Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Csevegés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-11-07, 16:28   #1 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás Igazsag a forexrol

https://www.youtube.com/watch?v=OzK7-ZvHEPw
IGAZSAGAFOREXROL.HU nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-07, 16:28   #2 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

IGAZSÁG A FOREXRŐL!

A tapasztalatnak, a kézzel foghatónak és a szemmel láthatónak hiszünk...
Éppen ezért rendezzük meg elsőként Magyarországon azt az ingyenes forex szemináriumot, ahol az igazságot elméleti és gyakorlati oldalról is alátámasztjuk... A célunk, hogy minél több ember tudja és legyen tisztában a sikertelenségeinek okaival és okozóival.... Nézz szembe a korlátaiddal és döntsd le azokat, hogy a következő szintre léphess a fejlődés lépcsőjén! Mi ott leszünk, s Téged is várunk, hogy tudással távozhass.

A döntés hatalma a Tiéd! Te mit kezdesz vele?

Helyszín és időpont:

LURDY HÁZ
Könyves Kálmán körút 12-14
1097 Budapest
2013. november 28.

http://igazsagaforexrol.hu/
Hirdetések
Régi 2013-11-07, 16:29   #3 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás IGAZSAG a FOREXROL

IGAZSÁG A FOREXRŐL!

Éppen ezért rendezzük meg elsőként Magyarországon azt az ingyenes forex szemináriumot, ahol az igazságot elméleti és gyakorlati oldalról is alátámasztjuk... A célunk, hogy minél több ember tudja és legyen tisztában a sikertelenségeinek okaival és okozóival.... Nézz szembe a korlátaiddal és döntsd le azokat, hogy a következő szintre léphess a fejlődés lépcsőjén! Mi ott leszünk, s Téged is várunk, hogy tudással távozhass.

Helyszín és időpont:

LURDY HÁZ
1097 Budapest
2013. november 28.

Régi 2013-11-07, 16:32   #4 (permalink)
Kitiltott

IGAZSÁG A FOREXRŐL!

Helyszín és időpont:

LURDY HÁZ
1097 Budapest
2013. november 28.

Régi 2013-11-07, 16:34   #5 (permalink)
Kitiltott

IGAZSÁG A FOREXRŐL!

Helyszín és időpont:

LURDY HÁZ
1097 Budapest
2013. november 28.

IGAZSÁG A FOREXRŐL!

Alkalmat teremtünk, hogy minél többen megkapják a lehetőséget a fejlődésre, változtatásra és tisztán látásra…

Célunk, hogy az ide ellátogató, ismereteiket és tapasztalataikat bővíteni kívánó emberek a legszélesebb módon kapjanak betekintést a valós kereskedéssel járó pszichológiáról és mentális teherviselésről! Ezt a gondolatmenetet követve szeretnénk 6 szerencsés (regisztrált) személyt a közönség soraiból jutalmazni hatszor 5000 USD éles forex kereskedési számlával. Ezzel Mi magunkra vállaljuk ezen emberek tapasztalási és tanulási kockázatát éles körülmények mellett. Amit kapni fognak az egy eszköz és egy lehetőség arra, hogy Ők ezzel valós profitot érjenek el, ami természetesen a saját tulajdonukat képzi majd...

Az információ korában a tudatlanság választás!

https://www.youtube.com/watch?v=OzK7-ZvHEPw

CSAK A REGISZTRÁLTAK JOGOSULTAK A SORSOLÁSRA!

Az első száz regisztrált között háromszor 5000 usd, a második száz regisztrált között kétszer 5000 usd és a harmadik száz regisztrált között egyszer 5000 usd értékű kereskedési számlát sorsolunk ki.

Regisztráció:

HTTP://IGAZSAGAFOREXROL.HU/?PAGE_ID=30
Régi 2013-11-07, 16:35   #6 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Harzolnak már megint lesz dolga, szeretni fog titeket.
Régi 2013-11-07, 16:53   #7 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
IGAZSAGAFOREXROL.HU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Átugrok két felhőkarcoló között
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-07, 16:57   #8 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Na, még egy igenemberes topic? Akkor ez is vicces lesz
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-07, 17:25   #9 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

kiguglizam ezt a Jiří Kubíček-et, robot árulás lesz a téma
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-07, 17:57   #10 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Aki volt előadásukon az tudja kik vannak e mögött

" A tettes visszatér a tett helyszínére"
Régi 2013-11-07, 18:41   #11 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Jött minden ide egy helyre.

Ha esetleg spam-en túl tud lépni a témanyitó, akkor a csevegésből átkerülhet a téma más kategóriába. Addig marad a tőzsdei viccek és piramisjátékok között.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-08, 12:05   #12 (permalink)
Adminisztrátor

harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

IGAZSAGAFOREXROL.HU felhasználónktól sajnos meg kellett válnunk. Kapott egy örökös kitiltást.

Nem értett a szóból és töménytelen mennyiségű SPAM-el árasztotta el a fórumot figyelmeztetése után is.

Biztos hisz a negatív reklám is reklám elvben. Kedvéért ez a téma itt marad emléket állítani a marketing stratégiájuknak!
Régi 2013-11-13, 13:45   #13 (permalink)
Új tag

like it... logója

Összes hozzászólás: 7
like it... a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok !

Nekem volt szerencsém Mr. Kubíček-et személyesen meghallgatni és azt kell hogy mondjam mindenkit kötelezően beültetnék aki valaha is kereskedni akar! ... leveszi a rózsaszín szemüveget amit a sok brókercég rátok rakott. A döntés hatalma valóban a Tietek, Én ott leszek.
like it... nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-13, 14:25   #14 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Idézet:
like it... eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok !

Nekem volt szerencsém Mr. Kubíček-et személyesen meghallgatni és azt kell hogy mondjam mindenkit kötelezően beültetnék aki valaha is kereskedni akar! ... leveszi a rózsaszín szemüveget amit a sok brókercég rátok rakott. A döntés hatalma valóban a Tietek, Én ott leszek.
Újabb skizofrén egyént van szerencsénk üdvözölni.

Kedves IGAZSAGAFOREXROL.HU!
Javaslom legközelebb legalább külön IP címről próbálkozz.

IP címeket nincs kedvem kitiltani. Felőlem a másik éneddel is fórumozhatsz tovább csak kérlek a szabályokat tartsd be.
Régi 2013-11-14, 13:44   #15 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

én elmentem volna szívesen meghallgatni az igazságot... lehet osztanak ingyen tollat és az ironfx-os tollamat ugyis lenyulta vki a multkor.. nehezen tudok ezeken tullépni. trauma. ha megadom a cimemet küldenétek reklámanyagot(és ha van reklámtollat és zacskót is).

ha robotot árulnak az is jöhet mert én hiszem, hogy tudom, hogy képes vagyok rá és igen ez egy olyan dolog amiben hinni kell mert akkor csak és kizárólag én vagyok a saját magam és a döntés ami a kezemben van kinyithat egy olyan ajtót amiről eddig csak álmodtam, ha mertem, de nem mertem mert nem is tudtam hogy ha hinnék benne és ismerném amit itt és csak itt tanítanak az maga a színtiszta leplezetlen igazság a maga legnyersebb formájában.
olyan érzés ez amit nem lehet leírni és ugy érzem most megtettem az első lépést a siker felé ami ott van az ajtó mögött és rám vár. vágod? a siker meg az ajtó? érzed?
ott kell lennem mert ez bennem van ez jár nekem és ez az amit ha kihagyok akkor az unokáimnak mit fogok mesélni a kandalló előtt? hogy volt egy esélyem és kihagytam? hogy megmutatták a siker ajtaját és én nem mentem át rajta. mindenki ismeri az utat de olyan kevesen járnak rajta és nekem ezt kínálták, de nem éltem vele... nem akarom a kis unokáimnak ezt a nyomasztó képet. az igazságot akarom.
jaj ez olyan szép. könnyeimmel küzdök, de nem bírom, zokogok, érzitek? átjár az igazság. jaj ez olyan gyönyörű. jaj ez olyan gyönyörű.
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-14, 17:24   #16 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 185
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
én elmentem volna szívesen meghallgatni az igazságot... lehet osztanak ingyen tollat és az ironfx-os tollamat ugyis lenyulta vki a multkor.. nehezen tudok ezeken tullépni. trauma. ha megadom a cimemet küldenétek reklámanyagot(és ha van reklámtollat és zacskót is).

ha robotot árulnak az is jöhet mert én hiszem, hogy tudom, hogy képes vagyok rá és igen ez egy olyan dolog amiben hinni kell mert akkor csak és kizárólag én vagyok a saját magam és a döntés ami a kezemben van kinyithat egy olyan ajtót amiről eddig csak álmodtam, ha mertem, de nem mertem mert nem is tudtam hogy ha hinnék benne és ismerném amit itt és csak itt tanítanak az maga a színtiszta leplezetlen igazság a maga legnyersebb formájában.
olyan érzés ez amit nem lehet leírni és ugy érzem most megtettem az első lépést a siker felé ami ott van az ajtó mögött és rám vár. vágod? a siker meg az ajtó? érzed?
ott kell lennem mert ez bennem van ez jár nekem és ez az amit ha kihagyok akkor az unokáimnak mit fogok mesélni a kandalló előtt? hogy volt egy esélyem és kihagytam? hogy megmutatták a siker ajtaját és én nem mentem át rajta. mindenki ismeri az utat de olyan kevesen járnak rajta és nekem ezt kínálták, de nem éltem vele... nem akarom a kis unokáimnak ezt a nyomasztó képet. az igazságot akarom.
jaj ez olyan szép. könnyeimmel küzdök, de nem bírom, zokogok, érzitek? átjár az igazság. jaj ez olyan gyönyörű. jaj ez olyan gyönyörű.
Jano ez csodálatos volt.A hátamon futkos a hideg,érzem a mentális fejlődéstEgyébként nem hallottad az a kis koppanást mikor a gyógyszered elgurult a konyhaszekrény alá?
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-14, 17:32   #17 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Tegyétek a kezeteket a monitorra és érezzétek, ahogy küldöm az energiát! Érzitek már? Küldöm, küldöm, MOST KÜLDÖM AZ ENERGIÁT! Mindenki magabiztos, sikeres kereskedő lett, aki a tenyerét vagy a homlokát a monitorra szorította! De aki nem tette, az sem marad le, majd ingyenes előadást tartok skypon keresztül, az sokkal erősebb pozitív energiát fog jelenteni. Sőt, minél több pénzt adományoztak a segélyvonalamra, annál sikeresebbek lesztek! Maradjatok monitorközelben, hogy sikeresek, magabiztosak, okosak, szépek, csilliárdosok legyetek!
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-29, 11:25   #18 (permalink)
Új tag

like it... logója

Alapbeállítás

Szia Harzol !

Első dolog amit szeretnék tenni,mondani az, hogy ELNÉZÉST !!! a posztokért....
valóban nem volt helye az effajta agressive bejegyzéseknek...(bar remélem aki itt szerzett tudomást a lehetőségről és eljött az nem így latja )

Szóval elnézés, hogy plusz munkát adtam a kitíltással.... nem ez volt a célom !
Hanem az hogy sok ember kapja meg a Forex működéséről ezt a nézőpontot és legyen ezáltal szélesebb rálátásuk arra amit csinálnak...

Tudod "Harzol" nekem mint magán embernek szerintem ugyanúgy lehet meglátásom és véleményem mint mindenki másnak aki egy cégnél vagy cég nevében jár el...
Ez a Like it.. regem a privát meglátásoké és gondolatoké... és igen valóban arról a helyről írtam mindkettőt. ip cim stb... mert nincs mit titkolnom..

Örültem volna ha ott vagy és latod a ROBOTÉRTÉKESÍTÉST , a PIRAMISJÁTÉKOT ÉS a TŐZSDEI VICCKATEGÓRIÁT kimerítő szemináriumot!

kb. 200 ember ott volt és ha megkérdezed Őket elmondhatják miről volt szó...

Kellemes hétvégét kívánok!

JUST "Like it..."
Régi 2013-11-29, 11:54   #19 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Egy piramis játékhoz minimum hány ember kell?
(Pun intended - no offense )
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-29, 15:55   #20 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.315
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy piramis játékhoz minimum hány ember kell?
(Pun intended - no offense )
3.......
Régi 2013-11-29, 17:10   #21 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-29, 20:10   #22 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

like it...!

Nincs harag és ha ezt a mostani szemléletet megtartod, akkor úgy gondolom mindenki kedvére használhatja a fórumot. Akár marketing célokra is.
A 2 regisztráció sincs tiltva, ha azzal nem él vissza az illető.
Régi 2013-12-09, 13:44   #23 (permalink)
Új tag

like it... logója

Alapbeállítás IGAZSAG a FOREXROL

http://www.youtube.com/watch?v=bGWAE...ature=youtu.be
Régi 2013-12-09, 21:00   #24 (permalink)
Szenior tag

Hely: Kenderes
Összes hozzászólás: 265
simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül simifx részére
Alapbeállítás

Idézet:
like it... eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kíváncsi vagyok, hogy most meddig fog élni a link. Ezt a videót eddig én már többször is láttam fel, majd pár nap múlva eltűnni a youtuberól. Vajon miért?
Régi 2013-12-09, 21:27   #25 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kíváncsi vagyok, hogy most meddig fog élni a link. Ezt a videót eddig én már többször is láttam fel, majd pár nap múlva eltűnni a youtuberól. Vajon miért?
itt megtalálod
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-12-10, 05:45   #26 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
itt megtalálod
Felraktam a weboldalra is, ITT is meg fog maradni.
Régi 2013-12-10, 08:44   #27 (permalink)
Szenior tag

Hely: Kenderes
Összes hozzászólás: 265
simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül simifx részére
Alapbeállítás

Köszi Srácok, már én is lementettem
Régi 2013-12-11, 10:38   #28 (permalink)
Új tag

like it... logója

Alapbeállítás

Idézet:
simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Örülök neki , hogy akkor több helyen is elérhető lesz.... Én ezt tapasztalom ... az emberek kezdenek ezen a területen is tisztábban látni és sokan elgondolkoznak a kudarcaik (K)okain ... persze sok esetben tényleg a kereskedési szabályok betartása és maga a kereskedési stratégiák nem megfelelőek ahhoz hogy konzisztensen valaki nyertes legyen ebben a játékban. Fontos viszont azt is tudni, hogy "marketméker" brókercégek érdeke egy bizonyos szint után ütközik az ügyfelek érdekeivel... és ahogy latjuk vannak helyzeti előnyök.
Régi 2014-03-12, 17:01   #29 (permalink)
Új tag

like it... logója

Alapbeállítás

http://www.youtube.com/channel/UCyhae6_bwno0AYwpAFeQmoQ

ÉRDEKES ELŐADASOK A FOREXRŐL !!!
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 18:08 , a GMT +1 időzóna szerint.