Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-01-31, 10:32   #151 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Összes hozzászólás: 344
Hírnév szint: 5
Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
na srácok, használjuk már az eszünket! Vagyunk itt páran akiknek azért megy a trédelés, és jópáran akik küzdenek a pipekért. Aztán van itt traders nite ahol meg ugy látom mindenféle kamuguru osztja az észt.

Én szívesen segítek bárkinek webcastozás online észosztás formájában. Szerintem van még jópár aki benne van. Come on!!!

Azt mindenesetre sérelmezem, hogy itt gyakorlatilag nincs piacelemzés... Alig látok rendesen kielemzett chartot, látok csucson eladott pozikat,de igazi massiv térképet a piacról, hogy hol vannak eladók, vevők azt nem helyete gridet meg mittomén miket.
Minden tiszteletem mellett, azért a "Ki tud kizárólag a tőzsdéből megélni?" kérdés megválaszolása - önbevallásos alapon - még mindíg várat magára.

Persze hozzám képest még az is nagy szó, ha valaki mikro/mini lotokkal nyereségeket tud elérni és plusszosan tartja a számláját.

Az a helyzet, hogy van egy kialakult képem a piacokról és a grafikonokról, hogy milyen stílusú stratégiák állnak hozzám közel.
Jelen pillanatban a support/resistance szintek kereskedése.
Erre keresek és próbálok fejleszteni stratégákat.

Persze lehet, hogy még nagyon az elején járok az útnak, és egy idő után eljutok ahhoz a filozófiához, amit Te képviselsz, de jelen pillanatban nem tudom magaménak érezni.
Annak ellenére, hogy láttam az eredményeit.

Mindezek mellett maximális tisztelet a munkádért és a segítségedért!

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jó belépő csak ott van, ahol ordít h be kell lépni. Amikor csak csalogatja az embert, az meg a tuti bexopatás része. Ha nincs elég volume egyirányba, akkor az ár úgyis a stopok felé megy.

Mindenki másképp látja a piacot, de én előnyt abban látok h nagyon szelektív vagyok a belépésekkel és nagyon sokáig hagyom elfutni az árat.
Igen!
Nekem is voltak olyan trade-jeim, mikor egyértelmű volt a beszálló és nyertem is. Csak azután elbíztam magam, és minden csábításnak bedöltem.

Úgyhogy ilyen irányban gondolkodok tovább.
Szűrni a beszállókat és csak a legjobbakat megjátszani.

Mindenesetre ez a mondat is megy a "Piacokra vonatkozó filozófia" jegyzeteim közé, hogy mindíg emlékeztessen!
Pilotfish nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-31, 10:51   #152 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Ha nincs elég volume egyirányba, akkor az ár úgyis a stopok felé megy.
Sőt, az még jobb ha ez is a stratégia része. Hol van a sok stopp? Hol szívja meg mindenki?...
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-01-31, 12:52   #153 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Hírnév szint: 6
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Minden tiszteletem mellett, azért a "Ki tud kizárólag a tőzsdéből megélni?" kérdés megválaszolása - önbevallásos alapon - még mindíg várat magára.

Persze hozzám képest még az is nagy szó, ha valaki mikro/mini lotokkal nyereségeket tud elérni és plusszosan tartja a számláját.

Az a helyzet, hogy van egy kialakult képem a piacokról és a grafikonokról, hogy milyen stílusú stratégiák állnak hozzám közel.
Jelen pillanatban a support/resistance szintek kereskedése.
Erre keresek és próbálok fejleszteni stratégákat.

Persze lehet, hogy még nagyon az elején járok az útnak, és egy idő után eljutok ahhoz a filozófiához, amit Te képviselsz, de jelen pillanatban nem tudom magaménak érezni.
Annak ellenére, hogy láttam az eredményeit.

Mindezek mellett maximális tisztelet a munkádért és a segítségedért!

Igen!
Nekem is voltak olyan trade-jeim, mikor egyértelmű volt a beszálló és nyertem is. Csak azután elbíztam magam, és minden csábításnak bedöltem.

Úgyhogy ilyen irányban gondolkodok tovább.
Szűrni a beszállókat és csak a legjobbakat megjátszani.

Mindenesetre ez a mondat is megy a "Piacokra vonatkozó filozófia" jegyzeteim közé, hogy mindíg emlékeztessen!
THERE IS NO SPOON!!

Addig kellene eljutni, hogy kialakuljon egy gyakorlat, egy process amelyben 1 trédnek nincs jelentősége. Ha jo a money managemented, riskrewardra lépsz be és 10 ből 4-et tréded jön mindössze be, de legalább 1:3 rr a terved akkor már pluszba leszel. Csak el kell felejteni a nagy O-t. Maga a folyamat termeli a hasznot, nem az egyes elemek.
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-23, 17:38   #154 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Jövő hét délelőttre 5 percesen skalpolást tervezek. A rendszer elméletileg rendben van, de ez nem sokat szokott érni, maximum annyit, hogy neki merjen az ember ugrani élesben is Mivel a skalpolás engem jobban stresszel a kelleténél, kerestem egy kis idegnyugtatót, így derült ki a Draft-ról, hogy megtanultak szöveget is írni a jó zene mellé Nézzétek, hallgassátok, érdemes, nem csak skalp mellett

Ha esetleg nem erre lenne szükségem, akkor marad a régi, jól bevált recept, hangosan

orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-23, 18:24   #155 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Hétfőn EUR-t megcibálhatják a hírekre, amúgy elég nyugodt, irány nélküli nap sokszor, vigyázz majd!
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-23, 18:59   #156 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Hétfőn EUR-t megcibálhatják a hírekre, amúgy elég nyugodt, irány nélküli nap sokszor, vigyázz majd!
Köszi, láttam a piros meg narancs híreket, majd résen leszek GBPUSD-t fogom piszkálni szerintem, azt nézegetem hetek óta, jobban tetszik, mint az EURUSD. Kellene mellé talán még egy pár, de nem biztos, majd meglátom.
Régi 2014-03-24, 21:13   #157 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Volt egy GBP pozícióm, amit 8 órán át tartottam, aztán bezártam +3 pippel. A rángatás is megvolt EUR-n...
  Válaszol idézettel
Régi 2014-05-02, 12:42   #158 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Alapbeállítás Never, Never Give Up

Egy kis inspiráció a még küzdőknek

Régi 2014-06-07, 21:05   #159 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Válaszol idézettel
Régi 2014-06-13, 05:42   #160 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Úgy látom nem sokakat érdekel a művészi oldalam
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-13, 11:20   #161 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Úgy látom nem sokakat érdekel a művészi oldalam
Azt hittem ez valami vicces képsor, de nem jöttem rá a poénra Erre kiderül, hogy te fotóztad?
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-13, 17:09   #162 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt hittem ez valami vicces képsor, de nem jöttem rá a poénra Erre kiderül, hogy te fotóztad?
Jaa, az én teknősöm
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-14, 16:17   #163 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 254
Hírnév szint: 5
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Fáradt gőz

Ez elég fáradt gőz?
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-18, 04:56   #164 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Adolf Hitler scalping Euro-Bund Futures
https://www.youtube.com/watch?v=ypZb9bgLKBA

Ez hatalmas!
  Válaszol idézettel
Régi 2014-11-20, 12:36   #165 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Alapbeállítás Ugorj!

Ugorj! Most!
Csatolt kicsinyítések
faradt-goz-ugorj-.png  
Régi 2015-05-27, 23:17   #166 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ugorj! Most!
megnyugvás volt ezt a topicot végigolvasni. Kerestem benne régről egy stratégát, de mást, többet találtam.
Régi 2017-11-24, 19:53   #167 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 421
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Eszembe jutott a Deltritous nevű tag, illetve annak videói. Tett amit tett vagy nem tett, de voltak jó gondolatai a gyereknek. Az egyik valahogy úgy szólt, hogy pár szóban el kell intézni ha kíváncsiskodnak az emberek, "mert mintha nem tudnám miért is akarnak velem barátkozni annyira"....Na ez a mondata nagyon megmaradt. Pár év tapasztalat alapján kijelenthetem, hogy nemhogy pár szóba, de egyenesen le kell tagadni, ha közöd van ehhez az egészhez, még a rokonok előtt is. Két kezemen nem tudnám megszámolni az embereket, akik valahogyan sunyin rájöttek, vagy valakitől megtudták, akinek hülye fejjel vagy kicsit ittasan elmondtam....Pedig legtöbbjének terelésként letudtam azzal, hogy pókerezem hobbiból... Durván nagy mentális teher tud lenni ebben az egészben, ha még nem vagy sikeres, nem ebből élsz, de a környezeted már ott áll sorba az ajtód előtt, hátha megkapja a grált... Ugyanez a helyzet azokkal, akik simán felakasztanának, amiért ezzel vagy akár pókerrel foglalkozol. Ezért ne csodálkozzon aki belekezd, ha időnként úgy fogja érezni, hogy egy megvetni való számkivetett senki.
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-24, 20:52   #168 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 421
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ugorj! Most!
Mi lett akkor a végén?

Ugrottál?

Leestél?

Ugrottál de leestél?

Ugrottál de nem futottál neki?

Nekifutottál , de nem ugrottál?

Nem futottál neki, és hamar ugrottál?
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi Tegnap, 12:20   #169 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.505
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Etna, és többiek, kiülünk ide trédelni? Fáradt gőzt leengedjük

https://index.hu/video/2017/12/16/du...gellert_furdo/
David Chateau elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 12:55 , a GMT +1 időzóna szerint.