Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-07-22, 15:35   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 783
Hírnév szint: 6
habibabu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül habibabu részére
Alapbeállítás Bináris opciókereskedés, daytrade-re is alkalmas, új és egyszerű lehetőség!

Bináris Opció mindenkinek aki tőzsdézik, legyen az forex, részvény,árú tőzsde stb. Nem kell megijedni a névtől :-) nézd meg a honlapom minden kiderül

http://opciotrader.ucoz.com/

A bináris opciók nagyon jó a kereskedőknek, hiszen, itt is rövid távú trendeket kell azonosítani, viszont akár egy pip a megfelelő irányban azt jelenti, hogy gazdagabbak lettünk a befektetésünk 65%-80%-val, attól függően milyen eszközbe fektettünk. Veszteségünket pedig viszonylag egyszerű módszerrel karban tudjuk tartani.
habibabu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-22, 17:35   #2 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
Hírnév szint: 0
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
habibabu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bináris Opció mindenkinek aki tőzsdézik, legyen az forex, részvény,árú tőzsde stb. Nem kell megijedni a névtől :-) nézd meg a honlapom minden kiderül

http://opciotrader.ucoz.com/

A bináris opciók nagyon jó a kereskedőknek, hiszen, itt is rövid távú trendeket kell azonosítani, viszont akár egy pip a megfelelő irányban azt jelenti, hogy gazdagabbak lettünk a befektetésünk 65%-80%-val, attól függően milyen eszközbe fektettünk. Veszteségünket pedig viszonylag egyszerű módszerrel karban tudjuk tartani.
Habibabu! Ez handabanda, anélkül, hogy elmondanád, elemzői tudás nélkül kb. ez is inkább szerencsejáték kategória, kezdők számára nem ajánlott.

Remélem te nem forgalmi jutalékért hülyítesz másokat ilyen lelkesen.

Hogyan lehet bináris opciókkal kereskedni pl. egy ausztrál brókernél ?

Nézzük az alapokat:
Bináris opció: lehetőség, hogy fogadj egy meghatározott összeggel meghatározott nyereségért.
Termék: részvény, áru, devizapár, index...
Befektetett összeg: választható fogadási összeg.
Call opció: ha a mögöttes termék emelkedésére számítasz.
Put opció: ha a mögöttes termék esésére számítasz.
Jelenlegi ár: valós idejű adat.
Strike ár: fogadás pillanatában rögzített ár.
Lejárati idő: amikor az opció lejár (egész órakor). Az opciót nem lehet értékesíteni lejárta előtt.
Lejárati ár: valós ár adott óra végén.
In-the-money: jó fogadás.
Out-the-money: rossz fogadás.
At-the-money: fogadás pillanatában rögzített ár egyenlő a lejárati árral.
Kifizetés: in-the-money esetén fogadási összeg plusz fix 60-85%, out-of-money esetén legfeljebb 10%visszatérítés az elvesző fogadási összegből.

- Válaszd ki a piacot: pl. forex
- Válaszd ki az eszközt. pl. EUR / USD.
- Válaszd ki, mekkora összeggel fogadsz.
- Tippelj, hogy az EUR / USD a jelenlegi ár (current price) alatt vagy felett lesz az óra végén. Ha felette, nyomj Call-t. Ha alatta, nyomj Put-t.
- 10 perccel óra vége előtt lezárul a fogadási lehetőség.
- Egész órakor kiderül, mi a lejárati ár (expiration price).
- Ha jól fogadtál, akkor megkapod a kiírt in-the-money összeget (fogadási összeg+ rögzített hozam)
- Ha rosszul, akkor elbuktad a tétet az out-of-money összeg kivételével ( ez a fogadási összeg 90-100%-a)

Miért vonzóbb, mint a hagyományos kereskedés?
Elég 1 pippel a jó irányba zárni az óránként 80% körüli nyereségért.
Nem kell money management, Stop Loss.
Fedezeti ügyletként is használható.

Hátránya?
Kötött fogadási összegek.
Elég 1 pippel rossz irányba zárni.

Szóval ez leginkább azoknak való, akik tutira meg tudják tippelni, hogy adott óra végén a mostaninál lentebb, vagy fentebb lesz az ár. Van ilyen trader?
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-07-22, 18:00   #3 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

:-) lehet 15 perc is!
Egy forex kereskedő mit csinál, ha nem tippel?
Talán ismerős az a szó spekuláció, valamiért régebben ezt a szót használták a tőzsdézőkre, mert spekulálnak.
Amennyiben nem tudsz előrejelezni legalább rövid trendeket akkor te gondolom nem tőzsdézel?! Tippelsz :-)

Bocs hogy ezt mondom, de jobban át kellene gondolni ezeket a dolgokat.

Így még utólag a szerencsejátékról jutott az eszembe, mi a véleményed, hogy lehet a tőzsdén indexekkel kereskedni, milyen mögöttes értékkel rendelkezik egy index?!
Régi 2012-07-22, 20:08   #4 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A forex esetén szintén az irányt kell eltalálni, illetve a nyereség nemcsak a helyes irány meghatározásán múlik, hanem az elmozdulás nagyságától. Kérdés hol szálljunk ki? Stop los na ez is egy újabb kérdés, hova is tegyük? Túl szűkre húzzuk biztos kiüti egy leszúrás vagy egy mini korrekció a trendben, túl messzire, nagy lesz a veszteség.
Tovább gondolva ezeket a dolgokat a kérdés?
Melyik a bonyolultabb rendszer, ahol több vagy ahol kevesebb a nyitott kérdés??!!
Ahol nemcsak a helyes irány, de az elmozdulás mértéke is számít??
stb...
Régi 2012-07-22, 20:08   #5 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kaptam egy olyan megjegyzést vagy inkább kérdést, hogy ki az aki megtudja jósolni a trendet. Egyik részről azt kell mondani igaza van, na és??
A világon emberek ezrei kelnek fel minden nap és mennek munkába, hogy ott találgassanak, úgy hívják őket brókerek, tőzsdei elemzők, stb.. Minden nap kb.6-8 hírlevelet kapok, ami teli van találgatással. A profik nagyobb arányban találják el a kezdők kisebb arányban a helyes irányt.
Régi 2012-07-22, 20:22   #6 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kaptam egy olyan megjegyzést vagy inkább kérdést, hogy ki az aki megtudja jósolni a trendet. Egyik részről azt kell mondani igaza van, na és??
A világon emberek ezrei kelnek fel minden nap és mennek munkába, hogy ott találgassanak, úgy hívják őket brókerek, tőzsdei elemzők, stb.. Minden nap kb.6-8 hírlevelet kapok, ami teli van találgatással. A profik nagyobb arányban találják el a kezdők kisebb arányban a helyes irányt.
Szerintem fejezd be a többszörös postokat a különböző topikokban. Egy nem elég? Csak a felesleges munkát csinálod Harzolnak, amíg meg nem unja.
Régi 2012-07-22, 20:33   #7 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

http://www.opcioguru.com/tanulsagok/...alod-az-iranyt
  Válaszol idézettel
Régi 2012-07-22, 20:40   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Opciógurut én is olvastam és tanultam tőle, de és ez egy hatalmas de ez nem hagyományos opció!!!!! Az ő megállapításai csak részben állnak meg, egészen egyszerűen mert nem ugyan az a két dolog.
Régi 2012-07-22, 21:15   #9 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
Hírnév szint: 8
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Talking

Idézet:
A forex esetén szintén az irányt kell eltalálni, illetve a nyereség nemcsak a helyes irány meghatározásán múlik, hanem az elmozdulás nagyságától. Kérdés hol szálljunk ki? Stop los na ez is egy újabb kérdés, hova is tegyük? Túl szűkre húzzuk biztos kiüti egy leszúrás vagy egy mini korrekció a trendben, túl messzire, nagy lesz a veszteség.
Tovább gondolva ezeket a dolgokat a kérdés?
Melyik a bonyolultabb rendszer, ahol több vagy ahol kevesebb a nyitott kérdés??!!
Ahol nemcsak a helyes irány, de az elmozdulás mértéke is számít??
stb...
Szerintem ez önmagában azért nem ilyen egyszerű mint azt te sugallod!
Mi van ha nem jó az irány?Ugyanúgy bukunk.Vagy nem?
Én nem értek ehez,azért kérdezem!
Továbbá az sem tuti,hogy ha rossz az irány,akkor nyitunk egy pozit ellene,mert mi van ha előbb rossz az irány,de utána mégis jó,csakhogy megnyitottuk a pozit ellene!Stb..
De viszont ezt az opciozást elmagyarázhatnád nekem,mert a mi cégünknél is kavarnak valamit a főnökök.
Konkrétan bekötnek egy pozit x devizapárban,ezt mondjuk én megcsinálom ha mondják,de ők meg valami opcióval kötnek valahol valamit ellene.
Namost igy maximum tizedét bukjuk annak,amit nyerünk ha nyerünk..Márpedig 65%ban nyerünk.
És ezt sorozatban csinálják!Nekem sem mondják el hogyan,aztmondták kérdezzem meg a magyar fórumozókat!
Hát én megkérdem!-mert te talán értesz ehez!?
Ha nyitok egy EurUsd longot,akkor mit kell kötni,hogy ne bukjak ha nem jön be?
Vagy mit kell hol csinálni?
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-22, 21:54   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Semmi sem könnyű, tanulás, megfigyelés, gyakorlás. Az ellentétes pozíciót akkor szoktam felvenni, ha pl. nyitok egy pozíciót nyitáskor a lejárat pedig legyen akkor zárás. Elindul a jó irányba a dolog, de napközben egyszer csak elkezd esni a piac. Ekkor nyitsz egy pozíciót ellentétes irányba. Két dolog történhet vagy egyik pozició veszít, ekkor képződik egy minimális veszteséged vagy a két pozíció között lesz az árfolyam záráskor, ekkor nyersz mind a két pozíciódon :-)
Régi 2012-07-22, 22:25   #11 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 377
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Rendet tettem. Ennek az egy témának a kivételével az összeset töröltem.
Ami esetleg máshol született kapcsolódó hozzászólás azt átmozgattam ide.

Így most remélem a témával kapcsolatban itt mindent egy helyen és nagyjából áttekinthetően el elehet olvasni.

Azért van a Csevegésben, mert alapvetően habibabu-hoz, illetve honlapjához kötődik.

habibabu! Kérlek ne nyiss ugyanannak a mondanivalódnak több témát és ne használd a fórumot a saját oldalad reklámozására.
Most nagyon jó a kedvem, így le se írom, hogy mi lenne a következménye annak, ha megismétlődne az eset és még én is rossz passzban lennék.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-22, 22:28   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Örülök, hogy jó kedved van :-)

Megértettem.

Köszönöm.
Régi 2012-07-23, 06:56   #13 (permalink)
Kitiltott

kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
:-) lehet 15 perc is!
Egy forex kereskedő mit csinál, ha nem tippel?
Talán ismerős az a szó spekuláció, valamiért régebben ezt a szót használták a tőzsdézőkre, mert spekulálnak.
Amennyiben nem tudsz előrejelezni legalább rövid trendeket akkor te gondolom nem tőzsdézel?! Tippelsz :-)

Bocs hogy ezt mondom, de jobban át kellene gondolni ezeket a dolgokat.

Így még utólag a szerencsejátékról jutott az eszembe, mi a véleményed, hogy lehet a tőzsdén indexekkel kereskedni, milyen mögöttes értékkel rendelkezik egy index?!
Szerintem egy igazi tőzsdés (beleértve a profi forex tradert) nem tippelget. S ebben nincs különbség a befektető és a spekuláns között. Helyette pl. elemez (belső értéket, híreket, bejelentéseket, technikai elemeket, stb), dönt, menedzseli a pozíciót (időben csökkenti, lezárja a vesztes pozit, hozzáad, zár egyben, vagy részletekben, …), naplóz, tanul a hibáiból…

Na, ilyesmi nem kell a bináris opcióhoz, mert felteszel 10 dollárt, nyersz még 6-8-at, vagy vesztesz 9-10-t. Látszólag egyszerűbb, de ahogy egy casinóban, úgy van ez kitalálva a minimális elmozdulás miatt, hogy nagy valószínűséggel a ház mindig nyerjen.

Ennyi erővel egy roulett platformot is ajánlgathatnál.

Hidd el, ez nem a kezdők meggazdagodása céljából felfedezett szent grál.

Kérdezted az indexeket. Ja, mindennek van belső értéke, csak nem könnyű kiszámolni. Ebben az esetben egy csomó részvény belső értékének a kosárban elhelyezkedő arányban vett összege, amit persze hírek, bejelentések, tömegpszichológia árnyékol.
Régi 2012-07-23, 07:20   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nincs különbség, ugyanezt kell itt is tenni, csak más felfogást igényel és más megoldást, de ezért azt mondani szerencsejáték, több mint költői túlzás. Annál is inkább mivel ez is a tőzsdei kereskedés által kínált egyik lehetőség és nem attól független valami!!!!!
Megismétlem, ezzel az erővel szerencsejáték a forex, részvény kereskedés, stb.
Régi 2012-07-23, 08:18   #15 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Nincs különbség, ugyanezt kell itt is tenni, csak más felfogást igényel és más megoldást, de ezért azt mondani szerencsejáték, több mint költői túlzás. Annál is inkább mivel ez is a tőzsdei kereskedés által kínált egyik lehetőség és nem attól független valami!!!!!
Megismétlem, ezzel az erővel szerencsejáték a forex, részvény kereskedés, stb.
Ha abból indulunk ki, hogy létezik egy tőkepiaci egyenes (ahol a különböző pénzügyi termékeket a kockázat-elérhető hozam függvényében ábrázolják), akkor nem kérdés, hogy opciózni bizony az egyik legkockázatosabb lehetőség.

De hagyom magam meggyőzni.

Csatlakozom kismentorhoz, aki a következőket írta egy hedgelésről:

„De viszont ezt az opciozást elmagyarázhatnád nekem,mert a mi cégünknél is kavarnak valamit a főnökök.
Konkrétan bekötnek egy pozit x devizapárban,ezt mondjuk én megcsinálom ha mondják,de ők meg valami opcióval kötnek valahol valamit ellene.
Namost igy maximum tizedét bukjuk annak,amit nyerünk ha nyerünk..Márpedig 65%ban nyerünk.
És ezt sorozatban csinálják!Nekem sem mondják el hogyan,azt mondták kérdezzem meg a magyar fórumozókat! ”

Szóval lássuk a gyakorlatban, hogy lehet ezzel pénzt csinálni. Tudsz ebben segíteni nekünk? Tudnál konkrét példákat levezetni?
Régi 2012-07-23, 09:19   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

fedezeti opciók , ha érdekel a téma. opcioguru.hu ajánlom ezt az oldalt

Megjegyzés amiről én beszélek nem hagyományos opciókereskedelem, napon túli ügyletek fedezésére nem ezt kell használni.
Régi 2012-07-23, 10:57   #17 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:

Megjegyzés amiről én beszélek nem hagyományos opciókereskedelem, napon túli ügyletek fedezésére nem ezt kell használni.
Értem!Akkor te sem tudod a nagy titkot!Pedig valahonnan muszály megfejtenem!
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-23, 13:12   #18 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:

Figyelj, ez egy kicsit kevés.

Ha csak arról szól a weboldalad, hogy gyertek, opciózzatok rajtam keresztül, hagy kapjak sok jutalékot, akkor így nem leszel a bináris opciózás hiteles guruja. („Vegyétek a kazettámat, hagy építsek még egy házat”- mondta Bagi-Nacsa a Norbiékról szóló paródiájában.)

Én összelapátoltam itt neked az elméletet (szívesen, máskor is), cserébe viszont jó lenne látni valami meggyőzőt a gyakorlatban, hogy miért jobb binárisan opciózni, mint hagyományosan tradelni. Vagy, hogy lehet a kettőt kombinálni?

Te hogyan csinálod? Milyen időtávban kereskedsz? Hogyan elemzel, döntesz? Milyen money management alapján határozod meg a fogadási összeget?

Mutass képeket. Vagy legalább ajánlhatnál valami pdf-t, amiből továbbképezhetnénk magunkat.
Régi 2012-07-25, 08:57   #19 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

http://www.youtube.com/watch?v=7XqiHT2Begc

1h 01perctől van bináris opciókereskedésről szó benne.
Régi 2012-07-25, 17:18   #20 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Igazából ugyanazt tudom elmormolni, mint amit bármelyik forex tanfolyamon, ezért van fenn a videó a honlapomon. Az elemzés az elemzés a kockázatkezelés az kockázatkezelés.

Erről is írni fogok, de egy honlap felépítése is folyamat, lehet a tutit számon kérni csak hát...

Illetve egy forex honlapot egy nap alatt összeollózok neked bármikor, hiszen annyi anyag van fenn az interneten, még fordítani sem kell.

A saxo bank szintén nem ezzel a típusú opció kereskedéssel foglalkozik.

Szeretem amikor a reklám miatt kritizálnak :-)) Belegondoltál, hogy azért terjedt el pl. a forex mert állandóan reklámozták, mert reklám nem csak egy reklám csík futtatása a honlapon, de az ingyenes tőzsde tanfolyamok, és egyébként minden fajta (oktató) anyag közlése amiben felcsillantják a nyerés lehetőségét, legfeljebb ezt bujtatott reklámnak nevezik. Úgyhogy kérlek mellőzzük ezt a csak reklámozol dolgot !!!
Régi 2012-07-26, 05:46   #21 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Igazából ugyanazt tudom elmormolni, mint amit bármelyik forex tanfolyamon, ezért van fenn a videó a honlapomon. Az elemzés az elemzés a kockázatkezelés az kockázatkezelés.

Erről is írni fogok, de egy honlap felépítése is folyamat, lehet a tutit számon kérni csak hát...

Illetve egy forex honlapot egy nap alatt összeollózok neked bármikor, hiszen annyi anyag van fenn az interneten, még fordítani sem kell.

A saxo bank szintén nem ezzel a típusú opció kereskedéssel foglalkozik.

Szeretem amikor a reklám miatt kritizálnak :-)) Belegondoltál, hogy azért terjedt el pl. a forex mert állandóan reklámozták, mert reklám nem csak egy reklám csík futtatása a honlapon, de az ingyenes tőzsde tanfolyamok, és egyébként minden fajta (oktató) anyag közlése amiben felcsillantják a nyerés lehetőségét, legfeljebb ezt bujtatott reklámnak nevezik. Úgyhogy kérlek mellőzzük ezt a csak reklámozol dolgot !!!
Ez megint handabanda. Egyszerű, gyakorlatias kérdéseket kaptál, amire láthatólag nem tudsz saját tapasztalataidból merített példákkal válaszolni.

Mihez lenne ez hasonlítható?
Vegyetek fel nálam svájci frank hitelt, mert alacsony a kamat! Ja, csak változhat, árfolyamkockázat is van, s emberek kerülnek utcára miatta.
Kössetek nálam unit-linked biztosítást 25 évre, hogy ebből legyen nyugdíjatok! Ja, csak hatalmas a jutalékként kifizetett költség, nincs aktív vagyonkezelés, tőkevédelem, hozamgarancia, s örülhetsz, ha hozzájutsz a pénzed töredékéhez, ha szükség van rá.

Te is hallottál valahol a bináris opcióról, egyszerűnek tűnt (hisz tippelni, gombot nyomni a hülye is tud), némi angol tudással beregisztáltál néhány bróker affiliate programjába, ehhez összedobtál lelkesen egy honlapot, "a honlapom minden kiderül", s várod, hogy mások éles számlát nyissanak rajta keresztül, tippeljenek, s csorogjon a jutalék.

Most két irányba indulhatsz tovább. Vagy felelősséget érzel az általad hülyített emberekért, és konkrét elméleti, gyakorlati ismeretekkel próbálod őket segíteni, hogy a felkínált eszköz valóban hasznos legyen számukra, vagy a könnyebbik utat választod és kiegészíted a honlapodat svájci frank hitel és unit-linked reklámmal is.

(Na, megyek inkább kereskedni, mert ez a fórumozás csak elvonja a figyelmemet.)
Régi 2012-07-26, 10:16   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tudod nem fogjuk egymást meggyőzni semmiről. Mindenki kipróbálhatja a dolgot és meggyőződhet neki mi fekszik jobban. Mivel minden, egy tőről fakad ugyanazok a képességek, tudás és eszköztár áll rendelkezésre!!! Aki ezt nem bírja átlátni .....sajnálom. Lehet, hogy 8 éves tapasztalattal egyszerűnek és átláthatónak tűnik, vagy csak nem voltam lusta tényleg átgondolni a dolgokat vagy nem dúl bennem annyi előítélet új dolgok irányában. Dehát marketing órákon is tanítják, vannak emberek akik hamarabb elfogadnak mindent aztán vannak a követőik és a lemaradók.

Döntse el mindenki hova akar tartozni.

Amúgy látom te is iparkodtál egy bináris opció cég reklámját feltenni
:-)))))))
Na ennyit rollad.
Régi 2012-07-26, 13:28   #23 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Tudod nem fogjuk egymást meggyőzni semmiről. Mindenki kipróbálhatja a dolgot és meggyőződhet neki mi fekszik jobban. Mivel minden, egy tőről fakad ugyanazok a képességek, tudás és eszköztár áll rendelkezésre!!! Aki ezt nem bírja átlátni .....sajnálom. Lehet, hogy 8 éves tapasztalattal egyszerűnek és átláthatónak tűnik, vagy csak nem voltam lusta tényleg átgondolni a dolgokat vagy nem dúl bennem annyi előítélet új dolgok irányában. Dehát marketing órákon is tanítják, vannak emberek akik hamarabb elfogadnak mindent aztán vannak a követőik és a lemaradók.

Döntse el mindenki hova akar tartozni.

Amúgy látom te is iparkodtál egy bináris opció cég reklámját feltenni
:-)))))))
Na ennyit rollad.
Hol reklámozom én a bináris opciót??? Tényleg nem egy hajóban evezünk.

Ma bementem az OTP-be némi kápét berakni, hogy pénzpiaci alapban parkoljon. Majd hanyatt estem, mert alkalmassági tesztet csináltak (MIFID) egy olyan termékhez is, ami egyszerű, mint egy 100-as szög: kockázatmentes, rugalmas, szerény 6% éves hozamú.

Itt meg kezdődnek ajánlgatják éles próbálgatásra a 80% azonnali profitot hozó bináris opciót.

Gyanítom, nem az OTP hülyült meg.

Mivel a józan ész és a szakmai érv kevésnek bizonyul ezen a fórumon, inkább csiszolgatom a saját stratégiámat. Ez bemutatható módon hozott volna 82%-t, igaz csak 2 hét alatt:

Utoljára módosítva: kmisi által : 2013-04-05 09:11
Régi 2012-07-26, 22:45   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szép eredmény!!

Ugyanezt meg tudnád csinálni bináris opcióval csak többet kerestél volna :-)

Amúgy felraktam a honlapomra én is egy három hetes kereskedési ciklust 07.03 -tól 07.20-ig. 50 eur-ból 175 euro-t csináltam :-) nem is tudom ez hány %???
Régi 2012-07-27, 07:21   #25 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:

Biztosan. De nézzük a konkrétumokat.

A kereskedési példádban van, amikor 1 perc, van, amikor 1 óra telik el a fogadás és a zárás között.

Teszek még egy utolsó, elkeseredett kísérletet, hogy a rákérdezzek:

Hogy lett 50 euróból 175? Hogyan határozod meg, hogy mekkora részét kockáztatod a tőkédnek? Hogyan választasz időintervallumot? Hogyan tudod magabiztosan beazonosítani, mi lesz a következő percben? Milyen technikai jelből következtetsz rá? Esetleg mi az a fundamentum, ami ennyi idő alatt biztosan kifejti a hatását? Milyen egyszerű módszerrel tudod karban tartani a veszteséget? Élesben is próbáltad már? Ott is így működik?
Mennyivel jobb ez, mint egy átgondolt stratégia alapján hagyományosan kereskedni? Hogyan érdemes a kettőt kombinálni?

Ha ezekre korrekt, gyakorlatias választ kaptunk volna marketing helyett, nem kérdeztem volna. De mivel hiányzott a konkrétum, (helyette volt a kockázatok elbagatellizálása, mellébeszélés, arcoskodás bőven) nem tudtál meggyőzni arról, hogy te támogatásodra építve opciózzak. Számomra ez így már MESSZIRŐL KERÜLENDŐ.
Régi 2012-07-27, 09:54   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bakker, ugyanazt a chartot nézem mint te, metatredet nézem a benne lévő eszközökkel elemzek, Én a CCI és az RSI és 20 napos mozgó átlagot figyelem. Az időtáv tök mindegy azonosítod a trend irányát, mert rövid távon annak a nagyobb a valószínűsége, hogy követi, utánna a grafikonokat, megvárom amíg a mozgás teljesen beszűkül és az indikátorok és a trend alapján döntök az elmozdulás irányáról.
mennyit kockáztatok, az aranyszabály max. 5% a tőkének vagy minimális tétet, az 1 perceseknél 5$ a minimum, a hosszabb időtávnál 10$ ezért láttál ilyen összegeket különböző időtávnál.
Régi 2012-07-27, 13:28   #27 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Bakker, ugyanazt a chartot nézem mint te, metatredet nézem a benne lévő eszközökkel elemzek, Én a CCI és az RSI és 20 napos mozgó átlagot figyelem. Az időtáv tök mindegy azonosítod a trend irányát, mert rövid távon annak a nagyobb a valószínűsége, hogy követi, utánna a grafikonokat, megvárom amíg a mozgás teljesen beszűkül és az indikátorok és a trend alapján döntök az elmozdulás irányáról.
mennyit kockáztatok, az aranyszabály max. 5% a tőkének vagy minimális tétet, az 1 perceseknél 5$ a minimum, a hosszabb időtávnál 10$ ezért láttál ilyen összegeket különböző időtávnál.
Kösz, ez már egy konkrétabb válasz volt

Nem akarlak kivéreztetni itt a fórumon, ezért nem megyek bele jobban a részletekbe.

Ezeket az elemzési eszközöket én is figyelem többek közt, ha neked ez így megbízható jelet ad, sok sikert hozzá.

De egy dologról viszont muszáj még beszélni.

Ha egy kezdő úgy dönt, hogy áttér a demóról élesre, microlotnál 1 pip 0,1 usd (bár van akár nanolot is).

Azaz összehasonlítva a bináris opció minimális tétjeivel, ez esetben 50 ill. 100 pontos stopokban kellene gondolkodnia perces, vagy órás intervallumban.

Ekkorákat általában nem szokott mozogni az ár ennyi idő alatt, azaz a bináris opció a hagyományos kereskedéshez képest időben felpörgetettebb, kockázatosabb műfaj. Ezért én továbbra sem ajánlanám kezdőknek.

Az persze lehet, hogy éppen ez miatt a profik esetleg gyorsabban nyerhetik el vele a SL 60-80%-át. (Na, ezért van a tőkepiaci egyenes végén az opciózás.) The end.
Régi 2012-07-27, 19:17   #28 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hol reklámozom én a bináris opciót??? Tényleg nem egy hajóban evezünk.

Ma bementem az OTP-be némi kápét berakni, hogy pénzpiaci alapban parkoljon. Majd hanyatt estem, mert alkalmassági tesztet csináltak (MIFID) egy olyan termékhez is, ami egyszerű, mint egy 100-as szög: kockázatmentes, rugalmas, szerény 6% éves hozamú.

Itt meg kezdődnek ajánlgatják éles próbálgatásra a 80% azonnali profitot hozó bináris opciót.

Gyanítom, nem az OTP hülyült meg.

Mivel a józan ész és a szakmai érv kevésnek bizonyul ezen a fórumon, inkább csiszolgatom a saját stratégiámat. Ez bemutatható módon hozott volna 82%-t, igaz csak 2 hét alatt:

A kockázatkezelést azért gyakorold még picit, 5 ezres számlán 1 lottal 70-80 pipes stopot használni az álmoskönyv szerint sok jót nem jelent.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-07-28, 12:29   #29 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A kockázatkezelést azért gyakorold még picit, 5 ezres számlán 1 lottal 70-80 pipes stopot használni az álmoskönyv szerint sok jót nem jelent.
Lehet. Egy demo versenyen sokkal agresszívebben nyomnám, de saját éles számlán körültekintőbben.

Ám ez most nem a money managementről szól. Egy fundamentális stratégia találati arányát figyelem, amit nem lehetne backtesztelni.
(Úgyse fogod elhinni, de tesztelés közben technikai elemzés nélkül, vakon nyomom a megbízást az elemzésemnek megfelelő irányba. A stopot később csak dísznek teszem ki a legközelebbi csúcs közelében, de általában manuálisan előtte bezárom, ha a következő elemzés azt felülírja.
Persze eltelt néhány év, mire az összefüggésre rájöttem, így nem az álmoskönyvre van bízva a dolog.)
Régi 2012-08-31, 10:56   #30 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A bináris opcióval való kereskedelem egy új, egyszerű lehetőség az opciókereskedelmen belül. Semmilyen új képességet, technikai elemzési módszert nem igényel. Egy eszköz (devizapárok, áruk, részvények, indexek) esetén ugyanazt a chartot kell nézni, ugyanazokat a technikai elemzési módszereket kell használni :-) sőt én is a metatrad 4-et használom.
Régi 2012-08-31, 11:14   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kockázatos-e:

Nincs tőkeáttét!! viszont már egy ici pici jó irányú elmozdulás magas hozamot hoz 65-85%
ha vesztesz akkor elveszted a befektetett pénzed.
Természetesen van kockázatkezelési lehetőség!! A honlapomon leírtam vagy fogom a lehetőségeket.
Illetve egy szűk intervallumon belül kb. 20 nap alatt 50 EURO-ból 175 EURO-t csináltam. Nem tartom magam egy jövőbe látó gurunak :-) az elszámolás fenn van szintén a honlapomon.
Régi 2012-08-31, 15:00   #32 (permalink)
Kitiltott

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 1.789
IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül IronFX NZ részére
Alapbeállítás

Ki kell próbálni!
Van akinek nagyon bejott és csak ezt csinálja.

Van aki mindketto feluleten kereskedik.

Ha nem tetszik akko maradj az MT4-nél.

http://www.ironfx.com/hu/trading-pro...binary-options
IronFX NZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-09-04, 08:28   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

60 másodperc és 65-76% hozamot érhetünk el szolgáltatótól függően. Nagyszerű hozam ez nem vitás. A legnagyobb előnye mégis az, hogy nem ültünk egész nap a gép előtt, nem gondolkodtunk stratégiánk helyességén órákig, nem javítgattuk stop-los szintünket stb..

Az alapkérdés természetesen itt is az:

Hogyan nyerhetünk többet, mint amennyit vesztünk?

Egyrészről lehet jó beszállási pontokat keresni az egy perces charton vagy ami tapasztalatom szerint ilyen rövid időtávon belül azonos hatékonysággal működik, hogy nézzük a bináris opció web felületén a valós idejű chartot és ráhangolódunk az eszköz tőzsdei mozgására. Éreznünk kell a piac megtorpanását, hezitálását és a folytatás irányát.
Egy hosszabb folytonos emelkedés, csökkenés utáni megtorpanás korrekciót sejtet!! Ideális beszállási pont. Aki képes felvenni a piac lüktetését az képes 70% fölötti találati arányt elérni. Tapasztalat!

Végére hagytam a legfontosabbat :-). A kevésbé volatilitásos időszakban kell ezzel a módszerrel próbálkozni. Este 10 után!

Sok szerencsét!
Régi 2012-09-06, 15:38   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://mm.mybinaryrecoded.com/typhoon/
Régi 2012-09-06, 17:49   #35 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szignál szolgáltatást indítok :-)

http://opciotrader.ucoz.com/blog
Régi 2012-09-11, 18:09   #36 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

két nap alatt 100%

http://opciotrader.ucoz.com/blog
Régi 2012-09-19, 19:33   #37 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Forex vagy bináris opció a kockázatosabb?
Mindenki maga döntse el :-).

A forexnél a nagy tőkeáttétel ugyanakkora kárt okoz, mintha tőkeáttétel nélkül vesztenénk el egy kis összeget 5-10 $-t. A saját tőkéhez képest nagy nyereséget szintén a nagy tőkeáttétel biztosítja a forexnél, a bináris opció esetén a nagy hozam (65%-85% eszköztől függően).

A forex esetén gyakran írják, a kezdők legnagyobb hibája az, hogy indokolatlanul tűrik a növekvő veszteséget, és a nyereségbe forduló pozíciót túl hamar zárják. Mindez sok kezdő trader számlájának a lenullázásához vezet. A bináris opció esetén tiszta a képlet már a befektetés előtt, mit nyerhet és mit kockáztat az ember. Mindez kulcs fontosságú a kockázatkezelésnél, pozitív értelemben megköti a kezdő kezét és így nem okoz magának súlyos "károkat".
Régi 2012-09-22, 21:06   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

50 EUR nyitó számla
kereskedési napok száma: 6 nap
hozam: 306%

Te mire vagy képes?
Régi 2012-09-23, 08:19   #39 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 696
Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Te mire vagy képes?
Tudom külön-külön mozgatni a szemem

Akkor hónap végére 1500% felett leszel? Kíváncsian várom.
Lucem Ferre nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-09-23, 08:22   #40 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

irigy vagy mi? :-)
Régi 2012-09-23, 09:41   #41 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Ennek a számlának mi lett a sorsa?
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-09-23, 09:57   #42 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Egy számla van csak ahogy telnek a napok úgy növekszik a hozam :-) frissítve van a dolog ennyi
Régi 2012-09-23, 11:30   #43 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 696
Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
irigy vagy mi? :-)
Nem irigy vagyok, hanem kíváncsi, hogy mi lesz a sorsa a számládnak. Hozzál csak heti 100%-ot a 300% helyett November végéig, és itt mindenki a tiéd lesz. De ha ezt sem fogod tartani, akkor sincs gond, az első 10ezresed után figyelek (november végére csak meglesz, nem?)
Lucem Ferre nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-09-23, 15:54   #44 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

"A 60 másodperc egy nagyszerű lehetőség, hogy a kereskedők rövid távú stratégíával fedezzék fel a bináris opciók kereskedését. Egyszerűen kereskedhet a kívánt eszközzel, és akár 80%-os nyereségre tehet szert 60 másodperc alatt."

Mennyit kockáztatsz ebben a példában ahol 80 % a hozam?
  Válaszol idézettel
Régi 2012-09-23, 16:11   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

minimális összeg 5 USD
Régi 2012-09-23, 16:19   #46 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

leírtam hogy szerintem, hogy érdemes kereskedni vele! Aki zsinórba veszt nem bír ráhangolódni a dolgokra az válasszon más lehetőséget!
Régi 2012-09-23, 16:21   #47 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Van egy táblázat mekkora alaptőkénél mennyit kockáztassunk. Érdemes betartani én is azt teszem a mohóság csődbe visz :-)
Régi 2012-09-23, 17:05   #48 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Gyula arra szeretne végre választ kapni, hogy 100%-os kockázati értékhez viszonyítva 60-80% a maximálisan elérhető hozam?
Tehát ha kockáztatja 100$ elvesztését, akkor legjobb esetben sem nyerhet 80$-nál többet?
Utána fogok már én is olvasni ennek végre, ha lesz egy kis időm.
Régi 2012-09-23, 17:57   #49 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

van legtöbb esetben visszatérítés 10-15% szolgáltatótól függően, de nem a perces opcióknál! Valamint ez a kockázat hozam mutató alapján elég nehéz összehasonlítani a forexet és ezt. Mert te jössz a magas kockázattal erre én azt mondom 6 nap 306% hozamot értem el kockázatkezelés mellett, csak min. összeget fektettem be egy alkalommal, képes vagy elérni ezt forexen? Amit írtam feljebb érdemes elgondolkozni rajta, ezért bemásolom a te kedvedért ide még egyszer.

Forex vagy bináris opció a kockázatosabb?
Mindenki maga döntse el :-).

A forexnél a nagy tőkeáttétel ugyanakkora kárt okoz, mintha tőkeáttétel nélkül vesztenénk el egy kis összeget 5-10 $-t. A saját tőkéhez képest nagy nyereséget szintén a nagy tőkeáttétel biztosítja a forexnél, a bináris opció esetén a nagy hozam (65%-85% eszköztől függően).

A forex esetén gyakran írják, a kezdők legnagyobb hibája az, hogy indokolatlanul tűrik a növekvő veszteséget, és a nyereségbe forduló pozíciót túl hamar zárják. Mindez sok kezdő trader számlájának a lenullázásához vezet. A bináris opció esetén tiszta a képlet már a befektetés előtt, mit nyerhet és mit kockáztat az ember. Mindez kulcs fontosságú a kockázatkezelésnél, pozitív értelemben megköti a kezdő kezét és így nem okoz magának súlyos "károkat".
Régi 2012-09-23, 18:08   #50 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás :-)

Tehát forexel elérni ekkora hozamot csak őrült nagy kockázat és szerencse mellett lehet. Amennyiben kipróbálod látni fogod a hozamhoz képest valójában milyen kicsi kockázat. Fontos az opció lejáratakor elég csak egy kicsi elmozdulás a megfelelő irányban és nyertél. A forexnél :-) nemigazán!!
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
ZuluTrade egy uj lehetoseg? ByBrumy Bemutatkozás 9 2014-10-23 20:02

A pontos idő 22:06 , a GMT +1 időzóna szerint.