Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-07-17, 21:37   #1 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás Fáradt gőz

Ezt a topikot azért nyitom, hogy ide bárki kiírhassa magából mi nyomja a lelkét vagy bármi hülyeséget, ami nem feltétlen a kereskedéshez kapcsolódik
Így legalább a személyes rész nem fog a szakmaival keveredni és megnyugvásra talál az ember
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-17, 21:38   #2 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kezdem én:
Találtam egy 9 éves pezsgőt a szekrényben, amit kibontottam és most azt iszom. Nincs benne szénsav, okkersárga, de azért martinis pohárból sok jéggel elég jó
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-07-17, 21:54   #3 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kezdem én:
Találtam egy 9 éves pezsgőt a szekrényben, amit kibontottam és most azt iszom. Nincs benne szénsav, okkersárga, de azért martinis pohárból sok jéggel elég jó
te sem lehetsz valami nagy alkesz, 9 évig hever egy pezsgő valahol
(márka, fajta?)

én a zsindeyes körtébe nyaltam bele még este valamikor, kedvencem
_pda_ elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-17, 22:01   #4 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Egyszer egy kedves barátom - aki mellesleg profi poker játékos - azt mondta nekem: "Egyszer úgy érzem magam mint a világ leggazgabb embere, másszor pedig mint aki holnap az utcán végzi..."

Elgondolkodtam hogyan lehetséges ez, hisz nagyon tehetséges játékos, a hivatalos statisztikái alapján simán benne van az top 1%-ban.

A válasz viszonylag egyszerű és egyben tanulságos is: pénzügyi tervezés. Hiába képes valaki sokat nyerni, mert megvan mondjuk benne a képesség; ha nincsenek pénzügyi céljai pontosan lefektetve simán lehet "tilten".

Legelső pénzügyi cél, amit meg kell határozni, az a havi megélhetés. Ezt a biztosan megkereshető összeget sosem szabad kockára tenni, ezt mindig ki kell venni (és elkölteni!). Ebből a feltevésből egyből következik, hogy a játék tétjeinek ezzel sosem szabad nagyságrendileg azonosnak lennie. Minding sokkal többet kell nyerni, különben túl nagy lesz a pszichés teher és amúgy is feleslegessé válik az egész. Ezt csak zárójelben megjegyeztem.
Második lépésben egy listát kell készíteni arról, hogy mire van az embernek szüksége. Ezt hétről hétre át kell nézni és lehúzni róla, amit csak a "kedv hevében" írt fel. Valójában egy embernek nagyon kevés dologra van szüksége
Harmadik lépésként azt kell felírni, hogy bizonyos összegenél milyen átcsoportosítások történnek. Pl nyitok egy opciós számlát, egy részét kiveszem kp-ban és elteszem egy széfbe, vagy csak kiveszem és a letétet kockázatatom. Erről pontos leírás kell! Azt is tudni kell mennyit hajlandó az ember visszakockáztatni egy nagyobb nyerő után. És ezt lehetőleg pár nappal a nyerés UTÁN.

Minden bizonnyal sok év rutin után ezen gyakorlatok egy része elhanyagolhatóvá válik, mert mondjuk szokássá válik h pl "a nyereségem harmadát kiveszem és elköltöm minden 2. héten vagy másba fektetem" (csak egy példa volt).

Barátomnak is ez volt a hibája: sosem tűzött ki pénzügyi célokat, ő csak szeretett "könnyen" élni és játszani. Nyert százezreket, majd egy részét visszabukta olyan ügyleteken, ami ő is tudta, hogy vesztésre van ítélve. Az izgalmakat nem ilyen módon kell megtalálni

A pénznek mindig van helye, legyen az akár családunk vagy más (szerencsétlenek) megsegítése. Emiatt sosincs belőle elég. 1 milliárd dollár sem lenne elég, hogy egyesek igazságot és esélyt kapjanak....
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-17, 22:03   #5 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
te sem lehetsz valami nagy alkesz, 9 évig hever egy pezsgő valahol
(márka, fajta?)

én a zsindeyes körtébe nyaltam bele még este valamikor, kedvencem
Caludius Caeser, még ajándékba kaptam valakitől... (aki azóta nem él...)

Soproni körtés sör...

Amúgy nagy mennyiségben nem bírom a piát, érzem h nem tesz jót a szervezetemnek, de néha 1-2 pohár jól esik
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-17, 22:17   #6 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ma este jöttem rá miért szeretnék (mégis) egy Google Glasst:

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...9N_460s_v2.jpg

Válaszol idézettel
Régi 2013-07-18, 11:24   #7 (permalink)
Szenior tag

Fassenkugel logója

Hely: Lohr am Main, Germany
Összes hozzászólás: 276
Hírnév szint: 6
Fassenkugel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Zaras elott par pohar pezsgo es holnap reggel csak ordibalsz a brokercegnel hogy hova tunt a szamlad
Fassenkugel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-18, 11:29   #8 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Sosem vesztettem még egy pohár pezsgő vagy sör miatt... ilyenkor mondjuk nem is szoktam tradelni.

Ez nem olyan mint az autovezetés, ahol a másodperc törtrésze alatt kell dönteni.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-18, 11:35   #9 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
gp57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

ez nem olyan mint az autovezetés, ahol a másodperc törtrésze alatt kell dönteni.
m1 ?

..
Régi 2013-07-18, 11:40   #10 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

m1? Ja, akkor ne igyál meg előtte 2 üveg whiskey-t. Bocs, erre nem gondoltam
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-18, 15:10   #11 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 5
kétbalkéz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hát igen, nem elég megkeresni a pénzt, azt ésszerűen be is kell tudni osztani. Nekem is van olyan ismerősöm, akinek semennyi pénz sem elég, mert ha jól megy, akkor szórja két kézzel, ha meg nem megy jól, akkor azért szórja, hogy ezt mások nehogy észrevegyék .-((( Nincs soha megtakarítása, nem tudja beosztani a pénzt, egyszerűen mintha nem is érezné az értékét. Az ilyen ember hiába is keresne bármennyit, akkor sem lenne soha semmije. Bár azt hiszem, ilyen mentalitással a tőzsdén biztosan nem lenne képes tartósan pénzt keresni, előbb-utóbb elbukna mindent...
kétbalkéz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-18, 20:45   #12 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem tudom hányan olvassák a topikot, de felteszem itt a kérdést: szerintetek egy főállású trader mellé milyen nő való?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-18, 20:55   #13 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nem tudom hányan olvassák a topikot, de felteszem itt a kérdést: szerintetek egy főállású trader mellé milyen nő való?
szted erre kell valami speciális fajta?
most keresed az igazit?
ha elég vastag a hitelkártya, sztem mindent kibírnak
Régi 2013-07-18, 21:03   #14 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Igen, zsák a foltját
Már rég...
Hm.... sajnos vagy szerencsére nem így van!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-18, 21:12   #15 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Igen, zsák a foltját
Már rég...
Hm.... sajnos vagy szerencsére nem így van!
nem tudom mennyi vagy de az ember minnél többet él egyedül, annál kevésbé tud és akar alkalmazkodni bárkihez
megszokja, h csak Ő van, azt csinál amit akar, gyakorlatilag nulla kompromisszum
ez egyre nehezebben adja fel és ahogy az idő múlik egyre jobban csontosodik bele

szóval, nem egyszerű
Régi 2013-07-18, 21:26   #16 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Olyannal érdemes együtt lenni, akivel a kompromisszumot nem érzed tehernek. Amúgy nincs értelme...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-18, 21:33   #17 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Olyannal érdemes együtt lenni, akivel a kompromisszumot nem érzed tehernek. Amúgy nincs értelme...
persze, ilyen bölcsességeket én is tudok mondani de nem én dobtam fel a témát
ha feldobtad, biztos van valami oka
mondjuk az életkorodról mondanál valami közelítőt, talán jobban megérteném a helyzeted
Régi 2013-07-18, 21:50   #18 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Az ok egyszerű: kíváncsi voltam más véleményére

De már az is érdekel mi mást mondanál ha 20 / 30 / 40 lennék
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-18, 21:53   #19 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 98
Krissz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Jó ez a topik, köszi!

GP57!
A második hozzászólásodból valahogy ordít a magány (nagyon remélem, hogy tévedek)!
Én pont ezért kezdek átállni a hosszabb időtávra, mert a 24 órás pénzhajtás nem túl szociális elfoglaltság... Bár lehetne kevesebbet is kereskedni napon belül, de mindig bennem lenne, hogy vajon mi van most a piacon, miből maradok ki stb. És hogy milyen nő fogadná el a folyamatos mással foglalkozást, hááát... Nehéz ügy.
Krissz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-18, 22:01   #20 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Az ok egyszerű: kíváncsi voltam más véleményére

De már az is érdekel mi mást mondanál ha 20 / 30 / 40 lennék
nézd, az életkor (és még egy csomó szempont) determinálja ezt az egész témát
az enyém benne van a profilomban
teljesen más szemmel és elvárással nézi az életet mindhárom korosztály
a zsák a foltját témát osztom, én is igy gondolom
ezért is maradt el az első és van a második 22 éve

ki tudja milyen típus vagy
csendes? v. anyázol egyfolytában ha valami nem úgy megy, mint gondolnád
szóval ezt így kitalálni, alapinformációk nélkül lehetetlen
keresd a foltodat tovább, egyszer biztos sikerül
Régi 2013-07-18, 23:02   #21 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Krissz: sajnos nem tévedsz
_pda_: vagy csendben vagyok vagy anyázok ütős kombó
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-19, 05:31   #22 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Krissz: sajnos nem tévedsz
_pda_: vagy csendben vagyok vagy anyázok ütős kombó
nehéz veled beszélgetni, vegyél fel skype-ra esetleg, v privi
mondjuk egy ilyen fórum nem is erre való, h az ember a magánügyeit kiteregesse
Régi 2013-07-19, 06:15   #23 (permalink)
XXX
Szenior tag

Összes hozzászólás: 269
XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

OK, én is beszállok egy kicsit a témába, főleg azért mert tisztelem GP-t, még ha itt-ott nem is egyezik 100%-an véleményünk. A párválasztásról szóló gondolataim:

1. Könyebb elviselni a magányt mint egy rossz párt.

2. Trader feleségnek alapból nem kell egy különleges lénynek lennie, de van néhány dolog ami elősegíti a sikeres kapcsolatot. Először is kell hogy értse a munkád lényegét, és az azzal járó bizonytalanságokat, mind időbeosztás mind pénz szempontjából. Továbbá tudnia kell, ahogy Te is írod elözöleg, pokerhoz hasonlóan ez is egy egyszer fenn egyszer lenn tipusú munka, és amikor az ember stresszes akkor hagyjuk békén. Direkt előny amikor felismeri hogy a “lenn” fázisban nagyobb horderejű vételekről (TV, auto, bútor, háztáji projekt etc) nem szeret beszélni a trader, és ilyenkor elég akaraterőt parancsol már az is hogy ki ne ugorjon az ablakon vagy legalább is be ne nyúljon a monitorjába. Az ideális trader feleség nem költ sokat, és főleg nem hitelre. El tudja vezetni a háztartást, nem kis előny ha nem minden telefonhívást nekünk kell elintézni.

Kb ennyi első nekifutásra, ha igazán agyviharoznék biztos jutna még eszembe néhány dolog, talán később pótlom ha lesz időm.

Sok szerencsét Öreg!
XXX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-19, 07:07   #24 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

XXX: köszi a hsz-t, valami hasonlóra gondolok én is... első lenne a türelem és a kiegyensúlyozottság a nő részéről, ami valljuk be leggyakoribb tulajdonságok náluk

A többi problémára szerintem megoldás ha az ember nagyobban (és jobban) kereskedik.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-19, 07:47   #25 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Krissz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jó ez a topik, köszi!

GP57!
A második hozzászólásodból valahogy ordít a magány (nagyon remélem, hogy tévedek)!
Én pont ezért kezdek átállni a hosszabb időtávra, mert a 24 órás pénzhajtás nem túl szociális elfoglaltság... Bár lehetne kevesebbet is kereskedni napon belül, de mindig bennem lenne, hogy vajon mi van most a piacon, miből maradok ki stb. És hogy milyen nő fogadná el a folyamatos mással foglalkozást, hááát... Nehéz ügy.
Az a nő még nem született meg, aki elfogadná a teljes mellőzöttséget és még támogatna is benne.
Kompromisszumokra szükség van mindkét részről.
Én addigra, mire este hazajön már vagy zárom a pozikat, vagy stop, tp beállítva és az amcsi záráskor megnézem, hogy alakult. De van, hogy késő délután már inkább be sem nyitom, ha azt látom, hogy nagyon szükség lenne a menedzselésére.
Ha hosszabb közös programra készültök (mondjuk nyaralás), akkor minden pozit zárni előtte!!!
Éppen legutóbb volt egy két hetes közös programunk, ami előtt éppen lefordult 1.34-ről az euró. A szívem szakadt meg érte, de mégis zártam a shortokat. Csak így tudsz fejben teljesen ott lenni a párod mellett és maradhat jó a kapcsolat. Nincs az a pénz, ami kárpótolna egy elvesztett családért.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-19, 08:13   #26 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
XXX: köszi a hsz-t, valami hasonlóra gondolok én is... első lenne a türelem és a kiegyensúlyozottság a nő részéről, ami valljuk be leggyakoribb tulajdonságok náluk

A többi problémára szerintem megoldás ha az ember nagyobban (és jobban) kereskedik.
azt legalább kitalálhatnád, h mit akarsz alapvetően

1. egy nőt magad mellé

2. család

és itt megint belép az életkor, hiába akarod megkerülni

ha még fiatal vagy, akkor gondolom egy még fogamzó képes példány fog melléd kerülni
itt belép a 2. pont rögtön
az a nő, amelyik nem akar gyereket szülni, beteg
vagy fizikailag, v. agyilag
ez az élet rendje, beléjük van kódolva, csak a megfelelő donorra várnak
ha nem vágyik erre, az már önmagában egy jel
persze az, h most azt mondja, h nem akar és nincs fizikai akadálya, nem jelent semmit
majd akar akkor, ha biztonságban érzi magát

ha granny párti vagy az másik történet
Régi 2013-07-19, 08:26   #27 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az a nő még nem született meg, aki elfogadná a teljes mellőzöttséget és még támogatna is benne.
Kompromisszumokra szükség van mindkét részről.
Én addigra, mire este hazajön már vagy zárom a pozikat, vagy stop, tp beállítva és az amcsi záráskor megnézem, hogy alakult. De van, hogy késő délután már inkább be sem nyitom, ha azt látom, hogy nagyon szükség lenne a menedzselésére.
Ha hosszabb közös programra készültök (mondjuk nyaralás), akkor minden pozit zárni előtte!!!
Éppen legutóbb volt egy két hetes közös programunk, ami előtt éppen lefordult 1.34-ről az euró. A szívem szakadt meg érte, de mégis zártam a shortokat. Csak így tudsz fejben teljesen ott lenni a párod mellett és maradhat jó a kapcsolat. Nincs az a pénz, ami kárpótolna egy elvesztett családért.
Nagyon bölcs, jó lesz megfogadni!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-19, 08:26   #28 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
azt legalább kitalálhatnád, h mit akarsz alapvetően

1. egy nőt magad mellé

2. család

és itt megint belép az életkor, hiába akarod megkerülni

ha még fiatal vagy, akkor gondolom egy még fogamzó képes példány fog melléd kerülni
itt belép a 2. pont rögtön
az a nő, amelyik nem akar gyereket szülni, beteg
vagy fizikailag, v. agyilag
ez az élet rendje, beléjük van kódolva, csak a megfelelő donorra várnak
ha nem vágyik erre, az már önmagában egy jel
persze az, h most azt mondja, h nem akar és nincs fizikai akadálya, nem jelent semmit
majd akar akkor, ha biztonságban érzi magát

ha granny párti vagy az másik történet
Nincs nekem semmi kifogásom a gyerek ellen. Aranyosak.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-19, 08:42   #29 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
1. v. 2. ?
Régi 2013-07-19, 08:49   #30 (permalink)
XXX
Szenior tag

Összes hozzászólás: 269
XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Én a kereskedésből élek, mármint innen van a pénz, de igazán a gyerekeimből élek, azaz ők éltetnek, nehéz napokon csak belőlük tudok inspirációt venni. Sokszor a streszt csak a kisfiam mosolygós arca tudja elfeledtetni. Amíg ők vannak addig minden A-OK.
XXX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-19, 09:15   #31 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

Összes hozzászólás: 471
ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szted erre kell valami speciális fajta?
most keresed az igazit?
ha elég vastag a hitelkártya, sztem mindent kibírnak
Valahogy ott a pont!
1:ha sokat dolgozol,és ülsz a gép előtt,akkor minimum "vastag hitelkártya"kell!
2:nem ülsz a gép előtt annyit,és akkor vékony kártya is elég!

De azthiszem a vékony kártya,és a napi 12 óra gép előtt nem működik..

A legjobb a vastag kártya kevés idő a gép előtt MIX!
Régi 2013-07-19, 11:12   #32 (permalink)
Szenior tag

Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Valahogy ott a pont!
1:ha sokat dolgozol,és ülsz a gép előtt,akkor minimum "vastag hitelkártya"kell!
2:nem ülsz a gép előtt annyit,és akkor vékony kártya is elég!

De azthiszem a vékony kártya,és a napi 12 óra gép előtt nem működik..

A legjobb a vastag kártya kevés idő a gép előtt MIX!
Tudtam, hogy előbb utóbb meg lesz a tuti
Régi 2013-07-19, 11:21   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szerintem egy tréder mellé igen is különleges nő kell.
Nem tudom, hogy kinek mi a tapasztalata, de alapvetően két fajta nő a jellemző:
-az egyik léhűtőnek gondol és várja, hogy mikor mész el igazi munkát csinálni harmad annyi pénzért?!?
-a másik típust meg pont nem érdekli, hogy mit csinálsz, de amint meghallja a tőzsde szót, azt hiszi, hogy kap egy végtelenített VISA kártyát.

Szóval olyan nő az ideális, aki meg tudja érteni, hogy ez mivel jár és a helyén tudja kezelni. Ha még támogat is benne, akkor pedig vedd feleségül
Régi 2013-07-19, 11:34   #34 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Hát igen, az sem jó ha nyárspolgári felfogású meg az sem ha cárnőnek képzeli magát

Az az igazság, hogy egy tőzsdésnek előbb be kell futnia mielőtt nőt talál maga mellé. Mondhatnánk, hogy ne a pénzedért szeressen, de az a nő sem normális aki belemegy a bizonytalanba.

Arany középút kell mindenből. Ha már van egy biztos háttér, akkor lehet azt mondani, hogy tessék, én ennyivel mindig hozzá tudok járulni a közös életünkhöz, a többi pedig üzleti célra lesz használva. Az amúgy sem jó, ha a nő az ember pénztárcájában szaglászik. A végén még megfordul a fejében, hogy milyen jó lenne neki rendelkezni a pénzzel és egy ügyes húzással (válás) szépen lenyúlja a felét. No comment.

Összegezve: szerintem egy visszafogott, szerény nővel jár jól az ember, aki nem várja el h minden nap te ugrálj körülötte (csak azért írom, mert elég sok ilyen van )
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-19, 11:50   #35 (permalink)
Szenior tag

Fassenkugel logója

Hely: Lohr am Main, Germany
Összes hozzászólás: 276
Fassenkugel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Pontosan, egy szereny, kedves no kell, aki letorolgeti az asztalodrol a port, es megvakarja a buksid, mikozben te zarod a tobbezer euros nyeresegeidet - te meg ezt meghälälva hetvegen vele toltod az idod / hosszu hetvegen utaztok valahova/...
Fassenkugel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-19, 11:51   #36 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ha már van elég pénz,a legjobb a "Mátyás király trükk",higgyétek el!
Régi 2013-07-19, 11:56   #37 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

"Megfáradt vándor vagyok, éhes vagyok és fáradt... nem alhatnék ma veled ...ööö nálad?"

Válaszol idézettel
Régi 2013-07-19, 11:58   #38 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
"Megfáradt vándor vagyok, éhes vagyok és fáradt... nem alhatnék ma veled ...ööö nálad?"

Ha megetet és megitat és NEM az ő ágyában alszol, akkor átment a teszten! LOL
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-19, 12:10   #39 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Összegezve: szerintem egy visszafogott, szerény nővel jár jól az ember, aki nem várja el h minden nap te ugrálj körülötte (csak azért írom, mert elég sok ilyen van )
nekem van egy ilyen, 2 gyerekkel lízingelhtő
Régi 2013-07-19, 12:16   #40 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ez elég fájdalmasan hangzik
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-19, 13:06   #41 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

Alapbeállítás

Idézet:

Igen,valahogy így!
Régi 2013-07-19, 13:08   #42 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ha megetet és megitat és NEM az ő ágyában alszol, akkor átment a teszten! LOL
Igen,és utána előveheted a bankártyát is!
Régi 2013-07-19, 13:12   #43 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

Alapbeállítás

Idézet:
nekem van egy ilyen, 2 gyerekkel lízingelhtő
Lizing?
Régi 2013-07-19, 16:15   #44 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lizing?
aha, csak úgy ingyen nem adom, rengeteg melóm van benne
Régi 2013-07-21, 11:51   #45 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
aha, csak úgy ingyen nem adom, rengeteg melóm van benne
Mi a baj velük?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-21, 12:24   #46 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Mi a baj velük?
semmi

..
Régi 2013-07-21, 13:43   #47 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szerintetek egy főállású trader mellé milyen nő való?
Türelmes.
Régi 2013-07-27, 17:36   #48 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Na, mostantól két hétig szabin vagyok, vééégre! Lesz Művészetek Völgye, nyaralás Badacsonyban, sok strandolás, kirándulás és pihenés.

Este persze megnézem a napos gyertákat

Végre tiszta fejjel (Badacsonyban, a borvárosban tiszta fejjel???) lesz időm végiggondolni ezt az egészet, mert komolyan mondom, életemben nem küzdöttem annyit, mint az elmúlt fél évben, hogy leromboljám a mentális gátakat, hogy átmossam az agyamat, hogy alkalmas legyek a kereskedésre.
És még nem értem a végére, mert még mindig hezitálok pozit nyitni. Aztán persze nézem, hogy nyertem volna...
De határozottan érzem a fejlődésemet, és csakazértis csinálom tovább
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-28, 11:14   #49 (permalink)
Szenior tag

Microtrader logója

Összes hozzászólás: 352
Microtrader már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Microtrader már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Biztos hogy éles tradelésre teljesen kész a startégiád ha ennyit hezitálsz nyitás előtt?

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Na, mostantól két hétig szabin vagyok, vééégre! Lesz Művészetek Völgye, nyaralás Badacsonyban, sok strandolás, kirándulás és pihenés.

Este persze megnézem a napos gyertákat

Végre tiszta fejjel (Badacsonyban, a borvárosban tiszta fejjel???) lesz időm végiggondolni ezt az egészet, mert komolyan mondom, életemben nem küzdöttem annyit, mint az elmúlt fél évben, hogy leromboljám a mentális gátakat, hogy átmossam az agyamat, hogy alkalmas legyek a kereskedésre.
És még nem értem a végére, mert még mindig hezitálok pozit nyitni. Aztán persze nézem, hogy nyertem volna...
De határozottan érzem a fejlődésemet, és csakazértis csinálom tovább
Microtrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-28, 17:04   #50 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Idézet:
Microtrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Biztos hogy éles tradelésre teljesen kész a startégiád ha ennyit hezitálsz nyitás előtt?
Biztos
Én tudom, csak nehezen hiszem el, vagy mi...
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 17:57 , a GMT +1 időzóna szerint.