Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-03-07, 19:09   #51 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 187
Hírnév szint: 8
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak egy barátra van szükség. Majd megtanulja, hogy a bróker soha nem a haverod.
Istenem de szép !Mikor még naívan a Buda Cash-nél brókerrel kereskedtem.Csak 1.5 M-ba került,hogy megtanuljam,soha ne bízz a brókerekben.De legalább elindított,hogy a saját kezembe vegyem a pénzügyi sorsomat.(8 éve)
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-08, 08:44   #52 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Istenem de szép !Mikor még naívan a Buda Cash-nél brókerrel kereskedtem.Csak 1.5 M-ba került,hogy megtanuljam,soha ne bízz a brókerekben.De legalább elindított,hogy a saját kezembe vegyem a pénzügyi sorsomat.(8 éve)
Szerintem nem a bróker hibája volt, hogy elbuktad a pénzed. Akkor. Vagy tévednék?
Régi 2015-03-08, 12:15   #53 (permalink)
Szenior tag

Porter logója

Hely: Luzern
Összes hozzászólás: 135
Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Par kep a "kedvenc" brokerrol
Csatolt kicsinyítések
humor-minden-mennyisegben-ikn9m.jpg   humor-minden-mennyisegben-iknbn.jpg   humor-minden-mennyisegben-iknco.jpg  

humor-minden-mennyisegben-iknf6.jpg   humor-minden-mennyisegben-iknh6.jpg   humor-minden-mennyisegben-ikniq.jpg  

humor-minden-mennyisegben-iknjz.jpg  
Csatolt képek

Porter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-08, 12:19   #54 (permalink)
Szenior tag

Porter logója

Hely: Luzern
Összes hozzászólás: 135
Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ami lemaradt az elobb
Csatolt kicsinyítések
humor-minden-mennyisegben-iknow.jpg   humor-minden-mennyisegben-iknrs.jpg  
Porter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-08, 14:19   #55 (permalink)
Szenior tag

tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem nem a bróker hibája volt, hogy elbuktad a pénzed. Akkor. Vagy tévednék?
Ajánlás alapján,a cég bróker hölgye adta a tippeket,nekem csak formálisan anyagilag kellett mögé állni.Ő telefon,olaj vagy arany tipp,átkapcsol hivatalos vonalra,Én hivatalosan telefonon vásárol.Más világ volt.Maradjunk a humornál.
Régi 2015-03-08, 17:46   #56 (permalink)
Szenior tag

willow logója

willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ajánlás alapján,a cég bróker hölgye adta a tippeket,nekem csak formálisan anyagilag kellett mögé állni.Ő telefon,olaj vagy arany tipp,átkapcsol hivatalos vonalra,Én hivatalosan telefonon vásárol.Más világ volt.Maradjunk a humornál.
OK. Csak te szóltál itt hozzá. Azt hittem kereskedő voltál, pedig csak egy pénzeszsák.
Régi 2015-03-09, 19:59   #57 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.278
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Bocs, de ezt nem bírtam röhögés nélkül. Azt a kézmozgást egy jedi is megirigyelné…
Ezért nyomok egy kis reklámot neki: https://www.youtube.com/watch?v=rPxxPUnFGZc

(Aztán az árakra pillantva lehervadt a mosolyom.)
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-09, 21:22   #58 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bocs, de ezt nem bírtam röhögés nélkül. Azt a kézmozgást egy jedi is megirigyelné…

Uh, ez kemény.... vasmajom fantáziadús névválasztás
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-10, 17:17   #59 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 110
Hírnév szint: 4
sorosgyuri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Uh, ez kemény.... vasmajom fantáziadús névválasztás
uuuristeen! XD nagyon koncentrál...
sírok tíz kemény perce
sorosgyuri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-10, 18:23   #60 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Köszönöm moneymentor,felhőtlenül szórakoztam ezen a gyönyörű gyereken.
Érdekelne,ki fizet erős 200k-t ennek a fiúnak,aki daytrader oktató.9-17-ig kereskedik,utána este oktat?Kemény.
Régi 2015-03-10, 21:14   #61 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Zseniális a srác, olyan jót derültem, hogy a szomszédok is hallhatták
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-11, 12:52   #62 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.619
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nekem nem működik.
Biztos más típusú a monitorom.

Régi 2015-03-11, 20:29   #63 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nekem nem működik.
Biztos más típusú a monitorom.

Jóóó.Az elején valami efélére gondoltam a forexben
Régi 2015-03-22, 21:56   #64 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Forrás: napiszar.hu
Csatolt kicsinyítések
humor-minden-mennyisegben-egerfogo.png  
Régi 2015-03-27, 11:18   #65 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.491
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ezt a LionFx-es srácot nehéz lesz überelni

De ez se semmi! 34. diától főleg

Van benne minden, ami létezik
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-27, 17:22   #66 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Trader bambu szivatta ezzel sokáig a magyar tanulni vágyó tőzsdézőket.Néha hazarepült Amerikából tanfolyamot tartani,kb ezekkel az indikátorokkal.Aztán váltott a testi földelésre és egyébb természetgyógyászati baromságokra,amire igény volt.Eltűnt az utóbbi időkben,de elfelejtette magával vinni ezt a sok mondvacsinált oktatót Amerikába Pedig ott lehetne igazán oktatni nem?
Régi 2015-03-27, 20:29   #67 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 331
Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

a Flower-nél leborultam a székről...
Nival nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-04-01, 13:34   #68 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Azóta Gyula már árul valami természetgyógyász cuccokat
Régi 2015-04-01, 15:19   #69 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Pozsonyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdvözlök minden kedves fórumozót. Lényegében az történt, hogy nem tartózkodtam otthon egész nap, másnap meg mikor ránéztem a számlámra, konkrétan nullát mutatott a számláló. Utánajártam hogy mi történhetett, hát azt láttam, hogy 3 lottal kötést kezdeményeztem úgy, hogy itthon sem voltam. Még mielőtt a macskámra vagy a feleségemre fognátok, csak szólok, hogy teljesen egyedül élek. Természetesen azonnal körbetelefonáltam ciprust és mindent rendben találtak, én kötöttem be 3 lottal. Én, aki a számítógép közelében sem tartózkodott, illetve úgy, hogy soha nem kötök ekkora egységgel. Főállásom van, a forex nálam csak hobbi. Van hogy 1 hétig sincs rá időm. Ezt magyarázza meg nekem valaki Nem fogok eret vágni, nem olyan hatalmas összegről van szó, csak dühítő.
Az Ironnál már nem csak negatív egyenleg elleni védelem van, de pozitív elleni is.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-04-02, 23:11   #70 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 7
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Neee , egy egy szarhazi sorossal egy sorban emliteni Kosztolanyit ???? soros mar annyiszor megszivatta a magyar nepet, hogy faj!
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-04-05, 19:37   #71 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Forrás: facebook.com
Csatolt kicsinyítések
humor-minden-mennyisegben-blokelbotlany.jpg  
Régi 2015-04-05, 20:51   #72 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Görögország

Greece : "I can't pay my debt, so can you forgive me?"
German : "No you can't! If you got some problem then i will help."
Greece : "Then lend me some more money and i promise it will be done."
German : "Sure!"

(A few years later.....)

German :" Hello how was your business?"
Greece : (silence...)
German :"Can you pay your debt now please?"
Greece :"Don't blink and hear carefully and don't get mad."
German :"Yes?"
Greece :"I got no more money so i can't pay you again."
German :"WHAT?!!?!?"
Greece :"So can you just please forgive my debt?"
German :"NO WAY!!!"
Greece :"So what is your solution man?" "I don't have a single penny here, just kick me out of Euro Zone then."
German :"How about i help you again by lending you more money but you will need to increase the yield later."
Greece :"Oh.. ok... deal."

(And now....)

German :"Hi.. can you pay your debt?"
Greece :"Hm... Our debt is unpayable...."
German :"What?!!?!?"

(And so.. once again...)

Greece :"Please forgive our debt and give us one more chance please...."

----- End of Story -----

What do u feel guys if you are the lender? Just kick out Greece!?!?!?

http://www.forexfactory.com/news.php...64#post8180011
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-05-10, 11:10   #73 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

South Park 13. évad 3. rész (részlet)

USA gazdaság
Régi 2015-07-06, 20:04   #74 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Forrás: Napiszar.hu
Csatolt kicsinyítések
humor-minden-mennyisegben-goeroegoek.jpg  
Régi 2015-07-24, 20:24   #75 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Forrás: csubakka.hu
Csatolt kicsinyítések
humor-minden-mennyisegben-bef_tanacs.jpg  
Régi 2015-12-23, 05:23   #76 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás A nap vicce

A nap vicce

"Tegnap, 14:02 #375 (permalink)
David Chateau

Sziasztok!

Főleg ChyberBob, Balance, Tback, falcon és a többi értelmes hozzászóló!

Mai napig gyakran visszaolvasok innen jópár bejegyzést.

Jó lenne, ha valami érdekes, tanulságos párbeszéddel folytatnánk a dolgot.

És, ha lehet, legalább csak ez az egy topic legyen trollmentes, köszike! (max majd beszélek harzollal )"

Igen, majd én kijelölöm az értelmeseket, legalábbis akinek tetszik a véleménye, harzol-t is a helyére teszem ezügyben, trollkodni meg eljárunk másik topikokba tudatja mindenkivel a szerző!

Milyen kedves gesztus és ötlet! Nos, ez engem most valójában megnevettetett Félreértés ne essék, ezzel együtt a legjobb topik az összes közül szerintem is, ezt többször is kifejtettem már és tartom is.
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-23, 11:14   #77 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A nap vicce

"Tegnap, 14:02 #375 (permalink)
David Chateau

Sziasztok!

Főleg ChyberBob, Balance, Tback, falcon és a többi értelmes hozzászóló!

Mai napig gyakran visszaolvasok innen jópár bejegyzést.

Jó lenne, ha valami érdekes, tanulságos párbeszéddel folytatnánk a dolgot.

És, ha lehet, legalább csak ez az egy topic legyen trollmentes, köszike! (max majd beszélek harzollal )"

Igen, majd én kijelölöm az értelmeseket, legalábbis akinek tetszik a véleménye, harzol-t is a helyére teszem ezügyben, trollkodni meg eljárunk másik topikokba tudatja mindenkivel a szerző!

Milyen kedves gesztus és ötlet! Nos, ez engem most valójában megnevettetett Félreértés ne essék, ezzel együtt a legjobb topik az összes közül szerintem is, ezt többször is kifejtettem már és tartom is.
Kedves Zoltan!

En az idezett hozzaszolasomban nem emlitettem semmilyen masik topicot. A tozsdepszchologia topicban raadasul neked is van hozzaszolasod. Szerintem azok a legjobb bejegyzeseid. Kerlek, a paranoias tevekenysegedet ne fejtsd ki mas temakban is.

Koszonom szepen!
Régi 2015-12-23, 12:17   #78 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Zoltan!

En az idezett hozzaszolasomban nem emlitettem semmilyen masik topicot. A tozsdepszchologia topicban raadasul neked is van hozzaszolasod. Szerintem azok a legjobb bejegyzeseid. Kerlek, a paranoias tevekenysegedet ne fejtsd ki mas temakban is.

Koszonom szepen!
Értem, tehát te leszel a nagy megmondó mostantól, ki mit és hol csináljon. Rendben főnök, értettem
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-23, 14:08   #79 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Én pedig nagy bejelentésre készülök, jövő év elejétől oktatni fogok. Becsomagolom ezt az "én is jobban fejlődök, ha elmondom száz embernek" köntösbe, a stratégiámat össze ollózom a netről, zacc stratégia néven oktatom, melyet levédetek allrájgszrizőrvd, majd amikor év végén megjelennek az elégedetlen tanoncok, gyorsban előhúzom a kiskarácsony kártyámat, és lehűtöm a kedélyeket. Senkire nem utaltam ezzel, humor célú volt, és bármilyen hasonlóság csupán a véletlen műve. És most megyek kötök egy 0.01 lot skalpot, az mégiscsak minőségibb, mint egy demo, hiszen éles, és van tétje, van psziché borzoló hatása annak a kockára tett 50 centnek..Figyelem! Senki se utánozzon, a forex és tőzsde kereskedés magas kockázattal jár, mely során akár a teljes tőke, vagy annak sokszorosa is elveszíthető, vagy akár 50 cent is..
  Válaszol idézettel
Régi 2015-12-24, 15:35   #80 (permalink)
Tag

agytrabant logója

Hely: Székesfehérvár
Összes hozzászólás: 60
agytrabant a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kellemes karácsonyt mindenkinek

"Mennyből az angyal,
leesett farral"
Régi 2015-12-24, 15:47   #81 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
agytrabant eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

"Mennyből az angyal,
leesett farral"
Csúnya
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-25, 13:35   #82 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Alapbeállítás

Idézet:
agytrabant eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

"Mennyből az angyal,
leesett farral"
Ostoba.
Régi 2016-04-18, 00:27   #83 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Most találtam ki egy mondást.
Egy sima gazdagra mondják hogy teli van pénzel, én annyira gazdag akarok lenni hogy a világ legyen teli a pénzemmel. Azaz mindenféle országban bankszámláim.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-18, 21:10   #84 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.343
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Cool

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Most találtam ki egy mondást.
Egy sima gazdagra mondják hogy teli van pénzel, én annyira gazdag akarok lenni hogy a világ legyen teli a pénzemmel. Azaz mindenféle országban bankszámláim.
Mi a francnak fizetnél annyi számlavezetési dijat!!!
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-19, 07:17   #85 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

A biztonság miatt. Több lábon jó állni.
Régi 2016-04-19, 17:55   #86 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Panamát ne felejtsd ki a sorból!
Régi 2016-04-19, 19:41   #87 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem szó szerint értettem hogy mindenhol, hanem a főbb helyeken a világon.
Régi 2016-04-19, 20:08   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Vegyesen gondoltam, Svájc, N.Y., Tokió, London és Kajmán szigetek, Karib térség
Régi 2016-04-20, 15:24   #89 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez a Humor minden mennyiségben topic szerencsétlenek!Így akartok sikeres kereskedők lenni? Utolsó mérsékelten vicces hozzászólás Forex Klubtól volt.Külön nevetséges ez a ussb mittudomén mi reklám.Tényleg semmi humorérzék nem szorult a Forex kereskedőkbe? Nevessünk Magunkon!Üdv./egy elérhető évek óta ebből pénzt kereső valaki/
Régi 2016-04-20, 15:56   #90 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez jó vicc vót.
Régi 2016-04-20, 17:59   #91 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 254
Hírnév szint: 5
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Évek óta pénzt keresel a kereskedésből, ez eddig nagyszerű, de messze nem elég. Vannak más kérdések is, amik árnyalhatják a képet, mint például:

- Mennyi ideig tanultad a kereskedést, amíg képes lettél stabilan pénzt keresni vele?
- Mennyi pénzt kerestél volna azzal, ha az idődet a kereskedés megtanulása helyett valami hagyományosabb pénzkereső tevékenységre (túlóra, mellékállás, stb) fordítod?
- Összesen mennyi pénzt költöttél el eddig kereskedéshez kapcsolódó termékekre és/vagy szolgáltatásokra (oktatások, könyvek, programok, szignálok, gyakorlószámlák, stb) ?
- Az összes költséged a felsoroltak közül és azokon kívül, és az eddig összekereskedett profitod összege pozitív már?
- Ha olyan brókernél kereskedsz, ahol nincs negatív egyenleg elleni védelem, akkor egy CHF balhéhoz hasonló extrém elmozdulás az utolsó hány hónapod/éved profitját vinné el?
- Ha a piac annyira megváltozna, hogy a stratégiád nem működne többé, mennyi veszteség után kezdenél neki a módosításához?
- Ha a módosított stratégiák is vesztesek lennének, mennyi idő/veszteség után hagynád abba a kereskedést?
- Ha ez egyszer bekövetkezne, és annyit buknál vissza, hogy a fentebb felsorolt költségeket is beleszámolva már nem lennél pluszban, visszajönnél ide és leírnád, hogy összességében veszítettél a kereskedésen?

Ezeket a kérdéseket feltétlenül meg kell válaszolnod, mielőtt szerencsétlennek nevezel itt mindenkit. A válaszaidból akár az is kiderülhet, hogy Neked is csak szerencséd volt eddig, ami nem biztos, hogy örökké fog tartani.

Szerk: ahol összegekre kérdeztem rá, ott nem kell konkrét összegeket írni, ki lehet fejezni R-ben, vagy a havi/éves átlagos profit százalékában is.
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-20, 18:12   #92 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez a tréfa nem tréfa
Régi 2016-04-20, 19:00   #93 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tradelésben "nincs" felső határ, ha bejön van kamatos kamat, anyagi függetlenség, menőség, ahogy gyűlik a pénzem úgy emelhetem a lotméretet, más pl túlóra, feljebb lépés a karrierben.. sokkal korlátozottabb.
Régi 2016-04-20, 21:25   #94 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

És nincs főnök
Régi 2016-04-21, 16:17   #95 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tradelésben "nincs" felső határ, ha bejön van kamatos kamat, anyagi függetlenség, menőség, ahogy gyűlik a pénzem úgy emelhetem a lotméretet, más pl túlóra, feljebb lépés a karrierben.. sokkal korlátozottabb.
Megvan, ugye?
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-21, 18:37   #96 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ja hiszek
Régi 2016-04-29, 18:19   #97 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 2
ISandor a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Talán páran ismeritek
https://www.youtube.com/watch?v=ORFhAP6asv4
:-)
Régi 2016-04-30, 18:38   #98 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.343
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Thumbs up

Idézet:
Csak egy barátra van szükség. Majd megtanulja, hogy a bróker soha nem a haverod.
Most joot röhögtem
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-02, 10:50   #99 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Forrás: Tanácsok kezdőknek - Forex Klub
Régi 2016-05-19, 14:53   #100 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Egy kis humor.

Címkék
FOREX, humor, poén, tőzsde, vicc

« Fáradt gőz | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Skalpolásról Minden! Hunter008 Kezdőknek 296 2014-04-26 22:24

A pontos idő 03:23 , a GMT +1 időzóna szerint.