapata teljesítménye............
Régi 2012-07-19, 06:28   #12 (permalink)
Kitiltott

kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Hát én nem adom fel...szerintem kell ezen a piacon is olyan ember aki ért a dolgokhoz...jelen pillanatban sok az olyan cég akik tényleg egy telefonos eladókkal dolgoznak, de azért hosszabb távon csak megéri olyan embert odarakni aki kitud állni és képviselni tud egy céget akár telefonon akár személyesen is.

Valahol a privát banking irány felé kell haladjon a piac és akkor nem lesz gond... (remélem még megéljük...)

Tegnap kerestek meg a következő esettel: biztosítós hölgy (pénzügyi tanácsadó!) kötött az anyjának egy unit-linkedet, amit sürgősen vissza kellene vásárolni, de kiderült, hogy a befizetett 250 ezer 2 év elteltével most 7500 (!) forintot ér (hála a magas jutaléknak, költségeknek, a biztosító zseniális alapkezelőinek.)

Ez nem egyedi, lehetne példákat sorolni a hitel-, befektetési, vagy akár forex szolgáltatók köréből is.

Na, amíg ilyenek történnek, látom, hogy szükség van korrekt, szakmailag felkészült, elemzésben, kereskedésben is jártas tanácsadókra, akik képesek felmérni az ügyfelek céljait, tudását, kockázatvállaló képességét, majd nekik megfelelő portfóliót építeni, s esetleg aktívan részt venni a kezelésében.

De amíg tudatosan cél az ügyfelek hülyítése és vak vezet világtalant, nem ezt a világot éljük.
Régi 2012-07-19, 07:01   #13 (permalink)
Szenior tag

Profi(t) logója

Összes hozzászólás: 150
Hírnév szint: 7
Profi(t) a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az alábbi példáddal csak pár aprócska gond van.
Mégpedig a következők. Az említett hölgy soha nem volt pénzügyi tanácsadó, hanem csak egyszerű biztosítási ügynök. Abból is a hülyegyerek fajta, aki azzal kezdi a pályáját, hogy a saját anyjának köt egy unit-linked típusú biztosítást. Amikor megkötötte, akkor is tudta, hogy 2 évig nulla Ft. a visszavásárlási érték. És hogy ha pl. 20 évre kötötte, akkor is kb. 10 év magasságában tart a visszavásárlási érték a befizetett összegnél, és akkor még semmi hozam nincs. Csak már veszteség sincs.
És annyira nem sajnálnám a hölgyet, mivel azért kivárták a 2 évet, hogy jutalék visszaírása ne legyen. Ami 15-20 évre kötött termék esetében az éves díjnak megfelelő, azaz esetükben kb. 120 ezer Ft. Tehát mindjárt csak a felét bukták az említett összegnek. Csak pontosítani szerettem volna az elrettentő példát

(Az első két évben azért nulla a visszavásárlási érték, mert a biztosító az egész futamidőre vetített feltételezett költségét a kezdeti időszakban érvényesíti. Azaz az első 1,5-2 évben szinte minden befizetés a költségekre megy el.)

Az meg, hogy mennyire jók a biztosítók alapkezelői, hááát ezen is elgondolkodhatsz azért Mivel mint említettem, aki a futamidő feléig eljut, az már a befizetett pénze értékével egyenlően tudja a szerződését visszavásároltatni a biztosítóval. Később meg valamennyi nyereség is realizálódik rá. És eközben a biztosítók "márványpalotákat" építenek maguknak, (a székházaikra értettem), milliós fizetések vannak a vezetői szinteken, jutalomutak középvezetői szinttől felfelé a Kanári szigetekre (kár, hogy nem a Bermuda háromszögbe ), stb..stb..mindezt a hozamból. Tehát annyira azért nem rosszak, ne legyenek emiatt álmatlan éjszakáid.

Az az egy baj van csak, hogy a hozamból az ügyfél, az csak minimálisan részesedik.
Tehát ez is egy világméretű átb@szás? Igen!

S hogy miért? Mert a világ elég egyszerű alapon működik.
Vannak okos emberek, és vannak hülyék. És az okosok mindig a hülyékből éltek.
Muszáj volt ezt leírnom. Mert mindig ideges leszek, mikor azt látom, hogy 20 év elteltével emberek még mindig eszik ezt a maszlagot, hogy biztosító, mint befektetést ajánló pénzintézet. Mi van vazzzeeggg????

Ezért én ezt nem keverném még a legcsekélyebb szakmai tudással rendelkező brókerrel sem.

Úgyhogy : Előre! Mert aki itt túlélte a kezdeti éveket éles számlán, és még valamennyi nyeresége is van, az f@szább gyerek, mint bármely biztosítási pénzügyi tanácsadó. Akik néha a kamatos kamatot is legszívesebben az ujjukon számolnák ki

Sikeres kereskedést!

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tegnap kerestek meg a következő esettel: biztosítós hölgy (pénzügyi tanácsadó!) kötött az anyjának egy unit-linkedet, amit sürgősen vissza kellene vásárolni, de kiderült, hogy a befizetett 250 ezer 2 év elteltével most 7500 (!) forintot ér (hála a magas jutaléknak, költségeknek, a biztosító zseniális alapkezelőinek.)

Ez nem egyedi, lehetne példákat sorolni a hitel-, befektetési, vagy akár forex szolgáltatók köréből is.

Na, amíg ilyenek történnek, látom, hogy szükség van korrekt, szakmailag felkészült, elemzésben, kereskedésben is jártas tanácsadókra, akik képesek felmérni az ügyfelek céljait, tudását, kockázatvállaló képességét, majd nekik megfelelő portfóliót építeni, s esetleg aktívan részt venni a kezelésében.

De amíg tudatosan cél az ügyfelek hülyítése és vak vezet világtalant, nem ezt a világot éljük.
Régi 2013-09-24, 06:56   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nah több okból is, de aktuális ez a téma...

Jelentkezzen nálam az a bátor sales-es aki szeretne nálunk dolgozni
Régi 2013-09-24, 07:05   #15 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Nah több okból is, de aktuális ez a téma...

Jelentkezzen nálam az a bátor sales-es aki szeretne nálunk dolgozni
Jogviszony? Feladat? Elvárás? Képzettség? Gyakorlat? Munkavégzés helye? Munkaidő? Feltételek? Alapbér? Teljesítménybér? Előrelépési lehetőség? Termékskála? Ügyfélcentrikusság?
Régi 2013-09-24, 07:47   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bejelentett munkaviszony
Sales
Privátban
Sales tapasztalat/ a legjobb ha forex sales tapasztalat
lsd elöző
Budapest
Reggeltől vakulásig
Megfeleljen nekem
Van ( privátban, de sokkalt több mint az alapbér)
Van, szintén privátban
Nagyon is van
IronFX termékek
Csak is...a legjobbak vagyunk és ezt elvárjuk minden kollégától
Régi 2013-11-13, 08:31   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok,

Még mindig van hely az IronFX-nél. Sales munkatársat keresünk. Sok emberrel beszéltem már és meg kell mondjam, hogy ha van sales tapasztalatod forex cégnél, olyan ajánlatunk van, hogy az eddigi munkádat elvesztegetett időnek fogod tekinteni.

Várom a komoly jelentkezőket.
Régi 2013-11-20, 08:37   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Újra keresünk tagokat a bővülő csapatunkban. Azokat akiket érdekel, küldjön egy e-mailt nekem a zmolnar@ironfx.com e-mailre.

Amit kínálok:
- Globálisan leggyorsabban fejlődő brókercég, 29 országban jelen.
- Több mint 650 dolgozó globálisan
- Itthon hamarosan piacvezető szerepet betöltő brókercég, ahol nyugodt környezetet hoztunk létre ( nincsenek mérges ügyfél levelek ).
- Több mint elfogadható/átlagos fizetés akár az alapot nézzük, akár a bónuszokat.
- " Az eddigi sales-ben eltöltött idődet pazarlásnak fogod érezni hozzánk képest"
- Ha más brókercégnél dolgozol, olyan ajánlatom van amit biztos nem fogsz visszautasítani.
- Bank Centerben van a munkavégzés.

Várom a leveleteket! Ha esetleg ismerős keres szóljatok neki(k). Ha ügyfél vagy és ajánlani tudsz valakit akkor az is megfelel.
Régi 2013-11-21, 09:19   #19 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
Hírnév szint: 5
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Újra keresünk tagokat a bővülő csapatunkban. Azokat akiket érdekel, küldjön egy e-mailt nekem a zmolnar@ironfx.com e-mailre.

Amit kínálok:
- Globálisan leggyorsabban fejlődő brókercég, 29 országban jelen.
- Több mint 650 dolgozó globálisan
- Itthon hamarosan piacvezető szerepet betöltő brókercég, ahol nyugodt környezetet hoztunk létre ( nincsenek mérges ügyfél levelek ).
- Több mint elfogadható/átlagos fizetés akár az alapot nézzük, akár a bónuszokat.
- " Az eddigi sales-ben eltöltött idődet pazarlásnak fogod érezni hozzánk képest"
- Ha más brókercégnél dolgozol, olyan ajánlatom van amit biztos nem fogsz visszautasítani.
- Bank Centerben van a munkavégzés.

Várom a leveleteket! Ha esetleg ismerős keres szóljatok neki(k). Ha ügyfél vagy és ajánlani tudsz valakit akkor az is megfelel.
Ebből csak az nem derül ki, mit is kell végezni, és milyen feltételekkel. Tehát pl. ez egy sales munkakör? Fizetés fix, vagy csak jutalék alapú? (Úgy értem: ha tud hozni ügyfeleket, van fizu, ha nem, akkor egy idő után munkahely se? ) Mi a fő feladat? Értékesítés, "ügynöki munka"?
Hirtelen ennyi.
Ha már ezekre kérdésekre le volt írva a válasz valahol, akkor elnézést!
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-21, 10:52   #20 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Sales-support. Fix + jutalék.
Ha nem hozol ügyfelet, akkor nem látod el a feladatod, tehát nincs rád szükség.

Ha valamit rosszul mondtam, majd kijavítanak.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-21, 12:46   #21 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Köszönöm a választ, úgy tűnik, erről lehet szó!
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-21, 17:41   #22 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
vatafx a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Akkor account manager, a sales supportnak nem feladata az akvirálás.
vatafx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-21, 18:12   #23 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
vatafx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor account manager, a sales supportnak nem feladata az akvirálás.

Úgy is lehet nevezni. Van aki szerint a broker sem account manager, hanem a cég. Nekem 8
  Válaszol idézettel
Régi 2014-07-25, 04:03   #24 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
redkit a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Egy talán naiv kérdésem lenne; brókerként van olyan korhatár, aminél már nem érdemes elgondolkodni sem azon, hogy áttérsz erre egy másik (nem pénzügyi) területről?
redkit nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Tőzsdei állások speki Tőzsdei képzések 0 2012-03-30 13:40

A pontos idő 08:25 , a GMT +1 időzóna szerint.