Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Devizatőzsde

Lezárt téma

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-01-07, 16:04   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Hírnév szint: 0
Exclamation Managelt Svájci PAMM számla

Kedves Tagok,

Szeretném bemutatni nektek az általam kezelt PAMM számlát.
Csak a legjobb fundamentális hírek után szoktam kereskedni.
Évek munkájával felépítettem magamnak egy stratégiát a hírek utáni kereskedésre, amit 10 évre visszamenőleg le is teszteltem, és nagyon pozitív eredményeket kaptam.

Mivel százalékos arányban viszonylag keveset szoktam veszteni, ezért meg tudom magamnak engedni, hogy minden belépésnél többet is kockáztassak.

Tőkém felépítésére a kamatos kamat elvét használom, mindig az éppen aktuális egyenlegem 8%-át kockáztatom.

Számlámat egy Svájci banknál kezelem, ami tökéletes biztonságot jelent.
Minimális befektethető összeg: 5.000 USD, vagy ennek megfelelő összeg egyéb pénznemben.
Lehetőség van 1.000 USD-vel is kezdeni.

Számlakezelés költsége a profit 35%-a.

A honlapomon minden bővebb információt meg lehet találni

Bármilyen kérdés esetén állok a rendelkezésre itt, illetve a honlapomon keresztül is fel lehet venni velem a kapcsolatot.

A honlapom angol nyelvű, illetve én is mindig angolul dolgozom, ezért a fogalmazási hibákért, hiányosságokért elnézést kérek.

Üdv.
peti3ö5 nem elérhető  
Régi 2015-01-07, 16:36   #2 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
peti3ö5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Tagok,

Évek munkájával felépítettem magamnak egy stratégiát a hírek utáni kereskedésre, amit 10 évre visszamenőleg le is teszteltem, és nagyon pozitív eredményeket kaptam.

Mivel százalékos arányban viszonylag keveset szoktam veszteni, ezért meg tudom magamnak engedni, hogy minden belépésnél többet is kockáztassak.

Tőkém felépítésére a kamatos kamat elvét használom, mindig az éppen aktuális egyenlegem 8%-át kockáztatom.

Minimális befektethető összeg: 5.000 USD, vagy ennek megfelelő összeg egyéb pénznemben.

Bármilyen kérdés esetén állok a rendelkezésre itt, illetve a honlapomon keresztül is fel lehet venni velem a kapcsolatot.

A honlapom angol nyelvű, illetve én is mindig angolul dolgozom, ezért a fogalmazási hibákért, hiányosságokért elnézést kérek.

Üdv.
Nagyon komolyan hangzik

beregisztrálsz nick néven, PAMM kezelést ajánlgatsz (amire valószínűleg semmi engedélyed nincs), a honlapodon semmiféle elérhetőség
(vagy én vagyok a vak)

a checkdomain-ről kell kibogarászni, h vajon ki reggelte le az oldalt

ugye kedves MP?
_pda_ nem elérhető  
Hirdetések
Régi 2015-01-07, 17:01   #3 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Szeretnék minden fórumozónak egy megjegyzést tenni.
Nem bántásból!
Régóta zavarnak ilyen esetek mint pl most egy szöveget írt az új tagunk: peti3ö5, erre pda beidézte, holott felette egyszer már le van írva. Arra akarok kilyukadni, hogy kérlek ne idézzetek feleslegesen, ha nem muszáj, mert nagyon hosszúak lesznek a topicok, sokszor elég csak részlegesen idézni, máskor meg egyáltalán nem is kellene (pl most ezelőtt).
Köszi.

Régi 2015-01-07, 18:02   #4 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nagyon komolyan hangzik

beregisztrálsz nick néven, PAMM kezelést ajánlgatsz (amire valószínűleg semmi engedélyed nincs), a honlapodon semmiféle elérhetőség
(vagy én vagyok a vak)

a checkdomain-ről kell kibogarászni, h vajon ki reggelte le az oldalt

ugye kedves MP?
Kedves _pda_,

Nem gondolom azt, hogy különösebb jelentősége van annak, hogy nicknéven regisztrálok a forumra, vagy sem.

A honlapomon a jobb oldali "contact form"-on keresztül lehet velem felvenni a kapcsolatot. Azért csináltam ezt, és nem írtam ki a direkt elérhetőségeim, hogy a spam robotok ne találjanak meg.

Ha kíváncsi vagy a direkt elérhetőségeimre, szívesen leírom neked privátban. Azért is regisztráltam úgy a domaint, hogy meg lehessen nézni az adataim, mert nem rejtegetek semmit

Nem magyarországon belül kezelem a számlát, ezért nincs szükségem magyar PAMM engedélyre.

Kellemes napot,
MP
peti3ö5 nem elérhető  
Régi 2015-01-07, 18:41   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 373
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

ez jól hangzik (túl jól). nézzük a részleteket, ahol ugye az ördög lakozik:
631,5% ez szép! egy 1487 usd-s szlát felvittél 9390-re 1 azaz EGY év alatt.(az, h vmi testeren vmelyik páron visszatesztelted 10 évre, az kb semmit sem jelent a jövőre vonatkozóan)
a svájci bank a dukas, ez ok, 5000 a beszálló, ha a svájci dukasnál akarnék befektetni. még jó, h ha ekkora horribilis összeg nem áll rendelkezésemre akkor nagylelkűen 1000 is elég. itt azt az aprócska tényt felejted el, h akkor a dukas eu-nál lesz a szla, ami nem svájci. nincs ezzel gond, de ne ferdítsünk már a legelején.
és most a lényeg, a számok:ha összehoztál egy ilyen profi rendszert, akkor miért is akarod, bárki részesüljön a hozamából? emberbarátság? felebaráti szeretet? lehetséges..
ilyen hozam mellett az 1497 usd-s kezdőtőkével számolva 5 év múlva 14.934.054 usd (- az apró) lesz a számládon. ha ez ilyen szép lenne, akkor minek is akarsz mások pénzével bohóckodni, hiszen a saját befektetett aprópénzeddel is dollármilliomos leszel pár év múlva (azt már meg sem említem, ha ilyen rendszerem lenne, autót, házat, nyaralót eladnám, felvennék annyi hitelt amennyit csak tudok, és hajrá! ha csak 20MFt-t összeszednék így, az is 120M lenne 1 év múlva, amiből visszafizetném a hitelt, befizetném az adót és még úgy is maradna 80-90Millió.
Szóval nem bízol te ebben a csodában, csak szeretnél balekot fogni egyébiránt sok szerencsét hozzá...
ja, ezt majdnem elfelejtettem: http://www.allforexaffiliateprograms...liate-program/
ez is egyfajta motiváció lehet
stingy nem elérhető  
Régi 2015-01-07, 18:47   #6 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ez jól hangzik (túl jól). nézzük a részleteket, ahol ugye az ördög lakozik:
631,5% ez szép! egy 1487 usd-s szlát felvittél 9390-re 1 azaz EGY év alatt.(az, h vmi testeren vmelyik páron visszatesztelted 10 évre, az kb semmit sem jelent a jövőre vonatkozóan)
a svájci bank a dukas, ez ok, 5000 a beszálló, ha a svájci dukasnál akarnék befektetni. még jó, h ha ekkora horribilis összeg nem áll rendelkezésemre akkor nagylelkűen 1000 is elég. itt azt az aprócska tényt felejted el, h akkor a dukas eu-nál lesz a szla, ami nem svájci. nincs ezzel gond, de ne ferdítsünk már a legelején.
és most a lényeg, a számok:ha összehoztál egy ilyen profi rendszert, akkor miért is akarod, bárki részesüljön a hozamából? emberbarátság? felebaráti szeretet? lehetséges..
ilyen hozam mellett az 1497 usd-s kezdőtőkével számolva 5 év múlva 14.934.054 usd (- az apró) lesz a számládon. ha ez ilyen szép lenne, akkor minek is akarsz mások pénzével bohóckodni, hiszen a saját befektetett aprópénzeddel is dollármilliomos leszel pár év múlva (azt már meg sem említem, ha ilyen rendszerem lenne, autót, házat, nyaralót eladnám, felvennék annyi hitelt amennyit csak tudok, és hajrá! ha csak 20MFt-t összeszednék így, az is 120M lenne 1 év múlva, amiből visszafizetném a hitelt, befizetném az adót és még úgy is maradna 80-90Millió.
Szóval nem bízol te ebben a csodában, csak szeretnél balekot fogni egyébiránt sok szerencsét hozzá...

Szia,

Pontosan tudom, hogy mire képes a rendszerem, és jobban bízok benne, mint gondolod Nem feltétlenül akarom kivárni azt a pár évet, ha úgy le tudom csökkenteni, hogy közben másokat boldoggá teszek.

Svájci Dukasnál meg lehet oldani 1 ezressel úgy, hogy megnyitod a számlát 5 ezerrel, majd visszautalsz 4-et.

Szép napot!

ui. külön köszönet az általad leírt segítő szándékú linkért. Sajnos pár hónapja a Dukas eltörölte, hogy a Business Introducerek kapjanak a jutalékból.
peti3ö5 nem elérhető  
Régi 2015-01-07, 21:33   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 127
Hírnév szint: 4
MónikA a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves peti3ö5!

Komolyan mondom csúcs ez az oldal. Zsenik minden oldalon.
8%/per tréd(ki vagy te Houdini?),png files statement
Nekem ennyi elég a biztos Nem-re.

Investor passwordot tudsz a számlához adni amin csodát teszel?
MónikA nem elérhető  
Régi 2015-01-07, 21:42   #8 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szeretnék minden fórumozónak egy megjegyzést tenni.
Nem bántásból!
Régóta zavarnak ilyen esetek mint pl most egy szöveget írt az új tagunk: peti3ö5, erre pda beidézte, holott felette egyszer már le van írva. Arra akarok kilyukadni, hogy kérlek ne idézzetek feleslegesen, ha nem muszáj, mert nagyon hosszúak lesznek a topicok, sokszor elég csak részlegesen idézni, máskor meg egyáltalán nem is kellene (pl most ezelőtt).
Köszi.
ennél több fórum rutin van bennem, mint amit felhánytorgatsz
nézd vissza nyugodtan a postjaimat, nem szokásom így idézni

ennek oka volt, talán rájössz magadtól is
_pda_ nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 04:00   #9 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Összes hozzászólás: 344
Hírnév szint: 5
Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Svájci Dukasnál meg lehet oldani 1 ezressel úgy, hogy megnyitod a számlát 5 ezerrel, majd visszautalsz 4-et.

Szép napot!
De vajon miért utalod vissza azt a 4-et?!
Pilotfish nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 09:06   #10 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves peti3ö5!

Komolyan mondom csúcs ez az oldal. Zsenik minden oldalon.
8%/per tréd(ki vagy te Houdini?),png files statement
Nekem ennyi elég a biztos Nem-re.

Investor passwordot tudsz a számlához adni amin csodát teszel?
Kedves Mónika,

Sajnálom, de nem vagyok szakavatott a témában.
Kérlek, amennyiben időd engedi, világosíts fel, hogy mi a gond a "png" kiterjesztéssel. A szoftver, amivel fotóztam, alapból ezt ajánlotta fel. Úgy gondolom, hogy a képek tökéletesen olvashatóak, és nem is foglalnak sok helyet. Ha a platformomon belül lefotózok pár gyertyát, a bank szoftvere is automatikusan "png"-ben ment le mindent. Mindennemű irónia nélkül, komolyan szükségem van az építő jellegű kritikákra, hogy a honlapom minél jobbá tudjam szerkeszteni. Mondjuk jobban esne, ha ezt nem kiröhögés, illetve oltás formájában kapnám.

Viszont ezek után merem feltételezni, hogy egy rendőr munkáját is az alsónadrágja színe alapján ítéled meg.

Láthatólag nem mt4-el dolgozom, így investor password nem lehetséges.
Ezért is írtam ki a honlapomon, hogy ha ilyen jellegű bizonyítékra van valakinek szüksége, akkor szivesen megosztom a számítógépem képernyőjét, vagy megmutatom személyesen a számlám.
De erre egyébként sem lenne szükséged, a biztos nem után

Üdv.
peti3ö5 nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 09:06   #11 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Pilotfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
De vajon miért utalod vissza azt a 4-et?!
Mert így 1 ezred marad, és 1 ezerrel akartál kezdeni.

Üdv.
peti3ö5 nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 10:19   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Mónika,

Sajnálom, de nem vagyok szakavatott a témában.
Kérlek, amennyiben időd engedi, világosíts fel, hogy mi a gond a "png" kiterjesztéssel.

Szia!

A png-t akár egy mezei paintel is szerkeszteni lehet.Tehát ezek a képek nem bizonyítanak semmit.Performance tehát egyenlő a semmivel,komolytalan.Hiába eredetik a képek amit csináltál.
Azon meg ne csodálkozz ha ízekre szedünk mert a többség tudja itt,hogy az ilyen és ehhez hasonló szolgáltatások az 1 évet nem élik meg.
Milyen számlán dolgozol akkor? Nincs lehetőség megosztani a számlát a myfxen vagy az FX Blue-n?
MónikA nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 11:06   #13 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 158
Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

peti3ö5,
Azt megkérdezhetem, hogy a 8% pontosan hogy jött ki? Értem, hogy azért ilyen sok, mert jó a találati arányod, engem a pontos képlet, vagy valami érdekelne, ami alapján kiszámoltad.

Köszi
Brian nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 12:20   #14 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

[QUOTE=peti3ö5;58356 Mindennemű irónia nélkül, komolyan szükségem van az építő jellegű kritikákra, hogy a honlapom minél jobbá tudjam szerkeszteni. [/QUOTE]

Ez inkább egy fiatal, de lelkes amatőr próbálkozásának tűnik:
- ez nem weboldal, hanem csak egy nulla tartalmú blog
- az adatok valódisága ellenőrizhetetlen
- a szakmai háttér ismeretlen
- az angol közepes szintű és talán nyelvtanilag nem is hibátlan, szóval nem flawless
- ilyen képeket simán lehet képszerkesztővel készíteni
- engedélyek befektetési tevékenységre valószínűleg nincsenek
- a svájci kötődés is inkább csak megtévesztő marketing, hisz te nem egy svájci cég vagy.

Komolyan, van olyan, aki ebbe belenyom 5000 usd-t?

Szerintem addig töröld az ajánlatodat, míg valaki fel nem hívja rá a Felügyelet figyelmét.
moneymentor nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 12:33   #15 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Tagok,

Üdv.
Akkor most már 8800 USD-el tudod nyomni,és egy év múlva lesz 55000!
Még egy év,csaknem 400 ezer!Utána már dolgoznod sem kell,nemhogy számlakezelés..Csak 2 év!Ezért sz***kodni itt??
kismentor nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 12:34   #16 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

peti3ö5,

Szerintem se erőltesd a pamm dolgot, vázolták többen miért aggályos. Az eredményed figyelemre méltó, ne légy mohó. Murphy szerint amint elkezdesz más pénzével operálni, tuti olyan dolog üt be amire nem számít senki sem.
Csak ugyanezt kell megismételned és év végére egy 50000-es számlával büszkélkedhetsz. Akkor kiteheted a kétéves eredményt, mindenki ámulni fog és ha virtuálisan is de vállon veregetni. Részemről gratulálok, sok sikert a továbbiakban!
Forex Gump nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 13:01   #17 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szia!

A png-t akár egy mezei paintel is szerkeszteni lehet.Tehát ezek a képek nem bizonyítanak semmit.Performance tehát egyenlő a semmivel,komolytalan.Hiába eredetik a képek amit csináltál.
Azon meg ne csodálkozz ha ízekre szedünk mert a többség tudja itt,hogy az ilyen és ehhez hasonló szolgáltatások az 1 évet nem élik meg.
Milyen számlán dolgozol akkor? Nincs lehetőség megosztani a számlát a myfxen vagy az FX Blue-n?

Szia,

köszi az infót. Tudsz esetleg valamilyen formátumot javasolni, ami a célra megfelel?

jforex a brókerem platformja, sajnos nem lehet összekötni ilyen honlapokkal.

Akkor kezdek magamra büszke lenni, mert megéltem az 1 évet, és nem tervezem elveszteni a pénzt amit csináltam
peti3ö5 nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 13:05   #18 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Brian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
peti3ö5,
Azt megkérdezhetem, hogy a 8% pontosan hogy jött ki? Értem, hogy azért ilyen sok, mert jó a találati arányod, engem a pontos képlet, vagy valami érdekelne, ami alapján kiszámoltad.

Köszi
10 éves visszatesztelésem alapján, csak 1-2x jött ki 5 veszteség egymás után. 8%-al felszorozva kamatos kamattal ez (100x 0.92 x 0.92 x 0.92 x 0.92 x 0.92 =66 ) 34% drawdown.
Ez pedig olyan összeg, amit el vagyok képes viselni, és vissza is vagyok képes csinálni.
peti3ö5 nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 13:11   #19 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez inkább egy fiatal, de lelkes amatőr próbálkozásának tűnik:
- ez nem weboldal, hanem csak egy nulla tartalmú blog
- az adatok valódisága ellenőrizhetetlen
- a szakmai háttér ismeretlen
- az angol közepes szintű és talán nyelvtanilag nem is hibátlan, szóval nem flawless
- ilyen képeket simán lehet képszerkesztővel készíteni
- engedélyek befektetési tevékenységre valószínűleg nincsenek
- a svájci kötődés is inkább csak megtévesztő marketing, hisz te nem egy svájci cég vagy.

Komolyan, van olyan, aki ebbe belenyom 5000 usd-t?

Szerintem addig töröld az ajánlatodat, míg valaki fel nem hívja rá a Felügyelet figyelmét.

Köszönöm az észrevételeid. Nagyrészükkel én is tisztában vagyok, és a javításukon dolgozom.

Gondolod, hogy a Felügyelet tudna bántani?
Nem Magyarországon kezelem a pénzt, sőt, nem is az EU-n belül.
EU-n belül valóban kellene hozzá külön engedély, ezért nem tudok PAMM-ot kezelni az európai Dukascopynál.
Tudtommal itthon senkinek semmi köze ahhoz, hogy én Svácjban milyen szerződéseket kötök.
Viszont ha rosszul tudom, akkor lehet, hogy valóban törölnöm kellene az ajánlatot, amit viszont nem tudom, hogy hogyan kell
peti3ö5 nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 13:14   #20 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 158
Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
10 éves visszatesztelésem alapján, csak 1-2x jött ki 5 veszteség egymás után. 8%-al felszorozva kamatos kamattal ez (100x 0.92 x 0.92 x 0.92 x 0.92 x 0.92 =66 ) 34% drawdown.
Ez pedig olyan összeg, amit el vagyok képes viselni, és vissza is vagyok képes csinálni.
Köszi a választ.
Brian nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 13:28   #21 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Köszönöm az észrevételeid. Nagyrészükkel én is tisztában vagyok, és a javításukon dolgozom.

Gondolod, hogy a Felügyelet tudna bántani?
Nem Magyarországon kezelem a pénzt, sőt, nem is az EU-n belül.
EU-n belül valóban kellene hozzá külön engedély, ezért nem tudok PAMM-ot kezelni az európai Dukascopynál.
Tudtommal itthon senkinek semmi köze ahhoz, hogy én Svácjban milyen szerződéseket kötök.
Viszont ha rosszul tudom, akkor lehet, hogy valóban törölnöm kellene az ajánlatot, amit viszont nem tudom, hogy hogyan kell
de itthon hírdeted
ez már pont elég

törölni csak az admin tudja az egész témát, v a postokat

és ezért lett beidézve az egész, mert azt a részt meg egyáltalán nem tudod módosítani, még ha a sajátodat tudnád is szerkeszteni

pár ilyen nekifutás már volt itt a fórumon is, meg Mo-i is
csak vérző orrú ügyfelek maradtak utánnuk
_pda_ nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 13:31   #22 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

köszi, akkor megkérem, hogy töröljék.
peti3ö5 nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 18:36   #23 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ugy dontottem, hogy visszavonom az ajanlatom, es senkinek nem fogom a szamlajat kezelni a sajatomen kivul. Megkertem az admint, hogy torolje le a topicot, egyenlore meg nem valaszolt, ha igy marad akkor igy marad.

Annyi savat kaptam, hogy rosszul erzem magam, mert tenyleg csak jot akartam.

Udv
peti3ö5 nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 18:54   #24 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Azért nem "tényleg csak jót akartál", hanem 35%-ot magadnak. Amivel nincs bajom, csak ne csinálj úgy mint egy szeretetszolgálat
StLui nem elérhető  
Régi 2015-01-08, 19:51   #25 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
köszi, akkor megkérem, hogy töröljék.
Szerinted mennyire fogja érdekelni a navot ha felnyom valaki?
Mégis,hogy nyomna fel? Tessék idefigyelni kedves nav nézze meg ezt a peti3ö5 nevü fórumtagot mert ezt ajánlotta a neten,tessék már számon kérni jó.
Amíg a neved címed nem tudja senki addig nem kell aggódni.
Annyi csaló oldal van,hogy nem foglalkoznak ezek ilyesmivel.Arról nem is beszélve,hogy ha jól megy akkor nem is fog senki felnyomni,nem de?
MónikA nem elérhető  
Régi 2015-01-09, 05:58   #26 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szerinted mennyire fogja érdekelni a navot ha felnyom valaki?
Mégis,hogy nyomna fel? Tessék idefigyelni kedves nav nézze meg ezt a peti3ö5 nevü fórumtagot mert ezt ajánlotta a neten,tessék már számon kérni jó.
Amíg a neved címed nem tudja senki addig nem kell aggódni.
Annyi csaló oldal van,hogy nem foglalkoznak ezek ilyesmivel.Arról nem is beszélve,hogy ha jól megy akkor nem is fog senki felnyomni,nem de?
Drága Moaunikaaa! Ki beszélt itt NAV-ról? S mi van akkor, ha nem megy minden jól???
moneymentor nem elérhető  
Régi 2015-01-09, 08:16   #27 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Drága Moaunikaaa! Ki beszélt itt NAV-ról? S mi van akkor, ha nem megy minden jól???
Miért ki ellenőrizné szerinted?
Próbáltam kicsit felvidítani a srácot,mert nem tűnik egy "szemétnek" ha ennyitől így megijedt, még a végén lehet tényleg csak jót akart.......
Nem szoktak így megijedni a csalók ilyen beírásoktól.
MónikA nem elérhető  
Régi 2015-01-09, 20:09   #28 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 373
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért nem "tényleg csak jót akartál", hanem 35%-ot magadnak. Amivel nincs bajom, csak ne csinálj úgy mint egy szeretetszolgálat
ez biztosan csak véletlen:
"Éles számlával rendelkező ügyfeleink figyelmében ajánljuk a Refer Your Friend ajánlói programot, amin keresztül 100 USD kedvezményhez juthat minden új ajánlott ügyfél után." by Dukascopy
stingy nem elérhető  
Régi 2015-01-09, 20:29   #29 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ez biztosan csak véletlen:
"Éles számlával rendelkező ügyfeleink figyelmében ajánljuk a Refer Your Friend ajánlói programot, amin keresztül 100 USD kedvezményhez juthat minden új ajánlott ügyfél után." by Dukascopy
Money managerkent ezt a bonuszt nem fizetik ki, illetve semmilyen egyeb bonuszt, amit akkor kapnal, ha miattad nyitnak szamlat.

Na pontosan ezert nem fogok kezelni senkinek semmit, kurvara tele van a faszom a osszes rosszindulatu emberrel... az eg vilagon semmi penzt nem keresnek ezen a profit 35%-an kivul amit csinalok, ezt pedig en szabtam meg igy. Megis hogy a picsaba tudnek akarkit is atverni?

leszophattok mind, remelem az accomat pedig torli az admin

tobbet nem fogok hozzaszolni
peti3ö5 nem elérhető  
Régi 2015-01-10, 15:52   #30 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Én havi 10% nál nem adnék többet a befektetőimnek, pl mert meg se érdemli, én dolgozok vele, nagy lelki felelősség, stressz, kockáztatom az épségemet, ha elveszteném a pénzt agyon is verhetnek vagy feljelent, vagy mittom én, örüljön hogy ingyen, munka nélkül kapna annyit egy hóba mint egy banktól 2 év alatt kapna.
Azt meg hogy megkeresik a hibát benned ne vedd zokon, ezek csak beszélgetések. Azért fórum ez hogy a véleményét le merje írni mindenki, ezért is nem kell vállalni az igazi nevét.

A Dukaszos bónusz talán akkor él, ha valaki úgy nyit számlát hogy egy Dukas ügyfél hozza őt, nem pamm esetén. Szerintem igy logikus.

Régi 2015-01-10, 16:03   #31 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért fórum ez hogy a véleményét le merje írni mindenki, ezért is nem kell vállalni az igazi nevét.
kivétel az, aki üzlet szerűen van

minden esetre ez az egész itt marad mementonak, különösen az utolsó post tanulságos és kultúrált peti3ö5 részéről
_pda_ nem elérhető  
Régi 2015-01-10, 16:28   #32 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Bocsi, ezt úgy értettem, hogy szabad szólás van, vagyis lehet kritizálni igazmondással, nem érdemes sértődni, én állok elébe minden vitának, max vesztek, de legalább okosabb leszek.

Peti valószínű nem csaló mert az nem adta volna fel ilyen hamar és nagyon ügyelt volna, hogy hiteles, kulturált minél szimpatikusabbnak tűnjön.

Utóirat: amiket szoktam írogatni azok tények vagy annak hiszem őket, nem személyes ügy, senkit nem védek vagy ellene nem vagyok, én csak próbálok az igazság és realitás oldalán lenni. A fölös idézéses dolog meg régóta bennem volt, nem rólad szólt, csak bevettelek példának, már értem hogy hangsúlyozás miatt idézted be újra.

Régi 2015-01-11, 19:45   #33 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.665
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Valaki please számolja ki ez konkrétan mekkora volt amit mellékeltem. (lusta vok na!)

1. Az élet nem tester.

2. Öt minusz után jöhet kis plussz, plussz nagyobb ecceri minusz, kis plussz, minus-minus de csak kétszer kis plus, minus, minus de csak háromszor...stb.

3. Irigyellek. Nem a számok miatt, nem vagyok tőle hasraesve. Pontosan tudom, hogy az ilyen fajta kereskedéssel ezt simán lehet hozni, akár többet is.
(az időbeosztásod irigylem, azt hogy ráérsz amikor kell)

4. Ilyen típusú kereskedéses "manager"-re csak akkor bíznék pénzt ha ennél pontosabb és ellenőrizhető info lenne a trédek idejéről, mert egyáltalán nem mindegy a delay. (hírek után mennyi is a T?? Néhány másodperc?, Percek esetleg?? nagyon nem mindegy!!
Én pl most pénteken megint eltaláltam a zenefpét még előtte, hogy merre fog kilőni, meg pipre pontosan azt, hogy meddig lő ki szvl megvolt a visszairány is......DE fogják e ezt engedni majd több százezer dollárnál is???? ugyanmmár......egy kis spájkos furfangosság és mehecc a svájci sóhivatalba, főleg ha vaj van a füled mögött adózásilag.
Egyébként nem is tudom mi lenne a brókerközpontú megoldás egy ilyen típusú nullázásos vis major esetén....én pl a mesterszámla tulajjal kiegyeznék feketén okosban feléd egy jóváírásba, a többiek meg mehetnének a levesbe
Sőt, továbbgondolva, teljesen beleéltem magam a szegény marketmaki broki bőrébe: ha nem tudnék árat manipulálni a padlóig, fizetnék neked egy szép végkielégítést a fináléban,
hogy feküdj le
híjj de nagy genya boxedző lenne belőlem

5.
a pozitív százalékaidra még visszatérünk.....miután ezt a kisebbfajta veszteséges periódust kiszámolta vki.
Csatolt kicsinyítések
managelt-svajci-pamm-szamla-flawlessfund.com2014-08.png   managelt-svajci-pamm-szamla-flawlessfund.com2014-10.png  
Régi 2015-01-12, 08:09   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
5.
a pozitív százalékaidra még visszatérünk.....miután ezt a kisebbfajta veszteséges periódust kiszámolta vki.
41,91%.Szerintem.
MónikA nem elérhető  
Régi 2015-01-12, 18:00   #35 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.665
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
41,91%.Szerintem.
Perfecto!
Szóval mégiscsak sikerült meghaladni a 34-et.
Kérdezem:
Ha valaki beszáll egy más által üzemeltetett rendszerbe ötezerrel, nem e lesz kurvára ideges amikor háromezer alá mászik az egyenleg?
Mondjuk ez majd 8 százaléknyi eltérés nem nagy, de a 42 kettőhöz nem kellett igazából csak egy rossz 3-as és egy rossz 4-es sorozat. Még jó hogy volt közte egy nyerő! (a nullások kis minussal direct nem számolva, bár befektetőként azok sorozata is idegtépő tud lenni, a zöld szinnel jóváírt volume comission pedig nem tudna megnyugtatni

Szóval hatszázakármennyi százalék.
Valaki nagyjábólra meg tudná tippelni, hogy mennyi lett volna ez a tavalyi évre ha levonjuk belőle nyerőnként a 35%-ot??????
(mert gondolom ez minden egyes nyerő után levonásra kerül, erőteljesen csökkentve ezzel a compoundomat. Remélem Peti vagy vki kijavít, ha ezzel kapcsolatban most hülyeséget írtam.

De ha ilyen a szisztéma, akkor könnyen lehetnek olyan kis nyereségű trédek is, (mester oldalon!) amik a -35% miatt végkielégítve a broki comisszionját ügyfél oldalon már negatívak. Vagy ez a 35% csak akkor kerül levonásra, ha a comissionnal csökkentett nyereség is pozitív még?
(ez ennél a rendszernél nem annyira kardinális, mert keveset köt, csak érdekességképpen vetettem fel, elgondolkodtatásul, mert sok pamm robotnál láttam régen hasonló szivattyút. Lehet napjainkra már fejlődött a birkanyírás, azóta nem követtem ezt az irányvonalat)

Címkék
befektetés, kezelt számla, pamm

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Tartós Befektetési Számla - TBSZ Moki Kezdőknek 10 2016-12-10 11:49
InstaTrader-Demo számla-standard/eurica Nagyzee90 Kezdőknek 0 2012-11-23 18:18
Demo számla nyitása Tibi Brókercégek 18 2012-08-24 07:38
Zero Spread + centes számla + 5 digit bejglee Brókercégek 9 2012-03-30 18:46

A pontos idő 06:50 , a GMT +1 időzóna szerint.