Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-04-04, 10:13   #251 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 361
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nem rossz ez a bináris opció, kipróbáltam egy kis számlán, 3 nap alatt dupláztam a tőkét, de vissza is hívtam, mert elkezdődött a szívatás, ami abból állt, hogy a visszaszámláló 0:01-ről 0:00-ra ugrott, magyarul már nyernem kellet volna, de még 1-2 másodpercet gondolkodott. Közben meg fel -le rugózott az ár, és így végül -1 tized pipnél buktam a nyerőt, ami nyerő lett volna, ha nem gondolkozik, a jogosan lejárt időn felül! Egy i7 gépen ezt még arra se lehet fogni, hogy gyenge a konfig. MT4-en tized mp alatt bemegy a trade, itt meg mint valami olimpián 3mp-ről visszaszámol a rendszer indítás előtt...Vicc a köbön, mert mire indul a trade(a futam..), addigra egy gyertyát pl. 1:03-től csípek meg, vagyis kb. totál bukó, mert 1-2 pippel odébb indul, mint akartam! Ezeken amíg nem javítanak, a teljesülési 2-3mp-es időn, plusz a záráskori "elmélkedésen" addig részemről sztorno a dolog... És még ráadásul nem is egy kispályás offshore, hanem egy komoly brókercég...Egy NFS legújabb, vagy komoly PS grafikai munka lefut simán, ez meg pár bites info elküldésével tököl másodperceket, de biztos a PC a gyenge, vagy az internet kapcsolat...Ha ilyen pár tíz dolláros tétnél gondolkodik, akkor mi van egy több ezres kötésnél?
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-04, 19:57   #252 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Játékgépek, rulettasztal (nem gépi), egy pörgetéssel 35×-hetsz, nem kell utalgatni, nem dől be a bróker stb.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-04-05, 08:09   #253 (permalink)
Szenior tag

Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Akkor minek vagy még itt? Kelj útra és 35x-özz.. Nem beszélni kell róla, hanem csinálni. Egy festő is mondta, hogy festészetből simán meg lehet élni, 80% marketing. "Hápp de.. hápp.. de hápp.." hangzott ugynanaz a válasz kismillió embertől.
Régi 2016-04-05, 10:49   #254 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 783
Hírnév szint: 6
habibabu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül habibabu részére
Alapbeállítás

Néha úgy tűnik, mintha agyhalott zombik chetelnének itt, akiknek egyetlen céljuk a még élőket felzabálni :-) Sikerrel, mert egyre kihaltabb ez a fórum.
habibabu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-05, 19:53   #255 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor minek vagy még itt? Kelj útra és 35x-özz.. Nem beszélni kell róla, hanem csinálni. Egy festő is mondta, hogy festészetből simán meg lehet élni, 80% marketing. "Hápp de.. hápp.. de hápp.." hangzott ugynanaz a válasz kismillió embertől.
Jó, hogy érted a szarkazmust.
Csak nem egy "oktatóhoz" van szerencsénk?
Régi 2016-04-05, 21:44   #256 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
habibabu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Néha úgy tűnik, mintha agyhalott zombik chetelnének itt, akiknek egyetlen céljuk a még élőket felzabálni :-) Sikerrel, mert egyre kihaltabb ez a fórum.
Pedig milyen szép is volna pénzt keresni az agyhalottakból.
Régi 2016-04-06, 10:55   #257 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://www.dropbox.com/s/xy6b2cjrro...ymous.pdf?dl=0

kis alapok
Régi 2016-04-06, 11:40   #258 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Te buzdítod az embereket a duplázós (szerintem) nem működő stratégiáddal, amivel valószínű hogy elbukják a pénzüket, hogy te kapd a jutalékot, mikor arról volt szó hogy az xm tüskézik és ilyenkor miatta vesztenek az ügyfelek azt mondtad nem baj előfordul az ilyen a brókereknél, nyugodtan nyissunk ott számlát, abban reménykedve hogy rajtad keresztül teszik. Lényeg a jutalékpénz amit kapsz az ügyfelekért. Hadd ne mondjam milyen embernek tartalak, nem kell hogy érdekeljen, de a zombis sértegetős beírásod után gondoltam elküldelek már a pics@ba, már régóta a bögyömben voltál, de eddig kegyelmeztem.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-06, 14:05   #259 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A duplázást a rulettesek találták ki.
Elegendő 1 dollárt 10×duplázni, hogy lássuk a veszélyt.
Ezt minden óvodás tudja.
Csodamacskával egyetértvén.
Régi 2016-04-06, 15:49   #260 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 185
Hírnév szint: 8
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Te buzdítod az embereket a duplázós (szerintem) nem működő stratégiáddal, amivel valószínű hogy elbukják a pénzüket, hogy te kapd a jutalékot, mikor arról volt szó hogy az xm tüskézik és ilyenkor miatta vesztenek az ügyfelek azt mondtad nem baj előfordul az ilyen a brókereknél, nyugodtan nyissunk ott számlát, abban reménykedve hogy rajtad keresztül teszik. Lényeg a jutalékpénz amit kapsz az ügyfelekért. Hadd ne mondjam milyen embernek tartalak, nem kell hogy érdekeljen, de a zombis sértegetős beírásod után gondoltam elküldelek már a pics@ba, már régóta a bögyömben voltál, de eddig kegyelmeztem.
Nahát!Lebukott a kisgyerek a demo számlájával.
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-06, 22:43   #261 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Nem értem ebben a helyzetben mért nekem szólsz be. Egy pillanat alatt át lehet látni a duplázós martingalet. A hsz emből nem egyértelmű hogy én demos vagyok e. Amúgy mint itt páran én is éveket öltem és rengeteg órát a tradelésbe, jó lenne ha nem demós gyerekeznél le mikor nem is ismersz. Attól nem vagy nagyobb hogy itt beszólsz, én ha beszólok abban van tartalom is és észérvek, te alaptalanul ítéltél el.
Régi 2016-04-07, 18:48   #262 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Összes hozzászólás: 344
Hírnév szint: 5
Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nézegettem demószámlán a Dukascopy-nál ezt a bináris opciót martingale-ell,
de ott volt egy felső határa a téteknek, amit elég hamar el lehetett érni.
Csakúgy, mint a kaszinókban.

És innen már bukott a stratégia.
És az is a stratégia ellen szól, hogy a martingale-t arra találták ki, ahol legalább a tétedet visszanyerheted. A bináris opcióknál meg 70-80%-át kapod csak meg a tétednek.

Ami számomra megtévesztő, megtévesztésnek számít, hogy ahány helyen láttam ajánlani ezt a stratégiát, mindenhol úgy mutatták be, hogy egyenlőnek vették a tétet és a nyerőt. Pedig ez a bináris opciók esetében nincs így, ami miatt, ha nem is borul, de jelentősen torzul a matek.

A lényeg a lényeg, ha van egy vesztőd, utána egy nyerővel, még nincs meg a kezdő téted, tehát nincs fedezeted a következő játékra. Ami azt jelenti, hogy 50%-nál nagyobb találati arányod kell, hogy legyen.

Az már csak a saját tapasztalatom, hogy ha 50%-nál nagyobb eséllyel tudod kitalálni az irányt egy bizonyos időintervallumon belül, akkor már lehet találni olyan stratégiákat, ahol az R/R legalább 1. És akkor már a martingale sem kell.
Pilotfish nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-07, 19:13   #263 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nézegettem demószámlán a Dukascopy-nál ezt a bináris opciót martingale-ell,
de ott volt egy felső határa a téteknek, amit elég hamar el lehetett érni.
Csakúgy, mint a kaszinókban.

És innen már bukott a stratégia.
És az is a stratégia ellen szól, hogy a martingale-t arra találták ki, ahol legalább a tétedet visszanyerheted. A bináris opcióknál meg 70-80%-át kapod csak meg a tétednek.

Ami számomra megtévesztő, megtévesztésnek számít, hogy ahány helyen láttam ajánlani ezt a stratégiát, mindenhol úgy mutatták be, hogy egyenlőnek vették a tétet és a nyerőt. Pedig ez a bináris opciók esetében nincs így, ami miatt, ha nem is borul, de jelentősen torzul a matek.

A lényeg a lényeg, ha van egy vesztőd, utána egy nyerővel, még nincs meg a kezdő téted, tehát nincs fedezeted a következő játékra. Ami azt jelenti, hogy 50%-nál nagyobb találati arányod kell, hogy legyen.

Az már csak a saját tapasztalatom, hogy ha 50%-nál nagyobb eséllyel tudod kitalálni az irányt egy bizonyos időintervallumon belül, akkor már lehet találni olyan stratégiákat, ahol az R/R legalább 1. És akkor már a martingale sem kell.
Az utolsó mondat nem egészen tiszta, de gondolom a forexben gondoltad a stratégiát. Csak van egy kis bökkenő. Tegyük fel 3-4 pipes stopokkal egy 500 dolcsis számlát 3 éve alatt feltornászol 20000 dollárra. Ez után mi lesz? Dönthetsz, hogy felmész h4-re vagy hetire-havira, mivel 4 pipre ekkor már akkora lotokat kell nyitni hogy ha beüt egy bazi nagy slippage, életed végéig pengetheted a bukót...Ha viszont felmész heti-havira, jó ha évi pár kötésed lesz, vagyis bárhogy alakul, egy egyre lassuló növekedése lesz a számlának. Ezért lehet az opcióba potenciál, ott ha felteszek 10000 dollárt, csak azt bukom el, nem az életemet, házamat stb. A forex is csak egy állomás a rohadt hosszú úton, korántsem a legjobb.
Régi 2016-04-07, 19:36   #264 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Pilotfish:

Amennyiben nem volna felső korlát lehet, hogy milliókat forgatnál (!) 1USD profitért.
A piros/feketénél maradva, 25-30-as sorok előfordulnak.
Elegendő egy 10×-es duplázást kikalkulálni.
Ráadásul itt kisebb a nyereség mint a pl a piros/feketén! Amint Te is felhívtad erre a figyelmet.
Régi 2016-04-07, 20:05   #265 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Pilotfish:

Amennyiben nem volna felső korlát lehet, hogy milliókat forgatnál (!) 1USD profitért.
A piros/feketénél maradva, 25-30-as sorok előfordulnak.
Elegendő egy 10×-es duplázást kikalkulálni.
Ráadásul itt kisebb a nyereség mint a pl a piros/feketén! Amint Te is felhívtad erre a figyelmet.
Nekem erről az a véleményem, hogy aki azt állítja, hogy sikeres forexben, zseniális elemző, íránytrader, payoff egekbe és tetejébe találati arány patent, de gőze sincs arról, hogy bináris vagy egyéb opción, -ahol az időre fogadunk- hogyan kell kereskedni, az egész egyszerűen kamuzik, hogy sikeres. Az embernek magával őszintének lenni nagyon nehéz, a társasággal meg még nehezebb..És megmondom őszintén, erősen kilóg a lóláb egyeseknél, akik fő gurunak adják elő magukat, közbe meg a chf balhé óta tele a gatya mindnél, és kb. egy buszjegy áráért nyit tradet, mert lövése sincs, hogy hogyan tovább ezek után...
Régi 2016-04-07, 20:48   #266 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nekem erről az a véleményem, hogy aki azt állítja, hogy sikeres forexben, zseniális elemző, íránytrader, payoff egekbe és tetejébe találati arány patent, de gőze sincs arról, hogy bináris vagy egyéb opción, -ahol az időre fogadunk- hogyan kell kereskedni, az egész egyszerűen kamuzik, hogy sikeres. Az embernek magával őszintének lenni nagyon nehéz, a társasággal meg még nehezebb..És megmondom őszintén, erősen kilóg a lóláb egyeseknél, akik fő gurunak adják elő magukat, közbe meg a chf balhé óta tele a gatya mindnél, és kb. egy buszjegy áráért nyit tradet, mert lövése sincs, hogy hogyan tovább ezek után...
Nem tudom mennyiben adekvát bejegyzés ez.
Legyen szabad felhívni kedves figyelmedet, hogy a bináris opció csak megtévesztő nevében hasonlít a tőzsdei opciókhoz.
Amúgy az ég világon semmi köze hozzá.
Akinek van némi tapasztalata látott már izgalmasabb eseményeket a piacokon mint az SNB lépése.
(Bár felelős jegybanknál meglepő lehetett.)
Régi 2016-04-07, 21:36   #267 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A tapasztalatodat ne firtassuk. Jöttök állandóan ezzel a nevetséges martingale dologgal. Közbe ott van pl. a ladder is ,ami nem 90% fizet... Fel nem fogom ésszel, hogy mit nem lehet érteni azon, hogy itt az idővel tradelsz. Emellett ugyanúgy elemzel. Az embereknek Bináris=martingale... ez megmagyaráz mindent az emberekről.. Tényleg bárki elhiszi, hogy a mai világban akárki, mezei tahó csak nyitogatja a bukók után a duplákat és nulla elemzéssel pénzt keres? Akit ezzel meg lehet etetni, az meg is érdemli. Portfólió diverzifikáció..többek között erre jó nekem. Ha láttál már izgalmasabbat a chf sztorinál akkor képzeld el, amint be van nyitva 2 lotod, és elbukod az életed, miközben más meg nyugodt, mert bukott binárison vagy tőzsdei opción egy fix, előre kalkulált összeget.(pl. tőke 1%-a)
Régi 2016-04-07, 23:07   #268 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A tapasztalatodat ne firtassuk. Jöttök állandóan ezzel a nevetséges martingale dologgal. Közbe ott van pl. a ladder is ,ami nem 90% fizet... Fel nem fogom ésszel, hogy mit nem lehet érteni azon, hogy itt az idővel tradelsz. Emellett ugyanúgy elemzel. Az embereknek Bináris=martingale... ez megmagyaráz mindent az emberekről.. Tényleg bárki elhiszi, hogy a mai világban akárki, mezei tahó csak nyitogatja a bukók után a duplákat és nulla elemzéssel pénzt keres? Akit ezzel meg lehet etetni, az meg is érdemli. Portfólió diverzifikáció..többek között erre jó nekem. Ha láttál már izgalmasabbat a chf sztorinál akkor képzeld el, amint be van nyitva 2 lotod, és elbukod az életed, miközben más meg nyugodt, mert bukott binárison vagy tőzsdei opción egy fix, előre kalkulált összeget.(pl. tőke 1%-a)
Magam is javallom, hogy a fent említett "mezei tahó" ne duplázgasson
Régi 2016-04-07, 23:21   #269 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem mondtam hogy csak a duplázós stratival lehet binárisozni.
Mm ként ha szembe fogad velem az opciós cég és ennek az előnye hogy nincs negatív egyenleg akkor ennyi erővel mehetek egy olyan fx mm hez ahol van negatív elleni védelem.
Ha tudok ndd opciós céget akkor az még mindig a bajom hogy minél népszerűbbek az opciós és a market maker fx cégek annál kevesebb ember fog fx ezni, tőzsdézni, így egyre kisebb lesz a forgalom mindenhol.
Régi 2016-04-07, 23:39   #270 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem mondtam hogy csak a duplázós stratival lehet binárisozni.
Mm ként ha szembe fogad velem az opciós cég és ennek az előnye hogy nincs negatív egyenleg akkor ennyi erővel mehetek egy olyan fx mm hez ahol van negatív elleni védelem.
Ha tudok ndd opciós céget akkor az még mindig a bajom hogy minél népszerűbbek az opciós és a market maker fx cégek annál kevesebb ember fog fx ezni, tőzsdézni, így egyre kisebb lesz a forgalom mindenhol.
Jó kérdés, bár a derivatív tőzsdei termékek tömege, OTC-n a CFD, fx sem ölték meg a tőzsdét és a valós ("fizikai") termékek kereskedelmét sem.
Példaként gondoltam említeni.
Régi 2016-04-07, 23:40   #271 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Abban igazad van, hogy nem merültem le mélységeiben a bináris opciók világában, néhány hétig demózgattam egy cégnél.
Olyanról, még nem hallottam, hogy valahol, megnyered (vagy többet) a kockázatodat. Innentől kezdve vagy nagyon jó a találati arányod, vagy tétet emelsz. Ahol én voltam, ott volt felső korlátja a tétnek, tehát ott nem lehet az egekig növelni a kötésméretet. Lehet, hogy máshol nincs ilyen. Csodálkoznék, de lehetséges.

Én a CHF sztoriból jól jöttem ki. Bár nem a zsenialitásomnak tudom be, azóta a többszörösét elvesztettem. Amiről beszélek, az csak matek. És a marketing, ami elferdíti a valóságot. Persze nem te, csak azok, a kampányok, amelyekkel eddig találkoztam.

Eddig bármilyen promóciót olvastam, mindenhol a martingale volt a csodafegyver.

Az, hogy 3 lotos pozíciót veszel fel, még nem jelenti azt, hogy azt el is kell buknod. Nyilván egy 100 USD-s számlát meg lehet duplázni egy kötéssel is, egy 100 000 USD-s számlát már nehezebb. Pszichológiailag. Előbb utóbb eljöhet az az idő, hogy ha az ember tartani akarja a növekedését, a tőke nagysága és így a kötésméret akadálya legyen a sikernek. De az hiszem ez nem a mi szintünkön következik be. Ugyanakkor, ahogy írtam a bináris opcióknál hamar el lehet érni, én hamar elértem azt a szintet, amit már nem engedett benyitni. Lehet, hogy máshol ilyen nincsen.

Csak azt akartam írni, hogyha a bináris opciókban sikeres akarsz lenni, ahhoz 50%-nál jobban kell eltalálnod az irányt, egy bizonyos időintervallumon belül. Viszont, és ez csak egy vélemény, ha erre képes vagy, akkor lehet olyan stratégiát találni, amiben legalább a kockázatodat meg tudod keresni, netán annak többszörösét.
Régi 2016-04-08, 07:53   #272 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tehát te néhány hétig demózgattál, nyomogattad a martingale-t, és rájöttél, hogy a max. tét 10000 dollár, és emiatt szar a bináris... Erre kár volt heteket pazarolni. Ennél tényleg élvezetesebb egy kaszinó jó nőkkel meg piával.
Régi 2016-04-08, 20:33   #273 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tehát te néhány hétig demózgattál, nyomogattad a martingale-t, és rájöttél, hogy a max. tét 10000 dollár, és emiatt szar a bináris... Erre kár volt heteket pazarolni. Ennél tényleg élvezetesebb egy kaszinó jó nőkkel meg piával.
No most teljes az egyetértés
Régi 2016-04-09, 13:54   #274 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Alapbeállítás

Idézet:
Arra jöttem rá, hogy nekem nem való.
Nem állítom, hogy szar a bináris. Azt állítom, hogy martingale stratégiával hirdetni a binárist, az egy átverés.
Emellett, én nem látom az előnyét egy egyszerű long/short stratégiával szemben.
De ez csak egy vélemény.

De a kezdő szerencsevadászokat (mint én) azzal csábítják a legtöbb helyen, hogy nem kell trend irányt elemezni, majd úgy is duplázol, ha veszítesz. És mutatnak egy pénzfeldobásos példát.
Régi 2016-04-09, 16:20   #275 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://youtu.be/lPl7kEjd1zYhttps://youtu.be/lPl7kEjd1zY
Régi 2016-04-09, 20:03   #276 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.056
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
GBPUSD ez a három árszint erős támasz és ellenállásként szolgál
Utólag könnyű elemezgetni.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-10, 00:38   #277 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Arra jöttem rá, hogy nekem nem való.
Nem állítom, hogy szar a bináris. Azt állítom, hogy martingale stratégiával hirdetni a binárist, az egy átverés.
Emellett, én nem látom az előnyét egy egyszerű long/short stratégiával szemben.
De ez csak egy vélemény.

De a kezdő szerencsevadászokat (mint én) azzal csábítják a legtöbb helyen, hogy nem kell trend irányt elemezni, majd úgy is duplázol, ha veszítesz. És mutatnak egy pénzfeldobásos példát.
Pénzfeldobással is fantasztikus sorozatok vannak, mértek 30-at többször is.
Régi 2016-04-11, 16:53   #278 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

bináris opcióhoz igen jól alkalmazható stratégia.
Csatolt kicsinyítések
binaris-opciokereskedes-daytrade-re-alkalmas-uj-es-egyszeru-lehetoseg-gbpusd-m1-ads-securities-london-2-.png.png
Megnézték: 74
Méret:  65,6 KB
Azonosító:  8786   binaris-opciokereskedes-daytrade-re-alkalmas-uj-es-egyszeru-lehetoseg-gbpusd-m1-ads-securities-london-1-.png.png
Megnézték: 58
Méret:  51,1 KB
Azonosító:  8787   binaris-opciokereskedes-daytrade-re-alkalmas-uj-es-egyszeru-lehetoseg-gbpusd-m1-ads-securities-london.png  

Régi 2016-04-11, 18:32   #279 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kitartó ember
Régi 2016-04-12, 10:49   #280 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Megfelelő támasz ellenállást jelentő vonalak jó behúzása, aranyat ér vagy valami hasonlót. :-)
Csatolt kicsinyítések
binaris-opciokereskedes-daytrade-re-alkalmas-uj-es-egyszeru-lehetoseg-12916193_10205370674898611_3125648045168933513_o.jpg   binaris-opciokereskedes-daytrade-re-alkalmas-uj-es-egyszeru-lehetoseg-12671854_10205371742325296_5395687127240112581_o.jpg   binaris-opciokereskedes-daytrade-re-alkalmas-uj-es-egyszeru-lehetoseg-ger30-h1-hf-markets-europe.png  

Régi 2016-04-12, 10:58   #281 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mi történt azóta az usdjpy-al??
Csatolt kicsinyítések
binaris-opciokereskedes-daytrade-re-alkalmas-uj-es-egyszeru-lehetoseg-usdjpy-m15-hf-markets-europe.png  
Régi 2016-04-12, 12:45   #282 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Hogy is van a mondás? Ha elég vonalat húzunk a chartra, az ár mindig reagálni fog valamire. Vagy valami hasonló.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-12, 13:23   #283 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Volumen ár? szívesen venném, ha kifejtenéd. Mert én egy kíváncsi ember vagyok.
Régi 2016-04-17, 11:11   #284 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
murci1959 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kereskedek bináris opciókkal az optonfairnél. Mit mondjak van buktató bőven. Azért mégis lehet nyerni vele szerintem.
Amit azért nem értek, ha arra biztatnak hogy kereskedjen az emberfia bináris opciókkal és tegyük fel nyereségesen teszi, az miért jó a brókercégnek akkor neki mi a haszna belőle???? Nyilván semmi
Tehát ha sikerem van az azt jelenti, hogy asok kereskedő közül nekem nyereségem van ,de a többségnek buknia kell hogy a cég nyerjen. Mert miből másból származna nyeresége a cégnek csak az ügyfelektől nyer,mivel a történet a tőzsdén kívül zajlik. Tehát ellenérdekeltek vagyunk a cég és a kereskedők.
A kereskedési feltételeket pedig bármikor megváltoztathatják ezt előre kijelentik.
Mi a vélemény erről ?
murci1959 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-17, 12:42   #285 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
murci1959 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kereskedek bináris opciókkal az optonfairnél. Mit mondjak van buktató bőven. Azért mégis lehet nyerni vele szerintem.
Amit azért nem értek, ha arra biztatnak hogy kereskedjen az emberfia bináris opciókkal és tegyük fel nyereségesen teszi, az miért jó a brókercégnek akkor neki mi a haszna belőle???? Nyilván semmi
Tehát ha sikerem van az azt jelenti, hogy asok kereskedő közül nekem nyereségem van ,de a többségnek buknia kell hogy a cég nyerjen. Mert miből másból származna nyeresége a cégnek csak az ügyfelektől nyer,mivel a történet a tőzsdén kívül zajlik. Tehát ellenérdekeltek vagyunk a cég és a kereskedők.
A kereskedési feltételeket pedig bármikor megváltoztathatják ezt előre kijelentik.
Mi a vélemény erről ?
Rátapintottál a lényegre. Mit gondolsz, mi a francért keresik a kereskedni-tanulnivágyó embereket a sok oktatóvideóval, dumával?
Régi 2016-04-17, 16:09   #286 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
murci1959 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

"habibabu" véleményére lennék kíváncsi ő a bennfentes .
murci1959 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-28, 12:25   #287 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://youtu.be/oIfVd2YAhvs
Egyensúlyi árfolyamról.
https://www.facebook.com/groups/248956055445286/
Régi 2016-05-04, 14:03   #288 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://opciotrader.ucoz.com/pichfork.bmp
Régi 2016-05-08, 10:27   #289 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bináris Opció mindenkinek aki tőzsdézik, legyen az forex, részvény,árú tőzsde stb. Nem kell megijedni a névtől :-) nézd meg a honlapom minden kiderül

http://opciotrader.ucoz.com/

A bináris opciók nagyon jó a kereskedőknek, hiszen, itt is rövid távú trendeket kell azonosítani, viszont akár egy pip a megfelelő irányban azt jelenti, hogy gazdagabbak lettünk a befektetésünk 65%-80%-val, attól függően milyen eszközbe fektettünk. Veszteségünket pedig viszonylag egyszerű módszerrel karban tudjuk tartani.
Szerintem elemezgesd picit az a TIPmixet, nagyon rossz tapasztalataim vannak az ilyenekkel. Ellenőrizd le a leadott tipjeidet, főleg a veszteseket és a refundáltakat. Lehethogy te is felteszed majd a kérdést:
Szerintetek hány BTC/USD árfolyam létezik? Ezen az oldalon a MARKETS link alatt vagy 7 található, nálam a Plus500 on 1, egyik sem egyezik.... Honnan szeheti az árfolyamot a Binaty options? Jogában áll a BRÓKERnak hozzárakni a tizedesekhez a saját belátása szerint, vagy.... hogy neki jó legyen?

Picit unatkoztam, és elkezdtem foglalkozni a bitcoinnal. Mivel ajánlották az emlitett nemtommineknevezzem, ahol hétvégén lehet TIPPELGETNI FEL/LE-kel, hát megnéztem 1 DEMON hogy is van ez itt. A szórakozásból FEJMÉREG lett.... el kezdtem elemezni, mert egem nem hagynak nyugodtan az ilyen dolgok. Megnyitottam a DEMO számlám és nagyon meglepő dolgokat állapitottam meg az árak sem passzolnak.. mikor nálam lemegy akkor ők felbökik és ha nyernél akkor az utolsó pillanatban módositják 0,0001 értékkel a saját javukra... a legjobb esetben nincs ármozdulás és visszateszik a tétet, de ha netán többször nyerő vagy, akkor jön a fenti verzió. Szeretném majd egy Témában ezt képekkel is alátámasztani ha lesz rá időm.
Régi 2017-04-11, 11:51   #290 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Írok ide is mert rég írtam :-)
Régi 2017-04-11, 15:31   #291 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Írok ide is mert rég írtam :-)
HA BInáris opciózol,BÁBU vagy!
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-12, 11:19   #292 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 259
ANONYMOUSFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem tudom igazán miért vannak ennyire a dolog ellen, vannak jobb cégek is amik kínálnak bináris opciót pl.: dukascopy nem egy meg ötpercesen kell pénzt vesztegetni, hanem akár több órás opciókkal.
ANONYMOUSFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-12, 13:32   #293 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 346
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudom igazán miért vannak ennyire a dolog ellen, vannak jobb cégek is amik kínálnak bináris opciót pl.: dukascopy nem egy meg ötpercesen kell pénzt vesztegetni, hanem akár több órás opciókkal.
Sziasztok!

Nem akarok méhkasba nyúlni, de...

van olyan bróker, ahol a bináris (=one touch, no touch) opció minimum egy napos lejáratú, de lehet akár egy éves is. Ezt kombinálva (a szolgáltató kínálatán belül margin hedgelten elérhető) fx spot ügyletekkel és hagyományos vanilla opciókkal VAGY erős támaszon/ellenálláson történő kiírással nagy risk/reward potenciálú ügyletek hozhatók létre magas valószínűség mellett.

A pár perces bináris opció, pláne egy ellenőrzés nélkül működő brókernél az online világ cinkelt kockája. Összességében csak bukni lehet vele. Ugyanakkor hosszabb (=heti, havi) időtávon (és ársávban) a bróker manipulációs mozgástere csökken, és a siker valószínűségét az alkalmazott stratégia vagy a helyes helyzetfelismerés határozza meg. Nem véletlen, hogy a legtöbb szolgáltatónál a napon túli BO nincs a palettán.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-12, 17:28   #294 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 259
ANONYMOUSFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ne szűkítsük le a bináris opciót a pár percesekre. Be lehet állítani napon belül bármilyen időpontot. Ekkora időtávra semmivel sem könnyebb vagy nehezebb jósolni, mint hetekre vagy hónapokra előbb.
ANONYMOUSFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
ZuluTrade egy uj lehetoseg? ByBrumy Bemutatkozás 9 2014-10-23 19:02

A pontos idő 21:15 , a GMT +1 időzóna szerint.