Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-09-30, 09:45   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
LittlenadBig a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Biztos befektetés

Én amatőr szinten foglalkozom a tőzsdével, de már nagyon régóta figyelem és tanulmányozom.
Van egy nagyon jó elképzelésem, amit még tőke hiányában nem volt alkalmam tesztelni, de szerintem működőképes lehet.
1-2 hónap alatt akár 100%-os, de nagyobb hasznot is hozhat. Kb. 2.500.000 Ft tőke kellene hozzá, ez is persze csak azért, mert ilyen összegben lehet általában a legtöbb brókercégnél számlát nyitni, egyébként alacsonyabb összegből is kivitelezhető.
Ha valaki rászánja a 2.500.000 Ft-os tőkét akkor sem kell mindet ráfordítania, ez az összeg csak a számlanyitáshoz szükséges.
Ha valakit érdekel a módszerem, írjon privátba.
LittlenadBig nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-30, 11:05   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
Hírnév szint: 5
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
LittlenadBig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én amatőr szinten foglalkozom a tőzsdével, de már nagyon régóta figyelem és tanulmányozom.
Van egy nagyon jó elképzelésem, amit még tőke hiányában nem volt alkalmam tesztelni, de szerintem működőképes lehet.
1-2 hónap alatt akár 100%-os, de nagyobb hasznot is hozhat. Kb. 2.500.000 Ft tőke kellene hozzá, ez is persze csak azért, mert ilyen összegben lehet általában a legtöbb brókercégnél számlát nyitni, egyébként alacsonyabb összegből is kivitelezhető.
Ha valaki rászánja a 2.500.000 Ft-os tőkét akkor sem kell mindet ráfordítania, ez az összeg csak a számlanyitáshoz szükséges.
Akinek nincs ennyi pénze, annak nem árulod el? - Csak mert azt írod, hogy alapvetően nem tőkefüggő, számlát nyitni pedig jóval kevesebb összeggel is lehet. (Bár nem tudom, miről van szó, elképzelhető olyan stratégia, ami ekkora kezdőtőkét igényel?)
Szóval kíváncsi lennék, mire gondolsz, ha publikus!
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-09-30, 19:01   #3 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

1. LittlenadBig nem cég, nem jogosult ilyen tevékenységet végezni, vagy hirdetni.
2. Aki kezdőként havi 100% hozamot ígér, az vagy nagyon naív, vagy egy szélhámos.
3. Ilyen felhívásra ember nem lesz aki érdemben jelentkezik. Aki mégis jelentkezne azt jobb megkímélni a történettől.

A témát csak azért nem törlöm, mert hátha okul majd belőle valaki. A többiek meg legalább nevetnek egy jót.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-30, 22:46   #4 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Töröld nyugodtan a témát te amatőr.
Régi 2013-09-30, 23:00   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 373
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Bármelyik bank ad személyi kölcsönt évi kb 25-35%-ra. Namost ezt felveszed, a tuti módszereddel megforgatod, és az 1-2 havi 100%-os nyereségből törleszted a hitelt.
Amúgy melyik broki az, ahol min.2,5 m a minimum? ugyan már
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-01, 10:23   #6 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nem győzködök senkit, nem magyarázkodok senkinek.
A módszeremben biztos vagyok. Az hogy néhány rövidlátónak nincs egy épkézláb ötlete, csak a megszokott dolgok szerint csinálja az életét, a dolgait az nem az én gondom.
Nem akarok senkit átverni vagy lehúzni, olyat csak a h*ülyék csinálnak.

Ennyi, itt le is zártam a témát, ha valakit érdekel írjon privátban, ha nem és nincs jobb dolga akkor meg írogassa a h*ülyeségeit, csak azért mert neki egy ötlete sincs, csak a szokásos kereskedési stílusokban gondolkodik.
Régi 2013-10-01, 10:47   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
Hírnév szint: 5
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem győzködök senkit, nem magyarázkodok senkinek.
A módszeremben biztos vagyok. Az hogy néhány rövidlátónak nincs egy épkézláb ötlete, csak a megszokott dolgok szerint csinálja az életét, a dolgait az nem az én gondom.
Nem akarok senkit átverni vagy lehúzni, olyat csak a h*ülyék csinálnak.

Ennyi, itt le is zártam a témát, ha valakit érdekel írjon privátban, ha nem és nincs jobb dolga akkor meg írogassa a h*ülyeségeit, csak azért mert neki egy ötlete sincs, csak a szokásos kereskedési stílusokban gondolkodik.
De miért hülyeség pl. hogy vegyél fel hitelt, ha egyszer úgyis csinálsz pár hónap alatt 100%-ot? Annyira mégsem vagy biztos a módszeredben!
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-01, 10:58   #8 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Szerintem a gond ott kezdődik, hogy a banknál is be kéne tudni mutatni "valamit"
  Válaszol idézettel
Régi 2013-10-01, 11:43   #9 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.314
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Szia,

Nekem van ennyim, kíváncsian várom a módszered és melyik cégnél fogod ezt csinálni. Ha megy akkor többet is rakok be
Régi 2013-10-05, 14:53   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Hírnév szint: 6
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia,

Nekem van ennyim, kíváncsian várom a módszered és melyik cégnél fogod ezt csinálni. Ha megy akkor többet is rakok be
ez rendes volt tőled Zalán, hogy igy megvédted a szegény postolót, akit mindenki elsőre szélhámosnak tartott azzal, hogy 100% hozamot igért 1-2 hónapra min 2.5mhuf befektetéssel ( uhh az mennyi is lenne éves szinten?)

komoly ötletek és hiteles ígéretek valamint komoly és hiteles brokerek mindig megtalálják egymást.
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-08, 14:04   #11 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.314
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ez rendes volt tőled Zalán, hogy igy megvédted a szegény postolót, akit mindenki elsőre szélhámosnak tartott azzal, hogy 100% hozamot igért 1-2 hónapra min 2.5mhuf befektetéssel ( uhh az mennyi is lenne éves szinten?)

komoly ötletek és hiteles ígéretek valamint komoly és hiteles brokerek mindig megtalálják egymást.
Valamikor keresztbe tettem neked vagy találkoztunk személyesen vagy mi miatt gondolsz ilyeneket rólam?

Címkék
átverés, csalás

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Befektetés olajba Kisbefektető Árutőzsde 22 2015-09-11 14:44
Kérdőívek tőzsde, befektetés témában wYc Csevegés 7 2014-12-01 21:33
Kérdés - Befektetés - Kezdő tooorop Kezdőknek 25 2013-04-29 14:01
Telek, mint befektetés Edit További befektetési formák 18 2011-10-15 13:21
Költségek a befektetés során Tőzsdeász Kezdőknek 1 2010-08-10 20:10

A pontos idő 04:42 , a GMT +1 időzóna szerint.