Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-08-23, 22:03   #51 (permalink)
XXX
Szenior tag

Összes hozzászólás: 269
Hírnév szint: 5
XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
http://www.youtube.com/watch?v=RUxZ1NdqZTM

Too big to fail

10/10-es film
Maga a film minősége kétségtelenül halivúd. De ahogy ábrázolja Geithnert, Paulsont. és Bernanket az gyermeteges mese. Mind a hárman felelősek az amerikai nép megsarcolásában és egy másik, jobb, világban börtönben csücsülnének.
XXX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-03, 16:10   #52 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.314
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

----------
ups

bocsi nem láttam
Régi 2013-09-23, 19:11   #53 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Összes hozzászólás: 344
Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás City Traders

Nem igazán tudom követni, de úgy érzem témába vág.

YouTube
Pilotfish nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-26, 19:56   #54 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Hírnév szint: 6
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

kicsit furás a szinkron, de elég izgalmatos film: http://www.youtube.com/watch?v=e3I2oZv6fF8
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-30, 07:01   #55 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Jordan Belfort - The Wolf of Wall Street

Itt van egy interjú azzal a csókával, akiről Leonardo DiCaprio forgatott filmet.
A film bemutatóját, már belinkelték ebben a topikban.
port.hu

Jordan Belfort - The Wolf of Wall Street
Régi 2013-11-02, 11:00   #56 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 582
Hírnév szint: 7
Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Egy már-már klasszikus, jó kis személyiség fejlesztő film a hétvégére, aki még nem látta volna Guy Ritchie 2005-ös filmjét az egóról, annak hatalmáról és eluralkodásáról az emberi elme felett.
A Revolver című film lényegi mondanivalója az ego bemutatása, avagy az ember legnagyobb ellenfele önmaga, mindezt akciófilm köntösbe csomagolva. Aki szeret a sorok között olvasni, azoknak garantált élmény, aki akciófilmre van hangolódva azoknak várhatóan csalódás lesz a mozi. Fájlmegosztókon megtalálható a teljes film.

Egy rövid részlet:http://www.youtube.com/watch?v=JLmq9HN1R3I
Sawyer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-02, 14:38   #57 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Alapbeállítás

Idézet:
Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy már-már klasszikus, jó kis személyiség fejlesztő film a hétvégére, aki még nem látta volna Guy Ritchie 2005-ös filmjét az egóról, annak hatalmáról és eluralkodásáról az emberi elme felett.
A Revolver című film lényegi mondanivalója az ego bemutatása, avagy az ember legnagyobb ellenfele önmaga, mindezt akciófilm köntösbe csomagolva. Aki szeret a sorok között olvasni, azoknak garantált élmény, aki akciófilmre van hangolódva azoknak várhatóan csalódás lesz a mozi. Fájlmegosztókon megtalálható a teljes film.

Egy rövid részlet:http://www.youtube.com/watch?v=JLmq9HN1R3I
Hát, ha már szóba került az egó:
Trailer #2
Régi 2013-11-02, 16:29   #58 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 582
Hírnév szint: 7
Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hát, ha már szóba került az egó:
Trailer #2

Martin Scorsese neve garancia, hogy jó film lesz és a szereposztás is nagyon ígéretes. El sem hiszem, hogy dec. 26-ig kell várni a megjelenésig. Addig beszerzem a könyvet.

Nagyon komoly a főhősünk mottója, fórumos aláírásban jól mutatna.

˝Még több pénz, még több hatalom, még több nő, és megint még több pénz. A szerénység meg egy túlértékelt erény.˝
Sawyer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-02, 18:08   #59 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Alapbeállítás

Idézet:
Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Martin Scorsese neve garancia, hogy jó film lesz és a szereposztás is nagyon ígéretes. El sem hiszem, hogy dec. 26-ig kell várni a megjelenésig. Addig beszerzem a könyvet.

Nagyon komoly a főhősünk mottója, fórumos aláírásban jól mutatna.

˝Még több pénz, még több hatalom, még több nő, és megint még több pénz. A szerénység meg egy túlértékelt erény.˝
Ha jól értem, ez a Jordan Belfort egy senki volt a Wall Streeten.
Egy piti kis szélhámos, aki abból szedte meg magát, hogy átvágta az embereket és minden szart eladott nekik jutalékért (Brókerarcok). Amiért aztán be is varták 4 évre.
Persze, gondolom ott sem követ fejt, láncraverve.
Az a szép a tőzsde világában, hogy annyi pénz mozog benne, hogy még egy ilyen kis senki is betegre keresheti magát!

No, de majd a filmből kiderül!
Ha tévednék, előre is elnézést kérek tőle!

Azért az jó, hogy manapság "Motivational speaker"!
Régi 2013-11-03, 19:03   #60 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Four Horsemen - Feature Documentary - Official Version
http://www.youtube.com/watch?v=5fbvquHSPJU

újabb elgondolkodtató film a modern kapitalizmus válságáról.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-23, 20:13   #61 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Consumed
http://www.youtube.com/watch?v=bOKl04TWVsU

Egy rövid film a fogyasztói társadalomról. (Szerintem érdekes)
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-24, 01:40   #62 (permalink)
XXX
Szenior tag

XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Four Horsemen - Feature Documentary - Official Version
http://www.youtube.com/watch?v=5fbvquHSPJU

újabb elgondolkodtató film a modern kapitalizmus válságáról.
Azt mondod elgondolkodtató, azokból amit néhány nappal ezelőtt írtál az következik hogy a Stiglitz, Simon Johnson, meg a többi gizda értelmiségi aki a társadalmi egyenlőtlenségek erköcstelenségéről és hosszú távú veszélyeiről ugat, azok mind kiirtandó köcsögök az Occupy Wall Street résztvevőivel meg azokkal egyetemben akik felszólalnak a mostani gazdasági és politikai berendezkedés ellen. Vagy félreértettem valamit?
Régi 2013-11-24, 05:54   #63 (permalink)
XXX
Szenior tag

Alapbeállítás

De köszi GP, hogy feltetted a linket. Nem volt semmi új benne számomra, de a film minősége és a hozzászólók válogatása kitűnő volt. Bárcsak egyszer egy Noam Chomsky vezetné az Egyesült Államokat vagy Magyarországot, milyen szép álom.
Régi 2013-11-24, 07:39   #64 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
XXX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt mondod elgondolkodtató, azokból amit néhány nappal ezelőtt írtál az következik hogy a Stiglitz, Simon Johnson, meg a többi gizda értelmiségi aki a társadalmi egyenlőtlenségek erköcstelenségéről és hosszú távú veszélyeiről ugat, azok mind kiirtandó köcsögök az Occupy Wall Street résztvevőivel meg azokkal egyetemben akik felszólalnak a mostani gazdasági és politikai berendezkedés ellen. Vagy félreértettem valamit?
Már kifejtettem az álláspontom. Akár erkölcstelen, akár nem a növekvő társadalmi egyenlőtlenség, csak úgy lehetne rajta segíteni, hogy az elit kezébe még több hatalom kerül és be tudják szedni az offshore elúszó pénzeket és megadóztatni a nagyvállalatokat. ERRE CSAK ŐK KÉPESEK (ÉBRESZTŐ!!)

Nekik sem érdekük, hogy lázongjanak az emberek, az ő céljuk mindig is a stabilitás elérése volt. Az emberek feleslegesen félnek az ő hatalmuktól, mert azt hiszik h itt csak az ő érdekeikről van szó, illetve az önző pénz-szerzésről. Vállalati szinten még igen, de őket ne keverjük az elit közé.

Azt kell észrevenni, hogy itt látszólag egy negatív folyamat megy, de valójában ez csak egy nagyobb fejlődési szakasz része! És valójában mindkettő természetes és elkerülhetetlen.

Aki pedig WallStreetre megy tüntetni egy iPaddel a kezében egy nevetséges barom!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-24, 08:18   #65 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

A filmnek egy üzenete volt számomra: legyen egy Porsched, hogy szóbaálljanak veled, de ne az autótól várd, hogy beléd szeressenek

ui.: amúgy én szelektíven gyűjtöm a hulladékot
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-24, 16:28   #66 (permalink)
XXX
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Már kifejtettem az álláspontom. Akár erkölcstelen, akár nem a növekvő társadalmi egyenlőtlenség, csak úgy lehetne rajta segíteni, hogy az elit kezébe még több hatalom kerül és be tudják szedni az offshore elúszó pénzeket és megadóztatni a nagyvállalatokat. ERRE CSAK ŐK KÉPESEK (ÉBRESZTŐ!!)

Nekik sem érdekük, hogy lázongjanak az emberek, az ő céljuk mindig is a stabilitás elérése volt. Az emberek feleslegesen félnek az ő hatalmuktól, mert azt hiszik h itt csak az ő érdekeikről van szó, illetve az önző pénz-szerzésről. Vállalati szinten még igen, de őket ne keverjük az elit közé.

Azt kell észrevenni, hogy itt látszólag egy negatív folyamat megy, de valójában ez csak egy nagyobb fejlődési szakasz része! És valójában mindkettő természetes és elkerülhetetlen.

Aki pedig WallStreetre megy tüntetni egy iPaddel a kezében egy nevetséges barom!
GP, én is lezárom itt az erről szóló hozzászólásaimat, legalább is a Te válaszaidra nem fogok "cáfolatokat" írni. Ezen butaság vitatkozni, főleg egy ilyen helyen, meggyőzni egyikünk se fogja a másikat, de azért engedj meg nekem még néhány szót.
Az elit kezében vannak a nagyvállalatok, nekik semmi érdekük nincs az adó kiskapuk bezárására. Amikor a GE nem fizet vállalati adót mert olyan ügyes könyvelői vannak, akkor a GE tulajdonosainak (egyébként ennek is érdemes utánanézni hogy a GE-t ki és hogyan alapította) kb 0% érdekük van az adózás növelésére. Sőt, ők azok akik nagy pénzeket kifizetnek a lobby group-oknak további adócsökkentés elérésére.
Igen, van néhány milliárdos aki látja a fényt, és tudja mi fog történni ha tovább feszítik a húrt, de a legtöbbje sajnos nem ilyen.
Ahogy az általad bemutatott filmben (Four Horsemen) is mondják, a megoldás egyik komponense a globalizáció visszapörgetése. Nem a globalization a válasz, hanem a localization. Ebben is teljesen eltér a véleményünk. Szerintem egy globális kormány egyenlő lenne 1984-el.
Miért nem tüntethet valaki IPaddel Wall Street ellen, nem látom az ellentmondást. Hogy kéne tüntetniük. Beöltözzön mindenki hajléktalannak? Ahogy a filmben is lehet látni, nagyon sok éertelmes ember nem ért egyet azzal ahogy a pénzügyi rendszer lenyúlja a gazdaság többi szereplőjét. Sokan közülük még dolgoztak is Wall Street-en, akkor ők se szólaljanak meg? Legtöbb embertől nem fogják megkérni a véleményét egy dokumentumfilmben, így marad a youtube vagy az utca.
Igazán csak azért írok be ide a fórumba, hogy próbáljak egy másik nézőpontot képviselni, egy olyan nézőpontot amivel a tömegmédia érthető okokból nem igazán foglalkozik. De ettől semmi gond, "we just agree to disagree" is all.
Régi 2013-11-24, 16:57   #67 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Örülök, hogy kifejtetted a véleményedet, én mindig szivesen meghallgatom mások véleményét Nem kell egyetérteni, nekem sem célom a meggyőzés.

Szerintem nem úgy kerül valaki be az elitbe, hogy gyárigazgató lesz. Ők is csak válaszott bábúk, a belső emberek már rég megvannak. Innentől kezdve pedig nem cég érdeke lesz az elsődleges szempont, hanem az egész Rendszeré. Persze most még ott tartunk h a hatalomhoz még több pénz kell, ezért nyílvánvalóan egyik módszerben sem fognak visszafogni az emberek kirablásában. De a cél, ahogy írtam nem önérdekű, hanem a stabilitás megteremtéséről szól. Ez nem az ego története, hanem az emberi civilizáció fejlődésének története. A pénz csak egy eszköz a hatalomhoz a hatalom pedig inkább felelősség, mint kiváltság. A végső cél pedig mindig a stabilitás hosszútávon (még ha az áldozatokkal is jár...)

Egyet kérdeznék: elértek BÁRMIT is a tüntetők? Van értelme tüntetni?
A puszta véleménnyílvánításon (és nyávogáson) kívül van ennek valami konkrét célja?
Elvárható az, hogy ha a "felelős" székekbe más embereket tesznek, akkor ők kevésbé lesznek korruptak? Ez egyáltalán a probléma? Mégis mekkora revízió kéne ahhoz h a Rendszer minden eleme ellenőrizve legyen? Mondhatjuk azt is h ez is 1984 csak kifordítva.

Ha tippelni kéne, akkor vajon ki fogja tartani a gyeplőt, a lovas vagy a ló?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-24, 17:45   #68 (permalink)
XXX
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Örülök, hogy kifejtetted a véleményedet, én mindig szivesen meghallgatom mások véleményét Nem kell egyetérteni, nekem sem célom a meggyőzés.

Szerintem nem úgy kerül valaki be az elitbe, hogy gyárigazgató lesz. Ők is csak válaszott bábúk, a belső emberek már rég megvannak. Innentől kezdve pedig nem cég érdeke lesz az elsődleges szempont, hanem az egész Rendszeré. Persze most még ott tartunk h a hatalomhoz még több pénz kell, ezért nyílvánvalóan egyik módszerben sem fognak visszafogni az emberek kirablásában. De a cél, ahogy írtam nem önérdekű, hanem a stabilitás megteremtéséről szól. Ez nem az ego története, hanem az emberi civilizáció fejlődésének története. A pénz csak egy eszköz a hatalomhoz a hatalom pedig inkább felelősség, mint kiváltság. A végső cél pedig mindig a stabilitás hosszútávon (még ha az áldozatokkal is jár...)

Egyet kérdeznék: elértek BÁRMIT is a tüntetők? Van értelme tüntetni?
A puszta véleménnyílvánításon (és nyávogáson) kívül van ennek valami konkrét célja?
Elvárható az, hogy ha a "felelős" székekbe más embereket tesznek, akkor ők kevésbé lesznek korruptak? Ez egyáltalán a probléma? Mégis mekkora revízió kéne ahhoz h a Rendszer minden eleme ellenőrizve legyen? Mondhatjuk azt is h ez is 1984 csak kifordítva.

Ha tippelni kéne, akkor vajon ki fogja tartani a gyeplőt, a lovas vagy a ló?
OK, kösz a részletes választ.
1. Ahogy Te írtad, és ezzel egyetértünk, korrupció nélkül még nem volt állam. Te azt gondolod, hogy majd az Elit, akinek eddigi cselekedeti szerintem semmi jelét nem adták arra, fogja elhozni a stabilitást a Tömegnek. Az egyetlen stabilitást amit ebből látok az egy quasi totalitáriánus szisztéma, ahol a stabilitást minden személyes jogok sárba tiprásával érnék el. Kérdezed ha felelős embereket ültetnek a székbe akkor ezektől elvárható e hogy kevésbé korruptak legyenek. Itt visszamennék egy előbbi hozzászólásomhoz, ahol az "agency problem" megoldását tenném meg a közgazdaságtan elsődleges céljává. De realisztikusan az itt és mostanban, ahol valamennyi korrupció mindig elő fog fordulni, a cél ennek a minimumra szorítása kell hogy legyen. Ennek elsődleges módja a napfény. Light is the best disinfectant, az állam működésének és a közpénzek alkalmazásának részleteit fel kellene tárni és a birósági függetlenséget garantálni.
2. Nem, a tüntetők nem értek el túl sokat. De szerintem a baj nem az volt hogy egyaltalán tüntettek, hanem az hogy nem volt elég tüntető. A vietnami háború ellenes tüntetések gyakran elérték a százezres sőt millios számot, ha ma is összegyűlne egy ilyen tömeg heti frekvenciával a Fehér Ház vagy a Lincoln Memorial előtt, akkor szerintem több változást láttunk volna. A tömeg ereje a számukban van, de ha nem tudja elérni azt a kritikus tömeget akkor nem fog sok mindent elérni.

A lovas jó helyzetben van addig amíg a. túl nem hajszolja a lovat és az egyszer csak lefekszik, vagy b. csak tele lesz a töke lónak a futásból és le nem veti magáról a lovast, vagy c. egy kimondottan értelmes ló rá nem jön hogy ő tulajdonképpen sokkal nagyobb a lovasnál...
Régi 2014-01-01, 17:54   #69 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

nahhh, sikerült ez ma megtekinteni:

A Wall Street farkasa

alig vártam, h vége legyen
3 óra semmit mondás, pár "szakmai" perccel megspékelvel
van benne rengeteg csajos jelenet, mérhetelen mennyiségű vulgáris szöveg, kb ennyi
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-01, 19:42   #70 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Tehát akkor érdemes úgy megnézni, hogy az ember kiteszi külön monitorra, leveszi a hangot és amikor bikiniket lát a perifériás látókörében, akkor odanéz Egy próbát megérhet!
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-01, 20:13   #71 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A Wall Street farkasa

van benne rengeteg csajos jelenet, mérhetelen mennyiségű vulgáris szöveg, kb ennyi
Én is ma néztem meg és nekem is pont ilyen érzésem volt.
Már 1 óra után untam és még hátra volt kettő.
Az előzetesek után teljesen mást vártam.
1,5 óra bőven elég lett volna.
Gondolkodtam rajta, hogy kijövök, aztán majd otthon letorrentezem és megnézem.
Kb. ennyit érne meg.

A téma jó, DiCaprio hozta a szókásos DiCaprio fazont (ami egyébként zseniális), amit az utolsó filmjeiben mindíg, de a film fölöslegesen hosszú, tele dög unalmas párbeszédekkel.

Ahhoz képest, amit a trailerek és egy-két kritika ígért,
ez a film olyan, mint maga Belfort.
Egy nagy átverés!

A sok duma és jól vágott trailerek lenyomták emberek millióinak torkán ezt a filmet.

Na jó!
Túlzás azt állítani, hogy szar film, de közel sem hoz annyit, mint amit ígértek.
Egy látványos, átlagos mozi.
Csak túl hosszú.

Remélem DiCaprio meggondolja ezt a visszavonulást.

Utoljára módosítva: Pilotfish által : 2014-01-01 20:17 Oka: Respect for DiCaprio
Régi 2014-01-01, 20:57   #72 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tehát akkor érdemes úgy megnézni, hogy az ember kiteszi külön monitorra, leveszi a hangot és amikor bikiniket lát a perifériás látókörében, akkor odanéz Egy próbát megérhet!
majd kíváncsi leszek a véleményedre

bikiniknél azért több van benne
DiCaprio második felesége elég jó darab
Régi 2014-01-01, 21:01   #73 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én is ma néztem meg és nekem is pont ilyen érzésem volt.
Már 1 óra után untam és még hátra volt kettő.
ja, a telómon nézegettem az időt, h mennyi van még hátra

a vége felé, amikor a vihar elkapja őket a yachton, és a mentés után bámul ki az ablakon, felrobban mellettük a jet
belerepült egy sirály a hajtóműbe
ott, akkor
aha

sok fárasztó rész van benne
Régi 2014-01-01, 21:15   #74 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Alapbeállítás

Idézet:
ja, a telómon nézegettem az időt, h mennyi van még hátra

a vége felé, amikor a vihar elkapja őket a yachton, és a mentés után bámul ki az ablakon, felrobban mellettük a jet
belerepült egy sirály a hajtóműbe
ott, akkor
aha

sok fárasztó rész van benne
Van benne sok jó jelenet, de ezek belefértek volna másfél órába.
És akkor pont olyan jó lett volna, mint ahogy az előzetesekből vártam.
Régi 2014-01-02, 17:10   #75 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.314
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Hát a könyvet olvastam és volt egy sejtés, hogy nem fogja elkezdeni magyarázni a patkányokat, svájci bankokat, opciókat...az emberek 90%-át min elvesztette volna.

De a másik részét elkapta a történetnek és szerintem ezt akarták. Nekem tetszett, de lehet azért mert ezt is vártam csak.
Régi 2014-01-14, 10:36   #76 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

A Wall Street farkasa

Itt egy jó kis komment róla:

Régi 2014-01-14, 15:25   #77 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
elég volt erre a 3 mondatom is
Régi 2014-01-18, 21:20   #78 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Orgiákban edzette magát a Wall Street igazi farkasa

http://hvg.hu/hvgfriss/2014.03/20140..._hiusagok_magi
Régi 2014-01-20, 11:48   #79 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Megnéztem tegnap a filmet.

Nekem pont fordítot véleményem alakult ki, mint a youtubos kommentelő mondott.

Elsőre visszataszító volt nézni a sok narkós és k*vás jelenetet (annyira nem élveztem emiatt a filmet); viszont az h a rendező a naturalisztikus ábrázolását nem akarta megfordítani a végére és jó színben feltüntetni a főszereplőt, piros pontot érdemel Így legalább tanulságos maradt a film, hogy a "túl sok pénz" amivel nem tudnak mit kezdeni, milyen tévutakra és személyiségtorzuláshoz vezethet, aminek a vége persze a teljes erkölcsi- és testi-szellemi összeomlás
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-02, 12:31   #80 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
Hírnév szint: 0
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

A Bank
http://vidto.me/tp4zxy29ruec.html

Káoszelmélet, fraktálok, devizahitel, erkölcsi kockázat…
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-18, 07:10   #81 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Az amerikai álom - Rajzfilm

Aranyos rajzfilm az amerikai álomról, magyar felirattal.
Régi 2014-02-18, 09:57   #82 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Amerikában most is az amerikai álmot élik, vészmadarak ide v oda.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-18, 13:26   #83 (permalink)
XXX
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Amerikában most is az amerikai álmot élik, vészmadarak ide v oda.
Csak úgy mint Albániában az albán álmot.
Régi 2014-02-18, 14:20   #84 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Olyan is van?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-10, 17:03   #85 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Le Capital
http://www.imdb.com/title/tt1951166/

Jó kis film, most láttam
  Válaszol idézettel
Régi 2014-08-07, 16:21   #86 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Alapbeállítás Az Enron-botrány

Az Enron-botrány
Könnyed játékfilm.
Előzetes
Régi 2014-08-22, 11:17   #87 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Mark Douglas interjú (angol)

Régi 2014-08-25, 07:56   #88 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Jaksity György - A pénz nyugtalan természete (2003)

Elég régi felvétel, most bukkantam rá.
Régi 2014-10-09, 08:11   #89 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 328
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Srácok!

Ha van kedvetek, egyik alkalommal nézzünk meg egy filmet a klubesten. Itt elég sok ötlet van leírva, lehet, kiírok egy szavazást ezekről, és aztán csinálunk egy ilyet

El is kezdem összeszedni...
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-09, 08:15   #90 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 328
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

De a Wall Street Farkasa tuti nem lesz a listan, mert azt nem birtam vegignezni, annyira tre egy film
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-14, 05:11   #91 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Alapbeállítás Traders Millions By The Minute

"Two-part documentary series which goes inside the fast and fiercely competitive world of financial traders to meet the men and women who play the markets in London, New York, Chicago and Amsterdam."
BBC 2

Traders Millions By The Minute | Season 1 Episode 1 | Full Episode
Traders Millions By The Minute | Season 1 Episode 2 | Full Episode
Régi 2015-02-04, 20:54   #92 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Alapbeállítás Tőzsdei spekuláció

Tőzsdei spekuláció - 1. előadás
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 06:52 , a GMT +1 időzóna szerint.